Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 21:09   #1261
klara102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Quintesencja Pokaż wiadomość
Ostatnio koleżanka zrobiła sobie super baleyage na Wadowickiej w Bumie, Le premier czy jakoś tak, wybieram sie tam na strzyżenie.

Witam wszystkich,
Możesz napisać jak strzyżenie w Le Premier, mam ten salon pod nosem ale jeszcze sie nie wybrałam. Prosze o opinię.
klara102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 13:18   #1262
Nicolleta
Przyczajenie
 
Avatar Nicolleta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi o p.Klaudiuszu ze Stylowni
Poczytalam troche o nim i musze przyznac ze odwolalam moja wizyte u niego..Wasze opinie skutecznie mnie do tego naklonily, nawet te pozytywne..a dlaczego? dokladny obserwator zauwazy ze te pozytywne pisane sa przez te same osoby..w ilosciach np.30 postow..moim zdaniem to troche za duzo jak na zwylka, zadowolona klientke
To tyle w temacie p.Klaudiusza.
Pozdrawiam
Nicolleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 15:07   #1263
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

www.fryzjer.ocom.pl a ktos u tego kolesia sie strzyze???? jakies wizazanki z akademikow? jytro bowiem bedzie mi poprawial za jasne refleksy i scinal
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 20:05   #1264
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez nicesmile Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuję za namiar. Jak nie znajdę Pani Michaliny z Galaxy (obecnie Trendy) to się tam wybiorę. Pytanko: byłaś tak na ścinaniu, czy na malowaniu? Czy Panie same dobierają fryzurę, czy trzeba je "prowadzić za rękę"?
Mogęszczerze polecić Panią Edytę. Napewno Ci coś doradzi. Ja poddałam się jej, i mogę powiedzieć że było warto. Czytałam wypowiedzi innych dziewczyn i też były zadowolone.
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 22:26   #1265
Quintesencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Jestem zadowolona z wizyty w Le Premier, włosy mam fajnie ścięte super oddżywione mięciutkie, łatwo sie układają i kupiłam sobie super płyn do prostowanie.
Ceny porównywalne z innymi salonami na tym poziomie a miejsce bardzo przyjemne. POLECAM
Quintesencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 15:18   #1266
dana75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Kinia20 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!! ja mam numer telefonu do nowego salonu Tomka Maruta
Witam Kinia,

Bede wdzieczna za nr telefonu do Tomka.
Ja tez nie moge go znalezc.
dana75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 20:40   #1267
Cibeles
Przyczajenie
 
Avatar Cibeles
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
GG do Cibeles
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Jakie są ceny w Kiss Paris? (www niestety w budowie...)
Chodzi mi o cenę balejażu i cenę strzyżenia (długie włosy).

Z góry dzięki za odpowiedź
__________________
______________________

Od 28/07/2007 Mężatka
Cibeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 22:01   #1268
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Kinia20
Witam serdecznie!! ja mam numer telefonu do nowego salonu Tomka Maruta.
Ojej... Ja też szukam tego namiarów na tego pana
Jeśli możesz, napisz gdzie teraz pracuje i jak z cenami
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 00:19   #1269
Nicolleta
Przyczajenie
 
Avatar Nicolleta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Wkoncu zdecydowalam sie na wizyte u p.Tomka..bede tam w przyszlym tygodniu, troche sie boje bo juz wiele razy zawiodlam sie na fryzjerach polecanych przez innych i wychodze z zalozenia ze trzeba samemu sprobowac i odnalezc fryzjera dla swoich wlosow bo kazda z nas ma inne wlosy i inne upodobania co do fryzur.. Podziele sie z wami moimi wrazeniami po Ps. Nr.tel do p.Tomka- 692227309
Nicolleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 06:41   #1270
Pt6
Raczkowanie
 
Avatar Pt6
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

No to ja się pochwalę... Znowu odwiedziłam fryzjera (Imperial) na św. Tomasza i jestem baaaardzo zadowolona. Za pierwszym razem miałam poprawianą fryzurkę po innej fryzjerce więc cudów nie było (choć też byłam zadowolona z efektu). Tym razem miałam fryzurę dobraną do rodzaju mojego włosa i kształtu twarzy. Ścięcie trwało 1,5h ale było warto . A chyba najbardziej w pamięci utkiwiły mi słowa pani Doroty (chyba to szefowa), że fryzjerstwo to pasja . Ćoś w tym jest i za trzy miesiące gdy włoski podrosną pójdę tam znowu. Cen niestety nie znam bo za wszystko płacił mój facet a jakoś tak zapomniałam spojrzeć na cennik (podekscytowana nową fryzurą - z długości do zapięcia stanika do linii brody ).
__________________
"Małżeństwo zawsze jest związkiem dwojga ludzi gotowych przysiąc,
że tylko to drugie chrapie..."

Pratchett Terry
"Piąty elefant"

Edytowane przez Pt6
Czas edycji: 2008-01-09 o 08:42
Pt6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 15:12   #1271
Klaudiii aka Słońce
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 104
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez kinia0070 Pokaż wiadomość
Ja od dłuższego czasu na strzyżenie umawiam sie z Sylwia, za kazdym razem wymysla mi inna fryzure, naprawde polecam. Mozna sie z nia umówić pod nr tel 506 942 619.
Pozdrawiam
a co to za Sylwia?
Klaudiii aka Słońce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 18:17   #1272
kasieq2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Polecam studio Free Style na ulicy Stradomskiej. Razem z mamą chodzę do Pani Małgosi. Pani Małgosia robi bardzo dobrze balejaż. Mama ma cienkie włosy, a Pani Małgosia zawsze ją tak zetnie, że ma sie wrażenie, że ma włosów 5 razy więcej. Mama wychodzi zawsze zadowolona ! A ja mam platynowy balejaż Polecam i pozdrawiam.
kasieq2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 19:16   #1273
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

wiecie moze na jakich farbach pracuje osławiona tutaj pani Basia z hotelu Qubus? jak oceniacie te farby?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 09:25   #1274
kinia0070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Poleciła mi ją moja koleżanka,kiedy wyszłam od fryzjera ze łzami w oczach a na dodatek po 2 dniach nie mogłam sie sama uczesać. Jeśli ktoś ma ochote na fajną fryzure to gorąco polecam. Umawia się z nią prywatnie strzyze w domu u siebie albo może przyjechac do kogos.
kinia0070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 09:27   #1275
kinia0070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Klaudiii aka Słońce Pokaż wiadomość
a co to za Sylwia?
Poleciła mi ją moja koleżanka,kiedy wyszłam od fryzjera ze łzami w oczach a na dodatek po 2 dniach nie mogłam sie sama uczesać. Jeśli ktoś ma ochote na fajną fryzure to gorąco polecam. Umawia się z nią prywatnie strzyze w domu u siebie albo może przyjechac do kogos.
kinia0070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 11:58   #1276
klara005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 42
soho w Krakowie

salon fryzjesrki soho w Krakowie i moja łzawa przygoda.
Jestem zwoleniczka poszukiwań dobrej jakosci usług i udalam sie do renomowanego salonu Soho na zmiane mojego koloru i fryzury.
Jestem bardzo zdenerowowana ponieważ stylista zrobił mi zupełnie inny kolor niz ustaliłam z nim jszcze odrosty ktore wyszły w niewiadomo jakim kolorze i nie pasują do reszty.Poinformowano mnie że kolor sie wyrówna po kilku myciach i copo dwoch tygodniach kolor
fatalnie wyglada i włosy żle sie układają,sa bez połysku,jeszcze nigdy za taka cene nie miałam takiego kosmosu na głowie
Co mam teraz zrobić??
klara005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 14:03   #1277
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: soho w Krakowie

Cytat:
Napisane przez klara005 Pokaż wiadomość
salon fryzjesrki soho w Krakowie i moja łzawa przygoda.
Jestem zwoleniczka poszukiwań dobrej jakosci usług i udalam sie do renomowanego salonu Soho na zmiane mojego koloru i fryzury.
Jestem bardzo zdenerowowana ponieważ stylista zrobił mi zupełnie inny kolor niz ustaliłam z nim jszcze odrosty ktore wyszły w niewiadomo jakim kolorze i nie pasują do reszty.Poinformowano mnie że kolor sie wyrówna po kilku myciach i copo dwoch tygodniach kolor
fatalnie wyglada i włosy żle sie układają,sa bez połysku,jeszcze nigdy za taka cene nie miałam takiego kosmosu na głowie
Co mam teraz zrobić??
Zanim zastosujesz jaką kolwiek farbę ,musisz włosy troszkę podreperować odżywkami.(kompresy) Potem ufarbuj farbą bez amoniaku.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 08:37   #1278
klara005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 42
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

dzieki teraz ładuje rozne odzywki ale efektu nie widze,poszlam do Romana aby mi to poorawili ale sie nie podjeli powiedzieli mi ze reklamacje powinnam skladac tam gdzie zrobilam ten kolor,w soho napewno sie nie poddam zadej reklamcji porostu nie ufam takiej jakosci fachowcom.
ale moze polecisz mi jakas dobra kuracje....
klara005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 10:37   #1279
Izabell82
Przyczajenie
 
Avatar Izabell82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Jezeli chodzi o salon ,,Twoj Styl" na Karmelickiej, to chodzę tam od paru lat wlaśnie do pana Daniela i muszę powiedzieć ze nigdy nie bylo problemów i z kolorkiem i obcięciem wlosków a przeszlam naprawde duzo zmian zawsze potrafi coś ciekawego doradzić no i świetnie ścina, zresztą koleżanki, którym poleciłam ten salon też są zawsze zadowolone.
Polecam
Izabell82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 14:26   #1280
dorotka08
Raczkowanie
 
Avatar dorotka08
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Szukam fryzjera stylisty ktory zrobi mi fajna fryzurke na slub i nie wchodzi w gre scinanie!! Prosze o pomoc
dorotka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:32   #1281
maragri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Question ROZPACZLIWIE POSZUKIWANA BARBARA PIECZARA (pracowała w Trendy na Karmelickiej w Krak.

ROZPACZLIWIE poszukuję namiar na Barbarę Pieczarę. W grudniu popołudniu przestała pracować w Trendy na Karmelickiej w Krakowie. Tam mi pedzieli, że założyła (zakłada?) własny salon.

Jest rewelacyjną fryzjerką, niestety byłam za mało zapobiegawcza i nie mam do niej tel.

Będę dziko wdzięczna, jak ktoś zapoda jakąkolwiek wskazówką, jak Ją znaleźć.

z góry dziękuję!!!!
maragri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 08:59   #1282
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez dorotka08 Pokaż wiadomość
Szukam fryzjera stylisty ktory zrobi mi fajna fryzurke na slub i nie wchodzi w gre scinanie!! Prosze o pomoc
WItam!
Na Kapelance w studio EFFECT jest dziewczyna która z włosów robi cuda. Mojej koleżance czesała koka na ślub i było ekstra. Na imie ma chyba Dorota. Lepiej zadzwoń i się dopytaj. Na stronie www znajdziesz namiary.
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 11:11   #1283
piccola83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Po przeczytaniu Waszych opini na forum wybrałam salon PaulaXhair na ul.Miechowskiej.
Salon jest ładny, zadbany a atmosfera wewnątrz wspaniała Pani Paulina potrafi bardzo dobrze dobrać fryzurkę do twarzy i możliwości włosów.Baleyage zrobiła mi bardzo starannie i dokładnie, a fryzurka?REWELACYJNA !! włoski układają mi się super.Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z efektu.Pani Paulina potrafi robić cuda z włoskami.Dziękuję. Dziewczyny Polecam naprawdę nie będziecie żałować
piccola83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 11:20   #1284
leean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

To ja jeszcze raz zdam relację z Kiss Paris. 5 stycznia czesałam-upinałam włosy na wesele (nie swoje) na dodatek rano bo weselisko miało miejsce w innym mieście. Fryzurka bardzo się podobała, lecz miałam obawy co następnego dnia na poprawiny zrobię z głową. Na wszelki wypadek byłam przygotowana na mycie głowy. Rano proszę siostrę powypinaj mi te wsuwki a ona na to: "czy ty w ogóle spałaś dzisiaj?"
Poleciałam z drugim lusterkiem oglądać tyły... upięcie było takie samo, jedyne co trzeba było poprawić, to grzywkę roztrzepaną w hulankach dnia poprzedniego i zakręcić na lokówce parę kosmyków pozostawionych celowo, które się rozprostowały. Sama nie mogłam wyjść z podziwu jak to upięcie mogło wyglądać tak samo

Tak wyglądało po paru już godzinach wesela:
fryzura.JPGf1.JPG

Edytowane przez leean
Czas edycji: 2008-01-24 o 11:20 Powód: dodane wyraźniejsze zdjęcie
leean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 14:22   #1285
dorotka08
Raczkowanie
 
Avatar dorotka08
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez madzi@ Pokaż wiadomość
WItam!
Na Kapelance w studio EFFECT jest dziewczyna która z włosów robi cuda. Mojej koleżance czesała koka na ślub i było ekstra. Na imie ma chyba Dorota. Lepiej zadzwoń i się dopytaj. Na stronie www znajdziesz namiary.

Dzieki madzi@. A nie orientujesz sie czasem ile kosztujowala taka fryzura i czy przychodza robic je do domu czy trzeba do nich jechac?
dorotka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:57   #1286
weraaa900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: libiąż
Wiadomości: 22
GG do weraaa900
Dot.: fryzjer - stylista Kraków

a nie wiecie na jakiej ulicy jest ten klaudiusz?? gdzie obcina i nie wiecie ile bierze za farbowanie??
weraaa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 21:21   #1287
cma 1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Mam pytanko szukam dobrego fryzjera w okolicy Ruczaju! macie moze jakis salon do polecenia tylko nie efect
cma 1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 10:03   #1288
dorotka08
Raczkowanie
 
Avatar dorotka08
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A jesli chodzi o paula Xhair to piszecie tylko o scinaiu i farbowaniu a czy upiecia tez fajne robia? Czy ktos robil?

Edytowane przez dorotka08
Czas edycji: 2008-01-14 o 11:30
dorotka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 11:30   #1289
ulablaut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez klara005 Pokaż wiadomość
dzieki teraz ładuje rozne odzywki ale efektu nie widze,poszlam do Romana aby mi to poorawili ale sie nie podjeli powiedzieli mi ze reklamacje powinnam skladac tam gdzie zrobilam ten kolor,w soho napewno sie nie poddam zadej reklamcji porostu nie ufam takiej jakosci fachowcom.
ale moze polecisz mi jakas dobra kuracje....
Polecam Ci panią Ewelinę ze Strefy Fryzur w galerii Krakowskiej. Miałam podobną do twojej sytuację. Na 2 tyg przed slubem (moim własnym!) w maineiwskim zrobili coś paskudnego z moimi włosami - były żółte z zieloną płukanką. A miały być popielato-platynowe.. . Pani Ewelina zaproponował mi wtedy jakieś zabiegi a w przeddzień slubu zmieniła kolor na opalizujący beż, który idealnie dopasowała do koloru sukni. Teraz tylko jej powierzam zmianę koloru moich włosów. Tym bardziej, że jest kreatywna i na bieżąco z obecnymi trendami (choć głównie kieruje sie dopasowaniem koloru i fryzury do klientki).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farah 2.JPG (14,1 KB, 167 załadowań)
ulablaut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 16:06   #1290
thalia_fashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 43
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez cma 1986 Pokaż wiadomość
Mam pytanko szukam dobrego fryzjera w okolicy Ruczaju! macie moze jakis salon do polecenia tylko nie efect

Taaa, salon na ulicy Lipińskiego 9 i fryzjerke Agnieszkę. Polecam do ścinania krótkich włosków ( nie wiem jak radzi sobie z długimi ale podobno super) - bardzo starannie i precycyjnie scina , czas dla niej nie gra roli ( nie to co w JLD
thalia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.