WITOURS -opinie - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-06, 15:22   #301
dominika06
Przyczajenie
 
Avatar dominika06
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: WITOURS -opinie

Ktoś sie wybiera do Calelli na 2 turnus z Krakowa?
dominika06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 16:26   #302
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: WITOURS -opinie

ja zastanawiam się nad wczasami z witoursa, a one to do siebie mają że zazwyczaj trzeba wykupić dodatkowo to wyżywienie. opłaca się dokupować, czy lepiej na swoj rachunek żyć?

i myślicie że z wczasów można by było trochę czasu spędzać z tymi z obozu?
dwa lata temu na obozie byłam, to z wczasów chłopaka poznałam i normalnie do niego do hotelu chodziłam, do miasta z nim. coś się zmieniło po 2 latach?

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

i w tamtym i w poprzednich latach były promocje 599 , teraz nie widzę aż takiego skoku w dół z lastami. myślicie ze będą tańsze?
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 21:52   #303
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: WITOURS -opinie

Cytat:
Napisane przez ILoveStrawberries Pokaż wiadomość
tak z tego co pamietam na miesiac
drinki niestety nie byly na kazdej imprezie ;p
te w cenie to starczyly tylko na jedną ;d
o ktorej sie konczyly to nie wiem, ale my wracalismy kolo3-4, dluzej i tak juz byloby meczace
Nam rezydentka mówiła ze karnety są na 10 dni

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez walicnazwe Pokaż wiadomość
ja zastanawiam się nad wczasami z witoursa, a one to do siebie mają że zazwyczaj trzeba wykupić dodatkowo to wyżywienie. opłaca się dokupować, czy lepiej na swoj rachunek żyć?

i myślicie że z wczasów można by było trochę czasu spędzać z tymi z obozu?
dwa lata temu na obozie byłam, to z wczasów chłopaka poznałam i normalnie do niego do hotelu chodziłam, do miasta z nim. coś się zmieniło po 2 latach?

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

i w tamtym i w poprzednich latach były promocje 599 , teraz nie widzę aż takiego skoku w dół z lastami. myślicie ze będą tańsze?
To zalezy ile kosztuje wyjazd, kiedys oboz we francji kosztowal 1200 zl to skon do 600 na last byl normalny, teraz wyjazdy sa drozsze, wiec tez last tak samo
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 10:24   #304
mrsnikoletta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: WITOURS -opinie

Ktoś 2 turnus Calella?
mrsnikoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 09:55   #305
kromaaa1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: WITOURS -opinie

Cytat:
Napisane przez vaffanculo Pokaż wiadomość
ktoś z wizażu jedzie na drugi turnus do Calelli? ;>
ja jade ;d jak co to pisz gg 931771 ; )

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

ja wybieram sie z koleżanką ale z Katowic .. więc może sie spotkamy
kromaaa1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 16:42   #306
lenkooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
GG do lenkooo
Dot.: WITOURS -opinie

Był ktoś w Albanii lub wybiera się do niej w tym roku ?

chased93 jak wrócisz opisz wrażenia
lenkooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 15:08   #307
czerwwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bielawa City :P
Wiadomości: 71
GG do czerwwona
Dot.: WITOURS -opinie

Ja sie wybieram na 4 turnus do Hiszpanii, ktoś sie wybiera?
czerwwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 19:06   #308
AlexCP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: WITOURS -opinie

Jedzie ktoś do Albanii w terminie 31.07. - 14.08 ?
Jeżeli tak to pisać na gg 644525.
W grupie będzie raźniej
AlexCP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 19:13   #309
AlexCP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: WITOURS -opinie

Jedzie ktoś do Albanii w terminie 31.07 -14.08?

Jak tak to piszcie na gg 644525
AlexCP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 11:25   #310
Hadonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: WITOURS -opinie

Hej. Był ktoś może w Czarnogórze? Jak warunki?
Hadonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 15:21   #311
chased93
Raczkowanie
 
Avatar chased93
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 81
GG do chased93
Dot.: WITOURS -opinie

Byłem od 04 lipca z Witoursem w Sozopolu, a więc opisze szczeoglowo , biuro na 3o godzin od daty wyjazdu zmienilo miejsce zbiorki na 200 km dale powiedzieli że o 11 mam być w Katowicach , a mieszkam w Łodzi , pojechalem z kolegami ( bylismy w 3 osoby ) autokar podjechal juz o godzienie 14 20 . 0 przeprosin , nic ,a lal deszcz, w bielsku bialej czekalismy kolo 20 minut na wychowawczynie, po drodze zatrzymywal sie na jakis stacjach gdzie jest najtansze paliwo a co za tym idzie, nie za przyjemne miejsca, dojechalismy do Sozopolu okolo 18 a mielismy byc kolo 12 ( spoznienie z Polski + kierowca błądził kolo 2 godzin po Sozopolu bo nie wiedzial gdzie jest). niby w Sozopolu ... z buta kolo 40 minut do przedmieśc Sozopolu ,a Hotel w totalnej wsi , na dodatek zdjecia w katalogu obrobione w photo shopie( teraz na stronie juz sa okey ) Żarcie w hotelu .... nie jadalne , tzn wiekszosc szla na same desery , do plaży jakieś 10 minut z buta ,aaa i pelno wilkow do okola
Ceny hhmmm przede wszystkim kup sobie euro i tam wymien na lewy , ceny w sklpach dosyc tanio , piwo Zagorka , dobre 1,2 lewa , cola 2 litry 2lewa , obiad w barze przy plazy , ale taki full wypas frytki + mieso + surowki + napoj , max 8-9 lewa , ale nie do zjedzenia , kebab pyszny , gigantyczny 4,5 lewa . tanie srebro ,lancuszki srebrne najtansze za 13lewa. Ja mialem 200 euro , czyli to jest jakies 390 lewow i byl full wypas , a wez pod uwage ze co dziennie kupowalem wodke i kilka piw , no i obiady w barze bo w hotelu nie dalo sie. okey a wiec po obozie juz , ostatni dzien wychodzimy z pokojów o godiznie 9 bo zaraz ma autokar przyjechac , przyjechal o 18 . ale kierowcy musieli sie jeszcze ogarnac ,powiedzieli ze beda za godzinie , jest 19;30 ich nie ma przyszli przed 20 ,ani przepraszam ,ani nic , zaczalem sie klocic z tym kierowca , to mnie jeszcze od gowniarza wyzwał aaa no i jeszcze prowiant na droge , wiem ze ciezko w to uwierzyc ,ale nawet mam foty tego 2x kanapka + 2x nektarynka + 1 butelka 0,33 litra wody!!!!! podroz powrotna oczywissie tez postoje na jakis ruinach gdize taniej aaaa no i pieniedzy za odwolana antenke Łódź- Katowice i KAtowice -Łodz nadal nie oddali , a wisza 100 zl dla formalnosci , nie jestem typem panikarza i osoby narzekającej , wrecz przeciwnie ale opisalem dokladnie tak jak było, Miejscowośc , piekna Bułgaria za✂✂✂ista , ludzie tam tez
__________________
Dlaczego jestem na forum dla Kobiet ??
Hmmm... Ciężko mi na to odpowiedzieć
chased93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 11:37   #312
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: WITOURS -opinie

Cytat:
Napisane przez chased93 Pokaż wiadomość
Byłem od 04 lipca z Witoursem w Sozopolu, a więc opisze szczeoglowo , biuro na 3o godzin od daty wyjazdu zmienilo miejsce zbiorki na 200 km dale powiedzieli że o 11 mam być w Katowicach , a mieszkam w Łodzi , pojechalem z kolegami ( bylismy w 3 osoby ) autokar podjechal juz o godzienie 14 20 . 0 przeprosin , nic ,a lal deszcz, w bielsku bialej czekalismy kolo 20 minut na wychowawczynie, po drodze zatrzymywal sie na jakis stacjach gdzie jest najtansze paliwo a co za tym idzie, nie za przyjemne miejsca, dojechalismy do Sozopolu okolo 18 a mielismy byc kolo 12 ( spoznienie z Polski + kierowca błądził kolo 2 godzin po Sozopolu bo nie wiedzial gdzie jest). niby w Sozopolu ... z buta kolo 40 minut do przedmieśc Sozopolu ,a Hotel w totalnej wsi , na dodatek zdjecia w katalogu obrobione w photo shopie( teraz na stronie juz sa okey ) Żarcie w hotelu .... nie jadalne , tzn wiekszosc szla na same desery , do plaży jakieś 10 minut z buta ,aaa i pelno wilkow do okola
Ceny hhmmm przede wszystkim kup sobie euro i tam wymien na lewy , ceny w sklpach dosyc tanio , piwo Zagorka , dobre 1,2 lewa , cola 2 litry 2lewa , obiad w barze przy plazy , ale taki full wypas frytki + mieso + surowki + napoj , max 8-9 lewa , ale nie do zjedzenia , kebab pyszny , gigantyczny 4,5 lewa . tanie srebro ,lancuszki srebrne najtansze za 13lewa. Ja mialem 200 euro , czyli to jest jakies 390 lewow i byl full wypas , a wez pod uwage ze co dziennie kupowalem wodke i kilka piw , no i obiady w barze bo w hotelu nie dalo sie. okey a wiec po obozie juz , ostatni dzien wychodzimy z pokojów o godiznie 9 bo zaraz ma autokar przyjechac , przyjechal o 18 . ale kierowcy musieli sie jeszcze ogarnac ,powiedzieli ze beda za godzinie , jest 19;30 ich nie ma przyszli przed 20 ,ani przepraszam ,ani nic , zaczalem sie klocic z tym kierowca , to mnie jeszcze od gowniarza wyzwał aaa no i jeszcze prowiant na droge , wiem ze ciezko w to uwierzyc ,ale nawet mam foty tego 2x kanapka + 2x nektarynka + 1 butelka 0,33 litra wody!!!!! podroz powrotna oczywissie tez postoje na jakis ruinach gdize taniej aaaa no i pieniedzy za odwolana antenke Łódź- Katowice i KAtowice -Łodz nadal nie oddali , a wisza 100 zl dla formalnosci , nie jestem typem panikarza i osoby narzekającej , wrecz przeciwnie ale opisalem dokladnie tak jak było, Miejscowośc , piekna Bułgaria za✂✂✂ista , ludzie tam tez
hej a masz może zdjęcia hotelu, basenu i okolic? i gdzie to mniej więcej było? Bo jak spacerowałam po Sozopolu to gdzieś nie natrafiłam na ten hotel a chciałam właśnie zobaczyć jak on wygląda na żywo
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 21:13   #313
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: WITOURS -opinie

Witours zawsze daje takie prowaianty zresztą nie tylko ta firma. Co do sprawy z odjazdem uważam, że kierowca słusznie cie wyzwał. Trzeba byc swiadomym ze opoźnienia zdarzają się często a kierowcom po takiej podróży należy sie chwila odpoczynku i relaks. Troche zrozumienia.
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 13:42   #314
Kaczusia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 40
GG do Kaczusia17
Dot.: WITOURS -opinie

Co do Albanii to polecam.... Saranda śliczne miejsce, hotel ok, jedzenie.... mi nie smakowało, ale co kto lubi.... blisko plaża, miasto, dyskoteka.... swietna pogoda, piękne morze, super ludzie, którzy baaardzo lubią Polaków, jak sie dowiadują, że z Polski to od razu kciuki w górę
bardzo pomocni, przyjazni.... wszedzie mozna sobie dojechać stopem, ceny jak w Polsce albo i tańsze.... ja się zakochałam w Albanii i na pewno tam wrócę
__________________
Take it easy
Kaczusia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 13:42   #315
AlexCP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: WITOURS -opinie

Cytat:
Napisane przez Kaczusia17 Pokaż wiadomość
Co do Albanii to polecam.... Saranda śliczne miejsce, hotel ok, jedzenie.... mi nie smakowało, ale co kto lubi.... blisko plaża, miasto, dyskoteka.... swietna pogoda, piękne morze, super ludzie, którzy baaardzo lubią Polaków, jak sie dowiadują, że z Polski to od razu kciuki w górę
bardzo pomocni, przyjazni.... wszedzie mozna sobie dojechać stopem, ceny jak w Polsce albo i tańsze.... ja się zakochałam w Albanii i na pewno tam wrócę
a jak z plażą, jest piaszczysta czy tylko kamienista?
kadra jak? można było bez problemu wyjść w nocy?
hotel wyglądał tak jak w broszurze? lepiej się opłaca do Apartamentu z tymi dużymi oknami czy do studia z balkonem?

bardzo proszę o odpowiedz a najlepiej jak byś napisała do mnie na gg 644525
AlexCP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 21:57   #316
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: WITOURS -opinie

Cytat:
Napisane przez AlexCP Pokaż wiadomość
a jak z plażą, jest piaszczysta czy tylko kamienista?
kadra jak? można było bez problemu wyjść w nocy?
hotel wyglądał tak jak w broszurze? lepiej się opłaca do Apartamentu z tymi dużymi oknami czy do studia z balkonem?

bardzo proszę o odpowiedz a najlepiej jak byś napisała do mnie na gg 644525
"Bez problemu" To nigdzie nie możesz wyjść w nocy. Chyba ze uciekniesz
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 14:33   #317
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: WITOURS -opinie

Chciałabym wiedziec cos wiecej na temaat Sozopolu, mozliwosci spedzania tam czasu i cenach
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 16:25   #318
olka12221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: WITOURS -opinie

hejkto z Was wybiera sie na oboz do Albanii 12-26.08? z Witours?
olka12221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 20:10   #319
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: WITOURS -opinie

Cytat:
Napisane przez SleepingBeuty Pokaż wiadomość
Chciałabym wiedziec cos wiecej na temaat Sozopolu, mozliwosci spedzania tam czasu i cenach
Hej, ja byłam w Sozopolu już dwa razy, tu na forum http://forum.gazeta.pl/forum/w,789,1..._Sozopola.html opisałam trochę odnośnie cen w tym roku.
Możliowści spędzania czasu też sa fajne, można połazić, posiedzieć w knajpkach, na plaży, iść do jakiegoś klubu. Ludzi jest wszędzie pełno a zwłaszcza wieczorem
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 18:09   #320
Skyscraper97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: WITOURS -opinie

Hej wszystkim! Wybieram się właśnie z tym biurem do Hiszpanii <Calella>. Moje pytanie brzmi czy polecacie wyjazd do tej miejscowości i wg jak się wam tam podobało,czy było fajnie czy raczej nudno. Z góry dziękuje za odp.
Skyscraper97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 11:43   #321
dominika06
Przyczajenie
 
Avatar dominika06
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: WITOURS -opinie

Cytat:
Napisane przez Skyscraper97 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Wybieram się właśnie z tym biurem do Hiszpanii <Calella>. Moje pytanie brzmi czy polecacie wyjazd do tej miejscowości i wg jak się wam tam podobało,czy było fajnie czy raczej nudno. Z góry dziękuje za odp.
ja byłam w tym roku, na drugim turnusie i podobało mi się bardzo
opiekunki nam sie trafiły bardzo lajtowe , w zależności od tego jak my sie zachowywaliśmy tak one do tego podchodziły. Camping był taki sobie.. najgorsze było wychodzenie pod jedną wielką stromą góre co dziennie.. Jeżeli chodzi o dyskoteki to chodziliśmy co 2, 3 dni do Menfisu. Mnie się tam bardzo podobało, najlepsza ostatnia dyskoteka piana party <3
a kupowaliśmy karnety miesięczne za 20 euro, no bo inaczej sie nie opłacało kupować na każdą dyskoteke wejściówki. Jest spoko basen, nie za duży ale jest. Plaża była strasznie ładna, a najładniejsze były promenady wzdłuż morza Miasteczko też mi sie bardzo podobało, przyjaźni ludzie. Był MC' donald, to było plusem haha, no bo jedzenie nie było za rewelacyjne no ale uszło. Jak chcesz sie czegoś dowiedzieć więcej to 1081717
dominika06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 12:14   #322
Klaudiiiaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: WITOURS -opinie

Cytat:
Napisane przez Skyscraper97 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Wybieram się właśnie z tym biurem do Hiszpanii <Calella>. Moje pytanie brzmi czy polecacie wyjazd do tej miejscowości i wg jak się wam tam podobało,czy było fajnie czy raczej nudno. Z góry dziękuje za odp.
A można wiedzieć na który turnus jedziesz ?
Klaudiiiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 12:30   #323
Klaudiiiaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: WITOURS -opinie

A można wiedzieć kiedy
Skyscraper97
jedziesz na oboz do Calelli bo ja wybieram sie 15 .08
Jeszcze chciałabym wiedzieć jak jest na tym campingu pod względem łazienek itd.
Z góry dziękuje za odp.


Klaudiiiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 13:34   #324
Skyscraper97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: WITOURS -opinie

Cytat:
Napisane przez Klaudiiiaaaa Pokaż wiadomość
A można wiedzieć kiedy
Skyscraper97
jedziesz na oboz do Calelli bo ja wybieram sie 15 .08
Jeszcze chciałabym wiedzieć jak jest na tym campingu pod względem łazienek itd.
Z góry dziękuje za odp.


Ja też jadę od 15.08.
Skyscraper97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 21:04   #325
dominika06
Przyczajenie
 
Avatar dominika06
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: WITOURS -opinie

Łazienki akurat były czyste. Cztery albo pięć pryszniców, lusterka, umywalki. Ewentualnie były jeszcze łazienki na górze niemców. I ja z koleżankami korzystałyśmy z nich, i nie było żadnych wontów. I nie zawsze była ciepła woda.
dominika06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 19:51   #326
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: WITOURS -opinie

Cytat:
Napisane przez Kaczusia17 Pokaż wiadomość
Co do Albanii to polecam.... Saranda śliczne miejsce, hotel ok, jedzenie.... mi nie smakowało, ale co kto lubi.... blisko plaża, miasto, dyskoteka.... swietna pogoda, piękne morze, super ludzie, którzy baaardzo lubią Polaków, jak sie dowiadują, że z Polski to od razu kciuki w górę
bardzo pomocni, przyjazni.... wszedzie mozna sobie dojechać stopem, ceny jak w Polsce albo i tańsze.... ja się zakochałam w Albanii i na pewno tam wrócę
A co z plażami? Gdzieś czytałam, ze są zaśmiecone, a woda nie zachęca do wchodzenia. To prawda?
I co, jeżeli chodzi o buty do wody?
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 20:42   #327
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: WITOURS -opinie

tez jadę 15.08 do hiszpanii, ale na wczasy z kolezankami
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 15:23   #328
AlexCP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: WITOURS -opinie

zbankrutowali ;/
no to sobie nie pojadę na dwa turnusy do Albanii
AlexCP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 16:18   #329
Puszek67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: WITOURS -opinie

o kurcze... takie fajne biuro
__________________
Obozy
2010 - Włochy
2011 - Bułgaria
2012 - ?
Puszek67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:34   #330
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: WITOURS -opinie

Zbankrutowali?!
__________________

Ja i Ty, nasze myśli jak i czarne sny
***** **** - pis.wtf - Memy o naszym (nie)rządzie
Sprawdź, czy śledzili Cię Pegasusem
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.