początek życia seksualnego-jakie pozycje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-06, 19:57   #1
go0onia93
Przyczajenie
 
Avatar go0onia93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10

początek życia seksualnego-jakie pozycje?


A więc zacznę od tego, że od ponad miesiąca rozpoczęłam współżycie z moim chłopakiem, jesteśmy razem już ponad rok. Kochaliśmy się już kilka razy, jednak jeszcze ani razu z mojej strony nie udało mi się osiągnąć przyjemności takiej jak mój TŻ. Podczas stosunku wszystko jest w porządku, gra wstępna, zero stresu..myślę, że problem może tkwić w tym jaką pozycję dobieramy podczas seksu. Czy możecie mi doradzić jaka pozycja jest według Was najlepsza, aby móc rozkoszować się i zwiększyć prawdopodobieństwo orgazmu? Z góry bardzo bardzo dziękuję za odpowiedzi!
go0onia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 20:17   #2
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Wiesz, z reguły facetom łatwiej jest dojść podczas penetracji, większość kobiet niestety nie ma tak fajnie i musi się tego nauczyć. Niektóre po latach nawet nie osiągają orgazmu tzw. pochwowego. A podczas pieszczot masz orgazm? Łechtaczkowy?
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 20:25   #3
go0onia93
Przyczajenie
 
Avatar go0onia93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Tak, podczas pieszczot i gry wstepnej zawsze osiagam orgazm łechtaczkowy. Gdy już przechodzimy do bliższego stosunku, myślę tylko o tej chwili, o Nim, o nas, ale nie ma niestety tej dłuższej przyjemności, która on osiąga bez problemu.
go0onia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 20:31   #4
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Cytat:
Napisane przez go0onia93 Pokaż wiadomość
A więc zacznę od tego, że od ponad miesiąca rozpoczęłam współżycie z moim chłopakiem, jesteśmy razem już ponad rok. Kochaliśmy się już kilka razy, jednak jeszcze ani razu z mojej strony nie udało mi się osiągnąć przyjemności takiej jak mój TŻ. Podczas stosunku wszystko jest w porządku, gra wstępna, zero stresu..myślę, że problem może tkwić w tym jaką pozycję dobieramy podczas seksu. Czy możecie mi doradzić jaka pozycja jest według Was najlepsza, aby móc rozkoszować się i zwiększyć prawdopodobieństwo orgazmu? Z góry bardzo bardzo dziękuję za odpowiedzi!
Po miesiącu współżycia nie nastawiałabym się na orgazmy niemniej żeby było milej, ja bym poleciła pozycję od tyłu; dla mnie jest chyba najbardziej stymulująca.
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 20:36   #5
go0onia93
Przyczajenie
 
Avatar go0onia93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

A nasze wypróbowane pozycje to klasyczna, na jeźdźca, piesek i .. pozycji od tyłu nie było, więc może przy najbliższej okazji spróbujemy

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Wiesz, z reguły facetom łatwiej jest dojść podczas penetracji, większość kobiet niestety nie ma tak fajnie i musi się tego nauczyć. Niektóre po latach nawet nie osiągają orgazmu tzw. pochwowego. A podczas pieszczot masz orgazm? Łechtaczkowy?
Tak, można powiedzieć śmiało, że podczas każdej gry wstępnej orgazm łechtaczkowy jest

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Martwię się, bo mój chłopak myśli, że to jego wina itd.. choć tyle rozmawiamy to on zawsze ma jakieś wyrzuty, że robi coś źle i przez to ja nie mam orgazmu.
go0onia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 20:52   #6
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Cytat:
Napisane przez go0onia93 Pokaż wiadomość
A nasze wypróbowane pozycje to klasyczna, na jeźdźca, piesek i .. pozycji od tyłu nie było, więc może przy najbliższej okazji spróbujemy

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------


Tak, można powiedzieć śmiało, że podczas każdej gry wstępnej orgazm łechtaczkowy jest

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Martwię się, bo mój chłopak myśli, że to jego wina itd.. choć tyle rozmawiamy to on zawsze ma jakieś wyrzuty, że robi coś źle i przez to ja nie mam orgazmu.
To mu wytłumacz, że większość kobiet tak ma Mój ex też zazwyczaj się dziwił jak mówiłam że dobrze jest mi z nim w łóżku. Też właśnie myślał, że coś jest nie tak skoro nie dochodzę w trakcie stosunku. Wytłumaczyłam mu więc, że jest mi bardzo przyjemnie, ale w tym momencie orgazm łechtaczkowy wystarcza a reszta może przyjdzie z czasem Spróbuj i Ty tak porozmawiać ze swoim.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

P.S. A piesek to też pozycja "od tyłu", nieprawdaż?
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 21:12   #7
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Spróbuj tak, że leżysz a pod biodrami masz poduszkę (lub 2 zależy jaka wielkość) załóż facetowi wyprostowane nogi na ramiona (przy szyi aby miał), niech on złapie Cię tak jak mu wygodnie i jazda myślę, że spodoba Ci się i będzie o niebo lepiej niż w tamtych pozycjach.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 22:21   #8
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Proponuje takie pozycje:
- klasyczna, ale przy takim ustawieniu by TŻ ocierał się przy każdym ruchu o Twoją łechtaczkę - trzeba nieco unieść nogi albo można dać mu je na ramiona tak jak pisze normalnyFacet
- na jeźdźca, z tym że Twój TŻ siedzi

Wyjdzie z tego raczej orgazm łechtaczkowy, osobiście nie widzę różnicy między łechtaczkowym a pochwowym. Ale jak już musi być pochwowy, to proponuję na jeźdźca i odchylić się trochę do tyłu
florencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 08:32   #9
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Cytat:
Napisane przez go0onia93 Pokaż wiadomość
A więc zacznę od tego, że od ponad miesiąca rozpoczęłam współżycie z moim chłopakiem, jesteśmy razem już ponad rok. Kochaliśmy się już kilka razy, jednak jeszcze ani razu z mojej strony nie udało mi się osiągnąć przyjemności takiej jak mój TŻ. Podczas stosunku wszystko jest w porządku, gra wstępna, zero stresu..myślę, że problem może tkwić w tym jaką pozycję dobieramy podczas seksu. Czy możecie mi doradzić jaka pozycja jest według Was najlepsza, aby móc rozkoszować się i zwiększyć prawdopodobieństwo orgazmu? Z góry bardzo bardzo dziękuję za odpowiedzi!
Ja z moim TZem kochamy sie od pol roku i nigdy nie mialam orgazmu i jakos tego nie przezywam, bo mi wielka przyjemnosc sprawia samo kochanie sie. I jakos nie potrzebuje tego orgazmu by mi bylo dobrrze z Nim w lozku (no niekoniecznie w lozku ) .A co do pozycji to. uwielbiam na łyzeczke A w jezdzciu jestem "miszczu".
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 08:41   #10
coolanka
Raczkowanie
 
Avatar coolanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 209
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Musisz sama nomen omen dojść do tego jakie pozycje najbardziej Ci odpowiadają i sprawiają Ci przyjemność.
coolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 09:00   #11
go0onia93
Przyczajenie
 
Avatar go0onia93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

P.S. A piesek to też pozycja "od tyłu", nieprawdaż? [/QUOTE]

No tak tak, poprostu jak przeczytałam "od tyłu" to bardziej wyobraziłam sobie pozycję gdy facet leży, a dziewczyna jest odwrócona plecami do niego i siedzi na nim

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------


---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Spróbuj tak, że leżysz a pod biodrami masz poduszkę (lub 2 zależy jaka wielkość) załóż facetowi wyprostowane nogi na ramiona (przy szyi aby miał), niech on złapie Cię tak jak mu wygodnie i jazda myślę, że spodoba Ci się i będzie o niebo lepiej niż w tamtych pozycjach.

Myślę, że to dobry pomysł, a jak będzie to okaże się podczas najbliższego zbliżenia
a rozmowa zawsze najważniejsza, więc pogadam z Nim obowiązkowo!
go0onia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 09:17   #12
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Ew pozycja (nie znam nazwy): kobieta leży na brzuchu z leciutko rozchylonymi nogami i lekko uniesionymi biodrami, a mężczyzna leży na niej i penetruje ją od tyłu. Jak masz wrażliwe plecy i pupę, do tego podobają Ci się pozycje od tyłu, ta też powinna Ci się spodobać.
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 09:30   #13
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

[1=2988c920f887451997ed596 70eafbe58b42f5da3_61df6c3 a62fb8;35738281]Ew pozycja (nie znam nazwy): kobieta leży na brzuchu z leciutko rozchylonymi nogami i lekko uniesionymi biodrami, a mężczyzna leży na niej i penetruje ją od tyłu. Jak masz wrażliwe plecy i pupę, do tego podobają Ci się pozycje od tyłu, ta też powinna Ci się spodobać.[/QUOTE]

O,to to
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 09:54   #14
go0onia93
Przyczajenie
 
Avatar go0onia93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
O,to to
Widzę, że przede mną duuuuużo przyjemnej pracy )
go0onia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 11:22   #15
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Spróbuj tak, że leżysz a pod biodrami masz poduszkę (lub 2 zależy jaka wielkość) załóż facetowi wyprostowane nogi na ramiona (przy szyi aby miał), niech on złapie Cię tak jak mu wygodnie i jazda myślę, że spodoba Ci się i będzie o niebo lepiej niż w tamtych pozycjach.

Dajcie mu wódki bo dobrze gada
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 11:37   #16
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Dajcie mu wódki bo dobrze gada
A mnie dla odmiany przy tej pozycji boli no chyba, że spróbuje jej jak już będę porządnie rozgrzana to może wtedy będzie ok
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 13:29   #17
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

mnie najwięcej przyjemności sprawia, ale czytałam na necie coś że czasem jak boli to ma to wspólnego z tyłozgięciem macicy i wtedy czasem wiele pozycji sprawia ból, może też masz taką budowę i nie wszystkie pozycje są przyjemne wtedy???
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 13:49   #18
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

[1=2988c920f887451997ed596 70eafbe58b42f5da3_61df6c3 a62fb8;35738281]Ew pozycja (nie znam nazwy): kobieta leży na brzuchu z leciutko rozchylonymi nogami i lekko uniesionymi biodrami, a mężczyzna leży na niej i penetruje ją od tyłu. Jak masz wrażliwe plecy i pupę, do tego podobają Ci się pozycje od tyłu, ta też powinna Ci się spodobać.[/QUOTE]

to jest bardzo indywidualna kwestia, więc póki Autorko nie popróbujesz wszystkich, to nie będziesz wiedziała
__________________


Edytowane przez deszczowypies
Czas edycji: 2015-02-15 o 21:26
deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 14:10   #19
go0onia93
Przyczajenie
 
Avatar go0onia93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

bedą intensywne ćwiczenia
go0onia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 14:18   #20
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
mnie najwięcej przyjemności sprawia, ale czytałam na necie coś że czasem jak boli to ma to wspólnego z tyłozgięciem macicy i wtedy czasem wiele pozycji sprawia ból, może też masz taką budowę i nie wszystkie pozycje są przyjemne wtedy???
Możliwe podobno wiele kobiet tak ma- chociaż słyszałam, że najczęściej bolesną pozycją dla kobiety bywa piesek właśnie ze względu na ułożenie macicy, natomiast ja nie mam z tą pozycją problemu

Jak widać to kwestia indywidualna
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 15:20   #21
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

spokojnie, dotrzecie się
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 15:37   #22
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

no niektóre bywają nieprzyjemne i lepiej wtedy ich unikać ale tak jak koleżanka wspomniała trening czyni mistrza a w tej kwestii próby są fajneee;D
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 15:43   #23
go0onia93
Przyczajenie
 
Avatar go0onia93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?



---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Możliwe podobno wiele kobiet tak ma- chociaż słyszałam, że najczęściej bolesną pozycją dla kobiety bywa piesek właśnie ze względu na ułożenie macicy, natomiast ja nie mam z tą pozycją problemu

Jak widać to kwestia indywidualna
próbowaliśmy pare razy i..jakoś nie zbyt miło wspominam zapewne to kwestia indywidualna, budowa ciała..
go0onia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 18:23   #24
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

[1=2988c920f887451997ed596 70eafbe58b42f5da3_61df6c3 a62fb8;35738281]Ew pozycja (nie znam nazwy): kobieta leży na brzuchu z leciutko rozchylonymi nogami i lekko uniesionymi biodrami, a mężczyzna leży na niej i penetruje ją od tyłu. Jak masz wrażliwe plecy i pupę, do tego podobają Ci się pozycje od tyłu, ta też powinna Ci się spodobać.[/QUOTE]
Uwielbiam Moja ulubiona, zdecydowanie



Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Spróbuj tak, że leżysz a pod biodrami masz poduszkę (lub 2 zależy jaka wielkość) załóż facetowi wyprostowane nogi na ramiona (przy szyi aby miał), niech on złapie Cię tak jak mu wygodnie i jazda myślę, że spodoba Ci się i będzie o niebo lepiej niż w tamtych pozycjach.
Mnie zawsze w tej pozycji boli i czuję dyskomfort, w żadnej innej nie ale tej akurat nie lubię

Ale każda kobieta lubi co innego, więc autorko próbuj wszelkich możliwych A może spróbuj jeszcze taką, gdzie kobieta leży np na skraju łóżka, a facet przed nią klęczy, albo usiądź na jakimś wyższym stole a on stanie przed Tobą
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 18:27   #25
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Hej, dla mnie to normalne! Ja ze swoim facetem jestem od 3 lat, a współżyję od około 6 lat i może 2 razy doszłam podczas stosunku (czytaj pochwowo). A tak zazwyczaj dochodzę po stosunku, podczas dotykania albo uprawiamy seks i dodatkowo stymulujemy moją łechtaczkę (mi jest super, a jemu przy okazji też). Jakbym nie wiem, naczytała się gazetek, zaczęła się zanadto tym przejmować, to bym pewnie myślała, że coś ze mną nie tak ale spokojnie, to normalne, chyba wiele kobiet tak ma, prawda Wizażanki?
Jeżeli sam stosunek jeszcze nie sprawia Ci przyjemności (nie mówię o orgazmie), to po prostu ćwicz, próbuj nowych pozycji

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-08-07 o 18:32
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 20:18   #26
go0onia93
Przyczajenie
 
Avatar go0onia93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Sama przyjemnosc ze stosunku jest, bo uwielbiam z moim TŻ tą bliskosc i intymnosc, a mysle, ze do wiekszej satysfakcji z czasem dojdziemy wspólnie pozycji mnóstwo i czasu także więc jaaaazda
go0onia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 21:19   #27
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

No mnie też w sumie udało się osiągnąć orgazm podczas stosunku tylko 2 razy ( w tym raz dodatkowo przy stymulacji łechtaczki). Często jest tak, że jestem blisko szczytu, jest super, ale mój TŻ zbyt szybko kończy ( nie mówię, że ogólnie szybko, ale szybciej ode mnie) i ja automatycznie nie mogę dość.

Chyba właśnie najbardziej "zbliża mnie" właśnie pozycje od tyłu i na jeźdźca, ale chyba po prostu potrzebuje dłuższej stymulacji
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 21:54   #28
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Kurde to nic nienormalnego, spoko To zależy od Ciebie i generalnie wydaje mi się psychiki bo ja rok temu miałam np po kilka pochwowych w tygodniu a od roku nic
Ale ja mam super pozycję, klęczę na łóżku tzn łokcie mam też oparte o łóżko i głowę między rękoma i on we mnie wchodzi. Mam wrażenie, że trafia w taki punkcik i nie, że mam orgazm, ale takie samo odczucie tylko "punktowe".
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 10:24   #29
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Spróbuj tak, że leżysz a pod biodrami masz poduszkę (lub 2 zależy jaka wielkość) załóż facetowi wyprostowane nogi na ramiona (przy szyi aby miał), niech on złapie Cię tak jak mu wygodnie i jazda myślę, że spodoba Ci się i będzie o niebo lepiej niż w tamtych pozycjach.
zgadzam się w 200 %

i jeszcze na pieska, ogólnie dla mnie czasem potrzeba czegoś mocniejszego, żeby poczuć orgazm pochwowy, ale powiem wam, że z P. nawet kochając się "spokojnie" już po miesiącu tak wyszło,że miałam orgazm pochwowy (i chcę tylko takiego, może pomógł mi się "odkryć")
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 00:00   #30
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: początek życia seksualnego-jakie pozycje?

Musisz się nauczyć czerpać przyjemność z seksu, to może trochę potrwać. Na początku swojego życia seksualnego nie czułam też prawie w ogóle, że się we mnie rusza, a był spory Po ponad roku zaczęłam wyczuwać jak mi jest super na tyle, że parę razy doszłam pochwowo, ale to trzeba ćwiczyć Przepis na nauczenie się przyjemności z seksu? Więcej seksu, dłuższego, powolnego. Skup się na jego ruchach, staraj się je czuć i czerpać z przyjemność. Z czasem powinnaś odczuwać coraz większą przyjemność z seksu z coraz mniejszym skupieniem się, ja przynajmniej tak miałam, teraz to po prostu, aww
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.