Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-11, 15:25   #1
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570

Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?


Witam,
otwieram drogerię internetową - i od razu zaznaczam (!), że nie chcę jej tutaj reklamować (nawet nie mam jeszcze aktywnej domeny) ani zachęcać nikogo do robienia zakupów u mnie.
Chcę poznać Wasze zdanie: jakie kosmetyki kupujecie w Internecie? Jakich marek szukacie?
Czy interesuje Was przede wszystkich ta półka tzw. luksusowa, czyli np. Dior, Lancome, Armani czy średnia (zakładam, że najtańszą markę można kupić w każdym sklepie stacjonarnym)?
Czy jeśli sklep oferowałby także kosmetyki profesjonalne czyli takie, które dostępne są tylko w salonach kosmetycznych byłybyście skłonne je kupic?

I najważniejsze Jaki gratis przekonałby Was do ponownego zakupu?

Z góry dziękuję za wszystkie uwagi!!!!
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 15:58   #2
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Witam,
otwieram drogerię internetową - i od razu zaznaczam (!), że nie chcę jej tutaj reklamować (nawet nie mam jeszcze aktywnej domeny) ani zachęcać nikogo do robienia zakupów u mnie.
Chcę poznać Wasze zdanie: jakie kosmetyki kupujecie w Internecie? Jakich marek szukacie?
Czy interesuje Was przede wszystkich ta półka tzw. luksusowa, czyli np. Dior, Lancome, Armani czy średnia (zakładam, że najtańszą markę można kupić w każdym sklepie stacjonarnym)?
Czy jeśli sklep oferowałby także kosmetyki profesjonalne czyli takie, które dostępne są tylko w salonach kosmetycznych byłybyście skłonne je kupic?

I najważniejsze Jaki gratis przekonałby Was do ponownego zakupu?

Z góry dziękuję za wszystkie uwagi!!!!
Kosmetyki typu Chanel, Dior również można kupić w większości miast, ja bym postawiła na naturalne czy ekologiczne produkty, rosyjskie kosmetyki, czy niemiecką Balea, Alverde i p2. Oczywiście to moje zdanie, bo właśnie takie produkty kupuję przez Internet.
Co do gratisów: próbki, miniatury, karty rabatowe do następnych zakupów, czy przy większym zamówieniu jakiś produkt gratis.
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 16:43   #3
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Zgadzam się z koleżanką powyżej. Najlepiej postaw coś czego w Polsce nie ma albo jest trudno dostępne. Oprócz marek wymienionych powyżej: w7, MeMeMe, The Balm, Sleek, Covergirl, Barry M.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 16:57   #4
wiem_co_zjem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 31
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

I kosmetyki firmy francuskiej NOREVA, koniecznie, na pewno będe wtedy stałą klientką ^^, mają najlepszy krem kryjący do cery trądzikowej na świecie, ale obecnie nigdzie go nie można kupić, a na ebayu przesyłka wynosi więcej niż wartość tego cudu...
wiem_co_zjem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 17:14   #5
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Albo azjatyckie kosmetyki
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 17:55   #6
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Czy interesuje Was przede wszystkich ta półka tzw. luksusowa, czyli np. Dior, Lancome, Armani czy średnia (zakładam, że najtańszą markę można kupić w każdym sklepie stacjonarnym)?
Czy jeśli sklep oferowałby także kosmetyki profesjonalne czyli takie, które dostępne są tylko w salonach kosmetycznych byłybyście skłonne je kupic?
W perfumeriach internetowych kupuję głównie kosmetyki marek selektywnych, czyli tzw. luksusowe, najczęściej perfumy.
Co prawda jak zauważyła wcześniej moja przedmówczyni są one raczej powszechnie dostępne w drogeriach stacjonarnych typu Sephora czy Douglas to jednak marże mają tam strasznie wysokie. Jeżeli chodzi o perfumy to różnica w cenie sięga nawet 100%, z kolorówką jest nieco lepiej, ale i tak przebcie wysokie.


Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
I najważniejsze Jaki gratis przekonałby Was do ponownego zakupu?
Wszelkie kosmetyczne nowości, ale nie tylko. Ważne, żeby gratis mógł zostać przez klientkę spożytkowany, czyli unikać sytuacji w których:
- bladolica dostaje próbkę podkładu w kolorze jak dla mulatki,
- nastolatka otrzymuje serum liftingujące do twarzy,
- osoba z naturalnymi włosami odżywkę do włosów farbowanych itd.

Dlatego najbardziej lubię otrzymywać próbki perfum, są uniwersalne.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 18:08   #7
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Ja szukam produktów o dobrych składach i równie dobrych cenach. Nie spotyka się takich u nas na półkach sklepów stacjonarnych. Dobrym przykładem jest linia profesjonalna Apisa.

Oprócz tego inne trudno dostępne kosmetyki - podkłady w jasnych odcieniach.

Kosmetyki orientalne i kolorówka z zagranicy.

Co najlepiej przekonuje do zakupu? Próbki. Jeżeli istnieje jakiś dobry teoretycznie produkt, no ciężko zamawiać tak w ciemno. A jeżeli coś się przetestuje na własnej skórze i polubi. To wiadomo, że (na ile pozwalają finanse) się to kupi. Moja mama wybrała w ten sposób nowy ulubiony podkład. Dwa dni po przetestowaniu wróciła do sklepu i zrobiła zapasy (była promocja)

Aramintha Ja tam lubię sera liftingujące i odżywki do włosów farbowanych. Akurat te dwa produkty zazwyczaj mają najładniejsze składy A jak coś to zawsze mogę przekazać dalej.

Edytowane przez Puszyslawa
Czas edycji: 2013-05-11 o 18:13
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 18:30   #8
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Witam,
otwieram drogerię internetową - i od razu zaznaczam (!), że nie chcę jej tutaj reklamować (nawet nie mam jeszcze aktywnej domeny) ani zachęcać nikogo do robienia zakupów u mnie.
Chcę poznać Wasze zdanie: jakie kosmetyki kupujecie w Internecie? Jakich marek szukacie?
Czy interesuje Was przede wszystkich ta półka tzw. luksusowa, czyli np. Dior, Lancome, Armani czy średnia (zakładam, że najtańszą markę można kupić w każdym sklepie stacjonarnym)?
Czy jeśli sklep oferowałby także kosmetyki profesjonalne czyli takie, które dostępne są tylko w salonach kosmetycznych byłybyście skłonne je kupic?

I najważniejsze Jaki gratis przekonałby Was do ponownego zakupu?
Z góry dziękuję za wszystkie uwagi!!!!
Kupuję kosmetyki dobre składowo i nie powalające cenowo. Tych z półki luksusowej, o których piszesz, nie kupię nigdy - uważam, że skład szału nie robi i mogę znaleźć coś lepszego taniej. Kosmetyki profesjonalne - owszem. Gdyby coś mnie zainteresowało, kupiłabym, np. zdarza mi się kupować profesjonalne produkty do stylizacji włosów.
Gratis - z doświadczenia wiem, że z tym jest ciężko, bo rzadko dostaje się trafiony gratis. Jeśli sklep oferuje coś, co chciałabym kupić, to gratisy mnie nie w ogóle interesują, bo i tak kupię drugi raz i dziesiąty
Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
Kosmetyki typu Chanel, Dior również można kupić w większości miast, ja bym postawiła na naturalne czy ekologiczne produkty, rosyjskie kosmetyki, czy niemiecką Balea, Alverde i p2. Oczywiście to moje zdanie, bo właśnie takie produkty kupuję przez Internet.
Co do gratisów: próbki, miniatury, karty rabatowe do następnych zakupów, czy przy większym zamówieniu jakiś produkt gratis.
O tak, zgadzam się ominęłam p2, bo nie wiem, co to jest A kody rabatowe mile widziane, np. jeśli ktoś kupuje coś często/w dużych zamówieniach. Tak sobie teraz myślę, że najbardziej zachęcający dla mnie byłby brak kosztów wysyłki od iluś złotych.

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
Ja szukam produktów o dobrych składach i równie dobrych cenach. Nie spotyka się takich u nas na półkach sklepów stacjonarnych. Dobrym przykładem jest linia profesjonalna Apisa.

Oprócz tego inne trudno dostępne kosmetyki - podkłady w jasnych odcieniach.

Kosmetyki orientalne i kolorówka z zagranicy.
[...]
Popieram

Jeszcze do Autorki : nie wiem, z czym drogerię otwierasz, ale jeśli znajdą się tam jakieś kremy itp, mam ważną, bardzo ważną uwagę : żeby na stronie znalazły się składy. Do szału doprowadza mnie [i pewnie nie tylko mnie] znalezienie składu czegoś, co wygląda na fajne, ale kupić nie mogę, bo nie wiem co ma w środku jeśli jeszcze to polskie - raczej nie ma problemu, gorzej jeśli nie - wtedy czasem szukam składu i mam problem. Np : załóżmy, że nigdzie nie można znaleźć składu, tylko jeśli producent go poda, więc : kosmetyków z Avonu/Oriflame nigdy nie kupię, bo nie ma podanych składów. Ale za to z wielką przyjemnością kupię kremy ze strony Sylveco, gdzie jest dokładny opis i skład Może to są tylko moje fanaberie, ale zasugerować coś zawsze warto
__________________
!


Edytowane przez Aysell
Czas edycji: 2013-05-11 o 18:33
Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 18:43   #9
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość

Jeszcze do Autorki : nie wiem, z czym drogerię otwierasz, ale jeśli znajdą się tam jakieś kremy itp, mam ważną, bardzo ważną uwagę : żeby na stronie znalazły się składy. Do szału doprowadza mnie [i pewnie nie tylko mnie] znalezienie składu czegoś, co wygląda na fajne, ale kupić nie mogę, bo nie wiem co ma w środku jeśli jeszcze to polskie - raczej nie ma problemu, gorzej jeśli nie - wtedy czasem szukam składu i mam problem. Np : załóżmy, że nigdzie nie można znaleźć składu, tylko jeśli producent go poda, więc : kosmetyków z Avonu/Oriflame nigdy nie kupię, bo nie ma podanych składów. Ale za to z wielką przyjemnością kupię kremy ze strony Sylveco, gdzie jest dokładny opis i skład Może to są tylko moje fanaberie, ale zasugerować coś zawsze warto
Masz rację. Jeżeli skład jest opisany, to przekonuje nawet osoby nieznające się na rzeczy. A jeżeli skład nie jest podany i nie znajduje go na wizażu to rezygnuję z produktu, czy to krem, czy cokolwiek innego.

Jeszcze sobie przypomniałam - ostatnie 3 strony sklepów internetowych odwiedziłam, bo bloggerki prezentowały ciekawe ekokosmetyki, które te sklepy im przesłały, na jedną szukając dobrego filtra (akurat Apis) i na jedną szukając azjatyckich kosmetyków. Może i bym coś zamówiła, ale nie podawali składów, bo podobno są tylko po japońsku

Edytowane przez Puszyslawa
Czas edycji: 2013-05-11 o 18:56
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 14:43   #10
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Dziewczyny, dziękuję!
Na wizazanki zawsze można polegac

Bardzo dużo cennym uwag, które dały mi sporo do myślenia. Na pewno bardzo cenną uwagą jest kwestia zamieszczenia przy każdym kosmetyku jego składu - tak też zrobię.

Marki zaproponowane przez Was - już kontaktuję się z producentami.

A w kwestii gratisów... Oprócz próbek i miniatur... Napiszcie proszę co myślicie o dołączaniu gadżetów firmowych z logo firmy? Np. breloki z logo, długopisy, notesy...?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 18:59   #11
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez wiem_co_zjem Pokaż wiadomość
I kosmetyki firmy francuskiej NOREVA, koniecznie, na pewno będe wtedy stałą klientką ^^, mają najlepszy krem kryjący do cery trądzikowej na świecie, ale obecnie nigdzie go nie można kupić, a na ebayu przesyłka wynosi więcej niż wartość tego cudu...
A powiesz co takiego mają dobrego? Bo ja mam dostęp, ale nigdy o tej marce nie słyszałam.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 21:55   #12
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

W jednym sklepie który bardzo lubię, jest opcja wybrania sobie gratisu w zależności od kosztów zamówienia. I tak jest lista gratisów za wydane 50zł, 100zł, 150zł, 200zł i one się akurat sumują więc jak kupię za ponad 200zł to mam 4 gratisy a i tak zwykle dostaje jakiś gratisik ekstra. Eliminuje to możliwość niechcianych gratisów. Ale to jest akurat sklep z półproduktami więc idzie taką formę gratisu łatwo zorganizować, w przypadku drogerii może być taka forma trochę bardziej skomplikowana.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 22:33   #13
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość

A w kwestii gratisów... Oprócz próbek i miniatur... Napiszcie proszę co myślicie o dołączaniu gadżetów firmowych z logo firmy? Np. breloki z logo, długopisy, notesy...?
Gadżety reklamowe zdecydowanie nie. Tzn, jasne jeśli są bardzo ładne/praktyczne i przy okazji mają na sobie logo to ok, ale najczęściej nie wyglądają najpiękniej i są raczej słabo i tanio wykonane. Wolę próbki


A do marek, które wymieniły dziewczyny dorzuciłabym Misshę, bo z koreańskich kosmetyków o nią chyba najtrudniej w Polskim internecie i Bomb Cosmetics albo Lusha.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 00:14   #14
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Ja szukam raczej kosmetyków naturalnych, ekologicznych, tanich
z niskimi kosztami przesyłki, bo to też ważne
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 07:46   #15
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję!
Na wizazanki zawsze można polegac

Bardzo dużo cennym uwag, które dały mi sporo do myślenia. Na pewno bardzo cenną uwagą jest kwestia zamieszczenia przy każdym kosmetyku jego składu - tak też zrobię.

Marki zaproponowane przez Was - już kontaktuję się z producentami.

A w kwestii gratisów... Oprócz próbek i miniatur... Napiszcie proszę co myślicie o dołączaniu gadżetów firmowych z logo firmy? Np. breloki z logo, długopisy, notesy...?
Sklep szkla.com dorzuca do zamówień świetnie piszące (nie wiem, czy wiesz, co mam na myśli ) długopisy. Miewam je w szkole, już kilka osób się pytało, co to za sklep, a że mają chyba najtaniej z takich znanych miejsc, a i przesyłka naprawdę niedroga i bardzo szybka, to raczej te kilka osób soczewki tam zamówiło.

Ale wydaje mi się, że możliwość wypróbowania robi swoje.

I ktoś zwrócił uwagę na koszty przesyłki - to fakt. Jeżeli ktoś ma nawet tanie kosmetyki, ale przesyłka kosztuje znacznie więcej, niż gdzie indziej, to raczej szukam innego sklepu.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 09:25   #16
wiem_co_zjem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 31
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
A powiesz co takiego mają dobrego? Bo ja mam dostęp, ale nigdy o tej marce nie słyszałam.
Kiedyś kupiłam sobie całą serie Noreva Actipur i krem keratoregulujący Zeniac Lp forte (w skladzie kwas migdalowy, winowy, salicylowy, mleczan amonu). Wszystkie kosmetyki super, ale najbardziej byłam zachwycona kremem actipur przeciwko niedoskonaloscia z wit pp - krycia genialne, stosowalam go codziennie zamiast podkladu (sa 2 odcienie, ja mialam ten jasniejszy "clare" - perfekcyjny odcien). Cena przy tym świetna, zapłaciłam za niego 40-50zl.

Masz dostęp? Mieszkasz za granicą czy mozna go gdzies dostac w pl? Kup mi i wyslij!
wiem_co_zjem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 09:35   #17
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Ja szukam kosmetyków których nie mogę kupić w sklepie bądź które są trudno dostępne.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 18:34   #18
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez wiem_co_zjem Pokaż wiadomość
Kiedyś kupiłam sobie całą serie Noreva Actipur i krem keratoregulujący Zeniac Lp forte (w skladzie kwas migdalowy, winowy, salicylowy, mleczan amonu). Wszystkie kosmetyki super, ale najbardziej byłam zachwycona kremem actipur przeciwko niedoskonaloscia z wit pp - krycia genialne, stosowalam go codziennie zamiast podkladu (sa 2 odcienie, ja mialam ten jasniejszy "clare" - perfekcyjny odcien). Cena przy tym świetna, zapłaciłam za niego 40-50zl.

Masz dostęp? Mieszkasz za granicą czy mozna go gdzies dostac w pl? Kup mi i wyslij!
Ok, dzięki. W Pl nie wiem, w Niemczech jest na Amazonie. Wypróbuje jak mi się ślimak skończy.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 18:41   #19
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Jeszcze pomyślałam o firmie KIKO.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 10:30   #20
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Ja szukam raczej kosmetyków naturalnych, ekologicznych, tanich
z niskimi kosztami przesyłki, bo to też ważne
ja również kosmetyki, półprodukty, a także 'profesjonalne' maseczki itd...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 12:52   #21
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Naprawdę świetne uwagi, dziękuję
Oczywiście jeśli którejś przyjdzie coś na myśl to proszę o podpowiedź.
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 19:35   #22
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Ja też proszę na priv wiadomość z adresem drogerii .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 19:53   #23
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja też proszę na priv wiadomość z adresem drogerii .
ja również poproszę
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 11:21   #24
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Dlaczego na pv? Skoro wszystkie chcemy, można by dać znać tutaj Diana, widzisz, ile już masz potencjalnych klientek?
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 11:58   #25
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja też proszę na priv wiadomość z adresem drogerii .
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
ja również poproszę
Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
Dlaczego na pv? Skoro wszystkie chcemy, można by dać znać tutaj Diana, widzisz, ile już masz potencjalnych klientek?
Uwielbiam Was!!!

Dziewczyny, domena, zatowarowanie, i uruchomienie strony potrwa ok. miesiąca. Jak już wszystko będzie działało to Was powiadomię z największą radością

I jeszcze jedno pytanko przy okazji, a jak byście zapatrywały na słodki gratis?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 13:57   #26
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanko przy okazji, a jak byście zapatrywały na słodki gratis?
szczerze mówiąc najlepszym gratisem są próbki kosmetyków / mini kosmetyki (najlepiej gdyby była opcja wyboru próbek, wtedy będą one trafione ), darmowa wysyłka, kupony rabatowe do następnych zakupów.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 14:28   #27
wiem_co_zjem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 31
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Ok, dzięki. W Pl nie wiem, w Niemczech jest na Amazonie. Wypróbuje jak mi się ślimak skończy.
Ja wlasnie czekam na przesylke ze ślimaczym bb mam nadzieje, że będzie dobry jak actipur norevy!
wiem_co_zjem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 15:09   #28
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

A znacie np. markę Phyris (dostępna w salonach kosmetycznych i SPA)?
Byłybyście nią zainteresowane?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 18:52   #29
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
A znacie np. markę Phyris (dostępna w salonach kosmetycznych i SPA)?
Byłybyście nią zainteresowane?
Ja nie znam ale koleżanka powyżej napisała o BB cremach i dla mnie też byłby pożądane .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 23:33   #30
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Ja bym była za profesionalnymi fryzierskimi kosmetykami do włosów. Ciężko dostać, nie wszędzie są hurtownie fryzierski ( u mnie mam 2 a wybór marny). Zostają mi zakupy na all, gdzie przesyłka równa się cenie produktu. W rzadnych drogeriach internetowych w których kupuję nie spotkałam się z takimi właśnie produktami do włosów. No cóż może źle szukam. Ale ja byłabym zadowolona gdybym do podkładu czy kremu mogła dokupić ulubioną odżywkę!
również czekam na adres strony i zyczę powodzenia w rozwijaniu interesu.
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.