Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-17, 19:06   #481
Fraoch
Rozeznanie
 
Avatar Fraoch
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrzosowisko
Wiadomości: 784
Dot.: Rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez syla-78 Pokaż wiadomość
Podaję przepis, znalazłam go w książce "Bądź piękna" Barbary Hołub
Wczoraj zrobiłam, na razie tylko 3 razy stosowałam
Przygotuj mieszankę z ziół:melisy,szałwii, kory wierzbowej, kłącza pięciornika. Odmierz 2 czubate łyżki mieszanki i zalej szklanką zimnej wody. Doprowadź do wrzenia i odstaw na kilka godzin. Po ostudzeniu odcedź bardzo dokładnie( ja przez gęste siko) wyciskając każdą kroplę naparu. Dodaj szczyptę ałunu. Wacikiem, nawilżonym ziołową wodą natrzepuj miejsca z rozszerzonymi porami kilka razy dziennie.
Zioła kupiłam w zielarskim, mają być takie "sypane", nie ekspresowe. W aptece raczej nie ma, dlatego lepiej od razu iść do zielarskiego.Za 4 paczki dałam 6,70 zł, zużywa się tego mało, więc koszt takiego toniku to może 1 zł, albo i nie
Ałun ( w postaci sztyftu) w drogerii albo w aptece, kosztuje ok. 5 zł
Starłam odrobinę na tarce i rozmiażdżyłam nożem na proszek, dodałam do odstanego już toniku ziołowego i gotowe. Za tydzień zdam relację co do skuteczności.Najlepiej by było w ogóle w tym czasie nie paćkac twarzy podkładem, pudrem itd. No chyba, że nie wyobrażamy sobie wyjsćia z domu "nago", to po przyjściiu z pracy, szkoły, umyc twarz i smarowac tonikiem, a rano przed kremem i podkładem. Powiem Wam, że od paru dni nie kładę podładu, tylko krem tonujący Ziaji Nuno, na to odrobina pudru w kamieniu nałożona pędzlem i moja gęba duużo lepiej wygląda, tym bardziej, że podkład lubi włazić w pory, co nie wygląda dobrze
Jak macie jakieś pytania to walcie jak w dym

i jak działa czy nie? : ))) bo zastanawiam się nad wyprodukowaniem sobie takowego
__________________
Braon de dhrúcht na bhflaitheas,
Is deach de thobar na ngrás,
Go mbronna Dia ar d`anam
Is ar ár n-anam féin...

Fraoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 20:40   #482
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Rozszerzone pory

Od pewnego czasu mam rozszerzone pory na twarzy ( u mnie wynikly one z niewlasciwej pielegnacji i mniejszej elastycznosci skory ). Pory byly i sa widoczne, ale od pewnego czasu pojawiaja sie w nich czarne kropki - zanieczyszczenia. Az kusi mnie, aby je wycisnac. Ostatnio po wycisnieciu takiego wstretnego wagra na policzku zrobil mi sie jeszcze wiekszy, wygladal jak kurzajka u czarownicy. Mialam go 4 tygodnie.
Niejestem nastolatka i problemow z zaskorniakami nie mialam od 15 lat.

Zauwazylam, ze wagry pojawily sie po tym jak zaczelam uzywac maseczek i peelingow oczyszczajacych ( ot! przypomnialam sobie w wieku 34 lat, pora najwyzsza zaczac dbac o cere!)
Czy jest to normalne, ze te syfy wylaza po maskach peel - off, taka zelowa, zasychajaca na twarzy - Avon i sciagajaca - wyglada jak biala glina ?
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 15:00   #483
Pelka3133
Raczkowanie
 
Avatar Pelka3133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 150
Unhappy Rozszerzone pory i zaskórniki na nosie

Od zawsze moim zmartwieniem były i są bardzo widoczne pory na nosie i Chciałabym żeby były mniej widoczne albo w ogóle, żeby znikły. Mam cerę mieszaną, na co dzień do mycia twarzy używam tylko ciepłej wody, ponieważ stwierdziłam że przez żele mam więcej przyszczy do tego krem matujący dla cery z problemami trądzikowymi. Twarz myje często nawet kilka razy dziennie. Na nosie mam tak dużo zaskórników, że muszę je praktycznie co kilka dni wyciskać, bo raz koleżanka zapytała czy mam zarost na nosie.... Zastanawiam się nad jakimś zabiegiem u kosmetyczki bo pewnie takie zwykłe sklepowe specyfiki nie pomogą. Nie wiem tylko czy istnieje jakaś specjalna w tym celu maseczka, albo jakieś metody zwężania porów. Będę bardzo wdzięczna za porady, bo jestem w tych sprawach zielona Pozdro z góry dzienkx
Pelka3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 16:33   #484
Pelka3133
Raczkowanie
 
Avatar Pelka3133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 150
Dot.: Rozszerzone pory i zaskórniki na nosie

Proszę o radę... bardzo może chciaż doradźcie kosmetyki jakie same uzywacie, zależy mi bardzoooooo
__________________
Wiesz, kiedy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
Pelka3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 16:45   #485
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Rozszerzone pory i zaskórniki na nosie

Pory, ładnie zwęża zielona glinka (np. Argitlaz) robiona regularnie. Do tego peelingi dwa razy w tygodniu, jakiś delikatny żel do mycia twarzy (może Iwostin Purritin?). Wiele osób chwali sobie też Effeclar K La roche posay .
Najlepiej zrobisz jak wklepiesz w wizażową wyszukiwarke np. słowo wągry, wyskoczy Ci wiele wątków na ten temat .
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 16:59   #486
Pelka3133
Raczkowanie
 
Avatar Pelka3133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 150
Dot.: Rozszerzone pory i zaskórniki na nosie

Dzięki bardzo za radę spróbuje
__________________
Wiesz, kiedy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
Pelka3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 17:10   #487
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Rozszerzone pory i zaskórniki na nosie

a moze wyprobuj takie plasterki na nosek? one sa w zasadzie chyba na wagry a nie na pryszcze ale na pewno dokladnie oczyszczaja, wiec przydalyby Ci sie nawet po wyciskaniu aby usunac te wsyztskie bakterie.
Ja sama nie mam takiego problemu jak Ty ale czasem zdarzaja mi sie wagry wiec zamowilam sobie 10 takich plasterkow a do tego dostane 3 gratis sadze ze jutro badz po jutrze juz beda u mnie wiec moge napisac jakie rezulataty po pierwszym zastosowaniu
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 17:23   #488
Pelka3133
Raczkowanie
 
Avatar Pelka3133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 150
Dot.: Rozszerzone pory i zaskórniki na nosie

Też zastanawiam się nad tymi plasterkami bo duzo czytałam opinii na forum myśle, że to dobry pomysł. No pewnie napisz efekty czekam
__________________
Wiesz, kiedy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
Pelka3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 17:28   #489
Pelka3133
Raczkowanie
 
Avatar Pelka3133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 150
Dot.: Rozszerzone pory i zaskórniki na nosie

A co myslicie o domowych sposobach tzn. białko z jajka albo pasta do zębów? Muszę poeksperymentować
__________________
Wiesz, kiedy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
Pelka3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 01:05   #490
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Dot.: Rozszerzone pory i zaskórniki na nosie

Hej!

Ja tez mam z tym problem, ale kupilam ostatnio zel-peeling do codziennego mycia twarzy neutrogena do usuwania zaskornikow. Nie wiem jak sie nazywa dokladnie w Polsce. Rezultat byl widoczny po 2 dniach. Nie zniknely zupelnie, ale sa jakies takie transparentne. Tylko teraz za uzywanie tego zelu i czysty nos place drobnymi krostkami w innych miejscach, bo mam strasznie twarda wode :/
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 10:02   #491
Pelka3133
Raczkowanie
 
Avatar Pelka3133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 150
Dot.: Rozszerzone pory i zaskórniki na nosie

Rozumiem. Zapomniałam dodać, że od 40 dni zażywałam Skrzypovitę ( jedną kapsułkę dziennie) pory na nosie nie zmniejszyły się, ale stan cery się poprawił, mam ładniejsze włosy polecam W sklepie z ziołami kupiłam ostatnio też skrzyp polny i robię co jakiś czas parówki, żeby oczyścić pory, naturalnie to na pewno nie zaszkodzi... Pozdrowienia
__________________
Wiesz, kiedy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
Pelka3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 12:50   #492
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Rozszerzone pory i zaskórniki na nosie

wiec tak mialam je juz te plasterki na nosku dwa razy i jestem zadowolona pory bardzo sie zmiejszyly a wagry sa znacznie mniejsze. dzis naloze trzeci raz i mysleze praktycznie nie beda widoczne. zaplanowalam ze naloze trzy dni po kolei wiec dzis ostatni a potem raz w tygodniu tego samego dnia w ktorym robie peeling i maseczke
musze sie pochwalic ze dokupilam sobie tez serum normlaizujace do tlustej skory ale narazie czekam az przysla
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 12:57   #493
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Rozszerzone pory i zaskórniki na nosie

Cytat:
Napisane przez Pelka3133 Pokaż wiadomość
A co myslicie o domowych sposobach tzn. białko z jajka albo pasta do zębów? Muszę poeksperymentować
Ja bym spróbowala tego bialka Czytalam, ze to dobry pomysl i chyba tez sprobuje.

Cytat:
Napisane przez Pelka3133 Pokaż wiadomość
Rozumiem. Zapomniałam dodać, że od 40 dni zażywałam Skrzypovitę ( jedną kapsułkę dziennie) pory na nosie nie zmniejszyły się, ale stan cery się poprawił, mam ładniejsze włosy polecam W sklepie z ziołami kupiłam ostatnio też skrzyp polny i robię co jakiś czas parówki, żeby oczyścić pory, naturalnie to na pewno nie zaszkodzi... Pozdrowienia
A przez pierwsze dni lykania tej skrzypowity nie pogorszyla Ci sie cera? Ja czytalam ze u niektorych od skrzypu powstaje wiecej krost
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 13:18   #494
Pelka3133
Raczkowanie
 
Avatar Pelka3133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 150
Dot.: Rozszerzone pory i zaskórniki na nosie

Nie nic się nie pogorszyło, pryszczy też nie przybyło Ostatnio również od dłuższego czasu piłam codziennie Kubusia ze względu na to, żeby mi się cera przyciemniła i zauważyłam że potem miałam mniej pryszczy, ale nie jestem pewna czy to od tego ...
Princeska69 popytam w aptece o plasterki może pomogą...
__________________
Wiesz, kiedy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
Pelka3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 15:25   #495
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Rozszerzone pory i zaskórniki na nosie

wiesz ja tych plasterkow w aptece nie widzialam ale zawsze mozesz zamowic z allegro
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 08:55   #496
eorath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Rozszerzone pory

witam'
otoz, jestem jedna z tych osob, ktora ma problem z meczeniem swojej buzi wyciskaniem od 6 lat (mam 22 lata). i zaczynam przekraczac chyba granice wytrzymalosci, bo od miesiaca zaczynaja robic mi sie dziurki na policzkach na nosie. nie mam problemow z rozszerzonymi porami jako takimi, mialam cere mieszana, ale bez tego problemu. i tez bez tradziku, tylko zniczylam ja nieustanym wyciskaniem nawet tego czego czasem nie bylo. to na tle newrowoym chyba, nie wiem. ale mam wielka prosbe, czy ktos moze mi poradzic, powiedziec, czy moge to jakos zlikwidowac? moze to ze to od nniedawna mam te dziurki , daje nadzieje ze mozna z tym cos zrobic. mam nadzieje ze nie bedzie to na stale. prosze o pomoc. a no i ovcczywiscie przebarwienia, czy tez mozna cos z tym zrobic. Pani Beatko, Pania tez prosze o fachowa porade. naprawde mnie to doluje, jak uslysze ze jest jakas nadzieja, i co mam zrobic, bardzo mi to pomoze. z gory dziekuje.
eorath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 09:06   #497
dot79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Rozszerzone pory

I ja mam ten problem. Wczoraj zrobilam sobie maseczke sciagajaca z glinki a dzisiaj przez to cierpie Twarz jest tak sciagnieta i wysuszona ze az zrobily sie czerwone placki na twarzy a piecze tak jak po oparzeniu od slonca. Prawie wcale nie spalam w nocy

Nie po raz pierwszy uzylam ten maseczki. Zrobilam tak jak zalecaja - najpierw peeling pozniej maseczka. Tak jak zawsze robie. Zostawilam ja na twarzy na tyle ile trzeba. Czolam ze mnie piecze jak mialam maseczke na twarzy, ale pieklo troche i to tylko na poczatku. Czego sie nie robi by byc choc troche ladniejsza. Po zmyciu maseczki od razu nalozylam krem tlusty.

Cos mi sie wydaje ze to przez to ze moja skora zrobila sie sucha. Moze przez ogrzewanie a moze z wiekiem. Kremy nawilzajace ktore do tej pory uzywalam powoduja ze skora na twarzy mnie ciagnie po nalozeniu. Dlatego zaczelam stosowac kremy tluste.

I tutaj moje pytanie do pani Beaty. Jak pielegnowac taka dziwna cere i zmniejszyc pory. Mam 28 lat, kiedys mialam cere tlusta tradzikowa. Moglam robic rozne maseczki i one nigdy mnie nie podraznialy, i te kupne i robione w domu. Teraz ciezko powiedziec jaka mam cere. Na pewno jest sucha i sklonna do zapychania porow. Tak sucha ze kremy nawilzajace np nivea aqua sensation, powoduja uczucie sciagniecia i suchosci. Wiekszosc maseczek i kremow oczyszczajacych i zwezajacych pory powoduja wysuszenie skory Moja skora czoje sie najlepiej i wyglada swiezo i zdrowo np po maseczce odzywczej AA do cery normalnej i suchej. Ale po niej moje pory sa jeszcze wieksze i nie wiem czy sie bardziej nie zapychaja.

Prosze o rade
dot79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 09:15   #498
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Rozszerzone pory

Dot, w zasadzie moglabym podpisac sie pod Twoim postem I nie wiem co mam robic z buzia.
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:46   #499
pris
Raczkowanie
 
Avatar pris
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 67
Dot.: Rozszerzone pory

up!
Jestem naczynkowcem z bardzo suchą cerą, wrażliwą, atopową wręcz... A do tego mam rozszerzone pory! Noż to już jest błędne koło, nie mam pryszczy, skórę suchą i łuszczącą się, a do tego pory jak kratery. Ściągające glinki więc nie dla mnie
Jak ktoś zna coś dobrego to niech napisze.
pris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 08:25   #500
sooosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18
Dot.: Rozszerzone pory

ja tez mam problem z rozszerzonymi porami na nosie ,policzkach i czole....;/ obecnie stosuje pianke do mycia twarzy Strefa T , Tołpa i krem matujacy z tej serii. poki co jestem zadowolona bo zaczynam zauwazac poprwę
sooosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 08:28   #501
gosiunia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Rozszerzone pory

Hej ! dziewczyny! nie wierzcie w cudowne zabiegi kosmetyczne i drogie kremy! Ja rowniez mam cere z rozszerzonymi porami na policzkach ale znalazlam na to spospob. Robie peling a potem nakładlam maseczke z drozdzy( drozdze, kilka kropel z cytryny,troche mleka-aby konsystencja byla maseczki ze sklepu) nakladam na twarz czekam az zupelnie wyschnie.Zmywam letnia woda. Pory sa prawie calkowicie niewidoczne ale dla utrzymania dluzszego efektu kupilam krem antybakteryjny AA sciagajacy pory(cena 15zł). smaruje sie nim po kazdym takim zabiegu oraz codziennie przy innych czynnosciach pielegnacyjnych . i Rozszerzonych porow nie mam.
gosiunia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 11:28   #502
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Rozszerzone pory cera mieszana u 35+ - pomocy!!!

Moje drogie,
Próbowałam znaleźć już taki wątek ale w wyszukiwarce nie wyskakiwało. Jeśli coś już jest - poproszę o połączenie i przepraszam za zamęt.

Jak w temacie, szukam czegoś skuteczngo (najchętniej na noc) do cery mieszanej z rozszerzonymi porami i niewielkimi zmarszczkami - lat 37.

Będę wdzięczna za każdą sugestię
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .

Edytowane przez Katty_p13
Czas edycji: 2008-04-24 o 13:05
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 14:49   #503
SleepyGirl
Przyczajenie
 
Avatar SleepyGirl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 8
Dot.: Rozszerzone pory cera mieszana u 35+ - pomocy!!!

a może właśnie krmemik z kwasami...zależnie od typu cery...jeżeli jest bardziej wrażliwa to z kwasami bha bądź pha, które regulują wydzielanie sebum i zmniejszają pory a jednocześnie tak bardzo nie podrażniają...tylko nie wiem do końca czy te kremy z kwasami można stosować podczas bardzo słonecznych dni, czy w połączeniu ze słońcem nie występią żadne skutki uboczne, z tego typu kremików np. Renewal firmy Neostrata, który jest kremem przeciwzmarszczkowym do stosowania na noc...ja go właśnie zakupiłam tylko boje się zacząć używać ze względu na słoneczko i nie jestem pewna czy nie lepiej było by poczekać z tym do jesieni...poczytaj sobie na wizażu na temat kwasów... tam również jest wymieniona cała gama kremików pzdr
SleepyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:15   #504
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Rozszerzone pory cera mieszana u 35+

Seria Vulcanic Mat z Daxa oraz niektóe kosmetyki Ziaji Pro nadałyby się do mieszanej-dojrzałej. Aha, Farmona Amber też daje doskonałe rezultaty. Ja aktualnie jestem także w trakcie testowania toniku Dermiki z kwasami AHA, moge wstępnie polecić.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:29   #505
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Rozszerzone pory cera mieszana u 35+

Witam na ciekawym wątku.. mam nadzieję ze sie rozrosnie.. sama tez mam tłustą cere i rozszerzone pory.. walcze z tym odkąd pamietam testując co się da.. od niskopółkowych kremów do tych naprawde jak na moja kieszen drogich..Mam 35 lat.. teraz jestem na etapie Diora Capture R60/80..ale to chyba bardziej w formie uderzenia na zmarszczki niż do walki z błyszczacą skórą i porami.. Z tej serii na rozszerzone pory mogę polecić peeling Capture R 60/80 Abrasion Rides.. ale chętnie poczytałabym co stosują inne dziewczyny z takim samym typem skóry
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 08:54   #506
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Rozszerzone pory cera mieszana u 35+

Używałam vulcanic mat daxa i było dobrze przez jakies dwa tygodnie. Potem skóra zrobiła się jakaś poszarzała i bez blasku. Z rzeczy, które mi służą mogę wymienić retin-a naprzemiennie z emulsją nawilżającą hydra+ B-derm, activ c (do mieszanej), krem glyco fruit clareny. To wszystko na noc. Na dzień bioderma 50+ (do tłustej i mieszanej). Od czasu do czasu maseczka z glinki argiletz lub lierene wygłądzajaca i ściągająca pory, bądź maseczka aspirynowa wg. przepisu z biochemii.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 20:59   #507
kachna115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
Dot.: Rozszerzone pory

hej dziewczyny
jak sądzicie czy 3 peelingi kwasem glikolowym zmniejsza rozszerzone pory?slyszalam ze nie idzie ich zamknac pomocy
kachna115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 09:02   #508
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Rozszerzone pory

ostatnio (3 miesiace temu) kosmetyczka wcisnela mi, ze glikolowy nie ma sensu, ale mlekowy jest wystarczajacy i lepszy zarazem.. wiec mialam 3 zabiegi

skora wygladala lepiej przez.. cale 2 tygodnie! przeciez to jakas paranoja
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 16:21   #509
ilonka192
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
rozszerzone pory!!!

witam! mam rozszerzone pory na policzkach i chciałabym się ich pozbyc, wszędzie piszą o kremach które stosuje się przy trądziku a ja trądziku nie mam. Prosze o pomoc
ilonka192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 16:56   #510
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: rozszerzone pory!!!

wyszukiwarka.
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-20 12:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.