sanatorium w Dąbkach-ktoś był? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 20:38   #91
gapcio76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

To był turnus 04-24 luty jestem ciekawa opinii
gapcio76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 21:26   #92
roberto151
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

No właśnie jakie opinie o tym turnusie. Ja z moją 6 letnią córą mamy dostać na wiosnę skierowanie do dąbek i będzie to na 99% cegielski, a po przeczytaniu pary wypowiedzi z forum to nie za bardzo chce mi się tam jechać.
Jako że sam wychowuję córeczkę, to właśnie mi przypadnie w udziale pobyt z nią tam.
Chciałem się dowiedzieć czy ta miejscowość oferuje jeszcze jakieś "atrakcje" poza zabiegami leczniczymi dla dzieciaków. Jest możliwość ewentualnego wyjścia gdzieś wieczorkiem? przeraża mnie 3 tygodniowy pobyt w małym pokoiku w sanatorium!!!
pozdrawiam.
roberto151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 13:24   #93
gabi000777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Talking Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

jade z synkiem do ARGENTYTU w terminie 28.03.-17.04 może jedzie ktoś w tym terminie?
gabi000777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 16:54   #94
gapcio76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Roberto 151 ja raczej nie mogę powiedzieć że byłam zachwycona pobytem w Cegielskim w lutym były otworzone dwa sklepy spożywcze i jeden bar a co do przebywania w pokojach to uwierz można się nabawić klaustrofobii
gapcio76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 12:08   #95
roberto151
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Czyli pozostaje tylko liczyć na dobrą - wiosenną - pogodę i szybką "integrację" z pozostałymi rodzicami. Ahhh czego to dla tych dzieci się nie robi!!!
roberto151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 15:40   #96
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Robert, ja jestem z Darłowa. Dabki tuz obok, tak jak pisały inne wizazanki to dabki tętnia zyciem tylko w sezonie letnim, bo uzdrowiskiem stały sie niedawno, wiec podejrzewam że na przestrzeni kilku lat to się zmieni radykalnie i bedzie cały rok sezon:d. Natomiast , dobrze myslisz nad szybka integracja z innymi rodzicami....;p;p;p i jeszcze jedno blisko masz do Darłowa a tu jest Zamek Ksiązat Pomorskich, i w Darłowku Aquapark wielki!!! zajzyj na strone Hotel Jan Darłówko, zobaczysz.. Pozdrawiam i miłego wypoczynku. CZEGO SIE NIE ROBI DLA DZIECI
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 22:40   #97
20080610marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Wink Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam!
Wlasnie przebywam z 2 dzieci w Dukacie, mamy turnus do 24 marca, musze Panstwu powiedziec, ze jezeli chodzi o warunki zakwaterowania to jest super, mamy duzy wyremontowany pokoj z 2-ma lozkami zlaczonymi, rozkladana kanapa, telewizor, biurko, stolik, eleganckie krzesla, telefon stacjonarny, radio, jest czysto, 3 razy w tygodniu panie nam sprzataja. A i jest balkon, ja mam widok na morze - i wrazenienie jest super!!!!
W pokoju jest lazienka, jeszcze przed remontem, ale nie jest zle.
Jezeli chodzi o opieke lekarska, to lekarz jest tu 2 razy dziennie na dyzurach, ale wszyscy mowia, ze przepisuje tylko syropki dla dzieci, dzieci maja po 3 zabiegi dziennie w tym 1 to gimnastyka. Pielegniarka dyzuruje cala dobe i musze powiedziec, ze paie sa bardzo sympatyczne.
Dzieci maja tez tu zapewnionych wiele atrakcji, jest swietlica z ogromem zabawek, codziennie dzieci maja jakies nowe zajecia, malowanie, rysowanie, wydzieranki, w piatek beda robily palmy Wielkanocne.
Sa organizowane wycieczki do latarni morskiej w Darlowie, do Bajkolandii, do kina, w ostatnim tygodniu jedziemy na basen.
Dla kobiet jest 3 razy w tygodniu aerobik, dzieci w tym czasie sa na sali kinowej i ogladaja bajki - dzis byl Shrek. A dla mezczyzn - silownia.
Jest sauna, bilard i tenis stolowy - to wszystko za odplata
Jedzenie jest swietne - tak urozmaicone menu, ze kazdy znajdzie cos dla siebie, smaczne, pieknie podane a i nie da sie zjesc wszystkiego, porcje sa duze.
My jestesmy zadowoleni - moje dzieci troszke choruja, ale jest tu teraz ponad 100 dzieci i niestety nie da sie uniknac infekcji. Mam nadzieje, ze do konca bedzie super i milo spedzimy tu Swieta Wielkanocne - pozdrawiam wszystkich kuracjiuszy i wszystkich, ktorzy sie tu wybieraja
20080610marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 10:52   #98
netawika1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez 20080610marta Pokaż wiadomość
Witam!
Wlasnie przebywam z 2 dzieci w Dukacie, mamy turnus do 24 marca, musze Panstwu powiedziec, ze jezeli chodzi o warunki zakwaterowania to jest super, mamy duzy wyremontowany pokoj z 2-ma lozkami zlaczonymi, rozkladana kanapa, telewizor, biurko, stolik, eleganckie krzesla, telefon stacjonarny, radio, jest czysto, 3 razy w tygodniu panie nam sprzataja. A i jest balkon, ja mam widok na morze - i wrazenienie jest super!!!!
W pokoju jest lazienka, jeszcze przed remontem, ale nie jest zle.
Jezeli chodzi o opieke lekarska, to lekarz jest tu 2 razy dziennie na dyzurach, ale wszyscy mowia, ze przepisuje tylko syropki dla dzieci, dzieci maja po 3 zabiegi dziennie w tym 1 to gimnastyka. Pielegniarka dyzuruje cala dobe i musze powiedziec, ze paie sa bardzo sympatyczne.
Dzieci maja tez tu zapewnionych wiele atrakcji, jest swietlica z ogromem zabawek, codziennie dzieci maja jakies nowe zajecia, malowanie, rysowanie, wydzieranki, w piatek beda robily palmy Wielkanocne.
Sa organizowane wycieczki do latarni morskiej w Darlowie, do Bajkolandii, do kina, w ostatnim tygodniu jedziemy na basen.
Dla kobiet jest 3 razy w tygodniu aerobik, dzieci w tym czasie sa na sali kinowej i ogladaja bajki - dzis byl Shrek. A dla mezczyzn - silownia.
Jest sauna, bilard i tenis stolowy - to wszystko za odplata
Jedzenie jest swietne - tak urozmaicone menu, ze kazdy znajdzie cos dla siebie, smaczne, pieknie podane a i nie da sie zjesc wszystkiego, porcje sa duze.
My jestesmy zadowoleni - moje dzieci troszke choruja, ale jest tu teraz ponad 100 dzieci i niestety nie da sie uniknac infekcji. Mam nadzieje, ze do konca bedzie super i milo spedzimy tu Swieta Wielkanocne - pozdrawiam wszystkich kuracjiuszy i wszystkich, ktorzy sie tu wybieraja
Witaj Marta,

bardzo pozytywnie mnie nastawiłaś!!!! Wybieram sie do Dukatu 16.kwietnia z 5,5, letnia córeczką!!! Napisz jeszce prosze jak możesz jakiego rodzaju są tam głównie zabiegi, inhalacje i czy cos jeszcze??? I w jakich godzinach są planowane, w wekendy tez, czy wtedy jest raczej czas wolny??? Napisz jeszce czy aerobik jest odpłatny??
Jeżeli ktoś także wybiera od 16 kwietnia do Dukatu proszę o kontakt, zawsze będzie raźniej...
netawika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 14:28   #99
iwona 36166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Wybieram się do sanatorium Dukat z moją 5 letnią córcią na turnus od 5 do 25 sierpnia br. Cieszę się, że jest ono dobrze oceniane przez forumowiczki. Czy, jeśli zabiorę swojego laptopa, będę mieć możliwość skorzystania z sieci internetowej? Pani w recepcji poinformował mnie, że raczej nie (z naciskiem na raczej), więc nie bardzo chce mi się w to wierzyć. Trochę przeraziła mnie cena pokoju - 93 zł. W zeszłm roku byłam z dzieckiem w sanatorium w Rymanowie Zdrój, stawka dzienna opiekuna była prawie o połowę niższa. Ale cóż, morze rządzi się swoimi prawami... Jeżeli ktoś otrzyma ten sam termin, proszę o kontakt.
iwona 36166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 18:59   #100
yoka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Question Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

jestem zszokowana ceną, którą podajesz.

My mamy termin 21.06-11.07 w Cegielskim i cena wynosi 70 zł za pokój. A przecież to też jest sezon letni, sam początek wakacji.
yoka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 12:34   #101
iwona 36166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Taką informację otrzymałam na recepcji ośrodka. Pokój za tę cenę jest po remoncie (włącznie z łazienką), a balkon z widokiem na morze. Można zamówić pokój 9 zł tańszy, z niższym standartem tzn. pokój po remoncie, łazienka przed remontem, widok z balkonu na jezioro. Nawet w wersji tańszej, to duża kwota. Ale jak już pisałam morze rządzi się swoimi prawami...a poza tym czytam na forum, że jest dużo atrakcji w czasie trwania turnusu,więc gdzieś w koszta pewnie muszą to wrzucić. Jestem tylko ciekawa, co z tym internetem?
iwona 36166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 20:46   #102
ameba1
Przyczajenie
 
Avatar ameba1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5
GG do ameba1
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

witam
Mam dzieciątko 3-letnie. Po niedawnej przebytej jej operacji zaczęłam się rozglądać za sanatoriami. No i zdecydowałam się na Dąbki. Powiedzcie mi proszę jak długo czekaliście na decyzję z NFZ-tu? i na kiedy terminy są ustalone? To znaczy kiedy składałyście podania i na kiedy termin był ustalony.
Zgóry bardzo dziękuję za odpowiedzi
ameba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 08:02   #103
yoka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

we Wrocławiu czekałam rok na miejsce - złożyłam w czerwcu 2007, wiosną 2008 dostałam powiadomienie, że mamy turnus w Dąbkach w licu 2008

A wcześniej, czekałam aż 1,5 roku i jechaliśmy do Polnicy Zdrój zimą.

We Wrocławiu to niestety standardowy okres.Ale podobno w Warszawie idzie o wiele szybciej
yoka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 16:36   #104
iwona 36166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

W Katowicach idzie wszystko bardzo sprawnie. Skierowanie poszło do NFZ po 20 stycznia br, a 10 marca już miałam przysłane na adres domowy potwierdzenie skierowania do Dąbek na sierpień br - bardzo podobnie było w ubiegłm roku, kiedy byłyśmy w Rymanowie Zdrój (polecam!). Termin pobytu określam zawsze sama, bo tylko w okresie letnim dysponuję urlopem - NFZ, jak na razie, zawsze przychylał się do mojej prośby.
iwona 36166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 17:54   #105
gabi000777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

ja zlożyłam wniosek w pażdzierniku 2007 a skierowanie otrzymalam14 lutego 2008 na termin 28.03.-17.04 przyznam ,ze mialam troszke mało czasu na zastanowienie się nad wyjazdem [mieszkam w łódzkiem]. I muszę przyznać że jest to dość wysoka stawka płacona za pobytmój jako opiekuna [75 zl.] w ARGENTYCIE . dlatego do końca nie byłam pewna co do wyjazdu,no ale to przecież dla dziecka prawda?
gabi000777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:43   #106
yoka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

no to widze, że tylko we Wrocławiu tak długo się czeka, w sumie ciekawe czemu?
yoka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 23:17   #107
20080610marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam ponownie!
Jezeli chodzi o zajecia dla dzieci to jest tego troche, jak juz wczesniej pisalam sa organizowane wycieczki i swietlica dla dzieci od 10 do 12 i potem od 14 do 17, panie w swietlicy sa bardzo mile, a z tego co wiem to juz od nastepnego turnusu bedzie tez tzw. szkola,dla dzieci, ktore chodza do szkoly bedzie pani pomagala w lekcjach,
teraz przed swietami dzieci malowaly jajka, robily marzanne i chodzily topic ja do morza, na swietlicy jest mnustwo zajec organizowanych dla dzieci

aha wazna informacja jest tu BIBLIOTEKA nie zabierajcie swoich ksiazek, ani dla siebie ani dla dzieci jest to zbedny bagaz, a tutaj kazdy znajdzie ksiazke dla siebie jak i dla swojego dziecka.
Aerobik jest bezplatny, mamy moga tez bezplatnie wziasc dla siebie jeden zabieg, najczesciej sa to inhalacje.
Jezeli chodzi zas o same zabiegi to lekarz powiedzial, ze najwazniejsze sa tu spacery z dzieckiem, tak by "zlapac" jak najwiecej jodu, moje dzieci maja inhalacje, nawietlanie lampami (ucho, nos), jonoforyzacja (nie wiem czy dobrze napisalam) masaze, no i gimnastyka, sa jeszcze inne ale moje dzieci mialy tylko te. Zabiegi wykonywane sa 6 razy w tygodniu oprocz niedziel.

Jezeli chodzi o internet to nie ma tu dostepu do internetu, ja korzystam z karty iPlus w swoim laptopie, jest na przeciwko sanatorium Cegielski oni maja tam kafejke internetowa czynna jest chyba od 9 do 10 wieczorem.

Jezeli chodzi o zasieg telefonow komorkowych, to ERA dziala super, PLUS tez, natomiast ORANGE jak jest sztorm, lub wiekszy wiatr (co bardzo czesto sie tu zdarza) to bywaja zaniki, ale krotkie.

Aha jeszcze ceny pokoi, ktos napisal, ze bedzie placil 90 czy 94zl, otoz jest to cena za tzw. apartament, ja mieszkam w pokoju 3-osobowym i place 75zl, mam pokoj wyremontowany a lazienka przed remontem, wezcie pod uwage to, ze w lazience spedzamy gora 3 godziny dziennie, po co przeplacac, lepiej kupic cos dla dzieci tu na miejscu.
20m od dukata sa sklepy z pamiatkami, gry, swietne rowery 4-kolowce, moje dzieciaki szalaly na nich, a i ja z mezem skusilismy sie na rodzinny rower 10zl/30min, 15zl/h, male rowery dla dzieci 5zl/30min, 20m od dukatu jest tez sklep spozywczy, niestety wszystko ok. 20% drozsze, ale juz w "miescie" jakies 300-400 metrow od dukatu ceny sa nizsze, a sklepow jest chyba 3 czy 4, jeden otwarty jest do 21.

Kobietki na koniec chce Wam powiedziec najwazniejsza rzecz, ja jadac do dukata naczytalam sie na forach niestworzonych rzeczy jechalam z dusza na ramieniu, ale najwazniejsze jest Wasze pozytywne nastawienie i to ze jedziecie do sanatorium jak OPIEKUN same musicie dopilnowac swoich dzieci, jestescie matkami, babciami, kochacie swoje dzieci i na pewno zaopiekujecie sie nimi jak w domu, nikt tego za Was tu nie zrobi, nie oszukujmy sie WSZEDZIE trzeba pilnowac swoih pociech takze tutaj
zycze Wam wszystkim pogody ducha i milego wypoczynku, bawcie sie dobrze.
My wyjezdzamy z tad w poniedzialek Wielkanocny, mam nadzieje, ze ilo spedzimy te Swieta tutaj.

bede jeszcze tu do Was zagladac, ale pewnie juz z domku, jak macie pytanie to piszcie

Pozdrawiam
Marta
20080610marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 09:42   #108
gabi000777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

DZIĘKUJE droga Marto za 'dobre słowo' wyjeżdzam z synem do Argentytu 28.03tzn. będe dzień póżniej ponieważ mąż ma egzamin w pracy i przyjedziemy w nocy z 28 na 29.Mam pytanie czy moge przenocować meża w pokoju? przespałby pół nockii byłabym spokojniejsza o jego powrót do domu. Co musze zabrać do sanatorium oprócz oczywiście ubrań lekarstw kosmetyków jade pierwszy raz i boję się ze zabiorę więcej zeczy niż potrzeba. Z góry dziękuję.
gabi000777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 20:48   #109
iwona 36166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam! To ja pisałam o cenie pokoju 93 zł w Dukacie - w sezonie niestety nie jest to apartament, któy jest jeszcze droższy. Najtańszy dwuosobowy pokój w sezonie to 83zł, ale pani w recepcji od razu zastrzegła, że są to pokoiki bardzo małe.
iwona 36166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 10:29   #110
Anka yoggga
Raczkowanie
 
Avatar Anka yoggga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 168
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witajcie.
Widzę ze dosyć dużo jest osób zainteresowanych pobytem w sanatoriach dla dzieci. Ja też mam pytanie może ktoś mi pomoże 21 marca wysłałam wniosek do funduszu jak długo będę czekać z odpowiedzią a jestem z woj opolskiego. Czytałam że niektórzy czekają nawet 6 miesięcy. Na skierowaniu pani doktor napisała że ma to być pobyt nad morzem czy fundusz może to zmienić i wysłać mnie w góry. Jak odpowiadają fundusze na takie wyjazdy czy są może odrzucane wnioski.
Bardzo proszę o odpowiedz
PS Doktor powiedziała mi że to mogą być Dąbki albo Kołobrzeg.
Opinie o Dąbkach są różne ale raczej pozytywna a może ktoś wie coś na temat Kołobrzegu. Jeszcze jedno mnie zastanawia Fundusz wojewódzki ma podpisane umowy z wybranymi sanatoriami. Jak to jest?
Pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc
Anka
Anka yoggga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 06:32   #111
renpas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

jajola i jak było w Argentycie?
renpas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 13:31   #112
magdulka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witajcie!
Jajola, Bladyna, Anolki napiszcie jak było w Argentycie. Czekam z niecierpliwością, bo zaczynam tam turnus od 18-go kwietnia.
pozdrawiam
magdulka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 13:15   #113
iza143
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

witam, jadę na turnus do cegielskiego od 6 maja... wybiera się ktoś? może będzie raźniej przez pierwsze chwile razem. pozdrawiam
iza143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 19:06   #114
jajola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

witam ponownie, my już po /szkoda/, było super! jak wszędzie znajdą się niezadowoleni ale bycie kapryszącą księżniczką ma się we krwi. ARGENTYT SUPER, trzeba zabrać sporo ciepłych ubrań dla dziecka.pogoda nas nie rozpieszczała. pokoje ok telewizor, telefon, radio,łazienki w porządku, ręczniki, sprzątanie i w ogóle.. jedzenie pyszne i podane pod nos! morze 3 kroki i jezioro też 3 w drugą stronę. w dąbkach można kupić wszystko czego się zapomni z domu.zabiegi średnio 3 dziennie dla dziecka/opiekun może wykupić dla siebie ale drogo/. godziny zabiegów można ustalić jak komuś nie siądą podane prpozycje.personel szalenie miły i dzieci są zachwycone, a zabiegi to niezła zabawa.plac zabaw tuż pod hotelem, krok od wydmy.w dąbkach prawie nie ma ludzi ,można odpocząć. są kubeczki i czajnik na korytarzu więc wystarczy zabrać kawę czy herbatę. kiepska organizacja zajęć dla dzieci ale jedzie się po to by być na plaży a nie w jakiejś świetlicy.warto zabrać podstawowe leki dla dziecka na gardło, katar i gorączkę.sklep w dabkach zbija majątek na łopatach do piasku i kaloszach dziecięcych.warto wcześniej zadzwonić i zarezerwować pokój bo nie wszystkie są w tym budynku co stołówka,kawiarnia i gabinety zabiegowe więc niektórzy muszą chodzić i nie wszystkie pokoje mają balkony.w razie pytań jestem do dyspozycji.
jajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 19:17   #115
jajola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

jeszcze jedno ja wiozłam masę niepotrzebnych rzeczy
1.ręczniki są w pokojach, duże kąpielowe x2. panie sprzątające wymieniają jak tylko się powie,
2.szlafrok-kompletnie zbędna rzecz,
3.zapas bielizny-można poprosić miskę i przeprać a schnie błyskawicznie
4.w pokojach jest bardzo ciepło ale na posiłki i zabiegi schodzi się między przeciągami więc jakieś ciepłe bluzy na przejście trzeba mieć,
5.zamiast papci lepsze są jakieś tenisówki bo podłogi są śliskie a dzieci biegają.
jak są pytania to dawajcie!
jajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 06:48   #116
renpas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez jajola Pokaż wiadomość
jeszcze jedno ja wiozłam masę niepotrzebnych rzeczy
1.ręczniki są w pokojach, duże kąpielowe x2. panie sprzątające wymieniają jak tylko się powie,
2.szlafrok-kompletnie zbędna rzecz,
3.zapas bielizny-można poprosić miskę i przeprać a schnie błyskawicznie
4.w pokojach jest bardzo ciepło ale na posiłki i zabiegi schodzi się między przeciągami więc jakieś ciepłe bluzy na przejście trzeba mieć,
5.zamiast papci lepsze są jakieś tenisówki bo podłogi są śliskie a dzieci biegają.
jak są pytania to dawajcie!
O dzięki, dzięki.
Z pytań:
1.Czy zabiegi dzieci znoszą, tzn. czy nie są jakieś nieprzyjemne?
2.Czy jest biblioteka?
3.Jakiś bankomat?
4.Można pożyczyć żelazko? (jednak ono ciężkawe jest )
5.Słaba organizacja dla dzieci, ale czy można ewentualnie zostawić je czasami na godzinkę w jakiejś świetlicy żeby właśnie pobrać pieniążki albo zrobić ewentualne zakupy w razie niepogody gdy nie można zabrać dzieci - ja jadę z dwiema córkami więc mogę nie wstrzelić się , że obie będą miały zabiegi w tym samym czasie)
6.Był jakiś wypad do Darłowa na baseny - czy raczej we własnym zakresie
7.Interesują mnie też konie w pobliskim Bobolinie czy może tam byłaś?
8.Jeśli jechałaś busem z Koszalina czy skądś daleko trzeba targać bagaże z przystanku do Argentytu?

I baardzo dziękuję za informację o rezerwacji pokoju. Dzwonię jeszcze dzisiaj..

Jak mi się coś przypomni mogę jeszcze pytać?
renpas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 10:57   #117
magdulka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Wielkie dzięki jajola za pozytywne informacje, bo naczytałam się na innym forum, że obiady dla tych co chcą schudnąć , że opieka lekarska nie taka i takie tam inne...A pytania oczywiście, że mam;-).
1. czy jest może gdzieś na korytarzu lodówka (mam leki dla dzieci, które powinny być przechowywane w lodówce)
2.biblioteka-czytałam, że w Dukacie jest biblioteka, czy próbowałaś może pożyczac stamtąd książki,
3. gimnastyka dla dzieci - czy ćwiczy się z dziećmi czy cwiczą one same.

jeszcze raz wielkie dzięki i oczywiście jak mi się jeszcze coś przypomni to będę pytać;-)
magdulka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:51   #118
magdulka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

I jeszcze mi się przypomniało - odnośnie posiłków: czy godziny posiłków są sztywne czy można przyjśc od do.
pozdrawiam
magda
magdulka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:13   #119
gabrielabara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam wszystkich ja wybieram się do Dąbek do Ciegielskiego od 29.05 czy ktoś ma ten sam termin do sanatorium.
gabrielabara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 22:40   #120
aniolki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5
GG do aniolki
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

potwierdzam, Jolę,
Arrrrrrrrrrrgentyt - super,
obsługa - .... super (niektóra ...) to też są ludzie, pamiętajcie o tym,
komfort - super,
wyżywienie - super,
lokalizacja - super,
zabiegi (Panie prowadzące) - super,
towarzyyystwo - ;-) superrrrrr (wiadomo ;-) )
spokój - super,
pogoda - jak zawsze i wszędzie w naszym kliamcie - super ;-)
cóż jeszcze... polecam po prostu,
pozdrowienia dla dziewczyn co tam były, i będą ;-)
ps. nawet moj mąż się... podjarał... ;-)
aniolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 23:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.