Murzynki masażystki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 12:12   #1
Mandisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3

Murzynki masażystki


Co myślicie o typowo afrykańskim centrum masażu, gdzie masowałyby tylko wyspecjalizowane Murzynki z danego regionu Afryki? Mam taki pomysł na biznes, tylko nie wiem, czy to chwyci - wiadomo, trochę rasizmu jednak w Polsce jest. Dodam, że chodzi mi o duże miasto.
Mandisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 13:07   #2
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Murzynki masażystki

Dlaczego nie? Dla mnie super! Dalabys prace dziewczynom, ktore w Polsce zwykle pracy zadnej nie maja, z braku tolerancji...

Poza tym to super pomysl na biznes - tylko musza naprawde posiadac umiejetnosci i musisz to ukierunkowac na naprawde Afrykanskie klimaty - i bynajmniej nie chodzi tu o skape skorzane stroje w centki dla masazystek

istnieje cos tagiego jak typowo afrykanski masaz? (tak jak ajurwedyjski?)

Naprawde pomysl mi sie podoba.

Sama myslalam o afrykanskiej restauracji w Lodzi, ktora bylaby w calosci obslugiwana przez Nigeryjczykow, Kenijczykow i innychm zwykle studentow - ktorzy nigdy nie maja szansy na prace w Lodzi. A Afrykanska kuchnia jest przepyszna!
Tylko nie mam funduszy.
Gratuluje.
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 13:31   #3
Mandisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Murzynki masażystki

Pewnie, że są typowo afrykańskie masaże! I typowo afrykańskie techniki, które w Afryce są szeroko stosowane, a w Polsce raczej mało znane (np. masaż na bazie specjalnego cukru czy gorących kamieni). Niestety nie myślę o zatrudnianiu dziewczyn w Polsce, raczej sprowadzeniu wyszkolonych kobitek z Afryki (osoby, które znam, bo sama tu mieszkam). I oczywiście wszystko od A do etniczne - wystrój, muzyka i kadra. Na pewno goło nie będzie, ale niebanalnie - jak najbardziej!
Mandisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 12:03   #4
lejdibeta
Raczkowanie
 
Avatar lejdibeta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 47
Dot.: Murzynki masażystki

Pomysł rewelacyjny! Ja się zajmuję typowo kosmetycznym aspektem masażu i nie wyobrażam sobie u siebie masaży wschodnich czy afrykańskich. Po prostu nie podoba mi się łączenie tak różnych klimatów.
Dlatego Twój pomysł jest rewelacyjny. Skupiasz się tylko na jednej rzeczy i w miarę upływu czasu stajesz się specjalistką w tej dziedzinie, w której działasz, a nie we wszystkim po trochę.
Duże miasto też jest tutaj czynnikiem sprzyjającym, aczkolwiek powstaje pytanie, czy w tym mieście nie ma już czegoś podobnego (nie chodzi mi o czarnoskóre kobiety, a raczej o rodzaj usługi). Jeśli nie ma, to pozostaje tylko otwierac i zrobic dobrą (to niekoniecznie znaczy drogą) reklamę.
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na rozwój Twojego pomysłu
lejdibeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 19:55   #5
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Murzynki masażystki

Cytat:
Napisane przez Mandisa Pokaż wiadomość
Pewnie, że są typowo afrykańskie masaże! I typowo afrykańskie techniki, które w Afryce są szeroko stosowane, a w Polsce raczej mało znane (np. masaż na bazie specjalnego cukru czy gorących kamieni). Niestety nie myślę o zatrudnianiu dziewczyn w Polsce, raczej sprowadzeniu wyszkolonych kobitek z Afryki (osoby, które znam, bo sama tu mieszkam). I oczywiście wszystko od A do etniczne - wystrój, muzyka i kadra. Na pewno goło nie będzie, ale niebanalnie - jak najbardziej!

super! ja się zapisuję na taki masaż od razu

A gdzie mieszkasz dokładnie???

Dobrym pomysłem byłoby np po jakimś czasie szkolenie uczennic - już własnie tych mieszkających w Polsce, jeśli biznes przyniósłby dochód, otwarcie filii....
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 11:32   #6
Mandisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Murzynki masażystki

Na pewno jeśli biznes okaże się sukcesem, postaram się o otwarcie filiii w innych miastach)) Liczę, że będzie zainteresowanie, bo sporo ludzi ceni sobie etniczne klimaty, a takich miejsc wciąż jeszcze w Polsce brakuje (no i nie każdy też może tak daleko wyjechać, żeby poznać inną kulturę).
Chcę przenieść w całości afrykański klimat - z tamtejszymi kosmetykami, przyrządami, meblami, nawet recepcjonistką

Malaika - dzięki za pomysł z uczennicami, choć nie wiem, czy akurat znajdą się chętne z danego kraju (nie chcę pisać na forum skąd - wiadomo - konkurencja nie śpi, podaj maila, to Ci prześlę).
Mandisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 13:31   #7
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Murzynki masażystki

Mi się bardzo podoba pomysł Zyczę powodzenia!
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.