Koncert E.Iglesias w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-22, 18:48   #1
Dziewczynka77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 57

Koncert E.Iglesias w Krakowie


Witam To mój pierwszy post, ale od dawna czytam forum Uwaga bo to będzie osobliwy post: kulturalno-psychologiczny

Słuchajcie, kupiłam sobie bilety na Iglesiasa, zaszalałam bo sztuka kosztuje 300 zł, to ma byc mój pierwszy w życiu prawdziwy koncert (a mam juz 25 lat), w Krakowie mam babcię, no to sobie myślę czemu nie?
Wybrałam miejsca na Golden Circle i tu pierwszy problem: jestem niską, drobna dziewczyną, czy to dobry wybór? Ma ktoś doświadczenie?

Drugie to to, że zaczynam szukać wymówek by nie jechać i opchnąć bilety, jeszcze nie powiedziałam siostrze, a nawet nie wiem czy jechac z siostra czy z koleżanką, no masakra, nawet przy tak głupiej sprawie odzywa sie moja zryta psychika, po za tym nocleg musiałby być u babci a nawet na to nie mam ochoty.

Wstydzę się jeszcze przyznać, że kupiłam tak drogie bilety (u mnie w rodzinie to nie do pomyślenia- ogólnie bieda), ja chyba jednak nie potrafię wyluzować, a po to kupiłam te bilety - by pojechać i przeżyć to porostu, ładnie się ubrać i pochwalić się na fb

Ktoś jedzie na ten koncert?
Dziewczynka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 18:57   #2
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Koncert E.Iglesias w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Dziewczynka77 Pokaż wiadomość
Witam To mój pierwszy post, ale od dawna czytam forum Uwaga bo to będzie osobliwy post: kulturalno-psychologiczny

Słuchajcie, kupiłam sobie bilety na Iglesiasa, zaszalałam bo sztuka kosztuje 300 zł, to ma byc mój pierwszy w życiu prawdziwy koncert (a mam juz 25 lat), w Krakowie mam babcię, no to sobie myślę czemu nie?
Wybrałam miejsca na Golden Circle i tu pierwszy problem: jestem niską, drobna dziewczyną, czy to dobry wybór? Ma ktoś doświadczenie?

Drugie to to, że zaczynam szukać wymówek by nie jechać i opchnąć bilety, jeszcze nie powiedziałam siostrze, a nawet nie wiem czy jechac z siostra czy z koleżanką, no masakra, nawet przy tak głupiej sprawie odzywa sie moja zryta psychika, po za tym nocleg musiałby być u babci a nawet na to nie mam ochoty.

Wstydzę się jeszcze przyznać, że kupiłam tak drogie bilety (u mnie w rodzinie to nie do pomyślenia- ogólnie bieda), ja chyba jednak nie potrafię wyluzować, a po to kupiłam te bilety - by pojechać i przeżyć to porostu, ładnie się ubrać i pochwalić się na fb

Ktoś jedzie na ten koncert?
Jedź po prostu i baw się dobrze. Jestem prawdziwym zwierzęciem koncertowym, mam już bilety m.in. na Alvaro Soler i nie mogę się doczekać. Uwielbiam muzykę na żywo. Nie szukaj wymówek, bo zawsze znajdziesz. A jeden nocleg - już bez przesady.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 20:46   #3
Dziewczynka77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 57
Dot.: Koncert E.Iglesias w Krakowie

Ja niestety z igły zawsze robię widły - nie mogę nic na to poradzić.

Właśnie chciałam się przekonać czy muzyka na żywo to takie wow!
Jak dotąd na koncerty nie chodziłam, bo byłam zdania, że to nie dla mnie, jestem nieśmiała spokojna itd.

A napiszesz mi jakie ty miejsca na koncercie lubisz?Byłaś kiedyś w Krakowie? Z tym GC zastanawiam się czy mnie nie uduszą
Dziewczynka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 13:41   #4
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Koncert E.Iglesias w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Dziewczynka77 Pokaż wiadomość
Ja niestety z igły zawsze robię widły - nie mogę nic na to poradzić.

Właśnie chciałam się przekonać czy muzyka na żywo to takie wow!
Jak dotąd na koncerty nie chodziłam, bo byłam zdania, że to nie dla mnie, jestem nieśmiała spokojna itd.

A napiszesz mi jakie ty miejsca na koncercie lubisz?Byłaś kiedyś w Krakowie? Z tym GC zastanawiam się czy mnie nie uduszą
Ciężko mnie udusić, czy zadeptać, bo ja mam ponad 180 cm wzrostu
Nie wiem, czy dla ciebie muzyka na żywo okaże się wow, dla mnie tak, pod warunkiem, że faktycznie jest na żywo, a nie z playbacku. Na koncercie w Krakowie jeszcze nie byłam, ale inne miasta objeździłam. Myślę, że jak się nastawisz na "nie", to będzie na "nie". ja jak kupię bilet na ileś miesięcy przed koncertem, to odliczam dni jak w wojsku. Bo to się albo czuje, albo nie. Po koncercie Shakin' Stevensa w Łodzi nie mówiłam przez tydzień, straciłam głos, po Madonnie bolały mnie nogi itp. Jeśli się zdecydujesz jechać, baw się dobrze.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-24 14:41:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.