Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-18, 17:23   #4321
munia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Ja za cięcie i farbowanie z pasemkami na długich włosach płaciłam 190 zł, mama za cięcie i farbowanie na długich 170 zł.
Mamie robił farbę z Londy, mi z Framesi, ma też różne inne, pełen przegląd

Jestem bardzo zadowolona, i z koloru i z cięcia, a z kręconymi włosami to wiadomo - bywa ciężko pod tym względem Obciął mnie dużo lepiej niż Agnieszka Jaśko.

Ktoś wyżej pytał o numer tel - dane z wizytówki:
Hair Club
Piotr Karnafał
os. Żabiniec
ul. Konecznego 6/10 U (wejście od ul. Jaracza)
tel. 694 078 025
LONDA WTF??? Myślalam, ze piszemy tu o profesjonalistach
munia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 17:53   #4322
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez munia17 Pokaż wiadomość
LONDA WTF??? Myślalam, ze piszemy tu o profesjonalistach

A słyszało o Londa proffesional? Najwidoczniej nie


Ja rozumiem że Ty tu jesteś troll od salonu fryzjerskiego Relax i Pauliny która do kręciołów się zabiera z degażówkami, nawet za nieopłaconą reklamę kartkę zarobiłaś, ale bez przesady, nie musisz się tutaj błaźnić
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2013-12-18 o 17:56
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 20:18   #4323
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Ja za cięcie i farbowanie z pasemkami na długich włosach płaciłam 190 zł, mama za cięcie i farbowanie na długich 170 zł.
Mamie robił farbę z Londy, mi z Framesi, ma też różne inne, pełen przegląd

Jestem bardzo zadowolona, i z koloru i z cięcia, a z kręconymi włosami to wiadomo - bywa ciężko pod tym względem Obciął mnie dużo lepiej niż Agnieszka Jaśko.

Ktoś wyżej pytał o numer tel - dane z wizytówki:
Hair Club
Piotr Karnafał
os. Żabiniec
ul. Konecznego 6/10 U (wejście od ul. Jaracza)
tel. 694 078 025
Dzięki, myślę, że następnym razem pójdę do niego - dobrze mieć kilku wypróbowanych fryzjerów. Tym razem musiałam zrezygnować z wizyty, bo pierwszy wolny termin wypadał dopiero w styczniu, a koniecznie chciałam zmienić kolor przed świętami i Sylwestrem.
Swoją drogą z Agnieszki Jaśko byłam bardzo niezadowolona, ale sądząc po komentarzach na jej temat ma ona swoje wzloty i upadki - ja najwyraźniej byłam upadkiem.

Tydzień temu poszłam do pani Iwony z Paula X Hair na Czystej. Polecam ją do kręconych włosów! Najbardziej ujęło mnie to, że miała obciąć 2-3 cm i faktycznie to zrobiła - to się rzadko zdarza. Mam długie, kręcone i puszące się włosy, a teraz układają się chyba najlepiej w całej swojej historii. Nawet Agnieszka Skrobacz tak dobrze sobie z nimi nie radziła.
Co do koloryzacji - początkowo nie byłam przekonana do koloru, bo był zbyt rudawy, ale teraz zaczynam się przyzwyczajać i faktycznie pasuje do mojego typu kolorystycznego - ja sama nie wiedziałam czego chcę, ale na szczęście pani Iwona sobie z tym poradziła. Do farbowania użyła żelu z Artego.
Za cięcie i koloryzację zapłaciłam 130 zł.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 20:36   #4324
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Dzięki, myślę, że następnym razem pójdę do niego - dobrze mieć kilku wypróbowanych fryzjerów. Tym razem musiałam zrezygnować z wizyty, bo pierwszy wolny termin wypadał dopiero w styczniu, a koniecznie chciałam zmienić kolor przed świętami i Sylwestrem.
Swoją drogą z Agnieszki Jaśko byłam bardzo niezadowolona, ale sądząc po komentarzach na jej temat ma ona swoje wzloty i upadki - ja najwyraźniej byłam upadkiem.

Tydzień temu poszłam do pani Iwony z Paula X Hair na Czystej. Polecam ją do kręconych włosów! Najbardziej ujęło mnie to, że miała obciąć 2-3 cm i faktycznie to zrobiła - to się rzadko zdarza. Mam długie, kręcone i puszące się włosy, a teraz układają się chyba najlepiej w całej swojej historii. Nawet Agnieszka Skrobacz tak dobrze sobie z nimi nie radziła.
Co do koloryzacji - początkowo nie byłam przekonana do koloru, bo był zbyt rudawy, ale teraz zaczynam się przyzwyczajać i faktycznie pasuje do mojego typu kolorystycznego - ja sama nie wiedziałam czego chcę, ale na szczęście pani Iwona sobie z tym poradziła. Do farbowania użyła żelu z Artego.
Za cięcie i koloryzację zapłaciłam 130 zł.
Jak na Kraków to niedużo zapłaciłaś I też byłam upadkiem Agnieszki, początkowo przez pierwsze 2 tygodnie włosy były super, ale ledwo zaczęły odrastać to fryzura kompletnie straciła kształt, zrobiła się jakaś kwadratowa, kanciasta, w efekcie miałam swoją okrągłą twarz z fryzurą w kształcie prostokąta :/ Do tego kolor po 4 tygodniach tak się sprał że nie mogłam na niego patrzeć, no a nie będę co miesiąc włosów katować farbą i wyskakiwać z 200 zł...

Też mam kręcone, ale za ramiona, nie tak długie bo musiałam bardzo zniszczone końce obciąć (jeszcze z zeszłorocznej katastrofy po której wyszłam z płaczem z salonu). Ale i tak nie ciachnął mi tyle ile myślałam, powiedział że wyżej już ok i że będziemy po 1 cm obcinać jak przyjdę na odrost, albo w ogóle, zależy w jakim stanie będą.
Mi się bardzo podobało to że zanim wziął się za farbę, mycie, cięcie to z każdej strony włosy wyoglądał, poprzerzucał, pomacał, konsultował się co do koloru (chciałam "coś" zmienić, bo miałam dość jednostajności ) i z pięć próbników mi pokazał w odcieniach ciemnego blondu, pomiędzy zimnym a ciepłym, byle nie rudy blond (moja jedyna uwaga ). Chociaż w rudawych wyglądam ok (ponoć mam typ urody któremu w każdym kolorze jest dobrze, oprócz skrajnych blondów białych i kruczej czerni), to nie za dobrze się czuję, taka rozmyta jakaś, jak rude to marchewka albo czerwień w moim przypadku
Na wizytę u niego czekałam 4 tygodnie, z tego co się zdążyłam zorientować to wszystkie klientki do niego z polecenia trafiają, jedna Pani drugiej Ja od kumpeli która do niego już z 6 koleżanek posłała, wszystkie zachwycone - chociaż kumpela ma cienkie włosy, biedne bardzo, to on jej tak fajnie podcina że wydaje się że ma raz więcej - tyle że ją na krótko, ogólnie do prostych włosów zwykle lubi na krótko proponować więc tutaj trzeba uważać I tak mi go pół roku chwaliła, ja miałam traumę po tym wyjściu z płaczem 1,5 roku temu, bałam się iść do jakiegokolwiek fryzjera i ciachałam i farbowałam sama.... I najpierw poszłam z mamą bo ona chciała imidż zmienić, i spodobało mi się jak pracuje nad włosami, widać że naprawdę jest fryzjerem z pasją i się zdecydowałam sama iść

A, jeszcze bardzo mi się podobało jak jedna z dziewczyn obcinała facetów (taka brunetka z wygolonym bokiem i prostą grzywką)
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 13:00   #4325
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Jak na Kraków to niedużo zapłaciłaś I też byłam upadkiem Agnieszki, początkowo przez pierwsze 2 tygodnie włosy były super, ale ledwo zaczęły odrastać to fryzura kompletnie straciła kształt, zrobiła się jakaś kwadratowa, kanciasta, w efekcie miałam swoją okrągłą twarz z fryzurą w kształcie prostokąta :/ Do tego kolor po 4 tygodniach tak się sprał że nie mogłam na niego patrzeć, no a nie będę co miesiąc włosów katować farbą i wyskakiwać z 200 zł...

Też mam kręcone, ale za ramiona, nie tak długie bo musiałam bardzo zniszczone końce obciąć (jeszcze z zeszłorocznej katastrofy po której wyszłam z płaczem z salonu). Ale i tak nie ciachnął mi tyle ile myślałam, powiedział że wyżej już ok i że będziemy po 1 cm obcinać jak przyjdę na odrost, albo w ogóle, zależy w jakim stanie będą.
Mi się bardzo podobało to że zanim wziął się za farbę, mycie, cięcie to z każdej strony włosy wyoglądał, poprzerzucał, pomacał, konsultował się co do koloru (chciałam "coś" zmienić, bo miałam dość jednostajności ) i z pięć próbników mi pokazał w odcieniach ciemnego blondu, pomiędzy zimnym a ciepłym, byle nie rudy blond (moja jedyna uwaga ). Chociaż w rudawych wyglądam ok (ponoć mam typ urody któremu w każdym kolorze jest dobrze, oprócz skrajnych blondów białych i kruczej czerni), to nie za dobrze się czuję, taka rozmyta jakaś, jak rude to marchewka albo czerwień w moim przypadku
Na wizytę u niego czekałam 4 tygodnie, z tego co się zdążyłam zorientować to wszystkie klientki do niego z polecenia trafiają, jedna Pani drugiej Ja od kumpeli która do niego już z 6 koleżanek posłała, wszystkie zachwycone - chociaż kumpela ma cienkie włosy, biedne bardzo, to on jej tak fajnie podcina że wydaje się że ma raz więcej - tyle że ją na krótko, ogólnie do prostych włosów zwykle lubi na krótko proponować więc tutaj trzeba uważać I tak mi go pół roku chwaliła, ja miałam traumę po tym wyjściu z płaczem 1,5 roku temu, bałam się iść do jakiegokolwiek fryzjera i ciachałam i farbowałam sama.... I najpierw poszłam z mamą bo ona chciała imidż zmienić, i spodobało mi się jak pracuje nad włosami, widać że naprawdę jest fryzjerem z pasją i się zdecydowałam sama iść

A, jeszcze bardzo mi się podobało jak jedna z dziewczyn obcinała facetów (taka brunetka z wygolonym bokiem i prostą grzywką)
brzmi kusząco, ktoś jeszcze u niego był?

dziewczyny, mi się marzy dłuższy bob od kilku miesięcy, mam długie włosy, brakuje mi kilku cm do pasa, urosły m.in. dlatego, że nie mam odwagi zaufać żadnemu fryzjerowi i od jakiegoś czasu tylko podcinam końcówki, macie może jakieś doświadczenia z fryzjerem, który zrobił Wam fajnego boba?

to dość radykalne cięcie, więc nie chcę się zrazić, a mam szczerze dość moich długich włosów, które ciągle upinam w kitkę, bo na kilkugodzinne układanie nigdy nie mam czasu...
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 13:35   #4326
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
brzmi kusząco, ktoś jeszcze u niego był?

dziewczyny, mi się marzy dłuższy bob od kilku miesięcy, mam długie włosy, brakuje mi kilku cm do pasa, urosły m.in. dlatego, że nie mam odwagi zaufać żadnemu fryzjerowi i od jakiegoś czasu tylko podcinam końcówki, macie może jakieś doświadczenia z fryzjerem, który zrobił Wam fajnego boba?

to dość radykalne cięcie, więc nie chcę się zrazić, a mam szczerze dość moich długich włosów, które ciągle upinam w kitkę, bo na kilkugodzinne układanie nigdy nie mam czasu...
On tnie na krótko i boby, ale kurcze.... Takie piękne, długie kręcone włosy obciąć? Serca nie masz, wycieniuj ( sensie zrób kilka warstw loków, nie takie cieniowanie jak przy prostych) trochę żeby loki się układały, boby przy kręconych to zło jest, bo będziesz musiała prostować, z ręką na sercu nie widziałam nigdy nikogo kto by ładnie w kręconych krótkich z bobem wyglądał Nawet Meg Ryan
Z układaniem szybko schodzi jak sobie wyrobisz nawyk i robisz mechanicznie wszystko, mi łącznie z prysznicem maks 35-40 minut wychodzi - pod prysznicem na odżywce rozczesuję grzebieniem z szerokim rozstawem, na odgniecione rękami loki wciskam od dołu silk infusion, krem do loków z joanny, później żel, i suszarka z dyfuzorem, naprawdę chwila moment. Nie obcinaj tak bardzo
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 14:00   #4327
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
On tnie na krótko i boby, ale kurcze.... Takie piękne, długie kręcone włosy obciąć? Serca nie masz, wycieniuj ( sensie zrób kilka warstw loków, nie takie cieniowanie jak przy prostych) trochę żeby loki się układały, boby przy kręconych to zło jest, bo będziesz musiała prostować, z ręką na sercu nie widziałam nigdy nikogo kto by ładnie w kręconych krótkich z bobem wyglądał Nawet Meg Ryan
Z układaniem szybko schodzi jak sobie wyrobisz nawyk i robisz mechanicznie wszystko, mi łącznie z prysznicem maks 35-40 minut wychodzi - pod prysznicem na odżywce rozczesuję grzebieniem z szerokim rozstawem, na odgniecione rękami loki wciskam od dołu silk infusion, krem do loków z joanny, później żel, i suszarka z dyfuzorem, naprawdę chwila moment. Nie obcinaj tak bardzo
odrosna

niestety nie mam kreconych tylko falowane i te fale nigdy nie wygladaja tak jak maja kobiety na filmach tylko z jednej strony sie faluja, z drugiej nie, z jednej robi sie jakis lok, a z innej sa zupelnie proste wiec ratuje sie "dokrecaniem" koncowek na prostownicy, ale co z tego jak na drugi dzien takie dokrecane wygladaja koszmarnie i musze wszystko robic od nowa

najbardziej sie wlasnie lubie w prostych wiec dla mnie prostowanie wchodzi w gre, niestety przy tej dlugosci to jest min. godzinny koszmar a nie znosze sie w spietych, a teraz ciagle w takich chodze... dlatego tak znienawidzilam moja obecna fryzure

i nie wiem jak Ci sie udaje w 40 min. zrobic wszystko jak mi 45 min. zajmuje samo suszenie po ktorym wygladam jak lew, moje wlosy nie znosza suszarki, wiec najlepiej jest jak je zostawiam, zeby same wyschnely, ale na to tez trzeba miec czas


Kilka lat temu mialam podobna sytuacje, mialam wlosy do pasa i wymyslilam ze scinam do ramion poszlam do fryzjera - najlepszego na swiecie - Karola we Framesi na rynku i mowie mu co chce zrobic, a on do mnie, ze nie ma opcji, ze mam takie ladne wlosy, ze mi wyczaruje z dlugich super fryzure i... bylam ZACHWYCONA z reszta Karol byl czarodziejem, wszystkie moje kolezanki do niego chodzily, niestety wyprowadzil sie do Nowego Sacza i od tamtej pory ani zaden fryzjer nie powtorzyl jego fryzury, choc przychodzilam z wlasnym zdjeciem zrobionym z kazdej strony, ani nikt nie zaproponowal mi alternatywy, czasem mam ochote wsiasc w samochod i jechac do Nowego Sacza blagac go o fajna fryzure...

I gdyby teraz ktos zaproponowal mi alternatywe do boba to pewnie poszlabym na to... ale gdzie ja spotkam drugiego takiego
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 14:06   #4328
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

myslalam o czyms takim...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_long-bob-very-cute--hair_9388155.jpg (46,6 KB, 96 załadowań)
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 16:53   #4329
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
brzmi kusząco, ktoś jeszcze u niego był?

dziewczyny, mi się marzy dłuższy bob od kilku miesięcy, mam długie włosy, brakuje mi kilku cm do pasa, urosły m.in. dlatego, że nie mam odwagi zaufać żadnemu fryzjerowi i od jakiegoś czasu tylko podcinam końcówki, macie może jakieś doświadczenia z fryzjerem, który zrobił Wam fajnego boba?

to dość radykalne cięcie, więc nie chcę się zrazić, a mam szczerze dość moich długich włosów, które ciągle upinam w kitkę, bo na kilkugodzinne układanie nigdy nie mam czasu...
Ja u niego byłam. Dość szybko włosy przestały mi się układać:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4183
Coś takiego jak wkleiłaś na zdjęciu zrobił mi Radek z Creative Cut. Jak chcesz układać to taka fryzura będzie ok, bez układania przy falowanych włosach to koszmar - dlatego ja nie byłam zadowolona.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 18:46   #4330
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ja u niego byłam. Dość szybko włosy przestały mi się układać:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4183
Coś takiego jak wkleiłaś na zdjęciu zrobił mi Radek z Creative Cut. Jak chcesz układać to taka fryzura będzie ok, bez układania przy falowanych włosach to koszmar - dlatego ja nie byłam zadowolona.
na pewno ukladania bedzie mnniej niz teraz
o Creative Cut też słyszałam dużo dobrego a co myślicie o Kruczek Hair Concept?
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 11:00   #4331
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, jeszcze chcialam zapytac o Romana Chochola na Radzikowskiego, pamietam, ze kilka lat temu moja kolezanka z pracy bardzo go polecala, a wiecie moze jak jest teraz? Mozecie cos wiecej o nim powiedziec?

Jutro musze w koncu zadzwonic i gdzies sie umowic, a ciagle nie wiem gdzie
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 09:37   #4332
Charlotte1511
Raczkowanie
 
Avatar Charlotte1511
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 44
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cześć
Proszę, podpowiedzcie jakiegoś dobrego fryzjera w okolicach Kazimierza i Centrum.
Chodzi tylko o obcięcie z modelowaniem, cena do 50 zł
I żeby było to miejsce, gdzie mogę wejść z ulicy, a nie z umawianiem się miesiąc wcześniej.
Muszę szybko obciąć włosy ;P

Edytowane przez Charlotte1511
Czas edycji: 2013-12-28 o 09:42
Charlotte1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 09:41   #4333
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Charlotte1511 Pokaż wiadomość
Cześć
Proszę, podpowiedzcie jakiegoś dobrego fryzjera w okolicach Kazimierza i Centrum.
Chodzi tylko o obcięcie z modelowaniem, cena do 50 zł
I żeby było to miejsce, gdzie mogę wejść z ulicy, a nie z umawianiem się miesiąc wcześniej.
Muszę szybko obciąć włosy ;P
w okolicach centrum do 50zl - bedzie ciezko.
dobry fryzjer, u ktorego nie ma kolejek - bedzie ciezko.
Takie rzeczy tylko w erze


Ja potrzebowalan obciac wlosy na gwalt. Moj fryzjer Mateusz Domon. nie mial juz miejsca dla mnie, wiec zaryzykowalam i poszlam do Trendy. Bylam tam juz dwa razy i wyszlam zadowolona.
Do moich wlosow dobral sie facet. Chcialam tylko wycieniowac wlosy, a on mi zrobil dwie warsty na mojej glowie jakby od linijki Jedna krotsza, druga dluzsza, zadnego cieniowania.
Na koniec powiedzial "nie uzyskalem, to o co mi chodzilo ale na poczatek moze byc

Zaplacilam 75zl. Pozniej zalowalam, moglam powiedziec, ze nie podoba mi sie strzyzenie, ze nie ma cieniowania. Musialam sama sobie poprawic. Na szczescie mi szybko rosna wlosy, wiec za jakies 2 miesiace pojde do Mateusza, moze mi naprawi.
Trendy na Karmelickiej - jak mowilam, bylam dwa razy. Raz bylam baardzo zadowolona, ale tej babeczki juz nie ma. Drugi raz tez nie najgorzej. Ale obecnie to koszmar.

To chyba jedyny pracownik, ktory tam pracuje najdluzej-sam tak powiedzial, ze fryzjerzy przychodza i odchodza. Moze jego by nikt nigdzie nie zatrudnil dlatego tam siedzi.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-12-31 o 10:30
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:03   #4334
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
w okolicach centrum do 50zl - bedzie ciezko.
dobry fryzjer, u ktorego nie ma kolejek - bedzie ciezko.
Takie rzeczy tylko w erze
ja lubię i cenie moją fryzjerkę (Ania Bobula z Fabryki Urody przy Kalwaryjskiej) za to, że włosy układają się nawet dłuuuuugo po ścięciu, minusem jest to, że czasem bywają obsuwy i trzeba chwilkę poczekać. Ale nie jest droga, a z terminami jak wszedzie, bywa różnie.

Rafal Potomski jest genialny, rewelacyjnie dobiera fryzurę do kształtu twarzy i do całej sylwetki (ul Zamkowa) ale jest drogi.




__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy


Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2015-03-17 o 20:44
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 18:55   #4335
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
ja lubię i cenie moją fryzjerkę (Ania Bobula z Fabryki Urody przy Kalwaryjskiej) za to, że włosy układają się nawet dłuuuuugo po ścięciu, minusem jest to, że czasem bywają obsuwy i trzeba chwilkę poczekać. Ale nie jest droga, a z terminami jak wszedzie, bywa różnie.
Jeśli chodzi o koloryzację, polecam Jakuba Ziemirskiego, bardzo ładnie dobiera odcień, robi tez swietne fryzury (slub, imprezy itp).
Rafal Potomski jest genialny, rewelacyjnie dobiera fryzurę do kształtu twarzy i do całej sylwetki (ul Zamkowa) ale jest niestety drogi.

Z racji wykonywanego zawodu mogę polecić fryzjerów, którzy czeszą fajne fryzury (slubne, wieczorowe) Wszyscy robia nieprzestylizowane niezlepione toną lakieru i dopasowane do kształtu twarzy fryzury. Poza wyżej wymienionymi polecam
- Ania Ślusarczyk z Kok i Spinka
- salon Trendy na Chmieleńcu
- Przemek Kania z MStudio na Kurdwanowie
- Dawid Parzonka z Rakowickiej


Przyda sie
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 21:41   #4336
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Do znudzenia będę polecać moją fryzjerkę. Iwona z ul. Czystej www.paulaxhair.pl

40 zł
Chodzi Ci o panią Iwonę Bagińską?
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 11:34   #4337
Solencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Szukam dobrego fryzjera, profesjonalisty , który będzie wiedział co zrobić z moimi włosami. Chodzi o to, że mam dwa wicherki nad czołem i chciałabym , żeby mi doradził , pomógł wybrać i zrobił fryzurę. Z góry dziękuję za rady
Solencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 15:11   #4338
shinobii
Raczkowanie
 
Avatar shinobii
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Tu znowu ja

Chce zmienić ponownie fryzjera, a raczej spróbować coś innego. Tzn. widzę, że jak jeden fryzjer mnie zadowoli i odwiedze go drugi raz to już tego wow nie ma. Chodziłam do Pure Diamond i złego słowa na Panie tam pracujące nie powiem, ale robia po prostu poprawnie (za pierwszym razem było wiele wiele lepiej). Mniejsza. Zastanawiałm się nad Panią Agnieszką Jaśko, ale ma strasznie kiepskie opinie, nie chce ryzykować.

I teraz pytanie do Was: Piotr Karnafał jest zbyt szalony na moje proste jak drut i długie, cienkie włosy odporne na stylizacje? Nie chce nic wydziwianego, raczej niech spełni moje marzenie zdrowych, pełnych objętości włosów
Pytam serio.
shinobii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 15:48   #4339
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shinobii Pokaż wiadomość
Tu znowu ja

Chce zmienić ponownie fryzjera, a raczej spróbować coś innego. Tzn. widzę, że jak jeden fryzjer mnie zadowoli i odwiedze go drugi raz to już tego wow nie ma. Chodziłam do Pure Diamond i złego słowa na Panie tam pracujące nie powiem, ale robia po prostu poprawnie (za pierwszym razem było wiele wiele lepiej). Mniejsza. Zastanawiałm się nad Panią Agnieszką Jaśko, ale ma strasznie kiepskie opinie, nie chce ryzykować.

I teraz pytanie do Was: Piotr Karnafał jest zbyt szalony na moje proste jak drut i długie, cienkie włosy odporne na stylizacje? Nie chce nic wydziwianego, raczej niech spełni moje marzenie zdrowych, pełnych objętości włosów
Pytam serio.
A. Jaśko tak średnio polecam, tzn. zrobiła mi to co chciałam, ale nie doradziła ani koloru (dopiero wybrałam go sama), ani nie powiedziała, że przy moim kształcie twarzy fryzura którą sobie wybrałam nie będzie wyglądać dobrze, w związku z czym uważam, że nie wyróżnia się niczym szczególnym spośród zwykłych fryzjerów

Ja już za kilka dni będe testować Creative Cut
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 09:04   #4340
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość

Ja już za kilka dni będe testować Creative Cut
daj znać koniecznie po wizycie
sama chciałabym się do nich wybrać i każda opinia jest cenna
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 13:22   #4341
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
daj znać koniecznie po wizycie
sama chciałabym się do nich wybrać i każda opinia jest cenna
ok, mam nadzieje, ze nie bede zalowac
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 13:53   #4342
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
ok, mam nadzieje, ze nie bede zalowac
myślę, że to Ci nie grozi
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 13:59   #4343
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shinobii Pokaż wiadomość
(...)
I teraz pytanie do Was: Piotr Karnafał jest zbyt szalony na moje proste jak drut i długie, cienkie włosy odporne na stylizacje? Nie chce nic wydziwianego, raczej niech spełni moje marzenie zdrowych, pełnych objętości włosów
Pytam serio.
Mnie ściął bardzo klasycznie i prosto, więc raczej nie musisz się obawiać.

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
daj znać koniecznie po wizycie
sama chciałabym się do nich wybrać i każda opinia jest cenna
Wyczytałam, że byłaś u Klaudiusza, opinie po wizycie widziałam, a jak Twoje wrażenia po dłuższym czasie? Wybierasz się do niego jeszcze?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 17:50   #4344
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość

Wyczytałam, że byłaś u Klaudiusza, opinie po wizycie widziałam, a jak Twoje wrażenia po dłuższym czasie? Wybierasz się do niego jeszcze?
a to już trudne pytanie
po wizycie na prawdę byłam zachwycona - fryzurą, kondycją włosów, kolorem - no wszystko super!

włosy długo miałam miękkie, lśniące, a do tej pory świetnie się układają
mieszane odczucia po takim czasie mam co do koloru - nigdy wcześniej nie farbowałam włosów, więc absolutnie nie mam porównania - wydaje mi się, że kolor bardzo szybko wyblaknął, szczególne dolne partie; miałam dwa kolory - na górze brąz, na dolne miedziany, z jogurtowej serii farb Kenom, które są słabsze od zwykłych (chyba?).
teraz już nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że przez pierwsze dwa-trzy mycia spłukiwałam sobie dolny kolor, który ostatecznie wybarwił mi się chyba po dwóch miesiącach? może niecałych nawet.
Brąz trzymał się dłużej, ale teraz nie ma już po nim śladu prawie

tylko tak jak mówię: nie mam porównania, to było pierwsze moje farbowanie, dlatego nie chciałabym, żeby ktoś się sugerował mocno tą wypowiedzią

do Klaudiusza na pewno z chęcią wrócę na cięcie, ale dopiero jak wypróbuję Creative Cut i P. Karnafała
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:02   #4345
Solencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

help, anyone ?
Solencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:17   #4346
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Solencja Pokaż wiadomość
help, anyone ?
cały wątek jest o dobrych fryzjerach
wybacz, ale nikt Ci ich wszystkich nie wymieni w jednym poście - proponuję przejrzeć ostatnich kilka stron i jakiegoś wybrać
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 13:52   #4347
Solencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
cały wątek jest o dobrych fryzjerach
wybacz, ale nikt Ci ich wszystkich nie wymieni w jednym poście - proponuję przejrzeć ostatnich kilka stron i jakiegoś wybrać
tylko wiesz.. mi chodzi o konkretny problem, nie każdy dobry fryzjer będzie wiedział co z tym zrobić. pomyślałam, ze może ktoś miał podobny problem i zna jakiegoś profesjonaliste , który będzie się na tym znał
Solencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:28   #4348
szokolatte
Zadomowienie
 
Avatar szokolatte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czytam to forum i dostaję już oczopląsu , szukam jakiegoś dobrego fryzjera, który dobierze mi odpowiedni kolor i fryzurę?
__________________
blogowanie
magiczne kwiatki




szokolatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 18:26   #4349
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
a to już trudne pytanie
po wizycie na prawdę byłam zachwycona - fryzurą, kondycją włosów, kolorem - no wszystko super!

włosy długo miałam miękkie, lśniące, a do tej pory świetnie się układają
mieszane odczucia po takim czasie mam co do koloru - nigdy wcześniej nie farbowałam włosów, więc absolutnie nie mam porównania - wydaje mi się, że kolor bardzo szybko wyblaknął, szczególne dolne partie; miałam dwa kolory - na górze brąz, na dolne miedziany, z jogurtowej serii farb Kenom, które są słabsze od zwykłych (chyba?).
teraz już nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że przez pierwsze dwa-trzy mycia spłukiwałam sobie dolny kolor, który ostatecznie wybarwił mi się chyba po dwóch miesiącach? może niecałych nawet.
Brąz trzymał się dłużej, ale teraz nie ma już po nim śladu prawie

tylko tak jak mówię: nie mam porównania, to było pierwsze moje farbowanie, dlatego nie chciałabym, żeby ktoś się sugerował mocno tą wypowiedzią

do Klaudiusza na pewno z chęcią wrócę na cięcie, ale dopiero jak wypróbuję Creative Cut i P. Karnafała
Ja CC i Karnafała już zbadałam, i też mam ochotę wypróbować kogoś innego.
Nie farbuje, szukam tylko samoukładającej się fryzury, więc dość mnie zachęciłaś.


Cytat:
Napisane przez Kilifili Pokaż wiadomość
(...)
Liczyłam, że "stylista" doradzi mi kolor. Tymczasem nic z tego, sama musiałam sugerować, że lepiej mi w ciepłych kolorach. Pan stwierdził, że dobrze mi będzie zarówno w brązach, rudościach, jak i blondzie No nie do końca.
Ładnemu we wszystkim ładnie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 18:35   #4350
malwinka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez szokolatte Pokaż wiadomość
Czytam to forum i dostaję już oczopląsu , szukam jakiegoś dobrego fryzjera, który dobierze mi odpowiedni kolor i fryzurę?
W Krakowie jest tylko kilka salonów na topowym poziomie gdzie styliści to prawdziwi artyści i specjaliści w swojej branży: Kuba Ziemirski z Ziemirski Atelier, Andrzej Krzak z Hair Club La Bush, Tomasz Marut z Avant Apres.
malwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.