Lakiery hybrydowe - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-20, 20:12   #1711
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
SPN-12ml kosztuje 59zł a 4ml 22zł; ja sobie właśnie zamówiłam na próbę dwa kolorki

Daj znać jak się spisują
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 20:18   #1712
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
SPN-12ml kosztuje 59zł a 4ml 22zł; ja sobie właśnie zamówiłam na próbę dwa kolorki
Mnie również bardzo kuszą, szczególnie miniaturki
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:58   #1713
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Klamka zapadła zamówiłam dziś bazę gelish i kliknęłam też na ibd fireworks u leobarta już nie mogę się doczekać testów
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:01   #1714
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Szał zakupowy Ja przed chwilą zamówiłam kilka miniatur SPN

Ostatnio zaczęłam się też zastanawiać, czy nie zrobić sobie kursu stylizacji paznokci i może poszukać pracy w tym kierunku. W końcu robiłabym coś, co jest moją prawdziwą pasją
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:01   #1715
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Lakiery hybrydowe

Asik jesteś bardzo utalentowana, przeglądam Twojego facebooka z podziwiem !!! Brawo

RosesAreRed - dzięki za komentarzo lampie.
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:04   #1716
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
RosesAreRed - dzięki za komentarzo lampie.
Polecam się
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:26   #1717
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Szał zakupowy Ja przed chwilą zamówiłam kilka miniatur SPN

Ostatnio zaczęłam się też zastanawiać, czy nie zrobić sobie kursu stylizacji paznokci i może poszukać pracy w tym kierunku. W końcu robiłabym coś, co jest moją prawdziwą pasją
też nad tym myślałam najlepiej jest pracować i robić to co się lubi
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 22:41   #1718
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
też nad tym myślałam najlepiej jest pracować i robić to co się lubi
Zajrzałam na bloga
Powiedz mi, jak łączysz hybrydę i stempelki? Lakierożele są chyba za mało napigmentowane, żeby stworzyć nimi wzorek. Chyba, że się mylę?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 23:03   #1719
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

do stempelków używam zwykłych lakierów grunt, żeby były dobrze napigmentowane, z białego i czarnego koloru polecam Konad, srebrny z golden rose seria nail art, złotego jeszcze nie testowałam ale wydaje mi się, że może być kiepski bo ma za dużo drobinek a za mało złotego lakieru... zawsze robię stempelek na utwardzony i przemyty cleanerem kolor (jeśli wiem na 100% jakiego stempelka chce użyć) lub na top (jeśli zdobienie robię np. następnego dnia), a następnie odbity wzorek przykrywam jeszcze raz topem aby się nic nie ścierało przed odbiciem wzorku nie matuje miejsca w którym ma być zdobienie.. nie ma potrzeby wszystko trzyma się bez zarzutów
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 23:09   #1720
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Oj kusisz... Chyba kupię jakiś mały zestaw na próbę
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:29   #1721
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
Asik G jeśli robiłaś kiedykolwiek hybrydę lakierami CZ. lub Estetiq na bazie Gelish i z topem Eco Star Nail, to powiedz mi proszę jak z trwałością tego mixu i czy dobrze dało się odmoczyć w acetonie, niektóre dziewczyny pisały, że baza Gelish raz dobrze schodzi z lakierem a raz gorzej i trzeba skrobać radełkiem, jak jest w twoim przypadku? ciągle mam dylemat, którą bazę zamówić CND czy Gelish, chce coś trwałego ale nie wymagającego skrobania...

Moja koleżanka używa tylko kolorówki z Estetiq , baze ma zawsze Gelish i robi z topem Eco.
Z tego co wiem nie ma problemu z trwałością.
Ja przy ściąganiu hybryd(a też używam bazy Gelish)zawsze pomagam sobie metalowym kopytkiem.
W związku z tym,że nie używam drewnianych patyczków siłą rzeczy pomagam sobie tym co mam czyli metalowe.
Baza zazwyczaj zostawia slad na płytce co nie oznacza,ze jest jakiś wielki problem zeby to usunąć.
Biorac pod uwagę fakt,że mani hybrydowy na bazie gelish jest bardzo wytrzymały absolutnie mi to nie przeszkadza


Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
Asik jesteś bardzo utalentowana, przeglądam Twojego facebooka z podziwiem !!! Brawo

RosesAreRed - dzięki za komentarzo lampie.
Dziękuję
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 10:50   #1722
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam dobrze matującego topu do hybryd, co polecacie? Może indigo?
Albo Gelish ma teraz w ofercie matujący top, podobno bardzo fajny, sama na niego poluje

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
jesteś pewna że to hybryda ? a może lakier żelowy ? gwarantuje że żadna dobrze zrobiona hybryda nie odmoczy się w zwykłym zmywaczu do paznokci ja na samym początku potrafiłam oderwać cały płat niby hybrydy od paznokcia po np 3 dniach? a w rezultacie był to lakier żelowy który poprostu źle robiłam i się nie trzymało. Teraz gdy doszłam do wprawy i zmieniłam produkty zaczełąm uzywać bondera muszę ok. 10min odmaczac w UV REMOver
Oczywiście że hybryda, a dokładnie CZ lub Estetiq źle mnie zrozumiałaś w zwykłym zmywaczu wiadome że się nie odmoczy, ale w zmywaczu z acetonem tak jak ten zielony z issany, jak najbardziej
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 10:51   #1723
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Na jak długo, albo na ile wystarczają 4 ml lakieru?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 11:26   #1724
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

było już pisane na tym forum że jeden set to ok 0,4ml, czyli 4ml wystarczają na ok. 10 setów
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 11:40   #1725
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny, a używała któraś z was TOP z CND Shellac?
Mam zamiar zainwestować teraz w dobry z wysokiej półki top i bazę. Jeśli chodzi o bazę to padło na gelish (bo tak ją tutaj wychwalacie ). TOP tez myślałam z gelisha, ale słyszałam niezbyt pochlebne opinie. Więc co myślicie o CND Shellac?
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:53   #1726
AveChika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witam wszystkie miłośniczki hybryd

Mam konkretne pytanie odnośnie bazy i topu z firmy O.P.I. czy mógłby się ktoś wypowiedzieć, jak się spisują czy warto je zakupić?
AveChika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 16:26   #1727
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Albo Gelish ma teraz w ofercie matujący top, podobno bardzo fajny, sama na niego poluje

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------



Oczywiście że hybryda, a dokładnie CZ lub Estetiq źle mnie zrozumiałaś w zwykłym zmywaczu wiadome że się nie odmoczy, ale w zmywaczu z acetonem tak jak ten zielony z issany, jak najbardziej
ok . to musze poszukac w ross tego zmywacza
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 18:12   #1728
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

jeśli nie matujecie pazurków pod Gelisha i trzyma super to chyba kupię ta bazę bo wiadomo matując pazurki co 2 tyg, jednak ściera się po trochę tą płytkę, w przypadku jak ktoś ma naprawdę cienkie paznokcie to nawet delikatne ale sukcesywne matowienie osłabia ją jeszcze bardziej
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 18:24   #1729
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
jeśli nie matujecie pazurków pod Gelisha i trzyma super to chyba kupię ta bazę bo wiadomo matując pazurki co 2 tyg, jednak ściera się po trochę tą płytkę, w przypadku jak ktoś ma naprawdę cienkie paznokcie to nawet delikatne ale sukcesywne matowienie osłabia ją jeszcze bardziej
Wczoraj sobie właśnie zamówiłam to niematowienie także mnie zainteresowało
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 19:01   #1730
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

powielam swoje doświadczenia....
DO TYCH CO MAJĄ PROBLEM Z TRWAŁOŚCIĄ HYBRYDEK
Mi hybrydy trzymały się 4, 5 dni( mam miękkie i rozdwajające się paznokcie) , na bazie , lakierze, topie z CZ , zmieniłam baze i top na gelish ....efekt był taki sam.....czytam i czytam na forach no i galish ma dobre opinie.....więc skróciłam paznokcie do opuszka i zmieniłam kształt z kwadratowych na półokrągłe, zastosowałam base i top gelish a lakier CZ , dzisiaj jest 9 dzień i żaden mi się nie rozdwoił, nie pękł , nie odprysnął, polecam taką próbę tym co krótko się trzyma hybryda

Dzisiaj zmieniam ze względu na odrost. W czasie tych 9 dni zakupiłam 2 lakiery indigo, jak dla mnie za gęste i po pomalowaniu kolor wygląda jak chmury kłębiaste , zakupiłam też lakiery charbonne zestaw 4 niestety kolory strasznie płowe na próbkach wyglądają całkiem inaczej , oj tego zakupu bardzo żałuje, ostatnim zakupem jest top eco , dzisiaj go założę , wkrótce napisze jak u mnie się spisał.

Na dzień dzisiejszy mogę polecić bazę gelish (którą ja muszę zeskrobywać i lekko wygładzać pilnikiem , ale za to trzyma całość , także coś za coś ) , lakiery CZ i top i gelish i CZ
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 19:12   #1731
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

mówicie, że bazę Gelish trzeba zeskrobywać... mam rozumieć, że zostaje tylko baza? czy lakier na tej bazie również? na bazie Bluesky lakier zostaje w całości, robi się tylko lekko popękany i matowy, jest bardziej kruchy ale patyczek drewniany nie daje rady w zeskrobywaniu.. jeśli po odmoczeniu zostawałaby tylko baza to problem z głowy jeśli zostaje cały lakier jak w przypadku Bluesky to już gorzej dajcie jeszcze jedną radę w tym temacie :P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 20:39   #1732
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

A może ktoś wie jak jest z bazą Shellac czy trzyma tak samo jak gelish a potem jak z odmaczaniem tak samo czy nie trzeba skrobać
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 20:44   #1733
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny znacie może hybrydy em nail ? Znacie jakieś opinie na ich temat?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 20:53   #1734
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
A może ktoś wie jak jest z bazą Shellac czy trzyma tak samo jak gelish a potem jak z odmaczaniem tak samo czy nie trzeba skrobać
U mnie przy bazie shellac szybciej wycierały się brzegi paznokci i gorzej się zdejmowała, ale przyjemniej się nią malowało. Sądzę, że wiele zależy od paznokci.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 20:56   #1735
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
powielam swoje doświadczenia....
DO TYCH CO MAJĄ PROBLEM Z TRWAŁOŚCIĄ HYBRYDEK
Mi hybrydy trzymały się 4, 5 dni( mam miękkie i rozdwajające się paznokcie) , na bazie , lakierze, topie z CZ , zmieniłam baze i top na gelish ....efekt był taki sam.....czytam i czytam na forach no i galish ma dobre opinie.....więc skróciłam paznokcie do opuszka i zmieniłam kształt z kwadratowych na półokrągłe, zastosowałam base i top gelish a lakier CZ , dzisiaj jest 9 dzień i żaden mi się nie rozdwoił, nie pękł , nie odprysnął, polecam taką próbę tym co krótko się trzyma hybryda

Dzisiaj zmieniam ze względu na odrost. W czasie tych 9 dni zakupiłam 2 lakiery indigo, jak dla mnie za gęste i po pomalowaniu kolor wygląda jak chmury kłębiaste , zakupiłam też lakiery charbonne zestaw 4 niestety kolory strasznie płowe na próbkach wyglądają całkiem inaczej , oj tego zakupu bardzo żałuje, ostatnim zakupem jest top eco , dzisiaj go założę , wkrótce napisze jak u mnie się spisał.

Na dzień dzisiejszy mogę polecić bazę gelish (którą ja muszę zeskrobywać i lekko wygładzać pilnikiem , ale za to trzyma całość , także coś za coś ) , lakiery CZ i top i gelish i CZ
Mnie się tez gorzej trzymają na kwadratach. Dziś 11 dzień na gelishu i mani ani drgnie. Co do hybryd indigo mnie ich konsystencja bardzo odpowiada,wszystko równomiernie rozkłada się na paznokciu,bez smug a we frenchu wystarczy tylko jedna warstwa zarówno koloru jak i białego.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 00:03   #1736
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny, mam top z Eco, do przemywania mam Cleaner z alkoholem izopropylowym 97% i top nie błyszczy jak należy... Czym Wy przemywacie top z Eco Star Nails?
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 00:13   #1737
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam top z Eco, do przemywania mam Cleaner z alkoholem izopropylowym 97% i top nie błyszczy jak należy... Czym Wy przemywacie top z Eco Star Nails?
Ja mam cleaner z Silcare.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 00:20   #1738
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Ja mam cleaner z Silcare.
a możesz napisać jaki ma skład?
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 08:32   #1739
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
mówicie, że bazę Gelish trzeba zeskrobywać... mam rozumieć, że zostaje tylko baza? czy lakier na tej bazie również? na bazie Bluesky lakier zostaje w całości, robi się tylko lekko popękany i matowy, jest bardziej kruchy ale patyczek drewniany nie daje rady w zeskrobywaniu.. jeśli po odmoczeniu zostawałaby tylko baza to problem z głowy jeśli zostaje cały lakier jak w przypadku Bluesky to już gorzej dajcie jeszcze jedną radę w tym temacie :P
ja jak już wcześniej pisałam muszę zeskrobywać bazę gelish , wczoraj zmieniałam hybrydy , robiłam tą próbę ze złotkiem błyszczącą stroną bo wcześniej nie zwracałam na to uwagi , kurcze wytrzymałam tylko 4min tak mnie paliło ....i niestety ładnie odeszły mi tylko boki ,ale reszta zrobiła się krucha i łatwo zdrapałam patyczkiem a na koniec to ja zawsze muszę polerować drobnym pilnikiem , bo mi resztki bazy zostają , mam słabe paznokcie , ale ten zabieg ściągający wcale ich nie pogarsza . Być może po 10 min zeszło by wszystko
Wiem , że to trudny wybór , bo sama taki miałam , jednym dobrze schodzą innym nie , popytaj może ktoś w okolicy ma bazę gelish , zrobiłabyś sobie raz i zobaczyła jak to by było u Ciebie z trzymaniem i ściąganiem jak nie chcesz ryzykować stratą pieniędzy . Ja jestem z dolnośląskiego , powiat złotoryjski jakby co , chętnie pożyczę
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 08:33   #1740
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
a możesz napisać jaki ma skład?
jasne,jak będę w pracy to zobaczę.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.