Kocham Lancome!!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 21:10   #91
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kocham Lancome!!!

Sis, po twoim opisie poleciałam dziś oglądać Vanilkę. Faktycznie śliczna
Równie fajny i bardzo podobny jest 33 Pamplemousse. Nadrobinkowany do granic możliwości
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 22:35   #92
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Mam takie osobiste pytanko do Ciebie Sis... Co najbardziej lubisz w blyszczykach? Blysk (tafla wody czy naturalny nablysk), drobinki czy ich brak, konsystencja (geste czy rzadkie), sposob aplikacji ( pedzelek, gabeczka, tubka )?
Kiedyś tylko i wyłącznie używałam błyszczyki które miały pędzelek.
Potem gdy usłyszałam o JT kupiłam jeden taki błyszczyk zwiedziona ciekawością- użyłam dwa czy trzy razy i stwierdziłam, że przereklamowany. Do tego nie lubiłam tubek.

Po pewnym czasie, akurat nie miałam innego błyszczyka w torebce więc używałam tego JT- jak się skończył to okazało się, że nie mogę bez niego żyć Nie mam teraz czasu na malowanie ust pędzelkiem, więc JT to zbawienie (teraz tylko tubki używam), do tego jako jedyny błyszczyk nie wysuszył i nie zniszczył mi ust- każdy inny na dłuższą metę strasznie masakrował skórę.
No i oczywiście ta wydajność

Dla mnie błyszczyk powinien dawać ładny błysk na ustach (lekką taflę, ale lubię też taki delikatny połysk, unikam takich sztucznych wyglądających jakby mi coś z ust spływało), uwielbiam drobinki (ale w planach mam zamiar kupić kompletnie bezdrobinkowy błyszczyk, dający efekt takich bladych ust), konsystencja średnia- jak w JT, oraz tylko tubka- na inne nie mam czasu i do tego trudno dyskretnie się umalować


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Sis, po twoim opisie poleciałam dziś oglądać Vanilkę. Faktycznie śliczna
Równie fajny i bardzo podobny jest 33 Pamplemousse. Nadrobinkowany do granic możliwości
To muszę sprawdzić ten nr33- jaki ma kolor? Bo raczej wolę jasne.
EDIT:
Aaa już wiem który to
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 10:33   #93
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kocham Lancome!!!

Nowości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kanetubes.JPG (110,6 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kane-lancome.jpg (30,7 KB, 59 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 11:42   #94
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Nowości
Ten jasno-różowy z tyłu na samej górze będzie mój
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 20:09   #95
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Kocham Lancome!!!

Chciałam poinformować, że miałam przyjemność przetestować ten nowy podkład Lancome Lumessence

Jest bardzo przyjemny w aplikacji, dobrze się rozprowadza, nie robi maski na twarzy, kryje lekko a i jak więcej się nałoży to mocniej
Jest trwały, raczej nie matuje.

Jego główne zadanie- rozświetlenie twarzy, czy chociaż zmiękczenie rysów, jakieś lekkie ożywienie- nic takiego nie widzę. Niestety Ale podkład jest dobry.

Możliwe, że go kupię ale będę musiała go jeszcze trochę potestować
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 23:52   #96
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ja testowałam dziś najnowszy tusz Lancome Hypnose Onyx Z maleńkimi drobinkami...Już mam na niego chrapkę..
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 00:00   #97
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja testowałam dziś najnowszy tusz Lancome Hypnose Onyx Z maleńkimi drobinkami...Już mam na niego chrapkę..
To już jest?????

Gdzie ?
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 00:08   #98
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Kocham Lancome!!!

tez b. lubie Lancome
moja kolekcja jest bardzo skromna.. z kolorowki posiadam jedynie tusz Hypnose , pomadke Color Fever , eyeliner.
z pielegnacji - miniaturke plynu do demakijazu, kilka probek kremow
z zapachow Hypnose ,prawie cala serie wode perfumowana , krem do ciala, balsam do ciala i letnia wersje Hypnose Sheer legere
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 00:09   #99
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja testowałam dziś najnowszy tusz Lancome Hypnose Onyx Z maleńkimi drobinkami...Już mam na niego chrapkę..

wiecej szczegolow, prosze!
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 00:31   #100
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość

wiecej szczegolow, prosze!

Tusz Hypnose Onyx zawiera maleńkie migoczące drobinki, wyglądające jak brokat, ale efekt jest bardzo delikatny i wcale nie "brokatowy". Ja testowałam go w perfumerii na tusz, który już miałam na rzęsach, więc efekt na pewno nie był taki, jaki powinien być. Ale rzęsy były po nim śliczne, bardzo czarne i błyszczące. Miałam rzęsy pomalowane tuszem Clinique High Impact, a po użyciu Hypnose Onyx stwierdziłam, że jednak tusze Lancome nie mają sobie równych! Ostatnio moim faworytem był Virtuose, który jest świetny, no, ale jak pojawił się ten, to przecież ja muszę go mieć Przyjrzę mu się jeszcze raz jutro

Kamisio nie wiem, czy ten tusz jest już w Polsce, bo ja jestem w Irlandii. Ale myślę, że szybko się pojawi
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 00:34   #101
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Tusz Hypnose Onyx zawiera maleńkie migoczące drobinki, wyglądające jak brokat, ale efekt jest bardzo delikatny i wcale nie "brokatowy". Ja testowałam go w perfumerii na tusz, który już miałam na rzęsach, więc efekt na pewno nie był taki, jaki powinien być. Ale rzęsy były po nim śliczne, bardzo czarne i błyszczące. Miałam rzęsy pomalowane tuszem Clinique High Impact, a po użyciu Hypnose Onyx stwierdziłam, że jednak tusze Lancome nie mają sobie równych! Ostatnio moim faworytem był Virtuose, który jest świetny, no, ale jak pojawił się ten, to przecież ja muszę go mieć Przyjrzę mu się jeszcze raz jutro

Kamisio nie wiem, czy ten tusz jest już w Polsce, bo ja jestem w Irlandii. Ale myślę, że szybko się pojawi
Już myślałem że falstart jest w polsce będzie po świetach wielkanocnych albo w ich okolicach
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 01:33   #102
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ciekawe bo nie słyszałam przedtem o tym tuszu aż będę się musiała rozejrzeć, jestem strasznie ciekawa jaki efekt daje.
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 06:35   #103
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
tez b. lubie Lancome
moja kolekcja jest bardzo skromna.. z kolorowki posiadam jedynie tusz Hypnose , pomadke Color Fever , eyeliner.
z pielegnacji - miniaturke plynu do demakijazu, kilka probek kremow
z zapachow Hypnose ,prawie cala serie wode perfumowana , krem do ciala, balsam do ciala i letnia wersje Hypnose Sheer legere
Jak twoje wrażenia jeśli chodzi o pomadkę?? Jest na nią teraz super promocja na truskawie i zastanawiam się nad zakupem, ale nigdy jej nie testowałam
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 07:25   #104
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kocham Lancome!!!

Tez mam próbkę nowego podkładu i sama mie wiem. Musze jeszcze potestować. Kryje średnio, można dokładać warstw, wtapia się w skórę, średnio trwały, nie ciemnieje. Specjalnego rozświetlenia nie widzę. Czoło mi się po nim błyszczy. Nie wiem czy kupię. Mam kolor 01.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 08:09   #105
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Kocham Lancome!!!

Kolejny fajny wątek do czytania

Ale ja osobiście za Lancome nie przepadam - cieni nigdy nie stosowałam, jakoś do mnie nie mówią. Nie widziałam żadnego zestawu, żadnej paletki, który jakoś by mi się spodobał i chwycił za serce
Za to lubię tusze no i JT
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 14:59   #106
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Jak twoje wrażenia jeśli chodzi o pomadkę?? Jest na nią teraz super promocja na truskawie i zastanawiam się nad zakupem, ale nigdy jej nie testowałam
jestem zadowolona , kolor bardzo intensywny,satynowy i dosyc trwala
mam kolor nr 324, sama nie wiem cos pomiedzy czerwienia a wisnia , dosyc ciemny ,ale mi odpowiada
moja mama rowniez uzywa color fever w kolorze brudnego rozu (chyba 306 ,ale pewna w 100% nie jestem) i jest b.zadowolona.


Co sadzicie o pudrach w kompakcie Lancome? jeszce nie mialam okazji nawet przetestowac :-/
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 01:26   #107
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Testowałam dziś jeszcze raz Hypnose Onyx -tym razem solidniej-i muszę nieco zmienić moją opinię o nim Jest, niewątpliwie, śliczny, ale efekt jest bardziej wyrazisty, niż sądziłam. Rzęsy są pięknie migoczące i połyskujące. Tusz pozostawia na nich maleńkie srebrne drobinki. Wygląda to bardzo efektownie, ale raczej wieczorowo
Ja również dopisuję się do grona Wielbicielek Juicy Tubes W tym momencie mam Caramel Gospel, Toffee,Fraise,Marshmallow Electro i jeszcze 2 rózowe, których nazw nie pamiętam...
Z Lancome mam też cienie Color Focus poczwórne, kredkę, oczywiście tusze-virtuose, fatale, hypnose i l'extreme. Miałam kiedyś flextencils i extencils(chyba tak się nazywał). Nie zachwycił mnie puder sypki ME.Z pielęgnacji-kremy Primordiale Optimum pod oczy, na dzień i na noc(bardzo lubię), oraz serum(nie podobało mi się, oddałam siostrze),do demakijażu bi-facil, krem pod oczy renergie morpholift, serum sensation totale(bardzo dobre), krem na noc bienfait multi-vital. No i oczywiście perfumy-długo byłam wierna Tresor, teraz często wracam do Hypnose...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 13:36   #108
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Kocham Lancome!!!

Też lubię Lancome Szczególnie malowidła do ust i tusz Vitruose. Wklejam swoją skromną kolecję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3443.jpg (108,2 KB, 180 załadowań)
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 17:17   #109
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ja na pewno kupię ten tusz Lancome Hypnose Onyx- cudownie go opisałaś Serenite
Będzie super na lato, bo Hypnose jest jedynym tuszem w którym mogę wyjść na plażę, leżeć 5h, trochę pospać, a tusz cały czas jest w tym samym miejscu
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 17:55   #110
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Tusz Hypnose Onyx zawiera maleńkie migoczące drobinki, wyglądające jak brokat, ale efekt jest bardzo delikatny i wcale nie "brokatowy". Ja testowałam go w perfumerii na tusz, który już miałam na rzęsach, więc efekt na pewno nie był taki, jaki powinien być. Ale rzęsy były po nim śliczne, bardzo czarne i błyszczące. Miałam rzęsy pomalowane tuszem Clinique High Impact, a po użyciu Hypnose Onyx stwierdziłam, że jednak tusze Lancome nie mają sobie równych! Ostatnio moim faworytem był Virtuose, który jest świetny, no, ale jak pojawił się ten, to przecież ja muszę go mieć Przyjrzę mu się jeszcze raz jutro

Kamisio nie wiem, czy ten tusz jest już w Polsce, bo ja jestem w Irlandii. Ale myślę, że szybko się pojawi
widzialam i testowalam, dosyc ciekawy, ale jednak sie na niego nie skusilam wybralam Virtuose
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 18:06   #111
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ciekawa jestem czy ten Onyx pogrubia tak samo jak normalna wersja Hypnose?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 18:13   #112
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy ten Onyx pogrubia tak samo jak normalna wersja Hypnose?
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 18:22   #113
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Kocham Lancome!!!

Onyx brzmi super
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 18:32   #114
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Ech.... wpadłam

Dobrze, że na razie go u nas nie ma, odwyk kończy mi się dopiero 29 lutego....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 18:41   #115
sylvi81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 79
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ja też bardzo lubie Lancome, od zawsze jednym z moich ulubionych zapachów jest Miracle.
Bardzo ciekawi mnie również ten nowy tusz Lancome Hypnose Onyx, tylko czy on tak pogrubia jak ten normalny hypnose?

Dziewczyny czy któraś z Was używała kiedyś jakiś bronzerów, samoopalaczy z Lancome, tych do twarzy??? Jeśli tak prosze o opinie,
dzięki
sylvi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 22:04   #116
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sylvi81 Pokaż wiadomość
Ja też bardzo lubie Lancome, od zawsze jednym z moich ulubionych zapachów jest Miracle.
Bardzo ciekawi mnie również ten nowy tusz Lancome Hypnose Onyx, tylko czy on tak pogrubia jak ten normalny hypnose?

Dziewczyny czy któraś z Was używała kiedyś jakiś bronzerów, samoopalaczy z Lancome, tych do twarzy??? Jeśli tak prosze o opinie,
dzięki
Tak, używałam Aqua Flash Bronzer - to woda samoopalająca (ma ciemny kolor), nakłada sie ją na wacik kosmetyczny i smaruje dekolt, twarz, szyję. Butelka zawiera chyba tak jak większość tego typu specyfików ok 125ml i płyn jest wydajny.
Pachnie na początku ładnie ale smrodek samoopalacza pojawia sie nieuchronnie po jakimś czasie.
Jedna ważna sprawa - ten samoopalacz daje dość intensywną, brązową opaleniznę - mam średnią karnacje a opalił mnie mocno - latem byłoby ok, ale zimą stosuję clarinsa bo daje łagodniejszy efekt. Jeśli masz dość ciemną karncję to radzę wypróbować, będzie ok.
Ja napewno do niego wrócę ale właśnie latem, kiedy jestem opalona.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 00:57   #117
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Obawiam sie tylko ze taki tusz na co dzien nie spisze sie za dobrze skoro efekt ma byc wyjatkowy to musi byc uzywany sporadycznie
a kupowanie pelnowymiarowego tuszu zeby stosowac go od swieta = taki sobie pomsyl

Czy jest tu ktos kto jest w stanie porownac tusze Fatale i Virtuose? bylabym wdzieczna za opinie
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 03:07   #118
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziś odkryłam, dlaczego przy pierwszym i drugim testowaniu Hypnose Onyx uzyskałam 2 różne efekty Otóż są 2 wersje czarnego tuszu- jedna bardzo czarna, z bardzo niewielką ilością drobinek, prawie niezauważalnych-jak najbardziej nadaje się na makijaż dzienny. Druga-właśnie ta wieczorowa, bardziej brokatowa, aczkolwiek również śliczna
Sisleys, Onyx pogrubia tak samo, jak klasyczny Hypnose, więc klasycznego teraz bym nie kupiła, bo ten nowy daje ładniejszy efekt, a nadaje się do każdego makijażu. Mam wrażenie, że czerń tego mniej "nadrobinkowanego" H.Onyx jest głębsza niż klasycznego Hypnose. Czy aby nie namieszałam??

Kasiu, ja mam tusz Fatale i Virtuose. Fatale daje bardziej teatralny efekt, bardziej pogrubia-i przede wszystkim rozdziela rzęsy. Virtuose bardziej podkręca i wydłuża, daje efekt takiej "firanki rzęs". Jeden i drugi bardzo lubię, ale chyba wolę Virtuose.
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 11:34   #119
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Kocham Lancome!!!

Serenite, nie namieszałaś Dziękuję za opis, nie wiedziałam, że są dwa rodzaje tych tuszy.
Ale i tak nawet jak efekt będzie jakiś wyskokowy to za to można delikatniej pomalować powieki i już efekt będzie dobry na dzień.
Przynajmniej dla mnie

Ojej będę musiała zatem albo wybrać którąś wersję, albo kupić dwa tusze Jeżeli ten mniej nadrobinkowany Onyx jest bardziej czarny to wolę jego
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 11:47   #120
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Obawiam sie tylko ze taki tusz na co dzien nie spisze sie za dobrze skoro efekt ma byc wyjatkowy to musi byc uzywany sporadycznie
a kupowanie pelnowymiarowego tuszu zeby stosowac go od swieta = taki sobie pomsyl

Czy jest tu ktos kto jest w stanie porownac tusze Fatale i Virtuose? bylabym wdzieczna za opinie
aktualnie używam obu tych tuszy, ale nie wiem czy można je w ogóle porównywać, bo dają zupełnie inne efekty

Fatale - pogrubia, wydłuża, efekt bardzo wyrazisty, ale wymaga dożo staranności, na pewno nie jest to tusz, którym machniesz dwa razy grzebykiem i pędzisz dalej z umalowanymi rzęsami, bo efekt mógłby być "kontrowersyjny"

Virtuose - daje delikatniejszy i subtelniejszy efekt, ale baaardzo ładnie podkręca, rozczesuje rzęsy, idealny do delikatnego, codziennego makijażu

ja stosuję te tusze razem, bo na Virtuose Fatale łatwiej się nakłada i rzęsy są uniesione przez Virtuose i pogrubione przez Fatale

dodam, że Fatale mam brązowy, więc efekt przy czarnym jest na pewno jeszcze mocniejszy
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.