Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 22:55   #1321
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Marsiglia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam aktualnie kolor wlosow rozjasniany blond ( rozjasniaczem) i na to pasemka w kolorze ciemny blond. Ale mam juz dosyc tego szaro burego koloru i chce kolor jednolity. Co by sie stalo gbybym nalozyla na te wlosy garnier color naturals 111 ?
kiedys zawsze mialam takie wlosy jak Pani na pudelku, ale uzyskiwalam je w ten sposob ze najpierw nakladalam dekoloryzator joanny a potem nakladalam ta farbę i wychodzil jak na pudelku. ( naturalne mam ciemny blond)

a teraz nie wiem czy dekoloryzacje zrobic czy farba jest na tyle mocna ze uzyskam efekt wlosow podobnych na pudelku.
mysle ze bez dekoloryzacji ladnie ci chwyci
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 23:33   #1322
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
bertha233, jaki piekny kolor i geste, zdrowe wlosy...zazdroszcze....
a tak btw, to lepiej idz z nimi do fryzjera
Dziękuje

Jak już pisałam, postanowiłam się wstrzymać, już niedługo mam wizyte i wiem ze wyjde zadowolona. Chodze do tego samego fryzjera od hmm 3 lat (nawet ponad) i wiem ze nie naciągnie mnie, nie zrobi niczego kosztem zdrowia włosów itp. Dziewczyny takie lepsze farby też nie są tanie a stosowania np. trzech nie wyjdzie raczej na zdrowie włosom :\ Moze lepiej raz na 2 mies. wybrać się do salonu, też jestem studentką

Pozdrawiam wszystkie blondyny
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 07:36   #1323
polka0983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 917
Dot.: Najlepsze farby BLOND

zafarbowalam wczoraj włosy Loreal Recital Preference 10/0 Scandinavie i farba ta bym powiedziala przycimnila mi wlosy niz je rozjaśniła , nie wiem juz o co chodzi z tymi farbami
__________________


polka0983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 11:03   #1324
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Czy jak położę na włosy najjaśniejszego castina (sugeruję się tym, że rozjaśnia o 1 ton) to mi coś rozjaśni, czy raczej nie ruszy moich włosów? Fotka na poprzedniej stronie. Kombinuje co tu zrobić, by dojść do blondu jak najmniej drastyczną metodą
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 11:18   #1325
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez polka0983 Pokaż wiadomość
zafarbowalam wczoraj włosy Loreal Recital Preference 10/0 Scandinavie i farba ta bym powiedziala przycimnila mi wlosy niz je rozjaśniła , nie wiem juz o co chodzi z tymi farbami
Hej
Farby z Loreala wychodza ciemniej niz na opakowaniu , ja osobiscie wole loreal excellenc niz preferenc.

pozdrawiam
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 11:21   #1326
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez golfpro61 Pokaż wiadomość
hej TRUSKAWKOWAWIOSNA !no ja tez TYLKO wellaton,to pierwsze to ta róża pustyni 9/73 chyba,już sprana,po 6 tyg ale i tak ładna,a drugie to złoty blond 9/3,wychodzi jasniejszy,wydaje mi sie że identyczny z pudełkiem. tyko że żadko kto lubi te ciepłe blondy. ja dla odmiany kupilam 12/0 ale fryzjerka mi 20 pare minut na odroscie trzymala i wyszło brąz jajco.kupiłam drugą i pójde do takiej mojej babki.kiedys uzywałam majiblond ale sie zmywa,wellaton 10 x lepszy dla mnie.

ps te ciepłe blondy wygladaja rewelacja przy bladej skórze,ja mam nawet specjalny podkład.
ja kiedys gardzilam cieplymi blondami i kochalam chlodne, srebrzyste. na szczescie mi sie odmienilo, bo cieple, zlote odcienie pasuja do mojej urody

mowisz, ze ten Zloty Blond wychodzi jasniej niz na fotce? szkoda...
mysle o zlotej plukance Flor illum, uzywal ktos?

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
dziewczyny jak?

w biedronce jest promocja 19.90 zł za farbę z szamponem...polecam
mi sie nie podoba jakos, kolor jest nierownomierny, widze czesc wlosow w dosc cieplym odcieniu, czesc w chlodnym, wpadajacym w fiolet. wlosy wygladaja na przesuszone, jakich masek/odzywek uzywasz?

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Czy jak położę na włosy najjaśniejszego castina (sugeruję się tym, że rozjaśnia o 1 ton) to mi coś rozjaśni, czy raczej nie ruszy moich włosów? Fotka na poprzedniej stronie. Kombinuje co tu zrobić, by dojść do blondu jak najmniej drastyczną metodą
nie kombinuj, bo szkoda Twojej kasy, czasu i wlosow, Castin nie ruszy tego koloru, to, ze rozjasnia o jeden ton, odnosi sie do naturalnych wlosow, a nie farbowanych. jezeli chcesz zejsc do jasniejszych, bez rozjasniacza albo farby rozjasniajacej sie nie obejdzie, przykro mi
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 11:23   #1327
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Czy jak położę na włosy najjaśniejszego castina (sugeruję się tym, że rozjaśnia o 1 ton) to mi coś rozjaśni, czy raczej nie ruszy moich włosów? Fotka na poprzedniej stronie. Kombinuje co tu zrobić, by dojść do blondu jak najmniej drastyczną metodą
Moze wyprobuj na jakims pasemku czy Ci rozjasni , przynajmniej bedziesz pewna ,ze nie zniszczysz sobie calych wloskow. Acha farby na poziomie 7 z loreala wychodza jak braz. Jak chcesz jasniejsze niz masz obecne to musisz wybrac farbki conajmniej na poziomie 8. pozdrawiam
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 11:34   #1328
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Czy jak położę na włosy najjaśniejszego castina (sugeruję się tym, że rozjaśnia o 1 ton) to mi coś rozjaśni, czy raczej nie ruszy moich włosów? Fotka na poprzedniej stronie. Kombinuje co tu zrobić, by dojść do blondu jak najmniej drastyczną metodą
o widzę, że ktoś kombinuje podobnie jak ja? No też się właśnie zastanawiam, czy po nałozeniu castinga z serii świetliste blondy nr 930 a więc słoneczny blond, rozjaśni mi to całosc o jeden ton i czy chwycą odrosty. Mam kolor jaśniejszy od Ciebie, ale nie chce juz katowac włosów rozjaśniaczami. Robiłam we wrześniu/październiku dekoloryzację, dwie farby rozjaśniające recital preference 01 z loreala i farbę exellence 7. Zeszłam z czerni do ciemnego blondu, który w świetle lśni na jasno złoto. Włosy wyglądają ładnie, ale kurcze, za którymś razem mogą zacząc sie niszczyc, więc gdyby casting dał radę.. Odrosty mam bardzo ciemny blond.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-01-04 o 13:11 Powód: usunięcie zdjęcia
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 11:44   #1329
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez wanesa83 Pokaż wiadomość
Moze wyprobuj na jakims pasemku czy Ci rozjasni , przynajmniej bedziesz pewna ,ze nie zniszczysz sobie calych wloskow. Acha farby na poziomie 7 z loreala wychodza jak braz. Jak chcesz jasniejsze niz masz obecne to musisz wybrac farbki conajmniej na poziomie 8. pozdrawiam
dziękuję za odpowiedź teraz myślę, żę najpierw spróbuję z farbą Loreala - jak doradzasz z poziomu 8. Naprawdę obawiam się tych farb rozjaśniających, że mi wyjdą jakieś różnokolorowe pasma.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
o widzę, że ktoś kombinuje podobnie jak ja? No też się właśnie zastanawiam, czy po nałozeniu castinga z serii świetliste blondy nr 930 a więc słoneczny blond, rozjaśni mi to całosc o jeden ton i czy chwycą odrosty. Mam kolor jaśniejszy od Ciebie, ale nie chce juz katowac włosów rozjaśniaczami. Robiłam we wrześniu/październiku dekoloryzację, dwie farby rozjaśniające recital preference 01 z loreala i farbę exellence 7. Zeszłam z czerni do ciemnego blondu, który w świetle lśni na jasno złoto. Włosy wyglądają ładnie, ale kurcze, za którymś razem mogą zacząc sie niszczyc, więc gdyby casting dał radę.. Odrosty mam bardzo ciemny blond. Zdjecie przed z początku września-przed i po (dzis):
Masz przepiękny kolor!!!!!! Gdybym miała pewność, żę po tym lorealu mi takie wyjda nie wahałabym się ani chwili Czy ta farba rozjaśni mi mój obecny kolor - bo już się pogubiłam tzn. czy po lorealu jest szansa na jasniejsze włosy bez uprzedniego uzycia rozjaśniacza?

Edytowane przez Leseratte
Czas edycji: 2009-11-05 o 11:54
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 12:00   #1330
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
czy po lorealu jest szansa na jasniejsze włosy bez uprzedniego uzycia rozjaśniacza?
powtorze sie: NIE. farba nie zmywa farby, a tym bardziej farba bez amoniaku i na slabiutkiej wodzie utlenionej. jak sie bardzo boisz rozjasniacza, to uzyj do niego slabszej wody utlenionej z hurtowni fryzjerskiej, bo te drogeryjne zazwyczaj maja bardzo mocna wode
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 12:11   #1331
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

leseratte, dziękuje mnie tez się podoba, ale został uzyskany ogromnej kombinacji farb i zastanawiam się, czy zrobienie castingiem odrostów, ten odcien powtórzy.. mogłabym uzywac ponownie preference recital 01, ktory jest dos delikatny jak na farbe z rozjaśniaczem, co Tobie polecam do rozjaśnienia całosci, ale mnie zalezy na samym odroscie juz. Preference mi go rozjasnia w 3-5 miunt i uzyskuje kolor taki jak na całosci mam, ale to silna farba na ciemne włosy, xle sie rozjaśniające.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 12:39   #1332
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
leseratte, dziękuje mnie tez się podoba, ale został uzyskany ogromnej kombinacji farb i zastanawiam się, czy zrobienie castingiem odrostów, ten odcien powtórzy.. mogłabym uzywac ponownie preference recital 01, ktory jest dos delikatny jak na farbe z rozjaśniaczem, co Tobie polecam do rozjaśnienia całosci, ale mnie zalezy na samym odroscie juz. Preference mi go rozjasnia w 3-5 miunt i uzyskuje kolor taki jak na całosci mam, ale to silna farba na ciemne włosy, xle sie rozjaśniające.
jak robiłaś pierwszy raz tą farbą, to jaki kolor Ci wyszedł? barzdiej w żółty, czy w rudy?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 14:17   #1333
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
o widzę, że ktoś kombinuje podobnie jak ja? No też się właśnie zastanawiam, czy po nałozeniu castinga z serii świetliste blondy nr 930 a więc słoneczny blond, rozjaśni mi to całosc o jeden ton i czy chwycą odrosty. Mam kolor jaśniejszy od Ciebie, ale nie chce juz katowac włosów rozjaśniaczami. Robiłam we wrześniu/październiku dekoloryzację, dwie farby rozjaśniające recital preference 01 z loreala i farbę exellence 7. Zeszłam z czerni do ciemnego blondu, który w świetle lśni na jasno złoto. Włosy wyglądają ładnie, ale kurcze, za którymś razem mogą zacząc sie niszczyc, więc gdyby casting dał radę.. Odrosty mam bardzo ciemny blond. Zdjecie przed z początku września-przed i po (dzis):
wowwww superrr efektttt!!!!
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 15:11   #1334
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
jak robiłaś pierwszy raz tą farbą, to jaki kolor Ci wyszedł? barzdiej w żółty, czy w rudy?
zaraz po dekolorze miałam rude, ciemny rudy brąz ze złotymi refleksami, wiec nałozyłam exellenca7 i wyszedł taki rudy z poblaskiem blondu ciemnego. Po tygodniu chyba czy 2 nałożyłam dopiero preference i wyszedł mi jasnorudozłoty z miedzianymi refleksami. Znow dwa tygodnie i wyszedł jasny złoty brąz z jaśniejszymi pasmami ciemnego blondu (miałam wtedy pol centymentra odrostu swojego i wyszedł taki jasnozłoty). I przez miesiąc mi się to wypłukało do obecnego koloru z fotki. Duzo daje używanie waxu do blondu, jest z rumiankiem i myśle, ze to jego zasługa.

wanessa, dziękuję

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
jak robiłaś pierwszy raz tą farbą, to jaki kolor Ci wyszedł? barzdiej w żółty, czy w rudy?
zaraz po dekolorze miałam rude, ciemny rudy brąz ze złotymi refleksami, wiec nałozyłam exellenca7 i wyszedł taki rudy z poblaskiem blondu ciemnego. Po tygodniu chyba czy 2 nałożyłam dopiero preference i wyszedł mi jasnorudozłoty z miedzianymi refleksami. Znow dwa tygodnie i wyszedł jasny złoty brąz z jaśniejszymi pasmami ciemnego blondu (miałam wtedy pol centymentra odrostu swojego i wyszedł taki jasnozłoty). I przez miesiąc mi się to wypłukało do obecnego koloru z fotki. Duzo daje używanie waxu do blondu, jest z rumiankiem i myśle, ze to jego zasługa.

wanessa, dziękuję
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 15:33   #1335
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
zaraz po dekolorze miałam rude, ciemny rudy brąz ze złotymi refleksami, wiec nałozyłam exellenca7 i wyszedł taki rudy z poblaskiem blondu ciemnego. Po tygodniu chyba czy 2 nałożyłam dopiero preference i wyszedł mi jasnorudozłoty z miedzianymi refleksami. Znow dwa tygodnie i wyszedł jasny złoty brąz z jaśniejszymi pasmami ciemnego blondu (miałam wtedy pol centymentra odrostu swojego i wyszedł taki jasnozłoty). I przez miesiąc mi się to wypłukało do obecnego koloru z fotki. Duzo daje używanie waxu do blondu, jest z rumiankiem i myśle, ze to jego zasługa.

wanessa, dziękuję

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------



zaraz po dekolorze miałam rude, ciemny rudy brąz ze złotymi refleksami, wiec nałozyłam exellenca7 i wyszedł taki rudy z poblaskiem blondu ciemnego. Po tygodniu chyba czy 2 nałożyłam dopiero preference i wyszedł mi jasnorudozłoty z miedzianymi refleksami. Znow dwa tygodnie i wyszedł jasny złoty brąz z jaśniejszymi pasmami ciemnego blondu (miałam wtedy pol centymentra odrostu swojego i wyszedł taki jasnozłoty). I przez miesiąc mi się to wypłukało do obecnego koloru z fotki. Duzo daje używanie waxu do blondu, jest z rumiankiem i myśle, ze to jego zasługa.

wanessa, dziękuję
Zmartwiłaś mnie teraz...sądziłam że raz nałożę tę superrozjaśniającą farbę i na to ewentualnie (w razie kurczaka czy rudych) jakiś blond...skoro to taki wieloetapowy proces, to już mniej mi sie podoba. No ale nie ma nic za darmo.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 17:37   #1336
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja kiedys gardzilam cieplymi blondami i kochalam chlodne, srebrzyste. na szczescie mi sie odmienilo, bo cieple, zlote odcienie pasuja do mojej urody

mowisz, ze ten Zloty Blond wychodzi jasniej niz na fotce? szkoda...
mysle o zlotej plukance Flor illum, uzywal ktos?


mi sie nie podoba jakos, kolor jest nierownomierny, widze czesc wlosow w dosc cieplym odcieniu, czesc w chlodnym, wpadajacym w fiolet. wlosy wygladaja na przesuszone, jakich masek/odzywek uzywasz?


nie kombinuj, bo szkoda Twojej kasy, czasu i wlosow, Castin nie ruszy tego koloru, to, ze rozjasnia o jeden ton, odnosi sie do naturalnych wlosow, a nie farbowanych. jezeli chcesz zejsc do jasniejszych, bez rozjasniacza albo farby rozjasniajacej sie nie obejdzie, przykro mi
to chyba naturalne farbując odcieniem rozjaśniającym ale naturalne jest to, że nalot po pierwszym myciu schodzi i jest ok a włosy zniszczone...raczej nie to chyba efekt zdjęcia i oświetlenia...odżywkę używam i nawet jedwab z biosilk. Dziwi mnie twoja opinia bo nawet fryzierzy mnie pytają jaki to kolor i farba bo twierdzą, że ładny
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:09   #1337
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
to chyba naturalne farbując odcieniem rozjaśniającym ale naturalne jest to, że nalot po pierwszym myciu schodzi i jest ok a włosy zniszczone...raczej nie to chyba efekt zdjęcia i oświetlenia...odżywkę używam i nawet jedwab z biosilk. Dziwi mnie twoja opinia bo nawet fryzierzy mnie pytają jaki to kolor i farba bo twierdzą, że ładny
pewnie, że ładny, nie przejmuj się
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 19:01   #1338
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
to chyba naturalne farbując odcieniem rozjaśniającym ale naturalne jest to, że nalot po pierwszym myciu schodzi i jest ok a włosy zniszczone...raczej nie to chyba efekt zdjęcia i oświetlenia...odżywkę używam i nawet jedwab z biosilk. Dziwi mnie twoja opinia bo nawet fryzierzy mnie pytają jaki to kolor i farba bo twierdzą, że ładny
z tego co mi wiadomo, to nie jest farba rozjasniająca.

moim zdaniem wygladaja na bardzo przesuszone, a jedwab Biosilk proponuje zmienic na inny, on nie nawilza, ani nie regeneruje, bo nie ma zbytnio czym (fryzjerzy nie zawsze potrafia czytac INCI, niestety) chroni jedynie przed uszkodzeniami mechanicznymi, a do tego ma alkohol, ktory wysusza. dziwi mnie to, ze fryzjerzy nadal wciskaja klientkom te buble Biosilk, skoro jest na rynku wiele lepszych kosmetykow.

napisalam przesuszone, a nie zniszczone, a to duza roznica

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-11-05 o 19:04
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 18:55   #1339
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze farby BLOND

moja droga daylight, nie wiem juz jak cie nazwywac, bo mialas tyle klonow, tyle zmyslonych imion, ze sama nie wiem
chyba najciekawszy klon to jasnowlosa, kto nie widzial, warto zerknac, od razu wiadomo jaki soba poziom reprezentuje
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=184
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=185

Zloś wykasowal post o mnie, nie kazdy zdazyl przeczytac, ale pewnie i tak tu wleziesz, wiec napisze tutaj.

piszesz takie bzdury, ze przekrecic sie ze smiechu mozna, na oczy mnie dziewczyno nie widzialas, nawet zdjec mojej twarzy jezeli widzialas fotki w "dzienniku zapuszczania"na ustach mam pomadke, na twarzy podklad, a brwi farbowane henna na chlodny braz

ciekawe, ze wszystkie dyplomowane panie kosmetolog i wizazystki, ktore znam, a znam ich sporo, zawsze podkreslaja, ze mam czysta, wiosenną urodę i moge stanowic wzor Wiosny- podtyp wybitnie jasny. oczywiscie nie masz o tym pojecia, ze istnieje cos takiego jak cera naczynkowa, ekstremalnie wrazliwa, co sprawia, ze twarz odcina sie od wyraznie bialo-zoltego ciala.

przeczytaj pare powaznych ksiazek na ten temat, porozmawiaj z osobami, ktore sa naprawde wybitnymi specjalistami z dziedziny analizy kolorystycznej, a potem sie wypowiadaj

smutne musisz miec zycie, skoro non stop wlazisz na te same watki o wlosach i krytykujesz wszystko co sie da

ja osobom niepowazanym i zaklamanym na wiadomosci odpisywac nie bede, a wiec nie pisz do mnie wiecej z innych adresow i nie wciskaj sciem o IP, bo nikt w to nie uwierzy.

chcialas wrocic: trzeba bylo napisac do administratorow, poprosic i wrocic oficjalnie z honorem, na to juz jednak niestety za pozno.

wspolczuje, ze noce spedzasz na pisaniu zalosnych postow na temat martwych wlosow, a jakbys nie wiedziala, wlos z definicji jest tworem martwym

jak juz tak krytykujesz wlosy innych, to chociaz podaj im jakiekolwiek rady, wskazowki, bo bezkonstruktywna krytyka nie ma moim zdaniem wiekszego sensu

chociaz nie wydaje mi sie, zebys kiedykolwiek juz to napisala post, nawet jesli zmienisz IP, wszyscy moderatorzy juz cie znaja, stylu pisania nie zmieniasz,

wracając do blondow: w cieplejszym blondzie czuje sie rewelacyjnie, zbieram komplementy non stop od osob, ktore na kosmetyce i wizazu sie znaja, bo mam z nimi stycznosc na codzien. podobno jak malo kto dobrze wygladam w cieplym, zoltawym blondzie- mowia to zwykle fanki chlodnych, popielatych blondow, ktore zawsze "gardzily" cieplymi odcieniami, chyba to o czyms swiadczy, prawda?

Garnier Color&Shine przestal mi sie juz splukiwac i jestem bardzo zadowolona, na razie nie czuje potrzeby farbowania, bo 2cm odrost wlasciwie nie jest bardzo widoczny. polecam naturalnym blondynkom o urodzie Wiosen, ktore boją się troche rudawych odcieni blondow
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 19:46   #1340
golfpro61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepsze farby BLOND

truskawkowawiosna, ten 9/3 wychodz IDEALNIE taki sam jak na pudełku,chodziło mi z tym jaśniejszym ,że od 9/73. Ta róża pustyni jest o ciut ciut ciemniejsza,taka morelowo,różowa troche.
golfpro61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 20:07   #1341
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez golfpro61 Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna, ten 9/3 wychodz IDEALNIE taki sam jak na pudełku,chodziło mi z tym jaśniejszym ,że od 9/73. Ta róża pustyni jest o ciut ciut ciemniejsza,taka morelowo,różowa troche.
u mnie od razu po farbowaniu Róża Pustyni wyszla przeslicznie, tak brzoskwiniowo, niestety szybko sie sprala i wlosy przeszly w bardzo jasny "zwyczajny" blond slicznie u Ciebie wyszly te kolorki wlasnie takie mi sie podobaja, ale chyba jednak czuje sie lepiej w odrobine ciemniejszych blondach, tak gdzies na poziomie 8. niestety nie widzialam wsrod farb drogeryjnych takich brzoskwiniowych (ale nie rudawych) blondow na poziomie 8 jak mi sie calkiem spierze farba, to pomysle nad wymieszaniem Rozy Pustyni lub Zlotego Blondu z Rozswietlonym Blondem z poziomu 8

mysle nad szamponem Loreala profesjonalnego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-4...zne-wersje.htm jako jedni z nielicznych, maja szampon nadajacy cieply odcien, sklad calkiem fajny, bez silikonow i na lagodnych detergentach. bede musiala kiedys wyprobowac zaraz po zlotej Flor illum
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 07:06   #1342
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

truskawkowawiosna obserwuję cie koleżanko strasznie musisz być niemiłą osobą rady jakich dajesz są nie zawsze dobre i jesteś tym typem wizanek, że jeśli nawet jest ok to trzeba skrytykować w imię,, tzw. szczerości" złośliwym małpom mówimy nie
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 09:53   #1343
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna obserwuję cie koleżanko strasznie musisz być niemiłą osobą rady jakich dajesz są nie zawsze dobre i jesteś tym typem wizanek, że jeśli nawet jest ok to trzeba skrytykować w imię,, tzw. szczerości" złośliwym małpom mówimy nie
wiesz, jestem na wizazu juz pare ladnych lat, skoro masz o u mnie takie zdanie, twierdzisz, ze krytykuje dla zasady, to widocznie malo moich postow tak naprawde widzialas jezeli wlosy wygladaja zdrowo, to zawsze je skomplementuje, te setki wizazanek, ktore mnie znaja moga potwierdzic tak cie strasznie zabolalo, ze skrytykowalam twoje wlosy? zamiast wyzywac mnie od zlosliwych malp, kup sobie lepiej jakas dobra odzywkę mow sobie NIE komu chcesz, mam to naprawde gdzies a nazywanie kogos publicznie na forum zlosliwa malpą to dla mnie zwyczajnie objaw brakow w kulturze i tyle. mam nadzieje, ze sobie ulzylas

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-11-07 o 09:54
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 10:40   #1344
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
wiesz, jestem na wizazu juz pare ladnych lat, skoro masz o u mnie takie zdanie, twierdzisz, ze krytykuje dla zasady, to widocznie malo moich postow tak naprawde widzialas jezeli wlosy wygladaja zdrowo, to zawsze je skomplementuje, te setki wizazanek, ktore mnie znaja moga potwierdzic tak cie strasznie zabolalo, ze skrytykowalam twoje wlosy? zamiast wyzywac mnie od zlosliwych malp, kup sobie lepiej jakas dobra odzywkę mow sobie NIE komu chcesz, mam to naprawde gdzies a nazywanie kogos publicznie na forum zlosliwa malpą to dla mnie zwyczajnie objaw brakow w kulturze i tyle. mam nadzieje, ze sobie ulzylas
szkoda postu by ci tłumaczyć ale czytałam, czytałam i widzę, że dla większości jesteś tak miła...udam , że cię tu niema i mimo ze twierdzisz ładnych parę lat...udam, że nigdy nie było
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 11:55   #1345
Justyna333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mam pytanko może jest trochę głupie i nie pasuje do wątku ale czy fryzjerzy farbują włosy szamponetkami w zakładach fryzjerskich czy tylko farbami a szamponetki są przeznacozne do użycia domowego?Przepraszm za zacofanie ale nigdy nie farbowałam włosów i nie interesowało mnie to do tej pory
Justyna333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 12:08   #1346
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Justyna333 Pokaż wiadomość
Mam pytanko może jest trochę głupie i nie pasuje do wątku ale czy fryzjerzy farbują włosy szamponetkami w zakładach fryzjerskich czy tylko farbami a szamponetki są przeznacozne do użycia domowego?Przepraszm za zacofanie ale nigdy nie farbowałam włosów i nie interesowało mnie to do tej pory
szczerze to nie spotkalam sie z tym ja osobiscie nie mam zbyt dobrego zdania o takich produktach, przez zle doswiadzenia. napisz cos o swoich wlosach, oczekiwaniach, to moze cos doradzimy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 12:16   #1347
Justyna333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby BLOND

wysłalam ci już fotki na poczte To co ja mam na głowie to jest największa kara jaka mnie spotakała nie wiem za co
Justyna333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 17:22   #1348
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna obserwuję cie koleżanko strasznie musisz być niemiłą osobą rady jakich dajesz są nie zawsze dobre i jesteś tym typem wizanek, że jeśli nawet jest ok to trzeba skrytykować w imię,, tzw. szczerości" złośliwym małpom mówimy nie
Musisz być kiepską obserwatorką, skoro doszłaś do wniosków takich, do jakich doszłaś Twoja opinia na temat truskawskowejwiosny jest wyjątkowo mało trafna Jeśli ktoś tu jest złośliwą małpą, krytykującą dla zasady, to na pewno nie ona...

Wkurzyłaś mnie niemiłosiernie
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 20:11   #1349
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Justyna333 Pokaż wiadomość
wysłalam ci już fotki na poczte To co ja mam na głowie to jest największa kara jaka mnie spotakała nie wiem za co
wyslalam Ci email

o losie Justyna333 mi wyslala na maila zdjecia swoich wlosow, sliczny odcien blondu, wlosy wygladaja zdrowiej niz 90% wklejanych w tym watku blondow, a ona jest zdolowana

Justyno333, oczywiscie wez to za komplement z mojej strony i prosze przestac mi marudzic i narzekac na swoje wlosy w Twoim przypadku mozna stosunkowo prosto doprowadzic Twoje wlosy do idealu, zapewniam

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Musisz być kiepską obserwatorką, skoro doszłaś do wniosków takich, do jakich doszłaś Twoja opinia na temat truskawskowejwiosny jest wyjątkowo mało trafna Jeśli ktoś tu jest złośliwą małpą, krytykującą dla zasady, to na pewno nie ona...

Wkurzyłaś mnie niemiłosiernie
chillout kochana ja tam sobie mysle, ze pewna osoba to dopiero ataku zlosci dostala przed komputerem

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-11-07 o 20:12
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 20:47   #1350
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
chillout kochana ja tam sobie mysle, ze pewna osoba to dopiero ataku zlosci dostala przed komputerem
Ciekawe, kogo masz na myśli?
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.