Kupujesz na allegro? Looknij ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 21:46   #31
oolaa
Raczkowanie
 
Avatar oolaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 228
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

zaryzykowalam. zel zeczywiscie nie przyjemnie pachnie. kleje sa w zaklapraczu troszke nie wygodne ;/ tipsy sa dosyc elastyczne, piliki i bloki uwazam ze sa w porządku, ale pani sie pomylila dala mi dwa biale akryle zamiast białego i przezroczystego ;/;/ ale zadzwonilam i wybieram sie tam jotro po odpowiedni. zobacze jak bedzie mi sie pracowac na produktach tej firmy i napisze.
oolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 22:22   #32
paulinkas171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

A akryl tej firmy (naildesign) tez jest do kitu?do tej pory wszystkie wypowiedzi ktore czytalam na temat tej firmy dotyczyly zelu. Czy ktos korzystał z tego akrylu i moze cos o tym powiedziec? Ja po zakonczeniu kursu- 10 m-cy temu caly czas pracuje na firmie naico,ale tylko dlatego ze na szkoleniu na tym pracowalam i tak juz zostalo. nie narzekam na naico-nie zapowietrza sie,moze jedynie troche zolknie ale dopiero gdzies po 3 tyg. z drugiej strony nie mam porownania z innymi firmami.teraz chcialabym robic zakupy na allegro-ciagle w biegu i zdarza mi sie ze cos sie konczy a nie ma kiedy jechac dokupic brakujacych elementow.tylko ze tam nie ma nic z naico i jestem w kropce bo musialabym zmienic firme. nie chce kupic bubla zeby nie zrazic do siebie stalych klijentek.ale z drugiej strony mam nadzieje ze ktoras z Was korzysta z jakiegos akrylu z allegro i jest zadowolona...czy znajdzie sie taka?
paulinkas171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 08:38   #33
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Cytat:
Napisane przez paulinkas171 Pokaż wiadomość
A akryl tej firmy (naildesign) tez jest do kitu?do tej pory wszystkie wypowiedzi ktore czytalam na temat tej firmy dotyczyly zelu. Czy ktos korzystał z tego akrylu i moze cos o tym powiedziec? Ja po zakonczeniu kursu- 10 m-cy temu caly czas pracuje na firmie naico,ale tylko dlatego ze na szkoleniu na tym pracowalam i tak juz zostalo. nie narzekam na naico-nie zapowietrza sie,moze jedynie troche zolknie ale dopiero gdzies po 3 tyg. z drugiej strony nie mam porownania z innymi firmami.teraz chcialabym robic zakupy na allegro-ciagle w biegu i zdarza mi sie ze cos sie konczy a nie ma kiedy jechac dokupic brakujacych elementow.tylko ze tam nie ma nic z naico i jestem w kropce bo musialabym zmienic firme. nie chce kupic bubla zeby nie zrazic do siebie stalych klijentek.ale z drugiej strony mam nadzieje ze ktoras z Was korzysta z jakiegos akrylu z allegro i jest zadowolona...czy znajdzie sie taka?
tak wiem bo kiedys go zamówiłam na spróbowanie,najpierw chciałam go wywalić do kosza ale przydał się jedynie do ćwiczenia kwiatuszków akrylowych
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 14:40   #34
oolaa
Raczkowanie
 
Avatar oolaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 228
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Akryl tej firmy nie rozni sie wiele od tego ktory mialam na kursie. ale nie mam jeszcze rozeznania co do innych firm
oolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 00:02   #35
laffytaaffy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 25
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Cytat:
Napisane przez Princessina Pokaż wiadomość
ja widzialam raz na allegro opis aukcji..... po prostu bylam zszokowana :O :P napisalam do gościa ze w tym jego zestawie nie ma lampy a przeciez chyba jest potrzebna, on mi odpisal ze lampa nie jest potrzebna, uzywaja ja tylko stylistki z salonu, a jezeli robi sie samemu wystarczy zrobic w sloneczny dzien i poopalas sie przez 5 minutek i beda utwardzone bo slonce na nie dziala jak lampa
... .

Edytowane przez laffytaaffy
Czas edycji: 2008-02-23 o 01:37
laffytaaffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 06:25   #36
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Jest caaaaała masa wątków na ten temat. Skorzystaj, proszę, z wyszukiwarki
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 14:53   #37
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Nie chce zalkladac nowego watku, wiec podpinam sie pod ten.

Czy ktoras z was kupowala na allegro produkty IBD?
Czaje sie na builder gel IBD, ten duzy, 56g, ale zastanawiam sie nad autentycznoscia produktow

Roznica cenowa, pomiedzy tym samym zelem z Allegro, a ze sklepiku Eurofashion to, bagatela, 100zl!!!

Dlatego nieco nieufna jestem . Co o tym sadzicie, czy ktoras kupywala? Sprawdzala?
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 22:28   #38
Aniolek_18
Raczkowanie
 
Avatar Aniolek_18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 435
Talking Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Hej Mam pytanie podobne do OLLAA'I. Czy znana jest Wam firma RENI - NAIL? I czy mozecie mi doradzic odnosnie jakosci ich produktow?? Czy są warte zainwestowania w nie? Chce "złożyć" sobie zestawik startowy do pazurków żelowych właśnie tej firmy. A może znacie jakąś inna firme z ziemskimi cenami i dobrej jakości produktami??
Pozdrawiam
Aniolek_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 02:45   #39
Aniolek_18
Raczkowanie
 
Avatar Aniolek_18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 435
Red face Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Oki sorki już znalazłam odpowiedz....Natrafiłam na posty gdzie piszecie o tego typu firmach:/ Moje niedopatrzenie Ale tak to jest jak sie pisze o 1 w nocy Wyszłam na kolejną naiwną szarą gąskę Sorki, ze niechcący zaśmieciłam forum
Pozdrawiam
__________________
04.08.12
Aniolek_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 09:36   #40
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Cytat:
Napisane przez paulinkas171 Pokaż wiadomość
,moze jedynie troche zolknie ale dopiero gdzies po 3 tyg. z drugiej strony nie mam porownania z innymi firmami.
Paulinko, po prostu masz małe wymagania, dlatego naico je spełnia.
Sama pisałas, że nie masz porównania z innymi firmami, mi, gdyby akryl zżółkł po 3 tygodniach wylądowałby prosto w koszu!
Akryl nie powinien żółknąc w ogole, bo skoro żażółcił sie po 3 tygodniach, to jak wygląda po 6? Przecież sa klientki, które robią wyłącznie odnowy i te panie mają "najstarszą" warstwę akrylu sprzed paru miesięcy niekiedy.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 13:15   #41
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Zgadzam się z Abrą, zdecydowanie nie wolno patrzeć na wszytskich sprzedających na allegro przez pryzmat jednej nieudanej transakcji.
Czasem jednak przetestowanie sprzedającego na własnej skórze jest niezbędne, choć zawsze lepiej poczytać opinnie innych na forach
Z pazurkowych ozdób mogę w 100% polecić Beti1970, którą już zachwalałam na innym forum. Ma fantastycznie zaopatrzony sklepik, rewelacyjny wybór i super jakość ozdób, a do tego ceny też ok i gratisy ozdób dla uczestników m.in. tego forum. A wogóle to z pewnością niektóre z Was kojarzą ją - nick dobrarada )))
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-09, 13:47   #42
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Dziewczyny wchodzic i sie wypowiadac, ale to juz!!!
KLIK KLIK
bardzo mi pomożecie swoimi spostrzeżeniami
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:10   #43
blond_kociaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Radzymin
Wiadomości: 1
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Witam! ostrzegam przed produktami NAILDESIGN. Są beznadziejne szczególnie żele bo sie krusza i pekaja a pozatym rozlewaja sie i pudełka pekaja. Kupowałam je kiedys bo były tanie zeby sie wycwiczyc ale stwierdziłam ze to beznadziejne oszczedzac na czym tak waznym. Akryl w miare ale szybciutko zólknie. bloki i pilniki dobre ale co do cleanera to jest chyba z woda rozrobiony. Nie polecam! lepiej zainwestowac w troszke drozsze i lepsze produkty.
__________________
Blond_kociaczek
blond_kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 21:57   #44
agatadz1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

zel naildesign (zeby byla jasnosc zel future) rzeczywiscie strasznie smierdzi ale nie zauwazylam aby pekal lub sie podpowietrzal aczkolwiek nie moze za dlugo stac trzeba go szybko zuzyc poza tym nie da sie nim zrobic pieknych cieniutkich paznokci bowtedy rzeczywiscie szybko peka ale ja sie na nim uczylam wtapiac i teraz idzie mi super choc pracuje na alessandro w pracy a wdomu na ibd. a jesli chodzi o akryl to tylko Ez Flow i nie dam sie przekonac do innego!!!!!!! mam tez goscia z allegro ktory sprowadza ze stanow jest taniej a produkty orginalne w 100% i zel i akryl.
agatadz1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:01   #45
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

hej, ja często zamawiam z reni-nail (zp-partner) żele jednofazowe, klej, cleaner, a takie rzeczy jak pilniki, bloki polerskie, szablony to w moim mieście w hurtowni. ozdoby często od slaydis, ozdoby1, supernails, m&mszewczyk.
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 10:56   #46
ewelajna80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ze świata
Wiadomości: 29
GG do ewelajna80
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
a jak jest pochmurno? to co? jakies inne przeliczenie - zachmurzenie umiarkowane 7 i pol minuty, zachmurzenie calkowite 15 minut ...

o ja cie nie ...
to proponuję suszarkę do włosów [niezły gośc z niego fachowej informacji udzielił ha ha]
__________________
ewelajna
ewelajna80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 20:28   #47
Basiek19
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 831
GG do Basiek19 Send a message via Skype™ to Basiek19
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

a czy któraś z was zamawia może jakieś ozdóbki do paznokci na allegro?? albo może mi polecić jakiegoś allegrowicza, najlepiej z Krakowa??
Basiek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 11:03   #48
paulinkas171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Czy ktoś kupował może u tej Pani?
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1073455
Mysle zeby zamowic u niej produkty IBD do akrylu. Bede wdzeczna jesli ktos z Was korzysta z tego i utwierdzi mnie w przekonaniu ze wszystko jest ok
paulinkas171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 21:39   #49
agnesZ
Przyczajenie
 
Avatar agnesZ
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Witośka a jakich żeli używałaś z reni-nail???bo ja tez kupiłam bo sie pokusiłam cena i sama nie wiem co myśleć. Na moich paznokciach trzymaja sie fatalnie po 3 dm wchodzi powietrze przy skórkach a kumpeli robiłam i tylko w jednym paznokciu weszło powietrze reszta ok.Ale kumpeli robiłam jednofazowym różowo-przezroczystym a sobie przezroczystym. Co o tym sadzisz???i jak długo używasz??ja chce terazspróbować SPN tu na forum chwala ta firme
agnesZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 18:19   #50
malinkaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 21
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Hej Dziewczyny! czy kupowała któraś z Was od tego użytkownika http://allegro.pl/show_user.php?uid=4516574 ? z góry dziękuje za odpowiedz
malinkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 02:06   #51
oolaa
Raczkowanie
 
Avatar oolaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 228
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Własnie przeglądajac aukcje natknełam sie na cos bardzo ciekawego ;/ certyfikat kursu stylizacji paznokci
-przedłużanie akrylem+manicure+certyfik at 50 zł
-przedłużanie żelem+manicure+certyfikat 50 zł
-obie metody+manicure+certyfika t 80 zł

Wpłacasz pieniądze a oni wysyłaja ci certfikat i materialy z opisami ;/
dosyc spora ilosć kupujących... jest to dla mnie szok. Paula cos juz o tym pisala w tym wątku. podala bym linka. ale nie wiem czy mozna tak robic.
__________________
Bo wiesz słońce z deszczem wywołuje tęcze


moje paznokietki



oolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 07:23   #52
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

Niestety, sporo jest ogłoszeń typu "certyfikat za 60zł", czy "lampa, żele, pędzelki + certyfikat za 200zł".

Tyle że taki certyfikat to sobie można w domu zrobić na komputerze i wydrukować. Żadna znająca się na pazurkach firma ani osoba nie będzie go traktowała serio
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 11:17   #53
monisiasisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kupujesz na allegro? Looknij !

witam ,ja także kupiłam żele u tego sprzedawcy, orginalnych z polski nigdy nie miałam ale po tych żelach od - cargola - miesiąc pazurki jak nic mi się trzymały bez uzupełniania
monisiasisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 13:04   #54
TRUSKAWECZKA45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Unhappy Zamawianie Produktów Przes Allegro

Witam Jestem Z Małego Miasteczka I Niemam Szansy Kupowania Produktów Do Najbliszego Sklepu Mam Ok 50km Słyszałam Wiele Złych Opini Na Temat Allegro A Inni Zas Polecaja I Sama Niewiem Czy Mozecie Mi Jakiegos Sprzedawce Polecic Z Allegro Czekam Na Wasze Opinie
TRUSKAWECZKA45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 13:16   #55
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Zamawianie Produktów Przes Allegro

sa wypowiedzi dziewczyn ktore polecaja np. zel lub akryl danej firmy...wystarczy ze przejrzysz kilka wątków i bedziesz wiedziala jaki produkt moze byc dobry..następnie nalezy poszukac takiego (jesli bedzie) produktu na allegro i popatrzec jakie ma opinie...poza tym zawsze mozna kupic produkty ze stron internetowych...wpiszesz sobie np. żel/akryl a ukaze Ci sie kilka linkow gdzie mozna takie specyfiki kupic...
ja np. kupuje akryl za 7.20 wiem ze to moze smieszna cena na 5g i zdaje sobie sprawe ze nie jest on super jakosci ale do poprawek czy praktykowania na mamie i siostrze jest narazie wystarczajacy..pochodz sobie po wizazu, po allegro, po stronach takich jak np.
http://nail.minisklep.pl/show_item.php?id=277
http://www.sklep.nailcosmetics.pl/pr...roducts_id=200
http://kosmetikon.pl/cgibin/shop?sho...A&sid=40a0e2af
http://www.for-nails.pl/zestawy,16.h...640351294720e1
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 13:17   #56
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Zamawianie Produktów Przes Allegro

TRUSKAWECZKA45 wciąż nie stosujesz się do próśb moderatorów. Pokemonów nikt nie lubi czytać, w zdaniach przydałyby się kropki, naprawdę. Z szacunku dla oczu innych.
btw - Taki wątek już istnieje, mogłabyś się trochę wysilić i przeglądnąć forum, temat znajduje się na pierwszej stronie. Mam coraz większe wrażenie, że robisz sobie z nas za przeproszeniem jaja, zwłaszcza, ze jesteś klonem innej użytkowniczki, która próbowała spamować na Wizażu.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 14:26   #57
TRUSKAWECZKA45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: Zamawianie Produktów Przes Allegro

Ale ty mądra jesteś sama jesteś mało wyrozumiała dla innych nikogo nie wyzywam i jestem dyslektyczko twoim zdaniem ta choroba nie istnieje wes sobie słownik poczytaj lub cos o tej chorobie a nie sama jestes jak klon nara
TRUSKAWECZKA45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 14:37   #58
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Zamawianie Produktów Przes Allegro

Cytat:
Napisane przez TRUSKAWECZKA45 Pokaż wiadomość
Ale ty mądra jesteś sama jesteś mało wyrozumiała dla innych nikogo nie wyzywam i jestem dyslektyczko twoim zdaniem ta choroba nie istnieje wes sobie słownik poczytaj lub cos o tej chorobie a nie sama jestes jak klon nara


Dysleksja nie usprawiedliwia capslocka, pokemonów, braku jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych ani ignorowania próśb użytkowników i modów. Cieszę się, że nikogo nie wyzywasz
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 14:58   #59
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Zamawianie Produktów Przes Allegro

Cytat:
Napisane przez TRUSKAWECZKA45 Pokaż wiadomość
Ale ty mądra jesteś sama jesteś mało wyrozumiała dla innych nikogo nie wyzywam i jestem dyslektyczko twoim zdaniem ta choroba nie istnieje wes sobie słownik poczytaj lub cos o tej chorobie a nie sama jestes jak klon nara
Skoro już wspominasz o słownikach: to najlepsi przyjaciele dyslektyków! Wiem coś o tym, bo zarówno mój brat, jak i mój najlepszy kolega cierpią na tę chorobę. Ale pisząc na forum, czy wysyłając maila nie robią co chwila błędów, bo z szacunku dla rozmówców korzystają ze słownika, bądź modułu sprawdzania pisowni w Wordzie.

Zanim zaczniesz pouczać użytkowników i modów przeczytaj proszę regulamin Wizażu. To lektura na każdą okazję, jest w nim zarówno coś na temat odnoszenia się do innych użytkowników, jak i pisania P'k'm'nami...
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 15:07   #60
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Zamawianie Produktów Przes Allegro

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Skoro już wspominasz o słownikach: to najlepsi przyjaciele dyslektyków! Wiem coś o tym, bo zarówno mój brat, jak i mój najlepszy kolega cierpią na tę chorobę. Ale pisząc na forum, czy wysyłając maila nie robią co chwila błędów, bo z szacunku dla rozmówców korzystają ze słownika, bądź modułu sprawdzania pisowni w Wordzie.
O tym pisałam już do TRUSKAWECZKI wcześniej, na PW, ale nie podziałało.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.