Dobry Podklad Pilnie Poszukiwany !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-08, 10:38   #1
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539

Dobry Podklad Pilnie Poszukiwany !!!


dziewczyny szukam dobrego podkladu do mojej karnacji, zastanawiam sie nad kupnem
*Revlon SkinLights Diffusing Tint Foundation
*Revlon SkinLights Lotion
*Lasting Performance MAX FACTOR
*IDEAL BALANCE Loreal
i Max Factor Colour Adapt

prosze napiscie jaki jest dobry i ktory mi polecicie jak ktos nie widzial jeszcze mojej buzi ( chodzi mi o karnacje ) to wklejam fotke
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 10:50   #2
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Dobry Podklad Pilnie Poszukiwany !!!

Moja mam ma Lasting Performance, ale czasem bo podkradam bo jest naprawde świetny . Moja mama ma kolor Honey Beige (często spotykam się z opinią, że najciekawszy i najładniejszy) i sądze, że dla Ciebie byłby idealny :0. Ale najlepiej sprawdzić w sklepie, ponieważ zdjęcia często przekłamują kolory.
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 10:55   #3
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Dobry Podklad Pilnie Poszukiwany !!!

no wlasnie ten Honey Beige jest taki bardziej opalony tak ?? tzn mi nie chodzi o to zeby przyciemnic twarz i nadac jej taki sztuczny kolor ale kiedys mialam jakis podklad jasnijszy niz moja karnacja i to bardzo zle wygladalo
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 11:03   #4
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Dobry Podklad Pilnie Poszukiwany !!!

a wlasnie a moze oprocz tych jest jakis inny dobry hmm... nie musi byc koniecznie ktorys z tych tylko zeby nie byl za drogi
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 11:29   #5
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: Dobry Podklad Pilnie Poszukiwany !!!

Hej mania199
Ja raczej odradzałabym Ci Lasting Performance MAX FACTORA ,według mnie to trochę ciężkawy podkładzik(choć dla kazdego inny podkład jest ciężki),dosyć dobrze kryjący.Ja przez pewien czas go używałam bo podobał mi sie efekt jaki po nim uzyskiwałam i to ze się calutki dzień trzymał ale po dłuższym stosowaniu cera stała sie ziemista,troche jakby niedotleniona a widzę że masz bardzo ładną cere i szkoda byłoby maskować naturalne piękno,teraz używam Revlon SkinLights Diffusing Tint Foundation i jest ok. lekki,leciutko kryje,jest bardziej jak krem koloryzujący,rozświetla i naprawdę daje fajny efekt,taki naturalny,buzia wygląda "zdrowo" i do tego kolor Honey/Miel byłby odpowiedni dla Twojej buźki (mam też taki odcień),bardzo fajny jest też True match L'oreal,ma dużą paletę kolorów do wyboru (ja używałam Ambre),oraz Natural Fit Astora kolor 300 migdałowy beż)powodzonka w poszukiwaniach pozdrowionka
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 12:17   #6
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Dobry Podklad Pilnie Poszukiwany !!!

no wlasnie chodzi mi o to zeby ten podklad nie byl za ciezki
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 12:24   #7
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Dobry Podklad Pilnie Poszukiwany !!!

Cytat:
Napisane przez Monika:)
Hej mania199
Ja raczej odradzałabym Ci Lasting Performance MAX FACTORA ,według mnie to trochę ciężkawy podkładzik(choć dla kazdego inny podkład jest ciężki),dosyć dobrze kryjący.Ja przez pewien czas go używałam bo podobał mi sie efekt jaki po nim uzyskiwałam i to ze się calutki dzień trzymał ale po dłuższym stosowaniu cera stała sie ziemista,troche jakby niedotleniona a widzę że masz bardzo ładną cere i szkoda byłoby maskować naturalne piękno,teraz używam Revlon SkinLights Diffusing Tint Foundation i jest ok. lekki,leciutko kryje,jest bardziej jak krem koloryzujący,rozświetla i naprawdę daje fajny efekt,taki naturalny,buzia wygląda "zdrowo" i do tego kolor Honey/Miel byłby odpowiedni dla Twojej buźki (mam też taki odcień),bardzo fajny jest też True match L'oreal,ma dużą paletę kolorów do wyboru (ja używałam Ambre),oraz Natural Fit Astora kolor 300 migdałowy beż)powodzonka w poszukiwaniach pozdrowionka
Moniko a czy te podkłady(Revlon i L'oreal) nadają się do tłustej cery? ja taką mam i boje sie że zacznie sie jeszcze bardziej swiecic
enya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-08, 12:36   #8
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Dobry Podklad Pilnie Poszukiwany !!!

*Revlon SkinLights Diffusing Tint Foundation

Jest super,nie jest kryjacy ale za to efekt rozswietlenia jest naprawde boski.Dobrze sie utrzymuje,nie sciera-jedynym mankamentem jest fakt,ze bardzo szybko sie konczy.
Jezeli chcesz uzyskac efekt ladnie rozswietlonej buzi to polecam i nie ma znaczenia czy uzyjesz go miejscowo czy na cala twarz,jest naprawde wart uwagi.

*Revlon SkinLights Lotion

Emulsja tez zasluguje na uwage mysle,ze dla Ciebie idealny bylby odcien golden light,pieknie podkresli karnacje.Najlepiej byloby gdybys mogla sobie sama zobaczyc kolory i wybrac.Nie polecam jej na cala twarz,jedynie miejscowo-wiec jako tako nie bedzie to rola podkladu jedynie bazy lub na nia nalozysz odrobine pudru sypkiego.

Jezeli chcesz sie czegos wiecej dowiedziec o tych kosmetykach-pytaj,odpowiem w miare mozliwosci-bo zakochalam sie w Revlonie i to bedzie dlugi zwiazek
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 13:37   #9
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Dobry Podklad Pilnie Poszukiwany !!!

Hexxana strasznie Ci dziekuje za odpowiedz a moze Revlon ma jeszcze cos w swojej kolekcji co moglabys polecic ?? a jesli chodzi o Revlon SkinLights Diffusing Tint Foundation to jaki odcien bylby odpowiedni dla mojej karnacji ??? i czy wiesz moze czy na allegro mozna kupic taki podklad oryginalny np tu : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58856496 bo wydje mi sie ze w sklepie bedzie on duzo drozszy
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 13:59   #10
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: Dobry Podklad Pilnie Poszukiwany !!!

Aleksandro,Revlon SkinLights Diffusing Tint Foundation raczej nie nadaje się do cer tłustych,bo wogóle nie matuje-jest to podkład rozświetlający i nie wyglądałby dobrze,a L'oreal Tru Match-hmm trudno mi ocenić,wedlug mnie nadawałby się,podobno jest przeznaczony do każdego rodzaju cery,ja mam normalną w kierunku suchej i jest ok.,pozdrawiam
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 15:30   #11
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Dobry Podklad Pilnie Poszukiwany !!!

Ja polecam podkład Rimmel Lasting finish, przetestowałam juz wiele podkładów ale ten jest najlepszy, świetnie matuje i ujednolica cerę , jest ona po nim taka gładka i satynowa. Nie wysusza jej ani nie ściąga, nie ciemnieje po kilku godzinach, można z łatwością dobrać sobie kolor. No i co ważne jest bardzo leciutki cena za 30 ml to ok 25 zł.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.