Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 19:13   #2491
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Ja kropkuję tylko miejsca gdze były plamy a reszta tyci tyci.Pewnie dobrze robisz.Mniejsze łuszczenie i burak będzie jak przejdziesz nz cos 2 -3 razy w tyg.Ale mi powiedziała <że to dopiero po pełnym miesiącu od machy,bardzo na to czekam.Idę do niej w przyszły tyg.więc jeszcze raz wszystkiego się dowiem.Będzie dobrze
U mnie w niedziele będzie miesiąc od maski. W piątek idę do kontroli i pewnie będzie chciała żebym przeszła na cos2 co drugi dzień.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 19:22   #2492
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Lidia M .Cześć jestem Castrol też cosmelański.Po jakim czasie od maski wylazły ci plamy?
Witaj, Castrolku cosmelański, plamiska wyszły mi szybko po masce cos1, bo już po 3-4 miesiącach, ale ja cos2 stosowałam wówczas tylko przez półtora miesiąca, niestety... więc pewnie za krótko; a teraz to już tak sobie żyję z tym cos2 "za pan brat" od 2 lat, jak wyłażą plamy to go "buch" na buźkę na kilka nocy w formie maseczki (czyli "grubiej") i jak się wybielę to tak na 1-1,5 miesiaca mam spokój, a jak znowu się "plamię" to cos2 ...itd. hydra vital mozesz stosować pod filtry, ale ja polecam także moje niedawne odkrycie (już mam drugą tubkę) DERMALIBOUR A-Dermy, po cos2 bardzo mi pomaga, bo i nawilża i natłuszcza, a rano stosuję go w postaci takiej maseczki na chwilę, potem zmywam i nakładam na to filtry, wtedy skóra nie jest już tak wysuszona złuszczaniem i inne kosmetyki się lepiej na niej trzymają, poza tym możesz stosować Bepanthen (maść lub krem) oraz maść arnikową (ona też chroni naczynka, ale możesz ja stosować na całą buzię, ładnie leczy też ranki wokół ust) - teraz też juz się złuszczam i Dermalibour oraz maść arnikową mam cały czas pod ręką; trzymaj sie Cosmelanko! a i jeszcze jedno: niczego na buzi nie skub, nawet z nudów, bo "po łapach" będzie!

kamilka - witaj Słonko, ja to to Twoje narzekajace na zadania domowe mogę przyjąć... tylko czy Ty naprawdę chcesz je oddać ..? oj, płakałabyś Mamusiu, na pewno... buźka!

buczuś - ja słyszałam dużo dobrego o produktach Hauschki, ale niestety jeszcze niczego nie używałam, bo jest to dość trudno dostepne, ja też nie spotkałam Hauschki w zadnej aptece, ale wiem, że można je kupić w necie - teraz juz na pewno się nimi zainteresuje, skoro je chwalicie!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 19:48   #2493
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Lidziu - masz rację, nie oddam konusa - kochany jest

Mam pewien zamęt - mnie lekarka powiedziała, że cos 2 dwa , trzy razy w tyg,.to dopiero po dwóch miesiącach po masce. Czyżby znowu różne szkolenia naszych lekarzy ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 19:51   #2494
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
Witaj, Castrolku cosmelański, plamiska wyszły mi szybko po masce cos1, bo już po 3-4 miesiącach, ale ja cos2 stosowałam wówczas tylko przez półtora miesiąca, niestety... więc pewnie za krótko; a teraz to już tak sobie żyję z tym cos2 "za pan brat" od 2 lat, jak wyłażą plamy to go "buch" na buźkę na kilka nocy w formie maseczki (czyli "grubiej") i jak się wybielę to tak na 1-1,5 miesiaca mam spokój, a jak znowu się "plamię" to cos2 ...itd. hydra vital mozesz stosować pod filtry, ale ja polecam także moje niedawne odkrycie (już mam drugą tubkę) DERMALIBOUR A-Dermy, po cos2 bardzo mi pomaga, bo i nawilża i natłuszcza, a rano stosuję go w postaci takiej maseczki na chwilę, potem zmywam i nakładam na to filtry, wtedy skóra nie jest już tak wysuszona złuszczaniem i inne kosmetyki się lepiej na niej trzymają, poza tym możesz stosować Bepanthen (maść lub krem) oraz maść arnikową (ona też chroni naczynka, ale możesz ja stosować na całą buzię, ładnie leczy też ranki wokół ust) - teraz też juz się złuszczam i Dermalibour oraz maść arnikową mam cały czas pod ręką; trzymaj sie Cosmelanko! a i jeszcze jedno: niczego na buzi nie skub, nawet z nudów, bo "po łapach" będzie!

kamilka - witaj Słonko, ja to to Twoje narzekajace na zadania domowe mogę przyjąć... tylko czy Ty naprawdę chcesz je oddać ..? oj, płakałabyś Mamusiu, na pewno... buźka!

buczuś - ja słyszałam dużo dobrego o produktach Hauschki, ale niestety jeszcze niczego nie używałam, bo jest to dość trudno dostepne, ja też nie spotkałam Hauschki w zadnej aptece, ale wiem, że można je kupić w necie - teraz juz na pewno się nimi zainteresuje, skoro je chwalicie!
O rany od dwóch lat?To ty dinozaur cosmelański jesteś .Tylko ty możśesz nam powiedzieć jaki to ma wpływ na skórę po 2 latach stosowania.Czy buzię masz inną niż 2 lata temu?
Zdradż jeszcze czy stosujesz ciągle cos czy tylko jak plamy są.Nurt jest taki,że po miesiącu trzeba cos2 2-3 razy w tyg przez rok i mimo to ci plamy wylazłyAcha i czy zawsze 50+ miałaś
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 20:02   #2495
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
buczuś - ja słyszałam dużo dobrego o produktach Hauschki, ale niestety jeszcze niczego nie używałam, bo jest to dość trudno dostepne, ja też nie spotkałam Hauschki w zadnej aptece, ale wiem, że można je kupić w necie - teraz juz na pewno się nimi zainteresuje, skoro je chwalicie!

Lidio produkty dr Hauschki są do kupienia w necie na truskawie, ale najtańsze są w aptece internetowej Cefarmu www.cefarm24.pl
Na jedwabnym pudrze jest róznica 20 zł aż
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 20:08   #2496
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
Witaj, Castrolku cosmelański, plamiska wyszły mi szybko po masce cos1, bo już po 3-4 miesiącach, ale ja cos2 stosowałam wówczas tylko przez półtora miesiąca, niestety... więc pewnie za krótko; a teraz to już tak sobie żyję z tym cos2 "za pan brat" od 2 lat, jak wyłażą plamy to go "buch" na buźkę na kilka nocy w formie maseczki (czyli "grubiej") i jak się wybielę to tak na 1-1,5 miesiaca mam spokój, a jak znowu się "plamię" to cos2 ...itd. hydra vital mozesz stosować pod filtry, ale ja polecam także moje niedawne odkrycie (już mam drugą tubkę) DERMALIBOUR A-Dermy, po cos2 bardzo mi pomaga, bo i nawilża i natłuszcza, a rano stosuję go w postaci takiej maseczki na chwilę, potem zmywam i nakładam na to filtry, wtedy skóra nie jest już tak wysuszona złuszczaniem i inne kosmetyki się lepiej na niej trzymają, poza tym możesz stosować Bepanthen (maść lub krem) oraz maść arnikową (ona też chroni naczynka, ale możesz ja stosować na całą buzię, ładnie leczy też ranki wokół ust) - teraz też juz się złuszczam i Dermalibour oraz maść arnikową mam cały czas pod ręką; trzymaj sie Cosmelanko! a i jeszcze jedno: niczego na buzi nie skub, nawet z nudów, bo "po łapach" będzie!

kamilka - witaj Słonko, ja to to Twoje narzekajace na zadania domowe mogę przyjąć... tylko czy Ty naprawdę chcesz je oddać ..? oj, płakałabyś Mamusiu, na pewno... buźka!

buczuś - ja słyszałam dużo dobrego o produktach Hauschki, ale niestety jeszcze niczego nie używałam, bo jest to dość trudno dostepne, ja też nie spotkałam Hauschki w zadnej aptece, ale wiem, że można je kupić w necie - teraz juz na pewno się nimi zainteresuje, skoro je chwalicie!
Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Lidziu - masz rację, nie oddam konusa - kochany jest

Mam pewien zamęt - mnie lekarka powiedziała, że cos 2 dwa , trzy razy w tyg,.to dopiero po dwóch miesiącach po masce. Czyżby znowu różne szkolenia naszych lekarzy ?
I to jest problem każda mówi inaczej.Ale moja (instytut dr. Eris)że 2-3 razy w tyg.jeżeli plamy znikną,dlatego mam się pokazać po mieiącu,a ona mnie pod lampę i powie co i jak.Myślę sobie że obydwie wersje są dobre,bo każda z nas inaczej na cos reaguje.ona sama robbiła 2 lata temu i nie wyszły nigdy,ale na wiosnę i lato profilaktycznie stosuje i zawsze 50+,zaś jej koleżanka (od lasera)ma nawrót co kilka miesięcy,ale gdy od razu widzi to cos stosuje.Na to nie ma reguły.
Ona sama powiedziała mi że gwarancji nie daje na Gładkie lico,bo tego nie wie nikt,a kto daje to szarlatan
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 20:11   #2497
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Hello zgłaszam się na wieczorne Po słowach Lidzi dochodzę do wniosku że to normalne że mi wylazły.Kładę teraz grubo na noc więc mam buraka i się łuszczę ale plamy chyba trochę ruszyły oprócz mego czoła of course.Cholewa nie mam kiedy nałożyć na nie maski bo ciągle coś wypada.Właśnie zmyłam pysk i chciałam nałożyć hydrance optimale z avenki lecz w moim kufsze z kosmetykami w łazience zobaczyłam próbkę estee lauder-idealist -SUPER KREMIK buzia gładziusieńka i na razie nie potrzebuje nawilżenia.Na truskawie jest drożej ale tam nie ma kosztów przesyłki więc trzeba by to wszystko przeliczyć gdzie korzystniej.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 20:26   #2498
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Lidio produkty dr Hauschki są do kupienia w necie na truskawie, ale najtańsze są w aptece internetowej Cefarmu www.cefarm24.pl
Na jedwabnym pudrze jest róznica 20 zł aż
Ale po co stosować ten fluid co ma Buczacza skoro Masima podała całą listę takich nie destabilizują i są tańsze,wystarczy pójść do sefory i pobrać próbki
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 21:23   #2499
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Witaj Alesjaa Dziękuję za info, faktycznie w necie jest sporo o dr Chlebuś. Ja także wybiorę się do Nova Dermu. Nie wiem czy to wada, że tam nie zalecają już Hydra vitalu, skoro uczulał tzn., że wyciągają wnioski z relacji pacjentek
Ja wolalabym się przekonać na własnej skórze czy uczula, hydra vital poza tym ze nawilza to dodatkowo chroni naczynka po cos a mi ich stan się teraz niestety pogorszył, zwłaszcza pod oczami. Stosuję polecany przez dziewczyny zel arnikowy i na szczescie stan sie polepszyl ale dzieki hydra.. moze by tak sie nie stalo.
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 22:05   #2500
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Ale po co stosować ten fluid co ma Buczacza skoro Masima podała całą listę takich nie destabilizują i są tańsze,wystarczy pójść do sefory i pobrać próbki
Aniolku,bo Hauschka nalezy z tej listy do tanszych firm. I nie wiem ,czy w Sephorze mozna kupic Kolastyne,Bielende:confus ed:
Ten podklad od Hauschke kosztuje 14Euro ,a np. YSL 39 Euro(tez nie destabilizujacy) Mala roznica,co? Oba podklady wyprobowalam YSL (orginalna ilosc) mam nadal w domu(nic specjalnego) i probka Hauschke.No i Ci mowie,ze to drugie na moja cosmelanska geba to cudo.Moze nie chodzi juz o krycie jakis niedoskonalosci,ale o sam komfort.Twarz jest nieziemsko nawilzona,jeszcze czegos takiego nie mialam.FAjne uczucie.
I jak chcecie to przebiore sie jutro za rumunke i pojde na zebry.Probki Wam poszukam i wysle,zebyscie sie przekonaly,ze prawde mowie.




a jutro jak wstane to geba pelna pryszczy Hauschkowej

domciu,widze Cie i pala mi sie cieszy
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 22:12   #2501
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Jak Wam coć zaraz napiszę - to się posikacie Najpierw tylko poodpowiadam na posty

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Troche sie napaliłam na ten filtr Cien dopóki nie sprawdziłam skladu Niestety podobnie jak Iwostin ma Triyglicerydy,ktore u mnie powoduja wysyp i pryszcze.Wiele osób tak ma ale widzę ,ze Dome jest zadowolona z Iwostinu.Prawda?
Chyba cholera jasna nie do końca ... bo mam krostę Ochydną piekielnie ... więc wracam do cholernej i piekącej Avenki, tylko muszę pamiętać by jej do gał nie nawalić
Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
NIEEEEEEEEEEEE,nic nie będę zmywać widziałam one tam pod spodem SĄ!!!
Może tobie buczko w Polandzie też wyszły bo cos znikł a ty porządnie umyłaś twarz i porządnie wytarłaś
Nie to że nie myjesz,tylko delikatnie muskasz,a cos to przykrywa a nie likwiduje
A może rzeczywiście taki głupol ze mie.Trochę się uspokoję jak powiecie czy chociasz raz porządnie wytarłyście twarz.:confused :
Rozumiem, że po cosmelanie ... prawie się nie myjemy
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dome, czy Ty jutro się cosmelanisz?
Masakra - napewno nie cosmelanię się przed następną środą - ponieważ w środę mam być u TŻ w firmie w Warszawie ... czy ktoś wyobraża sobie, że ja w trakcie łuszczenia wpadnę tam ... na tłumaczenie ... no przecież nawet kapelusz mi nie pomoże i super glassy
A co ja zrobię jak mój cosmelan się zestarzeje w mojej lodówce to co Najpierw stołeczek przed domem ... a teraz stołeczek i ołtarzyk przed lodówką

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dome chce napisać meila do dr Osadowskiej. Ale zastanawiam się czy sie mam przyznac że jestem po zabiegu już czy udawać że jestem nim zainteresowana i wypytuje o to co myśli o maściach sterydowych na pocosmelanowy rumień ? trochę to głupie. Kobieta przed cosmelanem to sie raczej martwi o to czy plamy jej zejdą i kiedy a nie o takie rzeczy. Co mi radzisz ?
Napisz prawdę - dr Osadowska jest GENIALNA, napisz, że nie mieszkasz ani w Szczecinie ani w Poznaniu, jednak wiesz od przyjaciółki, że jest genialna - dlatego pytasz. Dr Osadowska przyjmuje zarówno w Szczecinie jak i w Poznaniu.

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Plamki Kochane - mam komputer ! Odzyskałam połowę mojego mózgu !
Domuś - jak Twoje oczy ? Lekarz widział i rzekł - ok ?
Ojej, jak mi brakowało z ami wszystkimi kontaktu
Dla wszystkich
Żono ukochana, właśnie nawpychałam do gał filtr +50 ZIAJA ... no przecież testuje czas cały... jeśli nie mogę nałożyć cosmo MASKI - to testuje filtry ... i znowu ledwo widzę, ale narazie tylko boli , jeszcze nie spuchło


NO PISZCIE COŚ CHOLERA BYM MOGŁA SPEKTAKULARNIE WYSKOCZYĆ ZMOIM NEWSEM !!!!!!!!!!!
I BY NIE BYŁO POST POD POSTEM
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 22:31   #2502
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Jak Wam coć zaraz napiszę - to się posikacie Najpierw tylko poodpowiadam na posty


Chyba cholera jasna nie do końca ... bo mam krostę Ochydną piekielnie ... więc wracam do cholernej i piekącej Avenki, tylko muszę pamiętać by jej do gał nie nawalić

Rozumiem, że po cosmelanie ... prawie się nie myjemy
Masakra - napewno nie cosmelanię się przed następną środą - ponieważ w środę mam być u TŻ w firmie w Warszawie ... czy ktoś wyobraża sobie, że ja w trakcie łuszczenia wpadnę tam ... na tłumaczenie ... no przecież nawet kapelusz mi nie pomoże i super glassy
A co ja zrobię jak mój cosmelan się zestarzeje w mojej lodówce to co Najpierw stołeczek przed domem ... a teraz stołeczek i ołtarzyk przed lodówką


Napisz prawdę - dr Osadowska jest GENIALNA, napisz, że nie mieszkasz ani w Szczecinie ani w Poznaniu, jednak wiesz od przyjaciółki, że jest genialna - dlatego pytasz. Dr Osadowska przyjmuje zarówno w Szczecinie jak i w Poznaniu.


Żono ukochana, właśnie nawpychałam do gał filtr +50 ZIAJA ... no przecież testuje czas cały... jeśli nie mogę nałożyć cosmo MASKI - to testuje filtry ... i znowu ledwo widzę, ale narazie tylko boli , jeszcze nie spuchło


NO PISZCIE COŚ CHOLERA BYM MOGŁA SPEKTAKULARNIE WYSKOCZYĆ ZMOIM NEWSEM !!!!!!!!!!!
I BY NIE BYŁO POST POD POSTEM
kocham Cie, wystarczy?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 22:43   #2503
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

NO DOBRZE ... POSZŁYŚCIE SPAĆ ... WIĘC ROBIĘ POST POD POSTEM ( L_V PLEASE tu nie sprzątaj, gdyż to wiadomośc spektakularna)
...no Kochane moje ( leżę w piernatach i wszyscy mnie żałują )
... dzisiaj po ra pierwszy w życiu ... zemdlałam, tym samym zadając kłam wszelkim spekulacjom rodzinnym, że jestem rabniętą kretynką i narzekam na syndrom zmęcznia od mometu zajścia w ciąże, dodam, że zaszłam, jak intensywnie pracowałam ... potem dziecko i ja ciągle zmęczona.
Nawet moja Mama ukochana patrzyła na mnie jak na rozegzaltowaną babę ... twierdząc, że nie ja pierwsza i nie ostatnia mam Dzieci zapominając, ze Ona nigdy nie pracowała nieprzerwanie od 25 roku życia ... robiąc autem średnio 1500km tygodniowo
Więc jak przystało na gladys ... wstałam i padłam Dobrze, że była nasza nowa Pani POMOC DOMOWA (po Małgosi) ... trzeźwo zadzwoniła do TŻ, a On do reszty...

Janyyyy Dziewczyny ...ale się mną zmartwili ... a ja sobie tak normalnie upadłam ... szkoda, że nie przy nich tylko tak w WC ... cholera ...
buczka - Tobie tynk zarąbali, a ja padłam na pysk ... to chyba dwa złeznaki hę
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 22:45   #2504
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
kocham Cie, wystarczy?
Tu bym chciała Cię uściskać .................. i mocno do serca przytulić : list::l ist::li st::lis t::list : : list:
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 22:48   #2505
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Tu bym chciała Cię uściskać .................. i mocno do serca przytulić : list::l ist::li st::lis t::list : : list:
Ty se jaj nie rob,tylko badania na anemie,bo mnie tu szlag trafi i wyladuje w Szczecinie,albo okolicach

acha ...i sie nie posikalam To wcale nie smieszne
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 22:53   #2506
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Ty se jaj nie rob,tylko badania na anemie,bo mnie tu szlag trafi i wyladuje w Szczecinie,albo okolicach
... to rozumiem ... więc jutro zamierzam też na pysk paść ... mam wówczas gwarancję, że buczka przyjedzie ...
Al enext time nie będzie w WC ... cholera samo miejsce padnięcia odebreało ty;e splendoru sytuacji
No rzecież ja jestem nienormalna ... tak też na mnei patrzą, bo ja cały czas śmieję się z miejsca zdarzenia , tylko żeb mnie na terapię nie wysłali :roll eyes:

...cholera, ponieważ WSZYSCY do domu wrócili ... i mamy full house ... zaglądają i twierdzą, że mam wyłączyć komputer ...
SZKODA, ŻE JA NIE MAM WASZYCH TELEFONÓW
Buziaki i oddaję IM laptopa.

ps.
buczuś - przyjeżdżaj
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 22:54   #2507
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

to ja tez,post pod postem,bo domciu mnie zbulwersowal
domciu jak tak dalej bedziesz robic to i zawalu serca dostaniesz,boj sie Boga
To byl sygnal,zebys odpusciala,Ty durna babo.Relax potrzebujesz,wiesz?

nie ma post pod postem.To dobrze!!!
Domciu,kopa Ci w d... dam i do lekarza zaciagne,albo na SPA
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 23:51   #2508
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome, mnie też to jakoś nie ubawiło Przystopuj trochę...

Kochane, naczytałam się Was dzisiaj jak szalona, mam dużo notatek, jutro będę na bieżąco. Śpijcie spokojnie
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 06:19   #2509
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivonako dzien dobry slonko
Dome uwazaj na siebie!!!!!!Ja po tym jak zemdlalam wyladowalam u neurologa.Nie czulam sie jak dama,ktora elegancko omdlewa.Tak palnelam nosem o podloge,ze malo go nie zlamalam.Wszystko skonczylo sie na tomografi i ogromnym strachu.Jezeli nie zaczniesz o siebie dbac,to wybiore sie do Ciebie osobiscie i zabiore moje diablatko!!!Domciu i nie strasz nas wiecej.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 06:40   #2510
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcie o poranku,

castrolku juz mój zaprzyjaźniony - buzia po cos2 jest wyraźnie młodsza, czy też raczej przez te 2 lata się "nie posunęła w czasie", zaraz pozastosowaniu cosmelanu buzia ładnie młodnieje - wygładza się, rozjaśnia, pory się zwężają i przede wszystkim złażą plamy; cos2 stosuję teraz, kiedy wyłażą plamy (czy też nawet ich "cienie"), tak na kilka nocy w postaci maski raz na 1-1,5 miesiąca, to jest mój sposób na cos2 i plamki, przypominam sobie, że nasza molly też podobnie próbowała stosować (a gdzie ta nasza kochana plameczka się podziała? tęsknię...); cały czas od zastosowania zabiegu cosmelan stosuję filtry 50+ (wcześniej były 100), stosuję je cały rok i ...nic, czasami wątpie w ich skuteczność, co nie znaczy, że z nich zrezygnuję, jednak plamki sa mniejsze niż kiedyś i mam poczucie, że jednak próbuję (niestety tylko próbuję!) im przeciwdziałać; to pewnie jest tak, jak z Twoimi babkami z Erisa, jednej nie wychodza plamiska, a druga musi cały czas z nimi walczyć, ja jestem niestety "koleżanką" tej drugiej
-

kamilcia - wiedziałam, że nici z naszej transakcji i ze nie oddasz konuska... dla Super-Mamy!!!

masima - i za namiary na Hauschkę!!!!

dome - Ty sie Słonko nie wygłupiaj i nie choruj, my Ciebie tutaj potrzebujemy i ...kochamy:lo ve: zadbaj kochana o siebie, bo takie chroniczne zmęczenie znam z autopsji, oprócz typowych badań krwi zbadaj sobie też poziom TSH, bo tarczyca też umie nieźle szkodzić; uzdrawiające i energetyczne!!!

a ten buczuś jest naprawde kochany i troskliwy, ja też zacznę i będzie miała "podwójny powód", by odwiedzić Szczecin - i dla buczusia!!!
saga76 - solidaryzuję się z moją "krajanką" - dla Ciebie też za troskę o domcia! Słodkie jesteście, dla takiej troski warto ...czasami pochorować (ale tylko tak "troszkę" oczywiscie);
Pozdrawiam wszystkie Cosmelanki!!!!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 06:50   #2511
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcie ranne ptaszki
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość

Dziewczyny godzina prawie 19 ,Hauschka przestala nawilzac,gebe mi znowu sciaga
Buczka od której tą Hauschkę miałaś?(jak coś to piszę sie na nr 1)

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Ivonako- wysypałam swojatorebkę i znalazłam....... próbki ........ kremówdla dzieci z filtrem ..... dr hauschki ..... Oni je podrzucają do tych toreb czy co ?/
Ale nawet nie użyłam - tak smród zapachu - ostry, duszacy, że ochyda
Siostro Ty mi tu oczu próbkami nie zaklejaj Dawaj listę must have o którą prosiłam zaraz po tym jak kompa naprawiłaś (troche będzie szukała)

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
podstawowa zasada najpierw krem a potem filtr. nigdy odwrotnie. w zasadzie na filtr tojuż nawet nic sie nie powinno nakładać. dopiero ci instruktaz wczoraj zamieściłam odnosnie makijazu i stosowania filtrów. Tam wszystko było. Mówiłaś że wydrukowałaś, ale pewnie nie przeczytałaś.


Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Castrolku - a co Ty byś chciała ? Bo ja Ci mogę dać - jedno lekko odchowane dziecko płci meskiej, które jęczy, że za dużo mu zadają, psa, który własnie uwalił się na dywanie i udaje, że jest wzorem na nim, myszy, które schodzą z pola i słyszę ich tupot i moją narastającą z tego powodu histerię, poza tym mam sporo rachunków do zapłcenia - fajne takie, duże, a nie jakiś tam maleństa.
powiedz tylko co chcesz, a ja Ci dam
Kamilia rozumiem, że dywan bez wzorów skoro pies musi je udawać? W jakim kolorze dywan? Jaki rozmiar?To może ja dywan bym wzięła

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
IVANKO to co oferyjesz to mam wszystko.Trzeba ni tylko jakiegoś polepszacza na gębę i nie wiem gdzie nabyć tego Hauchki,bo w aptece nie mają
Wybacz Castrolku ale nie wiem o co chodzi
Hauchkę szukaj w sklepach i aptekach internetowych lub na truskawce.

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
MASIMCIA !!!!!!!!!!!!!! moj podklad jest na TWOJEJ liscie z podkladami,ktore nadaja sie na KAZDY filter.W nawiasie jest tlenek zelaza,ale pisze ,ze mozna
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Tlenek żelaza jest na samym końcu listy destabilizatorów, czyli destabilizuje ale w mniejszym stopniu niż te z początku listy.
Myślę, że skoro Hexxana umieściła ten podkład w niedestabilizujących to chyba dziewczyna wie o czym mówi. Wygląda na to, że też go stosowała bo sama dodała do KWC.

Dome weź się za siebie, bo gorzej będzie jak wylądujesz z rozbita głową bez Pani Pomocy Domowej i z dzieciakiem bez opieki.
Widzę, że coraz bardziej zbliżasz się z cosmelanieniem do mojego terminu
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 07:31   #2512
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=ivonako;9046901]Witajcie ranne ptaszki








Kamilia rozumiem, że dywan bez wzorów skoro pies musi je udawać? W jakim kolorze dywan? Jaki rozmiar?To może ja dywan bym wzięła






Dywan zaiste będzie niedługo zbędny, bo marznąc okrutnie na górze domu , zdecydowalismy się tam zamontować kozę i teraz dywan , który tam leży jest za duży. Nawet już więcej drewna kupiliśmy TZ całą sobotę bawił się taczkowego drwala bo przewoził je do czegoś w rodzaju drewutni.Ech, jest coś pociągajacego w menach, którrzy wykonują takie " pierwotne" roboty . Ja wtedy przygotowywałam strawę dla drwala i po prostu mucha nie siada - kicz , czxyli sztuka szczęscia, telenowela brazylijska.



A teraz - DOME - Zono, będzie poważnie. Słoneczko - nic a nic nie było śmiesznego w info, że zemdlałaś. Po cholerę chcesz złapać dystans do tego, co się stało ? Domuś - co ma się jeszcze stać, zebyś zwróciła uwagę na sygnały Twojego ciała, które wyje - zajmij się mną ? Moje tak wyło dwa lata temu i przejęłam się dopiero, gdy zaczęłam mdleć podczas prowadzenia auta. Zaczęły mi się rozjeżdżać pasy na jezdni i w ostatniej chwili zjechałam na pobocze.
Cosmelan niech dekuje w lodówce, a Ty, mam nadziję, ze dzsiaj idziesz do wracza i wychodzisz od niego ze skierowaniami na badania. Miałaś kiedys anemię ? Odnoszę wrazenie, że należy lekarzom podsuwać pomysły, w którą stronę isć i szukać przyczyn, wiec moze robiąc sobie badania krwi, zrób też poziom wit b12 ? Jej niski poziom ma wpływ na przyswajanie zelaza. I hormony tarczycy.Cukier - rzecz jasna. Słodyczy Ty moja - przejmij się proszę sama sobą, bo inaczej my Ci tu spokoju nie damy, Dome .Domuś - proszę
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 07:37   #2513
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Rumcajs i Hanka a nie telenowela brazylijska

Kamilia a jak Twoja buźka, jak kolorek, łuszczenie się itp. Zadowolona już jesteś czy jeszcze nie do końca?
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-09-18 o 07:57
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 07:51   #2514
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Rumcajs i Hanka a nie telenowela brazylijska

Kamilia a jak Twoja buźka, jak kolorek, łuszczenie się itp. Zadowolona już jesteś czy jeszcze nie do końca?
och tak, masz rację, Rumcajs i Hanka !

Moja face - cienie niektórych plam zostały, ale sa jaśniejsze o ok. 70 %. Kondycja skóry - lepsza o jakies tyle samo ;-) Zaczeły jednak wyłazić naczynka w okolicach oczu, czego wcześniej w ogóle nie znałam. Żeby moja szyja i dekolt nie były starsze używam na nie serum też z retinolem firmy Roc. Teraz szukam jakiegoś mocnego balsamu do ciała też z retinolem. może któraś z Was zna ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 08:55   #2515
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Moje Rybki Kochane... ale mi ciepło koło serducha, ze myślicie tak o mnie. Ja jestem żelazna baba i nie lubię się sobą egzaltować. Wszystkie zapieprzamy ponad nasze siły ( tak naprawdę ) i jeszcze robimy wszystkmo by być najlepszą mamą, wspaniałą gospodynią, niezastapioną pracownicą, a po nocach namiętną i dziką kochanką ... a potem ... rozjeżają nam się pasy na jezdni, padamy na nos mało go nie łamiąc, albo mało spektakularnie padamy w WC
Faktycznie każda z nas potrzebuje momentu wytchnienia, którego nikt nam nie daje ... Ja przynajmniej dzisiaj się wyspałam Pierwszy raz od trzech lat
Jednak jestem na etapie wyekspediowania z mojego home, tej całej ferajny, która zjechałą z okazji toaletowego wydarzenia. Ja idę dzisiaj na badania i pewnie muszę przyjąć końską dawkę witamin ( chociaż nie znoszę farmaceutyków ). Natomiast uważam, że jeden weekend z książką i w ciepłych skarpetach - UCZYNIŁBY CUDA ... Jednak WY WIECIE O TYM N A J L E P I E J - Która z nas może sobie na to pozwolić
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 09:30   #2516
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Napisz prawdę - dr Osadowska jest GENIALNA, napisz, że nie mieszkasz ani w Szczecinie ani w Poznaniu, jednak wiesz od przyjaciółki, że jest genialna - dlatego pytasz. Dr Osadowska przyjmuje zarówno w Szczecinie jak i w Poznaniu.

Dome napisałam do dr Osadowskiej. Pisza na stronie ze odpisują zawsze w soboty. Więc czekam teraz, mam nadzieję ze odpiszą i nie zignorują mojego zapytania, albo nie dostanę odpowiedzi w stylu: przepraszamy ale nie możemy udzielić informacji majac tak mało danych albo nie widząc problemu naocznie.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 09:31   #2517
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Moje Rybki Kochane... ale mi ciepło koło serducha, ze myślicie tak o mnie. Ja jestem żelazna baba i nie lubię się sobą egzaltować. Wszystkie zapieprzamy ponad nasze siły ( tak naprawdę ) i jeszcze robimy wszystkmo by być najlepszą mamą, wspaniałą gospodynią, niezastapioną pracownicą, a po nocach namiętną i dziką kochanką ... a potem ... rozjeżają nam się pasy na jezdni, padamy na nos mało go nie łamiąc, albo mało spektakularnie padamy w WC
Faktycznie każda z nas potrzebuje momentu wytchnienia, którego nikt nam nie daje ... Ja przynajmniej dzisiaj się wyspałam Pierwszy raz od trzech lat
Jednak jestem na etapie wyekspediowania z mojego home, tej całej ferajny, która zjechałą z okazji toaletowego wydarzenia. Ja idę dzisiaj na badania i pewnie muszę przyjąć końską dawkę witamin ( chociaż nie znoszę farmaceutyków ). Natomiast uważam, że jeden weekend z książką i w ciepłych skarpetach - UCZYNIŁBY CUDA ... Jednak WY WIECIE O TYM N A J L E P I E J - Która z nas może sobie na to pozwolić
Domi - ja wiem, żadnej z Was nie jest lekko (ja to jescze mam luzy, bo póki co nie musze łapać dziesięciu srok za ogon jednoczenie) - ale pamiętaj, odpoczynek ważna rzecz. Nikt nie jest cyborgiem i każdemu potrzeba czasu na regeneracje! Dbaj o siebie, dobrze, że idziesz do lekarza, postaraj sie zwolnić, bo nas to zmarwiłaś bardzo). Buziak gorący na nowy dzień z końską dawka energii przesyłam
I witam wszystkie cosmelanki - widze że lidia z wojaży do nas wróciła)))
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 10:08   #2518
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dome napisałam do dr Osadowskiej. Pisza na stronie ze odpisują zawsze w soboty. Więc czekam teraz, mam nadzieję ze odpiszą i nie zignorują mojego zapytania, albo nie dostanę odpowiedzi w stylu: przepraszamy ale nie możemy udzielić informacji majac tak mało danych albo nie widząc problemu naocznie.
A może poprostu zadzwoń do nich ???

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Domi - ja wiem, żadnej z Was nie jest lekko (ja to jescze mam luzy, bo póki co nie musze łapać dziesięciu srok za ogon jednoczenie) - ale pamiętaj, odpoczynek ważna rzecz. Nikt nie jest cyborgiem i każdemu potrzeba czasu na regeneracje! Dbaj o siebie, dobrze, że idziesz do lekarza, postaraj sie zwolnić, bo nas to zmarwiłaś bardzo). Buziak gorący na nowy dzień z końską dawka energii przesyłam
I witam wszystkie cosmelanki - widze że lidia z wojaży do nas wróciła)))
Tak Jest !!! Tu pręże pierś i staję na baczność

...jak dobrze, że ja Was wszystkie mam
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 10:16   #2519
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam wszystkie cosmelanki.Domcia do lekarza a potem sprawozdanie do nas.Proszę się nie przemęczać i łykać witaminki i zrobic badanka a przedewszystkim nie dać się zbyć lekarzowi.żeby nie wmówił Ci że to jakaś chwilowa niedyspozycja itp.Ma dac skierowania na badania i koniec
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 10:31   #2520
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczacza Bóg zapłać dobra kobieto .Niech ten dobry uczynek wróci do ciebie ze zdwojoną siłą (ale patetycznie zabrzmiało ) Grunt to dorze się ożenić

Masima skoro puderek już w drodze to dawaj swój adresik jak będę miała dobry humor może wyslę ci szczyptę tego cudka Mam nadzieję ,że na poczcie nie pomyslą,że to jakieś prochy

Ivonako dome umawiała się ze mną na cosmelanienie a tymczasem wyjdzie tak,że wymarze sie z tobą

Dome kobieto ty musisz wreszcie wypocząć i porządnie się wyspać !!! Dokładnie wiem jak to jest.Ja tez chcialam być kiedys doskonała i skończyło się to jeszcze mnie spektakularnie niż u ciebie bo zemdlałam siedząc na sedesie .To dopiero kicha Potem TŻ nosił mnie na rękach do łazienki i musiał myć Trochę więcej egoizmu koleżanko bo musi starczyć ci jeszcze sił na wnuki


Odebrałam wczoraj mój nowy słoiczek cosmelanu Telepałam się po całej Wa-wie i stałam w gigantycznych korkach .Mam wrażenie ,ze Wa-wa jest cała jednym wielkim korkiem Nie mogłabym tam zyć tfffffuuu


LidiaM piękna kobieta,piekne zdjęcia !!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.