Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-31, 13:49   #3901
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Hej dziewczyny, wciśnie wam się do dyskusji kolejna blondynka
Na wstępie piszę do was z problemem... Jestem naturalna blondynką, od ponad dwóch lat farbuje włosy na jasny blond (ostatnio casting- piaskowy blond), ale coś mi wpadło do głowy spróbować z ciemniejszym blondem... No i zakupiłam farbę "średni blond" nową schwarzkopfa w piance. Sugerowałam się kolorem z opakowania, miałam jasne włosy więc myślałam, że ten "średni blond" ładnie i lekko przyciemni mi włosy. No i przeliczyłam się bo wyszedł niemal brąz, z prześwitami mojego blondu, co nie muszę mówić, że wygląda okropnie. Chce coś z tym zrobić, bo kolor jest na prawdę beznadziejny, nie chcę szorować włosów przeciwłupieżowymi szamponami, chcę znów swój blond ;( Ale farbowałam włosy dzisiaj, więc kolejna koloryzacja raczej nie wchodzi w grę tak szybko. Poradźcie mi, może szamponetka? Może macie inne sposoby?
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 14:02   #3902
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak ja ja kupie ale wyobrazcie sobie ze idac po drodze znalazlam odzywke ds garniera kakao i kokos ktorej nie ma w pl ze kompletnie zapomnialam o plukance i pognalam do domu pochwalic sie dziewczynom na forum okazalo sie ze ma swietny sklad
a ta plukanke malinowa kupie po swietach fakt mala butelka prawdopodobnie starczy na dwa razy raz sie zyje moze okaze sie dobra bo mi zazwyczaj nie pomagaja te domowe plukanki
jak kupie uzyje zdam relacje bo i na wlosowym dziewczyny napewno sa ciekawe jaka ona jest
Na odwyku od zakupow kosmetycznych jedna dziewczyna ma juz od jakiegos czasu te plukanke - niestety nie pamietam nicka, ale mozesz tam spojrzec i zapytac jak jej sie uzywa.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Caskada, mówiać po świetach masz na mysli teraz te dni? bo jak tak to się wstrzymam aż do czasu Twojej opinii nie powiem-kusi ta płukanka ale 150ml to moze starczy na wiecej niz 2 razy wiesz jak się ja stosuje? jakie proporcje z wodą? a co to za wątek włosowy?
No wlasnie nie rozciencza sie tej plukanki dlatego moim zdaniem z finansowego punktu widzenia sie nie opyla , ale z drugiej strony ocet ktory nie smierdzi ... marzenie
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 14:04   #3903
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Ja odkäd zaczelam brac Merz special aktiv to zaczely bardzo wypadac wlosy,wspomagam sie jeszcze od tygodnia Doppelherz aktiv na wlosy i paznokcie.
Poczekam jeszcze z 2 tygodnie jak tak dalej bedzie to odstawie.
Wczesniej bralam od 1,5 roku Skrzypowite i bylam zadowolona.
merz special aktiv?? to chyba ta nowa formuła włosowa? ja kupiłam taką tradycyjną, dziewczyny chyba też
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 14:05   #3904
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez martuskaa2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wciśnie wam się do dyskusji kolejna blondynka
Na wstępie piszę do was z problemem... Jestem naturalna blondynką, od ponad dwóch lat farbuje włosy na jasny blond (ostatnio casting- piaskowy blond), ale coś mi wpadło do głowy spróbować z ciemniejszym blondem... No i zakupiłam farbę "średni blond" nową schwarzkopfa w piance. Sugerowałam się kolorem z opakowania, miałam jasne włosy więc myślałam, że ten "średni blond" ładnie i lekko przyciemni mi włosy. No i przeliczyłam się bo wyszedł niemal brąz, z prześwitami mojego blondu, co nie muszę mówić, że wygląda okropnie. Chce coś z tym zrobić, bo kolor jest na prawdę beznadziejny, nie chcę szorować włosów przeciwłupieżowymi szamponami, chcę znów swój blond ;( Ale farbowałam włosy dzisiaj, więc kolejna koloryzacja raczej nie wchodzi w grę tak szybko. Poradźcie mi, może szamponetka? Może macie inne sposoby?
Jak nie chcesz szorowac przeciwlupiezowymi to mozesz umyc szamponem z aspiryna ale to tez wysusza. Ewentualnie krotka kapiel rozjasniajaca - w tym przypadku powinnas wrocic do poprzedniego blondu ale tez wlosy sie troche uszkodza.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 14:09   #3905
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Poczekam kilka dni, myjąc codziennie włosy zwykłym szamponem, zobaczę co z tego koloru będzie, jak nadal takie wielkie NIC jak teraz, to chyba się skuszę na szamponetkę awaryjnie. Co myślicie o https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...loryzujacy.htm Macie z tym szamponem jakieś "wspomnienia" może? ; )
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 14:15   #3906
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez martuskaa2 Pokaż wiadomość
Poczekam kilka dni, myjąc codziennie włosy zwykłym szamponem, zobaczę co z tego koloru będzie, jak nadal takie wielkie NIC jak teraz, to chyba się skuszę na szamponetkę awaryjnie. Co myślicie o https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...loryzujacy.htm Macie z tym szamponem jakieś "wspomnienia" może? ; )

szamponetka nic nie pomoze, bez sensu ją nakładać. Powinnaś poczekać aż Ci się kolor wypłucze, możesz też robić maski w ciepłej temp to kolor puści, maseczki z miodu i z cytryny..no ale to troche czasu wymaga. TLU dobrze radzi o kąpieli rozjaśniającej
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 14:33   #3907
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mowiac po swietach mam na mysli te swieta jutrzejsze mam ochote kupic ta plukanke bo jakos nie jestem przekonana do polewania swoich wlosow domowym octem kupie sprobuje jak sie nie spodoba nie spelni oczekiwan to nie kupie wiecej

TLU swietna jest ta odzywka ds garnier kokos i kakao swietny sklad lekka sama natura olejki...warto kupic bo kosztuje tylko niecale 3epodobno we fr jest..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 14:44   #3908
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mowiac po swietach mam na mysli te swieta jutrzejsze mam ochote kupic ta plukanke bo jakos nie jestem przekonana do polewania swoich wlosow domowym octem kupie sprobuje jak sie nie spodoba nie spelni oczekiwan to nie kupie wiecej

TLU swietna jest ta odzywka ds garnier kokos i kakao swietny sklad lekka sama natura olejki...warto kupic bo kosztuje tylko niecale 3epodobno we fr jest..
Dziekuje za cynk Chodzi Ci o Ultra Doux? Ja mam na chwile obecna avokado i karite z tej serii - zgadza sie sa swietne - jak ktos nie unika silikonow (a ja nie unikam ). Ta z kakao moze troche przyciemnic wlosy ale myslalam nad nia - bo jesli przyciemni to w sposob przyjemny - kakaowy braz nie rudosc czy zoltko. Na pewno wyprobuje, ale jeszcze nie teraz - ostatnio znow zaszalam z zakupami - wogole nie potrafie sie opanowac - i musze sobie dac na wstrzymanie.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:11   #3909
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez martuskaa2 Pokaż wiadomość
Poczekam kilka dni, myjąc codziennie włosy zwykłym szamponem, zobaczę co z tego koloru będzie, jak nadal takie wielkie NIC jak teraz, to chyba się skuszę na szamponetkę awaryjnie. Co myślicie o https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...loryzujacy.htm Macie z tym szamponem jakieś "wspomnienia" może? ; )
Nie rozumiem dlaczego się tak bronisz szamponów przeciwłupieżowych.Na pewno by pomogły szybciej i z mniejsza szkodliwością dla włosów jak kolejne farbowanie czy kąpiel rozjaśniająca.A po szamponach przeciwłupieżowych naprawdę farba szybko schodzi.Po paru dniach mycia codziennego może się b.dużo wypłukać.Ale zrobisz jak zechcesz.


Dziewczyny ja płuczę włosy w płukance octowej ale kupuje ocet jabłkowy w rossmanie.Jak się go rozcieńczy to nie czuć.Po wysuszeniu włosów tez nic nie czuje.A koszt 750ml.octu jabłkowego to 6 zl.Wiedz starcza na rok jak nie więcej.A i jest zdrowszy do sałatek jak zwykły spirytusowy.
infatuated
Jak tam farbowanko wyszło?Zadowolona kuzynka?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-31 o 15:17
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:39   #3910
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka ja bym nie robiła szamponetką, niewiele da w Twoim przypadku.
Włosy Ci się kruszą przez p-łupieżowy, myłaś nim bardzo dużo, na pewno tarłaś włosy żeby sie wypłukały.
Ja na Twoim miejscu bym zostawiła w spokoju, pamietasz jakie mialas sianowate włosy?
A potem jakie piekne, ze sie zachwycałam?
Więc powiem Ci tak: lepiej mieć ciemniejszy blond niż robić sobie na siłę wbrew naturze białe włoski-masz nature okolo 6 poziomu- musisz dawać podkład i farbę albo silną farbe.
Zdecyduj się na jakiś kolorek-może ten Excell- infatuated wyszło slicznie.
Kup sobie 10,13 albo 9,13 Excell 10 albo rób Stockholmem.
Będziesz miała złotawy, naturalny blond, który z każdym kolejnym farbowaniem będzie nabierał refleksów.
Albo rób na zmianę Stockholm raz, a raz Excell-wtedy bedą refleksy, jasny blondzik, a nie białe siano.
Rób regularnie, jak odrost bedzie około 1cm-wtedy bedzie fajnie.
Bo zamiast mieć na wiosnę długie włoski to pokruszą Ci sie i obetniesz.
No ja właśnie nie chce za wszelka cena białych włosów. Piszę już od jakiegoś czasu, że chcę się tego pozbyć

Cytat:
Napisane przez infatuated
a jaką masz szczotkę? ja poluje na tą z avonu z naturalnego włosia
co do szamponetek to nie ma sensu sobie zawracać głowę przynajmniej jeśli chodzi o odcienie blond. Tą co pokazałaś-Joanna Naturalny Blond-moja siostra po wakacjach nią robiła bo jej włosy strasznie pojaśniały i efekt był super ale do 2 mycia potem wszystko zeszło...
To jest szczotka która jest połączeniem szczotki z włosiem ze szczotką z igiełkami plastikowymi. Ciekawe jak wygląda szkodliwość takiej szamponetki na włosy ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 16:33   #3911
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Caskada to ja tez poczekam na Twoja opinie odnosnie tej plukanki YR

Martuskaa2 witaj Moim zdaniem szampon przeciwlupiezowym jest tu najlepszym wyjsciem i najmniej inwazyjnym ale zrobisz jak zechcesz. Szamponetki nie kupuj, bez sensu.

Yattamanka to moze sprobuj rzeczywiscie tej excell'ki 9.13 Bo 10.13 raczej nic Ci nie przyciemni.. Ja bede robila nia za 3tyg gdzies to dam Ci znac czy cos zmienila

Dziewczynki a ja za godzinke lece z TZ do kina na paranormal activity 2 I bylam dzis na zakupach ale tym razem kosmetycznych bardziej do buzki Milego wieczoru
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-31 o 16:34
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 16:55   #3912
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Dziekuje za cynk Chodzi Ci o Ultra Doux? Ja mam na chwile obecna avokado i karite z tej serii - zgadza sie sa swietne - jak ktos nie unika silikonow (a ja nie unikam ). Ta z kakao moze troche przyciemnic wlosy ale myslalam nad nia - bo jesli przyciemni to w sposob przyjemny - kakaowy braz nie rudosc czy zoltko. Na pewno wyprobuje, ale jeszcze nie teraz - ostatnio znow zaszalam z zakupami - wogole nie potrafie sie opanowac - i musze sobie dac na wstrzymanie.
przyciemni jest jasniejsze niz te z avokado(te wyglada na zolty) ma normalny tak mi sie wydaje kolor
powiem wam ze mi olejowanie przyciemnia wlosy (a stosuje olejek migdalowy i oliwe z oliwek)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:15   #3913
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi- my już po farbowaniu kładłam na bardzo sprany mroźny beż z castinga, wiec ciemny miała kolorek, 7,13 jej ładnie odświeżyło, nie miało zadania rozjaśniac ani przyciemniac. Wyszedł taki ciemny blond z rudawym refleksem kuzynka zadowolona bo włosy miekkie, lśniace wiec kamien z serca ale się szybko da rade uwinąc tyle że jej kładłam odrazu na całość to łatwiej jestem ciekawa jak u Ciebie chwyci 8,13. Tak sobie dziś myślałam, że jakby co to może byś zrobiła z poreference loreal islande nr 7,1. Podobno ładnie, naturalnie i chłodno wychodzi

snow-daj znac czy warto obejrzec bo się wybieram w srode z kolegą
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:19   #3914
Madzialenka170
Raczkowanie
 
Avatar Madzialenka170
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 61
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cześć dziewczynki
Obiecałam kiedyś zdjęcia po moim Stockholmie, ale dopiero dzisiaj je powrzucałam. Na dokładkę dodam, że ciągle poszukuję mojego koloru blondu i dzisiaj z Realu kupiłam Palette Deluxe 230 (białe złoto). Robiłam tą farbą pierwszy raz, z duszą na ramieniu...Nie chcę białych włosów, ale jasne i bardzo chłodne.
Po zmyciu okazało się, że nie są białe (ufff), ale mają chłodniejszy odcień. niestety zdjęcia robione w sztucznym świetle i nie chcą oddać prawdziwego odcienia, może uda się jutro.

1- dzień po robieniu Stockholmem (były ciut cieplejsze niż na zdjęciu)
2- zdjęcie zrobione dzisiaj przed farbowaniem (lekko sprany Stockholm)
3- palette Deluxe 230 (z lampą)
4- j.w (bez lampy)
Madzialenka170 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:37   #3915
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczynki robiłam dzis odrost i wyszło lekko rudawo
kurcze wczesniej tym samym robiłam i było idealnie moze za krótko trzymałam bo 25min mogłam dłuzej co tu teraz zrobić ??
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:40   #3916
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Adzi- my już po farbowaniu kładłam na bardzo sprany mroźny beż z castinga, wiec ciemny miała kolorek, 7,13 jej ładnie odświeżyło, nie miało zadania rozjaśniac ani przyciemniac. Wyszedł taki ciemny blond z rudawym refleksem kuzynka zadowolona bo włosy miekkie, lśniace wiec kamien z serca ale się szybko da rade uwinąc tyle że jej kładłam odrazu na całość to łatwiej jestem ciekawa jak u Ciebie chwyci 8,13. Tak sobie dziś myślałam, że jakby co to może byś zrobiła z poreference loreal islande nr 7,1. Podobno ładnie, naturalnie i chłodno wychodzi

snow-daj znac czy warto obejrzec bo się wybieram w srode z kolegą
To fajnie ciesze się ze poszło sprawnie i ze się podoba.Jak dla mnie to nie chciała bym schodzić niżej niż poziom 8.Jak na razie to dla mnie najlepszy kolor.Wiedz na razie chce zostać przy tym.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:41   #3917
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
przyciemni jest jasniejsze niz te z avokado(te wyglada na zolty) ma normalny tak mi sie wydaje kolor
powiem wam ze mi olejowanie przyciemnia wlosy (a stosuje olejek migdalowy i oliwe z oliwek)
Hej, przepraszam, że się "wcinam" (chociaż często Was podczytuję), ale to może być wina oliwy z oliwek. U mnie trochę przyciemnia/zażółca włosy. Nie jakoś strasznie, ale jest to zauważalne. Może warto znaleźć zamiennik dla oliwy?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:48   #3918
Mariola23
Raczkowanie
 
Avatar Mariola23
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 75
GG do Mariola23
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Witam wszystkie Panie!!!
Mam pytanie do wszystkich expertek od blondu, naprawdę jesteście świetne i bardzo pomocne, czy mogłabym położyć na CAŁOŚĆ Stockholm L'oreala z nadzieją, że rozjaśni te ciemniejsze (rude) pasemka?? Ogólnie dążę do jednolitego kolorku a droga jeszcze długaaaa. Będę wdzięczna za wszystkie rady. Kochaneczka wydaje mi się, że kolorystycznie mam włoski całkiem podobne do Ciebie tylko z tą różnicą, że u Ciebie ten "rudy" jest jaśniejszy i ja mam jaszcze spód brązowy i nie wiem też czym go pofarbować ale to już mniejszy problem.

1-światło dzienne bez lampy
2-j.w
3-z lampą
Mariola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:45   #3919
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez martuskaa2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wciśnie wam się do dyskusji kolejna blondynka
Na wstępie piszę do was z problemem... Jestem naturalna blondynką, od ponad dwóch lat farbuje włosy na jasny blond (ostatnio casting- piaskowy blond), ale coś mi wpadło do głowy spróbować z ciemniejszym blondem... No i zakupiłam farbę "średni blond" nową schwarzkopfa w piance. Sugerowałam się kolorem z opakowania, miałam jasne włosy więc myślałam, że ten "średni blond" ładnie i lekko przyciemni mi włosy. No i przeliczyłam się bo wyszedł niemal brąz, z prześwitami mojego blondu, co nie muszę mówić, że wygląda okropnie. Chce coś z tym zrobić, bo kolor jest na prawdę beznadziejny, nie chcę szorować włosów przeciwłupieżowymi szamponami, chcę znów swój blond ;( Ale farbowałam włosy dzisiaj, więc kolejna koloryzacja raczej nie wchodzi w grę tak szybko. Poradźcie mi, może szamponetka? Może macie inne sposoby?
A jak wychodzi Ci ten piaskowy Castinga? Masz zdjecia? Bardzo bym chciala zobaczyc efekt.

A jesli chodzi o Twoj problem-szampon p-łupieżowy, raczej sie wypłucze. A za jakies 2 tyg zafarbuj włosy

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No ja właśnie nie chce za wszelka cena białych włosów. Piszę już od jakiegoś czasu, że chcę się tego pozbyć
No ja rozumiem, dlatego radze Ci wybrac sobie jakiś jeden kolor i nim robić. Wszystko wyzej Ci opisalam, zrobia Ci sie fajne refleksy.
Kup sobie 9,13 Excell i zrób
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 19:12   #3920
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow dziękuję czekamy Snow czekamy miłego wieczorku

Witam wszystkie nowe dziewczyny!!!

Infatuated ja mam tą samą
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:42   #3921
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No ja rozumiem, dlatego radze Ci wybrac sobie jakiś jeden kolor i nim robić. Wszystko wyzej Ci opisalam, zrobia Ci sie fajne refleksy.
Kup sobie 9,13 Excell i zrób
Chodzi o te 10 minutowe? Ja to potrzebuje pół godziny by nałożyć farbę na odrosty a co dopiero całe włosy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 21:24   #3922
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Chodzi o te 10 minutowe? Ja to potrzebuje pół godziny by nałożyć farbę na odrosty a co dopiero całe włosy
Jakos dałoby rade.

snowhitee ma robić, juz nie moge doczekać sie relacji
Ja bym cos bardziej złocistego machnela więc 10,13 jak najbardziej albo Casting 1013 ale boje sie tej nieszczesniej zieleni.

Póki co nie bede walczyc z natura i nie kombinować z rudymi-ale na pewno spróbuje złocistych blondów, nie stricte złocistych, coś jak 10,13, ale muszę się upewnić że zielony nie wyjdzie.

snowhitee a Ty jak myślisz, nie wyjdzie zielen po Excellu 10,13 albo Castingu 1013 na naszych Stockholmowych włosach?

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola23 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie!!!
Mam pytanie do wszystkich expertek od blondu, naprawdę jesteście świetne i bardzo pomocne, czy mogłabym położyć na CAŁOŚĆ Stockholm L'oreala z nadzieją, że rozjaśni te ciemniejsze (rude) pasemka?? Ogólnie dążę do jednolitego kolorku a droga jeszcze długaaaa. Będę wdzięczna za wszystkie rady. Kochaneczka wydaje mi się, że kolorystycznie mam włoski całkiem podobne do Ciebie tylko z tą różnicą, że u Ciebie ten "rudy" jest jaśniejszy i ja mam jaszcze spód brązowy i nie wiem też czym go pofarbować ale to już mniejszy problem.

1-światło dzienne bez lampy
2-j.w
3-z lampą
Możesz spróbować ze Stockholmem, krzywdy Ci na pewno nie zrobi. A rozjasni na pewno.
Albo może ktorys Casting ale Stockholm mocniejszy.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki robiłam dzis odrost i wyszło lekko rudawo
kurcze wczesniej tym samym robiłam i było idealnie moze za krótko trzymałam bo 25min mogłam dłuzej co tu teraz zrobić ??
Szampom ani płukanka nie pomogą - zostaje czekać albo jeszcze raz farbować.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-31 o 20:45
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 21:26   #3923
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A jak wychodzi Ci ten piaskowy Castinga? Masz zdjecia? Bardzo bym chciala zobaczyc efekt.

A jesli chodzi o Twoj problem-szampon p-łupieżowy, raczej sie wypłucze. A za jakies 2 tyg zafarbuj włosy

Mam tylko takie normalne zdjęcie, ale chyba wystarczy by "pokazać" kolor Na początku, czyli od razu po farbowaiu wychodzi taki... nie wiem jak to napisać, trochę dziwny, niby popielaty, niby to złoty, ale już po pierwszym myciu wszystko się ładnie ujednolica, uwielbiam ten kolor.
Co do problemu, masz rację, ale jednak zafarbuję włosy za tydzień, mam nadzieje, że nie wypadną wszystkie a na uczelni na pewno nie pokażę się w tym co mam teraz, nie mogę patrzeć w lustro przez ten kolor...
Chcę znowu mój jasny blond
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 21:39   #3924
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Juz po seansie wpadlam tylko na chwile bo ide sie napic z TZ-em w koncu jutro wolne na cmentarzach bylismy dzis wiec juz w ogole wypoczne

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
snow-daj znac czy warto obejrzec bo się wybieram w srode z kolegą
Warto warto duzo sie wyjasni i pomyslowo zrobione oczywiscie nie zabraklo tez na sali gowniarstwa ktore to niczego sie nie boi i smieje z filmu Mi tam sie podobal i TZ-owi rowniez

Cytat:
Napisane przez Madzialenka170 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Obiecałam kiedyś zdjęcia po moim Stockholmie, ale dopiero dzisiaj je powrzucałam. Na dokładkę dodam, że ciągle poszukuję mojego koloru blondu i dzisiaj z Realu kupiłam Palette Deluxe 230 (białe złoto). Robiłam tą farbą pierwszy raz, z duszą na ramieniu...Nie chcę białych włosów, ale jasne i bardzo chłodne.
Po zmyciu okazało się, że nie są białe (ufff), ale mają chłodniejszy odcień. niestety zdjęcia robione w sztucznym świetle i nie chcą oddać prawdziwego odcienia, może uda się jutro.

1- dzień po robieniu Stockholmem (były ciut cieplejsze niż na zdjęciu)
2- zdjęcie zrobione dzisiaj przed farbowaniem (lekko sprany Stockholm)
3- palette Deluxe 230 (z lampą)
4- j.w (bez lampy)
Ladne to biale zloto ale odrosty wyszly troche cieplejsze nie? Ale i tak ladnie wyszlo

Cytat:
Napisane przez Mariola23 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie!!!
Mam pytanie do wszystkich expertek od blondu, naprawdę jesteście świetne i bardzo pomocne, czy mogłabym położyć na CAŁOŚĆ Stockholm L'oreala z nadzieją, że rozjaśni te ciemniejsze (rude) pasemka?? Ogólnie dążę do jednolitego kolorku a droga jeszcze długaaaa. Będę wdzięczna za wszystkie rady. Kochaneczka wydaje mi się, że kolorystycznie mam włoski całkiem podobne do Ciebie tylko z tą różnicą, że u Ciebie ten "rudy" jest jaśniejszy i ja mam jaszcze spód brązowy i nie wiem też czym go pofarbować ale to już mniejszy problem.

1-światło dzienne bez lampy
2-j.w
3-z lampą
A te pasemka to nie jest sprany braz? Bo tak wyglada.. Stockholm sobie z nimi raczej dobrze nie poradzi, rozjasni do takiego jasnego rudego/zlotawego. Tak mi sie wydaje

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jakos dałoby rade.

snowhitee ma robić, juz nie moge doczekać sie relacji
Ja bym cos bardziej złocistego machnela więc 10,13 jak najbardziej albo Casting 1013 ale boje sie tej nieszczesniej zieleni.

Póki co nie bede walczyc z natura i nie kombinować z rudymi-ale na pewno spróbuje złocistych blondów, nie stricte złocistych, coś jak 10,13, ale muszę się upewnić że zielony nie wyjdzie.

snowhitee a Ty jak myślisz, nie wyjdzie zielen po Excellu 10,13 albo Castingu 1013 na naszych Stockholmowych włosach?

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------



Możesz spróbować ze Stockholmem, krzywdy Ci na pewno nie zrobi. A rozjasni na pewno.
Albo może ktorys Casting ale Stockholm mocniejszy.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------



Szampom ani płukanka nie pomogą - zostaje czekać albo jeszcze raz farbować.
Hmm mysle, ze nie. 3 jest druga po przecinku czyli taki polysk jedynie nada, wiodaca w tym kolorze jest popiel wiec powinno byc dobrze Tym bardziej, ze musze Ci powiedziec ze moj kolor po 2-3tyg juz nie jest taki chlodny, robi sie bardziej naturalny blond z chlodniejszymi refleksami
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 06:22   #3925
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Martuska piękne zdjęcie a kolorek mi się bardzo podoba

aaa Dziewczyny zapomniałam Wam powiedziec wczoraj testowałam ten szampon pokrzywowy farmony i na to odżywkę na pięc minut z isany ale i szampon i odżywka pięknie pachną..mmm...cudownie po prostu i włoski są super jestem zadowolona
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-11-01 o 06:24
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 07:49   #3926
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez martuskaa2 Pokaż wiadomość
Mam tylko takie normalne zdjęcie, ale chyba wystarczy by "pokazać" kolor Na początku, czyli od razu po farbowaiu wychodzi taki... nie wiem jak to napisać, trochę dziwny, niby popielaty, niby to złoty, ale już po pierwszym myciu wszystko się ładnie ujednolica, uwielbiam ten kolor.
Co do problemu, masz rację, ale jednak zafarbuję włosy za tydzień, mam nadzieje, że nie wypadną wszystkie a na uczelni na pewno nie pokażę się w tym co mam teraz, nie mogę patrzeć w lustro przez ten kolor...
Chcę znowu mój jasny blond
Dziekuje, piekny kolor A jakie długie włosy i jakie ładne, wow!
To jest Casting 1013 jasny piaskowy blond?
Ja bym go nałozyla ale boje sie ze zielony może wyjsc

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Hmm mysle, ze nie. 3 jest druga po przecinku czyli taki polysk jedynie nada, wiodaca w tym kolorze jest popiel wiec powinno byc dobrze Tym bardziej, ze musze Ci powiedziec ze moj kolor po 2-3tyg juz nie jest taki chlodny, robi sie bardziej naturalny blond z chlodniejszymi refleksami
Bo jest jeszcze Casting 1013, w sumie bardzo podobny kolor.
Mnie to kusi zeby zrobic 1013 albo Excellem
Ale mam swiadomosc ze nie moge, dopiero farbowalam

Yatamanka a jak Twoje włoski?
Zyją po tych p-łupiezowych?

Ewcia a Ty chyba podpis musisz edytować
Na pewno masz wiecej niz 35

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-01 o 07:50
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 09:15   #3927
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hej, przepraszam, że się "wcinam" (chociaż często Was podczytuję), ale to może być wina oliwy z oliwek. U mnie trochę przyciemnia/zażółca włosy. Nie jakoś strasznie, ale jest to zauważalne. Może warto znaleźć zamiennik dla oliwy?
tak masz racje juz wycofalam oliwe musze kokosa znalezc u siebie teraz nawet migdalek przyciemnia ostatnio nawet zaczyna mi sie podobac takie lekkie przyciemnienie blondu raczej zamierzam darzyc do ciemniejszego troszke blonduno ale nie za pomoca olejkow

a tak wogole czesc wszystkim
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 09:23   #3928
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

cascada hej

Ja wlasnie rozwazam Casting 1013 albo Excell 10,13
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 09:34   #3929
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated-nowa raczej nie bo jest dosyc troche na rynku.
Niewiem jak w PL .
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 10:14   #3930
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez martuskaa2 Pokaż wiadomość
Mam tylko takie normalne zdjęcie, ale chyba wystarczy by "pokazać" kolor Na początku, czyli od razu po farbowaiu wychodzi taki... nie wiem jak to napisać, trochę dziwny, niby popielaty, niby to złoty, ale już po pierwszym myciu wszystko się ładnie ujednolica, uwielbiam ten kolor.
Co do problemu, masz rację, ale jednak zafarbuję włosy za tydzień, mam nadzieje, że nie wypadną wszystkie a na uczelni na pewno nie pokażę się w tym co mam teraz, nie mogę patrzeć w lustro przez ten kolor...
Chcę znowu mój jasny blond
I to byl efekt po tym castingu 1013? Czytalam, ze wychodzi troche cieplej A jak radzil sobie z odrostami? Oczywiscie sliczne wlosy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziekuje, piekny kolor A jakie długie włosy i jakie ładne, wow!
To jest Casting 1013 jasny piaskowy blond?
Ja bym go nałozyla ale boje sie ze zielony może wyjsc

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------



Bo jest jeszcze Casting 1013, w sumie bardzo podobny kolor.
Mnie to kusi zeby zrobic 1013 albo Excellem
Ale mam swiadomosc ze nie moge, dopiero farbowalam

Yatamanka a jak Twoje włoski?
Zyją po tych p-łupiezowych?

Ewcia a Ty chyba podpis musisz edytować
Na pewno masz wiecej niz 35
Tak tak wiem, ze jest ale jakos sie boje uzyc castinga Czytalam wiele koment. ze mocno wysousza no i slabo rozjasnia odrosty. A no i nie wiem czy 1013 z castinga jest podobny do excell'ki 10.13 sama nazwa temu przeczy piaskowy to cieplawy a lodowy no to lodowy chlodny Na probniku excell'ka jest chlodna, natomiast ten piaskowy blond wszedzie wyglada cieplo. Co prawda nie widzialam probnika ale modelka reklamujaca go ma cieply blond i dziewczynom w wiekszosci tez cieplo wychodzi
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-11-01 o 10:19
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.