Loki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-07, 14:21   #1
sukienka71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3
GG do sukienka71

Loki


Mam strasznie zniszczone włosy, do czego oczywiscie sama doprowadziłam.... Chcialabym naprawić bład tylko nie wiem jak, wiec zwracam sie o ppomoc do Was... Moje włosy są falowane, natomiast ja zawsze je układałam robiąc tkw "spręzynki". Najczesciej wgniatałam albo piankę albo żel utrwardzający. Efekt oczywiscie był rewelacuyjny, ale do pewnego czasu. Moje włosy strasznie sie zniszczyły, porozdwajały na całyj dłuzgości, połamały i wysuszyły. Czy jest jakaś szansa na polepszenie ich? Moze jakas oderzywka. P.S w dalszym ciągu chciałabym sobie robić loczki. Czy jest jakis płyn ktory nie zniszczy mi tak bardzo włosów, a uzyskam oczekiwany efekt? Co mam myślec o szamponach do włosów kręconych? Moze coś w stylu" idealny skręt" welli?
Prosze o pomoc
sukienka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-07, 14:56   #2
sukienka71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3
GG do sukienka71
Re: Loki

Hmm.. Cos doczekac sie nie moge...
sukienka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 23:35   #3
t-aga2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Loki

mam ten sam problem. radzę z całego serca zawziasc sie i:
-zaczac jesc skrzy polny, ewentulanie z pokrzywą (rezultaty widocznie po ok 3 miesiacach)
-kupic wax treatment, maseczka na gorąco w białej tubie - dostepna w aptekach...i stosowac ja regularnie.
Nie probuj zbyt wiele kombinowac z kosmetykami.Naprawde.Zajm ij sie włosami od "wewnatrz".
t-aga2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.