Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 16:10   #1471
lllydia
Raczkowanie
 
Avatar lllydia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków, czasem Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

a własnie... był ktos może kiedyśw "ego" u p. Anny Solarz? Miejsce jest całkiem niedaleko mojego domu (tj równiez niedaleko kiss paris)... Ostatnio przechodziłam i zdziwiłam się, że jest jeszcze jeden salon w okolicy, o którym nie wiedziałam ... Korci mnie, żeby tam zajrzeć, ale boję się nie znając niczyjej opinii na ten temat...
lllydia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 17:25   #1472
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez lllydia Pokaż wiadomość

carmelova - aby na pewno? Jeszcze jakiś czas temu działał strona kissparis i były tam na pewno różne ceny dla różnych długości włosów...

Nie dam sobie uciąć ręki, ale wydaje mi się , że jak pytałam przez tel o cenę, to wlasnie tak mnie pani poinformowała. Ja mam wlosy sciete na boba i zaplacilam 80 zl.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 18:24   #1473
strzalik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Wybieram się w czwartek na Galla w celu obcięcia i przez telefon dowiedzialam się że zaplacę za to 25 zl ( bez modelowania)
strzalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 18:45   #1474
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Postanowione! Wybieram sie w środę z rana do Pani Basi Mam ogromna nadzieję, że dołączę do wielbicielek jej talentu ale denerwuję sie okropnie :P

obiecuję wlepić na wizazu sprawozdanie
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 18:56   #1475
asiOOl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Karola_krk Pokaż wiadomość
Postanowione! Wybieram sie w środę z rana do Pani Basi Mam ogromna nadzieję, że dołączę do wielbicielek jej talentu ale denerwuję sie okropnie :P

obiecuję wlepić na wizazu sprawozdanie
No czekam z niecierpliwością na sprawozdanie, sama skłaniam się żeby tam pójść zwłaszcza że widziałam jej dzieło i bardzo mi sie podobało

(carmelova dziekuję )

kurcze dziewczyny doszlam do wniosku że niewiedza jest przyjamna... dawniej chodziłam do fryzjera i było ok... a teraz gdy się chcę wybrac do jakiegoś porządnego to mnie przeraża mnogośc rekomendowanych tutaj na forum fryzjerów...
i jak tu kurcze wybrać odpowiedniego dla siebie??
asiOOl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:05   #1476
modliszka000
Raczkowanie
 
Avatar modliszka000
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 125
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja ide do poludnia w srode do pani Basi Juz nie moge sie doczekac co wykombinuje z moimi wlochami
__________________
"I tak zaczyna się ta niewiarygodna historia...choć ostrzegałam go,on płonął jak żywa pochodnia....więc jaki sens w kochaniu jest,gdy wokół miejsca brak dla spalonych serc?!
Kochanie Ty strzeż się,strzeż"
modliszka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 10:24   #1477
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

OOO modliszka000 to może sie spotkamy ja mam wizytę baardzo wczesnie rano bo już o 8 ale może miniemy sie w drzwiach

asiOOl - zgadzam się z Tobą w 100% ! wczesniej też chodziłam byle gdzie i nigdy mi to nie przeszkadzało ale chciałabym w końcu znaleźć takiego 'swojego' fryzjera na stałe Mam nadzieję, że Pani Basia się sprawdzi

A dziewczyny czy któraś może mi powiedzieć jak wygląda Pani Basia? Wolałabym wiedzieć za nim zawitam w salonie co by nie popełnić jakiegoś faux pas
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 10:52   #1478
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Pani Basia to drobna,szczupła osóbka, z jasną karnacją i włosami w kolorze ciemnego blondu z długością do łopatek.

Próbowałam tez ostatnio namówić Panią Basię, aby zrobiła rabaty dla forumowiczek i byc może niedługo tak się stanie...)))

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-18 o 12:34 Powód: post pod postem
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 13:31   #1479
zozolek44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Thumbs down Dot.: dobry fryzjer w Krakowie---centro

w skrocie nie polecam,
przyszlam ze zdjeciami tego co mialam kiedys na glowie, i co dostalam krotsze wlosy, nie tak jak chcialam ...

nie wazne
czekam jak podrosna ..


Cytat:
Napisane przez zozolek44 Pokaż wiadomość
a wiola ? jola ? w expander na pilsudskiego, czy potrafi zdzialac cuda ?
zozolek44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:29   #1480
yunann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 39
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

misie to jak wkoncu z tymi cenami? bo mam isc w czwartek i nie wiem ile kasy brac;D a teraz jestem troche splukana kochane ktore idziecie jutro obczajcie cennik dzieki dzieki
yunann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:30   #1481
modliszka000
Raczkowanie
 
Avatar modliszka000
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 125
Zalezy co bedziesz robic ja sie umowilam na 11.30...wiec moze moze

Powiedzcie mi jeszcze dziewczynki gdzie dokladnie jest siedziba pani Basi? wchodzi sie do hotelu,czy jak ? I czy daleko na nogach z galerii kazimierz?
__________________
"I tak zaczyna się ta niewiarygodna historia...choć ostrzegałam go,on płonął jak żywa pochodnia....więc jaki sens w kochaniu jest,gdy wokół miejsca brak dla spalonych serc?!
Kochanie Ty strzeż się,strzeż"

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-18 o 22:36 Powód: post pod postem/prosze korzystac z edycij
modliszka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 21:45   #1482
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Nie mam pojecia, sama nie testowalam. Wiem, ze na krotkich wlosach kolezanke wizyta kosztowala 60zl(strzyzenie). Na pewno nie farbowala. Nic wiecej nie wiem, sama bede testowac jesli sie zdecyduje isc do tego Pana ze swoimi lokami
Tulipanna, byłaś już moze u Pana Tomka????????
Jakieś wrażenia? czy nadal czekasz z wizytą?
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 14:32   #1483
kalamar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Angry Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cześć. To jest moja pierwsza wiadomość na tym forum. Postanowiłam się zarejestrować, ponieważ chciałm wyrazić swoja opinię o salonie KIss Paris. Wcześniej chodziłam do zupełnie przypadkowych salonów. Byłam bardzo zadowolona z salonu Hair Line na ul. Wielopole, ale postanowiłam coś zmienić.. Śledziłam ten wątek i postanowiłam iść do wychwalanej Pani Basi. Byłam u tej Pani w tym tygodniu i powiem szok...Ale nie w pozytywnym znaczeniu!POwiedziałam pani, że chcę zmienić coś tylko z przodu (wycieniować i może grzywka), ale żeby tyłu nie ruszać- bo ja lubie mieć taką długość, żebym mogła związać gumką. I zaznaczyłam, że moje włosy się układają koszmarnie i jak tylko wyjdę na zewnatrz to pod wpływem wilgoci układają sie jak chcą. I jaki był efekt końcowy? Włosy wycieniowane z tyłu głowy na maxa - tak, że sięgają to uszu, a z przodu tylko skócone - na wysokość podbrógka i mini grzywka. Zaznacze, że wcześniej miałam włosy za ramiona, więc ile włosów zostało uciętych Podsumowując - włosów nie da się spiąć, a po umyciu wyglądaja koszmarnie!!!!!!!!!!Aż wstydze się wyjść z domu..I zaznacze, że nie usłyszałam jeszce żądnej pozytywnej opinii na temat mojej fryzury za 80 zl. Zaznacze tylko, że po wyjściu z salonu były pięknie ułożone - ale Pani B. poświęciła na ułożenie ich chyba z 40 minut! To jest kolejny fryzjer, który nie słucha klienta. POrażka na całej linii. Codziennie jak patrze w lustro przeżywa koszmar, a naprawdę liczyłam na coś fajnego i zupełnie odminnego.Wolałabym zamieścić na forum pozytywną opinie, niż narzekać, ale co zrobić...
kalamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 17:45   #1484
arancha
Raczkowanie
 
Avatar arancha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 31
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Opinia o Kiss Moją mamę zapsiałam poraz pierszy do P.Basi W pracy siedziałam jak na szpilkach oczekując jakiegoś przerażajacego okrzyku że coś nie wyszło.Tymczasem mama zjawiła sie osobiście u mnie w firmie robiąc naprawdę olśniewające wrażenie na korytarzu usłyszałam rzucone słowa przez mojego wspólnika och Pani Elu jak Pani pięknie wygląda pewnym krokiem dotarła do mojego pokoju i ujrzałam zupełnią odmienioną moją mamę Kolor zmieniony z kasztanowego na ciepły jasny brąz i kilka reflekisików,strzyżenie trwało ok 45 minut modelowanie 10 minut najpierw rzuciła mi się w oczy jej grzywka bardzo ładnie wyprofilowana wokół twarzy z delikatnym wydłużeniem prawej strony tył lekko podniesiony bardzo ładnie komponujący sie z całością A z ust mojej mamy potok ciepłych słów o Pani Basi ach że,sympatyczna ciekawa rozmowa ustalająca wszystkie szczególy zmiany fryzury.
Być może nie wszystkich może jedna osoba zadowolić ale ja najbardziej cieszę sie że moja mama jest ogrąmnie zadowolona, tak perfekcyjne strzyżenie i kolor potwierdzają jednak dokładnośc i dobre oko Pani B.
arancha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:23   #1485
KAROLINA 33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witajcie ,czytam czytam o Pani Basi i odnosze wrażenie że to polecanie chyba bardziej jej zaszkodzi niz przyniesie oczekiwany skutek a już ostatnia wypowiedz o okrzykach panujących na widok czyjejs mamy !! dziewczyny dorośnijcie zadałam pytanie kim jest Ta wschodząca gwiazda Pani Basia ? ile ma lat jakie szkolenia gdzie pracowała zanim otwarła swój salon i co nic cisza nikt nieumie lub niechce napisać o tym może niewie a może niema co pisać z niecierpliwością czekam na nastepna opinie na temat Pani Basi z Kiss Pariss z tym że wypowiedzi osób ktore juz się na ten temat wypowiadały niebędę brała na serio .Współczuje koleżance oszpeconej w tym zakładzie jak już kiedys wspominałam zanim oddasz się w rece stylisty lub psełdo stylisty sprawdz z kim masz do czynienia co potrafi itd a rabaty dla forumkowiczek no pomysł jest super proponuje też extra ceny dla osób którym uda sie sciągnąc najwiecej naiwnych klientek z tego forum !!! i prośba przestancie juz ciągnąć ten wątek bo za chwile zamiast forum o dobrych i złych salonach w Krakowie pozostaną tu jedynie fanki Pani Basi i forum zmieni swoją nazwe na fan-club

Przepraszam za szorstką wypowiedz ale osobiście mnie to juz zmęczyło

Pozdrawiam Karolina
KAROLINA 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:46   #1486
babakloc
Przyczajenie
 
Avatar babakloc
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 20
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Zdania zawsze beda podzielone. Ja np. czytam opinie dziewczyn niezadowolonych jak i zadowolonych. Karolino, jak nie chcesz juz czytac o P.Basi, to przeciez nikt na sile nie zmusza. Szczerze mowiac bardzo chetnie tez poczytalabym o innych salonach, fryzjerach, czarodziejach i magikach, ale .. cisza!

Ja z moich wlosow zadowolona jestem, wspolczuje szczerze dziewczynie ktora zadowolona nie jest.

pozdrawiam czytajacych
babakloc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:55   #1487
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

KAROLINA 33 uważaj, bo mam Cie na oku
jeszcze raz napiszesz post z adresem swojego ulubionego... salonu potraktuje Cie punktami... i obiecuje , nie bede juz łagodna, bo juz mi sie coraz bardziej wydaje...
i upominam Cie , proszę nie wypisuj juz nic na temat innego fryzjera, Twoja opinia o kims kogo nie znasz i nie korzystałaś z jego usług jest tu nie na miejscu
zaczynasz zaczepiac i nawet pomalutku obrażać inna fryzjerke,
nie badz tez taka troskliwa o to czy opinia innych wypowiadających komuś pomoze czy tez nie
Tobie następna taka wypowiedz napewno zaszkodzi..tym razem
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:58   #1488
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-03-19 o 20:58 Powód: powielenie
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:33   #1489
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

cornellia33 ja nie po to odnioslam sie do KAROLINA 33, żeby podjąć dyskusje, na temat tego czy co i jak i kto...
chce zaprowadzić tu porządek i powrócić do tematu..
wiec proszę darujcie sobie komentarze i pozwólcie , ze ja sie ta sprawa zajme, w koncu po to jestem
nie chce żeby wywołała sie kolejna kłótnia itd. ...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 22:18   #1490
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Tulipanna, byłaś już moze u Pana Tomka????????
Jakieś wrażenia? czy nadal czekasz z wizytą?
Mimo tego, ze nie otrzymalam na forum odpowiedzi na moje pytanie Co wlasciwie rozumiem, bo nie jest fair ocenianie kolegi po fachu Zdecydowalam sie na wizyte u Pana Tomka. Terminy sa dosc odlegle, wiec moja wizyta wypada w polowie kwietnia. Ale to dla mnie nie problem - zalezy mi na efekcie koncowym, a nie na tym, zeby szybko i byle jak ciachnac wlosy. Czas przed wizyta wykorzystuje tworczo na poszukiwanie fryzur, ktore mi sie podobaja i skrystalizowanie swojej wizji, zeby nie miec juz dylematow w salonie Mam nadzieje, ze Pan Tomek nie rozczaruje moich lokow.

Aha - jak bede po wizycie na pewno zdam z niej rzetelna recenzje opatrzona zdjeciami
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 23:38   #1491
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

tulipanna. czy chodzi Ci o to?.... Jednak czekam na odpowiedz Gagi, czy orientuje sie jak jest z jego specjalizacja w zakresie ciecia wlosow kreconych? Jestem tak dociekliwa, bo moje wlosy sporo przeszly, zalezy mi na nich i nie moge podjac decyzji w czyje rece je oddac...Aha, do Pana Tomka zacheca mnie tez przystepna cena. Nie wiem nawet czy jesli do niego pojde nie zdecyduje sie od razu na farbowanie, zeby sie nie cackac z farbami sklepowymi.....
dopiero teraz to zauważyłam...poza tym wyjechałam na Kongres Fryzjerski, i nie śledziłam wątku, jak zresztą nie robie tego codziennie
wiesz co?... jak mam Ci ja, powiedzieć czy ktoś z moich kolegów po fachu, jak to powiedziałaś, obejdzie sie z Twoimi włosami tak jak sobie wymarzysz?tego nie moze Ci nikt obiecać ani powiedzieć i nie ma to nic wspólnego z tym, czy sie mówi o kolegach z branży czy nie... i nie mysl ani nie myl mojej wypowiedzi przypadkiem z tym ,jak to mowi sie... konkurencja... bo ja mieszkam daleko i mam swoje doświadczenie w branży. a z Tomka jestem bardzo dumna (i nie bede tu opowiadać calej historii)
nigdy nie bedzie wiadomo i nigdy tak nie jest, ze nawet najbardziej wychwalany fryzjer, moze okazac sie tym Twoim jedynym i wymarzonym
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 00:00   #1492
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
tulipanna. czy chodzi Ci o to?.... Jednak czekam na odpowiedz Gagi, czy orientuje sie jak jest z jego specjalizacja w zakresie ciecia wlosow kreconych? Jestem tak dociekliwa, bo moje wlosy sporo przeszly, zalezy mi na nich i nie moge podjac decyzji w czyje rece je oddac...Aha, do Pana Tomka zacheca mnie tez przystepna cena. Nie wiem nawet czy jesli do niego pojde nie zdecyduje sie od razu na farbowanie, zeby sie nie cackac z farbami sklepowymi.....
dopiero teraz to zauważyłam...poza tym wyjechałam na Kongres Fryzjerski, i nie śledziłam wątku, jak zresztą nie robie tego codziennie
wiesz co?... jak mam Ci ja, powiedzieć czy ktoś z moich kolegów po fachu, jak to powiedziałaś, obejdzie sie z Twoimi włosami tak jak sobie wymarzysz?tego nie moze Ci nikt obiecać ani powiedzieć i nie ma to nic wspólnego z tym, czy sie mówi o kolegach z branży czy nie... i nie mysl ani nie myl mojej wypowiedzi przypadkiem z tym ,jak to mowi sie... konkurencja... bo ja mieszkam daleko i mam swoje doświadczenie w branży. a z Tomka jestem bardzo dumna (i nie bede tu opowiadać calej historii)
nigdy nie bedzie wiadomo i nigdy tak nie jest, ze nawet najbardziej wychwalany fryzjer, moze okazac sie tym Twoim jedynym i wymarzonym
Jasne, rozumiem Myslalam, ze naruszylam jakas sfere, ktorej nie powinnam byla. No i bez przesady, nie chodzi mi o odpowiedz na pytanie, czy zrobi mi z wlosami to co sobie wymarze...Bo to zalezy od wielu czynnikow, w tym od stanu moich wlosow. Z czego sobie doskonale zdaje sprawe i nie oczekuje cudow Ani proroctw Po prostu wiem, ze nie kazdy fryzjer potrafi sie obchodzic z kreconymi wlosami i chcialam wiedziec, czy Pan Tomek nalezy do tej grupy, ktora ma kompetencje w tym zakresie I tylko tylko tyle Jednak jestem juz zdecydowana tak czy inaczej, bo fryzura krecono-wlosej kolezanki mnie przekonuje i mam dobre przeczucia. A od posadzania Cie o "konkurencyjne" zapedy jestem daleka. Troche o Tobie czytalam i przyznaje, ze szkoda, ze jestes tak daleko Pozdrawiam cieplo.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 08:16   #1493
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Po prostu wiem, ze nie kazdy fryzjer potrafi sie obchodzic z kreconymi wlosami i chcialam wiedziec, czy Pan Tomek nalezy do tej grupy, ktora ma kompetencje w tym zakresie I tylko tylko tyle Jednak jestem juz zdecydowana tak czy inaczej, bo fryzura krecono-wlosej kolezanki mnie przekonuje i mam dobre przeczucia.
Tulipanna, moja koleżanka się kiedyś strzygła u pana Tomka. Miała takie ciekawe włosy - ni to kręcone, ni proste. Po tym strzyżeniu właściwie nie musiała nic z nimi robić, a później miała ładnie podkreślony skręt.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 12:18   #1494
mmadzia81
Raczkowanie
 
Avatar mmadzia81
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 148
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

czytam czytam czytam i sie zagubilam potrzebuje dobrego fajnego fryzjera ktory ulozy mi wlosy na slub.

kogo polecicie?

najlepiej okolice huty, prokocimia, olszy
mmadzia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 16:16   #1495
yunann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 39
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

bylam u pani basi ogolnie jestem zadowolona podciela mi wlosy i zrobila taka grzywke jaka chcialam, zaplaclam tyle ile mowilyscie 80zl co mnie zdziwilo to: salonik jest malutki, byla tylko pani basia i jakas pomoc ktora myla mi wlosy i pozniej ukladala, dziwne jest to ze pani basia strzyze na sucho, jak chodzilam do mojego fryzjera to zawsze mokre wloski strzygl a tutaj odwrotnie ale efekt spoko wiec moge ja polecic
yunann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:29   #1496
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Jak obiecałam zdaję raport z wizyty u Pani Basi Zrobiła na mnie niesamowite wrażenie, przede wszystkim jest przemiła! Widac było że zna się na swoim fachu, najpierw wypytała się mnie o najdrboniejsze szczegóły z życia moich włosów a dopiero potem zabrała sie za strzyżenie. Jesli chodzi o mnie to akurat obcinała mnie 'na mokro', nawet wczesniej nałozyla mi specjalną maseczke joico o cudownym zapacu owocow egzotycznych co do fryzurki to uklada sie przeslicznie, mam wlosy wycieniowane z tylu ale Pani Basia usluchala mojej prosby i nadal wlosy sa dlugie mam tez gestą grzywkę na bok Pani Basia propnowala mi tez ekstrawangancka fryzrke, ciezko ja opisac w kazdym razie wiazala sie z drastycznym wycieciem czesci wlosow :P moze to nie brzmiec zachecajaco w opisie ale z tego jak opisaywala to Pani Basia to nawet przypadlo mi do gustu Nie bylam jedynie przygotowana psychicznie na tak wielka zmiane Na razie wlosy trzymaja sie proste (od porannej wizyty w srode!!!) wiec sprawdze jeszce efekt na moich naturalnie kreconych Ale generalnie polecam, duza odmiana, wszyscy byli pod wrazeniem nowej fryzury juz planuje kolejna wizyte, tym razem farbowanie, juz mam dobrany kolor A Pani Basia obiecała mi przygotować zestaw paru fryzurek o nieco awangardowej formie do wyboru
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:42   #1497
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Tulipanna, moja koleżanka się kiedyś strzygła u pana Tomka. Miała takie ciekawe włosy - ni to kręcone, ni proste. Po tym strzyżeniu właściwie nie musiała nic z nimi robić, a później miała ładnie podkreślony skręt.
Zatem swietnie, ze sie zdecydowalam. Juz sie nie moge doczekac
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 20:21   #1498
monika5627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Co do panow Tomkow to jeden (najlepszy na swiecie) pan Tomek- fryzjer z wroclawia (salon awangarda ) jest poprostu niezastapiony jesli nie jestescie pewne co tak wlasciwie chcialybysscie zrobic z wlosami.. Moglabym powiedziec ze z niego to taki wizjonej.. naprawde polecam
monika5627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 20:38   #1499
strzalik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Smile Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Chcialabym tylko napisać parę slów o mojej dzisiejszej wizycie u fryzjera.
Za radą formowiczek skorzystalam z fryzjera na Galla i jestem bardzo zadowolona. Zastanawialam się nad Panią Basią ale niestety z powodów finansowych ta opcja odpadla... Może kiedyś...
Wracając do Galla to obcinala mnie pani Ewelina i muszę przyznac że świetnie sobie poradzila z moimi gęstymi wlosami. Mam teraz lekką , póldlugą i dziewczęcą fryzurkę po prostu kawaii Nio i koszt 30 zl.

Pewnie jak mi podrosną wloski to tam wrócę.
Pozdrawiam i życzę wszystkim forumowiczkom i forumowiczom wesolych Świąt
strzalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 21:18   #1500
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja tylko niestety muszę dodać, że farba od czasu poprawy koloru u Pani Basi po 3 myciach się sprał, nie ma połysku, jest matowy a kolor jest teraz taki jaki był przed poprawką :-(((((
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.