wstęp do kasety... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-29, 21:15   #61
edytaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
wstęp do kasety...

hmmm mamy w ten sam dzień Ślub!!! hehe pozdro

Cannabis84 heeh pozdrówka

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-02-29 o 22:43 Powód: post pod postem
edytaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 11:13   #62
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez edytaaaaaa Pokaż wiadomość
hmmm mamy w ten sam dzień Ślub!!! hehe pozdro

Cannabis84 heeh pozdrówka

Mozemy sie wiec podzielic doswiadczeniami odnoscnie przygotowan
Czy to Ty pisalas do mnie na GG?
Ja tez pozdrawiam serdecznie
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:38   #63
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: wstęp do kasety...

Mam pytanie tak nie całkiem zwiazane z tematem wątku. Ile płacicie kamerzyście?? Gdzies w tym watku przewinęła się kwota 600zł choć było to przy poście z 2006 r. U mnie w miescie kamerzyci żądają 1500zł za filmowanie ceremonii, i zabawy do oczepin włacznie+ wstep do kasety.To duzo???? Ile Wy płacicie?
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 12:25   #64
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Mam pytanie tak nie całkiem zwiazane z tematem wątku. Ile płacicie kamerzyście?? Gdzies w tym watku przewinęła się kwota 600zł choć było to przy poście z 2006 r. U mnie w miescie kamerzyci żądają 1500zł za filmowanie ceremonii, i zabawy do oczepin włacznie+ wstep do kasety.To duzo???? Ile Wy płacicie?
Jak narazie to pytałam dwóch kamerzystów o ceny i jeden chciał 750 zl, a drugi 800 zł i nie są to jacyś pierwsi lepsi, naprawdę dobrze filmują.
W cenie są przygotowania, kościół, wesele, plener i oczepiny. Cena rozsądna, ale niestety w większych miastach kamerzyści więcej sobie cenią.
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 11:07   #65
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Mam pytanie tak nie całkiem zwiazane z tematem wątku. Ile płacicie kamerzyście?? Gdzies w tym watku przewinęła się kwota 600zł choć było to przy poście z 2006 r. U mnie w miescie kamerzyci żądają 1500zł za filmowanie ceremonii, i zabawy do oczepin włacznie+ wstep do kasety.To duzo???? Ile Wy płacicie?

Ja za filmowanie 2 dni place 1100 zl. Cena obejmuje takze przygotowania w domu moim i TŻta, kosciol no i 2 dni wesela (nie tylko do oczepin, ale do momentu kiedy goscie juz nie beda sie bawic). No i oczywiscie wstep, jeszcze nie spotkalam sie z tym zeby placic za to oddzielnie.
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 22:13   #66
edytaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Wink Dot.: wstęp do kasety...

witam tak tak ja pisałam na gg pozdrówka. Odnośnie pytanka my płacimy max 1000zl. ale to juz opcja fuulllll, że tak powiem 1 dzień ale jezdzi z nami wszędzie co tylko sobie wymyśle i na plener kikla dni poźniej również
__________________
23.08.2008
edytaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 05:46   #67
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość
Ja za filmowanie 2 dni place 1100 zl. Cena obejmuje takze przygotowania w domu moim i TŻta, kosciol no i 2 dni wesela (nie tylko do oczepin, ale do momentu kiedy goscie juz nie beda sie bawic). No i oczywiscie wstep, jeszcze nie spotkalam sie z tym zeby placic za to oddzielnie.

Widocznie źle sformułowałam wypowiedź.Wstep jest wliczony w cenę
Ale i tak widzę, ze na razie nikt nie przebił ceny , która sobie zażyczył "mój" kamerzysta. W ogóle u mnie w mieście jest jakaś zmowa.Do kogo nie dzwoniłam każdy mówił 1500
No ale juz trudno, umowa podpisana ...
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 10:50   #68
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Widocznie źle sformułowałam wypowiedź.Wstep jest wliczony w cenę
Ale i tak widzę, ze na razie nikt nie przebił ceny , która sobie zażyczył "mój" kamerzysta. W ogóle u mnie w mieście jest jakaś zmowa.Do kogo nie dzwoniłam każdy mówił 1500
No ale juz trudno, umowa podpisana ...

Jesli dobrze zrozumialam, to 1500 za jeden dzien...
To faktycznie bardzo duzo!!!! Ja chyba bym sie nie zdecydowala. Ale coz, jesli nie masz wyboru i wszyscy tak "biora" to przechlapane. Oby tylko byl wart swojej ceny... Pozdrawiam.
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 14:45   #69
annach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: wstęp do kasety...

Cześć dziewczyny. My płacimy 1200 zł ale za:

filowanie: kosmetyczka + błogosławieństwo + ślub + plener + samo powitanie na przyjęciu ślubnym (ze 20 min)
+
fotografowanie (ślub + plener - reportaż) - ok. 70 - 100 zdjęć w ładnym albumie.

Chyba w porządku ceny?
annach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 16:11   #70
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: wstęp do kasety...

Hejka wybieranie wstepu dopiero przedemna ale zastanawiam sie co myslicie na przyklad na temat zrobienia wstepu z pikniku? W moim wypadku mozemy sami sie nakrecic ( w gorach, kamera na statyw ) albo jeszcze przed slubem w olsztynie na jurze krakowsko czestochowskiej kolo ruin zamku, nakrecone przez kamerzyste... i pod koniec pikniku moglibysmy sie polozyc na kocu glowa przy glowie i spojrzec w niebo ( w kamere) razem, kamera by sie skierowala na niebo i tam by zaczal sie wyswietlac film z wesela a potem bysmy pozbierali rzeczy do kosza poskladali razem koc i odeszli trzymajac sie za reke ..
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 00:29   #71
annach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: wstęp do kasety...

kurcze, strasznie mi się ten pomysł podoba! chyba sama nawet będę brała to pod uwagę. na prawdę ekstra to wymyśliliście!
annach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 11:24   #72
niedorosla
Raczkowanie
 
Avatar niedorosla
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 30
Dot.: wstęp do kasety...

Hej
A co myślicie o czołówce jak w filmie najpierw tytuł, potem w rolach głównych wystąpili i jakieś zdjęcia, a na koniec "cała obsada" czyli wymienieni z imienia i nazwiska wszyscy goście?? Czy któraś z Was widziała u kogoś coś takiego??
niedorosla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 15:16   #73
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
Hejka wybieranie wstepu dopiero przedemna ale zastanawiam sie co myslicie na przyklad na temat zrobienia wstepu z pikniku? W moim wypadku mozemy sami sie nakrecic ( w gorach, kamera na statyw ) albo jeszcze przed slubem w olsztynie na jurze krakowsko czestochowskiej kolo ruin zamku, nakrecone przez kamerzyste... i pod koniec pikniku moglibysmy sie polozyc na kocu glowa przy glowie i spojrzec w niebo ( w kamere) razem, kamera by sie skierowala na niebo i tam by zaczal sie wyswietlac film z wesela a potem bysmy pozbierali rzeczy do kosza poskladali razem koc i odeszli trzymajac sie za reke ..
Uważam, że to bardzo ciekawy pomysł. My taki piknik będziemy mieli w trakcie ślubu, wyskoczymy obok sali na polankę rozkładamy atrybuty, którymi dysponuje kamerzystka:kocyk, kosz z owocami, wachlarz itp. Partner karmi mnie winogronem, udaje (bądź nie ) że całujemy się zza piórkowego wachlarza. Dużo mamy ujęć w planie wystarczy tylko, żeby pogoda dopisywała i będzie ok.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 18:05   #74
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez niedorosla Pokaż wiadomość
Hej
A co myślicie o czołówce jak w filmie najpierw tytuł, potem w rolach głównych wystąpili i jakieś zdjęcia, a na koniec "cała obsada" czyli wymienieni z imienia i nazwiska wszyscy goście?? Czy któraś z Was widziała u kogoś coś takiego??
Widziałam Na początku byli tylko przedstawieni młodzi, świadkowie i rodzice, a na sam koniec poza tymi rolami pierwszoplanowymi i drugoplanowymi, była pozostała obsada właśnie, czyli wszyscy goście. Fajnie to wyglądało
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 22:45   #75
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: wstęp do kasety...

ja jestem sklonna wybrac tego fotokamerzyste jest to malzenstwojego oferta to:

Pakiet złoty za 1500zl

- fotograf i kamerzysta obecni od przygotowań ,poprzez ceremonię i wesele do godz. ok.1.00 -2.00
- sesja plenerowa w miejscu wybranym przez Młodą Parę
w dniu ślubu lub w innym wspólnie ustalonym terminie
- 2 albumy fotograficzne wysokiej jakości wraz z odbitkami – okładki albumów wybrane przez Młodą Parą (do wyboru skóra, welur, płótno lub okładzina introligatorska)
Album1- plenerowy a w nim 24 odbitki w formacie 15 x 21
Album2- album reportażowy tradycyjny a w nim 100 odbitek formatu 13 x 18
Powyższe albumy można wymienić na fotoksiążkę w formacie 300x215mm) ilość stron 60 lub można fotoksiążkę zakupić dodatkowo oprócz albumów
- poprawne zdjęcia po obróbce komputerowej przekazane na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem (minimalna ilość 500 sztuk )
- zdjęcia umieszczone w prywatnej galerii internetowej zabezpieczonej hasłem z możliwością zamówienia odbitek przez gości
- Film zmontowany wg. wskazówek Młodej Pary (podkład muzyczny, styl filmu , czołówka itd.)
* interaktywne menu ułatwiające dostęp do wybranych momentów
* 2 teledyski – z pleneru i skrót z całości ( do wyboru na wesoło, stare kino, romantyczny , itp.)
* film o długości 180- 240 min. wg. życzenia Młodej Pary

co sadzicie? warto ?jest takze pakiet srebny za 1300 mniej zdjec jest wtedy w albumach
doradzcie
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 06:37   #76
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez niedorosla Pokaż wiadomość
Hej
A co myślicie o czołówce jak w filmie najpierw tytuł, potem w rolach głównych wystąpili i jakieś zdjęcia, a na koniec "cała obsada" czyli wymienieni z imienia i nazwiska wszyscy goście?? Czy któraś z Was widziała u kogoś coś takiego??
Ja nie widziałam, ale myślę, że to fajny pomysł Można to powiązać z wysłaniem zaproszenia, wiecie tego z rozpiską na Akty, jak w sztuce
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 13:03   #77
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Ja jestem przed ślubem ale już po uzgodnieniu z kamerzysta szczegółów.
Na wstęp dajemy tylko nasze wspólne zdjęcia od początku znajomości. Na kilku ważniejszych będą daty (np.data poznania, zaręczyn itp.). Podkład muzyczny do tego wstępu to "Niezapomniane chwile" zespołu Magma.

Palnujemy też plener. Coś szalonego (napewno nie spacer!) w otoczeniu ruin zamkowych w rytm piosenki Mietka Szcześniaka "Zaczekam".

Mam nadzieje że wyjdzie dobrze i że miło będe to oglądać po latach...........
Odświeżam swoją wypowiedź po roku Wszystko było tak jak planowaliśmy z wyjątkiem tych dat przy zdjęciach. Widocznie kamerzytsa zapomniał. Nasz film nie był szalony jak to sobie wyobrażałam ale wyszedł całkiem fajnie. Lubie oglądać ten fragment .

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Widziałam też jak młoda para wchodzi do sypialni, zaczyna się całować, pan młody bierze pilot do ręki i wyłącza jakby kamerę, znika obraz i pojawia się napis dalsza część filmu zawiera śmiałe sceny, jeśli chcesz obejrzeć wejdź na stronę www.kasiaijanekamory.pl czy coś w tym stylu.
Podoba mi się ten pomysł. Szkoda że nie czytałam tego wcześniej. To musi być ciekawe o ile Państwo Młodzi nie są sztuczni. Jeśli wszystko jest na luzie to może być fajnie.

My mieliśmy czarno-białe podsumowanie całej uroczystości. Od przygotowań, poprzez Kościół, pierwszy taniec, tort, tańce-hulańce aż do ostatniego tańca "Ale to już było..." Swoją drogą nie słyszałam o kręceniu "ostatniego" tańca i jak orkiestra zapytała co chcemy to nie mielismy pojęcia że wogle coś takiego się praktykuje.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 13:06   #78
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Jestem dopiero na etapie wybierania kamerzysty ale juz dawno temu wymysliłam sobie, ze na naszej kasecie z wesela chce mieć wmontowany fragment ze slubu mojej siostry kiedy to ja złapałam welon a mój TZ musznik. Co o tym myslicie????
To też bardzo ciekawe. Oryginalne. Może być miłym zaskoczeniem dla oglądających.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 08:33   #79
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: wstęp do kasety...

a nasz kamerzysta bierze 850 zl . a pani fotograf za zdjęcia w zaleznosci 1200 -1500 zl w zaleznosci od ilosci zdjec w albumie...ale mamy ja do dyspozycji gdzie chcemy i kiedy chcemy... musimy sobie wymyslec tylko miejsce..ale juz rozmawialysmy i fajnie by bylo tak wczesnym rankiem zrobic zdjecia nad jeziorem kiedy jest jeszcze ta mgla nad woda..ciekawe jakby wyszly takie zdjecia ,i marza mi sie jeszcze dzjecia wieczorem w krakowie..stary rynek ,wisla ,wawel......

kasiasiar..bardzo fajny pomysl my w pazdierniku bylismy swiadkami i tez ja zlapalam welon a moj przyszly maz musznik.. w czerwcu znowu rola nam sie powtarza. ale hmm moze sama ten pomysl wykorzystam.. a to chcialbys miec to na pocztaku od razu? czy jeszcze jakies zdjecia przed tym np z dziecinstwa?


poza tym wiecie co wymyslilam? My z tż wybieramy sie w tym rku na wakacje nad morze..i tez pomyslalm o takim filmiku jak spacerujemy sobie plaza itd lezymy na kocyku wlasnie patrzmy w niebo a tam nasz film ze slubu a na zakonczenie zbieramy swoje rzeczy i odchodzimy ? co myslicie?
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 13:52   #80
smadak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
a nasz kamerzysta bierze 850 zl . a pani fotograf za zdjęcia w zaleznosci 1200 -1500 zl w zaleznosci od ilosci zdjec w albumie...ale mamy ja do dyspozycji gdzie chcemy i kiedy chcemy... musimy sobie wymyslec tylko miejsce..ale juz rozmawialysmy i fajnie by bylo tak wczesnym rankiem zrobic zdjecia nad jeziorem kiedy jest jeszcze ta mgla nad woda..ciekawe jakby wyszly takie zdjecia ,i marza mi sie jeszcze dzjecia wieczorem w krakowie..stary rynek ,wisla ,wawel......

kasiasiar..bardzo fajny pomysl my w pazdierniku bylismy swiadkami i tez ja zlapalam welon a moj przyszly maz musznik.. w czerwcu znowu rola nam sie powtarza. ale hmm moze sama ten pomysl wykorzystam.. a to chcialbys miec to na pocztaku od razu? czy jeszcze jakies zdjecia przed tym np z dziecinstwa?


poza tym wiecie co wymyslilam? My z tż wybieramy sie w tym rku na wakacje nad morze..i tez pomyslalm o takim filmiku jak spacerujemy sobie plaza itd lezymy na kocyku wlasnie patrzmy w niebo a tam nasz film ze slubu a na zakonczenie zbieramy swoje rzeczy i odchodzimy ? co myslicie?

Znajomi też robiliślubne zdięcia na plazy i wyszły superowo - odlotowo
Polecam!!
__________________
pięknie jest
smadak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.