Lakiery hybrydowe - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 19:42   #1591
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Kupiłam ostatnio w promocji hybrydy Indigo Illumination: Venus i Neptune. Są cudne! Na zdjęciu Neptune na paznokciach na niebieskim podkładzie i Neptune i Venus na różnych podkładach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paznokcie6@ (Kopiowanie).jpg (96,3 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paznokcie7@ (Kopiowanie).jpg (33,2 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paznokcie8@ (Kopiowanie).jpg (32,9 KB, 60 załadowań)
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:44   #1592
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Nie przemywam bazy.
Nie przecieram bazy pędzelkiem.
Nie matowię paznokci pod bazę.
i ile się u Ciebie trzyma? i jak ze ściąganiem ? bo ja z CZ nie miałam problemu ze ściąganiem a jak zaczęłam stosować bazę gelish i nie przemywać to przy ściąganiu top i kolor schodzi po dłuższym namoczeniu , ale baza zostaje muszę ja skrobać patyczkiem i na koniec pilnikiem wyrównywać , a to już troche niszczy płytke
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 20:00   #1593
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
i ile się u Ciebie trzyma? i jak ze ściąganiem ? bo ja z CZ nie miałam problemu ze ściąganiem a jak zaczęłam stosować bazę gelish i nie przemywać to przy ściąganiu top i kolor schodzi po dłuższym namoczeniu , ale baza zostaje muszę ja skrobać patyczkiem i na koniec pilnikiem wyrównywać , a to już troche niszczy płytke
Jeśli łatwiej schodzi Tobie, jeśli przemyjesz bazę, to przemywaj . Nie stwierdziłam aby miało to jakiś wpływ na trwałość. Ja nie przemywam, bo mi się nie chce .
Taki efekt rozwarstwienia bazy i reszty przy zmywaniu jest wtedy, gdy łączymy różne produkty (firmy).
Mnie hybryda trzyma się do zdjęcia. W celach "badawczych" wytrwałam ponad 3 tygodnie. Zazwyczaj zmieniam ok. 14 dni, bo mam dużo kolorów i pomysłów a niestety mało czasu. Odmaczam w zmywaczu 5-10 min.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 20:05   #1594
justynkaaw
Przyczajenie
 
Avatar justynkaaw
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Dzis nakładałam mamie hybryde w kolorze czarnym CZ i na jednym paznokciu po przemyciu topu pojawiły się tak jakby dziury...
Tez tak miałam. Ale to kwestia tego ze top słabo rozprowadzony no i za mało go na płytce.
justynkaaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 09:23   #1595
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Jeśli łatwiej schodzi Tobie, jeśli przemyjesz bazę, to przemywaj . Nie stwierdziłam aby miało to jakiś wpływ na trwałość. Ja nie przemywam, bo mi się nie chce .
Taki efekt rozwarstwienia bazy i reszty przy zmywaniu jest wtedy, gdy łączymy różne produkty (firmy).
Mnie hybryda trzyma się do zdjęcia. W celach "badawczych" wytrwałam ponad 3 tygodnie. Zazwyczaj zmieniam ok. 14 dni, bo mam dużo kolorów i pomysłów a niestety mało czasu. Odmaczam w zmywaczu 5-10 min.
OK . rozumiem , pytałam bo myślałam , że ma to znaczenie co do trwałości .....której nie mogę osiągnąć. Co do mieszania firm to większość tak robi i nie narzeka na rozdwajanie , ja próbowałam nakładać wszytko z jednej firmy i nakładać mieszane firmy a efekt i tak kiepski . W niedziele obcięłam na max paznokcie i zmieniłam kształt z kwadratowych na półokrągłe , bo wyczytałam w którymś wątku że na takich trzyma się dłużej , hmmmm... noi teraz czekam ,odliczam dni i czekam na cud
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:48   #1596
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Roszpunka34 i Doriskaaa baza jest gelish,kolory indigo a top charbonne
Dzisiaj dotarły mi kolorki z indigo , zamówiłam neon blue i late cafe , w porównaniu do CZ i Estetiq są bardzo gęste , też takie masz?
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:22   #1597
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe

Roszpunka34 hybrydy indigo maja dość gęstą konsystencję
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 14:31   #1598
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

tak, są gęste ale mnie ich konsystencja bardzo odpowiada
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 17:33   #1599
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Jaki będzie odpowiednik Mollon 40 z CZ?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:38   #1600
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

Potrzebuję niedrogiej i dobrej bazy i topu dla amatorki malującej pazurki tylko sobie w domowym zaciszu. Mam z SimplyNails lecz za groma nie mogę ich ściągnąć i kończy się piłowaniem
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 20:10   #1601
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
Potrzebuję niedrogiej i dobrej bazy i topu dla amatorki malującej pazurki tylko sobie w domowym zaciszu. Mam z SimplyNails lecz za groma nie mogę ich ściągnąć i kończy się piłowaniem
Polecam Cosmetic Zone, przystepna cena jak na poczatek, dobrze sie rozprowadzaja, trzymaja sie min 2 tyg, no i sciagaja sie ladnie odmaczajac je jakas minute w acetonie.

Sent from Wizaz Forum mobile app

Edytowane przez hoonda
Czas edycji: 2014-01-14 o 20:13
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 12:13   #1602
8kh3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witam

Czy na bazie z MM będzie dobrze się trzymał lakier z CZ??
mam dylemat

I czy taka mieszanka firm zejdzie pod acetonem?

Edytowane przez 8kh3
Czas edycji: 2014-01-15 o 12:19
8kh3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:14   #1603
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Polecam Cosmetic Zone, przystepna cena jak na poczatek, dobrze sie rozprowadzaja, trzymaja sie min 2 tyg, no i sciagaja sie ladnie odmaczajac je jakas minute w acetonie.

Sent from Wizaz Forum mobile app
minutę w acetonie? mi ładnie schodziły gdy 10 minut trzymałam palce w foli z wacikiem nasączonym acetonem:P nie próbowałam moczyć bezpośrednio w acetonie... hmm mówisz, że minuta moczenia wystarczy? może warto spróbować :P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:50   #1604
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Polecam Cosmetic Zone, przystepna cena jak na poczatek, dobrze sie rozprowadzaja, trzymaja sie min 2 tyg, no i sciagaja sie ladnie odmaczajac je jakas minute w acetonie.

Sent from Wizaz Forum mobile app
mi też w tak krótkim czasie schodza także polecam
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:55   #1605
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny dzięki za radę właśnie buszuję na allegro i kompletuję sobie top i bazę z cosmetics zone i od razu dokupię aceton
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 15:06   #1606
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Lakiery hybrydowe

W poniedziałek zamówiłam z allegro CZ 85 i dzis juz go mam mega szybki priorytet z Łodzi po niżej test koloru na paznokciu (srebrny)
a teraz zabieram się za całe pedi

nakłada się super, u mnie współgra z base&finish LNC
nic się nie kurczy w lampie i dobrze kryje na foto 2 warstwy -- jak narazie wrażenie WOW teraz zobaczymy jak trwałość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08526.jpg (122,2 KB, 50 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2014-01-15 o 15:19
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 17:31   #1607
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
minutę w acetonie? mi ładnie schodziły gdy 10 minut trzymałam palce w foli z wacikiem nasączonym acetonem:P nie próbowałam moczyć bezpośrednio w acetonie... hmm mówisz, że minuta moczenia wystarczy? może warto spróbować :P
Broń Boże bezpośrednio, to by Ci wysuszylo palce na maxa. Ja przykładam dobrze nasaczony wacik do paznokcia i zawijam w folię aluminiową. Jadę każdy palec po kolei i kiedy zawinę już 10-ty paznokieć wracam do 1-ego i od razu ściągam, myślę że to trwa około minuty max 1,5.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Dziewczyny czy top a konkretnie top z CZ dobrze trzyma się na foli transferowej?

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za radę właśnie buszuję na allegro i kompletuję sobie top i bazę z cosmetics zone i od razu dokupię aceton
Nie musisz kompletowac, wystarczy ze na allegro znajdziesz sprzedawce CZ i oni sprzedaja to w komplecie baza+ top i gratis dorzucaja butelke clenera lub acetonu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 18:46   #1608
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam do was pytanko, na paznokciach hybrydowych po kilku dniach robią mi się tak jakby pęknięcia i przetarcia. Najbardziej widać to na jasnych lakierach lub na frenchu, nic nie odpryskuje ale wygląda to jakby lakier był na paznokciach miesiącami. Nie wiem czy to wina topu (z indigo) czy kwestia lakieru ( firmy X). Proszę pomóżcie bo nie wiem co jest przyczyną
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 20:48   #1609
Kwiat Pecha
Przyczajenie
 
Avatar Kwiat Pecha
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 27
Dot.: Lakiery hybrydowe

Jest tu kilka wątków na temat lakierów hybrydowych, ale o bazach i top coatach nie wyczytałam niczego sensownego Dostałam na urodziny lampę UV i lakier Shellac ale żeby zrobić hybrydy potrzebuje właśnie bazy i top coatu. Tylko chciałabym aby był [I][I]dobry i nie drogi, cena Shellaca to porażka! jeśli chodzi o lakiery hybrydowe naczytałam się o Cosmetic Zone i ciekawią mnie Jak jest z ich bazą i coatem? Co innego polecacie?
Kwiat Pecha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 20:56   #1610
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Kwiat Pecha Pokaż wiadomość
Jest tu kilka wątków na temat lakierów hybrydowych, ale o bazach i top coatach nie wyczytałam niczego sensownego Dostałam na urodziny lampę UV i lakier Shellac ale żeby zrobić hybrydy potrzebuje właśnie bazy i top coatu. Tylko chciałabym aby był [I][I]dobry i nie drogi, cena Shellaca to porażka! jeśli chodzi o lakiery hybrydowe naczytałam się o Cosmetic Zone i ciekawią mnie Jak jest z ich bazą i coatem? Co innego polecacie?
Ja lakiery mam z Indigo, a dziś zamówiłam bazę i top właśnie z Cosmetic Zone. Cieszą się dobrą opinią i co najważniejsze jak dla mnie łatwo odchodzą. Moje teraźniejsze z SimplyNails praktycznie muszę spiłować, bo aceton nic nie daje i nie muszę mówić jak wyglądają moje paznokcie
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 21:53   #1611
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Kwiat Pecha Pokaż wiadomość
Jest tu kilka wątków na temat lakierów hybrydowych, ale o bazach i top coatach nie wyczytałam niczego sensownego Dostałam na urodziny lampę UV i lakier Shellac ale żeby zrobić hybrydy potrzebuje właśnie bazy i top coatu. Tylko chciałabym aby był [I][I]dobry i nie drogi, cena Shellaca to porażka! jeśli chodzi o lakiery hybrydowe naczytałam się o Cosmetic Zone i ciekawią mnie Jak jest z ich bazą i coatem? Co innego polecacie?

Mi baza z CZ w ogóle nie odpowiada, dość cieżko nakłada sie cienka warstwę i po utwardzeniu w lampie robią sie w niej gdzieniegdzie dziurki.
Teraz zafundowalam sobie bazę z Gelish i rewelacja - ten krótki pędzelek to super sprawa, baza dość gęsta ale dzięki niemu bardzo dobrze sie rozprowadza.

Co do topu z CZ nie był najgorszy -troche nierównomiernie sie rozkładał i też cieżko było cieniutka warstwę nałożyć, no i troche sie rysował po niecałym tygodniu (na pewno lepszy niż baza). Teraz tez mam z Gelish i pędzelek na pierwszy rzut oka podobny, ale w rzeczywistości lepszej jakości, widać różnicę zwłaszcza podczas nakładania. Jeżeli chodzi o gęstość, to CZ trochę bardziej gęsty jest. Gelish łatwiej sie nakłada, jak z trwałością jeszcze nie wiem bo dopiero dzisiaj do mnie dotarła

Za komplet baza+top Gelish zapłaciłam 115 zł i przesyłka chyba 8 zł. I nie żałuje, bo jestem mega zadowolona jak na razie, jakość świetna za taką cenę.




Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 22:03   #1612
Kwiat Pecha
Przyczajenie
 
Avatar Kwiat Pecha
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 27
Dot.: Lakiery hybrydowe

DZIEWCZYNY, O CO CHODZI? http://allegro.pl/opi-gelcolor-lakie...tm_campaign=FB ZOBACZCIE TO!
Kwiat Pecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 22:25   #1613
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanko, na paznokciach hybrydowych po kilku dniach robią mi się tak jakby pęknięcia i przetarcia. Najbardziej widać to na jasnych lakierach lub na frenchu, nic nie odpryskuje ale wygląda to jakby lakier był na paznokciach miesiącami. Nie wiem czy to wina topu (z indigo) czy kwestia lakieru ( firmy X). Proszę pomóżcie bo nie wiem co jest przyczyną

Niestety to jest kwestia miekkiej płytki. Uderzasz nia itd. Ja mam ten sam problem i u mnie kazda hybryda tak niestety wyglada po jakims czasie. Paznokcie sie wyginaja i na lakierze robia sie mikro urazy. na normalnym lakierze to po prostu odpada, a tutaj masz to dobrze przytwierdzone do plytki wiec sie trzyma. Mialam robione przez kosmetyczke w zasadzie wszystkim i zawsze tak mialam. Teraz po prostu klade grubiej kazda warstwe, albo po 2 warstwy i jak mam takie "grubsze" paznokcie to mniej to się dzieje ;-) Ewentualnie jest tez zel peel off i tez mozesz go uzyc jako bazy, na tym sie to nie dzieje, ale ja mam lekkie problemy z jego sciaganiem. Klade go tylko na stopach ;-)

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Wlasnie zastanawiam się jak te opi baza i top. Mial ktos?
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 09:01   #1614
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Kwiat Pecha Pokaż wiadomość
Jest tu kilka wątków na temat lakierów hybrydowych, ale o bazach i top coatach nie wyczytałam niczego sensownego Dostałam na urodziny lampę UV i lakier Shellac ale żeby zrobić hybrydy potrzebuje właśnie bazy i top coatu. Tylko chciałabym aby był [I][I]dobry i nie drogi, cena Shellaca to porażka! jeśli chodzi o lakiery hybrydowe naczytałam się o Cosmetic Zone i ciekawią mnie Jak jest z ich bazą i coatem? Co innego polecacie?
słabo czytałas bo jest tu duzo wiadomosci nt baz i topów.
Bazy CZ nie polecam, lepiej zainwestować w gelisha , dużo osób ma z nią problemy,albo się nie trzyma,źle rozprowadza,robią się dziurki jakby tłuste po utwardzeniu i wiele innych................mus isz doczytać.
Sama używałam i zmieniłam na gelish.

Co do topu- musze skonczyc z CZ i zakupie polecany z ECO
Ten z CZ- często po przemyciu jest matowy, rysuje się po kilku dniach i matowieje w miejscu gdzie jest grubiej nałożony.
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 09:11   #1615
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=Lacturia;44631889]Niestety to jest kwestia miekkiej płytki. Uderzasz nia itd. Ja mam ten sam problem i u mnie kazda hybryda tak niestety wyglada po jakims czasie. Paznokcie sie wyginaja i na lakierze robia sie mikro urazy. na normalnym lakierze to po prostu odpada, a tutaj masz to dobrze przytwierdzone do plytki wiec sie trzyma. Mialam robione przez kosmetyczke w zasadzie wszystkim i zawsze tak mialam. Teraz po prostu klade grubiej kazda warstwe, albo po 2 warstwy i jak mam takie "grubsze" paznokcie to mniej to się dzieje ;-) Ewentualnie jest tez zel peel off i tez mozesz go uzyc jako bazy, na tym sie to nie dzieje, ale ja mam lekkie problemy z jego sciaganiem. Klade go tylko na stopach ;-)


---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Wlasnie zastanawiam się jak te opi baza i top. Mial ktos?[/QUOT


Rozumiem ż e przy każdych lakierach będzie mi się tak działo - no trudno przynajmniej znam powód bo już myślałam że będę musiała wymieniać lakiery. Jaki żel peel off polecasz - albo jakiego ty używasz? Taki żel ściąga się pilnikiem prawda ?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 10:44   #1616
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam prośbę do dziewczyn które kupowały u leobert na allegro baze i top gelish ,możecie wstawić fotki jak wygladaja buteleczki ?? Patrze u niego na stronie ale na foto całkiem inaczej wygląda niż moje co kupuje w EF a cenę ma kuszącą . Mnie ciekawi czy on ma oryginały
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 10:47   #1617
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

musisz poszukać bo ktoś wstawiał już zdjęcia bazy od leoberta na tym forum i to nie tak dawno
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 11:06   #1618
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
wstawiam zdjęcia...............
jak widać na pierwszy rzut oka napis Foundation jest różowy , ale jak złapiemy za strzałkę odkleimy jedną część i pod spodem jest cała butelka szara z tym że bez tego napisu na boku Harmony jak to jest w aukcji pokazane

pokazuje kilka ujęć
na koncu moje stare hybrydki maźnięte firewoksem
uff znalazłam fotki Enia czyli jak zamawiałaś to fotka wygladała tak jak w tej aukcji a przysłał Ci ze srebrnym pędzelkiem ?? http://allegro.pl/gelish-harmony-base-foundation-baza-uv-15ml-i3859821562.html

Edytowane przez calineczka99
Czas edycji: 2014-01-16 o 11:07
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 12:08   #1619
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe

Nagrałam wzornik lakierów CZ, które mam:

no i fireworks na czarnym lakierze:


może komuś się przyda
niestety na wizażu nie da się wgrywać video do załączników, więc wrzuciłam filmy na youtube
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 14:00   #1620
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
uff znalazłam fotki Enia czyli jak zamawiałaś to fotka wygladała tak jak w tej aukcji a przysłał Ci ze srebrnym pędzelkiem ?? http://allegro.pl/gelish-harmony-base-foundation-baza-uv-15ml-i3859821562.html
dokladnie tak było
na aukcji ma zdjecie innej bazy a przysyla inna, jest swietna wiec mysle ze oryginalna
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.