Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-15, 20:57   #3001
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Ładnie to tak ukrywać zakupy?
no kajam się
nie znoszę qrczę tych fotek robić, szczególnie w burawym świetle zimowym...
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 21:13   #3002
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
1. Lawendowa Farma - część mydełek już spakowałam na prezenty, więc już ich nie pokazywałam
2. Hauschka (zapomniałam wrzucić błyszczyka, ale nie jest godny uwagi, niestety )
3. P&R z promocji -50%
4. Alverde (bez masła i ampułki )
5. JMO, Pukka i henna Khadi (Lush już zużyty na łbie)
6. Alterra (5,99 cena na do widzenia), kolejna SESA, olej łopianowy do włosów oraz tonik ruski przeciw wypadaniu włosów

O efektach próbkowania będę pisać na bieżąco
Całe szczęście, że takie zakupy doczekały się publikacji

Ja też przy okazji wklejam zaległe próbki Dr. Hauschki.
Jak na razie używam lekkiego kremu z płatków róż i jest ok. Nawilża, nie świeci się, jest dobry pod makijaż, ale jakiegoś szału nie ma Jak na razie mnie nie zapchał i liczę, że tak zostanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4863.jpg (83,3 KB, 66 załadowań)
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 21:20   #3003
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że takie zakupy doczekały się publikacji

Ja też przy okazji wklejam zaległe próbki Dr. Hauschki.
Jak na razie używam lekkiego kremu z płatków róż i jest ok. Nawilża, nie świeci się, jest dobry pod makijaż, ale jakiegoś szału nie ma Jak na razie mnie nie zapchał i liczę, że tak zostanie.
i brawo za zakupki

koniecznie opisuj Hauszkę - ja się czaję na ich próbki, ale ciągle mi coś innego wpada do koszyka.
próbaska malusiego lekkiego z róży też miałam i szału nie było ale też starczyło mi go raptem na dwie aplikacje

a teraz siedzę i przeglądam minerałki LL i Annabelle niech już przyjdzie ta pensja
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 00:16   #3004
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cudne zakupy dziewczyny!

Klocia
I jak doślą Ci tą próbkę? Mi odpisali, że przepraszają i następnym (3) razem dołożą
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 07:58   #3005
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pomocy.
Muszę na prezent pod choinkę kupić krem na zimę do cery mieszanej (są dwie opcje: albo na dzień pod makijaż albo na noc). Przeszukałam pobieżnie dwie części wątku ale zgłupiałam. Proszę podajcie mi swoje typy sprawdzone przez Was.
Myślałam o AA eco łagodzącym (bo łatwo dostępny) ale nie wiem czy nie będzie za lekki.
Mi aa odpowiadał, nie był za lekki. Nie wiem jak teraz zimą by było.
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
jak zobaczyłam te Wasze cudne zakupy, to postanowiłam się zmobilizować i pokazać to, co nagromadziłam przez ostatni miesiąc (część jeszcze z listopada ); spóźniłam się z pokazywaniem do tego stopnia, że już kilka zdenkowałam (np. Alverde masło macadamia i shea oraz ich ampułkę nawilżającą ).

voila' - Frynkowe zapaski

1. Lawendowa Farma - część mydełek już spakowałam na prezenty, więc już ich nie pokazywałam
2. Hauschka (zapomniałam wrzucić błyszczyka, ale nie jest godny uwagi, niestety )
3. P&R z promocji -50%
4. Alverde (bez masła i ampułki )
5. JMO, Pukka i henna Khadi (Lush już zużyty na łbie)
6. Alterra (5,99 cena na do widzenia), kolejna SESA, olej łopianowy do włosów oraz tonik ruski przeciw wypadaniu włosów

O efektach próbkowania będę pisać na bieżąco

wyrobiłaś się kochana
A jak puder tonujący hauschki???
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
witam sie po krotkiej nieobecnosci tesknilam za wami
od razu sie spowiadam z grzechow: nabylam alverdziaki nie wszystko co chcialam bo masla do wlosow na ktorym mi bardzo zalezalo nie bylo ale mam za to tusz, eye liner i olejek waniliowy dla mamy 2xserum i krem
hipoalergiczny zel do mycia ciala pachnie bosko zaluje, ze wczesniej sie nie skusilam na te serie

czekam na fotki tych nowych nabytków
a jak chcesz masło do włosów alverde wypróbowac to Ci podeślę
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że takie zakupy doczekały się publikacji

Ja też przy okazji wklejam zaległe próbki Dr. Hauschki.
Jak na razie używam lekkiego kremu z płatków róż i jest ok. Nawilża, nie świeci się, jest dobry pod makijaż, ale jakiegoś szału nie ma Jak na razie mnie nie zapchał i liczę, że tak zostanie.

mi bardzo pasuje ich maseczka rewitalizująca.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 08:01   #3006
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Jestem pod wrażeniem tego olejku herbacianego. Jak to możliwe, że od wczoraj stan mojej skóry tak się poprawił???
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 09:53   #3007
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażeniem tego olejku herbacianego. Jak to możliwe, że od wczoraj stan mojej skóry tak się poprawił???
działanie wynagradza ten smrodek który on wydziela
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 10:17   #3008
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
działanie wynagradza ten smrodek który on wydziela
Aż mi oczy zaczęły łzawić
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 10:25   #3009
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Aż mi oczy zaczęły łzawić
kochana na oczy uważaj bo jak się dostanie to :brzyda l:
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 10:37   #3010
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Siamese nie brałam pod uwagę przy przeglądaniu próbek, a niezgorzej wygląda, jak się w niego teraz wpatruję
Możemy się na privie zgadać na wymianę - jedwabny Hauszki tęskni za Tobą

Zamówienie 'się klikło' , a naprawdę miałam już nic absolutnie i wogóle; będą jutro baty od M
Przyleci do mnie kilka próbek podkładów, primerów i trochę cieni
nie wiem czy nie za pozno, ale napisalam na priv
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

czekam na fotki tych nowych nabytków
a jak chcesz masło do włosów alverde wypróbowac to Ci podeślę
dziekuje kochana za propozycje jak nie uda mi sie go dostac "stacjonarnie" to przy okazji kiedys sie do Ciebie zglosze
A oto i moje nowej i starsze nabytki
Zobaczylam ostatnio w tesco eko bio akcesoria do wlosow jakby ktoras byla zainteresowana
Mialam wczoraj klinknac 2 zamowienia na iherbie coby jeszcze na darmowa wysylke sie zalapac, Na bio piekno sa fajne zestawy Sylveco po 47 zl w tym 2 kremy po 50 ml i krem pod oczy. Jakby ktoras byla chetna na jakis kremik to ja chetnie bym rozparcelowa taki zestaw. Jestem chetna na krem pod oczy i do paszczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (29,0 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (32,2 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (27,1 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-02-10 o 16:18
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 10:45   #3011
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażeniem tego olejku herbacianego. Jak to możliwe, że od wczoraj stan mojej skóry tak się poprawił???
a no możliwe olejek jest super, tylko ostatnio coś mnie podrażnia mocniej, nakładam patyczkiem kosmetycznym punktowo i później dwa dni chodzę z czerwoną plamką, już bez syfka ale plamka zostaje
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie wiem czy nie za pozno, ale napisalam na priv

dziekuje kochana za propozycje jak nie uda mi sie go dostac "stacjonarnie" to przy okazji kiedys sie do Ciebie zglosze
A oto i moje nowej i starsze nabytki
Zobaczylam ostatnio w tesco eko bio akcesoria do wlosow jakby ktoras byla zainteresowana
Mialam wczoraj klinknac 2 zamowienia na iherbie coby jeszcze na darmowa wysylke sie zalapac, ale niespodziewanie moj Bono rozcial lapke i 300 zl na operacje i szycie u weta poszlo sie .... dzis zmiana opatrunku i antybiotyk wiec pewnie kolejna 100 nie moja
Na bio piekno sa fajne zestawy Sylveco po 47 zl w tym 2 kremy po 50 ml i krem pod oczy. Jakby ktoras byla chetna na jakis kremik to ja chetnie bym rozparcelowa taki zestaw. Jestem chetna na krem pod oczy i do paszczy
Ale szaleństwo z p&r u Was

Jadzia, jeszcze na Lubartowskiej drogeria Mat, ma ruski tzn, kiedyś były
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 10:58   #3012
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

ale może jej oczy łzawiły dzisiaj ze szczęścia, jak zobaczyła, że śmierdziel działa?

wklejam moje zakupy z poniedziałku:
- zapas szamponu pokrzywowego yves rocher (małż już innego nie chce )
- szampon z glinką rhassoul urtekram (już oczywiście wypróbowany i jak na szampon z glinką to fajnie się pieni. do tego dobrze oczyszcza i nie drażni skalpu, ale pod względem łagodności dla skóry i tak wygrywa i+m ziołowy)
- maskara dr hauschka (zwykła, nie volume, bo mi się szczoteczka bardziej podobała, a efekt na moich rzęsach obie wersje robiły podobny)
- próbki olejku do brzucha ciążowego weleda (nie kupiłam! dostałam od dziewczyny kolegi z pracy, która jest położną w ogóle pełno różnych próbek, zeszycików informacyjnych na temat ciąży i rozwoju dzidzi w pierwszych dwóch latach dostałam )
- i na koniec przedstawiam wam moją nową miłość martina gebhardt - seria różana: tonik i krem skusiły mnie składy i zapach czystej, naturalnej róży. tonik jest lekko różowy, taka woda, ślicznie koi skórę, nie klei się (bo nie ma z czego, nie jest zaprawiany gliceryną itp.). a krem to fajny tłuścioszek, już po paru dniach zaczerwienienia i sucharki zniknęły (widocznie uroki ciąży). no i nie zapycha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01549.jpg (36,7 KB, 74 załadowań)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 10:59   #3013
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że takie zakupy doczekały się publikacji

Ja też przy okazji wklejam zaległe próbki Dr. Hauschki.
Jak na razie używam lekkiego kremu z płatków róż i jest ok. Nawilża, nie świeci się, jest dobry pod makijaż, ale jakiegoś szału nie ma Jak na razie mnie nie zapchał i liczę, że tak zostanie.
Super, a powiedz, a ten olejek jak się sprawdza? Nie zapycha? I co on tam ma w składzie? To czysty olejek czy jakiś mix?


Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jadzia, jeszcze na Lubartowskiej drogeria Mat, ma ruski tzn, kiedyś były
Aż zajrzałam sobie na ich stronę, ale nie widzę, żeby mieli coś naturalnego. Może się ukrywają W tamtych rejonach rzadko bywam, ale do leclerka to się wybiorę na 100%


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ale może jej oczy łzawiły dzisiaj ze szczęścia, jak zobaczyła, że śmierdziel działa?

wklejam moje zakupy z poniedziałku:
- zapas szamponu pokrzywowego yves rocher (małż już innego nie chce )
- szampon z glinką rhassoul urtekram (już oczywiście wypróbowany i jak na szampon z glinką to fajnie się pieni. do tego dobrze oczyszcza i nie drażni skalpu, ale pod względem łagodności dla skóry i tak wygrywa i+m ziołowy)
- maskara dr hauschka (zwykła, nie volume, bo mi się szczoteczka bardziej podobała, a efekt na moich rzęsach obie wersje robiły podobny)
- próbki olejku do brzucha ciążowego weleda (nie kupiłam! dostałam od dziewczyny kolegi z pracy, która jest położną w ogóle pełno różnych próbek, zeszycików informacyjnych na temat ciąży i rozwoju dzidzi w pierwszych dwóch latach dostałam )
- i na koniec przedstawiam wam moją nową miłość martina gebhardt - seria różana: tonik i krem skusiły mnie składy i zapach czystej, naturalnej róży. tonik jest lekko różowy, taka woda, ślicznie koi skórę, nie klei się (bo nie ma z czego, nie jest zaprawiany gliceryną itp.). a krem to fajny tłuścioszek, już po paru dniach zaczerwienienia i sucharki zniknęły (widocznie uroki ciąży). no i nie zapycha

Edytowane przez jadzia_jadzia
Czas edycji: 2012-12-16 o 11:03
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 11:03   #3014
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

a w ogóle to w tygodniu mimo braku czasu zaglądam do was i się ślinię do cudownych zakupów! szalejecie kochane, no ale święta, co zrobić

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Super, a powiedz, a ten olejek jak się sprawdza? Nie zapycha? I co on tam ma w składzie? To czysty olejek czy jakiś mix?
to mix różnych, lekkich olejków i wyciągów ziołowych. mnie nie zapychał... i jeszcze nie kojarzę, żeby kogoś zapchał
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 11:05   #3015
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ale może jej oczy łzawiły dzisiaj ze szczęścia, jak zobaczyła, że śmierdziel działa?

wklejam moje zakupy z poniedziałku:
- zapas szamponu pokrzywowego yves rocher (małż już innego nie chce )
- szampon z glinką rhassoul urtekram (już oczywiście wypróbowany i jak na szampon z glinką to fajnie się pieni. do tego dobrze oczyszcza i nie drażni skalpu, ale pod względem łagodności dla skóry i tak wygrywa i+m ziołowy)
- maskara dr hauschka (zwykła, nie volume, bo mi się szczoteczka bardziej podobała, a efekt na moich rzęsach obie wersje robiły podobny)
- próbki olejku do brzucha ciążowego weleda (nie kupiłam! dostałam od dziewczyny kolegi z pracy, która jest położną w ogóle pełno różnych próbek, zeszycików informacyjnych na temat ciąży i rozwoju dzidzi w pierwszych dwóch latach dostałam )
- i na koniec przedstawiam wam moją nową miłość martina gebhardt - seria różana: tonik i krem skusiły mnie składy i zapach czystej, naturalnej róży. tonik jest lekko różowy, taka woda, ślicznie koi skórę, nie klei się (bo nie ma z czego, nie jest zaprawiany gliceryną itp.). a krem to fajny tłuścioszek, już po paru dniach zaczerwienienia i sucharki zniknęły (widocznie uroki ciąży). no i nie zapycha
cudeńka, a Ty dobrze się czujesz?
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Aż zajrzałam sobie na ich stronę, ale nie widzę, żeby mieli coś naturalnego. Może się ukrywają W tamtych rejonach rzadko bywam, ale do leclerka to się wybiorę na 100%
Bo to nie jest sklep online tylko mała drogeria, gdzie pracownicy/ właściciele decydują co sprzedają, były jakiś miesiąc czy dwa temu kosmetyki NS te droższe i Organic Shop.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 11:17   #3016
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cloche piękności!

Effa udane łowy
biedny Bono........ daj mu coś dobrego na otarcie łez w naszym imieniu
koniec roku obfituje jak widać w niespodziewane wydatki - ja właśnie kupiłam zmywarkę przed chwilą ......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 11:27   #3017
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Nie było mnie tutaj sto lat, stęskniłam się za Wami.

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
jak zobaczyłam te Wasze cudne zakupy, to postanowiłam się zmobilizować i pokazać to, co nagromadziłam przez ostatni miesiąc (część jeszcze z listopada ); spóźniłam się z pokazywaniem do tego stopnia, że już kilka zdenkowałam (np. Alverde masło macadamia i shea oraz ich ampułkę nawilżającą ).

voila' - Frynkowe zapaski

1. Lawendowa Farma - część mydełek już spakowałam na prezenty, więc już ich nie pokazywałam
2. Hauschka (zapomniałam wrzucić błyszczyka, ale nie jest godny uwagi, niestety )
3. P&R z promocji -50%
4. Alverde (bez masła i ampułki )
5. JMO, Pukka i henna Khadi (Lush już zużyty na łbie)
6. Alterra (5,99 cena na do widzenia), kolejna SESA, olej łopianowy do włosów oraz tonik ruski przeciw wypadaniu włosów

O efektach próbkowania będę pisać na bieżąco
Co za piękności Powiedz mi jak się sprawuje masująca kostka z LF? Pachnie kawą?


Zazdroszczę Wam wszystkim tych alverdziaków!
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-12-16 o 11:31
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 11:34   #3018
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kochana na oczy uważaj bo jak się dostanie to :brzyda l:
Nakładam patyczkiem kosmetycznym i staram się nie dziabnąć w oko xD Na pewno nie byłoby to przyjemne gdyby taki śmierdziel dostał się do oczu

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a no możliwe olejek jest super, tylko ostatnio coś mnie podrażnia mocniej, nakładam patyczkiem kosmetycznym punktowo i później dwa dni chodzę z czerwoną plamką, już bez syfka ale plamka zostaje
Właśnie się dzisiaj zastanawiałam co to za plamka I mówisz, że dwa dni będzie siedzieć?


Zamówiłam masło do ciała mango i papaja oraz suflet owoce feijoa i kwiat lotosu Love2MIX Teraz tylko trzeba zapłacić
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2012-12-16 o 11:36
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:16   #3019
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
A oto i moje nowej i starsze nabytki
Zobaczylam ostatnio w tesco eko bio akcesoria do wlosow jakby ktoras byla zainteresowana
Mialam wczoraj klinknac 2 zamowienia na iherbie coby jeszcze na darmowa wysylke sie zalapac, ale niespodziewanie moj Bono rozcial lapke i 300 zl na operacje i szycie u weta poszlo sie .... dzis zmiana opatrunku i antybiotyk wiec pewnie kolejna 100 nie moja
Na bio piekno sa fajne zestawy Sylveco po 47 zl w tym 2 kremy po 50 ml i krem pod oczy. Jakby ktoras byla chetna na jakis kremik to ja chetnie bym rozparcelowa taki zestaw. Jestem chetna na krem pod oczy i do paszczy
Jaki wysyp zakupów tu teraz. Pięknie
W piątek zrobiłam zamówienie na sylveco, czemu wcześniej nic nie pisałaś Chyba trzeba każde planowane zakupy ogłaszać wcześniej na forum Jeśli interesuje cię jakiś inny zestaw to polecam napisać bezpośrednio do sylveco, takim sposobem oszczędziłam kilkanaście złotych

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wklejam moje zakupy z poniedziałku:
- zapas szamponu pokrzywowego yves rocher (małż już innego nie chce )
- szampon z glinką rhassoul urtekram (już oczywiście wypróbowany i jak na szampon z glinką to fajnie się pieni. do tego dobrze oczyszcza i nie drażni skalpu, ale pod względem łagodności dla skóry i tak wygrywa i+m ziołowy)
- maskara dr hauschka (zwykła, nie volume, bo mi się szczoteczka bardziej podobała, a efekt na moich rzęsach obie wersje robiły podobny)
- próbki olejku do brzucha ciążowego weleda (nie kupiłam! dostałam od dziewczyny kolegi z pracy, która jest położną w ogóle pełno różnych próbek, zeszycików informacyjnych na temat ciąży i rozwoju dzidzi w pierwszych dwóch latach dostałam )
- i na koniec przedstawiam wam moją nową miłość martina gebhardt - seria różana: tonik i krem skusiły mnie składy i zapach czystej, naturalnej róży. tonik jest lekko różowy, taka woda, ślicznie koi skórę, nie klei się (bo nie ma z czego, nie jest zaprawiany gliceryną itp.). a krem to fajny tłuścioszek, już po paru dniach zaczerwienienia i sucharki zniknęły (widocznie uroki ciąży). no i nie zapycha
Gdzie można pooglądać kosmetyki tej martiny ? Zainteresowałaś mnie tonikiem bez gliceryny
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 12:17   #3020
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
cudeńka, a Ty dobrze się czujesz?
ach, jakoś to leci... śniadanie mi wyleciało znowu, a już się cieszyłam, że nie rzygam no i wczoraj mdlenie się zaczęło. ale tak poza tym (czyli jak np. śpię) to czuję się dobrze no i do tego pięknie wyglądam a nie jest łatwo mając mimo wszystko tłustą, ale pękającą z odwodnienia skórę... martina gebhardt z różą i przedtem jeszcze emulsja hauschki spisały się na medal
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:20   #3021
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Super, a powiedz, a ten olejek jak się sprawdza? Nie zapycha? I co on tam ma w składzie? To czysty olejek czy jakiś mix?
Olejek nałożyłam tylko raz na noc, bo nie wytrzymałam i bardzo ładnie cera wyglądała rano. Nie powinien zapychać. Tutaj jego skład: Anthyllis Vulneraria, Prunus Armeniaca, Prunus Dulcis, Arachis Hypogaea, Daucus Carota, Hypericum Perforatum, Triticum Vulgare, Calendula Officinalis, Melia Azadirachta, Buxus Chinensis, Parfum, Citral*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*, Farnesol*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Eugenol*, Theobroma Cacao.

Ogólnie ma bardzo dobre opinie. Warto zamówić sobie próbki, bo są bardzo wydajne
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:25   #3022
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Gdzie można pooglądać kosmetyki tej martiny ? Zainteresowałaś mnie tonikiem bez gliceryny
kurcze, nie wiem czy w polsce gdzieś stacjonarnie będą ale chyba któraś kiedyś widziała, coś mi się kojarzy.
tutaj skład toniku:
INCI: Aqua (Water), Rosa Damascena (Rose) Flower Water°, Rosa Canina (Rose Hips) Extract*, Hibiscus Sabdariffa Extract°, Alcohol°, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Flower Water°, Spagyrische Essenz von Rosa Damascena (Rose) Extract°, Gold, Silver, Sulvur, Rosa Damascena (Rose) Oil*, Citronellol**, Geraniol**.
a tu wersja angielska strony: http://www.martina-gebhardt-naturkosmetik.de/en/home/
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:37   #3023
shewild
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2022
 
Avatar shewild
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 228
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
kurcze, nie wiem czy w polsce gdzieś stacjonarnie będą ale chyba któraś kiedyś widziała, coś mi się kojarzy.
Stacjonarnie to nie wiem, ale w sklepie Zdrowe Kosmetyki jest dużo ich produktów, tonik zdaje się też
shewild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:45   #3024
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cloche za zakupy!
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Effa udane łowy
biedny Bono........ daj mu coś dobrego na otarcie łez w naszym imieniu
koniec roku obfituje jak widać w niespodziewane wydatki - ja właśnie kupiłam zmywarkę przed chwilą ......
p&r udalo mi sie upolowac z chyba 70% znizka takze takie ceny to ja lubie Alverde siostra przywiozla mimo, ze wydrukowala sobie zdj co ma kupic to i tak pomylila chcialam krem pod oczy to wziela krem na dzien i tym oto sposobem bede musiala zamowic sobie zestaw sylveco
Ano biedny Bono szaleje w lesie, nie patrzy pod lapy i stalo sie. Szkoda go bo rana cieta na 2 cm w glab. Jedna lapa 4 szwy w drugiej wenflon i lezy prawie 18 kg na moich kolanach i smacznie spi

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Jaki wysyp zakupów tu teraz. Pięknie
W piątek zrobiłam zamówienie na sylveco, czemu wcześniej nic nie pisałaś Chyba trzeba każde planowane zakupy ogłaszać wcześniej na forum Jeśli interesuje cię jakiś inny zestaw to polecam napisać bezpośrednio do sylveco, takim sposobem oszczędziłam kilkanaście złotych



Gdzie można pooglądać kosmetyki tej martiny ? Zainteresowałaś mnie tonikiem bez gliceryny
Dopiero dzis zwrocilam na nie uwage bo na biopiekno jest darmowa wysylka kiedys juz mialam sie na niego skusic, ale bylo nam jakos nie po drodze. Teraz nadarzyla sie okazja wiec chyba skorzystam
A Ty co zamowilas? Wydaje mi sie, ze ten zestaw 3 kremow za 47 zl to chyba dobra okazja??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 13:00   #3025
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
kurcze, nie wiem czy w polsce gdzieś stacjonarnie będą ale chyba któraś kiedyś widziała, coś mi się kojarzy.
tutaj skład toniku:
INCI: Aqua (Water), Rosa Damascena (Rose) Flower Water°, Rosa Canina (Rose Hips) Extract*, Hibiscus Sabdariffa Extract°, Alcohol°, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Flower Water°, Spagyrische Essenz von Rosa Damascena (Rose) Extract°, Gold, Silver, Sulvur, Rosa Damascena (Rose) Oil*, Citronellol**, Geraniol**.
a tu wersja angielska strony: http://www.martina-gebhardt-naturkosmetik.de/en/home/
Cytat:
Napisane przez shewild Pokaż wiadomość
Stacjonarnie to nie wiem, ale w sklepie Zdrowe Kosmetyki jest dużo ich produktów, tonik zdaje się też
Stacjonarnie to mi nie potrzebne, wystarczy w internecie Już znalazłam te kosmetyki w polskich sklepach i okazuje się, że wiele razy je widziałam, ale opakowania mi się nie podobają, więc nawet się nimi nie zainteresowałam. Całkiem fajne składy mają, nie są najtańsze, ale coś w przyszłości pewnie spróbuję. Dobrze, że o nich napisałaś

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

Dopiero dzis zwrocilam na nie uwage bo na biopiekno jest darmowa wysylka kiedys juz mialam sie na niego skusic, ale bylo nam jakos nie po drodze. Teraz nadarzyla sie okazja wiec chyba skorzystam
A Ty co zamowilas? Wydaje mi sie, ze ten zestaw 3 kremow za 47 zl to chyba dobra okazja??
Okazja to nie jest, bo na stronie sylveco.pl są podobne ceny bez żadnej promocji. Biopiękno pewnie policzyło ceny pojedynczych kosmetyków w zestawie i specjalnie napisali takie ceny, żeby zrobić promocję Nie podoba mi się taki chwyt marketingowy.
Ja kupiłam krem pod oczy, lekki krem nagietkowy i krem do rąk. Zrobili mi z tego zestaw i policzyli taniej. Niestety mają drogą przesyłkę u siebie, ale i tak jestem zadowolona
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 13:03   #3026
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

kochane, zamówiłam olej wspaniały - druga moja butelka i doszła z jakimś osadem na dnie - nie jest taki klarowny jak poprzednia butelka
miałam tak z olejkiem do demakijażu - pod koniec butelki jak byłam na wyjeździe i go kilkanaście dni nie używałam pojawił się taki sam osad, który zniknął po kolejnych kilku dniach, ale wtedy myślałam, ze przeterminowany, bo to była końcówka olejku
ten nowy olej ważny jest jeszcze przez rok, więc nie jest przeterminowany i nie wiem czy reklamować czy poczekać?

wiecie jaka może być przyczyna?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 13:37   #3027
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny, a spójrzcie no tu na skład:
http://johnmasters.com/ingredients_ps.htm
Jest tu coś co może zaszkodzić włosom ludzkim? Bo ja nie widzę i z chęcią bym spróbowała
A to odżywka:
http://johnmasters.com/ingredients_pc.htm

PS. w gratisie pchły i kleszcze by mnie nie oblazły
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-12-16 o 13:43 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 13:38   #3028
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Effa, biedny psiak, szkoda mi go bardzo...
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Nakładam patyczkiem kosmetycznym i staram się nie dziabnąć w oko xD Na pewno nie byłoby to przyjemne gdyby taki śmierdziel dostał się do oczu



Właśnie się dzisiaj zastanawiałam co to za plamka I mówisz, że dwa dni będzie siedzieć?


Zamówiłam masło do ciała mango i papaja oraz suflet owoce feijoa i kwiat lotosu Love2MIX Teraz tylko trzeba zapłacić
Mango i papaja ponoć przereklamowane ale sufle ekstra
To chyba wina zimy te podraznienie, bo latem nie miałam czegoś takiego.
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ach, jakoś to leci... śniadanie mi wyleciało znowu, a już się cieszyłam, że nie rzygam no i wczoraj mdlenie się zaczęło. ale tak poza tym (czyli jak np. śpię) to czuję się dobrze no i do tego pięknie wyglądam a nie jest łatwo mając mimo wszystko tłustą, ale pękającą z odwodnienia skórę... martina gebhardt z różą i przedtem jeszcze emulsja hauschki spisały się na medal
ojejku, ale będzie lepiej nasza Niunia, a raczej mojego brata, ma już miesiąc, jest przepiękniusia miała długo żółtaczkę, ale zeszło, teraz ma trądzik niemowlęcy ale zejdzie jej szybko. A położne oczywiście zachwalają oilatum Nie daj się im Cloche!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 13:45   #3029
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mango i papaja ponoć przereklamowane ale sufle ekstra
To chyba wina zimy te podraznienie, bo latem nie miałam czegoś takiego.
Mango i papaję już miałam, spodobało mi się, więc zamawiam 2 raz. Macadamia i shea jest też cudowna A sufletów jestem bardzo ciekawa.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 13:48   #3030
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Mango i papaję już miałam, spodobało mi się, więc zamawiam 2 raz. Macadamia i shea jest też cudowna A sufletów jestem bardzo ciekawa.
Sufle jest dość podobne do shea i macadamia polubisz na pewno.
A włosy w avatarze to Twoje? Piękne
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.