Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-02, 19:16   #1291
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A teraz moje kochane MAC-oholiczki potrzebuje kredki na linię wodną w kolorze szampana i nie ma doradźcie coś. Ostatnio jak byłam w G. krakowskiej to wyczaiłam cień w kredce- dokładnie w kolorze w jakim szukam owej kredki, ale on jest zbyt gruby żeby go nakładać na linię wodną. Z tego co mi mówiła babeczka w salonie to nawet teraz nie ma żadnej kredki w takim kolorze, wiem bo w sumie szukałam, no ale może ktoś ma na wątku wymiankowym albo coś
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:17   #1292
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

a te kreski to takie krzywiutkie i w ogóle jakiś taki dziwny

makijaż Rodzynka wymiata
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:18   #1293
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

jako kopalnia wiedzy o Macu mam nadzieję,że mi coś poradzicie
zakochałam się w takim kolorze http://4.bp.blogspot.com/_awCcSHf87j...Cyndi+-+lg.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_awCcSHf87j...Cyndi+-+ls.jpg
powiedzcie mi, czy jest jakaś szminka ze stałej kolekcji podobna do tej / błyszczyk? ewent innej firmy, jeśli kojarzycie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:20   #1294
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez dosiaq Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was próbowała może rozebrać quada, tak żeby przełożyć cienie do paletki 15-stki? Pani w MAC'u powiedziała mi dziś, że się nie da. Kusi mnie żeby spróbować, ale nie chciałabym zepsuć wkładów
da, da, są instrukcje na youtube
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:27   #1295
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez dosiaq Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was próbowała może rozebrać quada, tak żeby przełożyć cienie do paletki 15-stki? Pani w MAC'u powiedziała mi dziś, że się nie da. Kusi mnie żeby spróbować, ale nie chciałabym zepsuć wkładów
Wszytko się da . Wprawdzie akurat quada nie rozbierałam, ale depotowałam cienie z dwóch paletek "szóstek", które z zasady też są "nierozbieralne". Jest to ryzyko, nie powiem - mnie lekko pokruszył się jeden cień (z dwunastu), ale z resztą jakoś poszło . Jest na YT trochę filmików instruktażowych na ten temat - z tego, co pamiętam, to jest jakaś metoda z alkoholem wpuszczanym delikatnie między cieniem a miejscem jego posadowienia w paletce. Ja swoje po prostu wyciągałam przy pomocy cienkiego nożyka.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:31   #1296
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Przy okazji zakupów w Macu ( Podkład Matchmaster i kortektor
Pro longwear) zapisałam się na makijaż w Złotych Tarasach.
Mam nadzieję, że krzywdy mi nie zrobią

Zwróciłam uwagę na kremowe róże. Ktoś ma? polecacie?
Myślałam nad zakupem kremowego różu Narsa ( cactus flower) i teraz nie wiem czy nie lepszy byłby Mac?
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:41   #1297
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Narsa kremowe są ponoć cudne, ale nie mam (znaczy mam tylko pudrowe). Z kremowych macowych mam i lubię So Sweet, So Easy (różyk śliczny) oraz Something Special (matowa brzoswkinka). Ładne kolory, trwałość ok., wolę je od Pot Rouge z Bobbi Brown (BB są za suche jakoś).
Szampańska kredka na linię wodną to była NC/NW 15/20, w jednej z ubiegłorocznych limitek, prawda? Są cały czas dostępne w Pro, z tego, co wiem, więc można je upolować. I zdaje się Stila ma takiego cielaka pięknego, ale też zwykle jest wykupywana szybko. Ja w zastępstwie kupiłam bladoróżową z Lancome'a, z wiosennej kolekcji 2011 i całkiem nieźle mi szampańską zastępuje.

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2012-01-02 o 19:43
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 19:45   #1298
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Szampańska kredka na linię wodną to była NC/NW 15/20, w jednej z ubiegłorocznych limitek, prawda? Są cały czas dostępne w Pro, z tego, co wiem, więc można je upolować. I zdaje się Stila ma takiego cielaka pięknego, ale też zwykle jest wykupywana szybko. Ja w zastępstwie kupiłam bladoróżową z Lancome'a, z wiosennej kolekcji 2011 i całkiem nieźle mi szampańską zastępuje.
ooo dzięki zatem będę poszukiwać w/w.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:53   #1299
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Po Twojej relacji to tak: - błyszczol kusi, z Interior Life znów lekkie ostudzenie zapału, ale jeszcze nie tak do końca , pigmenty po raz kolejny chwalone, ale na pewno odpuszczam, bo nie moje odcienie no i nie jestem "pigmentowa", a z Azalea to mimo wszystko jestem zdziwiona, bo moje egzemplarze Azalea z kolekcji Spring Colour Forecast wcale nie są tak słabo widoczne - przy "cięższej ręce"to i lekką matrioszkę można sobie zafundować .
Ja miałam ochotę na Azaleę, ale moim zdaniem jest zupełnie inna niż ta wersja ze Spring Colour, jakby bardziej sucha, twarda, gorzej napigmentowana. Jakby jej jakąś reformulację (na gorsze) zafundowali trochę mnie to rozczarowało, bo bardzo się na ten róż napalałam.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No właśnie ja też tak myślę i na pytanie makijażysty, czy mi się podoba, powiedzialam tylko: Ciekawie, ciekawie... No chyba się stropił nieco
Ale to pewnie moja wina, bo sama sobie wybrałam te dwa pigmenty, głuptak jeden. Trzeba było poprosić o same pigmenty z Daphne i pewnie ładniej by wyszło.
ja sama na makijażu w MACu nigdy nie wybieram kolorów (słaba w tym jestem, ale z drugiej strony też lubię być zaskakiwana) tylko mówię do jakiej sytuacji ma pasować i że np chcę coś z niebieskim, albo nową kolekcję i czekam na ich inwencję - w sumie to dzięki temu przekonałam się do wielu kolorów i połączeń.

A ten Twój makijaż całkiem ok, tylko wygląda jakby przy takim połączeniu i Old Gold i Nebula straciły to co w nich najfajniejsze (chyba, że to wina foto)

Quad też mi się nie podoba - co innego efekt "przydymiony" a co innego "przybrudzony" lub "przykurzony"
Ale w pigmentach się zakochałam i je wzięłam - znaczy tylko 2, bo Circa Plum już mam.
No i szminka Red Dwarf
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:55   #1300
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
ooo dzięki zatem będę poszukiwać w/w.
Możesz jeszcze zobaczyc MaxFactor Kohl pencil w kolorze Natural Glaze 090. Według mnie jest idealna.
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:57   #1301
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Narsa kremowe są ponoć cudne, ale nie mam (znaczy mam tylko pudrowe). Z kremowych macowych mam i lubię So Sweet, So Easy (różyk śliczny) oraz Something Special (matowa brzoswkinka). Ładne kolory, trwałość ok., wolę je od Pot Rouge z Bobbi Brown (BB są za suche jakoś).
Dzięki, tak na pierwszy rzut oka to spodobał mi się odcień posey.
Wydaje się mocno napigmentowany więc trzeba uważać z nakładaniem.
Z resztą podobnie jest chyba z cactus flower Narsa.

Jak będę na makijażu to zmuszę Panią Macowiczkę to użycia kremowego różu na moich polikach.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 19:57   #1302
dosiaq
Raczkowanie
 
Avatar dosiaq
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dzięki, chyba spróbuję rozebrać tego quada

a co do cielisitej kredki to z MACiem Ci nie pomogę, ale ja mam i jestem zadowolona z Max Factora nr 090 natural glaze.
dosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:57   #1303
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Możesz jeszcze zobaczyc MaxFactor Kohl pencil w kolorze Natural Glaze 090. Według mnie jest idealna.
Do dostania w Rossmanie?
Ja mam cielistego Kryolana, taka gruba kredka - jumbo i też polecam.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 20:00   #1304
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Do dostania w Rossmanie?
Ja mam cielistego Kryolana, taka gruba kredka - jumbo i też polecam.
Na pewno dostaniesz tę kredkę w Rossmannie bo sama ją tam kupowałam i również gorąco polecam
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 20:02   #1305
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Do dostania w Rossmanie?
Ja mam cielistego Kryolana, taka gruba kredka - jumbo i też polecam.
Jest dostępna zarówno w Rossmanie, jak i w Superpharmie
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 20:03   #1306
dosiaq
Raczkowanie
 
Avatar dosiaq
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Można ją dostać wszędzie i w Rosmannie i w SP. Nie polecam za to cielistej kredki z Inglota- porażka.

A tę z MF natural glaze pokazywałam tu:
http://wyznania-kosmetykoholiczki.bl...zu-nudena.html
dosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 21:01   #1307
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wróciłam z makijażu Daphne i macania osobistego kolekcji, ufff.
Po kolei:
1/ Quad - wg mnie i zaprzyjaźnionej macówki, która naprawdę próbowała mnie i siebie przekonać, że jest fajny okazał się jednak TRAGICZNY - dwa cienie są generalnie niewidzialne całkowicie, a szaraki wychodzą jako bure, nierówno napigmentowane plamy. To jest zdecydowanie najgorszy produkt Maca, jaki kiedykolwiek testowałam. Próbowałyśmy zeswatchować czwórkę palcami, różnymi pędzlami i efekt za każdym razem był tak samo mizerny. O cieniach Chanel mówi się często, że są słabo napigmentowane - ale przy tych to one wymiatają normalnie. Jak dla mnie - kit roku.
2. Azalea Blossom - swatch na ręce również mi się nie udał, uparłam się jednak na przetestowanie w makijażu, bo taki śliczny jest w opakowaniu. Efekt na policzkach jest jak po subtelnym Beauty Powderze, daje taki leciuteńki, świeżoróżowy poblask, w zimnym świetle jarzeniówek w Macu ledwo widoczny. Ponieważ nie cenię takiego słabiuuuuteńkiego efektu, również zrezygnowałam, dla mnie róz musi mieć możliwość stopniowania, ale jednak coś robić.
3. Narciussus - polecam, wzięłam i zamierzam nosić, na ustach wygląda znacznie przyjaźniej, niż w opakowaniu, robi się taki jagodowy czy borówkowy, ale nie zimny, raczej jak usta po spożyciu pierogów z jagodami W każdym razie to mój pierwszy, ładniutki fiolet na ustach, który IMHO nikomu krzywdy nie zrobi, a ciekawy jest.
4. Pigmenty mam wszystkie 3. i uważam, że to najlepsze, co jest w tej kolekcji. Mój faworyt to Nebula, wyrazista, drapieżna, tajemnicza, fajnie się łączy z wieloma kolorami.
5. Makijaż - postaram się wrzucić oko wieczorem (jak znajdę kabelek od kamery). Poprosiłam o połączenie Nebuli i Old Gold, użyto jeszcze trochę Naked i kredkę Cofee oraz ten nowy tusz False Lashes. Tusz ok., ale znam wiele znacznie lepszych, ładnie wygląda tubka A oko, hmmm..... Nie jestem przekonana, czy to twarzowy mejkap jest, choć niewątpliwie interesujący. Mam ciemną, grubą krechę na dolnej powiece i drugą, niełączącą się z nią na górnej. Old Gold w świetle macowym wydawał mi się brzydko żółty, dopiero w domu widzę, że lśni duochromowo, tak jak miał lśnić. Ogólnie trochę wyglądam jak jaszczura w barwach wojennych i mogę przestraszyć Oj, nie mam ja szczęścia do macowych makijaży.
Azale'e można bez problemu stopniować, oczywiście za pierwszym razem daje lekką mgiełkę, ale nałożona 2 raz i 3 daje super fioletowo-różowy kolorek. Mnie urzekła!

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ja miałam ochotę na Azaleę, ale moim zdaniem jest zupełnie inna niż ta wersja ze Spring Colour, jakby bardziej sucha, twarda, gorzej napigmentowana. Jakby jej jakąś reformulację (na gorsze) zafundowali trochę mnie to rozczarowało, bo bardzo się na ten róż napalałam.
Pani w Macu powiedziała mi że przeprowadzono na niej jakieś testy i możną teraz ją jako jedyną z pośród różów Macowskich stosować jako cień do powiek.
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 21:07   #1308
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kurczę, naprawdę próbowałam, wielokrotnie przeciągałam po Azalei palcem, a potem na czystą dłoń - nie zostawia u mnie żadnego śladu. Położona pędzlem na policzkach dała lekką lila poświatę, ale musiałam się mocno wpatrywać w lustro, żeby ją zobaczyć. Może mam za ciemną cerę, w każdym razie u mnie jest niewidoczna, nad czym ubolewam, bo też mi się obiektywnie ładna wydaje. A jaką Ty masz cerę, jaśniutka jesteś?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 21:10   #1309
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Kurczę, naprawdę próbowałam, wielokrotnie przeciągałam po Azalei palcem, a potem na czystą dłoń - nie zostawia u mnie żadnego śladu. Położona pędzlem na policzkach dała lekką lila poświatę, ale musiałam się mocno wpatrywać w lustro, żeby ją zobaczyć. Może mam za ciemną cerę, w każdym razie u mnie jest niewidoczna, nad czym ubolewam, bo też mi się obiektywnie ładna wydaje. A jaką Ty masz cerę, jaśniutka jesteś?
Najadko, ja miałam z Azaleą to samo - też ni śladu, dopiero za 5-6 nałożeniem coś tam zaczynało być widać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 22:02   #1310
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Czy może mi ktoś podać link do oficjalnej strony Mac?
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 22:18   #1311
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Kurczę, naprawdę próbowałam, wielokrotnie przeciągałam po Azalei palcem, a potem na czystą dłoń - nie zostawia u mnie żadnego śladu. Położona pędzlem na policzkach dała lekką lila poświatę, ale musiałam się mocno wpatrywać w lustro, żeby ją zobaczyć. Może mam za ciemną cerę, w każdym razie u mnie jest niewidoczna, nad czym ubolewam, bo też mi się obiektywnie ładna wydaje. A jaką Ty masz cerę, jaśniutka jesteś?
No to kurcze nie wiem, może ta moja jest jakaś bardziej miękka
Ja jestem w kolorku nc20/25. Kobitka w Mac była jaśniejsza ode mnie też miała ją na polikach i u niej była jeszcze bardziej widoczna. Mimo wszytsko piękny kolorek
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 22:26   #1312
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Czy może mi ktoś podać link do oficjalnej strony Mac?
MAC UK
MAC USA
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 22:43   #1313
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Kurczę, naprawdę próbowałam, wielokrotnie przeciągałam po Azalei palcem, a potem na czystą dłoń - nie zostawia u mnie żadnego śladu. Położona pędzlem na policzkach dała lekką lila poświatę, ale musiałam się mocno wpatrywać w lustro, żeby ją zobaczyć. Może mam za ciemną cerę, w każdym razie u mnie jest niewidoczna, nad czym ubolewam, bo też mi się obiektywnie ładna wydaje. A jaką Ty masz cerę, jaśniutka jesteś?
ja miałam to samo - i na ręce i na twarzy, a skórę mam bardzo jasną; te cienie w quadzie też takie jakby suche i nie trzymające się skóry.

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość

Pani w Macu powiedziała mi że przeprowadzono na niej jakieś testy i możną teraz ją jako jedyną z pośród różów Macowskich stosować jako cień do powiek.
to byłoby to wyjaśnienie
ale swoją drogę, to innych różów nie można stosować na oczy
ja zawsze muskam łuk brwiowy różem którego używam na policzkach (patent od pań macówek rzecz jasna ), a niektóre to jak cienie używam, np. Equlibrium, który rewelacyjnie mi isę sprawdza na powiekach.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
No to kurcze nie wiem, może ta moja jest jakaś bardziej miękka
Ja jestem w kolorku nc20/25. Kobitka w Mac była jaśniejsza ode mnie też miała ją na polikach i u niej była jeszcze bardziej widoczna. Mimo wszytsko piękny kolorek
a Ty kupowałaś z Daphne czy w Spring Colour? bo moim zdaniem ta wcześniejsza edycja była lepszej jakości
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 22:46   #1314
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
to byłoby to wyjaśnienie
ale swoją drogę, to innych różów nie można stosować na oczy
ja zawsze muskam łuk brwiowy różem którego używam na policzkach (patent od pań macówek rzecz jasna ), a niektóre to jak cienie używam, np. Equlibrium, który rewelacyjnie mi isę sprawdza na powiekach.
Też czasami stosowałam róże na powieki i nie zdawałam sobie sprawy, że nie jest to "dozwolone" przez MACa. Ale to może wyjaśnia, dlaczego theBalm na każdym różu pisze, że nadaje się jako cień do powiek.
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 01:11   #1315
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wrzucam obiecane zdjęcia z makijażu pigmakami zrobionego w Macu, napiszcie szczerze, jak Wam się podoba, bo ja już sama nie wiem. Teraz na fotkach znów mi się Old Gold z Nebulą bardziej podoba, niż w realu. Ale Nebula zrobiła się z Oldem zielonkawa, a z Aurorą to raczej szary brąz przecież.
Jak już pisały dziewczyny - makijaż ładny, ale nie powalający - Sylwestrowy rządzi! W tym to lekko zielonkawe podbicie Old Gold odebrało Nebuli dużą część uroku sprawiając, że wpadła w brudno - oliwkowe tony. I choć złoto pięknie się komponuje z Twoimi tęczówkami - to jednak niekoniecznie w tej konfiguracji.

Zazdroszczę Wam delikatnej transparentności Azaeli na skórze - u mnie to mocny róż - zdecydowanie za mocny...
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 11:51   #1316
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Do dostania w Rossmanie?
Ja mam cielistego Kryolana, taka gruba kredka - jumbo i też polecam.
ja mam bnefita eye bright, bardzo fajna taka bezowo rozowa moim zdaniem na linie wodna idealna
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:16   #1317
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
MAC UK
MAC USA
Dzięki wielkie
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:19   #1318
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

zakochalam sie we flamingo! mozna ja juz kupic u nas?
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:36   #1319
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
zakochalam sie we flamingo! mozna ja juz kupic u nas?
U nas tej kolekcji nie ma i nie będzie.

Wczoraj byłam w MACu, ale nie było niczego, co akurat chciałam -.-
Aaa i ceny rzeczywiście idą w górę - pędzelek 217 kosztuje już 100 zł!! (Corii jakbyś mogła zmienić w 1 poście )
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2012-01-03 o 12:42
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:51   #1320
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

W weekend będę miał mial małą niespodziankę dla was
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.