Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-21, 15:30   #2821
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Hej!
Dziewczyny, powiedzcie mi czy słyszałyście coś o Pani Agnieszce, która pracuje u Maniewskiego na Gołębiej? ....bo widzę, że tylko Panowie są "modni"...chyba, że po prostu są lepsi? A kto jest najlepszy na Gołębiej?
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 15:32   #2822
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej!
Ja też rezygnuję z Pani Basi i szukam dalej..... Dziewczyny, powiedzcie mi czy słyszałyście coś o Pani Agnieszce, która pracuje u Maniewskiego na Gołębiej? ....bo widzę, że tylko Panowie są "modni"...chyba, że po prostu są lepsi? A kto jest najlepszy na Gołębiej?
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 15:33   #2823
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Chyba sam szef :P
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:16   #2824
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Kochane, jest szansa zrobić w Krakowie strzyżenie i koloryzację włosów długich do 200zł? Oczywiście mam na myśli jakiś bardziej renomowany salon

Może była któraś u p. Moniki z salonu Klaudiusza?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2010-03-22 o 19:33
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 08:25   #2825
MalaGoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Kochane, jest szansa zrobić w Krakowie strzyżenie i koloryzację włosów długich do 200zł? Oczywiście mam na myśli jakiś bardziej renomowany salon

Może była któraś u p. Moniki z salonu Klaudiusza?
Monika już nie pracuje u Klaudiusza i myślę że za 200 zł to u nich się nie ufarbujesz
MalaGoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 14:45   #2826
zuczek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez MarieClaire Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! Ma może któraś informacje odnośnie ludzi, którzy niegdyś pracowali w Camille Albane na Karmelickiej, które już nie istnieje? Ma może ktoś do nich numery? Może któraś wie, która z fryzjerek robiła dobre rozjaśnianie?)
No wlasnie mialam podobny problem! Nawet na forum pojawil sie ktos kto podobno te numery posiada ale mimo moich prosb i maili na priva nigdy nie dostalam odpowiedzi! ale historia wyglada nastepujaco Malwina i Paulina przeniosly sie do Laura Notte, Tereska jest na macierzynskim a Kasia zaginela w akcji. Facetow akurat nigdy tam nie lubilam wiec nic o nich nie wiem. Jest jeszcze jeden CA w Plazie ale nikt z Karmelickiej tam nie przeszedl;(

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Odnosnie Pani Basi z Kiss Paris
Superowo ze tam trafilam a to dzieki wam wlasnie, czytajac to forum!
Mam wlosy mega proste, ciezkie, dlugie, nie do ulozenia wiec podcinam tylko koncowki i grzywke, i generalnie ze scieciem nie szaleje bo nie chce nic popsuc. Takze odnosnie sciecia/podciecia to jestem zadowolona fakt nie bylo skaplikowane!
Za to baleyage na moich blad wlosach mam przecudny! Najpierw rozjasnianie wiadomo, i ku mojemu zaskoczeniu preparatem z L'Oreala! A myslalam ze w kiss paris na L'Orealu nie pracuja! A nastepnie szampon koloryzujacy pomieszane 2 kolorki ale nie pamietam firmy. W kazdym razie zrobiono mi dokladnie to samo co w Camill Alban z ta roznica ze w CA placilam 420zl a u pani Basi 270
Wiec bylam nie dosc ze zachwycona kolorkiem, to jeszcze taka mila niespodzianka cenowa!
Obsluge maja przesympatyczna i mimo tego ze preferuje bardziej laboratoryjnie wygladajace zaklady jak CA to wroce tam na pewno i moze nawet dam sie wycieniowac!
Pani Basia u mnie jast na TAK!
zuczek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:59   #2827
JustynaZ
Raczkowanie
 
Avatar JustynaZ
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 316
Smile Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny znacie dobrego, niedrogiego fryzjera męskiego ( tak do 40 zł ) w okolicy Prądnika Czerwonego? Jeżeli nie to ostatecznie mogą być okolice centrum Z góry dzięki za odpowiedź
JustynaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 07:51   #2828
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Donimika Pokaż wiadomość
Hej!
Dziewczyny, powiedzcie mi czy słyszałyście coś o Pani Agnieszce, która pracuje u Maniewskiego na Gołębiej? ....bo widzę, że tylko Panowie są "modni"...chyba, że po prostu są lepsi? A kto jest najlepszy na Gołębiej?
Mój brat chodzi od 4 lat do Agnieszki i jest bardzo zadowolony. Fryzjerka słuchająca na włosach brata ma wizje (typu: tniemy tak, bo za trzy miesiące zrobimy tak...)
Nie znam innych fryzjerów z Gołębiej (nawet ze słyszenia), z Rakowickiej polecam Krystiana Kokurowskiego.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 15:16   #2829
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Pani Basia z kiss paris --> rewelacja!! z blondynki o spalonych matowych kudłach stałam sie brunetką!! kolorek piękny, włoski błyszczące i mięciutkie, strzyżenie trafione w 10! ale przede wszystkim pani basia slucha dokladnie czego sie od niej oczekuje i dopiero mowi swoje sugestje.. mój nr 1!!
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 17:25   #2830
PlumSykes
Przyczajenie
 
Avatar PlumSykes
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Mój brat chodzi od 4 lat do Agnieszki i jest bardzo zadowolony. Fryzjerka słuchająca na włosach brata ma wizje (typu: tniemy tak, bo za trzy miesiące zrobimy tak...)
Nie znam innych fryzjerów z Gołębiej (nawet ze słyszenia), z Rakowickiej polecam Krystiana Kokurowskiego.


Ja zdecydowanie NIE POLECAM Krystiana od Maniewskiego.
Nie zapytał się mnie o opinie i wyciął mi grzywkę asymetryczną do połowy czoła. Wyglądałam naprawdę jak idiotka i przez pół roku nie mogłam doprowadzić włosów do porządku! Do tego wszystkiego zafarbował mi włosy tak, że nikt nie widział żadnej różnicy. To było moje pierwsze farbowanie, z ciemnego blondu miałam zmienić na ciemny brąz, a różnicy w ogóle nie było widać.
W Maniewskim generalnie preferują ostre linie cięcia i wszystkim robią hełmy na głowie. Później pół Krakowa tak chodzi :/
PlumSykes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:20   #2831
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez MalaGoszka Pokaż wiadomość
Monika już nie pracuje u Klaudiusza i myślę że za 200 zł to u nich się nie ufarbujesz
Wiem właśnie
u Klaudiusza ok. 300 zł, u Maniewskiego też tyle sobie życzą....
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 08:43   #2832
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez PlumSykes Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie NIE POLECAM Krystiana od Maniewskiego.
Nie zapytał się mnie o opinie i wyciął mi grzywkę asymetryczną do połowy czoła. Wyglądałam naprawdę jak idiotka i przez pół roku nie mogłam doprowadzić włosów do porządku! Do tego wszystkiego zafarbował mi włosy tak, że nikt nie widział żadnej różnicy. To było moje pierwsze farbowanie, z ciemnego blondu miałam zmienić na ciemny brąz, a różnicy w ogóle nie było widać.
W Maniewskim generalnie preferują ostre linie cięcia i wszystkim robią hełmy na głowie. Później pół Krakowa tak chodzi :/
Ile osób, tyle opinii
Ja lubię asymetryczne cięcia. Na moich prostych, niespecjalnie gęstych, lśniących włosach tylko takie mają rację bytu. Po cieniowaniu u jednej Pani - z włosów do połowy pleców musiałam zejść do długości do ucha....
Dlatego cenię dobre cięcie. Krystian bawi się z moimi włosami ponad godzinę, ale mam potem spokój na jakiś czas - idealnie odrastają, dobrze się układają (nie używam środków do stylizacji).

Nie generalizowałabym co do tych hełmów... Mój brat strzyże się "u Maniewskiego" (fryzjer: Agnieszka N.) regularnie od 4 lat i żadnej rutyny jakoś nie zauważyłam.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 14:34   #2833
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Kochane a Papilot Planet na ul. Wawrzyńca?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:43   #2834
Ericzko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Question Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam dziewczyny!!
Mam takie pytanie, że czy ktoś zna fryzjera który robi dobrą ondulację.
Ja jestem Japońką i jeszcze nigdy nie byłam u fryzjera, a poza tym moje koleżanki nie znają salonu fryzjerskiego gdzie robi ondulację.
Na razie mam strasznie gęste, czarne i niedługie (mniej więcej do ramiona) włosy. Chcę więc je przerzedzić, trochę podciąć i zrobić łagodną ondulację.
Wiem, że zbyt trudno układać włosy ludzi niepochodzących z Europy, ale po prostu chciałabym znaleźć dobry salon, do którego macie pozytywną opinię o ondulacji.
Pozdrawiam!!!!
Ericzko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 21:47   #2835
MarieClaire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Camille Albane w Plazie w Krakowie

Była któraś może w CA w Plazie w Krakowie? Wiecie może, czy robią tam takie cuda jak niegdyś na Karmelickiej? Chodzi mi konkretnie o farbowanie
MarieClaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 21:57   #2836
MarieClaire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Czy słynna Pani Basia z Kiss Paris robi dobre rozjaśnianie ?
MarieClaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 10:58   #2837
Radekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: Hair Coif czy Jean Louis David?

Ja jako facet zawsze strzygłem się na "zapałkę", ale teraz chcę mieć coś bardziej oryginalnego. Kompletnie nie znam się na stylizacji włosów, więc upatrzyłem sobie salon Hair Coif w BCC i zaraz miałem tam jechać. Powiedzieli mi, że strzyżenie męskie ze stylizacją kosztuje 36 zł (ze zniżką studencką). Ucieszyłem się, ponieważ wydawało mi się, że będzie wiele drożej.
Wpisałem w google.pl "hair coif kraków opinie" i jeden z linków przywiódł mnie na tę stronę. Czuję się zdezorientowany. Może po prostu lepiej iść do osiedlowego fryzjera.
Notabene, nie wiem jak Wam mogli doliczyć więcej niż było mówione!!! Chyba, że wcześniej nie pytałyście o cenę, ja po prostu bym nie zapłacił.

Edytowane przez Radekk
Czas edycji: 2010-03-26 o 11:01
Radekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 20:41   #2838
Shizuka351
Przyczajenie
 
Avatar Shizuka351
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Hair Coif czy Jean Louis David?

Ja byłam raz w HC i nie chcę tego powtarzac - miałam zupełnie nie równe włosy. Z kolei w JLD byłam 2x - raz w centrum Katowic jak jeszcze tam był i świetnie obcięli mi włosy, a drugi raz w SCC - tam tak średnio. Wychodzi na to że lepiej iśc do doświadczonych fryzjerów, gdy się nie spieszą.
Shizuka351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 20:55   #2839
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Hair Coif czy Jean Louis David?

Zgadzam się, ja ostatecznie znalazłam niesieciowego fryzjera, od którego zawsze wychodzę zadowolona.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 07:59   #2840
Radekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: Hair Coif czy Jean Louis David?

Jestem mega zadowolony ze strzyżenia w Hair Coif! To była krótka piłka - przyniosłem kilka fryzur ściągniętych z internetu a fryzjerka od razu powiedziała mi, których się jeszcze nie da zrobić (za krótkie włosy). Zaproponowała też coś od siebie. Zgodziłem się. Wyszło świetnie. Niemile zaskoczyło mnie to, że nie specjalnych nożyczek do wzorów, bo ja takie chciałem. :/ Czy jakaś fryzjerka może mi je "dociąć"?
Radekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 11:44   #2841
Atena40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam

A ja chciałam zapytać o salon AK.KK było kilkanaście opini bardzo dobrze przedstawiających ten salon a co ciekawe nigdzie nikt nie napisał negatywnej opini !!!!Zastanawiałam się na Panią Basią z Kiss Paris ale tyle samo pozytywów co negatywów ,zastanawiałam się nad Romanem i to samo ,podobnie kilka jeszcze innych salonów i stylistów a na temat AK.KK tylko pozytywne opinie i to mnie zainteresowało czy któraś z Pań która była w tym salonie mogła by mi uczciwie odpowiedzieć czy AK.KK to dobry salon fryzjerski warty odwiedzenia bo nie chce kolejny raz eksperymentować .Będę wdzięczna za informacje najchętniej na prv.

Pozdrawiam Aneta
Atena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 08:26   #2842
Kruszynka 17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez wrzesin Pokaż wiadomość
ja tam polecam gosie strug-zgrzywe. niestety dokladnie nie wiem gdzie ma swoj salon ale 3 miejsce na mistrzostwach swiata w listopadzie 2004 o czyms swiadczy


Teraz juz jest VIce Mistrzem swiata Pani Malgorzta to najlepszy fryzjer w krakowie..jej salon znajduje sie przy ul.halszki 1B to jest na osiedlu kurdwanow chodze do nie jcaly czas ceny nie sa az tak wygorowane jak na vice mistrzyni swiata... goraco polecam
Kruszynka 17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:39   #2843
Jennifer27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Re: Dobry Fryzjer w Krakowie

a Byłyście moze u Dariusza w Nefretete? jest swietny polecam
Jennifer27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 14:18   #2844
qlapeczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

p. Małgorzata Strug-Zgrzywa to rzeczywiście utytułowany fachowiec,natomiast odrzuca swoją prawie zawsze skwaszoną miną i odburkiwaniem na zadane pytanie.
Z ręka na sercu natomiast mogę powiedzieć,że jest bardzo dokładna,włosy sa wycięte co do milimetra.
Kolejny feler to to,że często jeździ na pokazy,szkolenia i zawody,wiec jak macie krótkie włosy wymagające strzyzenia co miesiąc,to odradzam,bo jest prawie pewne,że nie utraficie z kolejnym terminem i będziecie musiały iść do kogoś innego.
Chodziłam do niej dlugie lata i podziwiam ją za osiągnięcia,natomiast nigdy nie wiadomo kiedy trafi się na jej "zły dzień". A trzeba pamiętac,że jak się zyje z Klientów,to trzeba o nich dbać..chociażby byciem uprzyjemym i uśmiechniętym.

Poza tym tak na marginesie - pani recepcjonistka jest idealnym przykładem powiedzenia,że "przykład idzie z góry". Gburowata, niemiła, wszystko jest dla niej problemem. Z resztą kilka podobnych opinii na jej temat pojawiło sie już tutaj .

Edytowane przez qlapeczeq
Czas edycji: 2010-04-01 o 14:21
qlapeczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 18:23   #2845
candygirl4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 690
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Doradźcie mi kochane
Niewiem zupełnie do kogo iść
Włosy mam cienkie , proste, do połowy pleców.
Ciągle je nosze związane, bo nie mam kompletnie pomysłu na nie
Potrzebuję kogoś naprawde dobrego. Nie szukam jakiś dziwnych asymetrycznych cięć, coś prostego ale fajnego. Dobrze wycieniowana grzywka by mi wystarczyła...
Macie kogoś sprawdzonego? Tylko cenowo żeby też był przystępny, bo nie uśmiecha mi się dać 200 za ścięcie
candygirl4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 07:02   #2846
totuja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A może p. Marut z Racławickiej? Strzyżenie w grudniu było 68, trzeba się miesiąc wcześniej umawiać (nie wcześniej, bo nie zapiszą). Moje trudne włosy strzyże spokojnie, ale dokładnie i dobrze.
totuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 23:13   #2847
Evitaa87
Przyczajenie
 
Avatar Evitaa87
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cześć Mam pytanie: gdzie szukać dobrego fryzjera w Krakowie i, co ważne, niedrogiego (tak do 40 zł)??? Chodzi mi o obcięcie. Mam krótkie włosy, w tej chwili do szyi, bob na skos bez grzywki. Co prawda byłam już u pani Ewy w Kiss Pariss, super, ale to nie na moją kieszeń Nie wiem, czemu podcięcie tej fryzury sprawia taki kłopot, znów mam włosy obcięte nie tak, jak chcę, tzn za krótko z przodu, skos prawie niewidoczny, za to tył ładny.
Myślę o fryzjerze tak gdzieś za 2-3 miesiące, jak włosy odrosną, ale pomyślałam, że zapytam się już teraz, będę miała więcej odpowiedzi:P
Bardzo proszę o radę!
Evitaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:53   #2848
Cassiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez MalaGoszka Pokaż wiadomość
Monika już nie pracuje u Klaudiusza i myślę że za 200 zł to u nich się nie ufarbujesz
Monia przeniosła się do Rzeszowa, gdzie otworzyła swój salon, ale czasem przyjeżdza do Krakowa i ścina, właśnie dziś się dowiedziałam, że będzie w kwietniu

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Ile osób, tyle opinii
Ja lubię asymetryczne cięcia. Na moich prostych, niespecjalnie gęstych, lśniących włosach tylko takie mają rację bytu. Po cieniowaniu u jednej Pani - z włosów do połowy pleców musiałam zejść do długości do ucha....
Dlatego cenię dobre cięcie. Krystian bawi się z moimi włosami ponad godzinę, ale mam potem spokój na jakiś czas - idealnie odrastają, dobrze się układają (nie używam środków do stylizacji).

Nie generalizowałabym co do tych hełmów... Mój brat strzyże się "u Maniewskiego" (fryzjer: Agnieszka N.) regularnie od 4 lat i żadnej rutyny jakoś nie zauważyłam.
Moim zdaniem Krystian i Tomek z Rakowickiej są fajni jeśli ktoś lubi geometryczne ciężkie cięcia. Oni kochają Vidal Sasoona, i tą szkołą tną. Są bardzo sympatyczni, ale nie ma co liczyć na takie "zwykłe" dobrze wycieniowane włosy, i niby "prostą" fryzurę, która dobrze by się układała. Dlatego jak już miałam dość grzywki od linijki, Maniewskiego zamieniłam na Avant Apres. Co do Pani Agnieszki, na pewno nie pracuje ona 4 lata u Maniewskiego....co do jej cięć to trwają one strasznie długo i sama przyznaje, że lepiej czuje się w upięciach. Czesze bardzo ładnie, natomiast ściąć bym się nie dała, może w męskich jest lepsza niż damskich.
Cassiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 14:52   #2849
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Cassiss Pokaż wiadomość

Moim zdaniem Krystian i Tomek z Rakowickiej są fajni jeśli ktoś lubi geometryczne ciężkie cięcia. Oni kochają Vidal Sasoona, i tą szkołą tną. Są bardzo sympatyczni, ale nie ma co liczyć na takie "zwykłe" dobrze wycieniowane włosy, i niby "prostą" fryzurę, która dobrze by się układała. Dlatego jak już miałam dość grzywki od linijki, Maniewskiego zamieniłam na Avant Apres. Co do Pani Agnieszki, na pewno nie pracuje ona 4 lata u Maniewskiego....co do jej cięć to trwają one strasznie długo i sama przyznaje, że lepiej czuje się w upięciach. Czesze bardzo ładnie, natomiast ściąć bym się nie dała, może w męskich jest lepsza niż damskich.
hm Tomka nie znam.
Co do ciężkich cięć, to bym polemizowała, bo z moich włosów nie da się zrobić ciężkiego cięcia. Z resztą gusta i guściki...
Mnie akurat w Avant Apres obcięto na Kleopatrę zaś w Kiss Paris krzywo

Być może Agnieszka nie pracuje 4 lata u Maniewskiego (brat jest na IV roku i od zawsze się ścina u Agi... stąd moje wyliczenie) - od tego czasu tnie się u niej (najpierw na Zamoyskiego, potem Rakowickiej, teraz na Gołębiej). Mnie nie cięła nigdy ( gdy ja chciałam - nie miała terminów, zresztą przez klika ładnych lat byłam wierna Agnieszce Jaśko), ale widziałam kilka razy super fryzury spod jej ręki (jakoś się złożyło, że faktycznie zawsze męskie )
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 17:02   #2850
katka087
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

ja mam długie ciękie lekko zawijające się na końcach włosy, przez co nigdy nie moge ułożyć na dłużej fryzury, raz byłam w salonie Klaudiusza gdzie obcinała mnie monia byłam mega zadowolona z fryzurki niestety Monika już tam nie pracuje, teraz chcę zrobic jakąs mała metamorfoze i zastanawiam się własnie nad samym panem Klaudiuszem, polecanym przez was p. Andrzejem z Trendy lub pania Basia z Kiss Paris kogo z tej trójki najbardziej polecacie?

Edytowane przez katka087
Czas edycji: 2010-04-07 o 17:04
katka087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.