Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-01, 14:01   #1171
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Prosiłabym wszystkie posiadaczki/posiadaczy maseczki truskawkowej o wypowiedzenie się na jej temat Wczoraj zmiażdżyłam sobie dwie truskawki i dodałam do białej glinki - miałam po takiej maseczkę fajna, gładka buzię, tylko wiadomo, te gniecione truskawki nie były najprzyjemniejsze w użyciu:P Dlatego rozważam zakup wersji biochemicznej
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 14:19   #1172
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

confused_girl - jeśli reflektujesz na ta maseczkę ja ci mogę swoją wysłać - oddam w dobre ręce, bo tak u mnie leży i się marnuje (pisalam wcześniej, że mnie uczulila), jakby coś to pisz na prv.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 15:06   #1173
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Szkoda, żę jednak nie wyszło, pomyślałam wczoraj, że macie rację, że zestawy to co innego, no ale trudno, w KWC byłoby tak jaśniej, a w wątku to pewnie będzie dużo pracy i potem pilnowania, żeby każdy pisał na temat i tam gdzie trzeba.

Maseczkę truskawkową opisałam tutaj jakiś czas temu, jak dla mnie wygładza bardziej niż różana, zapach mi odpowiada, ale wiadomo, że tak jak świeże truskawki to nie pachnie.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 15:40   #1174
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hmm...W sumie pomusł z podforum i oddzielnym wątkiem dla każego kosmetyku wydaje mi się nawet lepszy, bo w jednym miejscu będzie pozwalał na ocenę, osobiste odczucia, ewentualne modyfikacje itd. Ja jestem jak najbardziej za i dołączam się do podziękowań.

I jeszcze pytanie poza konkursem- gdzie są te 'przypięte" wątki? Bo ja ich nigdzie nie widzę
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 16:13   #1175
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Hmm...W sumie pomusł z podforum i oddzielnym wątkiem dla każego kosmetyku wydaje mi się nawet lepszy, bo w jednym miejscu będzie pozwalał na ocenę, osobiste odczucia, ewentualne modyfikacje itd. Ja jestem jak najbardziej za i dołączam się do podziękowań.

I jeszcze pytanie poza konkursem- gdzie są te 'przypięte" wątki? Bo ja ich nigdzie nie widzę
Wątki sa na samej górze forum. To te wątki, które nigdy nie spadaja na dół

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Szkoda, żę jednak nie wyszło, pomyślałam wczoraj, że macie rację, że zestawy to co innego, no ale trudno, w KWC byłoby tak jaśniej, a w wątku to pewnie będzie dużo pracy i potem pilnowania, żeby każdy pisał na temat i tam gdzie trzeba.

Maseczkę truskawkową opisałam tutaj jakiś czas temu, jak dla mnie wygładza bardziej niż różana, zapach mi odpowiada, ale wiadomo, że tak jak świeże truskawki to nie pachnie.
A to jak nie pachnie jak świeże truskawki, to sie jeszcze zastanowię :P
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 16:18   #1176
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Prosiłabym wszystkie posiadaczki/posiadaczy maseczki truskawkowej o wypowiedzenie się na jej temat Wczoraj zmiażdżyłam sobie dwie truskawki i dodałam do białej glinki - miałam po takiej maseczkę fajna, gładka buzię, tylko wiadomo, te gniecione truskawki nie były najprzyjemniejsze w użyciu:P Dlatego rozważam zakup wersji biochemicznej
W działaniu się sprawdza - wygładza i zmiękcza skórę, nawilża (dodaję oleju z owoców leśnych zgodnie z sugestią BU ;-)), nie zauważyłam niespodzianek po użyciu, nie uczuliła. Mimo wszystko używam rzadziej niż planowałam,bo zapach jest wg mnie totalnie odpychający. Nie spodziewałam się woni truskawek z targu,ale przynajmniej czegoś neutralnego.
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 16:19   #1177
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ten wątek z ocenami też ma być dołączony na górze, tak żeby nigdy nie spadł?

Co do maseczki to dla mnie zapach przypomina truskawki, ale taki świeży zapach truskawek mają chyba tylko świeże truskawki prosto z krzaczka, nawet moje kompoty czy inne przetwory truskawkowe już tak samo nie pachną. Pewnie by pachniało mocniej jakby dodać tam jakiejś sztuczyzny, ale ja już wolę bez tego.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 16:31   #1178
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
No to by mogło być ok myślę, że każda "recenzja" w osobnym poście, tak samo napisana jak w KWC. A na początku postu wielkimi literami i pogrubione, co oceniamy ;>
Jakby się komuś chciało to w pierwszym poście można by było nawet średnią ocen robić tylko ktoś by musiał co jakiś czas uaktualniać ;>
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Rzeczywiście dobry pomysł, a układ taki, jak przy analizie składów bardzo by pomógł.
Mozna zrobic podobnie,albo zrobic jeden glowny watek przyklejony u gory w ktorym znajda sie linki do stosownych watkow-tak aby spokojnie je podbijac

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Na samy początku zaznaczę, że sam pomysł zebrania. nazwijmy "kosmetyków naturalnych", czy półproduktów jest doskonały. Ale niestety nie może to być KWC. Już tłumaczę dlaczego:
- mamy ściśle określoną metodologię oceny kosmetyków w KWC; Czyli w wielkim uproszczeniu, użytkowniczki oceniają jeden i ten sam produkt; produkty należą do określonej JEDNEJ kategorii. Tę strukturę oceny oceniło i dało nam patronat SMGKRC. Ale jest jeden warunek - nie możemy jej zmieniać.


To też właśnie jest problemem. Odrębna kategoria kosmetyki naturalne musiłaby zbierać wszystko kremy, peelingi, serum itd... - niezgodne z logiką KWC
Wkładanie tych "kosmetyków" do innych kategorii też nie jest możliwe, bo nie możemy robić porównań (najlepsze, najgorsze) kosmetyków robionych fabrycznie i tych w domowych warunkach.
Zawsze można podważyć ocenę, gdzie nikt nie kontroluje poprawności stosowania formuły lub dokładności dozowania składników, higieny środowiska, w którym kosmetyk powstaje, przechowywania itp...

Tyle słowem wyjaśnienia dlaczego nie może to być KWC.
Natomiast mam inną propozycję. Jestem jak najbardziej za katalogiem, ale wg mnie powinien on mieć trochę inną logikę.

Po pierwsze: wyszukiwanie optymalnej receptury, czy półproduktu nie powinno być tylko wg nazwy, czy kategorii (np. hydrolat oczarowy) ale przede wszystkim wg klucza pod tytułem PROBLEM SKÓRY.
I tak na przykład ktoś szuka produktu na przebarwienia, suchą skórę, zmarszczki itp... to pod danym problemem wyskakuje mu lista receptur lub półproduktów, które właśnie mają takie działanie;

Po drugie:
biorąc pod uwagę ten problem, że zawsze można podważyć ocenę, gdzie nikt nie kontroluje poprawności stosowania formuły lub dokładności dozowania składników, higieny środowiska, w którym kosmetyk powstaje, przechowywania itp...
Wg mnie receptury nie powinny mieć oceny tylko punktowej, ale przede wszystkim opisową, tak jak to robicie na forum. Gdzie wyjaśniacie wyjaśniacie pewne rzeczy czy pomagacie laikom.

Od razu zaznaczam, że stworzenie takiego katalogu jest bardzo skomplikowane i nie nastąpi to szybko. Na razie bardzo bym prosiła o wykorzystywanie do tego celu forum, tak jak planowałyście w tym wątku. Mogę nawet stworzyć Wam oddzielne podforum, jeśli to ułatwi organizację i pracę.

Bardzo proszę o odniesienie się do tej części pogrubionej. Może macie jakieś jeszcze pomysły czy propozycje.



Wg mnie bardzo dobra propozycja z podforum
Aga,wyjasnilas wszystko rzeczowo i dokladnie

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
To myślę że podforum będzie najlepsze Do każdego rodzaju skóry/problemu osobny wątek i w 1. poście spisane jakie półprodukty tam się ocenia ^^
Dobry pomysl!

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Szkoda, żę jednak nie wyszło, pomyślałam wczoraj, że macie rację, że zestawy to co innego, no ale trudno, w KWC byłoby tak jaśniej, a w wątku to pewnie będzie dużo pracy i potem pilnowania, żeby każdy pisał na temat i tam gdzie trzeba.

Maseczkę truskawkową opisałam tutaj jakiś czas temu, jak dla mnie wygładza bardziej niż różana, zapach mi odpowiada, ale wiadomo, że tak jak świeże truskawki to nie pachnie.
Zawsze to cos w ramach zastepstwa KWC poza tym trzeba wziac poprawke,ze Mazidlami/BU i innymi podobnymi tematycznie serwisami interesuje sie okreslona ilosc osob
Mysle,ze jak wzajemnie sobie pomozemy to nie bedzie to takie zagmatwane

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
A ten wątek z ocenami też ma być dołączony na górze, tak żeby nigdy nie spadł?

Co do maseczki to dla mnie zapach przypomina truskawki, ale taki świeży zapach truskawek mają chyba tylko świeże truskawki prosto z krzaczka, nawet moje kompoty czy inne przetwory truskawkowe już tak samo nie pachną. Pewnie by pachniało mocniej jakby dodać tam jakiejś sztuczyzny, ale ja już wolę bez tego.
Wlasnie o tym myslalam aby watek byl caly czas przyklejony na gorze,dodatkowo w watku zawsze mozna umiescic odnosniki w linkach do pozostalych watkow i bedzie to dobrze funkcjonowalo.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 18:38   #1179
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To ja tak nieśmiało chciałabym zaproponować glosowanie czy na takim potencjalnym podforum wątki powinny być podzielone na rodzaje skór czy produkty Tylko jak takie głosowanie przeprowadzić... :P
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 18:46   #1180
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
To ja tak nieśmiało chciałabym zaproponować glosowanie czy na takim potencjalnym podforum wątki powinny być podzielone na rodzaje skór czy produkty Tylko jak takie głosowanie przeprowadzić... :P
To by było i tak i tak, więc nie ma po co głosować :p

Idea jest taka:

1. Osobne podforum, przypięte na górze Biochemii
2. W podforum wątek, w którym będą kategorie problemów skóry, np trądzik, skóra dojrzała, przesuszona, wrażliwa itd
3. Przy każdej kategorii problemu byłby spis półproduktów, które na to pomagają, i jednocześnie linki do poszczególnych wątków
4. Każdy półprodukt ma swój osobny wątek, w którym jest oceniany. Wątki powinny znajdować się w podforum, a linki do nich znalazłyby się w pierwszym wątku w podziale na problemy.


Ja to tak widzę, myślę że tak będzie najwygodniej i przejrzyście... ;>
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 19:13   #1181
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mona dobre propozycje

natomiast jezeli pojawiaja sie inne koncepcje to moze zalozycie watek z sonda i zobaczymy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 20:25   #1182
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja jestem za pomysłem Mony
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 20:28   #1183
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Podforum mogę już otworzyć od zaraz. Proszę tylko o propozycję nazwy.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 21:28   #1184
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mona - dokładnie o to samo mi chodziło, zresztą pisałam już o tym wcześniej, ale pojawił się też pomysł, żeby wątki były ułożone wg tyów cery itp.
No ale widzę, że większość Wizażanek podoba sie te pierwszy pomysł, więc jak dla mnie super

A co do nazwy to na razie przychodzi mi tylko do głowy "Biochemiczny KWC" :P
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 22:04   #1185
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Wątki sa na samej górze forum. To te wątki, które nigdy nie spadaja na dół
No właśnie u mnie tego nie ma, żadnych dodatkowych wątków, linków, itd., niet. No, ale trudno, może kiedyś jeszcze dojde, co jest nie tak.thx
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 22:11   #1186
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie tego nie ma, żadnych dodatkowych wątków, linków, itd., niet. No, ale trudno, może kiedyś jeszcze dojde, co jest nie tak.thx
To sa wtki redakcyjne,wejdz sobie tam i masz gotowe nazwy ktore od razu przeniosa Cie do danego tematu jaki wybierzesz

Mysle,ze Biochemiczne KWC bedzie uniwersalna nazwa
jak reszta Was to widzi?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 22:14   #1187
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Biochemiczne KWC może być
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 23:21   #1188
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jak najbardziejBardzo trafna nazwa
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 10:06   #1189
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ale ze mnie sierotka Jak tylko zobaczyłam nowe podforum od razu się rzuciłam i założyłam wątek z sonda poświęcony serum LEMON Ale przecież jeszcze dokładnie nie ustaliłyśmy jak dodawanie wątków ma wyglądać etc. :P No cóż, znów moja aspołeczna natura wzięła nade mną górę:P Na szczęście jakby co zawsze można zedytować wątek
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 10:17   #1190
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Ale ze mnie sierotka Jak tylko zobaczyłam nowe podforum od razu się rzuciłam i założyłam wątek z sonda poświęcony serum LEMON Ale przecież jeszcze dokładnie nie ustaliłyśmy jak dodawanie wątków ma wyglądać etc. :P No cóż, znów moja aspołeczna natura wzięła nade mną górę:P Na szczęście jakby co zawsze można zedytować wątek
Hm no nie jest źle przecież, rzeczywiście można zrobić z sondami wszystkie produkty... No i każdemu trzeba teraz założyć wątek

Ja mogę zrobić maseczkom :P kto bierze resztę?

No i przede wszystkim - kto ustali, które produkty są dla których problemów skórnych?

Ja proponuję takie kategorie:

Skóra sucha/przesuszona
Skóra wrażliwa/naczynkowa
Skóra tłusta/trądzikowa
Skóra dojrzała


Jakieś jeszcze?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 10:22   #1191
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To jak juz nabroiłam na początek:P to mogę sie zająć serami
A co z hydrolatami? Jest sens dla każdego zakładac osobny wątek? Może lepiej podzielić na pochodzenie, np. hydrolaty (BU), hydrolaty (Mazidła) etc?
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 10:28   #1192
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
To jak juz nabroiłam na początek:P to mogę sie zająć serami
A co z hydrolatami? Jest sens dla każdego zakładac osobny wątek? Może lepiej podzielić na pochodzenie, np. hydrolaty (BU), hydrolaty (Mazidła) etc?
Próbowałam właśnie dzielić hydrolaty itd wg kategorii ale to bez sensu, bo wg ich opisów na BU wszystko jest do wszystkiego ;s
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 10:39   #1193
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Próbowałam właśnie dzielić hydrolaty itd wg kategorii ale to bez sensu, bo wg ich opisów na BU wszystko jest do wszystkiego ;s

Dolozylam podzial na

BU/Mazidla/Thanatosa/EcoSpa itd dlatego ze mimo wszystko sama na swojej skorze zauwazylam roznice pomiedzy hydrolatami ....

Jak macie gotowe pomysly to dzielcie sie bo calosc jest w powijakach i potrzeba waszej pomocy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 10:42   #1194
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Hm no nie jest źle przecież, rzeczywiście można zrobić z sondami wszystkie produkty... No i każdemu trzeba teraz założyć wątek

Ja mogę zrobić maseczkom :P kto bierze resztę?

No i przede wszystkim - kto ustali, które produkty są dla których problemów skórnych?

Ja proponuję takie kategorie:

Skóra sucha/przesuszona
Skóra wrażliwa/naczynkowa
Skóra tłusta/trądzikowa
Skóra dojrzała

Jakieś jeszcze?
................
jeszcze kilka kategorii by się znalazło np. :
tłusta/trądzikowa/odwodniona/naczynkowa czyli taka jak moja i grona moich koleżanek i kolejna kategoria(i w kategorii hyfrolatów kilka ścisle dostosowanych do takiej cery by się znalazło ) : okresowo odwodniona <np po kwasach> może to wydaje się zbyt dużym rozbiciem...ale osobiście mam zawsze poważne problemy z umieszczeniem się w jakiejkolwiek ogólnej kategoriiiii ooo czesto spotykam tez skórę dojrzałą/trądzikową <trądzik hormonalny/polekowy> to jest dopiero kosmos....sa jeszcze alergicznie/nadwrazliwe/atopowe <<jak mogę jeszcze tak długo >>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 10:44   #1195
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To się napracowałam Sera z BU są juz zrobione Mam nadzieję, że teraz sie nie okaże, że to wszystko źle zrobiłam :P


Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dolozylam podzial na

BU/Mazidla/Thanatosa/EcoSpa itd dlatego ze mimo wszystko sama na swojej skorze zauwazylam roznice pomiedzy hydrolatami ....

Jak macie gotowe pomysly to dzielcie sie bo calosc jest w powijakach i potrzeba waszej pomocy
Dołożyłaś? Gdzie? Bo u mnie nic takiego nie widać
A co do podziału to też myślę, że warto rozróżnić z jakiego sklepu pochodzi hydrolat skoro mówicie, że różnicę czuć :P
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 10:57   #1196
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
To się napracowałam Sera z BU są juz zrobione Mam nadzieję, że teraz sie nie okaże, że to wszystko źle zrobiłam :P
Strasznie się cieszę, że wypalił pomysł z tym podforum. confused_girl gratuluję, jesteś pionierką
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 11:08   #1197
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
To się napracowałam Sera z BU są juz zrobione Mam nadzieję, że teraz sie nie okaże, że to wszystko źle zrobiłam :P




Dołożyłaś? Gdzie? Bo u mnie nic takiego nie widać
A co do podziału to też myślę, że warto rozróżnić z jakiego sklepu pochodzi hydrolat skoro mówicie, że różnicę czuć :P

Poki co dolozylam tylko tutaj podaje propozycje pod ocene a pozniej bedziemy dzialac
Nie chce niepotrzebnie zakladac watkow by pozniej to usuwac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 11:13   #1198
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Poki co dolozylam tylko tutaj podaje propozycje pod ocene a pozniej bedziemy dzialac
Nie chce niepotrzebnie zakladac watkow by pozniej to usuwac
Uff, bo juz sie przestraszyłam, ze źle wątki pozakładałam :P

A myślicie, że jest sens zakładać dla każdego hydrolatu osobny wątek plus jeszcze podział na sklepu? Może tylko to drugie?
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 11:15   #1199
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Uff, bo juz sie przestraszyłam, ze źle wątki pozakładałam :P

A myślicie, że jest sens zakładać dla każdego hydrolatu osobny wątek plus jeszcze podział na sklepu? Może tylko to drugie?
Ja myślę że tylko podział na sklepy... Te hydrolaty z BU w przeznaczeniu teoretycznie są takie same, załóżmy im jeden wątek :P
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 11:22   #1200
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja założyłam olejki..ale do jednego zapomniałam dodać sondy,ratujcie
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.