Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-27, 08:20   #1381
carolajn83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

W Camille Albane polecam Tereskę i Kasię. Obie są rewelacyjne
carolajn83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 20:22   #1382
KAROLINA 33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam wszystkich po przerwie wkońcu doczekałam się otwarcia salonu fryzjerskiego Pani Kasi i Pani Ani jestem zapisana na Sobotę salon mieści się na Ul. Garbarskiej 4 STUDIO FRYZJERSKIE AK.KK bardzo gorąco polecam ten salon i stylistki, kiedyś już wspominałam o tym i było bardzo dużo zapytań kto gdzie jak itd dlatego zdecydowałam się podać namiar licze też że po wizycie (ewentualnej wizycie) podzielicie się swoją własna szczerą oceną tu na forum na co czekam z niecierpliwościa . Jak zawsze gorąco was pozdrawiam życząc trafnych decyzji ..... Karolina
KAROLINA 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 21:02   #1383
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

KAROLINA 33... najpierw Ty sie podziel , najlepiej juz w sobote
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 11:05   #1384
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Właśnie umowilam sie do kiss paris na środę, jak wrócę to opiszę efekt pracy p. Basi
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 21:28   #1385
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Pozdrawiam z urlopu nad morzem.Dzirwczyny,nie zasypujcie mnie pytaniami proszę.Odpowiem na wszystkie z przyjemnościa już we wtorek po powrocie.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 11:26   #1386
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny czy któraś z Was była ostatnio w Effect Studio na Kapelance? Jakie wrażenia i do kogo warto się zapisać ?

Edytowane przez Champs
Czas edycji: 2008-03-05 o 10:59
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 09:57   #1387
ewa 77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ja polcam Panią Agnieszke Jaśko.Ma swoj salon na Grzegórzeckiej.Brdzo miła osoba i zna sie na włosach.Robiłam kolor i ścięcie-efekt super.Na gęstych i długich włosach koszt 145zł.
POLECAM
dodam,żę jestem wymagającą klientka
ewa 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 10:13   #1388
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny a jakie są ceny w kiss paris? Ile kosztuje farbowanie+ strzyżenie u p. Basi?
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...

Edytowane przez camm
Czas edycji: 2008-03-04 o 12:23
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 11:44   #1389
stokrotka87
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ja szczeże polecam salon paulaxhair.
stokrotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 15:00   #1390
Hakan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ile kosztuje meskie strzyzenie u p. Basi z Kiss Paris? Mozna prosic o numer telefonu do salonu?
Hakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 18:57   #1391
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Hakan Pokaż wiadomość
Ile kosztuje meskie strzyzenie u p. Basi z Kiss Paris? Mozna prosic o numer telefonu do salonu?
Proszę bardzo 12 374 56 98 kiss paris
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 10:27   #1392
nicesmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez zelek42 Pokaż wiadomość
Ja od 5 lat chodze do salonu galaxy na Piastowskiej. Salon extra! - wszystko najnowsze, taki stylowy salon. 3 lata chodzilam do Tomka Grabowskiego i bylam bardzo zadowolona ale przeszlam do Pani Sylwii Gaczorek, poniewaz sam Tomek ja zachwalal. Chodze dlo niej juz 2 lata i jestem strasznie zadowolona. Dba o moje wlosy bardziej niz ktokolwiek inny, zawsze proponuje mi nawilzanie lub regeneracje, kolor mam bardzo naturalny i fryzurke za kazdym razem inna. Polecam ja wszystkim!!!
Chciałam zapytać jakie masz włosy i jakie zabiegi na włosach robiłaś w Galaxy. Ja do tej pory byłam kilka razy w Galazy i generalnie jestem zadowolona. Zadowolona jestem z koloru, ale po ostatnim ścięciu coś włosy mi się nie układają. Nie wiem, czy to brak moich umiejętności układania, czy efekt cięcia.
Nie ścinałam się u u Pani Sylwii, ale chciałam zaeksperymentować i wybrać się tym razem do niej. Czy możesz coś w tej kwestii doradzić? Czy Pani Sylwia jest specjalistką np. od krótkich prostych włosów czy np. od długich kręconych, czy jest dobra we wszystkim?
nicesmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 11:00   #1393
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was była ostatnio w Effect Studio na Kapelance? Jakie wrażenia i do kogo warto się zapisać ?
Dziewczyny przypominam swoje pytanko. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 17:54   #1394
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

carmelova jak sie udała wizyta u p.Basi? ja sie umówiłam na sobotę i już nie mogę sie doczekać
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 18:39   #1395
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez camm Pokaż wiadomość
carmelova jak sie udała wizyta u p.Basi? ja sie umówiłam na sobotę i już nie mogę sie doczekać
Jestem już po wizycie u p. Basi. Jest w miarę ok, mam fajną, efektowną fryzurkę, dosyć mocno wystrzępionego boba. Ale 80 zl to dosyc drogo. No ale p. Basia zna się na tym co robi. Dziewczyna ktorą obcinala przede mna miala tez bardzo ładną fryzurkę.

Nie wiem czy się jeszcze zdecyduję, bo lubię zzmieniać fryzjera, ale na razie jestem skłonna pójść tam drugi raz
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 18:43   #1396
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny polecie mi jakiegos fryziera z Okolic Kurdwanowa badz Woli duchackiej , musze sie uczesac przed weselem w kwietniu .
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 14:44   #1397
Diafora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Po przeczytaniu prawie całego wątku i korzystając z bliskości zakładu fryzjerskiego i mojej pracy poszłam wczoraj na Garbarską do studia A.K.K.K. i muszę powiedzieć, że jestem jak narazie bardzo zadowolona ze strzyżenia. Mam grube i ciężkie włosy, jest ich dużo i są po trwałej, a po strzyżeniu wyglądają świetnie, są lekkie i ładnie się układają. Zobaczymy co będzie jutro jak je umyję i sama ułożę, ale jestem optymistką
Diafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 11:43   #1398
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny!
No i co z tym panem Tomkiem, który kiedyś pracował w Trendy, a o którym wspominacie w "achach" i "ochach". Ja też tak chcę pozachwalać w końcu jakieś fryzjera!!!!!!!!!Podajcie namiar do pana Tomka, bo podobno ma swój salon. I orientacyjne ceny. Plizzzz.....
A jeszcze chciałam zapytać o pana Daniela z Twojego Stylu, o którym któraś z Was wspominała - byłyście? Jakieś wrażenia?
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 12:28   #1399
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ponawiam swoje pytanie. Poszukuje fryziera który dobrze mnie uczeszcze na wesele (bez scianania włosów) i zeby fryzurka wytrzymała przynajmiej kilka godzin
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 18:02   #1400
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

a ja byłam dziś w Kiss Paris i dołaczam do grona wielbicielek pani Basi
Poszłam z zamiarem nadania moim równym długim włosom kształtu, lekkości i objętości bez utraty długości i doładnie tak się stało. Dodam że panicznie boję się fryzjerów i nie zmieniałam nic w swojej fryzurze od dwóch lat. Po przeczytaniu opinii na wizazu zdecydowałam się właśnie na tą panią. Teraz mam pięknie wycieniowane włosy, wszystko dobrane do typu włosów i ich zachowania na powietrzu. No i straciłam niezbędny 1 cm z długości
A pani Basia to przemiła osóbka - polecam wszystkim
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:26   #1401
gandusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 526
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

eve_malutka może kreator ;> tam mnie pani czesała na studniówkę i wytrzymała całą noc bez problemu a panie sympatyczne
__________________

„lepiej byc blisko z kims niz blisko kogos”



gandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:32   #1402
babakloc
Przyczajenie
 
Avatar babakloc
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 20
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam serdecznie !

W najblizszym czasie wybieram sie do salonu Kiss Paris, i bede "testowac" pania Barbare. Jestem dosc wybredna i wymagajaca. Mam dlugie wlosy, zazwyczaj robie dwukolorowy balejage w odcieniach zimnego blondu. Jestem w PL od 8 miesiecy po 3 wizytach w roznych salonach jestem zawiedziona!! Np. w salonie haircoif, pani zrobila ze mnie sztuczna zoltowlosa chlopke!! Z calym szacunkiem do żlótego blondu, ale to nie moj kolor. Wczesniej zwracalam uwage na to, ze nie lubie cieplych odcieni tego koloru, ale pani chyba niedoslyszaca? Na prozno! Nosilam jajo na glowie, za ktore musialam zaplacic okolo 200zl.
Godna uwagi i polecenia jest pani Jola, ktora pracuje w salonie Loreal w Hotelu Europejskim, ale terminy niestety trzeba rezerwowac z miesiecznym wyprzedzeniem. Chetnie poszlabym do niej, ale jestem niecierpliwa i czekac nie bede Tak wiec moje panie szukam dalej..
Z niecierpliwoscia czekam na wizyte u pani Basi. Czytajac to forum czesto sie ta pani przewija, pozytywnie, wiec zobaczymy! Zobaczymy po wizycie i na pewno zamieszcze swoja opinie. Serdecznie pozdrawiam!
babakloc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:45   #1403
wioslarka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez poiree Pokaż wiadomość
To mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich. W grudniu, po przeczytaniu tego wątku po raz pierwszy trafiłam do p. Pauliny z PauliXHair na Miechowskiej 5. Rozjaśniałam i farbowałam, oraz strzygłam włosy - byłam bardzo zadowolona. Dwa dni temu obcinałam ponownie włosy u p. Pauliny - jestem zachwycona. Polecam. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera.
Bardzo uważnie przeglądnęłam forum przed udaniem się do fryzjera iale niestety nie ustrzegło mnie to przed trafieniem do pani Pauliny z paulaxhair.Zarówno mnie jak i mojej mamie zrobiła ochydny balejaż ,zamiast ciemnychi jasnych blondów jakies rudości i inne paskudstwa poza tym włosy są po tym straszsnie zniszczone.Nie polecam ,strzeżcie się forumowiczki;/
wioslarka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:51   #1404
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja chcialabym edytować moją opinię na temat p. Basi z Kiss Paris. Fryzurka jest superłatwa do ułożenia, efekciarska i lekko awangardowa. Jestem w niej zakochana! Pozatym wygląda bardzo seksi Na pewno wrócę do p. Basi
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 20:46   #1405
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja właśnie dzisiaj byłam u Pani Basi w Kiss Paris. Miałam włosy ciemny brąz z wiśniowym połyskiem a wyszłam z włosami w kolorze złotego brązu z 2 odcieniami jaśniejszych refleksów, w sumie taki karmel. W sumie kolor ładny itd, tylko cena mnie przeraziła bo zapłaciłam 330zł!!!!! A dodam że mam krótkie włosy, ścięte na boba, do połowy szyi. Miałam lekką dekoloryzację, potem kolor i kilka pasemek. Pani Basia owszem bardzo miła, sympatyczna i spokojna dziewczyna i zna się na rzeczy ale dla mnie to zbyt wysoka cena jak na krótkie włosy. Chętnie bym do niej wróciła, ale nie za taką cenę.......
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 20:53   #1406
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
No i co z tym panem Tomkiem, który kiedyś pracował w Trendy, a o którym wspominacie w "achach" i "ochach". Ja też tak chcę pozachwalać w końcu jakieś fryzjera!!!!!!!!!Podajcie namiar do pana Tomka, bo podobno ma swój salon. I orientacyjne ceny. Plizzzz.....
A jeszcze chciałam zapytać o pana Daniela z Twojego Stylu, o którym któraś z Was wspominała - byłyście? Jakieś wrażenia?
Chyba chodzi o tego Pana...?

Tomasz Marut
ul Raclawicka 26, salon : Avanti Apres
tel 12 3577357
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 22:28   #1407
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

CZASAMI RĘCE OPADAJĄ JAKIE RZECZY LUDZIE PISZĄ. STANOWCZO NIE ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ O MNIE. GENERALNIE MAM TO W NOSIE ,BO KLIENTEK DOCENIAJĄCYCH MOJĄ PRACĘ MAM WIELE. JEŻELI TAKI ZŁY BALEJAGE ZROBIŁAM KLIENTCE,TO DLACZEGO PRZYSZŁA JEJ MAMA MÓWIĄC ŻE CÓRKA JEST ZADOWOLONA. NIKOMU NIE NISZCZĘ WŁOSÓW PRZY KOLORYZACJI.POŚWIĘCAM włosom czas i uwagę. Pozdrawiam wizazanki.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 00:02   #1408
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Pani Paulino Chmiest... po pierwsze , dlaczego Pani pisze dużymi literami? i to prawie zawsze. (przeciez jak ktos bedzie chcial Pani wypowiedzi zrozumiec to je pojmie... ) nawet w regulaminie jest o tym wzmianka
po drugie
pisząc dużymi literami, a właściwie wylewając swoja nieodparta złość na kogoś , kto nie był zadowolony z Pani pracy... to chyba nie na miejscu...
poza tym , czy ktoś to sprawdzi?
ta wypowiedz , aczkolwiek łagodniejsza.. ale przypomina mi pewna wypowiedz na wątku o fryzjerach z Lodzi...
czy to tak ma wyglądać?...
to chyba nie osiagnie Pani zamierzonego celu na Wizażu..(reklamy ..inaczej )
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 00:19   #1409
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

babakloc... a jak Ty tak na różowo piszesz.. to chyba tez nie jest tak zle...jak jestes od 8 miesiecy w PL...

A Pana Tomka Maruta.... mogę osobiście polecić...
to na pewno bardzo ciepły człowiek, na pewno wie co to koloryzacja, pielęgnacje włosa potrafi dobrać jak nikt... fryzjerstwo kocha... ma wiele sukcesow na arenie fryzjerskiej..
pracowaliśmy razem parę lat ..
i bardzo sie ciesze , ze w końcu jest na swoim, co dowiedziałam sie teraz..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 09:09   #1410
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
babakloc... a jak Ty tak na różowo piszesz.. to chyba tez nie jest tak zle...jak jestes od 8 miesiecy w PL...

A Pana Tomka Maruta.... mogę osobiście polecić...
to na pewno bardzo ciepły człowiek, na pewno wie co to koloryzacja, pielęgnacje włosa potrafi dobrać jak nikt... fryzjerstwo kocha... ma wiele sukcesow na arenie fryzjerskiej..
pracowaliśmy razem parę lat ..
i bardzo sie ciesze , ze w końcu jest na swoim, co dowiedziałam sie teraz..
Gaga ciesze sie z pochlebnej opinii na temat Pana Tomka, bo kontakt do niego mam od kolezanek, ktore obcial bardzo fajnie. Dziewczyny lubia jednak dosc ekstrawaganckie fryzury, a ja potrzebuje nadania moim wlosom ksztaltu, bo zapuszczam i juz nie moge z nimi wytrzymac. Są kręcone, a jak wiadomo trudno znalezc fryzjera, ktory z takimi potrafi sie obchodzic. Na dodatek moje loki sa zniszczone. Czy sadzisz, ze Pan Tomek bedzie w stanie mi pomoc?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.