Róże, rozświetlacze - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-24, 18:02   #211
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Fajny watek

Moze ktos napisze cos wiecej o Dior Bronze Sunshine Blush? Glownie chodzi mi o kolorki 001 SUNRISE PARTY i 004 TROPICAL ORCHIDS.

Ogladalam tylko zdjecia, nie widzialam ich jeszcze nawet w drogerii. Wiem, ze niektore z Was je maja. Chcialabym sie dowiedziec czy latwo jest sie nimi przemalowac, tj uzyskac za mocny efekt. Czy wedlug Was pasuja do blondynki lub do jasnego brazu (wlosy)? I do karnacji typowej Polki? Czy one maja drobinki?
W ogole to jaki one daja odcien na twarzy? Czy ten 001 daje roz polaczony z brzoskwinia? No i czy 004 nie jest za rozowy? Latwo jest wymieszac te kolory?

Czy jestescie z niego zadowolone? Czy lepiej np kupic sobie MACa jakis rozowy?
ja sie do niego przymierzalam, ale nie przypadl mi do gustu ostatecznie. Testowalam 004 - jest rozowy (zdecydowanie rozowy, chyba nawet najbardziej ze znanych mi róży), ale ma ogrom drobinek, ktore na mojej twarzy wygladaly jakos tak tandetnie. Mysle tez, ze "przemalowanie" byloby stosunkowo latwe
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 18:12   #212
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Napiszcie cos o rozu Clinique Fresh Bloom... mocno rozswietla??
chcialam kupic szachownice Clinique,ale niestety nie moglam juz nigdzie spotkac czy Fresh Bloom bedzie godnym nastepca??
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 18:37   #213
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Czy to cudo bardzo stare jest? Ładnie wygląda a nigdzie nie ma info z którego roku toto
http://www.allegro.pl/item209036901_...e_fantasy.html
Pytam tylko z ciekawości
to limitowanka z 2004 roku zabytkowy egzemplarz

Cytat:
Napisane przez karrinka
Napiszcie cos o rozu Clinique Fresh Bloom... mocno rozswietla??
chcialam kupic szachownice Clinique,ale niestety nie moglam juz nigdzie spotkac czy Fresh Bloom bedzie godnym nastepca??
tu co nieco pisalam o Fresh Bloom => http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=265

Efekt szachownicy a FB jest zupelnie inny, nie da sie ich porownac. Zupelnie inna kolorystyka i efekt rozswietlenia.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 19:08   #214
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Jeśli chodzi o róże Clinique - to od dawna krążę wokół 3 odcieni: Aglow i Innocent Peach, Iced Lotus zdjęcia wklejała w wątku zbiorowym Madziarra. W zasadzie żałuję, że kupiłam brązer Clinique, a nie róż Aglow.

Co do rozświetlaczy z makiem - mam odcień 02, bo nie chciałam tego super różowego. Tak jak pisze Contax daje bardzo przytłumiony, delikatny efekt, żadnej bombki, ale fankom dużego rozświetlenia przyniesie raczej rozczarowanie, jest bardzo subtelny. Nie nadaje żadnego koloru, więc jako róż się nie sprawuje zbyt dobrze do robienia kolorków. Pewnie w tym celu lepiej sprawowałby się nr 01. Teraz w zasadzie stwierdziłam, że numer 01 różowy też by się przydał
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 20:14   #215
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

oj róż Aglow Clinique - przepiękny! muszę znów kupić
ja jestem zachwycona rozświetlaczami Sephory (te okrągłe), a uzależniona jestem od różowego
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:07   #216
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Contax piszesz,ze efekt jest zupelnie inny .a mozesz porownac i napisac jakie rozswietlenie ejst po uzyciu Fresh bloom a jakie po uzyciu szachownicy?
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:27   #217
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Karinko szachownica jest dosc mocno błyszcząca FB jest dla mnie takie poswiatowo-delikatne niby cos jest (taka mgiełka) ale nie ma a szachownice dosc wyraznie widac(ale nie tandetnie )-jest tez bardzo fajna jako cienie do powiek
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 21:30   #218
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Karinko- mysle, ze szachownica to typowy, drobinkowy nablyszczacz, a FB jest rozswietlaczem, nadajacym opalizujaca poswiate, a nie brokatowy blysk.

Edit: tak dlugo ladowala mi sie strona, ze Mirianka wyprzedzila mnie z odpowiedzia
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:38   #219
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Karinko- mysle, ze szachownica to typowy, drobinkowy nablyszczacz, a FB jest rozswietlaczem, nadajacym opalizujaca poswiate, a nie brokatowy blysk.

Edit: tak dlugo ladowala mi sie strona, ze Mirianka wyprzedzila mnie z odpowiedzia
przepraszam
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:45   #220
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
przepraszam
Alez nie ma za co Nie chcialam tylko sprawiac wrazenia, jakbym "odgapila" Twoja wypowiedz
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:55   #221
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Alez nie ma za co Nie chcialam tylko sprawiac wrazenia, jakbym "odgapila" Twoja wypowiedz
ej ale to dobrze ze to samo napisałysmy teraz wiem ze jeszcze coś tam dobrze dostrzegam w makijazu tymi swoim patrzałkami

ekhm no dobra,wracamy do tematu
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 22:53   #222
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

dzieki dziewczyny teraz juz mniej wiecej wiem
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 10:51   #223
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
ja sie do niego przymierzalam, ale nie przypadl mi do gustu ostatecznie. Testowalam 004 - jest rozowy (zdecydowanie rozowy, chyba nawet najbardziej ze znanych mi róży), ale ma ogrom drobinek, ktore na mojej twarzy wygladaly jakos tak tandetnie. Mysle tez, ze "przemalowanie" byloby stosunkowo latwe
dzieki bardzo




Cytat:
Napisane przez SiSleyS
ja ten 004 ostatnio testowałam na ręce w Sephorze

kolorek ze zmieszania wychodzi jasny róż, ładny ale w porównaniu do różu w kamieniu Chanel (kolor Turbulent na który się czaję ) jest po prostu słaby jeżeli chodzi o efekt...
Tobie rowniez dziekuje, a ten roz Chanel jest takze rozowiotki czy to jakis inny odcien?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 11:10   #224
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Czy uzywacie rozow MACa? Jesli tak to czy mozecie powiedziec cos wiecej? Macie porownanie do innych rozow?

Szukam odcienia rozowego, leciutko rozswietlajacego, nie dajacego przemalowanego efektu, pasujacego do wlosow bardzo jasny braz i do blondu i do typu chlodnego lata, dajacego efekt swiezosci, naturalnosci.

Moge zalaczyc stare zdjecie, ale bedzie bardzo malutkie wiec nie wiem czy zobaczycie o jaki efekt mi chodzi. Jakos bardzo kiepska ale moze cos poradzicie.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:28   #225
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Szukam odcienia rozowego, leciutko rozswietlajacego, nie dajacego przemalowanego efektu, pasujacego do wlosow bardzo jasny braz i do blondu i do typu chlodnego lata, dajacego efekt swiezosci, naturalnosci.
Ja kosmetków MAca nie znam za bardzo.....na fotce którą załączyłaś nic nie widać ,ale z efektem o jakim piszesz od razu skojarzył mi się bourjois 95
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:45   #226
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Tobie rowniez dziekuje, a ten roz Chanel jest takze rozowiotki czy to jakis inny odcien?
Chanel Joues kolor Turbulent to w opakowaniu mocny pink a na skórze dłoni zamienia się w śliczny dziewczęcy jasny, różowy kolorek
Na policzkach będzie wyglądać bardzo świeżo, dla mojego typu urody pasują takie policzki (blond włosy, jasna cera lekko tknięta słońcem)
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 14:26   #227
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Czy uzywacie rozow MACa? Jesli tak to czy mozecie powiedziec cos wiecej? Macie porownanie do innych rozow?

Szukam odcienia rozowego, leciutko rozswietlajacego, nie dajacego przemalowanego efektu, pasujacego do wlosow bardzo jasny braz i do blondu i do typu chlodnego lata, dajacego efekt swiezosci, naturalnosci.

Moge zalaczyc stare zdjecie, ale bedzie bardzo malutkie wiec nie wiem czy zobaczycie o jaki efekt mi chodzi. Jakos bardzo kiepska ale moze cos poradzicie.

Ja kupiłam niedawno róż MACa i jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie mam za dużego porównania, mam jeszcze róż Clinique'a i w tamtym przeszkadzały mi drobinki, więc MAC jest idealny, matowy, nie robi plam, ciężko z nim przedobrzyć. Co prawda to też pewnie zależy od koloru. Ja mam Tenderling i jest idealny dla jasnych karnacji, taki różowo-brzoskwiniowy, efekt po nim jest naprawdę bardzo naturalny i świeży.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 16:04   #228
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

A do mnie dotarł dzisiaj Deborah z jesiennej serii Russian
Jest jednak mały problem- brakuje mi pędzla i nie mam jak preztestować
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 16:15   #229
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A do mnie dotarł dzisiaj Deborah z jesiennej serii Russian
Jest jednak mały problem- brakuje mi pędzla i nie mam jak preztestować
to ten z serduszkiem ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 16:47   #230
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Wiecie co dzisiaj sobie zrobiłam policzki tym różem L'oreal:

http://pretty.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/45/1584.jpg

Kupiłam jakiś czas temu i poszedł w odstawkę gdy dostałam uczulenie i nie mogłam niczego stosować na policzki. Dzisiaj go użyłam a mama oraz siostra powiedziały mi, że wyglądam jakoś świetliście i żywo. Przyglądałam się przed chwilą w lustrze i stwierdzam, że ładnie wygląda.... nawet bardzo ładnie
Sądziłam, że efekt daje bazarowy bo nie lubię takiej poświaty jaka pojawiała się przy jego użyciu, ale chyba zmienię zdanie.... i może nawet nie kupię tego Chanel Turbulent jak L'oreal się sprawdzi.
No ale Chanel kusi, kusi ćwiczę silną wolę
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 17:16   #231
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ja kupiłam niedawno róż MACa i jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie mam za dużego porównania, mam jeszcze róż Clinique'a i w tamtym przeszkadzały mi drobinki, więc MAC jest idealny, matowy, nie robi plam, ciężko z nim przedobrzyć. Co prawda to też pewnie zależy od koloru. Ja mam Tenderling i jest idealny dla jasnych karnacji, taki różowo-brzoskwiniowy, efekt po nim jest naprawdę bardzo naturalny i świeży.

A ile placilas za roz MACa? I ile tam jest gram? No i czy jest duzo odcieni do wyboru? Bo ogladalam zdjecia cieni MACa (tych pigmentow) to ich jest chyba kilkadziesiat...

Dzieki za odpowiedz.


Cytat:
Napisane przez SiSleyS
Chanel Joues kolor Turbulent to w opakowaniu mocny pink a na skórze dłoni zamienia się w śliczny dziewczęcy jasny, różowy kolorek
Na policzkach będzie wyglądać bardzo świeżo, dla mojego typu urody pasują takie policzki (blond włosy, jasna cera lekko tknięta słońcem)
Dziekuje za odp, taki rozowiutki tez jest fajny. Ja nie przepadam za odcieniami brzoskwini.


Cytat:
Napisane przez evitka21
Ja kosmetków MAca nie znam za bardzo.....na fotce którą załączyłaś nic nie widać ,ale z efektem o jakim piszesz od razu skojarzył mi się bourjois 95
Dzieki Tez sie nad nim zastanawialam, ale na twarzy go jeszcze nie mialam wiec musze sprawdzic.

A co do zdjecia to jest bardzo slabej jakosci i nic sie z nim nie da zrobic niestety, ale to kolorek takiego rozu swiezego (ale nie najjasniejszego cukierkowego rozu), ktory bardzo ozywia cere i lekko rozswietla. Nie wiem jak go okreslic. Moze bardzo ale to bardzo leciutko jasny roz wpadajacy w ciemna czerwien (tyle, ze tej czerwnieni nie widac wcale). Tak jakby polaczenie 2 kolorow, z tym ze efekt daje kolor rozowy, swiezy, rozswietlajacy, nie jest plaski (taki jednowymiarowy) na policzku, tak jakby zyl ale napewno nie daje efektu przemalowania. Wiecej to juz napewno na ten temat nie napisze bo juz brak mi slow.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p2.jpg (1,1 KB, 652 załadowań)
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 18:28   #232
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A ile placilas za roz MACa? I ile tam jest gram? No i czy jest duzo odcieni do wyboru? Bo ogladalam zdjecia cieni MACa (tych pigmentow) to ich jest chyba kilkadziesiat...

Dzieki za odpowiedz.
Nie ma za co
Róż kosztuje 80zł i jest go 6 gram. Używam swojego codziennie od 3-4 tygodni i nie widać żeby cos ubyło, więc może z wydajnością nie będzie tak źle. Kolorów nie ma tyle co na stronie, ale jest w czym wybierać, ponad 20 jest na pewno. Są też róże kremowe. Ja za jasnym różem sie nie rozglądałam bo mi lepiej jest właśnie w takiej brzoskwince, ale sądzę że na pewno coś byś znalazła, wybór jest na pewno większy niż przy większości marek selekcyjnych, gdzie zazwyczaj mają do wyboru 5-6 odcieni.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 20:30   #233
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

OK, dzieki. Pozdrawiam!
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 22:00   #234
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
to ten z serduszkiem ?
tak tak
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 10:44   #235
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Podpatrzone na wątku o Collistarze:
http://www.collistar.it/ITA/H0404.asp, klika się na obrazek danego produktu i wyświetla odcienie (jest też ta limitowana 6 którą Madlaine sprowadza ). I już wiem, dlaczego wcześniej tego nie widziałam - w wersji angielskiej nie ma odcieni
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 11:04   #236
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Podpatrzone na wątku o Collistarze:
http://www.collistar.it/ITA/H0404.asp, klika się na obrazek danego produktu i wyświetla odcienie (jest też ta limitowana 6 którą Madlaine sprowadza ). I już wiem, dlaczego wcześniej tego nie widziałam - w wersji angielskiej nie ma odcieni
ależ dobra wiadomość, skoro jest na stronie to i będzie dystrybucji -
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 11:19   #237
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Całe szczęście, że obejrzałam dzisiaj w Douglasie róże-brązery Collistar. Jakbym kupiła w ciemno na Allegro, to byłabym bardzo nieszczęśliwa
Ta 01 na którą się nastawiałam w ogóle mi się nie spodobała. 2 nie było.
Za to widziałam róże i bardzo spodobał mi się 5.

Ja chyba dzisiaj widziałam róż-brązer nr 6 w Douglasie. To co widziałam, wyglądało dokładnie jak to ze zdjęcia z ich strony internetowej, takie trójkolorowe.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 11:27   #238
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość

Ja chyba dzisiaj widziałam róż-brązer nr 6 w Douglasie. To co widziałam, wyglądało dokładnie jak to ze zdjęcia z ich strony internetowej, takie trójkolorowe.
właśnie nie wiem jak on wygląda w całości, bo u nich była już tylko resztka mocno zużytego testera, ale efekt na skórze mi się spodobał bo ja lubię błysk, a nie cierpię wręcz matu
mam nadzieję, że się nie zawiodę i będzie mi pasował, jak nie, trafi na nasz straganik, żadna strata
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 12:08   #239
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dziewczyny, ile kosztują róże Clinique z kwiatkiem? Pilnie potrzebuję odpowiedzi
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 12:24   #240
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile kosztują róże Clinique z kwiatkiem? Pilnie potrzebuję odpowiedzi
140 zl
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-10 14:30:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.