Inglot cz. II - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-10, 21:11   #3091
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Również dziękuję, bo muszę nabyć

Nie wiem czy ja jestem ślepa czy co, ale byłam dzisiaj w Arkadii i nie widziałam żadnej jesiennej kolekcji Ale za to kupiłam sobie cienie 403 P i 465 Ds. Nie mam jeszcze żadnego cienia DS a ten wzięłam przypadkiem bo byłam pewna, że to AS. Ogólnie zawsze unikałam tych cieni bo wydawały mi się kiepsko napigmentowane. No ale zobaczymy, bo kolor ładny

A teraz wkłady są w kartonowych, czarnych opakowaniach, podobnych do disignu MACa
Ja wlasnie w arkadii kupowalam jeden cien jesienny


Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
No właśnie! wiedziałam, że jakieś nowe odcienie widziałam... panie z Inglota doskonale znają swój asortyment - świetnie!
nic to - i tak dopiero po nowym roku pewnie będę coś kupować dopiero, ale z każdą wizytą coraz bardziej zaskakuje mnie poziom obsługi w salonach...
To ja moze na usprawiedliwienie tej pani (mam nadzieje ze sluszne) napisze, ze pani ta wskazala ci najnowsze matowe cienie Te "nowe" maty nie sa juz wcale az tak nowe.Najnowsze matowe cienie z Inglota to wlasnie te pasiaki. Pewnie pani zrozumiala, ze chodzi ci wlasnie o te
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 09:47   #3092
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja wlasnie w arkadii kupowalam jeden cien jesienny



To ja moze na usprawiedliwienie tej pani (mam nadzieje ze sluszne) napisze, ze pani ta wskazala ci najnowsze matowe cienie Te "nowe" maty nie sa juz wcale az tak nowe.Najnowsze matowe cienie z Inglota to wlasnie te pasiaki. Pewnie pani zrozumiala, ze chodzi ci wlasnie o te
A mogłabyś podać numer tego cienia? :P

Zostało mi jeszcze 'tylko' 29 pustych miejsc w paletce
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 13:08   #3093
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Przepraszam że trwało to tak długo, ale wreszcie udało mi się obfotkować swatcha 605P z jesiennej kolekcji.
Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
A mogłabyś podać numer tego cienia? :P

Zostało mi jeszcze 'tylko' 29 pustych miejsc w paletce


W zacytowanym przeze mnie moim poście są słocze w załączniku więc warto looknąć
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 16:28   #3094
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez barbabielotta Pokaż wiadomość
u mnie na wyspie (Gliwice) są, cena 11 zł
Dziękuję za odpowiedź
Muszę się w takim razie przejść do salonu i zobaczyć kolorki
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 17:00   #3095
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot cz. II

Piszę, bo nigdy nie myślałam, że obsługa w Inglotach może być aż tak bezczelna... Kupiłam dziś pigment nr 45 i gdy go otworzyłam w domu, okazało się, że nie było tam około połowy zawartości! To nie jest pierwszy pigment, który kupowałam, więc nietrudno zorientować mi się, że coś jest nie tak. Bardzo żałuję, że nie otworzyłam go jeszcze w sklepie. Odniosłabym go tej pani, gdybym tylko nie wyrzuciła rachunku... Szok po prostu!
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:05   #3096
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Inglot cz. II

ja kupilam wczoraj paletke ze szminkami, akurat trafilam na mila obsluge a wiadomo ze z tym bywa roznie wybralam 3 kolory, w sumie ciezko bylo mi cos wybrac, i w domu okazalo sie ze to zupelnie nie moje kolory. Duzo ciemniejsze, jakies brazy. po raz kolejny to napisze nienawidze swiatel w inglocie nie raz tak mialam z cieniami, ale cienie jestem w stanie zuzyc, ale co ze szminka w brzydkim kolorze
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 04:55   #3097
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Piszę, bo nigdy nie myślałam, że obsługa w Inglotach może być aż tak bezczelna... Kupiłam dziś pigment nr 45 i gdy go otworzyłam w domu, okazało się, że nie było tam około połowy zawartości! To nie jest pierwszy pigment, który kupowałam, więc nietrudno zorientować mi się, że coś jest nie tak. Bardzo żałuję, że nie otworzyłam go jeszcze w sklepie. Odniosłabym go tej pani, gdybym tylko nie wyrzuciła rachunku... Szok po prostu!
pigmenty pakowane sa według wagi a nie objętości , niektóre kolory są cięższe i jest ich mniej w opakowaniu, na pewno nikt ci nie odsypał
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 06:42   #3098
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
pigmenty pakowane sa według wagi a nie objętości , niektóre kolory są cięższe i jest ich mniej w opakowaniu, na pewno nikt ci nie odsypał
No właśnie ostatnio się nad tym zastanawiałam. Mam kilka pigmentów i wszystkie słoiczki były zapełnione do ok połowy już od nowości, a niedawno trafiłam na amerykańskiego bloga, na którym dziewczyna pokazywała zdjęcia pigmentów Inglota i słoiczki były pełne po brzegi, że aż się z nich wysypywało.
No i rozumiem różnicę, ale że aż taką? Czy to możliwe że amerykański Inglot więcej pakuje do słoiczków?
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 15:11   #3099
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ja kupilam wczoraj paletke ze szminkami, akurat trafilam na mila obsluge a wiadomo ze z tym bywa roznie wybralam 3 kolory, w sumie ciezko bylo mi cos wybrac, i w domu okazalo sie ze to zupelnie nie moje kolory. Duzo ciemniejsze, jakies brazy. po raz kolejny to napisze nienawidze swiatel w inglocie nie raz tak mialam z cieniami, ale cienie jestem w stanie zuzyc, ale co ze szminka w brzydkim kolorze
Ja wychodzę na dwór sprawdzić w dziennym świetle swatche na ręce i wtedy dopiero kupuję.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 16:02   #3100
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Inglot cz. II

Widuje czasem na blogach, że dziewczyny pokazują palety, które można kupić już złożone kolorystyczne w sklepie i są one tańsze niż takie wybierane samemu.
Czy ktoś się z czymś takim w Warszawie spotkała?Co zaglądam do sklepu Inglota(ZT) to panie kiwają głowami, że niczego takiego nie ma.
Czy w ogóle Inglot ma jakieś promocje?Rabaty albo karty?
Mam ochotę na większe zakupy tam ale nie wiem czy sie wstrzymać czy co.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 17:35   #3101
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

A możesz podać link do takiej notki?

W Inglotach są dostępne już wypełnione te 40stki -> neutralna albo kolorowa, ale cena teraz jak już nie ma tej zniżki przy wypełnianiu całej palety pewnie jest "normalna". Wcześniej można było je kupić taniej, ale ta zniżka obowiązywała wszystkie palety i można było je sobie wypełniać dowolnie.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 17:40   #3102
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Inglot cz. II

Oj linka juz nie podam bo nie pamiętam.
Wiem, że nie były to takie wielkie palety.Raczej okrągłe pro-3 a ostatnio widziałam taka prostokątną paletę wypełnioną kilkoma cieniami w kształcie pasków ok 6 albo 8 tych pasków i dziewczyna pisała,że zapłaciła 45zł bo była wyprzedaż.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 17:45   #3103
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

To szczerze wątpię że była jakaś wyprzedaż - tak jak pisałam jakiś czas temu było tak, że się dostawało 10% zniżki na całą paletę, gdy się kupowało od razu calutką wypełnioną i tyczyło się to wszystkich możliwych palet. Ze dwa miesiące (trzy?) temu zlikwidowali tą zniżkę.

EDIT:
Doczytałam dokładniej
Te paski są wycofane i zdarza się że gdzieś się jeszcze uchowały i one faktycznie są wtedy sprzedawane w wyprzedażowych cenach Ale na paletki nie ma wyprzedaży.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-12-14 o 17:46
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 17:51   #3104
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
pigmenty pakowane sa według wagi a nie objętości , niektóre kolory są cięższe i jest ich mniej w opakowaniu, na pewno nikt ci nie odsypał
Gdyby było zabezpieczenie w postaci paseczka folii, jak w każdym innym kupionym przeze mnie pigmencie, to nie miałabym najmniejszych podejrzeń, ale skoro go nie było, to już sama nie wiem
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 18:32   #3105
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Czy w ogóle Inglot ma jakieś promocje?Rabaty albo karty?
Mam ochotę na większe zakupy tam ale nie wiem czy sie wstrzymać czy co.
U mnie w Inglocie jest rabat jeżeli uzbiera się paragony na sumę 200 zł, ale trzeba kupować w tym samym miejscu, wtedy rabat wynosi 40%.
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 18:40   #3106
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Inglot cz. II

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;31057831]U mnie w Inglocie jest rabat jeżeli uzbiera się paragony na sumę 200 zł, ale trzeba kupować w tym samym miejscu, wtedy rabat wynosi 40%.[/QUOTE]
Sprawdzę czy u mnie takie coś istnieje.Swoją drogą mogliby o tym jakos informować.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 18:44   #3107
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Sprawdzę czy u mnie takie coś istnieje.Swoją drogą mogliby o tym jakos informować.
Ja się o tym dowiedziałam miesiąc temu, a podobno od dawna to jest
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:58   #3108
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Oj linka juz nie podam bo nie pamiętam.
Wiem, że nie były to takie wielkie palety.Raczej okrągłe pro-3 a ostatnio widziałam taka prostokątną paletę wypełnioną kilkoma cieniami w kształcie pasków ok 6 albo 8 tych pasków i dziewczyna pisała,że zapłaciła 45zł bo była wyprzedaż.
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To szczerze wątpię że była jakaś wyprzedaż - tak jak pisałam jakiś czas temu było tak, że się dostawało 10% zniżki na całą paletę, gdy się kupowało od razu calutką wypełnioną i tyczyło się to wszystkich możliwych palet. Ze dwa miesiące (trzy?) temu zlikwidowali tą zniżkę.

EDIT:
Doczytałam dokładniej
Te paski są wycofane i zdarza się że gdzieś się jeszcze uchowały i one faktycznie są wtedy sprzedawane w wyprzedażowych cenach Ale na paletki nie ma wyprzedaży.
Są wyprzedaże na paletki. Właśnie paski skompletowane bodajże 8 sztuk, lub czasami kółka 6 sztuk. gotowe paletki z mało chodliwymi kolorami i bez możliwości zamieniania. Kółka za 30zł a paski za 45.

A na normalne paletki gdzie możemy sobie wybrać cienie nie ma już żadnych zniżek.

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;31057831]U mnie w Inglocie jest rabat jeżeli uzbiera się paragony na sumę 200 zł, ale trzeba kupować w tym samym miejscu, wtedy rabat wynosi 40%.[/QUOTE]

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;31058126]Ja się o tym dowiedziałam miesiąc temu, a podobno od dawna to jest [/QUOTE]

To jest tak nieprawdopodobne, że aż mi się wydaje niemożliwe. już bym miała daaawno tą zniżkę. A jakieś dodatkowe warunki są? Zniżka tylko w tym jednym salonie? Jednorazowa? itp? Zapytam się znajomej.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 22:02   #3109
Karo_J
Raczkowanie
 
Avatar Karo_J
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 164
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Oj linka juz nie podam bo nie pamiętam.
Wiem, że nie były to takie wielkie palety.Raczej okrągłe pro-3 a ostatnio widziałam taka prostokątną paletę wypełnioną kilkoma cieniami w kształcie pasków ok 6 albo 8 tych pasków i dziewczyna pisała,że zapłaciła 45zł bo była wyprzedaż.
Te kasetki trafiają do wybranych punktów i są nadal w sprzedaży. W Galerii Łódzkiej i w Manufakturze odstępnych jest 8 zestawów kolorystycznych, złożonych właśnie z pasków za 45zł.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Gdyby było zabezpieczenie w postaci paseczka folii, jak w każdym innym kupionym przeze mnie pigmencie, to nie miałabym najmniejszych podejrzeń, ale skoro go nie było, to już sama nie wiem
Pigmenty w Inglocie nie mają nigdy żadnych zabezpieczeń oprócz kartonowego opakowania- na którym jest napisane, że są one sprzedawane według wagi a nie według objętości Np. Pigment 79, który jest lekki nakłądany jest do słoika po same brzegi- "cięższe" kolory zwłaszcza z brokatem pakowane są czasami po pół słoika- różnica bywa duża- gwarantuje, że nikt Cię nie oszukał
Swoją drogą od tygodnia są w sprzedaży nowe kolory pigmentów do oczu i ciała- 20 odcieni perłowych i 20 odcieni matowych... są cudne

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;31057831]U mnie w Inglocie jest rabat jeżeli uzbiera się paragony na sumę 200 zł, ale trzeba kupować w tym samym miejscu, wtedy rabat wynosi 40%.[/QUOTE]
A możesz zdradzić, w którym Inglocie mają taką promocję?

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez neoiinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny macie moze jakies swatche z tej jesiennej kolekcji?.
Ja jej niestety jeszcze nie widzialam na zywo, w sosnowieckiej plazie jej jeszcze nie ma buuu.
W najnowszym Make Up Trendy( planowane ukazanie się magazynu 15-20 grudnia) pojawi się makijaż wykonany krok po kroku tą kolekcją
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:
Kosmetolog
Beauty Coach
Make-up Artist

Karolina Jakubek
Karo_J jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 22:30   #3110
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Pigmenty w Inglocie nie mają nigdy żadnych zabezpieczeń oprócz kartonowego opakowania- na którym jest napisane, że są one sprzedawane według wagi a nie według objętości Np. Pigment 79, który jest lekki nakłądany jest do słoika po same brzegi- "cięższe" kolory zwłaszcza z brokatem pakowane są czasami po pół słoika- różnica bywa duża- gwarantuje, że nikt Cię nie oszukał
Swoją drogą od tygodnia są w sprzedaży nowe kolory pigmentów do oczu i ciała- 20 odcieni perłowych i 20 odcieni matowych... są cudne
Kurczę, a moje inne pigmenty miały nalepiony taki mały kawałeczek jakby taśmy klejącej, która uniemożliwiała otworzenie słoiczka, bez uprzedniego jej zdjęcia Ten mój "felerny" pigment jest drobniutki, ale ma takie małe grudeczki - kuleczki, z czym wcześniej się nie spotkałam, na testerze też ich nie zauważyłam hmm... No nic, skoro ma tak być, to nic nie poradzę...

Na szczęście nie zawiódł mnie efekt, jaki daje Cudnie opalizuje na zielono. Dziś testowałam go na brązowym cieniu i po prostu

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2011-12-14 o 22:33
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:41   #3111
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Są wyprzedaże na paletki. Właśnie paski skompletowane bodajże 8 sztuk, lub czasami kółka 6 sztuk. gotowe paletki z mało chodliwymi kolorami i bez możliwości zamieniania. Kółka za 30zł a paski za 45.
Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Te kasetki trafiają do wybranych punktów i są nadal w sprzedaży. W Galerii Łódzkiej i w Manufakturze odstępnych jest 8 zestawów kolorystycznych, złożonych właśnie z pasków za 45zł.
A to pierwsze słyszę
W takim razie przepraszam za wprowadzenie w bląd...

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;31058126]Ja się o tym dowiedziałam miesiąc temu, a podobno od dawna to jest [/QUOTE]
Kurczę, jeśli faktycznie tak jest, to jestem mega zła, że nie mam paragonów, bo by mi się ładnych parę zniżek uzbierało
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:50   #3112
Karo_J
Raczkowanie
 
Avatar Karo_J
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 164
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kurczę, a moje inne pigmenty miały nalepiony taki mały kawałeczek jakby taśmy klejącej, która uniemożliwiała otworzenie słoiczka, bez uprzedniego jej zdjęcia Ten mój "felerny" pigment jest drobniutki, ale ma takie małe grudeczki - kuleczki, z czym wcześniej się nie spotkałam, na testerze też ich nie zauważyłam hmm... No nic, skoro ma tak być, to nic nie poradzę...

Na szczęście nie zawiódł mnie efekt, jaki daje Cudnie opalizuje na zielono. Dziś testowałam go na brązowym cieniu i po prostu
Już sie dowiedziałam, ze niektóre kolory faktycznie mają te paseczki- firma często zmienia sposoby pakowania- ciągle stara się ulepszać więc stąd może być jego brak-wczoraj kupiłam jeden z nowych pigmentów i muszę przyzna że na około 30 Inglotowych sypańców ten jako pierwszy miał taki paseczek
A jaki kolorek kupiłaś? Sprawdzę na innych nowych produkcie ile powinno go być
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:
Kosmetolog
Beauty Coach
Make-up Artist

Karolina Jakubek
Karo_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:00   #3113
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Inglot cz. II

Hej

kupiłam ostatnio moje pierwsze cienie z Inglota i jestem nimi zachwycona na pewno będę tam wracać, o ile pozwoli mi mój portfel
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 13:20   #3114
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Inglot cz. II

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;31057831]U mnie w Inglocie jest rabat jeżeli uzbiera się paragony na sumę 200 zł, ale trzeba kupować w tym samym miejscu, wtedy rabat wynosi 40%.[/QUOTE]
Jaki to salon?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 15:43   #3115
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
To jest tak nieprawdopodobne, że aż mi się wydaje niemożliwe. już bym miała daaawno tą zniżkę. A jakieś dodatkowe warunki są? Zniżka tylko w tym jednym salonie? Jednorazowa? itp? Zapytam się znajomej.
Też bym już miała tą zniżkę, ale niedawno się o tym dowiedziałam, a wszystkie paragony powyrzucałam
Nic o dodatkowych warunkach mi nie wiadomo, tylko tyle, że trzeba mieć paragony na kwotę 200zł z tego samego stoiska. To nie jest salon tylko wysepka Czy jednorazowa to nie pamiętam, ale chyba Pani tam pracująca mówiła, że ona te paragony zabierze jak tą zniżkę wykorzystam i mogę od nowa paragony zbierać

Karo_J W Jastrzębiu Zdroju w Galerii Jastrzębie

tenebra Nie martw się, ja też powyrzucałam paragony, dopiero mam na kwotę 70 zł uzbierane, a byłoby już na 300

emememsik Jest to wyspa w Jastrzębiu Zdroju w Galerii Jastrzębie
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 17:50   #3116
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Inglot cz. II

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;31073143]Też bym już miała tą zniżkę, ale niedawno się o tym dowiedziałam, a wszystkie paragony powyrzucałam
Nic o dodatkowych warunkach mi nie wiadomo, tylko tyle, że trzeba mieć paragony na kwotę 200zł z tego samego stoiska. To nie jest salon tylko wysepka Czy jednorazowa to nie pamiętam, ale chyba Pani tam pracująca mówiła, że ona te paragony zabierze jak tą zniżkę wykorzystam i mogę od nowa paragony zbierać

Karo_J W Jastrzębiu Zdroju w Galerii Jastrzębie

tenebra Nie martw się, ja też powyrzucałam paragony, dopiero mam na kwotę 70 zł uzbierane, a byłoby już na 300

emememsik Jest to wyspa w Jastrzębiu Zdroju w Galerii Jastrzębie [/QUOTE]

że co????????

NA MOJEJ WYSPIE????????????

TAKA SZAŁOWA PROMOCJA???????????

__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:51   #3117
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
że co????????

NA MOJEJ WYSPIE????????????

TAKA SZAŁOWA PROMOCJA???????????


Oj Dzollsiku, coś mi się wydaje, że zupełne nici z odwyku Tu inglot, tam essence, a zaraz obok catrice Ale nie jesteś sama- bo ja kurcze też już miałabym ładne 2 stówy gdyby taka promocja u mnie istniała
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:05   #3118
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Oj Dzollsiku, coś mi się wydaje, że zupełne nici z odwyku Tu inglot, tam essence, a zaraz obok catrice Ale nie jesteś sama- bo ja kurcze też już miałabym ładne 2 stówy gdyby taka promocja u mnie istniała
Ale ja teraz jestem w zasadzie na bezrobociu, więc raczej nie powinno być problemu, poza tym mam przesyt kosmetyków (jak to możliwe?! ), ale wiecie co jest najgorsze? Na tej wyspie pracuje moja koleżanka z obecnej grupy ze studiów (!!!) i nic nie mówiła że taka fajna promocja!!!

A ja głupia kupuję w salonie w Rybniku ;(
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:48   #3119
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Już sie dowiedziałam, ze niektóre kolory faktycznie mają te paseczki- firma często zmienia sposoby pakowania- ciągle stara się ulepszać więc stąd może być jego brak-wczoraj kupiłam jeden z nowych pigmentów i muszę przyzna że na około 30 Inglotowych sypańców ten jako pierwszy miał taki paseczek
A jaki kolorek kupiłaś? Sprawdzę na innych nowych produkcie ile powinno go być
Naprawdę dziękuję za zainteresowanie Kupiłam kolor 45 - dość transparentny, opalizujący na zielono. Podobny w sumie do 30 - a ten opalizuje zaś na złoto
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 14:14   #3120
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;31057831]U mnie w Inglocie jest rabat jeżeli uzbiera się paragony na sumę 200 zł, ale trzeba kupować w tym samym miejscu, wtedy rabat wynosi 40%.[/QUOTE]

Ten rabat tylko u Ciebie na wyspie czy w każdym Inglocie? A ja ostatnio robiłam duze zakupy.... i pewnie bylyby -40% bo na 100% juz nie jedne 200 zl tam zostawiłam

Idę szukać paragonów w portfelu... a nóż Inglota odwiedze przed świętami

Edytowane przez aniaarch
Czas edycji: 2011-12-16 o 14:16
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.