essence - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-04, 09:29   #4291
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Wiecie moze czy na jakiejs stronie oprocz oficjalnej Essence pojawila sie jakas info o Glam ROck?? Chcialabym obaczyc wiecej fotek i kolorow tych produktow :P.

W ogole przez ponad miesiac bylam bez netu i Natury pod reka (przeszukalam watek,ale jakos nie znalazlam specjalnie odp, wiec pytam)- Czy w Polsce bylo w ogole Sweet Temptation?Strasznie chcialam miec kredki z tej serii, ale chyba przegapilam ja
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 09:34   #4292
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Wiecie moze czy na jakiejs stronie oprocz oficjalnej Essence pojawila sie jakas info o Glam ROck?? Chcialabym obaczyc wiecej fotek i kolorow tych produktow :P.

W ogole przez ponad miesiac bylam bez netu i Natury pod reka (przeszukalam watek,ale jakos nie znalazlam specjalnie odp, wiec pytam)- Czy w Polsce bylo w ogole Sweet Temptation?Strasznie chcialam miec kredki z tej serii, ale chyba przegapilam ja
nie przegapilas bo ich nie bylo jeszcze u nas

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
eh kocham rozświetlacze, cuda one robią ale na razie jadę na tych tańszych
Diamentowy puder z nowej limitówki zapowiada się ciekawie
ja mam tylko ze 4 w tym rozswietlacz z serii Asia i wogole go nie uzywam

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dimiti - pisałaś że nie widzialaś już cieni Bohemia - widziałam je dziś w Merkurym
aaa to ladnie bo w europie ich nie ma juz ale cos sie stalo z cieniami essence bo zwalkowaly mi sie ostatnio po ok 4h a zawsze siedzialy nienaruszone chyba ze to wina podkladu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 09:37   #4293
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie przegapilas bo ich nie bylo jeszcze u nas
No to dobrze przejrzalam watek :P. Szkoda, bo czuje ze sie juz ta seria u nas nie pojawi . W Nieczech byla w polowie sierpnia, z tego co przeczytalam...Ale z drugiej stronie na stronie http://www.cosnova.de/de/essence_le.html w limitowankach nie widze jej- moze to dobry znak :P.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 09:38   #4294
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: essence

Ten Glam Rock wprawdzie nie dla mnie (unikam różowego koloru w makijażu), ale diamentowy puder i diamentowe rzęsy moga być calkiem-całkiem
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 09:41   #4295
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
No to dobrze przejrzalam watek :P. Szkoda, bo czuje ze sie juz ta seria u nas nie pojawi . W Nieczech byla w polowie sierpnia, z tego co przeczytalam...Ale z drugiej stronie na stronie http://www.cosnova.de/de/essence_le.html w limitowankach nie widze jej- moze to dobry znak :P.
no to powinna niebawem byc u nas nie znamy w koncu ani dnia ani godziny

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ten Glam Rock wprawdzie nie dla mnie (unikam różowego koloru w makijażu), ale diamentowy puder i diamentowe rzęsy moga być calkiem-całkiem
no moze moze ale i tak ja caly czas czekam na PL!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 09:41   #4296
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ten Glam Rock wprawdzie nie dla mnie (unikam różowego koloru w makijażu), ale diamentowy puder i diamentowe rzęsy moga być calkiem-całkiem
ja roz bardzo lubie (no moze tylko nie na powiekach w tak intensywnym odcieniu). Ale wlasnie chcialabym zobaczyc jakie kolory sa jeszcze poza rozem i czarnym, jesli chodzi o blyszczyki i lakiery
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:04   #4297
The Fame
Raczkowanie
 
Avatar The Fame
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: LT
Wiadomości: 139
Dot.: essence

dziekuje za odpowiedzi i tak pomyslalam ze go wyprobuje cena smieszna w porownaniu z lorealem,a jak nie bedzie roznicy w uzyciu to na pewno zostane przy essence
The Fame jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 10:09   #4298
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no moze moze ale i tak ja caly czas czekam na PL!
faktycznie, dopiero teraz sie kapnela ze jej tez nie bylo!!!! a chciala te kulki kupic z kolezanka, bo sie strasznie napalilysmy

Niech Essence nam zesle szybka jakas fajna limitowanke bo musze czyms sie pocieszyc, po tym jak dobily mnie juz w I tyg studia :P
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:15   #4299
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
faktycznie, dopiero teraz sie kapnela ze jej tez nie bylo!!!! a chciala te kulki kupic z kolezanka, bo sie strasznie napalilysmy

Niech Essence nam zesle szybka jakas fajna limitowanke bo musze czyms sie pocieszyc, po tym jak dobily mnie juz w I tyg studia :P
nie przejmuj sie mnie tez wlasnie kuleczki najbardziej kuszace!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:18   #4300
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


no moze moze ale i tak ja caly czas czekam na PL!
no właśnie ja też
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 11:00   #4301
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez The Fame Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedzi i tak pomyslalam ze go wyprobuje cena smieszna w porownaniu z lorealem,a jak nie bedzie roznicy w uzyciu to na pewno zostane przy essence
używałam l'oreala w lecie i zdecydowanie wolę essence. Może to tylko subiektywne odczucia, ale:
- pędzelek essence jest fajniejszy niż ten dołączony do l'oreala. Niby nic, można używać dowolnego pedzla, ale...
- essence łatwo nałożyć małą warstwę, nie rozsypując dookoła siebie połowy kosmetyku i nie robiąc dziwnych placków z l'oreal trzeba mieć więcej wprawy, której ja nie zdążyłam nabrać, aczkolwiek jeśli umiesz go używać bedziesz ukontentowana.
-krycie porównywalne, najlepszy efekt przy małej warstewce, przy dobrze dobranym odcieniu oba są niewiodoczne na skórze, nie zapychają, tworzą satynową powłoczkę na cały długi dzień, po obu mam ładnie matową twarz wymagającą maksymalnie jednej poprawki. Albo i bez poprawek.
-l'oreal deklaruje filtr 15, essnce jest monomineralny (mika) i podejrzewam że nie chroni przed prominiowaniem
-l'oreal jest oszukańcem- zawiera talk, który minerałem nie jest
-cena jest nieporównywalna; objętość essence mniejsza, ale patrząc na ilość l'oreala jaki lądował mi na ubraniach w sumie na jedno wychodzi. L'oreal mam wrażenie że bardziej "pyli" dookoła siebie.
reasumując wolę essence, ale nie uważam że jest gorszy albo lepszy od l'oreala.
więcej uwag nie pamiętam
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 11:08   #4302
madzi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 376
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Trzymam w ręku pudełeczko i niestety nigdzie nie widzę gramatury CO do porównania to nie bardzo mam, ale wg. mnie jest strasznie wydajny i nie robi efektu maski. Ja go stosuję tylko odrobinę. Troszeńkę sypię na wieczko i z wieczka nabieram na pędzel i okręznymi ruchami "wcieram" w twarz. Wtedy otrzymuję nturalny efekt. Poza tym nie zapycha i kolor jest dla mnie idealny.
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
używałam l'oreala w lecie i zdecydowanie wolę essence. Może to tylko subiektywne odczucia, ale:
- pędzelek essence jest fajniejszy niż ten dołączony do l'oreala. Niby nic, można używać dowolnego pedzla, ale...
- essence łatwo nałożyć małą warstwę, nie rozsypując dookoła siebie połowy kosmetyku i nie robiąc dziwnych placków z l'oreal trzeba mieć więcej wprawy, której ja nie zdążyłam nabrać, aczkolwiek jeśli umiesz go używać bedziesz ukontentowana.
-krycie porównywalne, najlepszy efekt przy małej warstewce, przy dobrze dobranym odcieniu oba są niewiodoczne na skórze, nie zapychają, tworzą satynową powłoczkę na cały długi dzień, po obu mam ładnie matową twarz wymagającą maksymalnie jednej poprawki. Albo i bez poprawek.
-l'oreal deklaruje filtr 15, essnce jest monomineralny (mika) i podejrzewam że nie chroni przed prominiowaniem
-l'oreal jest oszukańcem- zawiera talk, który minerałem nie jest
-cena jest nieporównywalna; objętość essence mniejsza, ale patrząc na ilość l'oreala jaki lądował mi na ubraniach w sumie na jedno wychodzi. L'oreal mam wrażenie że bardziej "pyli" dookoła siebie.
reasumując wolę essence, ale nie uważam że jest gorszy albo lepszy od l'oreala.
więcej uwag nie pamiętam
Zachęciłyście mnie :P Po poludniu skocze do Natury i poszukam I tego pisaka-eyelinera o którym chyba kicia pisała, też mnie ciekawi
madzi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:03   #4303
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Glam Rock, według zapowiedzi na stronce essence:
http://www.essence.eu/products/glam-rock.html
zupełnie nie mój styl, nie moje kolory...a Bohemia była urocza.
hehe, mi też się jeszcze essence nie śniło
Dzieki

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Wiecie moze czy na jakiejs stronie oprocz oficjalnej Essence pojawila sie jakas info o Glam ROck?? Chcialabym obaczyc wiecej fotek i kolorow tych produktow :P.
Znalazłam inne fotki niestety nie mam zdjęć rzęs . Podoba mi sie fioletowy i szary cień oraz ten diamentowy puder, ciekawe jakie będą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg egr1.jpg (42,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egr2.jpg (47,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egr3.jpg (91,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egr4.jpg (56,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egr5.jpg (58,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egr6.jpg (48,5 KB, 17 załadowań)
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:06   #4304
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: essence

I reszta:

wszystko jest z tej strony:

http://www.style-guide.nl/old/

A dokładniej: http://www.style-guide.nl/old/egr.htm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg egr7.jpg (54,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egr8.jpg (60,9 KB, 19 załadowań)
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...


Edytowane przez nowka1
Czas edycji: 2008-10-04 o 13:34 Powód: dopisek
nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:19   #4305
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Dzieki bardzo, z jakiej strony to jest wziete??

PS: Mi sie tez podoba Diamond Powder, ale nie wiem czy bede miala taki cos gdzie uzywac :P. Cienie smokey tez sa ok, ale mam takie WIbo / Lakier perlowy mi sie podoba, ale mam juz taki maly z Essence, wiec bez sensu kupowac drugi.

Chyba wolalabym limitowanke PL i ST :P
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:26   #4306
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
no właśnie ja też
a masz jeszcze nadzieje? bo ja ciagle jeszcze mam zniknie mi tak w lutym wiec jeszcze essence ma czas na PL

Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
Dzieki



Znalazłam inne fotki niestety nie mam zdjęć rzęs . Podoba mi sie fioletowy i szary cień oraz ten diamentowy puder, ciekawe jakie będą
Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
I reszta:
czarny cien mi sie podoba i to rozswietlajace cudo moze byc ciekawe
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:43   #4307
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: essence

chciałabym z GR fioletowy i szary cień, obydwa błyszczyki i różowy lakier, tylko ciekawe, czy się doczekam:/

btw, dziewczyny, orientujecie się może, czy Essence ma w regularnej ofercie stalowoszary lakier do paznokci?
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:28   #4308
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
chciałabym z GR fioletowy i szary cień, obydwa błyszczyki i różowy lakier, tylko ciekawe, czy się doczekam:/

btw, dziewczyny, orientujecie się może, czy Essence ma w regularnej ofercie stalowoszary lakier do paznokci?
takiego lakieru chyba nie widzialam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:29   #4309
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Dziewczyny! Sensacja!
Pamiętacie jak mówiłam że w niemieckiej szafie Essence są wyprzedawane niektóre produkty jak np. Cienie Multi Dimension, błyszczyki itd. To teraz są nowe produkty są nowe błyszczyki chyba w 6 albo 7 kolorach "XXL Shine", kolorki bardzo ładne. Są cienie "Soft Matt" w czterech odcieniach - beż, ciepły brąz, delikatna "zgniła" zieleń i łososiowy róż. Jest nowy tusz ale nie pamiętam nazwy, taka szczoteczka jak w VOLUMETRIX Astora. Ale największy hicior to kredki do Smokey Eyes czarna, szara i brązowa. Kupiłam czarną i jak na razie zapowiada się genialnie. Zdam relację bo dokłądnym przetestowaniu Pojawiły się też kremy z serii Hands To Love, na fotce widać jeden z nich, który sobie kupiłam :P
Po tygodniu studiowania wróciłam do domku na weekend, a tu takie niespodzianki ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00245.jpg (47,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00248.jpg (40,5 KB, 76 załadowań)
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 14:31   #4310
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Sensacja!
Pamiętacie jak mówiłam że w niemieckiej szafie Essence są wyprzedawane niektóre produkty jak np. Cienie Multi Dimension, błyszczyki itd. To teraz są nowe produkty są nowe błyszczyki chyba w 6 albo 7 kolorach "XXL Shine", kolorki bardzo ładne. Są cienie "Soft Matt" w czterech odcieniach - beż, ciepły brąz, delikatna "zgniła" zieleń i łososiowy róż. Jest nowy tusz ale nie pamiętam nazwy, taka szczoteczka jak w VOLUMETRIX Astora. Ale największy hicior to kredki do Smokey Eyes czarna, szara i brązowa. Kupiłam czarną i jak na razie zapowiada się genialnie. Zdam relację bo dokłądnym przetestowaniu Pojawiły się też kremy z serii Hands To Love, na fotce widać jeden z nich, który sobie kupiłam :P
Po tygodniu studiowania wróciłam do domku na weekend, a tu takie niespodzianki ;D



fotkę zaraz wrzucę :P
kredki do smokey? oO ja chcę szarą
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:35   #4311
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
kredki do smokey? oO ja chcę szarą
Będą w Polsce chyba za jakiś czas Na dodatek nie jest droga bo kosztuje tylko 1,75 euro
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:36   #4312
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Sensacja!
Pamiętacie jak mówiłam że w niemieckiej szafie Essence są wyprzedawane niektóre produkty jak np. Cienie Multi Dimension, błyszczyki itd. To teraz są nowe produkty są nowe błyszczyki chyba w 6 albo 7 kolorach "XXL Shine", kolorki bardzo ładne. Są cienie "Soft Matt" w czterech odcieniach - beż, ciepły brąz, delikatna "zgniła" zieleń i łososiowy róż. Jest nowy tusz ale nie pamiętam nazwy, taka szczoteczka jak w VOLUMETRIX Astora. Ale największy hicior to kredki do Smokey Eyes czarna, szara i brązowa. Kupiłam czarną i jak na razie zapowiada się genialnie. Zdam relację bo dokłądnym przetestowaniu Pojawiły się też kremy z serii Hands To Love, na fotce widać jeden z nich, który sobie kupiłam :P
Po tygodniu studiowania wróciłam do domku na weekend, a tu takie niespodzianki ;D



fotkę zaraz wrzucę :P
super!! ja chce kredki i cienie!!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:40   #4313
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Już dodałam fotki
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:43   #4314
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Będą w Polsce chyba za jakiś czas Na dodatek nie jest droga bo kosztuje tylko 1,75 euro
no to cos 6zl pewnie moze wiecej?
Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Już dodałam fotki
UUUUUUaaaa fajna kredeczka! a kremik dobry?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:46   #4315
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Kremik jeszcze nie testowany właściwie, tzn tylko odrobina na wierzch dłoni i fajna aksamitna skóra się po nim robi
No a kredeczka mnie kosztowała ok. 6zł wg obecnego kursu, podejrzewam że w Polsce będzie za 6,99 albo 7,99
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:46   #4316
MonikaSk
Raczkowanie
 
Avatar MonikaSk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 190
Dot.: essence

moge prosić wizaznkę która ma ten róż do policzków,o fotke jaki kolor daje??na dloni albo twarzy.bede wdzieczna


http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21882
MonikaSk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:58   #4317
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Kremik jeszcze nie testowany właściwie, tzn tylko odrobina na wierzch dłoni i fajna aksamitna skóra się po nim robi
No a kredeczka mnie kosztowała ok. 6zł wg obecnego kursu, podejrzewam że w Polsce będzie za 6,99 albo 7,99
oj wole za 6,99
Cytat:
Napisane przez MonikaSk Pokaż wiadomość
moge prosić wizaznkę która ma ten róż do policzków,o fotke jaki kolor daje??na dloni albo twarzy.bede wdzieczna


http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21882
a ktory nr rozu ?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 15:52   #4318
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj wole za 6,99
No wiadomo ale to nie od nas zależy :P
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 15:59   #4319
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Będą w Polsce chyba za jakiś czas Na dodatek nie jest droga bo kosztuje tylko 1,75 euro
jak przetestujesz kredeczkę napisz proszę jak z jej trwałością, Porównywalna z longlasting?
jak to jest z tymi limitowankami? Wszytskie się u nas pojawiają ale z opóźnieniem, czy czasem coś co jest za zachodnią granicą do nas nie dociera (zaczynam marzyć o PL i ST...)?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 16:00   #4320
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
No wiadomo ale to nie od nas zależy :P
niestety
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.