Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 19:41   #781
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak mieszam dokladnie ten 89 to jasny bezowy blond zrobie wszystko jak mi podala bunny 30ml bezu i 10ml popielu. Mam nadzieje ze lacznie jedna tubka mi wystarczy, wtedy popielu zostanie mi na jeszcze 3 kolejne farbowania



Bunny nie bierz tego co napisala Anna tak do siebie.. Wiadomo gdybys mogla kupowalabys psince same najdrozsze rarytasy, jak kazda z nas. J udzielalam sie bardzo dlugo na takim forum o beaglach ale juz mialam szczerze dosc i odeszlo w zapomnienie. No bo ile mozna sluchac komentarzy czym to ja karmie psa, ze to najgorze g....no, jak nie mam tyle kasy to po co mi pies, ze beagl nie moze zostawac sam w domu dluzej niz 3godz bo jest taki towarzyski i bardzo sie meczy itp. Pisaly to glownie kobiety, ktore jak wnioskowalam nie pracuja, siedza calec dnie z pupilem w domu i maja bananowych mezow, ktorzy na to wszystko zarabiaja i dlatego mogly tak wypieszczac swoje pieski... Niestety nie kazdy ma tak kolorowo..Zycie. Moja Mona zostaje sama na 6-7godz, za to wynagradzam jej to dlugimi spacerami, zabawa i miloscia, uwielbiamy sie tulic mysle, ze to jest najbardziej potrzebne psu do dobrego samopoczucia oczywiscie jedzenie jest niemniej wazne ale nie popadajmy w przesade. Jak nie mamy dla siebie na kawiory to i psu nie wyczarujemy. Z marketowych karm najlepsza jet pedigree, wiec jesli na nia bedziesz mogla przeznaczyc swoje pieniazki to polecam Ci a zczasem kto wie moze bedziesz kupowac swojej niuni royala czy jakiegos innego hillsa

Anna oczywscie tego co napisalam w zadnym wypadku nie odnosze do Ciebie
To życzę Ci abyś była zadowolona z efektu.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 19:55   #782
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Anna źle mnie odebrałaś
Gdybym tylko lepiej stała finansowo to kupowałabym najzdrowszą karmę na świecie. Nie wykluczone że jak moja sytuacja się zmieni to tak będzie.
Z tymi drogimi karmami też jest feler...ile osób tyle opinii.
Czytałam artykuł od ciebie i jeszcze setki innych na stronach weterynaryjnych, firmowych karm, forach typu dogomania... mam mętlik w głowie bo każdy poleca co innego.
Jedni mówią gotować, inni suche i drogie a jeszcze inni robić pół na pół.
Najbliższa jestem gotowaniu i w razie braku czasu karmieniu suchą typu pedigree czy darling. Po prostu nie stać mnie na dzień dzisiejszy na lepsze.
Ja też nie jadam kawioru i mięsa codziennie-taka sytuacja.
Chcę dla mojej małej jak najlepiej i dlatego dokształcam się i pochłaniam wszystko co tylko mi pod oczy wpadnie.
Dziękuję że mi pomagasz i kierunkujesz żebym nie popełniała mnóstwa błędów.

Snow dzięki, trochę mi ulżyłaś
Musisz zobaczyć co jej odpowiada, poobserwujesz i będziesz wiedziała.
Ja mojemu gotuje kaszkę lub ryż (na zmianę żeby mu się nie przejadło) + do tego mięsko. Wcześniej gotowałam mu wołowinkę do tego , ale chyba bym zbankrutowała - on dużo je. Dlatego dostaje mięsko z puszki. Różne smaki i różne puszki - najczęściej chappi, ale mój nie jest wybredny i je wszystko Taka puszka starcza mu na dwa razy (ta duża). Ale Twoja princeska jest malutka jeszcze to jej starczy na więcej posiłków. A karmę suchą dostaje sporadycznie, w odstępach między posiłkami - to jak zgłodnieje to sobie skubnie.

Mojemu też zdarza się, że liże sierść i później tymi kłakami haftnie, ale naszczęście nic mu później nie jest. A jeśli mu się zdarzy, że dłużej ma nudności i jest taki nijaki to idziemy do lekarza i wtedy zazwyczaj prócz zastrzyczka wet doradza ugotowanie kleiku - czyli woda troszkę wegetki do smaku i ryżyk i tak go karmić przez parę dni dopóki mu się nie poprawi.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:11   #783
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Hej Snowhitee!!! Pamiętasz mnie jeszcze? doradzałas mi kiedys ale to było w 1 części chyba ale bardzo mile Cię wspominam, jejku jak tu się pozmieniało nowe avatary
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:18   #784
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To życzę Ci abyś była zadowolona z efektu.
nie dziekuje oczywiscie zdam relacje kurde najchetniej juz w ten weekend bym pofarbowala

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Hej Snowhitee!!! Pamiętasz mnie jeszcze? doradzałas mi kiedys ale to było w 1 części chyba ale bardzo mile Cię wspominam, jejku jak tu się pozmieniało nowe avatary
hej hej jasne, ze pamietam ciesze sie ze w koncu zadowolona od fryzjera wrocilas a i weszlam na Twoj blog, sliczna dziewczyna z Ciebie i podoba mi sie Twoj styl i wloski chyba Ci urosly co?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:29   #785
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nie dziekuje oczywiscie zdam relacje kurde najchetniej juz w ten weekend bym pofarbowala



hej hej jasne, ze pamietam ciesze sie ze w koncu zadowolona od fryzjera wrocilas a i weszlam na Twoj blog, sliczna dziewczyna z Ciebie i podoba mi sie Twoj styl i wloski chyba Ci urosly co?
ojeeej dziękuuję Ci kochana!! fajnie, ze pamiętasz mnie no w koncu zadowolona byłam i stwierdzilam ze lepiej raz na 2 miesiace ale tak jak ma byc gęsty balejaz+ toner i wlosy wyglądają jak farbowane cale ale jkak jest odrost to tego tak bardzo nie widac. W ogole mam jakies 2 cm odrostu i wcale mi mocno nie przeszkadza o dziwo! heh, fajnie ze podoba Ci się moj styl, dziękuję wloski chyba troche urosly, fryzjerka mi ostatnio dolną warstwę obciela na rowno a wyzej wycieniowala mocniej. Teraz chcialabym chyba tak na boba, do ramion bo chce zmiany ale nie wiem czy nie bede zalowac pozniej.. wszyscy mi mowią ze w takich włosach mi ładnie i zebym nie scinala.. a Ty co sądzisz? jaką masz teraz długosc? pozdrawiam!
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:43   #786
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatta ja Ci nie podziekowalam za sklad tych ampulek
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:56   #787
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
ojeeej dziękuuję Ci kochana!! fajnie, ze pamiętasz mnie no w koncu zadowolona byłam i stwierdzilam ze lepiej raz na 2 miesiace ale tak jak ma byc gęsty balejaz+ toner i wlosy wyglądają jak farbowane cale ale jkak jest odrost to tego tak bardzo nie widac. W ogole mam jakies 2 cm odrostu i wcale mi mocno nie przeszkadza o dziwo! heh, fajnie ze podoba Ci się moj styl, dziękuję wloski chyba troche urosly, fryzjerka mi ostatnio dolną warstwę obciela na rowno a wyzej wycieniowala mocniej. Teraz chcialabym chyba tak na boba, do ramion bo chce zmiany ale nie wiem czy nie bede zalowac pozniej.. wszyscy mi mowią ze w takich włosach mi ładnie i zebym nie scinala.. a Ty co sądzisz? jaką masz teraz długosc? pozdrawiam!
mi tez podobasz sie w takich wloskach jak teraz moze tylko z grzywka bys pokombinowala? ja bym Cie widziala w takich
a moje wloski tez w zalaczniku, zdj robione ok miesiaa temu
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 21:22   #788
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhitee, wiesz co moze masz racje, jak kazdy tak mowi to chyba nie zetne wlosow tylko koncowki podetne a z grzywką no wlasnie- grzywka! zetne grzywke ale na prosto nie, kiedys mialam i jakos nie pasuje mi chyba.. poza tym bardzo szybko odrssta.. wole taka dluzsza ale na bok grzywe jak Nicole Richie .-ta mi sie podoba. mialam juz scinana ostatnio tak na bok ale juz zdazyla odrosnac.
A mam pytanie- prostujesz wlosy? jesli tak to jak czesto i jakiej prostownicy uzywasz? Bo ja zaczelam znowu prostowac ale mam stara prostownice i zastanawiam sie nad kupnem nowej..
pytam bo mam wrazenie ze mamy podobne objetosciowo wlosy, w sensie ze wlosow dosc duzo ale cienki. tez tak masz?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-09-24 o 21:23
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 21:28   #789
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kupiłam tusze, ale 2 Nie mogłam sie zdecydowac. Była promocja akurat więc kupiłam Max Factor False Lash. A na drugi dałam się namowic. W moim sklepiku gdzie kupuję kosmetyki w galerii była wizażystka, bardzo miła dziewczyna i namówiła mnie na makijaż. I jak mnie wymalowała tuszem Bourjois to nie mogłam uwierzyc że to moje rzęsy. To taki tusz z efektem eyelinera (efektu linera akurat się nie dopatrzyłam, ale rzęsy długie że szok). Tłumaczyła jak mam się malować, pewnie nie będę umiała, ale spróbuje. Do tego kupiłam róż Bourjois I stwierdziłam że nie warto wydawac kasy na drogie tusze z Sephory bo te ze średniej półki sa o wiele lepsze. Tylko podkład będę kupowała dobry-bo ten musi być dobry, ale na resztę chyba szkoda kasy. Szczególnie że cienie też są dobre i trwałe te tańsze.

blond bunny też słyszałam opinie że psa należy karmić tylko suchą karmą. Ale powiem Ci że jak ja swojej daje puszke i kasze, marchewke, jabłko to ona ma ładniejszą sierść, jest żywsza i wogóle. Mimo że karmę kupuje dobra.
Twój piesek jest duzy więc duzo je.
Kupuj karmę na jaką Cie stac, to zrozumiałe
Ale jeśli moge Ci cos poradzić często przez internet mozna kupic dobra karme w hurtowych cenach, duży worek.
http://allegro.pl/arion-premium-pupp...230406137.html
Bardzo dobra karma, dla szczeniat duzych ras,aż 15 kg, przesyłka gartis. Na raz to duzo kasy, ale starczy na długo.
Jeden posiłek karma, drugi kasza, ryż z warzywami. I masz z głowy parę tygodni karmienia
Ewcia w tycb czarnych rzeczywiście kogos z filmu mi przypominasz, aż cierki mnie przeszły teraz o niebo lepiej Ale ja bym przyciemniła lekko, szkoda niszczyć wlosy i takie białe nie kazdemu pasują, a jak wpadają w zolty to juz wogole porażka.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 21:39   #790
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
snowhitee, wiesz co moze masz racje, jak kazdy tak mowi to chyba nie zetne wlosow tylko koncowki podetne a z grzywką no wlasnie- grzywka! zetne grzywke ale na prosto nie, kiedys mialam i jakos nie pasuje mi chyba.. poza tym bardzo szybko odrssta.. wole taka dluzsza ale na bok grzywe jak Nicole Richie .-ta mi sie podoba. mialam juz scinana ostatnio tak na bok ale juz zdazyla odrosnac.
A mam pytanie- prostujesz wlosy? jesli tak to jak czesto i jakiej prostownicy uzywasz? Bo ja zaczelam znowu prostowac ale mam stara prostownice i zastanawiam sie nad kupnem nowej..
pytam bo mam wrazenie ze mamy podobne objetosciowo wlosy, w sensie ze wlosow dosc duzo ale cienki. tez tak masz?
tak, wychodzi na to, ze mamy ten sam typ wlosa ja prostuje zawsze po mciu czyli co 2-3dni, uzywam prostownicy babyliss pro 230 radiance http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...1t:429,r:0,s:0 jest parowa, ma jonizacje, szybko nia prostuje i wloski sie blyszcza
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 22:05   #791
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhitee
mi ostatnio bardzo wypadaja.. chociaz mam wrazenie ze ten najgorszy okres juz mam za soba.. jak odkurzalam to ciagle pelno wlosow na dywanie bylo, masakra jakas! teraz juz o polowe mniej. Mialam tez okres ze mylam codziennie i wiecej wypadalo wtedy. Teraz co 2 dni. ale chcialabym co 3 dni myc, to lepsze dla wlosow.. a jesli chodzi o pielegnacje to ostatanio sobie odpuscilam i tylko szampon(joanna do zniszczonych i suchych) i odzywka (kompres Babuni z tej samej serii co szampon) i tak od 2 miesiecy.. przydalaby sie porzadna kuracja-maska jakas. a wax stoi.. heh.
Od dziisj nie susze wlosow suszarka i nakladam walki rzepowe zamiast prostownicy dopoki nie kupie nowej
a uzywasz jakiegos preparatu termoochronnego do prostowania?
jak wygląda Twoja pielęgnacja?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 22:24   #792
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
snowhitee
mi ostatnio bardzo wypadaja.. chociaz mam wrazenie ze ten najgorszy okres juz mam za soba.. jak odkurzalam to ciagle pelno wlosow na dywanie bylo, masakra jakas! teraz juz o polowe mniej. Mialam tez okres ze mylam codziennie i wiecej wypadalo wtedy. Teraz co 2 dni. ale chcialabym co 3 dni myc, to lepsze dla wlosow.. a jesli chodzi o pielegnacje to ostatanio sobie odpuscilam i tylko szampon(joanna do zniszczonych i suchych) i odzywka (kompres Babuni z tej samej serii co szampon) i tak od 2 miesiecy.. przydalaby sie porzadna kuracja-maska jakas. a wax stoi.. heh.
Od dziisj nie susze wlosow suszarka i nakladam walki rzepowe zamiast prostownicy dopoki nie kupie nowej
a uzywasz jakiegos preparatu termoochronnego do prostowania?
jak wygląda Twoja pielęgnacja?
mi jakos szczegolnie nie wypadaja albo nie zauwazam tego nie no ogolnie na kondycje wlosow nie narzekam. Uzywam szamponu brzozowego farmony (wczesniej joanny z apteczki babuni miod i mleko ale ocieplal mi kolor), maski to gloria i matrix naprzemian, mniej wiecej pol miesiaca jedna i pol druga, czasem umyje tez loski szamponem dove granatowym, poza tym psikam wilgotne wlosy mgielka wzmacniajaca radicala i na koncowki daje serum joanny z apteczki babuni lub jedwab biosilk. Do prostowania uzywam sprayu termoochronnego syoss ale nie lubie bo wlosy po nim sa sztywne nastepnym razem kupie jakis balsam A no i od 18.09 lykam ha-pantoten optimum i 3xdziennie pije pokrzywe a 1xzielona herbate. To chyba wszystko mam nadzieje, ze pomoglam. Musze juz mykac bo pies czeka do wyjscia Slodkich Wszystkim
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 22:39   #793
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Yatta ja Ci nie podziekowalam za sklad tych ampulek
Żaden problem
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 07:04   #794
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ewcia w tycb czarnych rzeczywiście kogos z filmu mi przypominasz, aż cierki mnie przeszły teraz o niebo lepiej Ale ja bym przyciemniła lekko, szkoda niszczyć wlosy i takie białe nie kazdemu pasują, a jak wpadają w zolty to juz wogole porażka.
no właśnie wpadają trochę w żółty, ale po farbowaniu jest ok. Nie mam pojęcia już co robic z tymi włosami...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 07:56   #795
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

blond bunny pies nie moze jesc caly czas suchej karmy,moze dostac robaköw lub choroby przez to.Powinno sie dawac od czasu do czasu karme.Najlepiej i zdrowiej dawac resztki z obiadu,mozna gotowac kasze gryczanä,w sklepach kupisz za male pieniädze odpadki gulaszowe dla psa,kosci,(jest röwniez taka kielbasa cos w stylu mortadeli)..I na tym ugotowac kasze .
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 08:16   #796
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow nałóż farbę z utleniaczem na odrosty. Zostanie ci około połowy na resztę włosów. Dolej do tego 8ml wody przegotowanej i nałóż na długości.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:20   #797
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Snow nałóż farbę z utleniaczem na odrosty. Zostanie ci około połowy na resztę włosów. Dolej do tego 8ml wody przegotowanej i nałóż na długości.
bunny co mi lepiej polecasz żeby nie wyszło za żółtawo palete skandynawski czy delux 100???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:20   #798
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no właśnie wpadają trochę w żółty, ale po farbowaniu jest ok. Nie mam pojęcia już co robic z tymi włosami...
ewcia a jakiego szamponu uzywasz?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Snow nałóż farbę z utleniaczem na odrosty. Zostanie ci około połowy na resztę włosów. Dolej do tego 8ml wody przegotowanej i nałóż na długości.
ok zrobie jak pisalas, juz nie kombinuje, dzieki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:23   #799
sasza1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dzięki za sposoby na odzywianie teraz to już sama nie wiem co wybrac a jeśli chodzi o maseczke to dobra znalazłam?http://www.eversun.pl/kosmetyki_abac...maska--ml.html

Gdzie kupujecie włosy clip in? Macie jakieś miejsce gdzie są spoko włosy i gęste a taśmach ? Ja kupuje w warszawie w salonie long hair na stawki 4a i maja swietne wlosy
Ale moze macie coś godnego polecienia?
sasza1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 09:32   #800
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kotka używam johnson's baby. Ale właśnie miałam się zapytac jakiego Wy używacie? jaki najlepszy? jakiś zmiękczający najlepiej

Dziewczyny przeszukałam sobie pierwszą częśc naszego wątku i znalazłam trzy ładne kolorki ten "mleczny" o którym pisałam i dwa kolorki jakbym chciała trochę przyciemnic, ale nikt tam nie odpisał po jakich farbach takie kolory wychodzą...pomożcie:prosi :
1 zdjęcie-to te mleczne blondy, ale bardziej ten po prawej, chociaż ten po lewej też jest śliczny
2 i 3- w razie gdybym chciała przyciemnic
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:36   #801
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

bunny co mi lepiej polecasz żeby nie wyszło za żółtawo palete skandynawski czy delux 100???

tutaj mój odrost w różnym oświetleniu:
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:39   #802
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka używam johnson's baby. Ale właśnie miałam się zapytac jakiego Wy używacie? jaki najlepszy? jakiś zmiękczający najlepiej

Dziewczyny przeszukałam sobie pierwszą częśc naszego wątku i znalazłam trzy ładne kolorki ten "mleczny" o którym pisałam i dwa kolorki jakbym chciała trochę przyciemnic, ale nikt tam nie odpisał po jakich farbach takie kolory wychodzą...pomożcie:prosi :
1 zdjęcie-to te mleczne blondy, ale bardziej ten po prawej, chociaż ten po lewej też jest śliczny
2 i 3- w razie gdybym chciała przyciemnic

na pierwszym zdjęciu,to jest ewidentnie balejaż... na drugim aneta zając ma taki żółtawo-słomkowy kolor,a na trzecim to wygląda jak balejarz blondów

edit;
a co do szamponów stosuje z apteczki babuni na wypadanie...ale nie polecam bo plącze włosy...
a kupilam joanna rzepa do włosów cienkich i wypadających...
ewciu masz wlosy sztywne bo uzywasz dziecinnego szamponu spróbuj polozyć po umyciu odzywke
Dove, Damage Therapy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...szczonych.html lub Dove smooth therapy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...zacych-sie.htm mysle ze obie poradziłyby sobie ze sztywnośćią
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-25 o 09:47
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:43   #803
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
na pierwszym zdjęciu,to jest ewidentnie balejaż... na drugim aneta zając ma taki żółtawo-słomkowy kolor,a na trzecim to wygląda jak balejarz blondów
no w sumie tak myślałam, że to balejaż, ale jakby porównac do tego którąś farbę??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:44   #804
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka używam johnson's baby. Ale właśnie miałam się zapytac jakiego Wy używacie? jaki najlepszy? jakiś zmiękczający najlepiej

Dziewczyny przeszukałam sobie pierwszą częśc naszego wątku i znalazłam trzy ładne kolorki ten "mleczny" o którym pisałam i dwa kolorki jakbym chciała trochę przyciemnic, ale nikt tam nie odpisał po jakich farbach takie kolory wychodzą...pomożcie:prosi :
1 zdjęcie-to te mleczne blondy, ale bardziej ten po prawej, chociaż ten po lewej też jest śliczny
2 i 3- w razie gdybym chciała przyciemnic
Ewciu ale przeciez Ty masz taki kolor jak babka na 1zdj ta po prawej To ja pytalam o szampon a odzywka/balsam? czy tylko to anti age?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:52   #805
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no w sumie tak myślałam, że to balejaż, ale jakby porównac do tego którąś farbę??
ewciu moze jakaś farba z loreala??? a zrobiłam ci edit wyżej najpierw wypróbuj to co ci napisałam a potem przyciemniaj żal takich pięknych bielutkich włosków!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 10:35   #806
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
blond bunny pies nie moze jesc caly czas suchej karmy,moze dostac robaköw lub choroby przez to.Powinno sie dawac od czasu do czasu karme.Najlepiej i zdrowiej dawac resztki z obiadu,mozna gotowac kasze gryczanä,w sklepach kupisz za male pieniädze odpadki gulaszowe dla psa,kosci,(jest röwniez taka kielbasa cos w stylu mortadeli)..I na tym ugotowac kasze .
Absolutnie się z tym nie zgodzę. Pies to nie śmietnik żeby dostawał resztki z obiadu! Ludzkie jedzenie nie nadaje sie dla psa-jest za bardzo przyprawione, posolone co może powodowac liczne choroby, szczególnie nerek i układu moczowego!
Karma, zbilansowana i zdrowa jest w stu procentach wystarczająca.
Dostarcza witamin, czyści zeby, zaspokaja wszelkie potrzeby psa.
Resztki obiadowe oprócz chorób układu moczowego, powodują równiez problemy z przewodem pokarmowym, gnicie pokarmu, kamien nazębny oraz nieświeży oddech.
Jesli gotujemy dla psa najlepiej podać kasze lub ryz, ziemniaków pies nie trawi!
Dodać warzyw, marchewki surowej lub gotowanej, jabłka.
Kości suche wskazane na zęby
Sorry za taki offtop ale musialam zabrać głos w tej sprawie

Moje włosy po 3 myciach (myje codziennie bo wcieram Radicala)
Kolor inny w kazdym świetle

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-25 o 10:41
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 10:38   #807
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kotka a jaki szampon??
ja myślałam o masce herball essenses https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-po-brzegi.htm
no żal włosków, ale jeszcze nie będę przyciemniała na razie


Snow przepraszam pomyliłam się
no właśnie nie do końca mam taki kolor ja nie mam takiego kremowego, ale może to wina tego, że ona ma ładne włoski, a ja trochę suche i zniszczone i ten kolor też inaczej wygląda
anti-age i spray gliss kura do włosów zniszczonych i jedwab na końcówki
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 10:46   #808
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny kochana, dobrze cie zrozumiałam,to raczej Ty źle mnie odebrałaś ja tez nie jestem milionerką mam dwójkę dzieci w tym jedno przewlekle chore ( miesięczny koszt leków 600 zł ), dwa koty i psa Jestem terapeutą i pensje mam oświatową, czyli tyle co nic, mój mąż budżetówka i pensja niestety też nie powalająca, żadnego kawioru nie jemy, a często chleb z pasztetową. Przecież wyraźnie napisałam czym karmię swoją Taszę-karmą której daleko do luksusowych karm Royala itp, ale moja karma jest swietnie zbilansowana i ma rozsądną cenę, wydaję 66 zł miesięcznie za 7,5 kg karmy tyle samo pójdzie Ci na marketowy pedigree jak nie więcej. Chętnie stosowałabym Pedigree ale nawet karma z wołowiną ma składowe ilości skórek z kurczaka, a moja Tasza to alergik. Radziłam Ci z serca a nie po to by się wymadrzac czy krytykować. Posiadanie zwierzaka to czasem ogromne koszta w przypadku choroby. Moja kotka odeszła na FIP-wirusowe zapalenie otrzewnej, robilismy wszystko by ją uratować, miesiączny koszt leczenia ponad 800 zł, codzienne kroplówki, sterydy, co jakiś czas ściąganie wody z brzuszka, odeszła po 3 miesiącach. A my dalej spłacaliśmy kredyt który wzięliśmy na jej leczenie. Dlatego teraz staramy się zminimalizować ryzyko chorób profilaktyką, odpowiednim zywieniem itd. Czasem nie ma siły na choróbsko, ale póki co odpukać nasza Tasza od 5 lat nie chorowała, podobnie dwa pozostałe koty. Tego z całego serca zyczę Twojej suni .
Adzi nigdy nie udzielałam się na żadnym psim forum, bo nie lubię wymadrzania i bezsęsownego krytykowania oraz kłótni, co niestety jest tam normą. Kocham swoje zwierzaki i liczę się z wszelkimi konsekwencjami ich posiadania a rady które daję wynikają z doświadczenia i chęci niesienia bezinteresownej pomocy i tyle, nie ma w nich drugiego dna
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 10:47   #809
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka a jaki szampon??
ja myślałam o masce herball essenses https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-po-brzegi.htm
no żal włosków, ale jeszcze nie będę przyciemniała na razie
no wydaje sie dobra i z kokosem... ale spróbuj tej co ci poleciłam... jak będziesz mylą głowę nałóż od ucha w duł na 2 min i spłukaj zobaczysz jakie będą ładne
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 10:53   #810
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no wydaje sie dobra i z kokosem... ale spróbuj tej co ci poleciłam... jak będziesz mylą głowę nałóż od ucha w duł na 2 min i spłukaj zobaczysz jakie będą ładne
no to którą lepiej? tą pierwszą którą podałaś czy tą drugą??
jeszcze czekam co dziewczyny napiszą...bo wiem, że tą herbal sobie któraś chwaliła Która używa tą herbal essense??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.