Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-29, 20:19   #3241
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Kup mi coś!
Ha, a co chcesz? Robimy z siostrą nalot na Złote Tarasy i już się ślinie na te wszystkie Body Shopy i inne cudeńka
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:40   #3242
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
W chwilach szczytu to mnie oczywiście nie było Ale nieobecność usprawiedliwiona, musiałam wcześniej wziąć prysznic, żeby później szybko pójść do łóżka Jutro jadę na zakupy do stolicy
Nieeeee no, wszystkie do stolYcy na zakupy jeżdżą tylko ja się nigdzie nie ruszam .

Ale pochwalę się, a co... Zamówiłam sobie te włochate kopytka, nie wiem, czy pamiętacie. W planach mam białą perukę [w ramach małego rozpieszczania siebie ] i kolekcję gorsetów [już jeden TŻ mi kupił pod choinkę ]... są tak śliczne [a do tego niedorgie ], że kupię sobie chyba po jednym na każdy dzień tygodnia

*********

A teraz nie śmiać się.
całe życie byłam taką trochę chłopczycą z charakteru, zwłaszcza w dzieciństwie...
No i teraz mnie dopadło... Od jakiegoś czasu zgłębiam tematykę i chcę kupić sobie lalkę, przy czym to nie jest taka sobie zwykła lalka...
Biję się teraz z myślami, którą wybrać. Bo upatrzyłam dwie, takie "na moją kieszeń" [ta do której zapałałam ogromną chucią kosztuje niestety 420$ bez żadnych dodatków i stwierdziłam, że tyle nie dam, a przynajmniej nie teraz ]

W pierwszym rzędzie zdjęcia Hery.
W drugim Yara.
Stylizacje katalogowe.

Bo, że którąś kupię, to już na pewno... Mam nawet błogosławieństwo TŻ'ta . Każda z nich ma swoje plusy - u Hery bardzo podobają mi się usta i ta trochę mroczna mina, ale Yara ma więcej gratisów przy zakupie, za to usta podobają mi się znacznie mniej...
Co o nich myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hera2.jpg (138,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hera.jpg (51,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hera1.jpg (62,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yara_girl1.jpg (50,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg official3.jpg (39,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yara_girl_fantasy1.jpg (41,5 KB, 15 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:42   #3243
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ha, a co chcesz? Robimy z siostrą nalot na Złote Tarasy i już się ślinie na te wszystkie Body Shopy i inne cudeńka
Wszystko Jak Ty płacisz to nie będe wybrzydzac


Dobra, ja spadam - trzeba jeszcze się włosami zająć przed pójsciem spać
Dobranoc


Estelle - te lalki mnie przerażają, zwlaszcza Hery Fajniejsza wydaje mi się ta pierwsza, ale za nic w świecie nie mogła bym trzymac czegoś takiego w domu

Edytowane przez karla_92
Czas edycji: 2008-12-29 o 20:47
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:42   #3244
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Sweet Jelly, sliczne masz te włoski
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

PS2. A włoski Jellusi faktycznie bardzo ładne
Dziękować Babeczki moje kochane

Kolorek "bursztynowy blond" w takich czuje się świetnie!
Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Po pierwsze trzymam kciuki za pracę, egzaminy i kolokwia
Co do włosków, cóż za błysk I zdecydowanie widać różnicę w przyroście
Dziękować

jakby po 4 miesiącach (prawie5) nie było widać różnicy w przyroście to bym się załamała.Ale jesteś 1 osobą która mówi mi że coś niecoś widać

Dziękuuuuuuuuuuuje

Liczę że do marca urosną jeszcze bardziej i będę już mogła jakaś fajną fryzurkę zrobić
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość


Sweet_Jelly słodka fryzurka, taka delikatna i dziewczęca
Trzymam kciuki za zaliczenia i ... łącze się w bólu
(nie ) dziękuję
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:08   #3245
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Całe szczęście tym razem nikt nas nie podlgąda, same swoje
Nie do końca, pojawiały się i nowe twarze

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
W chwilach szczytu to mnie oczywiście nie było Ale nieobecność usprawiedliwiona, musiałam wcześniej wziąć prysznic, żeby później szybko pójść do łóżka Jutro jadę na zakupy do stolicy
Udanych zakupów

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Sama prowokujesz
Ta zniewaga krwi wymaga

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ha, a co chcesz? Robimy z siostrą nalot na Złote Tarasy i już się ślinie na te wszystkie Body Shopy i inne cudeńka
Będąc ostatnio na tej rozmowie w Warszawie, w oczekiwaniu na busik powrotny biegiem przeszłam mały skrawek tarasów i zauroczył mnie... Empik
Ale nie miałam czasu na obszerne zwiedzanie całych tarasów więc pewnie kilka fajnych rzeczy by się znalazło
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:10   #3246
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ale pochwalę się, a co... Zamówiłam sobie te włochate kopytka, nie wiem, czy pamiętacie. W planach mam białą perukę [w ramach małego rozpieszczania siebie ] i kolekcję gorsetów [już jeden TŻ mi kupił pod choinkę ]... są tak śliczne [a do tego niedorgie ], że kupię sobie chyba po jednym na każdy dzień tygodnia
Pochwal się futrzakami jak dojdą
A gorsecik też mogłabyś pokazać

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A teraz nie śmiać się.
całe życie byłam taką trochę chłopczycą z charakteru, zwłaszcza w dzieciństwie...
No i teraz mnie dopadło... Od jakiegoś czasu zgłębiam tematykę i chcę kupić sobie lalkę, przy czym to nie jest taka sobie zwykła lalka...
Biję się teraz z myślami, którą wybrać. Bo upatrzyłam dwie, takie "na moją kieszeń" [ta do której zapałałam ogromną chucią kosztuje niestety 420$ bez żadnych dodatków i stwierdziłam, że tyle nie dam, a przynajmniej nie teraz ]

W pierwszym rzędzie zdjęcia Hery.
W drugim Yara.
Stylizacje katalogowe.

Bo, że którąś kupię, to już na pewno... Mam nawet błogosławieństwo TŻ'ta . Każda z nich ma swoje plusy - u Hery bardzo podobają mi się usta i ta trochę mroczna mina, ale Yara ma więcej gratisów przy zakupie, za to usta podobają mi się znacznie mniej...
Co o nich myślicie?
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Estelle - te lalki mnie przerażają, zwlaszcza Hery [...]za nic w świecie nie mogła bym trzymac czegoś takiego w domu

Asiu, na pierwszy rzut oka skojarzyły mi się z lalkami z...horroru (laleczka chackie, czy jak to się tam pisze ). Jak słowo daję, serce mi stanęło na chwilę, i jak będę miała w nocy "koszmara", to przez te laleczki
Nie obraź się, ale szczerze opisałam moje emocje .
Jeszcze ta z tymi długimi blond włosami jest jakby ociupinkę lepsza, ale ten wyraz twarzy mnie przeraża, zarówno u jednej jak i drugiej...
Czy mogę spytać jakie są do nich akcesoria ?

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
jakby po 4 miesiącach (prawie5) nie było widać różnicy w przyroście to bym się załamała.Ale jesteś 1 osobą która mówi mi że coś niecoś widać

Dziękuuuuuuuuuuuje
Bo widać
Nieeeee maaaaa zaaaaa coooooo
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:17   #3247
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam
Ja po Świętach jestem jakieś 10 kilo cięższa i wcale nie szczęśliwsza. Jutro zakupy, ale coś czuję, że i tak w nic nie wejdę, lepiej od razu złapię azymut na sklepy z odzieżą ciążową- wcale nie żartuje

Estelle- boskie te lalki Gdybym miała wybierać pewnie wybrałabym tę pierwszą- ma zabójcze spojrzenie Pamiętam kopytka- super, że je kupiłaś, pochwal się koniecznie

Któraś z Was pytała o Sylwestra, otóż ja nigdzie się nie wybieram, nie mam nastroju na imprezy i w ogóle ludzi to bym razem z tymi fajerwerkami w kosmos wystrzeliła
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 21:20   #3248
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Ja po Świętach jestem jakieś 10 kilo cięższa i wcale nie szczęśliwsza. Jutro zakupy, ale coś czuję, że i tak w nic nie wejdę, lepiej od razu złapię azymut na sklepy z odzieżą ciążową- wcale nie żartuje


Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Któraś z Was pytała o Sylwestra, otóż ja nigdzie się nie wybieram, nie mam nastroju na imprezy i w ogóle ludzi to bym razem z tymi fajerwerkami w kosmos wystrzeliła
Wow, cóż za nastój

Ja wiem czego fajnego możesz szukać w tarasach....Wszystkiego co się przyda do decu Możesz też pomyśleć o mnie w tej kwestii
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:31   #3249
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość




Wow, cóż za nastój

Ja wiem czego fajnego możesz szukać w tarasach....Wszystkiego co się przyda do decu Możesz też pomyśleć o mnie w tej kwestii
Oooo też o tym myślałam dzisiaj Ostatnio zawiesiłam na czas nieokreślony moją działalność z decu, bo nie miałam czasu. Ale teraz trzeba ruszyć z robotą, bo siostra pragnie nowych pudełek do swojego pokoju W razie czego będę o Tobie pamiętać

A nastrój wybitnie bojowy to prawda Mam nadzieje, że do Nowego Roku mi przejdzie, bo nie chcę zaczynać roku 2009 z takim nastawieniem.
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:39   #3250
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Oooo też o tym myślałam dzisiaj Ostatnio zawiesiłam na czas nieokreślony moją działalność z decu, bo nie miałam czasu. Ale teraz trzeba ruszyć z robotą, bo siostra pragnie nowych pudełek do swojego pokoju W razie czego będę o Tobie pamiętać
Ja też się mocno opuściłam w temacie, ale w końcu muszę się zmobilizować, tylko motywów mi brak Bo ja mam tak, że najwpierw sobie wyobrażam całość, a później nigdzie nie mogę znaleźć papieru, który spełniałby moje wyobrażenia
Jestem bardzo chętna na "w razie czego"

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
A nastrój wybitnie bojowy to prawda Mam nadzieje, że do Nowego Roku mi przejdzie, bo nie chcę zaczynać roku 2009 z takim nastawieniem.
Może owocne zakupy poprawią Ci nastrój
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:01   #3251
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Nie do końca, pojawiały się i nowe twarze
A widziałam, ale jak odpowiadałam, to już poszły a te 4 ukryte to siedziały "nasze" dziewoje

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Pochwal się futrzakami jak dojdą
A gorsecik też mogłabyś pokazać
Jutro się obfocę, już na bank.
Będzie biżu, gorset i choinka

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Któraś z Was pytała o Sylwestra, otóż ja nigdzie się nie wybieram, nie mam nastroju na imprezy i w ogóle ludzi to bym razem z tymi fajerwerkami w kosmos wystrzeliła

O, mi dzisiaj właśnie plany sylwestrowe się sypnęły [mieliśmy jechać ze znajomymi z pracy TŻ do Suśca na kwatery, ale nie dograli tego organizacyjnie] ale szybko je pozbierałam [będzie mini-imprezka u kuzynki ]

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Estelle - te lalki mnie przerażają, zwlaszcza Hery Fajniejsza wydaje mi się ta pierwsza, ale za nic w świecie nie mogła bym trzymac czegoś takiego w domu

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Asiu, na pierwszy rzut oka skojarzyły mi się z lalkami z...horroru (laleczka chackie, czy jak to się tam pisze ). Jak słowo daję, serce mi stanęło na chwilę, i jak będę miała w nocy "koszmara", to przez te laleczki
Nie obraź się, ale szczerze opisałam moje emocje .
Jeszcze ta z tymi długimi blond włosami jest jakby ociupinkę lepsza, ale ten wyraz twarzy mnie przeraża, zarówno u jednej jak i drugiej...
Czy mogę spytać jakie są do nich akcesoria ?

Nie nie obrażę się na pewno nawet nie sądziłam, że mogą one wywołać takie emocje bo wedle mojej percepcji to piękne lalki, a większość z nich ma taki łagodny wyraz twarzy...
Hera może mniej, ale Yara jest taka słodziutka...

Te akcesoria to dodatkowe oczy [2 pary] i makijaż [gratis]

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Estelle- boskie te lalki Gdybym miała wybierać pewnie wybrałabym tę pierwszą- ma zabójcze spojrzenie Pamiętam kopytka- super, że je kupiłaś, pochwal się koniecznie
To już jak przyjdą. Mam nadzieję, że mi cła nie doalą [tfu, tfu przez lewe ramię ].

No właśnie to spojrzenie też mi się podoba. Zastanawiam się, jakby ta druga wyglądała z jasnymi oczyma i np. w czarnej peruce. Bardzo pociągają mnie takie mroczne stylizacje, sama mam zresztą swoje gotyckie fazy, więc pewnie i lalkę upodobniłabym do siebie
Marzą mi się długie rzęsy, srebrzystobłękitne oczy i ciemny makijaż dla tych lalek...

A co do strasznych wizerunków... Hm... te jeszcze nie są takie przerażające... Znalazłam taki mały bonusik ... który nie zmienia faktu, że te "straszne" również mi się podobają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg horror2.jpg (59,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg horror3.jpg (34,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg horror5.jpg (40,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg horror6.jpg (43,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg horror1.jpg (26,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg horror4.jpg (29,0 KB, 5 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-12-29 o 22:06
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 22:23   #3252
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A widziałam, ale jak odpowiadałam, to już poszły a te 4 ukryte to siedziały "nasze" dziewoje


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Jutro się obfocę, już na bank.
Będzie biżu, gorset i choinka
Czekam z niecierpliwością

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie nie obrażę się na pewno nawet nie sądziłam, że mogą one wywołać takie emocje bo wedle mojej percepcji to piękne lalki, a większość z nich ma taki łagodny wyraz twarzy...
Hera może mniej, ale Yara jest taka słodziutka...
Łagodny, słodziutka....
To mamy inne wyobrażenie o tych pojęciach

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A co do strasznych wizerunków... Hm... te jeszcze nie są takie przerażające... Znalazłam taki mały bonusik ... który nie zmienia faktu, że te "straszne" również mi się podobają
Idź Ty zmoro nieczysta
Koniecznie chcesz mnie przyprawić o zawał ??
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:41   #3253
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Idź Ty zmoro nieczysta
Koniecznie chcesz mnie przyprawić o zawał ??
No gdzież, Mamusiu
Ale w porównaniu z tymi, to moje dwie poprzednie wypadają blado ... no właśnie, tak łagodnie... słodziutko czyż nie?

Co nie zmienia faktu, że jak już dorwę którąś w swoje łapki, to nie ma bata, czarna stylizacja jak nic , już sobie robię symulacje w Photoshopie
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:41   #3254
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam

Ojej jak tu fajnie. Jak za starych dawnych czasów Tyle maniaczke naraz i taki optymistyczny nastrój.

Sweet_Jelly - śliczne włoski

Estelle
lalki bardzo ładne ale jak powiększyłam fotkę drugej to mi łzy stanęły w oczach Ma taki smutny wyraz twarzy, pasujący akurat do mojego nastroju....


U mnie coraz gorzej.... Nie rozumiem jak można coś takiego robić ukochanej osobie? Nawet sobie nie zdajecie sprawy w jakim jestem dołku emocjonalnym... Jak można nie dać znaku życia przez 3 dni, odrzucać połączenia i nie odpisywać na smsy kiedy jeszcze w 2 Dzień Świąt wszystko było cudownie! Czy któraś potrafi mi to wytłumaczyć? Jeżeli coś się stało, albo on już nie chce ze mną być, czy nie zasługuje na chwilę prawdy? Wiecie jak sie męczę, cały czas się zastanawiam co się mogło stać, co zrobiłam nie tak i czy ja naprawdę znałam mojego TŻa? Podle się czuję... Nikomu nie życzę być w takiej sytuacji.... Najgorsza prawda jest lepsza od niepewności albo kłamstw... Nie mam do niczego siły... Ale muszę zacząć żyć na nowo bo nic z tego nie będzie...

Buziaki i miłych snów
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 23:20   #3255
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Widzisz Atsenko, długo można byłoby pisać na ten temat, ale... pierwszy wniosek, jaki mi się nasunął, to taki - czy Ty wiesz i czy zdajesz Sobie sprawę z wagi słów, jakie padły między Wami - choćby te, o których ostatnio pisałaś...

Być może się mylę, ale na tyle, na ile udało się mi wniknąć w świat mężczyzn, słowa te dopiero teraz zbierają swoje prawdziwe żniwo. Pomyśl, co tak naprawdę stało się w momencie, kiedy powiedziałaś mu o swoich wątpliwościach w ten związek, o zerwaniu przez sms'a... Dodaj do tego wszystkie inne gorzkie słowa, które padały między wami i zastanów się dogłębnie, czy nie przelała się czara goryczy. Bo mężczyzna z wierzchu może i twardy jest jak orzech, ale w środku myśli i czuje jak człowiek, czasem bywa wrazliwszy od kobiety... tylko nie uzewnętrznia się z emocjami, a trawi wszystko pod skorupą...

Prawdopodobnie Twój TŻ znalazł się właśnie w takim momencie. Tak naprawdę bardzo mocno zraniłaś jego uczucia i dumę. Być może na tyle mocno, że nie chce z Tobą porozmawiać, zapewne składają się na to i inne przyczyny. Trudno mi w to wnikać, bo nie znam całej sytuacji. Ale z perspektywy obserwatora łatwiej dostrzec mi plaszczyzny, które z Twojej perspektywy ciężko zobaczyć.

W tej sytuacji mogę poradzić Ci tylko jedno - nie jątrz już tej sprawy. Nie wydzwaniaj do niego, daj mu wszystko przemyśleć w spokoju [mężczyźni z natury potrzebują czasem samotności]. Nie dopytuj już i nie wchodź w szczegóły. Chciałaś, aby związek umarł, więc mu na to pozwól, bez niepotrzebnego sypania soli w otwartą ranę.
Skoro Ty nie potrafisz, niech on zdecyduje po jakiej chce być stronie, ale sam, bez Twojej presji.
Takie moje zdanie.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 23:21   #3256
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Wypadek samochodowy, wyjechał mi na czołowo, nie wiele się musisz cofnąć i poczytać (jeśli chcesz), bo płodność nam ostatnio spada

olaboga... ale rozumiem, ze juz wszystko dobrze z mamusia, prawda? to ja jutro w pociagu przy 5godzinnej podrozy sobie poczytam!
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Jutro jadę na zakupy do stolicy
tylko niech cie te tlumy nie przestrasza, ja dawno czegos takiego nie widzialam, a specjalnie wybralam sie w godzinach rannych, 10-12, a ludzi jak przed swietami
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
W pierwszym rzędzie zdjęcia Hery.
W drugim Yara.
Stylizacje katalogowe.

Bo, że którąś kupię, to już na pewno... Mam nawet błogosławieństwo TŻ'ta . Każda z nich ma swoje plusy - u Hery bardzo podobają mi się usta i ta trochę mroczna mina, ale Yara ma więcej gratisów przy zakupie, za to usta podobają mi się znacznie mniej...
Co o nich myślicie?
ta yara jest przesliczna, naprawde!! taka... delikatna, niewinna. naprawde ladna, moglabym taka dostac
Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Witam
Ja po Świętach jestem jakieś 10 kilo cięższa i wcale nie szczęśliwsza. Jutro zakupy, ale coś czuję, że i tak w nic nie wejdę, lepiej od razu złapię azymut na sklepy z odzieżą ciążową- wcale nie żartuje

Któraś z Was pytała o Sylwestra, otóż ja nigdzie się nie wybieram, nie mam nastroju na imprezy i w ogóle ludzi to bym razem z tymi fajerwerkami w kosmos wystrzeliła
ooo, widze podobienstwo w obu sprawach, tez przytylam, chyba z 4kg przyjechalam w za luznych spodniach a wyjezdzam w innych bo w tamtych sie dopiac nie moge
niektorych ludzi to i ja bym wystrzelila
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Te akcesoria to dodatkowe oczy [2 pary] i makijaż [gratis]
o ja piorkuje...
Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
U mnie coraz gorzej.... Nie rozumiem jak można coś takiego robić ukochanej osobie? Nawet sobie nie zdajecie sprawy w jakim jestem dołku emocjonalnym... Jak można nie dać znaku życia przez 3 dni, odrzucać połączenia i nie odpisywać na smsy kiedy jeszcze w 2 Dzień Świąt wszystko było cudownie! Czy któraś potrafi mi to wytłumaczyć? Jeżeli coś się stało, albo on już nie chce ze mną być, czy nie zasługuje na chwilę prawdy? Wiecie jak sie męczę, cały czas się zastanawiam co się mogło stać, co zrobiłam nie tak i czy ja naprawdę znałam mojego TŻa? Podle się czuję... Nikomu nie życzę być w takiej sytuacji.... Najgorsza prawda jest lepsza od niepewności albo kłamstw... Nie mam do niczego siły... Ale muszę zacząć żyć na nowo bo nic z tego nie będzie...
kochanie... jak ja cie rozumiem! przed swietami rozjechalam sie z piotrkiem w 2 rozne strony w dosc nieciekawej atmosferze, ale zadzwonil we wtorek. byl mily, gadalismy o wszystkim i niczym, ale na koniec grobowym glosem dodal, ze musimy sie po swietach zobaczyc i pogadac w 4oczy bo on przez telefon nie umie takich spraw zalatwiac. na co ja zdebialam i wydukalam tylko z nerwowym smiechem, ze chyba dobre wiesci to to nie sa, a on nawet nie zaprzeczyl, zmienil temat, zyczyl wesolych swiat i sie rozlaczyl. nie wiem co to ma znaczyc ah, dodam, ze nie odzywa sie od wtorku, ani jednego glupiego smsa, nic. ciekawa jestem czy sie chociaz z moje urodziny odezwie
tez caly czas obwinialam sie o wszystko, ze nie jestem dosc dobra, dosc madra, dosc ladna... ale ile tak mozna? to oni nie sa nas warci, kochana, nie mozemy dac sie zlamac! wytrzymaj, nie odzywaj sie, daj mu czas. wiem ze ciezko, mnie az skreca teraz, ale twardo sie trzymam, w koncu to ja jestem ksieznicza a on rycerzem, prawda?
bedzie dobrze, musi byc, z kazdego bagna mozna wyjsc
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 00:00   #3257
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
i zauroczył mnie... Empik
A to niespodzianka

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

No i teraz mnie dopadło... Od jakiegoś czasu zgłębiam tematykę i chcę kupić sobie lalkę, przy czym to nie jest taka sobie zwykła lalka...
Biję się teraz z myślami, którą wybrać. Bo upatrzyłam dwie, takie "na moją kieszeń" [ta do której zapałałam ogromną chucią kosztuje niestety 420$ bez żadnych dodatków i stwierdziłam, że tyle nie dam, a przynajmniej nie teraz ]

W pierwszym rzędzie zdjęcia Hery.
W drugim Yara.
Stylizacje katalogowe.

Bo, że którąś kupię, to już na pewno... Mam nawet błogosławieństwo TŻ'ta . Każda z nich ma swoje plusy - u Hery bardzo podobają mi się usta i ta trochę mroczna mina, ale Yara ma więcej gratisów przy zakupie, za to usta podobają mi się znacznie mniej...
Co o nich myślicie?
4 całkiem, całkiem I sprawdza się powiedzenie, że dorośli z czasem dziecinnieją i (niewieścieją w tym przypadku) Nie śmieje się z Ciebie tylko do Ciebie

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Ja po Świętach jestem jakieś 10 kilo cięższa i wcale nie szczęśliwsza.
Oj chyba przesadzasz i za bardzo zaokrąglasz w górę

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Bo ja mam tak, że najwpierw sobie wyobrażam całość, a później nigdzie nie mogę znaleźć papieru, który spełniałby moje wyobrażenia
Jestem bardzo chętna na "w razie czego"
Znaczy nadmiar wyobraźni... szkodzi

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Całe szczęście tym razem nikt nas nie podlgąda, same swoje


Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
To i tak mało, w chwilach szczytu było 8
Wątek traci popularność Oby nasze włosy przy tym gwałtownym spadku się uchowały

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
No proszę jak tu wesoło! śmiejecie się beze mnie?
Nie bez Ciebie, a do Ciebie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wielka buźka dla moich siostrzyczek i Mamusi


Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo się czuję niedoceniana <robiąc ośle oczy - niech mnie ktoś przytuli - >
Tylko nie ośle oczy Bo zaraz się rozkleje

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Czyli konkretnie kiedy ??
Nigdy nie byłam zbyt dobra... w konkretach Konkretnie sprawa wygląda tak, że muszę, poprostu muszę uporać się z tą pracą. Mam już pewne plany i kolidują mi z pisaniem pracy, tak więc chce mieć to za sobą. Tja... ale coś mi się nie widzi to wczesne skończenie tej pracy Mam te 5 egzaminów + jakieś zaliczenia w drugiej szkole

Zakupy udane

Dobranoc
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 08:41   #3258
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cześć

Wpadłam na chwilę, ale jak zobaczyłam, że melissa znowu czyta, to mi się odechciewa

Więc w skrócie:

Mariola - bardzo gartuluję dzidziusia

Marzenka - doczytałam o Twojej rozmowie w Warszawie, więc spóźnione, ale bardzo szczere gratulacje

melissa - z okazji nowego roku życzę ci, żebyś znalazła sobie jakieś hobby i zamiast czytać o cudzym życiu, zajęła się czymś konstruktywnym


Ściskam mocno i pozdrawiam wszystkie maniaczki
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 09:11   #3259
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Bo widać
Nieeeee maaaaa zaaaaa coooooo
To siem cieszę

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość

Któraś z Was pytała o Sylwestra, otóż ja nigdzie się nie wybieram, nie mam nastroju na imprezy i w ogóle ludzi to bym razem z tymi fajerwerkami w kosmos wystrzeliła
Mój sylwester też (tradycyjnie) poszedł w łęb.
Świadkowa zadzwoniła że nie przyjadą do nas na domówkę bo idą na koncert (będą stać kilka godzin na mrozie-ekstra!) inni znajomi też dzwonili -tego samego dni ..pochorowali się i ne wiadomo czy przyjdą chociaż raczej jestem skłonna uwierzyć że zostaną w łózkach... Więc generalnie KICHA i chyba zostaniemy sami

Ale nie ma tego złego bo by na dobre nie wyszło
Będziemy sami w domu.... Kupimy dobre wino, i szampana, winogrona, seksowne wdzianko i będzie super sylwester we 2

Mamy jeszcze zaproszenie by jechać z pewną grupką na imprezę ale chyba nie będzie się nam chciało

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Widzisz Atsenko, długo można byłoby pisać na ten temat, ale... pierwszy wniosek, jaki mi się nasunął, to taki - czy Ty wiesz i czy zdajesz Sobie sprawę z wagi słów, jakie padły między Wami - choćby te, o których ostatnio pisałaś...

Być może się mylę, ale na tyle, na ile udało się mi wniknąć w świat mężczyzn, słowa te dopiero teraz zbierają swoje prawdziwe żniwo. Pomyśl, co tak naprawdę stało się w momencie, kiedy powiedziałaś mu o swoich wątpliwościach w ten związek, o zerwaniu przez sms'a... Dodaj do tego wszystkie inne gorzkie słowa, które padały między wami i zastanów się dogłębnie, czy nie przelała się czara goryczy. Bo mężczyzna z wierzchu może i twardy jest jak orzech, ale w środku myśli i czuje jak człowiek, czasem bywa wrazliwszy od kobiety... tylko nie uzewnętrznia się z emocjami, a trawi wszystko pod skorupą...

Prawdopodobnie Twój TŻ znalazł się właśnie w takim momencie. Tak naprawdę bardzo mocno zraniłaś jego uczucia i dumę. Być może na tyle mocno, że nie chce z Tobą porozmawiać, zapewne składają się na to i inne przyczyny. Trudno mi w to wnikać, bo nie znam całej sytuacji. Ale z perspektywy obserwatora łatwiej dostrzec mi plaszczyzny, które z Twojej perspektywy ciężko zobaczyć.

W tej sytuacji mogę poradzić Ci tylko jedno - nie jątrz już tej sprawy. Nie wydzwaniaj do niego, daj mu wszystko przemyśleć w spokoju [mężczyźni z natury potrzebują czasem samotności]. Nie dopytuj już i nie wchodź w szczegóły. Chciałaś, aby związek umarł, więc mu na to pozwól, bez niepotrzebnego sypania soli w otwartą ranę.
Skoro Ty nie potrafisz, niech on zdecyduje po jakiej chce być stronie, ale sam, bez Twojej presji.
Takie moje zdanie.
kurcze, nie mogłabym ujać tego lepiej!


Jedyne co mogę dodać to do żę życzę Ci spokoju duchowego ....
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 09:31   #3260
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

która z was mieszka nad morzem?
szczecin, gdańsk, gdynia?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 11:13   #3261
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

A jednak koleżanka z narzeczonym cudownie ozdrowieli ... i będzie sylwek

Ale teraz z kolei obawiam się że szybko się upiją (chłopy) a mój jak wypije to niestety źle się czuje
Cuż, kobiecie nie dogodzisz: tak źle i tak nie dobrze,,,,

To zmykam na miasto by poszukać jakiejś sylwestrowej kreacji
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 14:00   #3262
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
która z was mieszka nad morzem?
szczecin, gdańsk, gdynia?
moi w sopocie, a co?

aa, dzien dobry
juz w domu, na szczescie. ale mam pusta lodowke i jeszcze musze do sklepu isc
sylwka chcialam zrobic u siebie, jako impreze urodzinowa, ale nikogo nie ma, wszyscy maja plany, w rozjazdach. wiec ide do kolezanki, tylko musze jakas ladna suknie znalezc
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 14:05   #3263
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

ja już po zakupach.
Kupiłam ekstra sylwestrową bluzkę !!!
I toooone żarcia! A za 2 godziny przychodzi do mnie koleżanka z mięskiem i jutro pewno cały ranek spędzie na smażeniu, duszeniu, pieczeniu, podsmażaniu i podsmaczaniu
Dobrze się zapowiada
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 14:06   #3264
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Estelle bardzo Ci dziękuję Wzięłam sobie twoje słowa do serca i czuje się o wiele lepiej. Właśnie zjadłam obiad i kawałek placka! Pierwszy posiłek od 4 dni Dam mu czas.... Jak to przemyśli to się odezwie. Na tyle ile go znam, wiem że skończy to tak jak powinien. Wykasowałam jego nr z komórki żeby mnie nie korciło do niego napisać. Umówiłam się również na Sylwestra ze znajomymi. Do tego pomalowałam dziś spontanicznie włosy na mój naturalny kolor. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Ale powiem Wam ,że teraz zaczynam rozumieć ile on dla mnie znaczy... Z nim źle ale bez niego jeszcze gorzej. Myślę że nie przekreśli wspólnych miesięcy przez jedną drobną kłótnię, ale biorę pod uwagę najczarniejsze scenariusze. Najwyżej się mile rozczaruję. Nie chcę z góry zakładać że będzie dobrze.

blonndee widzę że mamy podobna sytuację. Życzę pwoodzenia i 3mam kciuki żeby Ci się udało Jestem trochę spokojniejsza po rozmowach z koleżankami. Jedna opowiedziała mi jak to się 5 dni z facetem nie odzywali do siebie, a pokłócili się o to kto ma wyłączyć telewizor a 2 koleżanka powiedziała że jak jej facet przyjechał do Polski do odezwał się po 4 dniach... I obie umierały ze strachu w obawie o swój związek a okazało się że to była drobnostka (przynajmniej dla faceta). Także życzę Ci wspólnie spędzonego Sylwestra i wszystkiego dobrego

No i muszę wspomnieć jeszcze o radzie Porcelainn... Tak jak Esteele pomogła mi się uporać z obecnym związkiem z TŻem, tak dzięki Porcelainn zrozumiałam że mój były to idiota, nie ma sensu wracać do przeszłości i że to był (jest) tylko i wyłącznie sentyment... Sprawy zaczynają nabierać nowego obrotu. Jestem dużo spokojniejsza, ale przyznaję że nie potrafię jeszcze spokojnie wysiedzieć sama w domu nie załamując się. Staram się zajmować sobie cały czas i jest mi o wiele łatwiej.

Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Cieszę się że jesteście.

Buziaki dla wszystkich
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 14:43   #3265
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witajcie kochane!

Znowu jestem na chwilę nielegalnie - udało mi się złapać sieć U mnie wszystko dobrze cały czas, przyzwyczajam się powoli do nowego miejsca, trochę czasem tęsknię za domem i rodzicami, myślałam, że w tym wieku już mnie to ominie ale gdzie tam

Jelly - super kolorek Wczoraj umówiłam się do fryzjera na farbowanko i podcięcie końcówek, mam nadzieję, ze kobitka nie skopie sprawy

Estelle - świetne te lalki, naprawdę robią wrażenie


Chyba trzeba sobie powiedzieć wprost - jestem uzależniona od internetu (i wizażu) bo naprawdę mi go tu strasznie brakuje

Buziaki i pozdrowienia
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 15:19   #3266
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
No gdzież, Mamusiu
Ale w porównaniu z tymi, to moje dwie poprzednie wypadają blado ... no właśnie, tak łagodnie... słodziutko czyż nie?
Hmmm, obok ładniutkich i słodziutkich, to one nawet nie leżały
Rozgrzeszam, bo koszmaru nie miałam

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość

olaboga... ale rozumiem, ze juz wszystko dobrze z mamusia, prawda? to ja jutro w pociagu przy 5godzinnej podrozy sobie poczytam!
Już w miarę dobrze. Jeszcze kontrola u neurologa i chirurga, czekam aż łeb całkiem się wygoi i będzie super

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
A to niespodzianka
Całkowita

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Znaczy nadmiar wyobraźni... szkodzi
A wiesz, to zależy...

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam zbyt dobra... w konkretach Konkretnie sprawa wygląda tak, że muszę, poprostu muszę uporać się z tą pracą. Mam już pewne plany i kolidują mi z pisaniem pracy, tak więc chce mieć to za sobą. Tja... ale coś mi się nie widzi to wczesne skończenie tej pracy Mam te 5 egzaminów + jakieś zaliczenia w drugiej szkole

Hmmm, no konkretnie to mi odpowiedziałaś, tak, że dalej nic nie wiem
Ale kciuki oczywiście trzymam
A czy np. luty to jest w miarę dobry termin ?

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Zakupy udane
Pochwal no się szybciutko

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Marzenka - doczytałam o Twojej rozmowie w Warszawie, więc spóźnione, ale bardzo szczere gratulacje
Dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
melissa - z okazji nowego roku życzę ci, żebyś znalazła sobie jakieś hobby i zamiast czytać o cudzym życiu, zajęła się czymś konstruktywnym
Jesteś BOSS

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Ściskam mocno i pozdrawiam wszystkie maniaczki
My ściskamy jeszcze mocniej

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ja już po zakupach.
Kupiłam ekstra sylwestrową bluzkę !!!
Pokazywać, pokazywać

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Chyba trzeba sobie powiedzieć wprost - jestem uzależniona od internetu (i wizażu) bo naprawdę mi go tu strasznie brakuje
Powiedzmy sobie otwarcie - to uzależnienie od maniaczek



Witam wszystkich
Do mnie zaraz przychodzi szwagierka na próbne malowanie przed Sylwestrem
__________________




Edytowane przez virka
Czas edycji: 2008-12-30 o 15:21
virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:48   #3267
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Witam
Ja po Świętach jestem jakieś 10 kilo cięższa i wcale nie szczęśliwsza. Jutro zakupy, ale coś czuję, że i tak w nic nie wejdę, lepiej od razu złapię azymut na sklepy z odzieżą ciążową- wcale nie żartuje


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A co do strasznych wizerunków... Hm... te jeszcze nie są takie przerażające... Znalazłam taki mały bonusik ... który nie zmienia faktu, że te "straszne" również mi się podobają
AAAAA!

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ja już po zakupach.
Kupiłam ekstra sylwestrową bluzkę !!!
Zdjęcie, zdjęcie
Ja jeszcze nie mam pojęcia w co się ubiore. Może czas najwyższy zacząc poszukiwania w otchłani szafy
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:06   #3268
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Asiu, ja bym wybrała drugą, a w szczególności tę, która jest na pierwszym zdjęciu. Taaaaka słodziaszna jest

Przybyłam, zobaczyłam i wróciłam Kupiłam 2 bluzki(jedna z długim rękawem, druga z krótkim), bluzę(cieplutką, milutką i czarną ) i 2 bokserki
Do tego jeszcze żel Palomy i oliwkę HiPP, ale ćśśś
Powiem tylko tyle: ja chce jeszcze raz!
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:16   #3269
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam się

Chciałabym wszystkim maniaczkom życzyć wszystkiego dobrego w nowym roku i żeby był jeszcze lepszy niż poprzedni
Żebyśmy znalazły wszystko to czego potrzebujemy do szczęścia - a)pracę, b) miłość c)i wszystko czego tylko sobie zażyczymy
Wszystkiego najlepszego kochane

Ja spędzę tego Sylwestra z TŻ'em w Wawie

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2008-12-30 o 17:33
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:30   #3270
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ledwo przyszła i już lezie
No cóż, jak mus, to mus, zakładaj no Kochana szybciej ten internet
Buźka

Muszę jak najszybciej z TŻ'em zamieszkać to będzie internet

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Czyli już wiemy czyje to życie jest najbardziej ciekawe dla innych
jesteś sławna Aguś

Może ktoś chce autograf?

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Koleżanka widać, bardzo zorientowana
A właśnie, że zorientowana Bo brat ma urodziny i imieniny tego samego dnia

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
No wiecie co , to woła o pomstę
Tak się zawziąć na moje biedne cycki
Wiesz co, mam pomysł - musimy je obejrzeć osobiście i wtedy podyskutujemy - co Mamusia na to?
W końcu, skoro zostałysmy na nich wychowane to już je znamy, tylko musimy sobie pamięć (i ten widok) odświeżyć


Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ha, a co chcesz? Robimy z siostrą nalot na Złote Tarasy i już się ślinie na te wszystkie Body Shopy i inne cudeńka
Byłam kiedyś w Złotych Tarasach i muszę przyznać, że nie zachwyciły mnie za bardzo, tak samo jak i Galeria Centrum - widocznie nie bardzo za ciuchami jestem Za to gdyby mnie wpuścić do sklepu z kosmetykami do włosów i niekoniecznie tylko do włosów to by była pomiana

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A co do strasznych wizerunków... Hm... te jeszcze nie są takie przerażające... Znalazłam taki mały bonusik ... który nie zmienia faktu, że te "straszne" również mi się podobają
Jaaaakie cudeńka!!!
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.