Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-04-16, 17:38   #271
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Weronisiu wspolczuje . Biedne dziecko .

Ja akurat jestem po wymrazaniu migdalka i tez nie bardzo potrafie jesc, ale gdzie mi tam do stanu Twoje cory.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-04-16 o 17:40
Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 17:38   #272
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Hej, siedzê w³a¶nie u fryzjera i czekam na swoj± kolej (jest obsuwka).
Biedna Twoja córcia Weronisiu
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 17:46   #273
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cze¶æ Beata Wspó³czujê migda³ka. Ja jeszcze z moimi w przyja¼ni ¿yjê, ale kto wie jak d³ugo.

Rumpleteazer na co siê zdecydowa³a¶ w koñcu? Bo jak pamiêtam to ci siê obecna fryzura znudzi³a i chcia³a¶ co¶ nowego. Pytanie w³a¶nie: co?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 18:36   #274
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Tylko grzywka mi siê znudzi³a, wiêc zamiast na prosto mam ciachniete na bok I krócej ca³o¶æ, bo mi do ramion doros³y kudly prawie. Ale mam lekk± g³owê.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 19:18   #275
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko grzywka mi siê znudzi³a, wiêc zamiast na prosto mam ciachniete na bok I krócej ca³o¶æ, bo mi do ramion doros³y kudly prawie. Ale mam lekk± g³owê.
Chcia³abym zobaczyæ jak to wygl±da z grzywk± na bok
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 20:17   #276
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Rumpleteazer na pewno wygl±da super, ale i tak mo¿esz siê nam pokazaæ
Beata wspó³czujê zabiegu. S³ysza³am, ¿e doro¶li gorzej go znosz±.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 20:23   #277
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym zobaczyæ jak to wygl±da z grzywk± na bok
Wyj±tkowo niefotogeniczna jestem w tej chwili, bo mnie wiatr wygwizda³, przedzia³ek siê naruszy³ i jeszcze ¶wiat³o beznadziejne, no ale grzywkê widaæ. Chodzi o to, ¿e mo¿na sobie j± zapuszczaæ "bokami" rozczesuj±c na 2 strony g³owy Oczywi¶cie po kilku miesi±cach zaczesywania grzywki po ca³o¶ci na czo³o ma ona tendencjê do zas³aniania ca³ego czo³a, ale za kilka dni sytuacja siê unormuje
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ciach_ciach.jpg (12,3 KB, 52 za³adowañ)
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 20:26   #278
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Weronisia ale paskudny ten wirus który siê przypl±ta³ do Twojej córci mam nadziejê ¿e szybko przejdzie bo juz czas skoñczyæ z tymi choróbskami.

Rumpleteazer jestem bardzo ciekawa Twojej fryzurki

A ja dzi¶ siedzê pó³ dnia i szukam..... pogody Mamy jechaæ na wakacje w przysz³ym tygodniu a nke wiemy gdzie wszêdzie ma byæ paskudnie i deszczowo :/

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Wyj±tkowo niefotogeniczna jestem w tej chwili, bo mnie wiatr wygwizda³, przedzia³ek siê naruszy³ i jeszcze ¶wiat³o beznadziejne, no ale grzywkê widaæ. Chodzi o to, ¿e mo¿na sobie j± zapuszczaæ "bokami" rozczesuj±c na 2 strony g³owy Oczywi¶cie po kilku miesi±cach zaczesywania grzywki po ca³o¶ci na czo³o ma ona tendencjê do zas³aniania ca³ego czo³a, ale za kilka dni sytuacja siê unormuje

Fryzurê nie za bardzo widaæ. Kolor masz za to boski
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 20:36   #279
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Fryzurê nie za bardzo widaæ. Kolor masz za to boski
Bo to mia³a byæ fotka grzywki
Dziêkujê za komplement, ale w rzeczywisto¶ci s± bardziej z³otawe ni¿ rudawe.
Aczkolwiek dosz³am do momentu, gdy nikt nie widzi u mnie odrostu a ja farbowa³am w³osy... w grudniu Tak, przyznaje siê, chcia³am obejrzeæ po latach swoje naturalki i jak ju¿ doprowadzi³am resztê do w³a¶ciwego koloru to sobie pozapuszcza³am odrost
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 20:46   #280
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Bo to mia³a byæ fotka grzywki
Dziêkujê za komplement, ale w rzeczywisto¶ci s± bardziej z³otawe ni¿ rudawe.
Aczkolwiek dosz³am do momentu, gdy nikt nie widzi u mnie odrostu a ja farbowa³am w³osy... w grudniu Tak, przyznaje siê, chcia³am obejrzeæ po latach swoje naturalki i jak ju¿ doprowadzi³am resztê do w³a¶ciwego koloru to sobie pozapuszcza³am odrost
Rudego zdecydowanie nie widzê, b³yszcz± tak.... czekoladowo
Zazdroszczê braku siwych.... ja o naturalkach mogê ju¿ tylko pomarzyæ
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 20:50   #281
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Rudego zdecydowanie nie widzê, b³yszcz± tak.... czekoladowo
Zazdroszczê braku siwych.... ja o naturalkach mogê ju¿ tylko pomarzyæ
My¶lê, ¿e siwe to kwestia czasu. Bliskiego, bo jeden siwy ju¿ znalaz³am (i wyrwa³am ). Poza tym w moim wieku ludzie ju¿ siwiej± masowo Tym bardziej chcia³am sobie naturalne poogl±daæ bo nied³ugo bêdzie za pó¼no.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 22:03   #282
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Wyj±tkowo niefotogeniczna jestem w tej chwili, bo mnie wiatr wygwizda³, przedzia³ek siê naruszy³ i jeszcze ¶wiat³o beznadziejne, no ale grzywkê widaæ. Chodzi o to, ¿e mo¿na sobie j± zapuszczaæ "bokami" rozczesuj±c na 2 strony g³owy Oczywi¶cie po kilku miesi±cach zaczesywania grzywki po ca³o¶ci na czo³o ma ona tendencjê do zas³aniania ca³ego czo³a, ale za kilka dni sytuacja siê unormuje
Nie wiem czemu wiza¿ nie pokazywa³ mi, ¿e s± nowe posty

A grzywka wygl±da super Skorzysta³a¶ z tych linków co ci podrzuca³am, czy posz³a¶ na ¿ywio³?

I gdzie ty masz przewiane w³osy? Gdyby¶ zobaczy³a mnie przewian± przez wiatr to wygl±dam jak Einstein i wcale nie przesadzam Ale to wina tego, ze mam lekkie w³osy, wiêc ³atwo je rozwichrzyæ.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A ja dzi¶ siedzê pó³ dnia i szukam..... pogody Mamy jechaæ na wakacje w przysz³ym tygodniu a nke wiemy gdzie wszêdzie ma byæ paskudnie i deszczowo :/
Ta. Wiosna przysz³a a z ni± cudna pogoda...
Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Rudego zdecydowanie nie widzê, b³yszcz± tak.... czekoladowo
Zazdroszczê braku siwych.... ja o naturalkach mogê ju¿ tylko pomarzyæ

Morgan wyleczy³a¶ siê z "rudzicy", czy tylko objawy daj± o sobie znaæ kiedy sama farbujesz?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-17, 06:19   #283
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czemu wiza¿ nie pokazywa³ mi, ¿e s± nowe posty

A grzywka wygl±da super Skorzysta³a¶ z tych linków co ci podrzuca³am, czy posz³a¶ na ¿ywio³?

I gdzie ty masz przewiane w³osy? Gdyby¶ zobaczy³a mnie przewian± przez wiatr to wygl±dam jak Einstein i wcale nie przesadzam Ale to wina tego, ze mam lekkie w³osy, wiêc ³atwo je rozwichrzyæ.



Ta. Wiosna przysz³a a z ni± cudna pogoda...



Morgan wyleczy³a¶ siê z "rudzicy", czy tylko objawy daj± o sobie znaæ kiedy sama farbujesz?
Wyleczy³am siê ( choæ mo¿e nie do koñca ) g³ównie dziêki Tobie i innym dziewczynom z w±tku poza tym du¿o ludzi "na ¿ywo" mówi ¿e nie s± ani rude ani ¿ó³te a np w niedziele moja babcia stwierdzi³a ¿e s± popielate

Pogoda paskudna.... liczy³am ¿e siê ulotniê gdzie¶ na ¶wiêta a tu d*pa.... chcia³am jechaæ na S³oweniê a tam deszcz zapowiadaj±
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-17, 08:45   #284
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

mcromance co¶ dla Ciebie http://olx. pl/oferta/wella-professionals-color-touch-deep-browns-farby-do-wlosow-CID87-ID2kTzP.html#f53c71d755
spacja przed pl

wiem, ¿e Ty czujna i ostro¿na jeste¶ w zakupach ale i tak wrzucam bo to chyba Twój kolor?

ja poszukujê 7/71 w dobrej cenie.


Wiecie co... bardzo polubilam CT. Podoba mi siê, ¿e kolor siê wymywa! przez co przez tydzieñ mam serio ciemne w³osy, taki cieeemny br±z. A koñczê po nieca³ych 4tyg z dosyæ jasnym br±zem nie my¶la³am, ¿e da siê pogodziæ chêæ posiadania ciemnego i jasniejszego koloru w³osów
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-17, 11:43   #285
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Wyleczy³am siê ( choæ mo¿e nie do koñca ) g³ównie dziêki Tobie i innym dziewczynom z w±tku poza tym du¿o ludzi "na ¿ywo" mówi ¿e nie s± ani rude ani ¿ó³te a np w niedziele moja babcia stwierdzi³a ¿e s± popielate

Pogoda paskudna.... liczy³am ¿e siê ulotniê gdzie¶ na ¶wiêta a tu d*pa.... chcia³am jechaæ na S³oweniê a tam deszcz zapowiadaj±
No widzisz sama, ¿e rudo mia³a¶ w g³owie a nie na niej. A skoro babcia zauwa¿y³a, ¿e s± popielate to nas pewno nie s± rude

Có¿, nic siê nie poradzi. Ja sobie zrobi³am teraz przerwê w sprz±taniu (chlor w ³azience to paruje ) a pó¼niej bêdê przygotowywaæ ciasto do serników.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance co¶ dla Ciebie http://olx. pl/oferta/wella-professionals-color-touch-deep-browns-farby-do-wlosow-CID87-ID2kTzP.html#f53c71d755
spacja przed pl

wiem, ¿e Ty czujna i ostro¿na jeste¶ w zakupach ale i tak wrzucam bo to chyba Twój kolor?

ja poszukujê 7/71 w dobrej cenie.


Wiecie co... bardzo polubilam CT. Podoba mi siê, ¿e kolor siê wymywa! przez co przez tydzieñ mam serio ciemne w³osy, taki cieeemny br±z. A koñczê po nieca³ych 4tyg z dosyæ jasnym br±zem nie my¶la³am, ¿e da siê pogodziæ chêæ posiadania ciemnego i jasniejszego koloru w³osów
Mój kolor, ale ja jeszcze nie wiem na 100%, czy przy CT zostanê, a je¶li tak to jaki odcieñ bêdzie finalnie. Na razie bêdê siê bawiæ odcieniami chyba.

Rozwali³a¶ mnie tymi br±zami

______________

Moja suszarka w³a¶nie dotar³a z kurierem DPD Jest odrobinê wiêksza od tej poprzedniej "podmuchu Sahary"i troszkê ciê¿sza, ale minimalnie. Jednak wed³ug mojej mamy to ciê¿ka koby³a
Có¿, musi siê niewiasta przyzwyczaiæ, je¶li chce jej u¿ywaæ, bo suszarkê kupi³am ja za swoj± w³asn± kasê, wiêc to mi musi pasowaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-17, 13:08   #286
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

jak ja nienawidzê ¶wi±tecznych porz±dków
na dodatek wpadnie mamu¶ka, która zajrzy w ka¿dy k±t na pewno... a to niby wizyta te¶ciowej to wizytacja. U mnie odwrotnie
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-17, 13:14   #287
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Ha... A czy ja powiedzia³am, ¿e lubiê sprz±taæ? Nabieram chêci na porz±dki tylko i wy³±cznie kiedy muszê siê uczyæ
Ja mam mamu¶kê z paranoj±, ¿e "go¶cie to na pewno zobacz± za rega³em" na co dzieñ. A na 90% nikt i tak nie przyjdzie...

O borze szumi±cy... nainhalowa³am siê oparów ¶rodków do czyszczenia ³azienki a¿ mi niedobrze siê robi. Ale i tak muszê i¶æ z matul± na cmentarz kolejny raz zapastowaæ pomnik (bo 2 razy nie starcz±...) to mnie przewieje z tego dziadostwa.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-17, 19:59   #288
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A grzywka wygl±da super Skorzysta³a¶ z tych linków co ci podrzuca³am, czy posz³a¶ na ¿ywio³?
Obejrza³am duuu¿o zdjêæ, wyciagnelam wnioski i przedstawilam fryzjerce

Cytat:
I gdzie ty masz przewiane w³osy? Gdyby¶ zobaczy³a mnie przewian± przez wiatr to wygl±dam jak Einstein i wcale nie przesadzam Ale to wina tego, ze mam lekkie w³osy, wiêc ³atwo je rozwichrzyæ.
Trochê je ogarnê³am palcami, wiêc jako tako je u³o¿y³am, ale wiesz jak to jest jak siê wyjdzie na wiatr i m¿awkê... ³atwiej (i lepiej) by³oby umyæ i u³o¿yæ od pocz±tku

Cytat:
Wiecie co... bardzo polubilam CT. Podoba mi siê, ¿e kolor siê wymywa! przez co przez tydzieñ mam serio ciemne w³osy, taki cieeemny br±z. A koñczê po nieca³ych 4tyg z dosyæ jasnym br±zem nie my¶la³am, ¿e da siê pogodziæ chêæ posiadania ciemnego i jasniejszego koloru w³osów
Goldika. Fakt. Ja te¿ to lubiê, ¿e mo¿na bezkarnie siê przyciemniæ.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2014-04-17 o 20:00
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-17, 20:22   #289
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Obejrza³am duuu¿o zdjêæ, wyciagnelam wnioski i przedstawilam fryzjerce
A na koniec fajnie wysz³o. Oby teraz tylko j± opanowaæ, ¿eby nie wraca³a na stare miejsce i bêdziesz mia³a super

Cytat:
Trochê je ogarnê³am palcami, wiêc jako tako je u³o¿y³am, ale wiesz jak to jest jak siê wyjdzie na wiatr i m¿awkê... ³atwiej (i lepiej) by³oby umyæ i u³o¿yæ od pocz±tku
Wiem, wiem Ja tak mam za ka¿dym razem jak chocia¿ minimalnie mi siê czo³o spoci, od razu mi siê w³osy przy twarzy odwijaj± i dziwnie zakrêcaj±
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 09:30   #290
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 339
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Witajcie dziewczyny. Wybaczcie nag³e wtargniêcie do w±tku, ale nie widzê sensu zak³adania nowego tematu. Od kilku lat farbujê w³osy szamponetkami ró¿nego rodzaju na wszelkie odcienie ciemnego br±zu/czerni. Ostatnio siê zapomnia³am, wszystko siê spra³o i zauwa¿y³am, ¿e znacznie lepiej mi w odcieniu ja¶niejszego br±zu. St±d moje pytanie: czy wiecie mo¿e jak osi±gn±æ taki lub zbli¿ony do niego kolor? Mam taki sam kolor skóry, w czerni wygl±dam upiornie:

http://1.fwcdn.pl/ph/52/25/575225/258987.1.jpg

http://1.fwcdn.pl/ph/52/25/575225/259005.1.jpg

http://1.fwcdn.pl/ph/52/25/575225/259103.1.jpg

Najlepiej widaæ na trzecim zdjêciu. Jeszcze wiêksze marzenie, ¿eby¶cie wskaza³y co¶ z pó³ki drogeryjnej, najlepiej w formie szamponu koloryzuj±cego. Ale oczywi¶cie wszelkie wskazówki mile widziane!
absurdalna89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 10:01   #291
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Rumpleteazer kolor masz bardzo ³adny i rzeczywi¶cie nie widaæ odrostow. A¿ trudno uwierzyæ, ¿e nie farbowalas od grudnia!

Mcromance no wreszcie masz suszarkê a mama siê przyzwyczai.

Goldika ja te¿ uwielbiam CT za to wymywanie siê jako¶ tak ³atwiej kontrolowaæ kolor. Jak wyjdzie za ciemno, to nie panikuje, bo wiem, ¿e i tak siê wyplucze.

Ja teraz celuje w ch³odne odcienie, bo jak wiecie chorujê na rudzice i ci±gle mam wra¿enie, ¿e jest rudo.

Morgan jak mi³o, ¿e jeste¶ zadowolona z koloru. Trochê to trwa³o, ale nareszcie masz to co chcia³a¶.
Ja chyba te¿ mam wreszcie to co chcia³am.


Absurdalna nie da siê nic doradziæ bez fotki twoich w³osów. Zrób zdjêcie bez lampy, w ¶wietle dziennym.
Ale jak masz bardzo ciemne w³osy a chcesz ja¶niejsze, to musisz je po prostu rozja¶niæ. O szamponetce mo¿esz zapomnieæ.


Ps. Mojej córce wracaj± si³y. Dzi¶ pierwszy raz wstanie i siê ubierze, po¶cieli ³ó¿ko. Karmi³am j± koktajlami z owoców, twaro¿ku i jogurtu oraz zmiksowana zup± warzywna. Nic innego nie jest w stanie je¶æ, tylko p³ynne. Ale coraz wiêcej gada, wiêc chyba buzia j± mniej boli, a wiêc rany siê goj±.
U nas dzi¶ jest ¶wiêto, wiêc mam dzi¶ wolne. Ale mam sporo roboty, bo i sprz±tanie i gotowanie.... i trójka znudzonych dzieci
Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-04-18 o 10:11
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 13:29   #292
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Hello Weronisiu
Cieszê siê, ¿e córce siê poprawia Jak zaczê³a paplaæ to musi byæ lepiej

Ja dzi¶ od rana robiê serniki i pomagam mamu¶ce w siekaniu ró¿nych rzeczy, które jej potrzebne przy gotowaniu.
Jeszcze babeczki muszê upiec, umyæ pod³ogi, segmenty, zlew w ³azience i kuchni, kuchenkê i bêdê mia³a spokój No dobra, jeszcze sa³atkê z gyrosem muszê mamu¶ce pomóc robiæ, ale to jutro dopiero

Nawet nie wiesz jak siê z suszary ciesze. Dzi¶ jak ju¿ wszystko ogarnê wskoczê siê odmoczyæ do wanny i pó¼niej wielki test nowej dmuchawy bêdzie


Absurdalna89 zgadzam siê z Weronisi±. Nie da siê doradziæ w ciemno czy ci kolor wyjdzie, skoro nie wiemy jak obecnie wygl±da u ciebie sytuacja.
Wrzuæ swoje fotki i mo¿e te¿ jakie¶ ja¶niejsze tej laski z linków, bo bardzo ciemne s± i ciê¿ko okre¶liæ na 100%.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-04-18 o 13:30
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 13:50   #293
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Mcromance gratuluje suszarki
Mnie panowie kuchnie koncz±, balagan mam masakryczny
Wiêc bede sprzatac do upadlego . Jutro upieke tylko babke i baranka z ciasta dla Babci i ugotujê szynkê.
My na ¶wieta na przygotowujemy zbyt wiele jedzenia

Rumpleteazer swietna fryzurka. Zazdroszcze zie nie mosisz wlosow farbowac ja mam duzo siwych i strasznie mnie to dobija.
Przez moje perypetie remontowe dalej starszê odrostami byle do wieczora
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 14:01   #294
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Dziêki Beata, normalnie ciesze siê z suszarki jak dziecko na Bo¿e Narodzenie

Wspó³czujê remontu przed ¶wiêtami, to chyba najgorsze co mo¿e byæ. My du¿o nie robimy ilo¶ciowo, ale jest trochê ró¿norodnie. Dodatkowo te¿ robimy od razu na ca³e ¶wiêta, ¿eby jak najmniej pó¼niej przygotowywaæ np. przed obiadem.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 14:33   #295
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 288
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Hej Chcia³am Wam zakomunikowaæ, ¿e pozostajê przy ciemnych w³osach
W sumie zawsze wychodzi³o na to, ¿e w ciemnych mi najlepiej.
Mialam okazje "przymierzyæ" jasne sztuczne w³osy do twarzy i w ogole mi to nie pasuje
Asik_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 15:26   #296
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Asik_ Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Chcia³am Wam zakomunikowaæ, ¿e pozostajê przy ciemnych w³osach
W sumie zawsze wychodzi³o na to, ¿e w ciemnych mi najlepiej.
Mialam okazje "przymierzyæ" jasne sztuczne w³osy do twarzy i w ogole mi to nie pasuje
W sumie dobrze dla ciebie i twoich w³osów
Gdybym ja te¿ mia³a okazjê przymierzyæ na ¿ywo ja¶niejsze w³osy w ró¿nych poziomach i odcieniach to te¿ bym wiedzia³a co mam ze sob± zrobiæ. A tak to nadal my¶lê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 19:33   #297
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja teraz celuje w ch³odne odcienie, bo jak wiecie chorujê na rudzice i ci±gle mam wra¿enie, ¿e jest rudo.

Morgan jak mi³o, ¿e jeste¶ zadowolona z koloru. Trochê to trwa³o, ale nareszcie masz to co chcia³a¶.
Ja chyba te¿ mam wreszcie to co chcia³am.

Ps. Mojej córce wracaj± si³y. Dzi¶ pierwszy raz wstanie i siê ubierze, po¶cieli ³ó¿ko. Karmi³am j± koktajlami z owoców, twaro¿ku i jogurtu oraz zmiksowana zup± warzywna. Nic innego nie jest w stanie je¶æ, tylko p³ynne. Ale coraz wiêcej gada, wiêc chyba buzia j± mniej boli, a wiêc rany siê goj±.
U nas dzi¶ jest ¶wiêto, wiêc mam dzi¶ wolne. Ale mam sporo roboty, bo i sprz±tanie i gotowanie.... i trójka znudzonych dzieci
Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia super ¿e córka siê lepiej czuje W koñcu ca³y w±tek trzyma kciuki za ni± wiêc musi byæ dobrze

W kwestii rudzicy jeszcze - dzi¶ spojrza³am w lustro przy jakim¶ dziwnym dziennym ¶wietle i mój przedzia³ek wygl±da³ totalnie rudo Przy innym o¶wietleniu tego nie widzia³am, ale na pewno ten cm od skóry ma inny odcieñ. Jednak tak jak tu ju¿ snu³y¶my teorie - dopiero przy drugim farbowaniu ten odrost ma w³a¶ciwy kolor, jak siê wyjedzie na to co miesi±c wcze¶niej by³o farbowane
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 19:52   #298
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Widzê Morgan, ze jeste¶ na prostej drodze do wyleczenia z rudzicy Gratulujê ogromnych postêpów
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-04-18 o 19:53
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-19, 07:38   #299
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Dziewczyny ja tak na szybko. Weso³ego Alleluja! Smacznego jajka i s³odkich ciast, mokrego dyngusa i ogólnie udanych ¶wi±t!

Weronisia u¶ciskaj córciê ode mnie i ¿yczê jej du¿o zdrówka.

Wiza¿ pewnie bêdê nadrabiaæ wieczorem z drinkiem w rêku Mia³am trochê lataniny w tygodniu i mnie nie by³o. Ale za to mam nowe opony do auta, dzieciakom kupili¶my nowe hulajnogi (to bêdzie od królika wielkanocnego) w extra przecenie no i ju¿ wczoraj ciasta upiek³am

wielkanoc.jpg

No a zaraz wyje¿d¿amy do rodziców. Tak¿e jeszcze raz Weso³ego i uciekam
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-19, 12:06   #300
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Dziêki dziewczyny za wszystkie kciuki za moja córkê. Ju¿ jest lepiej. Biedna schud³a 3 kg, ale ona siê oczywi¶cie cieszy Buzia ju¿ prawie zagojona.
Jeszcze zda¿y nacieszyc siê tygodniem ferii.

Kachula tak my¶la³am, ¿e jaka¶ zalatana jeste¶ No ale dzi¶ ju¿ odpoczniesz.


Ja w³asnie skoñczy³am klientkê, wiêc mo¿na uznaæ, ¿e te¿ mam ju¿ wolne Sprz±ta³am wczoraj. Jeszcze ze dwa prania i styknie. Gotowac i tak muszê, bo u mnie nie da siê nic naprzód nagotowaæ, bo to za du¿e ilo¶ci s±. Mój starszy syn je teraz wiêcej ni¿ mój m±¿. Nie mam gdzie trzymac wcze¶niej przygotowanego jedzenia. Muszê robic na bie¿±co. Na dworze za ciep³o, wiêc nawet wystawiæ na balkon nie mo¿na.
U nas cieplutko. Zaraz co¶ zjemy i biorê dzieciarnie na dwór, mo¿e na rowery.
Mi³ej soboty.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.