Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-31, 09:23   #1321
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez maritka27 Pokaż wiadomość
Witaj, mam nadzieję że nie przyjdzie Ci do głowy próbowanie salonu Miłek Design. Absolutnie nie polecam. Byłam u nich i skończyło się to:
1) spaloną trwałą po której włosy wypadały garściami
2) nierównym obcięciem włosów
3) tragicznym ułożeniem fryzury typu afro bob na głowie tj tak jak pisałaś chełm z loków - ludzie się ze mnie śmieli na ulicy po moim wyjściu z salonu a oni byli zachwyceni "swoim dziełem"
Na plus jedynie miła obsługa ale niestety umiejętności zerowe w twarzowym obcięciu i ułożeniu włosów. Nie wiem kto im wystawia takie dobre opinie na forach, pewno masz rację z tym pisaniem postów przez przedstawicieli firm...

to jest Twoje subiektywne zdanie... piszesz o całym salonie w przecież to fryzjer, który się Tobą zajmował spaprał Ci włosy...
ja jestem stałą klientką Franka z Miłek Desing i chociaż mam krótkie włosy za każdym razem wychodzę z inną fryzurą... jestem bardzo zadowolona i ze strzyżenia i z koloru i z podejścia do klienta... u Franka strzygą się moje koleżanki i wszystkie są zadowolone... to po prostu kwestia fryzjera a nie salonu
ja w każdym razie z całego serca i czystym sumieniem moge polecić w Milku Franka
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 11:32   #1322
maritka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: fryzjer Warszawa

to jest Twoje subiektywne zdanie... piszesz o całym salonie w przecież to fryzjer, który się Tobą zajmował spaprał Ci włosy...
ja jestem stałą klientką Franka z Miłek Desing i chociaż mam krótkie włosy za każdym razem wychodzę z inną fryzurą... jestem bardzo zadowolona i ze strzyżenia i z koloru i z podejścia do klienta... u Franka strzygą się moje koleżanki i wszystkie są zadowolone... to po prostu kwestia fryzjera a nie salonu
ja w każdym razie z całego serca i czystym sumieniem moge polecić w Milku Franka[/quote]


Niestety jestem zmuszona odpowiedzieć na ten post aby nikt nie pomyślał że coś ściemniam skoro mam tylko 1 post na tym forum.
Nie oczerniam całego salonu a nie jest to czarna lista fryzjerów by rzucać nazwiskami. Byłam w Miłek 2 razy u innych osób i za kazdym razem byłam niezadowolona z ułożenia fryzury i obcięcia. Moim zdaniem to co sprawdza się u modelek na sesji tzn "czupiradło na głowie" nie sprawdza się w życiu codziennym.
Mam taką zasadę że jak fryzjer mnie rozczaruje to już nie wracam ponownie. Poza tym uczciwość nakazuje powiedzieć klientce że nie da rady zrobić trwałej a nie robić ją na siłę w celach być może zarobkowych
Nie ukrywam że spalone włosy to dla mnie problem bo zdarza mi się pozować do zdjęć portretowych. Na szczęście nie mam już tego problemu bo chodzę do innego fryzjera który ładnie mi układa włosy i wyglądam jak człowiek a nie czupiradło. Poza tym zapuściłam włosy i po poł roku wychodzę wreszcie z tej okropnej fryzury. Panu Frankowi gratuluję fan clubu, na pewno zrobi mu się ciepło na sercu po przeczytaniu tylu miłych postów. PS: U niego nie byłam
maritka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 17:31   #1323
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Podzielam zdanie martiki. I ja nie jestem zadowolona z usług Franka. Byłam raz i basta. Totalne nieporozumienie, włosy niechlujnie obcięte (niby miały być tej samej długości, a okazało się, że jedna strona jest dłuższa), bez polotu, z salonu wyszłam z kołtunem (po dyfuzolu), wstydziłam pokazać mężowi. Może Frank nie potrafi ciąć włosów sztywnych, falowanych. Obserwowałam klienów dookoła i nie zauważyłam szczególnie udanych fryzur. Dodam, że chodzę do APH do Krzysztofa, tam zawsze jestem zadowolona. Z obsugi również - w Milek Design Panie w recepcji były napuszone i niemiłe.
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 17:58   #1324
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Ja również byłam w MilekDesign i nie jestem zadowolona Byłam przez kilka godzin po wizycie, ale jak emocje opadły już nie

Po pierwsze- mimo, że byłam umówiona na 14 to czekałam ponad 20 minut. Panie w recepcji, rzeczywiście "napuszone", takie z fochem. Nie wiem kto mnie strzygł, bo ich nie znam, zapisywałam się w ciemno, ale to był jakiś facecik w każdym razie Po pierwsze zrobił mi nie taki kolor jak chciałam, który wypłukał się po kilku myciach i miałam wyblakłe włosy, po drugie skrócił mi ponad 10 cm, mimo że mu powiedziałam że max 5cm(nie miałam zniszczonych włosów na końcach, więc to nie było konieczne).
A po trzecie i najważniejsze- wg cennika powinnam zapłacić ok. 250zł(upewniałam się i przed wizytą podczas zapisu i już w salonie przed cięciem) a wyszło dużo, dużo więcej Więcej tam nie wrócę, teraz się czaję na APH


PS. Mona Liza co to jest "dyfuzol" ?
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 18:14   #1325
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Ćwirko, chodziło mi oczywiście o dyfuzor Przejęzyczyłam się z tych emocji. To nakładka na suszarkę, której zadaniem jest nadanie włosom większego skrętu i sprężystości.
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 18:24   #1326
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez Mona Liza Pokaż wiadomość
Ćwirko, chodziło mi oczywiście o dyfuzor Przejęzyczyłam się z tych emocji. To nakładka na suszarkę, której zadaniem jest nadanie włosom większego skrętu i sprężystości.
Dyfuzor znam
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 16:40   #1327
Lil Bon Bon
Raczkowanie
 
Avatar Lil Bon Bon
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 200
GG do Lil Bon Bon
Dot.: Szukam fryzjera w Warszawie-kręcone włosy

Podbijam temat. Włosami mogłabym obdzielić 3 osoby, ale u mnie po każdej wizycie czarna rozpacz. Ścinam sama i noszę spięte, ale od czasu do czasu trzeba by te kłaki wziąć w ryzy. Dodam, że są naprawdę mocno a la murzyńsko pokręcone. Pomocy!!!
__________________
37 cm of 3c/M/ iii
Lil Bon Bon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 10:54   #1328
szu_szu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: milek design !!!!!!

UP!!

Naprawdę nikt nic nie może mi doradzić ?!

Mimo wszystko wciąż liczę na jakąś odpowiedź
szu_szu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 11:16   #1329
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

A czy ktoś może powie coś więcej o GD studio na ul. Widok?
Byłam tam kilka lat temu na strzyżeniu ze 2-3 razy i byłam baaardzo zadowolona. mOja mama też przeszła tam metamorfozę i jest z niej do dziś zadowolona. Ale nie wiem jak tam jest z farbowaniem? Ceny, efekty? Interesuje mnie zwłaszcza P. Zosia.

EDIT:
kurcze- jnie w tym wątku to napisałam co trzeba, ale może i tak ktoś coś wie

Edytowane przez dżiza
Czas edycji: 2008-11-07 o 11:18
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 17:47   #1330
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja na Ursynowie byłam wczoraj (tuż przy metrze Natolin, więc dobry dojazd prawie zewsząd) w salonie Mayube, który ktoś kiedyś polecał w innym wątku. Salon jest w ramach Galerii Ursynów, tyle że wchodzi się od zewnątrz budynku, "za winklem".
Zajmowała się mną ciemnowłosa fryzjerka, zdaje się że p. Kasia. Na początku wydawała się chłodna, ale okazała się jednak sympatyczna Miałam regenerację włosów (maska plus 40 minut pod sauną), włosy faktycznie wyglądają jakoś inaczej i przede wszystkim się zrelaksowałam, a jeszcze dostałam herbatkę ;] Potem przystrzyżenie końcówek - zrobiła dokładnie tak jak chciałam, NIE CIENIOWAŁA przy czym upierała się od 3 lat bodaj każda fryzjerka mimo moich cichych protestów i już za to ją błogosławię, prosiłam o nieruszanie mojej przydługiej już grzywki bo usilnie ją zapuszczam i w końcu (za moim pozwoleniem) tylko łagodnie ją ukształtowała na ukos. Niby niewiele zmian, a wyglądam o wiele lepiej. Za regenerację, przycięcie i modelowanie zapłaciłam 80 zł - jestem zadowolona
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 20:26   #1331
Maiglöckchen
Rozeznanie
 
Avatar Maiglöckchen
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 750
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

bardzo polecam pania Ade z salonu Kristof, byłam u niej kilkakrotnie i zawsze wychodzilam bardzo zadowolona
__________________

Maiglöckchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 13:17   #1332
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Czesc dziewczyny.

Za jakies 2 tyg bede przejazdem w warszawie i podczas swojego pobytu chcialabym pojsc do fryzjera, ale nie wiem gdzie? Bede w okolicach Galeri Mokotow, ale oczywiscie jesli nic tam by nie bylo to moge podjechac gdzies indziej..
Najbardziej zalezy mi na ladnym balejazu i moze podcieciu koncowek. No i chodzi mi takze o przystepnej cenie (jakies 150 zl)

poradzcie cos prosze.
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 13:33   #1333
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

..i prosilbym o jakies namiary na salony (adres, tel) , wiec jak mozecie to piszcie na PW.
Dzieki
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 14:11   #1334
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Przejrzyj cały wątek wcześniej i coś wybierz. Nawet jak adresy nie są podane to znajdziesz je wpisując w google nazwę salonu.
Każdy tu pisał plusy, minusy, wątpliwości, zastrzeżenia, uwagi itd. Powodzenia
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony






Edytowane przez ogwiazdka
Czas edycji: 2008-11-09 o 14:14 Powód: literówka
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 21:35   #1335
Onetta
Raczkowanie
 
Avatar Onetta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 328
Dot.: milek design !!!!!!

Cytat:
Napisane przez szu_szu Pokaż wiadomość
UP!!

Naprawdę nikt nic nie może mi doradzić ?!

Mimo wszystko wciąż liczę na jakąś odpowiedź

ja byłam na swojej pierwszej farbie w życiu właśnie w Miłku- ponad dwa lata temu. Tylko,że u mnie miała być odważna metamorfoza-zmiana koloru + strzyżenie i ... była. Efekt-3 kolory i profesjonalne cięcie Pani Basi. Z obu byłam zadowolona, choć trochę musiałam się przyzwyczaić do koloru-był to dla mnie lekki szok Od tamtej pory jestem stałą klientką salonu (ale tylko strzyżenie), byłam także na strzyżeniu u Pawła, ale ostatecznie jestem wierna Pani Kasi-właścicielce. I jeśli mam być szczera, to właśnie Ją mogę Ci polecić. Tylko widzisz, nie mam pojęcia jak farbuje włosy, ale jest profesjonalistką, więc z pewnością nie zrobi Ci krzywdy

Tylko jedna, bardzo ważna uwaga: jeśli chcesz się zapisać, do Pani Kasi, zresztą do kogokolwiek, to koniecznie na 9 rano-tak żebyś była pierwsza. Rano jest spokojnie, bardzo miło, nie ma szaleństwa- będzie czas, żeby wysłuchać Twoich sugestii i zastanowić się jak Cię upiększyć. Jak przyjdziesz później możesz się zawieść, bo będzie szaleństwo w salonie- dużo klientów, dużo pracowników, brrr

ps. nie chodzę na farbę do Miłka, ponieważ mam sprawdzoną fryzjerkę "ze swoich rodzinnych stron", poza tym moje farbowanie ogranicza się do symbolicznych pasemek

Mam nadzieję, że na coś się przydałam
Powodzenia
__________________


Edytowane przez Onetta
Czas edycji: 2008-11-12 o 21:38
Onetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 10:17   #1336
slonneczko123p
Raczkowanie
 
Avatar slonneczko123p
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 73
Dot.: Szukam fryzjera w Warszawie-kręcone włosy

W przyszłym tyg wybieram sie do p.Darka do Strefy Ciecia w Warszawie przy Nowowiejskiej, zobaczymy co z tego bedzie. Na innym forum znalazlam posta ze dobrze obcial i wycieniowal krecone wlosy i klientka byla zadowolona.
__________________
żona maj 2010
Aniołek 25.05.2011- 9tc

córka lipiec 2012
Aniołek 26.05.2015- 5tc
slonneczko123p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 10:25   #1337
slonneczko123p
Raczkowanie
 
Avatar slonneczko123p
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 73
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie Szukam fryzjerki Kasi

Czy ktos moze slyszal o fryzjerce Kasi Chodzinskiej lub Chodzeniowskiej, nie pamietam dokladnie jak miala na nazwisko. Miala swoj salon w Gorze Kalwarii jakies 3 lata temu a pozniej zniknela. Bylam u niej raz i wyszlam bardzo zadowolona, swietnie obcina krecone wlosy. Moze cos o nie wiecie?
__________________
żona maj 2010
Aniołek 25.05.2011- 9tc

córka lipiec 2012
Aniołek 26.05.2015- 5tc
slonneczko123p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 10:25   #1338
slonneczko123p
Raczkowanie
 
Avatar slonneczko123p
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 73
Dot.: Szukam fryzjera w Warszawie

Czy ktos moze slyszal o fryzjerce Kasi Chodzinskiej lub Chodzeniowskiej, nie pamietam dokladnie jak miala na nazwisko. Miala swoj salon w Gorze Kalwarii jakies 3 lata temu a pozniej zniknela. Bylam u niej raz i wyszlam bardzo zadowolona, swietnie obcina krecone wlosy. Moze cos o nie wiecie?
__________________
żona maj 2010
Aniołek 25.05.2011- 9tc

córka lipiec 2012
Aniołek 26.05.2015- 5tc
slonneczko123p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:41   #1339
babushka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
szukam fryzjera mężczyzny WARSZAWA

Dziewczyny polećcie mi proszę jakiegoś dobrego fryzjera w Warszawie.
Koniecznie musi być to facet bo im jakoś bardziej ufam jeżeli chodzi o fryzjerstwo bo wierzę ,że nie zrobią mi krzywdy
babushka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 20:51   #1340
niewidzialna
Przyczajenie
 
Avatar niewidzialna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, a czy któraś z Was była może u p. Łukasza z salonu Estivance na ul. Bukowińskiej? Słyszałam od znajomej, że świetnie strzyże, ale chciałabym zebrać więcej opinii, zanim się zdecyduję, bo zależy mi na fryzurce łatwej do ułożenia
__________________
''Czysta logika jest ruiną ducha." A. de Saint Exupery
niewidzialna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 22:04   #1341
niewidzialna
Przyczajenie
 
Avatar niewidzialna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Dziewczyny, a czy któraś z Was była może u p. Łukasza z salonu Estivance na ul. Bukowińskiej? Słyszałam od znajomej, że świetnie strzyże, ale chciałabym zebrać więcej opinii, zanim się zdecyduję, bo zależy mi na fryzurce łatwej do ułożenia
__________________
''Czysta logika jest ruiną ducha." A. de Saint Exupery
niewidzialna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 10:05   #1342
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Możecie polecić jakieś salony fryzjerskie w Warszawie, które wykonują koloryzację farbami bez amoniaku, np. Farouk, Diacolor, albo innymi? Muszę pilnie zmienić odcień, a boję się eksperymentować w domu i potrzebuję porady profesjonalisty, który farbując nie zniszczy mi włosów.
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 12:31   #1343
Berry1983
Raczkowanie
 
Avatar Berry1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

hej,

poszukuję fryzjera w Warszawie, specjalizującego się w czesaniu koczków (najlepiej w stylu hiszpańskim), takiego z fantazją i polotem wykraczającym poza kok typu banan z lokowanymi końcówkami, nie nadużywającego lakieru i tapiru Może mi ktoś polecic takowego?
Berry1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 21:57   #1344
zuzia 12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: milek design !!!!!!

Witam udzielacie błędnych wypowiedzi na temat Salonu Atelier Gold.Była w nim kilka razy i jestem bardzo zadowolona z pani Anety poleciłam ją wielu znajomym,są też bardzo zadowolone.Co do cen upięc i farbowań wcale niebyły wysokie.Np.upięcie kosztowało mnie tylko 60 zł a trzymało się kilka dni.A co najważniejsze nigdy się niepowtażają.Czekałam tam troche i żadna z pań niemiała takiej samej fryzury.Polecam.
zuzia 12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 13:37   #1345
Susanah
Raczkowanie
 
Avatar Susanah
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Niedługo wybieram się do fryzjera więc podnoszę wątek, bo dawno nie był odświeżany.
Kogo byście poleciły?
Susanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 15:29   #1346
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Salon, Warszawa, Marijel

Witam
Czy , któras z Was orientuje się jakie salony w Warszawie , pracują na farbach marijel?
Prosilabym tutaj o namiary. Mile widziane salony w okolicach , Woli, Środmieścia, Ochota
Dziękuję
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 17:06   #1347
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Salon, Warszawa, Marijel

Przepraszam ale chodziło oczywiście o farby majirel a nie marijel.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 10:40   #1348
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Susanah Pokaż wiadomość
Niedługo wybieram się do fryzjera więc podnoszę wątek, bo dawno nie był odświeżany.
Kogo byście poleciły?
A co chcesz robić z włosami? Ja też niedługo idę i szukam fryzjera, który koloryzuje farbami bez amoniaku. Z powodu braku rad od Wizażanek, wybiorę się chyba do Doroty Wodzińskiej. A jeżeli miałabym polecić kogoś do obcinania włosków, to pan Darek z DENIQUE w Arkadii - robi dokładnie to, czego klient sobie życzy (i nie obetnie 5cm, jeśli chcemy pozbyć się tylko 0,5cm).
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:40   #1349
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja moge z czystym sumieniem polecic Pana Michala z samolu u Kristofa. Michal jest konkretny, slucha czego sie oczekuje, sam tez cos od siebie doradzi . Jestem bardzo zadowolona. Dodam, ze ceny tez maja przystepne
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 00:48   #1350
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Susanah Pokaż wiadomość
Niedługo wybieram się do fryzjera więc podnoszę wątek, bo dawno nie był odświeżany.
Kogo byście poleciły?
Przekopiowałam mój post z ogólnego wątku o poleconych, sprawdzonych Fryzjerach, bo mowa o W-wie, a ja mam nowy kolor od 2 dni i jestem bardzo happy z miedzianego-karmelowego-blondu :
Jeżeli chodzi o miasto Warszawa to polecam mojego fryzjera od kilku dobrych lat - Pana Pawła, obecnie jego salon mieści się w dzielnicy Ursynów, a właściwie są to już Kabaty. W sumie serce Kabat, bo ul. Wąwozowa, nie pamiętam ile, pół minuty od metra Kabaty Jego nowy salon nazywa się Atelier Urody Joanny Wenger /dawniej Salon Urody Venus/ - swoją drogą bardzo gustownie urządzony. Pan Paweł jest jednym z tych fryzjerów u których: 1. nie zauważysz kiedy minął czas, 2. wychodzisz po wizycie w bardzo dobym humorze, 3. masz poczucie, że miło spędziłaś czas, 4. jesteś zadowolona z tego co masz na głowie, a nie marzysz o tym, żeby założyć worek na głowę;-D Młody osobnik, ale z fachem w dłoni. Umie dopasować odpowiedni kolor i cięcie do Klientki. Nie narzuca, ale stara się ośmielić, i zachęca do zmian. Zawsze ufałam mu z jeżeli chodzi o koloryzację i nigdy nie żałowałam ...chociaż ile on się ode mnie nasłuchał. A następnego dnia - wstaję, suszę.. podoba mi się, a po całym dniu ochów i achów od innych, kolejny raz wiem, że znów mnie nie zawiódł Bardzo ładnie ścina, najbardziej lubi robic koloryzację i robi to dobrze Miły, uprzejmy. Generalnie fajny człowiek, który nie krępuje, gdy chcesz o coś zapytać.
A co do cen - to jak dla mnie bardzo w normie. Bardziej przystępny salon cenowo niż jego poprzedni. A biorąc pod uwagę jak salonom w Warszawie poprzewracało się w głowie pod kątem cen, a niestety nie jakości to tutaj nie miałam przykrej niespodzianki.
POLECAM NAPRAWDĘ
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.