Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-30, 13:37   #4621
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Próbowałam się dodzwonić pod numer podany na tej stronie co wpisałam wyżej i włączyła się poczta :-(
Zadzwoniłam do tego Centrum i okazało się, że oni nie prowadzą zapisów na depilację. Trzeba dzwonić do tej Pani bezpośrednio, bo ona tylko u nich wynajmuje gabinet.

Znalazłam, że w listopadzie oni mieli ofertę na gruponie, więc może ktoś robił i napisze co i jak... Zobaczcie tu:
https://www.getdealtoday.pl/tylko-99...-laserem-dio-1
tylko do kontaktu kolejny numer telefonu ;-) a żeby było jeszcze ciekawiej to w Centrum dostalam jeszcze inny numer... Dziwne. Może Pani co miesiąc zmienia numer??

No to się dodzwoniłam i wiem co nieco...
Zabiegi tylko w sobotę. Jedna łydka (z kolanem) to 100zł. Zabieg na obie łydki trwa ok. 30-40min. (trochę krótko, co?). Umawiają co 4-6tyg. (znów za szybko)

Edytowane przez wiktoria_ego
Czas edycji: 2012-01-30 o 13:53
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 13:58   #4622
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Próbowałam się dodzwonić pod numer podany na tej stronie co wpisałam wyżej i włączyła się poczta :-(
Zadzwoniłam do tego Centrum i okazało się, że oni nie prowadzą zapisów na depilację. Trzeba dzwonić do tej Pani bezpośrednio, bo ona tylko u nich wynajmuje gabinet.

Znalazłam, że w listopadzie oni mieli ofertę na gruponie, więc może ktoś robił i napisze co i jak... Zobaczcie tu:
https://www.getdealtoday.pl/tylko-99...-laserem-dio-1
tylko do kontaktu kolejny numer telefonu ;-) a żeby było jeszcze ciekawiej to w Centrum dostalam jeszcze inny numer... Dziwne. Może Pani co miesiąc zmienia numer??

No to się dodzwoniłam i wiem co nieco...
Zabiegi tylko w sobotę. Jedna łydka (z kolanem) to 100zł. Zabieg na obie łydki trwa ok. 30-40min. (trochę krótko, co?). Umawiają co 4-6tyg. (znów za szybko)
płatne z góry?
bałabym się
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 14:04   #4623
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Ja chodze do tego salonu. Jest najtaniej w lodzi. I jestem zadowolona ogolnie
Ps. Bede sie teraz zapisywala na kolejny zabieg bikni i pierwszy pach Teraz jest promocja ze jak dwie osoby pojda to jedna ma gratis. Czyli zabieg 150zl na jedna osobe rozkladajaca na dwie wyniesie 75zł . Mowie o zabiegu na pachy.
Cześć,

dzięki za informację z chęcią się z Tobą wybiorę i skorzystam z promocji. Kiedy chcesz tam iść?
Aha i nie wiem czy najpierw nie powinnam zrobić próby laserowej?
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 16:09   #4624
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
płatne z góry?
bałabym się

Nie no... Płacisz tylko za jeden zabieg, więc co najwyżej stracę 200zł (bo tylko łydki mnie interesują). Poczekam... może ktoś robił tu i opisze efekty, ale cena dosyć atrakcyjna... i to właśnie zastanawia mnie...

TmargoT a czas wykonywania zabiegu na łydki nie za krótki? 30-40min??

Edytowane przez wiktoria_ego
Czas edycji: 2012-01-30 o 16:11
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 16:48   #4625
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez hanny007 Pokaż wiadomość
Cześć,

dzięki za informację z chęcią się z Tobą wybiorę i skorzystam z promocji. Kiedy chcesz tam iść?
Aha i nie wiem czy najpierw nie powinnam zrobić próby laserowej?
Mozemy sie umowic, mi pasuje po godzinie 16 bo do 15 pracuje, a co do dnia to trzeba zadzwonic i sie umowic. Moja proba laserowa wygladala tak, ze poszlam strzelila pare razy i odrazu wykonala zabieg. Bo nic sie nie dzialo.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie z innej beczki... czy przed depilacją mogę brać leki hormonalne? od kilku dni biorę duphaston i dopiero teraz pomyślałam, że może nie powinnam a w czwartek idę na depilację
Jesli mozna brac antykoncepcje a to tez hormony, to sadze ze Twoj lek tez w niczym nie przeszkadza, zawsze mozesz zapytac przed depilacja kosmetologa. Sadze ze tylko horomny ktore sa przepisywane na zatrzymanie owlosienia np w hirsutyzmie moga stanowic problem ale nie musza. Najlepiej ustalic to z lekarzem.
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 16:48   #4626
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Nie no... Płacisz tylko za jeden zabieg, więc co najwyżej stracę 200zł (bo tylko łydki mnie interesują). Poczekam... może ktoś robił tu i opisze efekty, ale cena dosyć atrakcyjna... i to właśnie zastanawia mnie...

TmargoT a czas wykonywania zabiegu na łydki nie za krótki? 30-40min??
małą końcówką,czy dużą-duetem?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 16:50   #4627
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
czas wykonywania zabiegu na łydki nie za krótki? 30-40min??
Jeśli to zwykły LS to bardzo krótki czas zabiegu. (przynajmniej o połowę a moim zdaniem 1/3), więc pomnóż razy 2 albo 3 i juz nie wychodzi tak tanio. Przy Duecie taki czas to już jest dość szybko.

Ktoś tam jeszcze wcześniej robił łydki LS na 19J... nie robi się depilacji na takich parametrach, niech szuka innego gabinetu bo nie będzie zadowolona z efektu.

pozdrawiam

Edytowane przez Gobo
Czas edycji: 2012-01-30 o 16:51
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 21:12   #4628
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Jesli mozna brac antykoncepcje a to tez hormony, to sadze ze Twoj lek tez w niczym nie przeszkadza, zawsze mozesz zapytac przed depilacja kosmetologa. Sadze ze tylko horomny ktore sa przepisywane na zatrzymanie owlosienia np w hirsutyzmie moga stanowic problem ale nie musza. Najlepiej ustalic to z lekarzem.
dzięki za odpowiedź... z tego co się dowiedziałam, to akurat anty nie są przeciwskazaniem ale ogólnie hormony tak. Na miejscu niestety nie zapytam bo mam kupon z goupona i w razie rezygnacji muszę dużo wcześniej odwołać... Ale jutro będę miała jasność co do tych pigułek i jeśli ktoś jest zainteresowany to dam znać
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 21:14   #4629
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Jeśli to zwykły LS to bardzo krótki czas zabiegu. (przynajmniej o połowę a moim zdaniem 1/3), więc pomnóż razy 2 albo 3 i juz nie wychodzi tak tanio. Przy Duecie taki czas to już jest dość szybko.

Ktoś tam jeszcze wcześniej robił łydki LS na 19J... nie robi się depilacji na takich parametrach, niech szuka innego gabinetu bo nie będzie zadowolona z efektu.

pozdrawiam
nie przesadzaj z tym czasem duet ma dużą końcówkę przez co robi się dużo szybciej.
mam porównanie i choć nie miałam stopera to czas skrócił się o połowę,to chyba logiczne mając do dyspozycji końcówkę o dwukrotnej powierzchni
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 23:17   #4630
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Jeśli to zwykły LS to bardzo krótki czas zabiegu. (przynajmniej o połowę a moim zdaniem 1/3), więc pomnóż razy 2 albo 3 i juz nie wychodzi tak tanio. Przy Duecie taki czas to już jest dość szybko.
hm, ja mialam robione Duetem bikini glebokie, uda i pachy lacznie w 30 minut^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 08:42   #4631
jusiak88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej.
ja miałam robione głębokie bikini. do tej pory było wszystko ok, aż do wczoraj.
jestem troche opalona(nie bikini), podczas zabiegu pani zahaczyła mi o uda, teraz mam mnóstwo fioletowych kropek, strasznie szzypały myślałam ze nie dojade do domu. z głębokigo bikini podrażnienie ładnie zeszło.
Smaruję się alantanem, w tej klinice mówią że to sińce spowodowane silną mocą lasera, ale w takim razie były by wszędzie a są tylko w miejscu gdzie skóra była ciemniejsza. mi to eygląda na poparzenie. nie wiem co robić i czy to zejdzie wygląda to okropnie a w dodatku dzis wyjezdzam za granice na 2 tyg
jusiak88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 09:27   #4632
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez jusiak88 Pokaż wiadomość
hej.
ja miałam robione głębokie bikini. do tej pory było wszystko ok, aż do wczoraj.
jestem troche opalona(nie bikini), podczas zabiegu pani zahaczyła mi o uda, teraz mam mnóstwo fioletowych kropek, strasznie szzypały myślałam ze nie dojade do domu. z głębokigo bikini podrażnienie ładnie zeszło.
Smaruję się alantanem, w tej klinice mówią że to sińce spowodowane silną mocą lasera, ale w takim razie były by wszędzie a są tylko w miejscu gdzie skóra była ciemniejsza. mi to eygląda na poparzenie. nie wiem co robić i czy to zejdzie wygląda to okropnie a w dodatku dzis wyjezdzam za granice na 2 tyg
nie wiem,czy dobrze rozumiem.
jesteś opalona,ale nie tam gdzie sa majtki.bikini to brzegi ud,gdzie słońce/solarium dochodzi ,więc siłą rzeczy strzał był w ciemną skórę i stąd poparzenie.zniknie,ale na to potrzeba czasu.
na przyszłość nie depiluj się kiedy masz opaleniznę.
albo laser,albo opalanie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 09:38   #4633
jusiak88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

bikini mam nieopalone, więc nie wiem dlaczego zahaczyła o uda. z resztą nic się nie dzieje.
tym bardziej że nie byłam u niej pierwszy raz i zawsze omijała okolice opalone.
jusiak88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 09:45   #4634
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez jusiak88 Pokaż wiadomość
bikini mam nieopalone, więc nie wiem dlaczego zahaczyła o uda. z resztą nic się nie dzieje.
tym bardziej że nie byłam u niej pierwszy raz i zawsze omijała okolice opalone.
ale jak daleko zahaczyla o uda?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 10:16   #4635
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie przesadzaj
Powtórzę:
zwykłym LightSheer'em (9x9 mm) nie da się zrobić dokładnie łydek w pół godziny (oczywiście całych), natomiast przy duecie jest to możliwe (ale też trzeba sie śpieszyć).

Tak samo (moim zdaniem) NIE da sie zrobić duetem w pół godziny DOKŁADNIE- ud, pach i bikini głębokiego (w 99,9% przypadków). Chyba, że mówimy o jakichś zabiegach "przypominających", gdzie na danej części ciała wyrasta po kilka włosków.

pozdrawiam
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 10:36   #4636
jusiak88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ale jak daleko zahaczyla o uda?
jakieś 7 cm za linie majtek. nie ważne jest to ile ważne żeby nie bylo sladów
jusiak88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 10:39   #4637
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Powtórzę:
zwykłym LightSheer'em (9x9 mm) nie da się zrobić dokładnie łydek w pół godziny (oczywiście całych), natomiast przy duecie jest to możliwe (ale też trzeba sie śpieszyć).

Tak samo (moim zdaniem) NIE da sie zrobić duetem w pół godziny DOKŁADNIE- ud, pach i bikini głębokiego (w 99,9% przypadków). Chyba, że mówimy o jakichś zabiegach "przypominających", gdzie na danej części ciała wyrasta po kilka włosków.

pozdrawiam
dlatego zapytałam się jaką końcówką ma byc ten zabieg.przy zwykłym LS nie jest to możliwe
wybacz,ale duetem same łydki,czy same uda spokojnie zrobi się w 30 min i to dokładnie.
i nie mówie o technice miejsce obok miejsca,ale nawet na zakładkę.
miałam,widziałam i moge poświadczyć.zabieg był dokładny
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:52   #4638
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dlatego zapytałam się jaką końcówką ma byc ten zabieg.przy zwykłym LS nie jest to możliwe
wybacz,ale duetem same łydki,czy same uda spokojnie zrobi się w 30 min i to dokładnie.
i nie mówie o technice miejsce obok miejsca,ale nawet na zakładkę.
miałam,widziałam i moge poświadczyć.zabieg był dokładny


---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Powtórzę:
zwykłym LightSheer'em (9x9 mm) nie da się zrobić dokładnie łydek w pół godziny (oczywiście całych), natomiast przy duecie jest to możliwe (ale też trzeba sie śpieszyć).

Tak samo (moim zdaniem) NIE da sie zrobić duetem w pół godziny DOKŁADNIE- ud, pach i bikini głębokiego (w 99,9% przypadków). Chyba, że mówimy o jakichś zabiegach "przypominających", gdzie na danej części ciała wyrasta po kilka włosków.

pozdrawiam
moim zdaniem jest to mozliwe, wystarczy dobra organizacja, wprawne oko i male ADHD osoby wykonującej

Edytowane przez Ola_Casolla
Czas edycji: 2012-01-31 o 19:46
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:48   #4639
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam na ostatnim z 6 zabiegow, lydki, pachy i bikini robione mialam moca 42. Efekty na bikini oceniam rewelacyjnie wczoraj mialam 3 strzaly na dobitke jesli chodzi o lydki i pachy to skutecznosc oceniam na jakies 90% troche wlosow odroslo ale sa one dosc cienkie i jasne. Zrobie sobie teraz przerwe jakies pol roku moze rok i ocenie efekty, ewentualnie wzmocnie te jasne wlosy (golac je) i pozniej pojde jeszcze na jakies zabiegi przypominajce. Co o tym sadzicie??
a w jakich odstępach robiłaś zabiegi i czym ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 08:00   #4640
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
a w jakich odstępach robiłaś zabiegi i czym ?
robilam LS-em, odstepy byly rozne ale mniej wiecej 10-12 tyg
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:12   #4641
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
robilam LS-em, odstepy byly rozne ale mniej wiecej 10-12 tyg
To super

Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie Przesunęłam sobie zabieg tak żeby była przerwa własnie 10 tygodni i teraz już tylko takie będę robić
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:16   #4642
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To super

Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie Przesunęłam sobie zabieg tak żeby była przerwa własnie 10 tygodni i teraz już tylko takie będę robić
nie zapeszajmy mam nadzieje,ze nie odrosnie wiecej niz przed ostatnim zabiegiem to juz bedzie duzy sukces trafilam na bardzo fajny gabinet i super dziewczyny wykonujace zabieg takze jestem zadowolona. A ty ile juz mialas robionych zabiegow?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:43   #4643
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
małą końcówką,czy dużą-duetem?
Szczerze mówiąc nie wiem, ale jutro do niej jeszcze raz zadzwonię... Szkoda, że nie mam opinii na temat tego salonu, bo nie mogę się zdecydować...
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:09   #4644
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Decyduję się na depilacje laserowa. Moj wybor padl na salon Dermikos w Krakowie. Czy generalnie macie jakieś zdanie nt tego salonu? BYła któraś z Was?Jakie efekty?
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:18   #4645
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie zapeszajmy mam nadzieje,ze nie odrosnie wiecej niz przed ostatnim zabiegiem to juz bedzie duzy sukces trafilam na bardzo fajny gabinet i super dziewczyny wykonujace zabieg takze jestem zadowolona. A ty ile juz mialas robionych zabiegow?
Na łydki miałam 6 już dawno temu, z 2,5 roku ostatni, przez ten czas żedne nowe mi nie odrosły, ale efekty niezbyt fajne, bo za krótkie przerwy miałam... mogłam się uczyć na cudzych błędach, z głupoty nauczyłam się na swoich Oceniam 65% mniej owłosienia.

Pachy dwa zabiegi i póki co jest ok, ale więcej będzie widać później.

Tak samo przedramiona i uda, dopiero dwa zabiegi, z ud mi ładnie poschodziły takie grubsze z tyłu Z przedramion też mi schodzą, ale pani ostatnio była niedokładna
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 21:00   #4646
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
robilam LS-em, odstepy byly rozne ale mniej wiecej 10-12 tyg
ale na każdą z wymienionych części ciała miałaś robione 6 zabiegów ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 21:10   #4647
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
ale na każdą z wymienionych części ciała miałaś robione 6 zabiegów ?
pachy i bikini 6 razy lydki 5
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 21:29   #4648
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

moje uda DUETEM chyba nie wypaliły,bo włosy odrastają.ciekawe,czy wszystkie,czy pomniejszona część.w sumie nie mam ich za dużo,ale chętnie pozbyłabym się tych spod kolan
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 21:37   #4649
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
moje uda DUETEM chyba nie wypaliły,bo włosy odrastają.ciekawe,czy wszystkie,czy pomniejszona część.w sumie nie mam ich za dużo,ale chętnie pozbyłabym się tych spod kolan
a ile minelo od zabiegu?po Duecie wychodza tak ok.3tyg po zabiegu
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 21:41   #4650
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
a ile minelo od zabiegu?po Duecie wychodza tak ok.3tyg po zabiegu
Oluś,cały czas się wysuwają,ale niektóre twardo siedzą szumne odrastając.
nie moge spać w nocy ,bo słyszę jak rosną
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.