Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-02, 17:14   #61
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Jak będę w punkcie neonail to mogę zrobić foto wzorników
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 21:03   #62
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu był poruszany temat pieczenia paznokci w lampie. Mam lampe ccfl i niestety bez względu na to co utwardzam zawsze okropnie pieką mnie paznokcie w trakcie utwardzania czy to 30sek czy 60sek. Próbowałam już z 3 różnymi bazami, baa nawet utwardzając drugą warstwę koloru paznokcie wręcz palą. Na to samo skarży się moja mama, siostra i koleżanka, którym czasem robię hybrydy. Czy to jest bezpieczne dla paznokci?
Też czasami pieka mnie paznokcie po włożeniu do lampy, ale nie występuje to przy każdej warstwie i nie jest to chyba tak bolesne jak u Ciebie, skoro mówisz, że "okropnie", poza tym trwa to kilka sekund i samo przestaje, nie bolało narazie na tyle mocno, żebym musiała wyjąć dlon, a wiem jak to,jest mocno, bo jak kosmetyczka robiła mi paznokcie na wlłasny slub, to wtedy paliło mnie ogniem i bałam się aż do lampy wsadzac ;/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 21:48   #63
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Też czasami pieka mnie paznokcie po włożeniu do lampy, ale nie występuje to przy każdej warstwie i nie jest to chyba tak bolesne jak u Ciebie, skoro mówisz, że "okropnie", poza tym trwa to kilka sekund i samo przestaje, nie bolało narazie na tyle mocno, żebym musiała wyjąć dlon, a wiem jak to,jest mocno, bo jak kosmetyczka robiła mi paznokcie na wlłasny slub, to wtedy paliło mnie ogniem i bałam się aż do lampy wsadzac ;/
To ja mam właśnie uczucie takiego ognia kiedyś zdarzało się to sporadycznie i nie na wszystkich palcach dlatego nie zwracałam aż tak na to uwagi
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 09:30   #64
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Pozwolę sobię zrobić porównanie harda i zelu silikonowego od dobrej rady:
-Twardość paznokci po nałożeniu dwóch warstw: taka sama w przypadku harda i żelu od DR
- Cena: Hard 7ml 29 zł, DR 25zł- 15g 5g-9,50 zł
- wydajność: żel od DR nieco bardziej wydajny
- poziomowanie: porównywalne, chociaż miałam wrażenie ze hard troszkę lepiej sie nakłada
- rozpuszczanie w acetonie : żel od DR odmoczył się w 15min do gołej płytki hard to jakaś porażka po 20 min muszę skrobać
- wytrzymałość na paznokciach: nie widziałam różnicy miedzy hardem a DR
- do żelu DR potrzebny jest oddzielny pędzelek, ale za to widać ile żelu jest jeszcze w opakowaniu i można bez problemu zużyć cały.
Test robiłam na bazie Gelish i kolorze Semilac
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 10:05   #65
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

po przeczytaniu Twojego porównania wydaje mi się że w baza z neonail jest w tym momencie lepsza bardzo dobrze się odmacza, plusem jest to że jest w pędzelku, bardzo wydajna, paznokcie są dużo twardsze i mniej elastyczne, wytrzymałość dużo większa cena 69 zł za 14 ml. W każdym razie dla kogoś kto potrzebuje przedłużać paznokcie a nie radzi sobie z żelami ta opcja jest najlepsza
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 10:38   #66
ankamilutka
Rozeznanie
 
Avatar ankamilutka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 586
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Czesć Dziewczyny jestem tu Nowa ale paznokcie robię od przeszło roku powiedzcie mi prosze czy zdejmujecie hybrydy za pomocą klipsow? Czy czas rozpuszczania lakieru w klipsach i w sreberku jest taki sam? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc!
__________________
Kierowca od 09.12.2011
Miłość kwitnie 08.08.2012

ankamilutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 10:42   #67
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez ankamilutka Pokaż wiadomość
Czesć Dziewczyny jestem tu Nowa ale paznokcie robię od przeszło roku powiedzcie mi prosze czy zdejmujecie hybrydy za pomocą klipsow? Czy czas rozpuszczania lakieru w klipsach i w sreberku jest taki sam? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc!
Ja waciki, zielona Isane albo aceton i w folie trzymam 15 min i delikatnie patyczkiem
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 10:50   #68
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
po przeczytaniu Twojego porównania wydaje mi się że w baza z neonail jest w tym momencie lepsza bardzo dobrze się odmacza, plusem jest to że jest w pędzelku, bardzo wydajna, paznokcie są dużo twardsze i mniej elastyczne, wytrzymałość dużo większa cena 69 zł za 14 ml. W każdym razie dla kogoś kto potrzebuje przedłużać paznokcie a nie radzi sobie z żelami ta opcja jest najlepsza
baze neoanial mam narazie szósty dzień i też jestem bardzo zadowolona, ale jeszcze troche zanim ją ostatecznie ocenie w sobotę robię weki więc będzie to dobry test dla neonail
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 11:11   #69
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

co do kolorówki neonail to nie wiem czy wiecie ale na all wszystkie kolorki są po 22,90 (nowe + stare) a przesyłka do 4 szt za 8zł.
Waśnie zamawia na próbę 3 kolorki
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 11:32   #70
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

kuszące choć paliwo do sklepu wychodzi w dwie strony niecałe 10 zł, ale mój chłop nie zawsze ma ochote mnie wieźć po dwa lakiery wybrałam kilka kolorów, ale musze je na żywo obejrzeć i dopiero wtedy kupić. Marzy mi sie wymienić wszystkie lakiery na neonail nie ukrywam że najlepiej mi się na nich robi paznokcie. Tylko że semilacków mam tyle, że chyba do przeterminowania tego nie zużyje a odsprzedawać ich szkoda bo przecież może mi przyjść na nie ochota
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 11:43   #71
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

w moim wspaniałym mieście nie mam ich stacjonarnie więc dla mnie rozwiązanie super tym bardziej że napaliłam się na ten mleczny kolor którego na stronce aktualnie brak
ale baza jest genialna i na pewno przy niej pozostanę (chyba że natraficie na jakąś lepszą perełkę)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 11:49   #72
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

ja sobie póki co nie wyobrażam sobie używania innej bazy niż ta neonail najlepsze w tym wszystkim jest to, że swój pierwszy lakier neonail kupiłam w kwietniu zeszłego roku i do dzisiaj go mam w międzyczasie przewinęło się przez moje pudełko sporo lakierów od nich, ale większość była w plastikowych butelkach więc je odsprzedawałam. Dopiero z czasem firma zaczęła polepszać formułę

przydałaby się wygrana w totka
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 12:08   #73
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
To ja mam właśnie uczucie takiego ognia kiedyś zdarzało się to sporadycznie i nie na wszystkich palcach dlatego nie zwracałam aż tak na to uwagi
Tylko, ze ja wtedy mialam żel albo akryl, nie wiem w sumie co, ale to nie była hybryda i teraz sobie myślę, że,może dlatego tak to bolało ;/ a potem mialam je sciagane przez osobę która pierwszy raz to robi, nigdy tego nie zapomnę, przynoszące, myslalam że mi paznokcie wypali, jak skończyła jedną rękę, to mało się nie poplakalam, że jeszcze przy drugiej mnie to czeka, przepilowane na maxa, niby potem japoński mi zrobiła ale ja przy każdym dotyku podskakiwalam na fotelu i dotknąć się przez kilka dni do nich nie mogłam ;/

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
co do kolorówki neonail to nie wiem czy wiecie ale na all wszystkie kolorki są po 22,90 (nowe + stare) a przesyłka do 4 szt za 8zł.
Waśnie zamawia na próbę 3 kolorki
Ooo to bardzo się opłaca składać takie zamówienie ;P jakie zamowilas?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 12:10   #74
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

podaję numerki bo tam były same numerki bez nazw: 2863 (mleczny), 4802 (brzoskwiniowy), 4808 (róż)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 12:25   #75
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
podaję numerki bo tam były same numerki bez nazw: 2863 (mleczny), 4802 (brzoskwiniowy), 4808 (róż)
Też myślałam o tym 4808, ale ostatecznie wzielam 4628, bo zależało mi na czymś takim jak rapsberry cos tam z semilaci, strasznie ten kolor mi się spodobał, niby na podobnie w necie wyglądał jednak jest to taki nasycony malinowy neonowy ;/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 13:18   #76
ma_g_da
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Pozwolę sobię zrobić porównanie harda i zelu silikonowego od dobrej rady:
-Twardość paznokci po nałożeniu dwóch warstw: taka sama w przypadku harda i żelu od DR
- Cena: Hard 7ml 29 zł, DR 25zł- 15g 5g-9,50 zł
- wydajność: żel od DR nieco bardziej wydajny
- poziomowanie: porównywalne, chociaż miałam wrażenie ze hard troszkę lepiej sie nakłada
- rozpuszczanie w acetonie : żel od DR odmoczył się w 15min do gołej płytki hard to jakaś porażka po 20 min muszę skrobać
- wytrzymałość na paznokciach: nie widziałam różnicy miedzy hardem a DR
- do żelu DR potrzebny jest oddzielny pędzelek, ale za to widać ile żelu jest jeszcze w opakowaniu i można bez problemu zużyć cały.
Test robiłam na bazie Gelish i kolorze Semilac

zgadzam się w 100% Ja jestem z I-nailsem Troszke szkoda mi jeszcze kaski na neo.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja sobie póki co nie wyobrażam sobie używania innej bazy niż ta neonail najlepsze w tym wszystkim jest to, że swój pierwszy lakier neonail kupiłam w kwietniu zeszłego roku i do dzisiaj go mam w międzyczasie przewinęło się przez moje pudełko sporo lakierów od nich, ale większość była w plastikowych butelkach więc je odsprzedawałam. Dopiero z czasem firma zaczęła polepszać formułę

przydałaby się wygrana w totka


eM_Ka_ - powiedz proszę, kladziesz 1 warstwę neo. i masz takie twarde pazurki? Nie wiem czy dobrze kojarze... ale miałaś tez chyba kolorówkę Modeny- jakie opinie?
ma_g_da jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 13:39   #77
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

kłade dwie cieńsze albo jedną grubszą na gołe paznokcie, przy przedłużaniu dwie grubsze - paznokcie są nie do zdarcia z modeny jestem zadowolona, ale bardziej wole neonail i semilac mimo wszystko. Teraz gdy nie mam dostępu do sklepu modeny w Gliwicach już jej nie kupuje
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 13:42   #78
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

modena zmieniła ostatnio opakowania produktów
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 13:45   #79
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

czuszka a od kogo zamawiałaś?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 13:50   #80
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

nick: neo-design
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 16:00   #81
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Pozwolę sobię zrobić porównanie harda i zelu silikonowego od dobrej rady:
-Twardość paznokci po nałożeniu dwóch warstw: taka sama w przypadku harda i żelu od DR
- Cena: Hard 7ml 29 zł, DR 25zł- 15g 5g-9,50 zł
- wydajność: żel od DR nieco bardziej wydajny
- poziomowanie: porównywalne, chociaż miałam wrażenie ze hard troszkę lepiej sie nakłada
- rozpuszczanie w acetonie : żel od DR odmoczył się w 15min do gołej płytki hard to jakaś porażka po 20 min muszę skrobać
- wytrzymałość na paznokciach: nie widziałam różnicy miedzy hardem a DR
- do żelu DR potrzebny jest oddzielny pędzelek, ale za to widać ile żelu jest jeszcze w opakowaniu i można bez problemu zużyć cały.
Test robiłam na bazie Gelish i kolorze Semilac
dodam jeszcze od siebie:
1) przy przedłużaniu żel od DR nie wygina się tak jak hard
2) trzeba go chronić przed światłem słonecznym, mój trochę od tego zgęstniał
3) można go strzykawką przelać do butelki po hardzie (ja tak właśnie zrobiłam

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
po przeczytaniu Twojego porównania wydaje mi się że w baza z neonail jest w tym momencie lepsza bardzo dobrze się odmacza, plusem jest to że jest w pędzelku, bardzo wydajna, paznokcie są dużo twardsze i mniej elastyczne, wytrzymałość dużo większa cena 69 zł za 14 ml. W każdym razie dla kogoś kto potrzebuje przedłużać paznokcie a nie radzi sobie z żelami ta opcja jest najlepsza
jednak cena żelu od DR miażdży cenę bazy NN
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 21:14   #82
mall26
Raczkowanie
 
Avatar mall26
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Lipowo
Wiadomości: 41
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

A ja i moja sąsiadka jesteśmy jakieś inne. Za namową kupiłam żel DR i.... u mnie całymi płatami (prawie) odeszło po pierwszym spotkaniu z ziemią ogrodową. U sąsiadki po tygodniu też była lipa. Wszystko tam samo robione jak wcześniej hardem. Do tego pozbyć z paznokcia się tego nie mogłam. Kupiłam neonail i jest super.

Edytowane przez mall26
Czas edycji: 2015-09-03 o 21:16
mall26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 22:14   #83
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

ja nie mogę doczekać się jutra....przyjedzie do mnie neonail extra base i hard base
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 05:12   #84
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez mall26 Pokaż wiadomość
Za Waszą namową kupiłam extra base od neonail i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam też silky nude (bardzo delikatny nudziak) i yellow energy (odpowiednik fresh lime semilaca). Przyznam, że bardzo podobają mi się te lakiery i dobrze się kładą. Szkoda że mają taki mało przyjemny zapach.

Zastanawiam się nad zakupem kolejnych kolorków - szkoda że brak wzorników. Na fb napisali że pracują nad nimi.... jest tylko jeden - "morski"
Jak wygląda ten silky nude i jak z kryciem? Właśnie go wrzuciłam do koszyka ale to nowy kolor i nigdzie nie mogę znaleść real foto.
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 07:49   #85
mall26
Raczkowanie
 
Avatar mall26
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Lipowo
Wiadomości: 41
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Kolorek jest bardzo delikatny. Jedna cienka i jedna grubsza warstwa ładnie pokryły. Do pokazujemy paznokcie wstawię zaraz zdjęcie, ale na silky jest mgiełka semilaca 091.
mall26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 11:31   #86
ma_g_da
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
kłade dwie cieńsze albo jedną grubszą na gołe paznokcie, przy przedłużaniu dwie grubsze - paznokcie są nie do zdarcia z modeny jestem zadowolona, ale bardziej wole neonail i semilac mimo wszystko. Teraz gdy nie mam dostępu do sklepu modeny w Gliwicach już jej nie kupuje

ja dużo produktów zamawiam z modeny, ale hybryd się balam. Teraz mialam okazje byc w Gliwicach (1wszy raz w zyciu ) i oczywiście modene musialam odwiedzic. Skusiałam sie na czern i neonowy róż. Ja jestem pod wrazeniem, super kolory, krycie, konsystencja, zapach i piękna butelka Cena tez mi bardzo odpowiada i chyba bede kupowac juz tylko modene i czasem c.z. Semilaki mi nie pasuja... ok 2- 3 mies temu kupilam z semilaka 102, szary, bialy kolor i teraz jak postoja to po otwarciu tak jakby się "dzielą". Czern juz reklamowalam. W bialym mam pecherzyki... wiec chyba moim faworytem - i biorac tez pod uwagę półkę cenową- bedzie modena i c.z.


^ musze tylko zoabaczyc jak z trwalością modeny będzie... eM_Ka_ - Byłaś z trwałości zadowolona?

Edytowane przez ma_g_da
Czas edycji: 2015-09-04 o 11:33
ma_g_da jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 11:42   #87
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

ja mam czarny i biały z modeny i trwałość bez zastrzeżeń. Do semilacków też nie pałam gorącym uczuciem
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 12:18   #88
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

trwałość jak reszta lakierów, które mam przyznam szczerze że nie widze różnicy w trwałości lakierów modeny, semilac, neonail i nawet estetiq
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 12:26   #89
DOJRZALAJAKWINO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 48
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ja znów lecę na SPN-ie. Mają mój ukochany kolor - creme brulee
__________________
Śmiej się - niech reszta świata zastanawia się dlaczego <3
DOJRZALAJAKWINO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 12:43   #90
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

A ja miałam zrobić przerwę w kupowaniu kolorów... Ale jak przeczytałam o tej ofercie na all nie mogłam się powstrzymać... :-D. Neonail jeszcze nie miałam, więc zobaczymy czy mi przypasują - semilac zaczął mnie denerwować tym bąblowaniem.... :/ jedyne co mnie zasmuciło w neo że wycofali kolor który tak mi się podobał - thistle...któraś z Was wrzuvala fotkę do pokazujemy i się zakochałam a tu taki klopsik... No nic czekam na paczuszkę że swoimi neo :-P
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.