Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-08, 12:13   #2461
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Mi rozstępy zrobiły się chyba kiedy miałam jakies 13-15 lat, nawet nie zauważyłam kiedy z czerwonych stały się białe Teraz mam 21 i to jeden z moich największych kompleksów Moje rozstępy są po prostu obrzydliwe.. Najbardziej przeszkadzają mi te na piersiach - widać je jak zalożę bluzkę z dekoltem, już nie mówiąc o bikini Mam je na całych piersiach, jeden obok drugiego.. Poza tym na udach, pośladkach i wewnętrznej stronie kolan Wątpię,żeby kiedykolwiek było mnie stać na operacyjne ich usunięcie, może jak wygram w lotka to wtedy
Smaruję piersi kremem do biustu,masuję, używam oliwek i eveline na uda,ale oczywiscie wiem,ze to nic nie da,ale trochę lepsze mam samopoczucie dzięki temu,
Na szczęscie większosc mezczyzn nie zauwaza tego co my, moj Tz jakos nie zwraca uwagi na moje roztepy.. Ale kiedys zrobilam blad i w chwili zalamania zaczelam o nich gadac I wtedy juz musial zobaczyc.
Takze dziewczyny, nie mowicie swoim facetom,ze macie rozstepy, grube uda czy cellulit, bo oni tego nawet nie zauważą
A może kiedyś ktoś wyprodukuje superekstra kosmetyk który usunie nawet 10letbie białe rozstępy, heh
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 17:40   #2462
meforq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Exclamation rozstępy - piesi i ...

Witam. Mam 16 lat a w okolicy pupy(pośladki) i na piersiach pojawiły się mi rozstępy. Nie stosowałam diety, nie przytyłam, nie schudłam. Mam 162 cm wzrostu i 52 kg. Co zrobić by się ich pozbyć i czym mogą być one spowodowane ?

Edytowane przez meforq
Czas edycji: 2009-08-11 o 19:05
meforq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 18:11   #2463
thalia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 100
Dot.: rozstępy - piesi i ...

Kochana! Niestety mam dla Ciebie złą wiadomość...Rozstępów nie da się pozbyć. Można jedynie poprawić kondycję skóry poprzez stosowanie naprzemiennego prysznica ciepło- zimnego, smarowania rozstępów kremem do tego przeznaczonym, lub dla kobiet w ciąży. Jednak tak jak piszę, jeśli się już pojawią to jedynie możesz się z nimi zaprzyjaźnić Istnieją oczywiście metody, dzięki którymi można w sposób dosyć bolesny i drogi zniwelować blizny. Metoda ta polega na tzw. scieraniu skóry (prawie jak papierem ściernym), gdzie pojawiły się rozstępy i polaniu jej specialnym kwasem. Skóry tej nie powinno się bandażować, musi zagoić się sama, wtedy "odrasta" nowa skórka, ale nikt nie zapewni Ci, że rozstępy nie pojawią się ponownie...poza tym uważam, że jesteś za młoda na takie zabiegi Nie przejmuj sie nimi...z czasem zblakną i zrobią się perłowe, dla niektórych facetów rozstępy są atrakcyjne! Tak! Pozdrawiam
thalia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:48   #2464
sarita1307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazuurYY
Wiadomości: 264
Dot.: rozstępy - piesi i ...

Hm jest już duży wątek o roztępach. No fakt, wiem jak to boli też mialam gdzieś tyle lat jak mi zaczęły się pojawiać wiec wiem jak to jest.. Niestety za pozno zaczęłam ratować skórę :P Jedyne co możesz teraz robic to stosować kilka razy w tyg peelengi( delikatnie na biuście na pupie możesz 'przycicnąć' słsyzalam też o stosowaniu oliwki, ale najlepsze będa kremy specjalnie do tego przeznaczone np Eveline. Najważniejsza jest systematyczność . Wiec to na zapobieganie. A na te istniejące by je trochę wybielić to moja Dermatolog zaleciłą mi maść Cepan ona jest na blizny ale spokojnie możesz ją stosować( dodam ,że ma dziwny zapach cebuli wiec stosuj na noc). Powodzenia Walcz o każdy skrawek bo te cholery atakują wszedzie .
__________________
" Dlaczego mężczyźni wola kobiety ładniejsze niż mądrzejsze..?
- bo łatwiej przychodzi im patrzenie niż myślenie... ;]"


sarita1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 20:07   #2465
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: rozstępy - piesi i ...

podobno maść z mocznikiem przynosi świetne efekty, tylko trzeba poprosić swojego lekarza o receptę. niedługo sama będę próbować tej metoddy
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 19:06   #2466
meforq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: rozstępy - piesi i ...

dziwne jednak jest to, że te rozstępy na piersiach raz znikają, że nie widać nic. A raz pojawiają się intensywnie czerwone
meforq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 16:02   #2467
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: rozstępy - piesi i ...

Cytat:
Napisane przez meforq Pokaż wiadomość
dziwne jednak jest to, że te rozstępy na piersiach raz znikają, że nie widać nic. A raz pojawiają się intensywnie czerwone
to jest szansa na ratunek, nawilzaj codziennie te miejsca, gdzie roztepy sa jeszcze czerwone! bo one dopiero zaczynaja sie tworzyc... jak Ci sie zrobia biale to juz po "ptokach" i zachecam do przejrzenia watkow na forum za pomoca wyszukiwarki jest tego duzo na ten temat

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2009-08-12 o 16:04
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 16:57   #2468
Mikusia321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: rozstępy - piesi i ...

a czy ćwiczenia np ujędrniające mogą pogłębić rozstępy??
Mikusia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 20:52   #2469
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

szkoda gadać ,żadne kremy nie usuną, szkoda kasy i nerwów trzeba iść się ratować do gabinetu...taka prawda.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 21:52   #2470
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Najpierw trzeba skończyć studia, znaleźć wspaniałą pracę, ew. bogatego mężą coby mieć na to wszystko kasę
Ja już się do swoich na biodrach przyzwyczaiłam.. za to te na piersiach nie dają mi żyć
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 10:09   #2471
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Niektóre zabiegi usuwające rozstępy są w całkiem ludzkiej cenie. Jezeli blizny nie są głębokie (tylko wąskie białe prążki) szybko sie ich pozbędziesz. Rozstępom lepiej jest zapobiegać. Dla pewności stosuj krem uelastyczniający skórą - dzięki temu nowe rozstępy się nie pojawią
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 10:28   #2472
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Słuchajcie, czy któraś używała olejku do rozstępów Babydream? Bo zastanawiam się czy lepiej kupić serum Eveline czy olejek Babydream?
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 13:37   #2473
fafii
Raczkowanie
 
Avatar fafii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

z tego co ja wiem mikro daje super efekty, ale nie są one permanentne, także zabieg trzeba potem(po zakończonejserii np. 5)powtarzać co jakiś czas w ramach podtrzymania efektów.
__________________

fafii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 18:38   #2474
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Hanah74 Pokaż wiadomość
na rozstępy najlepsze jest mikro, i najlepsze efekty są osiągane w serii min 5 zab. Najlepiej działać od razu, im świeższe tym łatwiej uda się je zlikwidować. Jest to blizna wiec trzeba złuszczać, złuszczać i jeszcze raz złuszczać. Pakiet mikro na uda i pośladki kosztuje ok 400 zł za 5 zab. Przynajmniej tam gdzie ja chodzę. Pozdrawiam
400 zł za 5 zabiegów to ja nie wiem gdzie ty chodzisz, ale zazdroszczę byłam w wielu salonach i cena 1 zabiegu to od 200 za twarz po 400 za twarz+szyja+dekolt... za całą serię na brzuch to ponad 2000 !! chyba że jakaś naciągana ta mikrodermabrazja no ale znawcą nie jestem i mogę się mylić

ja całą ciąże używałam różnych preparatów, a rozstępy i tak mi się zrobiły na brzuchu - na dodatek ogromniaste, jak by mnie tygrys pazurami przeorał a potem na studiach się dowiedziałam, że to sprawa GENÓW i nic na to nie poradzimy czy się pojawią czy nie

zlikwidować - NIE DA SIĘ ZUPEŁNIE ZLIKWIDOWAĆ no chyba że operacja jakaś... ale to znowu blizny pooperacyjne pewnie...

mi udało się je znacznie spłycić, stosowałam mocny peeling i na to nakładałam krem... polecam blednąć to i tak same bledną z czasem nawet jak się nic z nimi nie robi, nasze zadanie to je spłycić

Powodzenia dla wszystkich walczących z rozstępami
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2009-08-14 o 18:39
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 16:13   #2475
fafii
Raczkowanie
 
Avatar fafii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość

ja całą ciąże używałam różnych preparatów, a rozstępy i tak mi się zrobiły na brzuchu - na dodatek ogromniaste, jak by mnie tygrys pazurami przeorał a potem na studiach się dowiedziałam, że to sprawa GENÓW i nic na to nie poradzimy czy się pojawią czy nie
kolciag - 2000 za serię to i tak mniej niż jeden zabieg laserem np. CO2

robił ktoś NEODERMĘ ??? Jeśli tak to jakie wyniki i koszta. z góry dzięki

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

a co do genów to się zgadzam, ale dochądzi też do tego stres, nieodpowiednie jedzenie (genetycznie modyfikowane)...nasz nowoczesny styl życia niestety.
__________________

fafii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 10:14   #2476
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ja swoje świeże rozdstępy częściowo zmniejszyłam kremem Vichy, te mniejsze chyba nawet zlikwidował
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 15:15   #2477
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ja kupiłam Fissan i na razie pomógł mi tylko na biust, ale tylko na jedną połowę.. Na udach na razie nie widzę poprawy oprócz mięciutkiej skóry
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 17:39   #2478
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Fissan i na razie pomógł mi tylko na biust, ale tylko na jedną połowę.. Na udach na razie nie widzę poprawy oprócz mięciutkiej skóry
ale pomógł na czerwone świeże rozstępy czy na te białe ?
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 17:57   #2479
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
ale pomógł na czerwone świeże rozstępy czy na te białe ?

Powiem tak: Na cyckach mam czerwono-bordowe ale mam już je dobre 2 lata, na prawym udzie mam białe i je zredukował - nie widać wcale ale na lewym walczymy jeszcze. Bo ważne żeby dobrze wymasować uda i wmasować krem.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 21:50   #2480
kwiatuszek1803
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek1803
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 144
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

A w jakiej cenie jest ten Fissan?
kwiatuszek1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 22:03   #2481
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ja go kupiłam za ok. 20 zł ale to zależy od apteki bo byłam w 5 i w kążdej była inna cena.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 22:50   #2482
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

20 zł, cena do przeżycia Ale jaka pojemność? Ja na piersiach mam tylko białe. Jak skończy mi się krem do biustu to zakupie Fissan
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 23:21   #2483
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

100 ml Bardzo gęsty jest. Mi go poleciła kuzynka dermatolog, ten i jeszcze Mustele ale opinie miała nie fajne więc wzięłam Fissan i oczywiście tańszy..
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 14:04   #2484
piubella
Raczkowanie
 
Avatar piubella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Milano
Wiadomości: 222
Red face Cepan na rozstępy. Maść czy krem??

Witam Mam takie pytanie. Otoz mam na udach i posladkach troche rozstepow. Sa one jasnego koloru ale nigdy nie byly czerwone. Od razu takie biale. Wyczytalam na wizazu ze Cepan sprawia ze staja sie one mniej widoczne bo wiadomo ze do konca rozstepow nie da sie nigdy pozbyc niestety Tylko zastanawiam sie czy powinnam kupic krem czy masc?? Bo niektorzy pisza o kremie a inni o masci Uzywal ktos z Was tego kremu/ masci?? I co jest lepsze krem czy masc? A moze w ogole nie ma roznicy?? Przepraszam jezeli byly juz podobne watki ale nie znalazlam w nich odpowidzi czy na rozstepy jest lepszy krem czy masc Cepan. Pzdr
__________________
WYMIANA zapraszam
piubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 22:04   #2485
ayanexp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 86
Dot.: Cepan na rozstępy. Maść czy krem??

Mi się wydaje że chodzi o ten sam produkt w tubce tylko ludzie mylnie to nazywają,to jest maść o kremowej konsystencji i kolorze, śmierdzi ale da się znieść. Ja tego używałam na brzuchu po ciąży jak zostały mi fioletowe rozstępy, długo nie smarowałam bo mi się nie chciało, może z półtora tygodnia, ale rozstępy szybko zmieniły kolor i teraz są jasne, prawie w kolorze skóry tylko delikatnie zaróżowione. Nie wiem czy się pomniejszyły ale mniej widoczne są na pewno.Nie wiem jak to zadziała z twoimi bo były białe od razu, ale jak będziesz sprawdzać to pisz,może wznowie stosowanie
ayanexp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 10:11   #2486
paulinka1002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ełk
Wiadomości: 16
Dot.: Cepan na rozstępy. Maść czy krem??

więc tak, ja stosuje cepan w tej chwili i to jest masc. sierdzi niesamowicie ale za to jest bardzo dobry. po porodzie miałam takie rozstępy że sie sama siebie brzydziłam a teraz zostały mi tylko mało widoczne podkreślam że naprawde bardzo mało widoczne blizny... ale za to sam zapach tego preparatu jest obrzydliwy! poz
paulinka1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 15:49   #2487
piubella
Raczkowanie
 
Avatar piubella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Milano
Wiadomości: 222
Dot.: Cepan na rozstępy. Maść czy krem??

ok dzieki za odp. chyba sie zdecyduje i jutro kupie ta masc. chyba kosztuje ok 20 zl z tego co wiem. bede pisac jak zauwaze jakies efekty
__________________
WYMIANA zapraszam
piubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:46   #2488
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Cepan na rozstępy. Maść czy krem??

cepan nie jest na rostepy i na nie nie pomoze. moze je rozjasnic i splycic, ale to samo osiagnie sie po oliwce dla dzieci, czy balsamach (nawilzanie+masaz, to klucz do sukcesu; po prostu ujedrnia sie skora i robi sie bardziej zbita).
cepan jest na blizny po ranach cietych czyli operacyjnych i tylko na te blizny pomaga (blizny o krawedziach regularnych).
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 16:06   #2489
ayanexp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 86
Dot.: Cepan na rozstępy. Maść czy krem??

Nikt tutaj nic nie pisał o usuwaniu rozstępów maścią cepan (na opakowaniu pisze krem ale mówią na to też maść;p)
Maść przyspiesza gojenie blizn i zapobiega też powstaniu wielkich po operacji, działa także na stare twarde już blizny, wiadomo że rozstępy to nie blizny tylko zerwane włókna, ale nieznacznie poprawia gojenie się rozstępów przez co stają się mniej widoczne, może nie u każdego to zadziała, ale tutaj chodzi o zmniejszenie widoczności. Mi osobiście pomogło na prawdę więc warto sprawdzić, bo maść kosztuje ok 20 zł za 35 g ale starcza na trochę jeżeli chodzi o mniejsze powierzchnie skóry, wiadomo po1 dniu nic nie zniknie ale po dłuższym czasie stosowania przynosi efekty nawet na stare rozstępy, mimo że to nie jest maść na nie ;p
ayanexp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 16:49   #2490
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Cepan na rozstępy. Maść czy krem??

Tak naprawde rozstępów nic nie wyleczy... wiem, bo ucze się o tym w szkole.... można je jedynie spłycić lub rozjaśnić.
Posiadam w domu także krem CEPAN stosowalam go na blizny potrądzikowe, ale krótki czas bo jakoś ten zapach mnie odrzucał he.
No ale spróbuje też go wyprobować na moje rozstępy...
A tak w ogole najlepsze na rozstępy jest balsam nawilżający i ujędrniający no i porządny długi masaż
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.