Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 ! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-27, 07:24   #1081
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Dzień dobry!!!!

Uroczyście oświadczam, że został równiusieńki MIESIĄC do ŚLUBU!!
: jupi::j upi:
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:25   #1082
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Dziewczynki Jak przerobić zdjęcia w NEF-ach na jakiej jpg? I zmniejszyc je troche (bo sa ogromne)? Chcialam wam pokazac próbny makeup i wlosy ale nie wiem jak to ogarnac Pliiis?
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:26   #1083
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!!!

Uroczyście oświadczam, że został równiusieńki MIESIĄC do ŚLUBU!!
: jupi::j upi:
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:26   #1084
tusia0708
Zakorzenienie
 
Avatar tusia0708
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 348
Odp: Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!!!

Uroczyście oświadczam, że został równiusieńki MIESIĄC do ŚLUBU!!
: jupi::j upi:
przeleci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

tusia0708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:30   #1085
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!!!

Uroczyście oświadczam, że został równiusieńki MIESIĄC do ŚLUBU!!
: jupi::j upi:
szybko minie
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:32   #1086
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

anius_7 - nie wytrzymałam i podejrzałam Twoje zdjęcia na fb u Pani fotograf! Wyglądałaś ślicznie! Ta fryzurka to cudo. Można wiedzieć kto Ci ją "zmajstrował"? I widzę, że mamy tę samą makijażystkę? Możesz mi powiedzieć jak sprawował się makijaż w jej wykonaniu?

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Dziewczyny ja już nie mogę się doczkać. Zaraz na tańce zmykam.. nie potrafię tańczyć..
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:32   #1087
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

ŚLUB POJUTRZE!!!!!!!

Dziewczyny, potrzebuję wsparcia
Streeeeeesik!!!

No i umie ktos te zdjęcia zmienić?
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 07:35   #1088
tusia0708
Zakorzenienie
 
Avatar tusia0708
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 348
Odp: Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz.

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
ŚLUB POJUTRZE!!!!!!!

Dziewczyny, potrzebuję wsparcia
Streeeeeesik!!!

No i umie ktos te zdjęcia zmienić?
Wyluzuj! Ślub to nie koniec świata a początek cudownej drogi u boku męża!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

tusia0708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:38   #1089
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!!!

Uroczyście oświadczam, że został równiusieńki MIESIĄC do ŚLUBU!!
: jupi::j upi:
klask i:
A co do wczorajszych ślubów i rozwodów - kiedyś Kościół miał "większą władzę" no i dodatkowo dochodzi dzisiejsza mentalność ludzi wykreowana głównie przez telewizje i pogląd na księży i Kościół - na co się dzieje tam w środku - ludziom oczy się otwierają.
Ale głównie chodzi o wygodę i fakt że kiedyś o rozwodach się nie mówiło, wiecie np moja babcia jest tak wychowana (na wsi) że sprząta, gotuje, i daje dup... kiedy dziadek sobie zażyczy - teraz gdyby mi tż powiedział chodz do łóżka a ja bym powiedziała że nie mam ochoty - a on by powiedział - co mnie to obchodzi chodz bo mi się chce - to bym pewnie mu odpyskowała
Oczywiście są różne powody rozwodów - niektóre błahe niektóre poważne, tylko czasy też są inne. Jak patrze na mają babcie i widze jak traktuję ją dziadek i widze jak jego najstarszy syn traktuję swoją żonę to ja bym się dawno postawiła a moja babcia uważa że tak ma być bo tak od zawsze było (zwłaszcza na wsi)
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:39   #1090
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
ŚLUB POJUTRZE!!!!!!!

Dziewczyny, potrzebuję wsparcia
Streeeeeesik!!!

No i umie ktos te zdjęcia zmienić?
Teraz już nie ma czasu na panikę, teraz to po prostu musisz przyjśc i już
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:41   #1091
Shawna
Wtajemniczenie
 
Avatar Shawna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 2 254
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!!!

Uroczyście oświadczam, że został równiusieńki MIESIĄC do ŚLUBU!!
: jupi::j upi:


I witam się
__________________
A czas mija...
Shawna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 07:42   #1092
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
ŚLUB POJUTRZE!!!!!!!

Dziewczyny, potrzebuję wsparcia
Streeeeeesik!!!

No i umie ktos te zdjęcia zmienić?

Ale zazdroszcze Nie będzie źle

Co do zdjęć
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:43   #1093
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
anius_7 - nie wytrzymałam i podejrzałam Twoje zdjęcia na fb u Pani fotograf! Wyglądałaś ślicznie! Ta fryzurka to cudo. Można wiedzieć kto Ci ją "zmajstrował"? I widzę, że mamy tę samą makijażystkę? Możesz mi powiedzieć jak sprawował się makijaż w jej wykonaniu?

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Dziewczyny ja już nie mogę się doczkać. Zaraz na tańce zmykam.. nie potrafię tańczyć..
osz Ty szpiegu Czesała mnie Monika z Majorki. Na próbnej mi inne cudo stworzyła, przód był chyba nawet ładniejszy, ale słabiej się trzymał. A jednak chciałam mieć pewność, że mi się nic nie rozpadnie i poza tym ona się sama śmiała, że w dniu ślubu włosy same mi się układały do góry. Więc zmieniłyśmy koncepcję i miałam "gołe" czoło

A makijaż super! wszystko się trzymało, nie świeciłam się, rewelacja! A p. Ula jest czadowa tak rozluźniła atmosferę i ciągle żartowała, że jestem sobowtórem Mlynkowej
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:44   #1094
Kin_Ga07
Wtajemniczenie
 
Avatar Kin_Ga07
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: SACRUM
Wiadomości: 2 063
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

__________________

U&I
Kin_Ga07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:45   #1095
Kyiia
Zakorzenienie
 
Avatar Kyiia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 869
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
klask i:
A co do wczorajszych ślubów i rozwodów - kiedyś Kościół miał "większą władzę" no i dodatkowo dochodzi dzisiejsza mentalność ludzi wykreowana głównie przez telewizje i pogląd na księży i Kościół - na co się dzieje tam w środku - ludziom oczy się otwierają.
Ale głównie chodzi o wygodę i fakt że kiedyś o rozwodach się nie mówiło, wiecie np moja babcia jest tak wychowana (na wsi) że sprząta, gotuje, i daje dup... kiedy dziadek sobie zażyczy - teraz gdyby mi tż powiedział chodz do łóżka a ja bym powiedziała że nie mam ochoty - a on by powiedział - co mnie to obchodzi chodz bo mi się chce - to bym pewnie mu odpyskowała
Oczywiście są różne powody rozwodów - niektóre błahe niektóre poważne, tylko czasy też są inne. Jak patrze na mają babcie i widze jak traktuję ją dziadek i widze jak jego najstarszy syn traktuję swoją żonę to ja bym się dawno postawiła a moja babcia uważa że tak ma być bo tak od zawsze było (zwłaszcza na wsi)
Ja zaczęłam zmieniać męża Do tej pory był przyzwyczajony że mama robi mu kanapki do pracy i na śniadanie. Przez dwa pierwsze dni budził mnie jak wstawał do pracy. Niby przez przypadek tylko... ale czekał aż zejdę zrobić mu śniadanie. Przed ślubem mu zapowiedziałam że kanapek rano ode mnie nie dostanie, bo nie będę się zwlekać z łóżka skoro świt żeby zrobić mu 2 kanapki Biedak sam kombinował co zabrać do pracy jak zobaczył że nie żartowałam z tym wstawaniem. Teściową niby też prosiłam żeby mu już nie szykowała, no ale nie wiem ile wytrzyma w tym postanowieniu
__________________
Jednego odesłano - i następnie stracono - za nieudaną próbę zabójstwa wyższego rangą studenta, drugi został zabity na arenie w czasie ćwiczeń, a trzeci umarł z przyczyn naturalnych - sztylet w sercu naturalnie powoduje śmierć.

Kyiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:50   #1096
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Dziń dybry
__________________
=>

Zapuszczam włosy, dbam o paznokcie

poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:51   #1097
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Witajcie
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:52   #1098
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cześć czwartek, ufff już blisko do weekendu.

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Jadłam to wczoraj

I jeszcze TZ pyta ugotowacv farfale? A ja "Nie z pene jemy carbonare"


Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Dobra, wklejam zdjecia swojej sukienki z Tesco . Oczywiscie zdjecia nie oddaja jej uroku i fotografia pogrubia

Ma takie fajne kokardki na ramionach <love dla ubogich>
A druga kupilam, bo ma super tyl Tz mowi, stan tylem jakbys byla obrazona, wiec zalozylam rece i wygladam jak garbata babulenka, ale co tam

No i powiedzcie mi czy do pierwszej pasuja te buty?
(wyczyszze dzisiaj to lustro )

Załącznik 5303953Załącznik 5303954Załącznik 5303955Załącznik 5303956
Piękne te kiecki i piękna Ty! Buty pasują

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Dziękować to są takie duże płytki, 30x90cm, z fakturą (w sensie że nie są płaskie). Też bylismy napaleni na lacobel, ale nie robi się go jak jest płyta gazowa
A no widzisz, nie wiedziałam My mamy płytę ceramiczną, na dodatek nad nią mam okno = tam akurat nie będzie lacobelu, więc luz. Pamiętasz może jak wygląda relacja cenowa lacobelu do tych płytek które masz?

Cytat:
Napisane przez burlesque90 Pokaż wiadomość
A do Was mam niesamowitą prośbę - trzymajcie za mnie kciuki jutro o 13
Mam wtedy ten cholernie trudny egzamin, a myślę, że moja wiedza pozostawia wiele do życzenia

Prrrroooooszszszęęęę:pros i:


Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Ja usłyszałam od jednej osoby z rodziny tż, że "rodzina męża to nie rodzina"
Cytat:
Napisane przez Karoloo Pokaż wiadomość
A ja słyszałam, że szwagier to nie rodzina
Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
W tv kiedyś słyszałam tekst "wątróbka nie mięso - synowa nie córka"
Taaa, a ja słyszałam, że w prezerwatywie to nie zdrada, bo nie ma pełnej komunii ciał także wiecie

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!!!

Uroczyście oświadczam, że został równiusieńki MIESIĄC do ŚLUBU!!


Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
ŚLUB POJUTRZE!!!!!!!

Dziewczyny, potrzebuję wsparcia
Streeeeeesik!!!
Oddychaj, będzie pięknie!




Wczoraj spisaliśmy protokół Poszło bezboleśnie. Proboszcz wydrukował nam zapowiedzi dla naszych parafii i dał kartki do spowiedzi, a następnie zaprosił nas na za miesiąc. Zapytałam, czy już wtedy będziemy omawiali przebieg mszy, a on że tylko tak ogólnie, bo szczegółowo to dopiero w tygodniu przedślubnym. No to po cholerę to spotkanie za miesiąc? będzie nas z katechizmu przepytywał czy co? a no i w przyszłym tygodniu mamy mu dowieźć zaświadczenie z USC i ostatnie świadectwa szkolne z oceną z religii do wglądu Acha, no i zajrzeliśmy do kościoła - rusztowanie stoi, malowanie trwa. Oby wyrobili się z tym w 2 miesiące...

Potem poszliśmy na naszą salę. TŻ marudził, nie chciał iść bo za wcześnie i w ogóle po co i bez sensu. Tymczasem menadżerka ucieszyła się na nasz widok i powiedziała, że gdybyśmy się nie pojawili, to ona by po nas dzwoniła w przyszłym tygodniu, bo już trzeba ustalać menu - mina TŻ bezcenna Mają w sierpniu osiem (OSIEM) wesel i najpóźniej do 20 lipca chcą mieć poustalane wszystkie sierpniowe menu, żeby wiedzieć jakie zamówienia złożyć u dostawców i jak zaplanować pracę (okazuje się, że sami wytwarzają wszystko na wiejski stół na przykład kiełbasa, pasztety itp. - wszystko ich roboty).

Po raz kolejny zostałam pozytywnie zaskoczona, bo dostaliśmy z TŻ "Harmonogram wesela" do uzupełnienia - tabela na 4 strony A4, a w niej wszystkie drobiazgi, mamy pozaznaczać na co się decydujemy a na co nie, gdzie mają stać poszczególne kategorie produktów (na stołach czy na bufecie), o której godzinie chcemy dania, tort, podziękowania, czy kieliszki chcemy tłuc przed hotelem czy na sali... Menadżerowie myślą o wszystkim A przy okazji calutki przebieg wesela będą mieli na papierze = nie będą nam zawracać głowy podczas imprezy i wszystko na pewno pójdzie zgodnie z planem Poza tym wydrukowali nam 3 egzemplarze planu sali (zaznaczona scena, filary, okna itp.) i możemy sobie na tym rysować opcje ustawienia stołów Mamy do nich podjechać w połowie lipca, żeby ustalić menu i wstępnie opracować ten harmonogram. Coraz bardziej czuję, że to już niedługo
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:52   #1099
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !



Z teściowa niestety nie najlepiej, jest w ostrej niewydolności układu krwionosnego - leży na sali wzmożonego nadzoru Po lekach czuje sie juz lepiej, ale generalnie szału nie ma. Zobaczymy, co lekarze powiedzą popołudniu.
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 07:53   #1100
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez Kin_Ga07 Pokaż wiadomość

hej

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość
Dziń dybry
hej hej
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:54   #1101
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Violet za protokół.
Obsługa sali brzmi baardzo profesjonalnie

My z kolei dostaliśmy zaproszenie na kolejne wesele - tym razem na 7 września
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:56   #1102
tusia0708
Zakorzenienie
 
Avatar tusia0708
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 348
Odp: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Violet ale super sala! Pełen profesjonalizm! Jestem pod wrażeniem!

Za protokół

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

tusia0708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:57   #1103
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Dziś znowu mam się czym chwalić
Wczoraj TŻ wybrał garnitur (jest zaklepany i odłożony, w sobotę jedziemy go zakupić) i kupił do niego muchę i buty
I tutaj zaczął się problem.
Do tej pory chciałam mieć dodatki w kolorze czerwonym (zaproszenia są z czerwienią, sala ma bordowe ściany, chciałam mieć na zmianę czerwone balerinki i może jakiś dodatek czerwonych kwiatów w bukiecie).
I teraz tak: garnitur TŻ ma kolor taki jakby szaro-niebieski. Mucha ciemno niebieska.
Pomijając fakt, że może bym chciała, żeby TŻ wyglądał bardziej klasycznie (ale on jest zachwycony tym zestawem, więc nie mam serca zmieniać na siłę jego koncepcji) zastanawiam się, czy by nie zrezygnować z czerwonych butów (na rzecz ciemno niebieskich) i z czerwonych kwiatów w bukiecie (np. same białe/kremowe).

Może trochę ciężko to wytłumaczyć, nie wiem czy to widzicie.....
Ale za wszelkie sugestie będę wdzięczna A zdjęcia TŻ będę miała w sobotę.
__________________
=>

Zapuszczam włosy, dbam o paznokcie

poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:57   #1104
tusia0708
Zakorzenienie
 
Avatar tusia0708
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 348
Odp: Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz.

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość


Z teściowa niestety nie najlepiej, jest w ostrej niewydolności układu krwionosnego - leży na sali wzmożonego nadzoru Po lekach czuje sie juz lepiej, ale generalnie szału nie ma. Zobaczymy, co lekarze powiedzą popołudniu.
Mam nadzieja że będzie dobrze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

tusia0708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:00   #1105
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !



Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
[COLOR="Purple"]Może to trochę głupie pytanie, ale trochę mnie nurtuje. Czy na weselu same podchodzicie do stolików gości, żeby z nimi porozmawiać? Czy raczej młodzi siedzą za swoim stołem? Jak myślicie to samo z siebie tak wszystko wychodzi? Jako weselny gość nigdy nie zwróciłam na to uwagi, nie widziałam co robią młodzi, oczywiście prócz pierwszego tańca, podziękowań dla rodziców oraz oczepin.
Mysle, ze byloby to bardzo niegrzeczne, gdyby mlodzi siedzieli przy stole i czekali, az ktos do nich podejdzie. To oni sa gospodarzami, podejmuja gosci, bo prosili ich na wesele i kraza po sali ropzmawiajac z kazdym gosciem, przysiadajac sie do stolow
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:01   #1106
Kin_Ga07
Wtajemniczenie
 
Avatar Kin_Ga07
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: SACRUM
Wiadomości: 2 063
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Violuś z takim menadżerem sali myślę,że możesz być spokojna, widać, że to profesjonaliści

Gratki za protokół
__________________

U&I
Kin_Ga07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:01   #1107
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość


Z teściowa niestety nie najlepiej, jest w ostrej niewydolności układu krwionosnego - leży na sali wzmożonego nadzoru Po lekach czuje sie juz lepiej, ale generalnie szału nie ma. Zobaczymy, co lekarze powiedzą popołudniu.

hej

Oby wszystko było OK, a za teściową
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:02   #1108
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Kupilas to normalnie w tesco na sali? Duzo było? Jejku, moze jutro bym podjechala po ta pierwszą bo jest cuuuudowna!!!!!
Duzo bylo, ja mam rozmioar 38, bylo jeszcze wszystko w dol, jedna 40 i jedna 42. Na kapelance of kors jedz, bo piekna jest i pieknie zrobiona, super sie leje
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:03   #1109
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!!!

Uroczyście oświadczam, że został równiusieńki MIESIĄC do ŚLUBU!!
: jupi::j upi:


Także tego... u mnie też

Normalnie od rana mnie brzuch boli i czuję jakiś dziwny ucisk w klatce piersiowej... Strasznie się stresuję ślubem, chcę, żeby już było po... I jeszcze tyle spraw zostało do załatwienia Nie wiem czy się wyrobię. No masakra jakaś...
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:03   #1110
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Odp: Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
Rany, wracam pociągiem z tej rozmowy. Wyglada że mam spore szanse Decyzje mam poznać już jutro!
Super
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.