Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-08, 22:56   #1351
zelek42
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: FRYZJER WSPANIAŁY W KRAKOWIE?!?!?!

Polecam Pania Sylwie z Galaxy na Piastowskiej-swietnie scina wloski
zelek42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 14:15   #1352
dorotka08
Raczkowanie
 
Avatar dorotka08
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny, a zna któraś pania Katarzynę Rodziewicz?????????
dorotka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 16:04   #1353
arancha
Raczkowanie
 
Avatar arancha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 31
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

dorotko08 nie znam Pani Kasi Rodziewicz ale wczoraj byłam uczesac sie w Kiss paris na wystawne wyjście firmowe,bardzo mi zależalo na efektownej wieczorowej eleganckiej fryzurce nie zawiodłam siębyłam wręcz bardzo zdziwiona że z moich włosów dało sie wykrzesać tak efektowną fryzurkę.
arancha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 19:07   #1354
poiree
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

To mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich. W grudniu, po przeczytaniu tego wątku po raz pierwszy trafiłam do p. Pauliny z PauliXHair na Miechowskiej 5. Rozjaśniałam i farbowałam, oraz strzygłam włosy - byłam bardzo zadowolona. Dwa dni temu obcinałam ponownie włosy u p. Pauliny - jestem zachwycona. Polecam. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera.
poiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 12:21   #1355
nicesmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez PAULINA CHMIEST Pokaż wiadomość
WITAJ.JEŻELI WŁOSY KRĘCĄ SIĘ TYLKO W KILKU PASMACH,I NIE ZALEŻY CI NA SKRĘCIE,ZASTOSUJ NA TE WYBRANE PASMA TRWAŁĄ PROSTUJĄCĄ.nIE DA TO EFEKTU WŁOSÓW PROSTYCH JAK DESKA ALE W POŁĄCZENIU Z KOSMETYKAMI DO STYLIZACJI,EFEKT POWINIEN BYĆ ZADOWALAJĄCY. PRZECIWWSKAZANIEM DO TEGO ZABIEGU SĄ WŁOSY MOCNO ROZJAŚNIONE LUB BARDZO ZNISZCZONE,
Paulina. Bardzo dziękuję za radę. Niestety moje włosy są za słabe i za bardzo zniszczone ciągłym farbowanie, żeby zastosować trwałą prostującą. NA dodatek mam bardzo niemiłe wspomnienia po trwałych i choćby mnie teraz przekonywano o ich niewielkiej szkodliwości dla włosów, to chyba i tak się nie skuszę. Potestuję więc kosmetyki.

Jedna z osób Kasia 23 poszukiwała miejsca na malowanie włosów. Jak już wczesniej pisałam, dobrym salonem do malowania (zwłaszcza do tzw. kontrastu - w innych salonach nazywanych balejażem) jest Jean Luis David, a konkretnie ich salon w Tesco na Kapelance. O ile nie polecam ich do ściannia włosów, to do malowania - zawsze. Ich sposób malowania jest trochę inny i używają folii takiej jak śniadaniowa , a nie aluminiowej, ale kolor bardzo długo się trzyma i długo nie widać odrostów. Zresztą Panie dobrze podpowiadają wybór kolorów i to może daje później efekt "niewidocznych" odrostów. Cenowo nie są tani, ale... dobry efekt jest wart większego wydatku.
nicesmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 19:44   #1356
Quintesencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Zgadzam się Sylwia jest młodziutka ale bardzo miła i z cięcia jestem zadowolona.Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez zelek42 Pokaż wiadomość
Ja od 5 lat chodze do salonu galaxy na Piastowskiej. Salon extra! - wszystko najnowsze, taki stylowy salon. 3 lata chodzilam do Tomka Grabowskiego i bylam bardzo zadowolona ale przeszlam do Pani Sylwii Gaczorek, poniewaz sam Tomek ja zachwalal. Chodze dlo niej juz 2 lata i jestem strasznie zadowolona. Dba o moje wlosy bardziej niz ktokolwiek inny, zawsze proponuje mi nawilzanie lub regeneracje, kolor mam bardzo naturalny i fryzurke za kazdym razem inna. Polecam ja wszystkim!!!
Quintesencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 20:21   #1357
Whisper71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez dorotka08 Pokaż wiadomość
A ja mam nieco inne pytanie. Może znacie fryzjera, bądź fryzjerkę, która chetnie przyjdzie do domu zrobić mi fryzurkę?Albo z których salonów można zamówić taką uslugę?Oczywiści jeszcze takiego z, którego usług byłyście zadowolone. Pomóżcie!!!!!
Pani Kasia, dawniej pracowała na ul. Zwierzynieckiej, 13 lat w zawodzie. pracuje na kosmetykach Loreala, Alfaparf, Wella. Wszystkie możliwe fryzury i nowe trendy.
komóreczka: 505 09 94 02 , wizyty tylko domowe. Będziesz na pewno zadowolona z jakości i cen
Whisper71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 11:16   #1358
dorotka08
Raczkowanie
 
Avatar dorotka08
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dzieki whisper71, a nie wiesz czy z duzym wyprzedzeniem trzeba sie z p. Kasią umawiac?
dorotka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 13:54   #1359
Whisper71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez dorotka08 Pokaż wiadomość
Dzieki whisper71, a nie wiesz czy z duzym wyprzedzeniem trzeba sie z p. Kasią umawiac?
hmm...mysle ze nie, ale zadzwon i zapytaj. na pewno sie do Ciebie dostosuje. nigdy nie robila problemow z terminami, no moze raz jak byla zawalona praca i miala wyjazd poza Krakow
Whisper71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 20:59   #1360
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A czy ktos był w beauty hair studio fryzyr na Zabińcu ? zapisalam sie tam na juro na jakies postrzepienie, pocieniowanie włosów, bo mam do tego salonu rzut beretem w srodku bardzo elegancko i przyjemnie...tylko ja mam zawsze jakies niemiłe niespodzianki z fryzjerami:P strach sie bac słyszałyscie cos o tym fryzjerze ? Bodajże Zabiniec 46

z góry dziekuje za opinie )
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:33   #1361
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

s
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 16:41   #1362
sim
Raczkowanie
 
Avatar sim
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 431
GG do sim
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Hej!!! Słuchajcie, ten salon Kiss Pariss jest w Hotelu Qubus, ale gdzie tak konkretnie
sim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:06   #1363
asiOOl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

też się wypowiem w tym wątku
w ciągu ostatnich lat zaiczyłam trzy salony pierwszy Framesi- ścinała mnie Pani Olga (chyba nie jest Polką z pochodzenia ) i musze przyznać że byłam zadowolona, za każdym razem prosiłam by ścięła mnie tak żeby dało się włosy spiąć w kucyka i za każdym razem robiła tak że mi się podobało... i włoski się trzymały bez zbednego modwelowania... tyle tylko że ona mocno cieniuje ;] z czasem zaczełam chodzić do Camille Albane w Kraków Plaza do Pani Joanny... miałam troszkę wrażenie że to taki taśmociąg... :/ świetnie masuje głowę przy myciu i to by było na tyle jakoś nie potrafiłam się dogadać, w tym salonie jest fajne to że dbają o higienę i zawsze sterylizują wszystko przed uzyciem a to się nie zdarza wszędzie... potem miałam jeszcze okazję się ścinać w salonie VIP u Agnieszki, salon w hotelu Europejskim... tam chodzi moja koleżanka więc i ja poszłam... miła obsługa i fajna atmosfera ale tam tylko podcinałam fryzurkę... trochę włosy nie nabrały objętości po strzyżeniu ale myślę że to wina moich cieńkich i naturalnie przylegających i oklapniętych włosów
to by było na tyle mam nadzieję że może komuś ułatwiłam wybór
asiOOl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 13:20   #1364
kora777
Raczkowanie
 
Avatar kora777
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 274
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

czy salon na Galla dalej działa ?? była jakaś wizażanka ostatnio i zna AKTUALNY CENNIK?
i czy są tam nadal zachwalane pani Agnieszka i pani Ewa bo chę się umówić i nie wiem czy jest więcej salonów na galla czy tylko ten ;-)
kora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 14:25   #1365
dixie
Raczkowanie
 
Avatar dixie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 403
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez sandra667 Pokaż wiadomość
A czy ktos był w beauty hair studio fryzyr na Zabińcu ? zapisalam sie tam na juro na jakies postrzepienie, pocieniowanie włosów, bo mam do tego salonu rzut beretem w srodku bardzo elegancko i przyjemnie...tylko ja mam zawsze jakies niemiłe niespodzianki z fryzjerami:P strach sie bac słyszałyscie cos o tym fryzjerze ? Bodajże Zabiniec 46

z góry dziekuje za opinie )

i jak zadowolona jestes? bo ja tez mam bliziutko ten salon i zastanawiam sie czy warto tam pojsc i sprobowac...
dixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:12   #1366
marteczka83
Raczkowanie
 
Avatar marteczka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
GG do marteczka83
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny, proszę polećcie mi fajny salon, gdzie zrobią mi dobry, ładny (i nie potwornie drogi!) balejaż - najlepiej w okolicy ul.Długiej-Krowoderskiej-Karmelickiej...

Jakie w ogóle są ceny balejażu?? Nigdy jeszcze nie robiłam i chciałabym wiedzieć na jaki wydatek się przygotować...
marteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 07:38   #1367
carolajn83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja z kolezanka chodze na do Camille Albane na Karmelickiej od paru dobrych lat. U mnie kolor a u niej balejaz, i zawsze efekt jest super Olka ma perfekcyjnie zrobiony balejaz. Wykonuja go roznymi metodami, wiec rozny efekt mozna uzyskac. Maja cos takiego jak balejaz wenecki ( chyba tak to sie nazywa ) , fajna sprawa bo odrosty jakos wolniej sie pojawiaja niz przy takim normalnym " pakowanym". I efekt bardzo naturalny tak wiec polecam. Ona za sciecie i balejaz placi ok. 200-230 zl, ale wydaje to raz na 2-3 mies. Wlosy super sie ukladaja, tak wiec nigdy nie zaluje tej kaski pozdrawiam
carolajn83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:03   #1368
marteczka83
Raczkowanie
 
Avatar marteczka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
GG do marteczka83
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez carolajn83 Pokaż wiadomość
Ja z kolezanka chodze na do Camille Albane na Karmelickiej od paru dobrych lat. U mnie kolor a u niej balejaz, i zawsze efekt jest super Olka ma perfekcyjnie zrobiony balejaz. Wykonuja go roznymi metodami, wiec rozny efekt mozna uzyskac. Maja cos takiego jak balejaz wenecki ( chyba tak to sie nazywa ) , fajna sprawa bo odrosty jakos wolniej sie pojawiaja niz przy takim normalnym " pakowanym". I efekt bardzo naturalny tak wiec polecam. Ona za sciecie i balejaz placi ok. 200-230 zl, ale wydaje to raz na 2-3 mies. Wlosy super sie ukladaja, tak wiec nigdy nie zaluje tej kaski pozdrawiam
Ojej, a coś tańszego troszkę?...
marteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 14:43   #1369
201701160959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 854
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post6665250
" chyba nie jest to trudne przedsiewziecie zeby trzeba bylo wybrac najlepszych specjalistow w Krakowie ;D ?"
Mam na oku narazie PaulaxHair.
Moze ktos poleci dobry salon w Nowej Hucie
201701160959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 19:09   #1370
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Z Huty Na Miechowską Jest łatwy Dojazd
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 05:54   #1371
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny a możecie polecić konkretną fryzjerkę z salony Camille Albane w Krakowie (ul. Karmelicka)?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 10:57   #1372
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Wybieram się niedługo do fryzjera i mam wielki kłopot, gdzie się wybrać. Myślę nad Kiss Paris, bo dużo z was ją poleca. Mam pytanko, ile mogę zapłacić za kolor i balejaż na krótkich włosach (do połowy szyji)???? Była któraś ostatnio w tym salonie, nadal Pani Basia jest świtna w tym zawodzie? Tym bardziej, że zależy mi na tym, żeby mi ktoś dobrze doradził w wyborze koloru....

Edytowane przez Izabella23
Czas edycji: 2008-02-22 o 11:56
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:55   #1373
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A i nie wiecie może dlaczego strona Kiss Paris już nie działa? :-(
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 13:13   #1374
ananka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam wszystkich Forumowiczów!
Po przeczytaniu wszystkich 37 stron tego wątku postanowiłam przetestować osobę, ktora ma najmniej negatywnych opinii przy równoczesnym największym zróżnicowaniu osób wypowiadających się ( i jest dość blisko mojego miejsca zmieszkania) czyli p. Basię z Kiss Paris. Umówiłam się na wizytę we wtorek i czekam z niecierpilowścią oraz z narastającym niepokojem. Dlaczego jestem dobrym materiałem na test? Otóż moje włosy nie należą do żadnego opisanego w tym wątku rodzaju Włosy ani proste ani falowane, kręcą się troszkę na wilgoci. Przede wszystkim są niesamowicie cienkie, delikatne i jest ich dość mało - jednym słowem są rzadkie z tendencją do wypadania. Skóra głowy jest na tyle wrażliwa, że jedynym akceptowalnym na dłuższą metę szamponem jest Nivea baby (cierpię na atopowe zapalenie skóry). Zatem wszelkiego rodzaju pianki, lakiery, farby, prostownice i szuszarki odpadają z gry. No może raz na jakiś czas dało by radę. Włosy się przetłuszczają więc góra co drugi dzień muszą być umyte. Tak więc podsumowując podejrzewam że mój przypadek stanowi nie lada wyzwanie Dobrać odpowiednią fryzurę do kształtu głowy która nie wymaga zbytniego modelowania a jednocześnie kryje prześwity Do tej pory nosiłam włosy zupełnie krótkie (rózne modyfikacje chłopczycy) ale udało mi się je troszkę zapuścić by fryzjer miał troszkę większe pole do działania a ja możliwość nieco większej odmiany Z każdą chwilą oczekiwania boję się coraz bardziej, bo wyobraźcie sobie schrzanić fryzurę w moim przypadku Wszyscy przecież doskonale wiemy, że włosy to największy atrybut kobiecości

Tak więc ja odliczam czas a Wy proszę trzymajcie kciuki. Po wizycie zdam relacje swoje i opowiem jak zareagował mąż
ananka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 16:35   #1375
Kasia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 400
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny, powiedzcie gdzie pracuje ten p. Tomek e Trendy Pozdrawiam serdecznie
Kasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 18:32   #1376
geortina
Przyczajenie
 
Avatar geortina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Moja 4-rta piątkowa wizyta w kiss Pariss odniosła kolejny sukces zostałą zaakcentowna zmiana fryzury i na tym najbardziej mi zależało,wiec mogę spokjnie stwierdzić że Pani Basi nie brak twórczych pomysłów i zaliczam ją do najlepszyuch fryzjerów w Crakowie a to dzieki Wam bo tutaj ja mogłam odkryć.
Wielkie dzieki i polecam.
geortina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 16:57   #1377
dehaira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Kamil.o Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post6665250
" chyba nie jest to trudne przedsiewziecie zeby trzeba bylo wybrac najlepszych specjalistow w Krakowie ;D ?"
Mam na oku narazie PaulaxHair.
Moze ktos poleci dobry salon w Nowej Hucie
hej

ja polecam maly salonik w nowej hucie na centrum A, bylam tam ostatnio zrobic balejaz, wyszedl bardzo fajnie mimo, ze mam dosc nieciekawe wlosy jak na material do farb itp. no i cena 75 zl za balejaz na srednich wlosach ze scieciem.

w grudniu bylam w paulaxHair na Miechowskiej u p. Pauliny, zaplacilam 140 zl, farba na wlosach byla ladnie polozona, ale spedzilam tam czas od 15 do 21 i nie bylam zadowolona z ciecia... zupelnie nie dla mnie okazalo sie po pierwszym myciu. Ale mysle, ze duzo osob moze byc zadowolonych, atmosfera bardzo przyjemna i profesjonalna obsluga. Mnie sie poprostu nie udalo
dehaira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 18:11   #1378
PSYCHOLOSHKA
Przyczajenie
 
Avatar PSYCHOLOSHKA
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Wink Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam wszystkich...
z pełną odpowiedzialnością moge polecić salon stylistów w Krakowie na
ul.Długiej o nazwie EXPANDER
jest drogo bo biora 80zl za obcięcie ale WARTO. Oczywiście z myciem. Njabardziej zalezalo mi na tym aby nie wygladac pieknie po wyjsciu od nich ale po umyciu gdyz to mialabyc fryzyra na codzin. Jestem zachwycona i kazdy kto mnie spotyka mowi ze super pasuje do mojej twarzy taka fryzura wiec nie wahajcie sie ...warto naprawde
PSYCHOLOSHKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 19:07   #1379
dixie
Raczkowanie
 
Avatar dixie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 403
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

czy ktos mi moze pwoeidziec ile kosztuje wizyta w kiss paris? chodzi mi o sciecie wlosow dlugich...
dixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 01:45   #1380
Dagmara-p5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Question Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Czesc!

Czy ktos ma jakies negatywne doswiadczenia po wizycie w salonie Galaxy na Piastowskiej - jesli chodzi o p. Tomka??
Planuję zdecydowaną zmianę fryzury i zależy mi na bardzo dobrym ścięciu (fryzurka cieniowana z grzywka).
Niestety wlosy mam bardzo trudne i niesforne :-(

Jesli chodzi o p. Basie moge wspomoc forum opinia neutralna - bylam 2 razy u niej w Soho - z koloru bylam zadowolona - rownomierny i ladny; jesli chodzi o sciecie - ladnie choc bez rewelacji - wlosy zostaly podciete o ok. 2cm i przestaly sie zupelnie ukladac. Na pewno to tez ich wina, ale liczylam iz p. Basia sobie z nimi poradzi.

Muszę jednakze przyznac ze od wielu osob slyszalam na jej temat wiele pozytywnych opinii, wiec moze to po prostu fryzjer nie dla mnie :-( - a szkoda :-(

Serdecznie pozdrawiam i czekam na opinie na temat p. Tomka z Galaxy! Dzięki.
Dagmara-p5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.