Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 10:51   #1111
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
ja myję włosy średnio co 2gi dzień i gwarantuję Ci, że farba jest trwała. kolor na długości się nie wypłukuje, a jeżeli już to nieznacznie. troszkę gorzej ma się sprawa z odrostem, bo niestety leciutko żółknie
Spróbuj szamponu Marion

http://bi.gazeta.pl/im/7/3398/z3398827X.jpg

Ja jestem przeciwna częstemu np. co 4 tyg. farbowaniu włosów na blond. Po prostu widzę w jakim stanie włosy mają moje przyjaciółki które od wielu lat farbują się na blond. Farbuję co 2 m-ce. Jak mnie już drażni bardzo kontrast z ciemnym przedziałkiem, ten szampon trochę "przydymi" jasny kolor i wytrwam. W ostateczności patrzę na odrost S. J. Parker I już mi lepiej
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 11:48   #1112
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
mówisz o szamponie czy o czym? albo ja ślepa jestem, albo wydawało mi się, że ta seria Sleek Line jest droższa?

ja słyszałam (podkreślam - słyszałam), że to najgorsze farby, ale dlaczego to nie wiem. sama nie używałam

z tym żółtkiem to też ostrożnie, bo może wysuszać cytrynka podobnie - wysusza. poza tym dla mnie zapach jajka jest nie do zmycia. nawet jak dam odżywkę bez spłukiwania, to i tak czuję jajko.. ble.
też słyszałam same negatywne opinie o Palette, ponoć jest to związane ze zbyt głębokim wnikaniem we włosa...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 12:05   #1113
elle8
Przyczajenie
 
Avatar elle8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez samarh Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko którą farbe mam wybrać mam teraz blond troche wpadające z zółc a chcialabym jasniejsze tylko nie zolte która farbe garnien nutrisse 98 czy garnier natural color 113 ?? http://www.bazarek.pl/produkt/47631/...oty-blond.html http://www.bazarek.pl/produkt/47631/...owy-blond.html może ktoś farbował ??


Jeśli chodzi o ten beżowy blond, to ostatnio Pani w sklepie mi go odradzała. Mówiła, że sama nim farbowała jakiś czas temu i była zawiedziona - wyszedł jej jakiś siny kolor.. :/

Ja mam podobny problem, bo włosy po ostatnim farbowaniu zrobiły mi się lekko żółte i mam już duże odrosty (po 2 tygodniach stosowania 'waxsa')
Waham się między trzema kolorami:
1. Garnier 100% color 101 ultra jasny popielaty blond http://www.opinie.egospodarka.pl/zdj...-28050-big.jpg

2. Garnier 100% color 102 ultra jasny opalizujący blond http://e-styl.com/photo/product_big/...0b5f4ab08f.jpg (boję się, że mogą być nadal żółte)

3. Garnier Belle Color 111 Bardzo jasny popielaty blond http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-11006-big.jpg

Poradźcie mi coś.. którą wybrać?
elle8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 12:40   #1114
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

elle tylko ze polozona farba bez rozjasniacza i tak nie da takiego efektu jak na opakowaniu
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 14:26   #1115
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a jak uzyskać taki kolor z rozjaśnionych włosów? jaka farba blond dałaby taki odcień, chyba bardziej miodowy ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (33,7 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shakira+normal_2009.jpg (15,0 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shakira+1.jpg (36,7 KB, 86 załadowań)
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:57   #1116
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Najlepsze farby BLOND

101 uzywalam i chyba jak dobrze pamietam byl w porzadku odcien, zimny

ktos chyba pisal ze po 102 mial cieply bez

ja nie potrzebuje rozjasniacza do farbowania na nowo choc tez mam zzolkniete wlosy i ladnie odrost ciemno-blondowy pokrywa.

raz uzylam recital stockholm i nie musialam nakladac oddzielnie na odrost i oddzielnie na wlosy bo nalozylam farbe na cala glowe i ladnie mi wszystko wyszlo ;p

teraz mam zasade zeby nakladac na odrost, nad uchem (z jakies 4 cm) i za uchem, calkowicie pokryc tyl i dopiero na koncu nalozyc na calosc.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 19:29   #1117
aniulka102
Przyczajenie
 
Avatar aniulka102
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dla mnie najlepszą farbą jest GARNIER 100% COLOR XL1 SUPERROZJAŚNIAJĄCY BLOND.
Najpierw długi czas miałam pasemka rozjaśniaczem, potem na to farba wella u fryzjera i wyszły żółte, dopiero po tej farbie efekt taki jak na zdjęciu, platynowy blond wielotonowy jednak nie zupełnie biały
dodatkowo stosuje szampon do włosow rozjaśnianych fioletowy z joanny (mieszam go ze zwykłym bo inaczej wychodzą niebieskie włosy) i maska od fryzjera do włosów po rozjaśnianiu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Kopia DSC_8544.jpg (15,2 KB, 611 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 116733390148b6fb6bb70cc.jpg (30,1 KB, 262 załadowań)
aniulka102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 19:42   #1118
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

to zdjecie 1 jest twoich wlosow?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:13   #1119
Ingus18
Zadomowienie
 
Avatar Ingus18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 033
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hey dziewczęta. Poczytałam sobie troche ale wole zapytać. Mój naturalny kolor to ciemnyblond/jasny brąz. Aktualnie na głowie mam coś takiego jak na fotkach. Coś z blondu i troche rudego. Chciałabym w domowych warunkach zrobic sobie blond. Możecie mi cos doradzicie.


W dodanych fotkach jest kilka propozycji mojego blondu i oczywiscie moje włosy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7160510.jpg (115,6 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Color-Naturals-9-13-Bardzo-Jasny-Bezowy-Blond-28221-big.jpg (19,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Color-Naturals-9-Bardzo-Jasny-Blond-28219-big.jpg (18,6 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 45875643548b8408d1ad9d.jpg (23,3 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5041181048b84b500dd4d.jpg (22,5 KB, 48 załadowań)
__________________
"Każdy zabija kiedyś to, co kocha"

Mój braciszek------> http://s3.suwaczek.com/200912251762.png<------

Moja siostrzyczka------>http://s9.suwaczek.com/201107084965.png<------
Ingus18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 10:56   #1120
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez aniulka102 Pokaż wiadomość
dla mnie najlepszą farbą jest GARNIER 100% COLOR XL1 SUPERROZJAŚNIAJĄCY BLOND.
Najpierw długi czas miałam pasemka rozjaśniaczem, potem na to farba wella u fryzjera i wyszły żółte, dopiero po tej farbie efekt taki jak na zdjęciu, platynowy blond wielotonowy jednak nie zupełnie biały
dodatkowo stosuje szampon do włosow rozjaśnianych fioletowy z joanny (mieszam go ze zwykłym bo inaczej wychodzą niebieskie włosy) i maska od fryzjera do włosów po rozjaśnianiu.

Szczęściara z Ciebie
Mi po GARNIER 100% COLOR XL1 SUPERROZJAŚNIAJĄCY BLOND włosy rozjaśniają się NAJWYŻEJ do brązu.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:14   #1121
aniulka102
Przyczajenie
 
Avatar aniulka102
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość
to zdjecie 1 jest twoich wlosow?
tak, to ja i moje wlosy
aniulka102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 13:56   #1122
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Aniulka a jakie masz naturalne włosy? ile trzymasz na odroście, ile na całości?
i czy łapie odrost ładnie, tzn nie ma różnicy z resztą włosów?
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 18:12   #1123
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ostatnio była u mnie w pracy klientka z bardzo fajnym odcieniem blond.
Nie mogłam się powstrzymać, rzecz jasna, aby nie zapytać czy sama farbuje czy u fryzjera. Odpowiedziała, że zawsze sama i zawsze INNYM ODCIENIEM BLOND.
Wtedy nie ma problemu z różnicami koloru na długości.

Faktycznie, włosy miała ładne, bez widocznych różnych pasm, czyli nie balejaż, ale też nie sprawiały wrażenia jednolitego, sztucznego hełmu. i nie miała częstego problemu blondynek=jasne na końcach, żółte przy skórze.

Rozumiecie coś z tego?

Zastanawiam się czy nie wypróbować zatem innych odcieni, bo (sądząc po zdj. na opakow.) podobają mi się blondy z tej serii:

http://images.google.pl/imgres?imgur...a%3DN%26um%3D1
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 09:40   #1124
aniulka102
Przyczajenie
 
Avatar aniulka102
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
Aniulka a jakie masz naturalne włosy? ile trzymasz na odroście, ile na całości?
i czy łapie odrost ładnie, tzn nie ma różnicy z resztą włosów?
naturalnie mam bardzo ciemny blond, farbe nakladam na odrost, po 10 minutach na calosc najczesciej na 30-40 minut. kolor jest fajny ale nie moze byc za duzy odrost, ja zostawiam max 1cm wtedy nie ma roznicy, jesli jest wiekszy to widac roznice, ale nie jest razaca.
Ogolnie ten efekt na moich wlosach jest osiagniety rowniez tym, ze najpierw mialam pasemka rozjasniaczem. Zrobilam je tylko na wierzchniej warstwie wlosow, dosyc gesto. I teraz farba wychodzi tak jak na obrazku z pudelka. Niestety nie wiem, czy jesli zrobilabym ja na moich naturalnych efekt bylby chociaz zblizony do tego, ktory jest teraz.
aniulka102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 13:30   #1125
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hm dziewczyny a co myślicie o nałożeniu na same słomkowe odrosty szamponu koloryzującego platynowego? złapałoby coś? Bo denerwują mnie te słomkowe odrosty, farba nie złapała naturalne mam ciemny blond.
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 09:15   #1126
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

kupiłam jednak garniera 111, bo wellatona 12.1 było tylko 1 opakowanie a ja potrzebuję 2 A ja już tak mam że jak wejdę do sklepu to nie umiem wyjść z pustymi rękami Farbuję w piątek - dam znać co wyszło Mam nadzieję że wyjdzie ładnie, czytałam że też dobra jest ta farba...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 16:03   #1127
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej dziewczyny,co byscie mi poradzily,obecnie mam wlosy farbowane takie jak na zdjeciu,moze kolor jest troszke teraz chlodniejszy bo uzywam plukanek,chcialabym ten kolor ochlodzic i troszke rozjasnic,ale nie duzo,
czytalam w tym watku ze nie mozna klasc zimnego odcienia blondu na cieply bo wyjada zielone,wybralabym moze jakis naturalny odcien
moje naturalne wlosy sa dosc ciemne chyba szatyn,chcialabym uzyc tej farby wellaton tak bardzo tu zachwalanej lub profesjonalnej Kolaston Perfekt
poniewaz nie chce miec platyny tylko jakis sredni blond jakiej farby powinna uzyc i ilu procentowa woda powinna byc
bardzo prosze o odpowiedz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (114,6 KB, 151 załadowań)
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 21:23   #1128
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Najlepsze farby BLOND

nie wytrzymalam. poszlam obciac wlosy i przy okazji wyskoczylam do rossmanna. wzielam sobie ten nowy wellaton 12/1. jakos chyba tak dramatycznie nie smierdzial

albo to moje wrazenie albo tylko czubek glowy mam jasniejszy od reszty?wydaje mi sie jakby koncowki byly z zolkniete wraz z calym tylem glowy
chcialam wyskoczyc do reala po szpompon joanny do likwidowania zolci, ale jakos mi sie nie odechcialo, zasiedzialam sie u tż i wrocilam do domu.
jutro trzeba bedzie sie wybrac i sprawdzic przy okazji odcien na swietle dziennym

ogolnie farba jest spoko.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:42   #1129
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny a jak uważacie co jest lepsze dla włosów i co je lepiej rozjaśni :

1.rozjaśnianie z wodą 12% około 40 minut
czy
2.rozjaśnianie z wodą 9% i trzymanie ok 60 minut ???

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

a zapomniałam powiedzieć, może by tak zrobić sondę z blond farbami ??? wtedy nie trzebaby było przekopywać tylu stron, wyniki sondy mówiłyby same za siebie, hm ?
KATona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 09:50   #1130
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
nie wytrzymalam. poszlam obciac wlosy i przy okazji wyskoczylam do rossmanna. wzielam sobie ten nowy wellaton 12/1. jakos chyba tak dramatycznie nie smierdzial

albo to moje wrazenie albo tylko czubek glowy mam jasniejszy od reszty?wydaje mi sie jakby koncowki byly z zolkniete wraz z calym tylem glowy
chcialam wyskoczyc do reala po szpompon joanny do likwidowania zolci, ale jakos mi sie nie odechcialo, zasiedzialam sie u tż i wrocilam do domu.
jutro trzeba bedzie sie wybrac i sprawdzic przy okazji odcien na swietle dziennym

ogolnie farba jest spoko.
Najpierw nakłada się farbę na włosy ok 1 cm od skóry, na samym końcu odrost należy farbować, bo ten rozjaśnia się najszybciej. W ten sposób minimalizujesz też szkodliwość farby wzg. cebulek. Ja nawet jak farbuję sam odrost to conajmniej kilka milimetrów od skóry zaczynam nakładanie farby, bo włosy przy skórze najszybciej się odbarwiają i powstaje efekt białej łysej skóry.
Z wielu wypróbowanych fioletowych "neutralizatorów" żółtego odcienia polecam płukankę Delii fioletową lub srebrną i szampon Marion.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 10:46   #1131
aniulka102
Przyczajenie
 
Avatar aniulka102
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
szpompon joanny do likwidowania zolci
moim zdaniem szampon ten najlepiej dziala na wlosach rozjasnianych rozjasniaczem, badz rozjasniacz potem farba, wtedy osiaga sie najlepsze efekty. Chyba ze farba jest z dodatkiem rozjasniacza, np Garnier xl1 lub xl2 z niebieskim znaczkiem. Wtedy jest efekt na wlosach farbowanych po tym szamponie
aniulka102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 13:02   #1132
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny, wiecie jaka farba uzyskam taki blond jak na zdjeciu?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 14:32   #1133
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agunia25 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,co byscie mi poradzily,obecnie mam wlosy farbowane takie jak na zdjeciu,moze kolor jest troszke teraz chlodniejszy bo uzywam plukanek,chcialabym ten kolor ochlodzic i troszke rozjasnic,ale nie duzo,
czytalam w tym watku ze nie mozna klasc zimnego odcienia blondu na cieply bo wyjada zielone,wybralabym moze jakis naturalny odcien
moje naturalne wlosy sa dosc ciemne chyba szatyn,chcialabym uzyc tej farby wellaton tak bardzo tu zachwalanej lub profesjonalnej Kolaston Perfekt
poniewaz nie chce miec platyny tylko jakis sredni blond jakiej farby powinna uzyc i ilu procentowa woda powinna byc
bardzo prosze o odpowiedz
ehhmoze zapytam inaczej
decydowalam sie ze pofarbuje sie Kolestonem i tu moje pytanie drogie specjalistki
naturalne moje wlosy to sredni braz
ilu procentowej wody powinnam uzyc 9 czy 12?
czy powinnam wybrac farbe z tych superrozjasniajacych czyli z 12-stek?
chce uzyskac sredni popielaty blond
prosze podpowiedzcie dziewczyny
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 10:38   #1134
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Najpierw nakłada się farbę na włosy ok 1 cm od skóry, na samym końcu odrost należy farbować, bo ten rozjaśnia się najszybciej. W ten sposób minimalizujesz też szkodliwość farby wzg. cebulek. Ja nawet jak farbuję sam odrost to conajmniej kilka milimetrów od skóry zaczynam nakładanie farby, bo włosy przy skórze najszybciej się odbarwiają i powstaje efekt białej łysej skóry.
Z wielu wypróbowanych fioletowych "neutralizatorów" żółtego odcienia polecam płukankę Delii fioletową lub srebrną i szampon Marion.
czyli najpierw robisz odrost ale omijasz 1cm wlosow od skory a po jakim czasie nakladasz na ten ten fragment przy wlosach i kiedy na reszte dlugosci wlosow(o ile nakladasz)?
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 13:58   #1135
lary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Czy włosy na zdjęciach to złoty blond, beżowy czy naturalny? Nie odróżniam zbytnio tych odcieni, oglądałam próbniki ze złotym blondem np Kolestonu czy Elgonu i wpadają trochę w pomarańcz? Zawsze uparcie dążyłam do chłodnego blondu, ale nie do końca pasuje do mojej ciepłej tonacji, chciałabym wypróbować coś cieplejszego, ale nie chce rudości i żółtka na głowie.
Czy farbował ktoś włosy farbą Modastyling z Elgonu? Wpadły mi w oko twe dwa odcienie:
http://elgon.pl/bardzo-jasny-bezowy-...ond-p-144.html
http://elgon.pl/bardzo-jasny-zloty-blond-p-217.html
Z ta pomarańczą chodziło mi o cos takiego:
http://elgon.pl/swietlisty-zloty-blond-p-230.html
ze zdjęć to ewdentnie superjasny naturalny. Złoty nawet ten superjasny podchodzi pod rudawy. A beż to beż

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
a jak uzyskać taki kolor z rozjaśnionych włosów? jaka farba blond dałaby taki odcień, chyba bardziej miodowy ?
1 i 3 to złote bardzo jasne blondy a 2 to już lekko chłodny blond. Nie są to miodowe odcienie. Ech, dlaczego większość z was nie zna kolorków?
lary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 19:27   #1136
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: Najlepsze farby BLOND

nikt nie pomoze?
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 21:23   #1137
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

może troche glupie pytanie, ale jak wyczytac ze składu farby czy zawiera rozjasniacz??

katebury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 22:30   #1138
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez KATona Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak uważacie co jest lepsze dla włosów i co je lepiej rozjaśni :

1.rozjaśnianie z wodą 12% około 40 minut
czy
2.rozjaśnianie z wodą 9% i trzymanie ok 60 minut ???

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

a zapomniałam powiedzieć, może by tak zrobić sondę z blond farbami ??? wtedy nie trzebaby było przekopywać tylu stron, wyniki sondy mówiłyby same za siebie, hm ?
zdecydowanie lepiej wydluzyc czas farbowania przy wyborze nizszego stezenia
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 10:23   #1139
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny właśnie wyczytałam że jak farbuje się włosy to tylko spłukuje się farbę i nakłada odżywkę i żeby nie myć szamponem. Wy tak robicie? Bo przyznam szczerze że ja zawsze po spłukaniu farby myłam włosy...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 11:08   #1140
lary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Zawsze po zmyciu (ja używam szamponu profesjonalnego, bo jestem blondyną i używam blondów) zmywam włosy szamponem, ale u mnie jest napisane wyraźnie trzymać 20 minut na włosch i użyć po szamponu zamykającego łuski włosy z serii Loreal Professionel. Robię Luo Color by Loreal Professionel.

Edytowane przez lary
Czas edycji: 2009-09-10 o 11:09 Powód: literówka
lary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.