Paznokciowy wątek techniczny o Aliexpress - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-09, 17:30   #241
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
zadam bardzo głupie pytanie ale nie znam na nie odpowiedzi gdzie pisze czy przesyłka jest rejestrowana czy nie?
Roses (chyba) wrzucała kiedyś link w tym temacie lub w tym o gadzetach z chin do stronki z FAQ dotyczącym zakupów na ali i tam wszystko jest
numer rejestrowany ma i cyferki i literki
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 17:32   #242
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

dziękuje w takim razie lece czytać wszystko jak sie nie myle to kilka lipnych numerów mam podanych z literkami
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 19:05   #243
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Dziewczyny, podpowiedzcie:
Parę dni przed zakończeniem okresu ochronnego założyłam spór i już dobre parę dni czekam na "seller's approval"- co jak on się nie ustosunkuje do tego?
oddadzą kasę? Powinnam coś jeszcze zrobić, czy czekać na rozwój wydarzeń?
no i jak otworzyłam spór, to czas mi już nie "leci", tak?

Zamówiłam 2 lakiery i peel off u lula, jakoś 6 stycznia i ani widu ani słychu...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 21:04   #244
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
zadam bardzo głupie pytanie ale nie znam na nie odpowiedzi gdzie pisze czy przesyłka jest rejestrowana czy nie?
W aplikacji wyglada to tak (zaznaczylam w czerwonych ramkach). Sellers shipping metod to nierejestrowana. Small packet tez. Registred to rejestrowana.


Czasem jest mozliwosc wyboru/doplaty do innego rodzaju wysylki tak jak ponizej


---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podpowiedzcie:
Parę dni przed zakończeniem okresu ochronnego założyłam spór i już dobre parę dni czekam na "seller's approval"- co jak on się nie ustosunkuje do tego?
oddadzą kasę? ...
W sporze jest informacja, ze jesli sprzedawca sie nie ustosunkuje, to spor zostanie rozstrzygniety na takich warunkach, jakie ty zaproponowalas.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 21:21   #245
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
W sporze jest informacja, ze jesli sprzedawca sie nie ustosunkuje, to spor zostanie rozstrzygniety na takich warunkach, jakie ty zaproponowalas.
Roses, dziekuje
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 07:50   #246
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Sluchajcie, majfrend wywolal u mnie tak gromki smiech, ze dawno sie tak nie oplulam
Otworzylam wczoraj spor, powod-fejkowy tracking tzn numer ktory wogole nie dziala. Krotki jakis moze 6 cyfrowy. Mial byc registred air mail. Dzis chinczyk odpisuje, ze dzwonil na poczte i on wie ze moja przesylka jest juz w moim kraju. Ze na pewno krajowa poczta sie ociaga z dostarczeniem. Twierdzi ze rozmawial z samym naczelnikiem Oczywiscie prosi o zamkniecie sporu, bo to psuje jego interesy. Potem 4x powtorzyl zebym byla cierpliwa.

Grzecznie odpisalam, zeby mi udowodnil, ze przesylka poszla listem rejestrowanym to wtedy zamkne spor

Drugi majfrend, poproszony o realne zdjecie produktu, ktory planowalam zakupic odpisal tak jakby zdjecia im sie skonczyly (we dont have real pictures anymore) ale zdjecie z aukcji w 100% odzwierciedla jakosc, kolor i wszystko

Oni sa z innej gliny lepieni. To nie na moje nerwy
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 07:56   #247
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

te ich argumenty to naprawdę często zwalają z nóg...
Mnie ostatnio napisał że przesyłka będzie opóźniona z powodu zimy- część samolotów została odwołana. Dodam tylko że w tym samym czasie zamówiłam 5 innych rzeczy, wszystkie wysłane poza tą jedną u którego zima... widać cuś tam mu zamarzło
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 07:58   #248
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Poprawilyscie mi dzień

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 08:14   #249
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Z ich argumentow mozna wydac grube tomisko pt beczka smiechu

Stwierdzilam, ze nie bede juz sie z nimi cackac. Spory bede zakladac o najdrobniejszy detal, tak jak np fejkowy numer trackingowy. Zaplacilam kilka centow wiecej, bo sprzedawca deklarowal wysylke rejestrowana, skoro oszukal to nie ujdzie mu to na sucho. Niech sobie dzwoni po naczelnikach poczty
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 11:51   #250
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

zadzwoni o ile mu kabelki nie zamarzły z powodu zimy
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 16:53   #251
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

dobre

dziś do mnie dotarły klipsy dziękuje Roses

razem (a jednak osobno) dotarły drewniane patyczki tekst w nawiasie spowodowany jest zachowaniem naszej kochanej poczty polskiej

w skrzynce pocztowej znalazłam maleńką paczke (z patyczkami), a obok niej awizo, że na poczcie czeka druga paczka. W tej drugiej były właśnie klipsy jakim trzeba być bezczelnym człowiekiem żeby jedną paczke wrzucić a dla drugiej awizo zostawić? nie rozumiem dlaczego drugiej też nie wrzucił ;/ dodam że sprawdzałam i klipsy też mieściły się w skrzynce
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 17:12   #252
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Bo listonosz se zerknal jednym okiem ze sie nie zmieszcza i nie pchal na sile
Lece wiec potwierdzic odebranie na Ali.

Aktualizuje info o moim ostatnim sporze:
Majfrend po raz 10x zapewnia ze wyslal przesylke rejestrowana, ale numer ktory mi podaje, nie istnieje. Znowu dzwonil na poczte i gwarantuje mi ze paczka jest juz u mnie w kraju. Ku mojemu zdziwieniu, paczka dotarla, ale zamiast 3 przedmiotow ktore zamowilam jest 1. Paczka oczywiscie nierejestrowana. Pytam wiec dziada co to ma znaczyc i gdzie sa 2 pozostale przedmioty. Dziad kaze mi zamknac spor, bo dojda na pewno. Wkurzylam sie i eskalowalam. 5min pozniej dostaje info, ze sprzedawca zaproponowal full refund za wszystkie 3 przedmioty. WTF????
Wychodzi na to, ze dziad z premedytacja wyslal niekompletna paczke. Liczyl ze nie zauwaze czy co?
Na koniec dostalam od niego wiadomosc zebym zrozumiala ze oni sa mala firma, ze staraja sie jak najlepiej i zebym im 5 stars feedback zostawila

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-03-14 o 10:41
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 16:49   #253
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Dziewczyny chińczyk mi pisze ze poczta odesłał do niego lakiery i ze jak chce zwrot kasy to mam założyć spór I wybrac ze nie taki shipping method jak w opisie lub personal reason. Miałyśmy tak? To jakas ściema ?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 17:16   #254
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Ja im nigdy nie ide na reke, bo zawsze cos kręcą. Kiedy zamawialas? Ile ochrony zostalo? Albo kaz mu wyslac jeszcze raz, bo chcesz lakiery, albo zakladaj spor ze nie dostalas lakierow i chcesz full refund.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 19:44   #255
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ja im nigdy nie ide na reke, bo zawsze cos kręcą. Kiedy zamawialas? Ile ochrony zostalo? Albo kaz mu wyslac jeszcze raz, bo chcesz lakiery, albo zakladaj spor ze nie dostalas lakierow i chcesz full refund.
W sumie to już nie chce tych lakierów bo kupiłem podobne kolory wiec mi to na rękę. Ale boję się że jak zaznaczę to o co prosi to nie odda kasy. Raz juz mi napisal
28 lutego ze poczta odsyła paczkę i ze nada jeszcze raz wiec powiedziałam ze ok. Ale myślałam że tak sciemnial bo z fabryki nie do jechały lakiery bo nie było szans żeby zdążyły dotrzeć do polski i zostać odesłane..... w sumie chyba zrobię spór ze sprzedający nie wysłał paczki i sciemnia:/
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 19:46   #256
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Zrob tak jak piszesz, bo jak mu zostawisz furtke to zapewne z niej skorzysta.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 20:14   #257
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Zrob tak jak piszesz, bo jak mu zostawisz furtke to zapewne z niej skorzysta.
Prosiłam go o anumowa nie transakcji bo w przyczynach sporu jeśli przesyłka nie dotarła nie ma opcji która jest zgodna z tym co się dzieje a nie chce wymyślać bo się boje ze mi kasy nie odda. Napisałam ze jk nie anuluje to poczekam aż się skończy ochrona.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 20:22   #258
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Jestem swiecie przekonana, ze on tej paczki nawet nie wyslal
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 20:33   #259
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Jestem swiecie przekonana, ze on tej paczki nawet nie wyslal
Też tak myślę. Myślę też ze teraz chce mnie wykiwac wiec grzecznie poczekam do końca ochrony bo 20 zł piechotą nie chodzi a coś czuje ze koleś chce mnie naciągnąć
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 09:05   #260
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Dziewczyny mam problem.
Zamówiłam coś i zapłaciłam za przesyłkę 7,47zł
Przy zamówieniu widnieje : China Post Registered Air Mail
To jest przesyłka rejestrowana i numer trackingowy powinien się zgadzać prawda? Powinnam mieć możliwość zobaczenia gdzie aktualnie znajduje się moja przesyłka tak?

Bo najpierw mi majfrend kliknął, że niby wysłał (czas ochrony zaczął lecieć - te 60 dni) i od razu wysłał wiadomość, że ma dużo pracy i wyśle za 2-3 dni i że w trackingu będzie to widoczne za ok 7 dni. to było 21.02.2016
W trackingu widać jakąś datę 22.02 ale nie wiem o co chodzi. Na niektórych stronach trackingowych pisze, że taka przesyłka nie istnieje.

11.03.2016
No to napisałam do niego, żeby mi wysłał prawdziwy numer trackingowy i zapytałam czy paczka jest serio wysłana. Ostrzegłam, że jeżeli nie dostanę prawdziwego numeru to założę spór.

odpisał dzisiaj:
Hello dear,
We are sorry for any inconvenience have caused you.
You choose the free shipping of China Post Ordinary Small Packet Plus which can only check the information of postman receiving the parcel.
While it doesn't affect the shipment of the parcel.
We have sent it.
Please wait patiently,the parcel should arrive soon.
Hope for your understanding.
Have a nice day^^


Czyli, że niby wybrałam darmową przesyłkę. No bez jaj .. mam mu wysłać print screena, że zapłaciłam za rejestrowaną czy ja czegoś nie rozumiem w tych przesyłkach?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 09:18   #261
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Mialam to samo. Otworzylam spor o full refund zarzucajac mu ze wcale nie wyslal paczki mimo ze miala byc rejestrowana. Majfrend sie burzyl, wmawial ze dzwonil do naczelnika poczty i inne takie, ze paczka w drodze, kazal mi zamykac spor itd itp. Eskalowalam to po godzinie sam zakonczyl spor full refundem. Pisalam tu o tym niedawno.
Walcz o swoje.

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-03-15 o 09:27
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 09:31   #262
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mialam to samo. Otworzylam spor o full refund zarzucajac mu ze wcale nie wyslal paczki mimo ze miala byc rejestrowana. Majfrend sie burzyl, wmawial ze dzwonil do naczelnika poczty i inne takie, ze paczka w drodze, kazal mi zamykac spor itd itp. Eskalowalam to po godzinie sam zakonczyl spor full refundem. Pisalam tu o tym niedawno.
Walcz o swoje.
teoretycznie zostało mu 37 dni ochrony no ale bez jaj. będę jeszcze 37 dni czekać żeby się dowiedzieć?
Mam teraz już natychmiast zakładać spór? Czy poczekać?
Nie wiem, może to ja nie umiem sprawdzać tych numerów trackingowych.
Mogłabyś dla mnie sprawdzić?
RF185587984CN
Byłabym mega wdzięczna bo na niektórych serio nic nie wyszukuje a np. na 17track.net jest zaznaczone, że niby "W drodze" od 22.02 (kraj początkowy China ale nie ma kraju docelowego)

ok założyłam spór bo mnie wkurzył tym, że mi napisał że wybrałam darmową wysyłkę. Jeszcze jakby napisał, że wysłał darmową bo tak mu taniej albo co to okej.. może bym przełknęła ale on mi wmawia, że to ja wybrałam darmową..
No nic.. zobaczymy co z tego wyniknie.

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2016-03-15 o 11:03
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 13:49   #263
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;57368976]
ok założyłam spór bo mnie wkurzył tym, że mi napisał że wybrałam darmową wysyłkę. Jeszcze jakby napisał, że wysłał darmową bo tak mu taniej albo co to okej.. może bym przełknęła ale on mi wmawia, że to ja wybrałam darmową..
No nic.. zobaczymy co z tego wyniknie.[/QUOTE]

Dlatego ja im teraz zakladam spory o kazda pier#dole bo klamia w zywe oczy. Wmawiaja ci glupoty, a wisienka na torcie jest brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem.
Z nr ktory podalas wynika, ze paczka wyslana, ale nie wiadomo gdzie jest. Na pewno nie w PL bo poczta jej nie znajduje. Skoro zaplacilas za przesylke rejestrowana, to dokladnie takiej masz prawo od niego oczekiwac.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 14:10   #264
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

kochane ja znów z problemem.
A więc tak- Chińczyk nie wysłał mi bloków polerskich. Założyłam spór, on do sporu się nie odniósł ( nic nie odpisał). Spór się zakończył i wyskoczyło mi coś takiego jak w załączniku.
Co mam teraz kliknąć?
Pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png wizaz.png (82,1 KB, 38 załadowań)
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 14:19   #265
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Jak sie nie odniosl jak jest napisane ze czeka na twoja decyzje odnosnie propozycji sprzedajacego?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 14:27   #266
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dlatego ja im teraz zakladam spory o kazda pier#dole bo klamia w zywe oczy. Wmawiaja ci glupoty, a wisienka na torcie jest brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem.
Z nr ktory podalas wynika, ze paczka wyslana, ale nie wiadomo gdzie jest. Na pewno nie w PL bo poczta jej nie znajduje. Skoro zaplacilas za przesylke rejestrowana, to dokladnie takiej masz prawo od niego oczekiwac.
Ooo listonosz dzisiaj zostawił awizo "inna przesyłka" obok napisane, że malutka. Jakby się okazało, że to coś z tego sporu to co mm zrobić? Pójdę ok 18 na pocztę zobaczyć co to jest. No ale skoro nie ma tego w systemie poczty polskiej to raczej niemożliwe, że to akurat to coś?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 14:30   #267
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

faktycznie
przeoczyłam odpowiedź.
A więc napisał mi żebym dała mu szansę i zamknęła spór- mam eskalować?

Zaznaczę tylko, że przedłuża mi po raz kolejny czas ochrony. Paczka doszła jakiś czas temu ale w paczce były same pilniki- brakowało bloków. Kazał mi poczekać kilka dni, że niby bloki wysłane innym listem- czekałam 3 tygodnie i nic.
Eskalować?
Czy odpisać, że nie zgadzam się już na oczekiwanie i chcę full refund za bloczki?
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 14:41   #268
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Diana, to juz Twoja decyzja czy bedziesz dluzej czekac, czy nie. Jesli znudzilo ci sie czekanie to eskaluj.

Kopnieta, nie wywroze ci co czeka na poczcie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 14:45   #269
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kopnieta, nie wywroze ci co czeka na poczcie
tak tak ja wiem, że nie wywróżysz tak tylko pytam czy jeśli czegoś nie ma w systemie poczty polskiej to czy możliwe jest, że to akurat to masło maślane no nic... wszystko okaże się po 18 Dam znać
Ale mam jeszcze pytanie bo jak się okaże, że to jednak to coś to mam zamknąć spór tak? i wtedy on otrzyma pieniądze tak?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 15:06   #270
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Dziękuję Roses za pomoc. Eskalowałam spór- mam dość czekania i czytania po raz kolejny, że przesyłka wysłana a nic nie dochodzi od ponad 1,5 miesiąca.
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-16 01:40:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.