Grudki + leki od dermatologa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-27, 06:17   #1
Lupe
Raczkowanie
 
Avatar Lupe
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 96

Grudki + leki od dermatologa


Dzień dobry Piszę tutaj dlatego, że jestem już zrozpaczona. Otóż mam problem z cerą, jest ona mieszana ( sucha na policzkach i skłonna do zapychania w strefie T, nie świeci się). Właśnie w strefie T mam podskórne grudki które są bardzo widoczne pod światło i raz na jakiś czas jedna zamienia się w bolący pryszcz Już nie wiem co mam stosować, na własną rękę używałam Brevoxylu-> nie bardzo pomógł a okropnie wysuszył, Benzacne -> to samo. W końcu poszłam do dermatologa, który przepisał mi na dzień Clindacne a na noc robiony płyn o składzie: Chloram phenicali 2,0
ac. salycylici 3,5
resorcini 4,0
Ag. dest 20,0
70% spir vini
Przepraszam za ewentualne pomyłki. Stosuję to od pewnego czasu ale grudki ani nie drgnęły jedynie co to skóra na czole i brodzie jest przesuszona na wiór tak, że nie mogę się nawet uśmiechnąć
Pomyślałam, że zakupie Effaclar K i będę stosować na noc ale nie wiem czy w takim wypadku mam odstawić te leki, czy zużyć je do końca ale lepiej nawilżać skórę?
__________________
"Zacznij od robienia tego, co obowiązkowe, potem zrób to, co możliwe, a na końcu to, co niemożliwe."
Lupe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 07:47   #2
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Dot.: Grudki + leki od dermatologa

Ja stosowałam Effaklar wersje "M" to przyczyniło się do rewelacyjnej poprawy wyglądu mojej twarzy. Ta wersja jest z (tonikiem, żelem,probka kremu, i kremu 40 ml). Ja bym "K" nie uzywała bo bym miała jeszcze bardziej tłusta cere...
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.