Co byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące unieruchomione w łóżku? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 17:07   #31
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Co byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące unieruchomione w łóżku?

o albo zaczęłabym uczyć się grać na skrzypcach czy czymś tam. na wpółleżąco :d
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 18:34   #32
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Co byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące unieruchomione w łóżku?

ja moge podrzucic kilka blogow podrozniczych
http://pasiko.blogspot.com/
http://www.tratatataprzezpolswiata.pl/
http://www.loswiaheros.pl/
http://www.crossingtheworld.pl/
http://careerbreak.pl/
http://swiat-pod-stopami.eu/blog/
http://www.paragonzpodrozy.pl/
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 19:21   #33
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Co byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące unieruchomione w łóżku?

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Na co dzień jestem typową pracoholiczką.. Prawdę mówiąc praca pochłania 90% mojego życia.

Niedawno miałam wypadek. Wyszłam już ze szpitala, ale czeka mnie minimum 2 miesiące leżenia w gipsie. Współpracownicy dzwonią do mnie z różnymi sprawami, troszkę pracuje zdalnie, ale ogólnie niewiele mogę zrobić, bo moja praca wymaga stałego kontaktu z ludźmi.

No i nie wiem, co mam z sobą zrobić. Przeraża mnie to moje unieruchomienie.
Planuję oczywiście przeczytać książki, na które nie miałam do tej pory czasu, no ale 2 miesiące.. Myślę nad jakimś zdalnym kursem językowym, nie chcę zmarnować tego czasu.

Niestety nie mam żadnych zdolności manualnych, więc nie zabiorę się za decoupage, szydełkowanie ani malowanie.

Stąd moje pytanie. Co Wy byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące w łóżku?
Będę wdzięczna za wszystkie pomysły
Język obcy, na necie jest multum materiałów, możesz nawet pokusić sie o cos od podstaw. Jest dobry wątek na wizażu o samodzielnej nauce języka także wsparcie się znajdzie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=569675

Ponadto polecam kursy takie jak akademia PARP albo Eurokobieta, można trochę pożytecznej wiedzy podłapać,

Pozdrawiam i powodzenia życzę
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 19:48   #34
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Co byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące unieruchomione w łóżku?

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Wcale głupio nie brzmi wręcz przeciwnie.

Nie chcę być bezczelna czy coś, ale to tylko 2 msc, ja bym pewnie na wizażu siedziała i cały internet przeszukala
No i wreszcie bym sie wyspała
Jak będzie Ci źle i nudno to pomyśl o mnie, małym Asiczku który w fabryce zasuwa
Lenienie jest fajne, ale wtedy kiedy nie trzeba tego robić na siłę

Więc nawet siedzenie całymi dniami na wizażu może przestać smakować

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Pamiętam, jak musiałam leżeć 2 tygodnie... nie brzmi tak strasznie, ale musiałam leżeć płasko na wznak, nie wolno mi było czytać, oglądać tv, w ogóle podnosić głowy, jedyna rozrywka na którą mi czasem (bardzo rzadko) pozwalano to cicho muzyki posłuchać. Koszmar. Nawet do łazienki nie chcieli mnie puszczać.


I\.
a czemu nawet nie mogłaś muzyki słuchać cały czas?

Dla mnie takie leżenie w ciszy 2 tygodnie to koszmar, którego sobie wolę nie wyobrażać.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 20:40   #35
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Co byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące unieruchomione w łóżku?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Lenienie jest fajne, ale wtedy kiedy nie trzeba tego robić na siłę

Więc nawet siedzenie całymi dniami na wizażu może przestać smakować

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------



a czemu nawet nie mogłaś muzyki słuchać cały czas?

Dla mnie takie leżenie w ciszy 2 tygodnie to koszmar, którego sobie wolę nie wyobrażać.
Czy ja wiem.. Ja odwrotnie, po przyjściu z pracy lubię poleżeć w ciszy, lub w ogóle coś porobić w ciszy. W ciszy odpoczywam.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 08:02   #36
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Co byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące unieruchomione w łóżku?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość



a czemu nawet nie mogłaś muzyki słuchać cały czas?

Dla mnie takie leżenie w ciszy 2 tygodnie to koszmar, którego sobie wolę nie wyobrażać.
Miałam zapalenie opon mózgowych generalnie cisza to był mój najmniejszy problem
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 08:34   #37
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Co byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące unieruchomione w łóżku?

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Na co dzień jestem typową pracoholiczką.. Prawdę mówiąc praca pochłania 90% mojego życia.

Niedawno miałam wypadek. Wyszłam już ze szpitala, ale czeka mnie minimum 2 miesiące leżenia w gipsie. Współpracownicy dzwonią do mnie z różnymi sprawami, troszkę pracuje zdalnie, ale ogólnie niewiele mogę zrobić, bo moja praca wymaga stałego kontaktu z ludźmi.

No i nie wiem, co mam z sobą zrobić. Przeraża mnie to moje unieruchomienie.
Planuję oczywiście przeczytać książki, na które nie miałam do tej pory czasu, no ale 2 miesiące.. Myślę nad jakimś zdalnym kursem językowym, nie chcę zmarnować tego czasu.

Niestety nie mam żadnych zdolności manualnych, więc nie zabiorę się za decoupage, szydełkowanie ani malowanie.

Stąd moje pytanie. Co Wy byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące w łóżku?
Będę wdzięczna za wszystkie pomysły
a czy możesz chociażby wstać i iść do toalety, czy musisz leżeć 24h na dobę? Bo jeśli tak, to uwierz mi, że nie masz w cale tak źle. Gorzej jak trzeba leżeć i jest się w 100% zależnym od innych osób. Nie mówiąć o potrzebach fizjologicznych.

A i pamiętaj, zeby zadbać by nie zrobiły się odleżyny.
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2012-06-13 o 08:39
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 09:02   #38
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Co byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące unieruchomione w łóżku?

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem.. Ja odwrotnie, po przyjściu z pracy lubię poleżeć w ciszy, lub w ogóle coś porobić w ciszy. W ciszy odpoczywam.
Ja nie lubię ludzi słuchać jak odpoczywam- ale muzyka czy serial- czemu nie

Za to nienawidzę losowo puszczonej stacji w tv, byle coś leciało- nie wiem skąd w ludziach upodobanie do czegoś takiego.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 11:32   #39
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Co byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące unieruchomione w łóżku?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
o albo zaczęłabym uczyć się grać na skrzypcach czy czymś tam. na wpółleżąco :d
Sąsiedzi mający niemowlaka mogliby mnie zabić

O, dzięki Na pewno pooglądam

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Język obcy, na necie jest multum materiałów, możesz nawet pokusić sie o cos od podstaw. Jest dobry wątek na wizażu o samodzielnej nauce języka także wsparcie się znajdzie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=569675

Ponadto polecam kursy takie jak akademia PARP albo Eurokobieta, można trochę pożytecznej wiedzy podłapać,

Pozdrawiam i powodzenia życzę
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Lenienie jest fajne, ale wtedy kiedy nie trzeba tego robić na siłę

Więc nawet siedzenie całymi dniami na wizażu może przestać smakować
No właśnie, odpoczynek na siłę niestety nie jest taki przyjemny

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem.. Ja odwrotnie, po przyjściu z pracy lubię poleżeć w ciszy, lub w ogóle coś porobić w ciszy. W ciszy odpoczywam.
Ja też lubię ciszę, ale czasami, gdybym miała tak spędzać czas bez przerwy, byłoby ciężko.

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Miałam zapalenie opon mózgowych generalnie cisza to był mój najmniejszy problem
Całe szczęście, że z tego wyszłaś

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
a czy możesz chociażby wstać i iść do toalety, czy musisz leżeć 24h na dobę? Bo jeśli tak, to uwierz mi, że nie masz w cale tak źle. Gorzej jak trzeba leżeć i jest się w 100% zależnym od innych osób. Nie mówiąć o potrzebach fizjologicznych.

A i pamiętaj, zeby zadbać by nie zrobiły się odleżyny.
Na szczęście do łazienki mogę się ruszyć
Wim, że to bardzo dużo

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Ja nie lubię ludzi słuchać jak odpoczywam- ale muzyka czy serial- czemu nie

Za to nienawidzę losowo puszczonej stacji w tv, byle coś leciało- nie wiem skąd w ludziach upodobanie do czegoś takiego.
Ja w okresach, kiedy mieszkam sama, czasem czuję się samotna w ciszy Tak, wiem, że to głupie, ale zdarza mi się puścić np. TVN 24 mimo że robię coś innego i oglądam jednym okiem.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:23   #40
_madlen
Raczkowanie
 
Avatar _madlen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 118
Dot.: Co byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące unieruchomione w łóżku?

Większość już dużo napisała: książki, seriale, filmy, jeśli masz laptopa bądź telefon/tablet itd. z dostępem do internetu masz mnóstwo blogów, opowiadań, gier do wyboru. Polecam też sudoku, krzyżówki, wykreślanki i logiczne zadania, nawet na leżąco z długopisem pomaga zabić czas . Są świetne miesięczniki z takimi zadaniami - Logi-Mix i Obrazki Logiczne, tego samego wydawnictwa. Na pewno sporo godzin Ci to zabierze.
Gdybym miała tyle czasu w łóżku... na pewno zabrałabym się za zrobienie porządku na komputerze i w końcu odpowiedziałabym na wszystkie listy, mejle, jakie mi się zebrały. No i pasjanse, czy komputerowo czy z normalną talią... ich też jest tyle rodzai, że można się pogubić .

A generalnie, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i udanego wypoczynku (bo tak powinnaś na to patrzeć, żeby zachować optymizm i dobry humor przez cały czas!)
__________________

Amelia - 9.07.2012


Mój blog: fitness, zdrowe odżywianie, powrót do formy -
Piękna po porodzie
_madlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 02:57   #41
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Co byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące unieruchomione w łóżku?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Lenienie jest fajne, ale wtedy kiedy nie trzeba tego robić na siłę

Więc nawet siedzenie całymi dniami na wizażu może przestać smakować

nie wmówisz mi
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 08:55   #42
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Co byście robiły, gdybyście musiały spędzić 2 miesiące unieruchomione w łóżku?

Cytat:
Napisane przez _madlen Pokaż wiadomość
Większość już dużo napisała: książki, seriale, filmy, jeśli masz laptopa bądź telefon/tablet itd. z dostępem do internetu masz mnóstwo blogów, opowiadań, gier do wyboru. Polecam też sudoku, krzyżówki, wykreślanki i logiczne zadania, nawet na leżąco z długopisem pomaga zabić czas . Są świetne miesięczniki z takimi zadaniami - Logi-Mix i Obrazki Logiczne, tego samego wydawnictwa. Na pewno sporo godzin Ci to zabierze.
Gdybym miała tyle czasu w łóżku... na pewno zabrałabym się za zrobienie porządku na komputerze i w końcu odpowiedziałabym na wszystkie listy, mejle, jakie mi się zebrały. No i pasjanse, czy komputerowo czy z normalną talią... ich też jest tyle rodzai, że można się pogubić .

A generalnie, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i udanego wypoczynku (bo tak powinnaś na to patrzeć, żeby zachować optymizm i dobry humor przez cały czas!)
Dziękuję za wszystkie pomysły, rady i życzenia

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
nie wmówisz mi
Przetestuję na sobie i za 2 miesiące zdam relację
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.