Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 09:11   #5011
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
Miesza sie wszystkie razem - przynajmniej ja tak robie Zapewne mozna tez osobno
No tak, już sobie pooglądałam na YT co i jak. Ale ten akurat, o którym dziewczyny mówią, ma tak małe te pola kolorów, że chyba ciężko to osobno nabrac zwykłym pędzlem do różu. Ja wczoraj wpadłam do DM i spodobał mi się L'oreal Glam Bronze Trio i się nad nim zastanawiam http://www.loreal-paris.de/make-up/t...rio-puder.aspx
Jeśli któraś ma doświadczenia, to chętnie poczytam. Na necie ma dość dobre opinie. Póki co zamówiłam sobie wczoraj ten BB Cream, The Oriental Gold Plus, który pokazuje Megilounge z tego samego sklepu. Wysyłkę do DE mają za darmo, super!
Tak czułam, że jak wejdę na ten wątek, to zwariuję
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:31   #5012
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Czas na nowy wątek Ten ma już +5000
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 09:46   #5013
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Sylwia, a jak ty tego Loreala uzywasz? To nie jest puder sypki, to jest silikonowa baza
Malo nie padlam, jak to przeczytalam, prawie byl zawal serca Hahah, juz myslalam, ze uzywam na codzien silikonowej bazy (a wydaje mi sie, ze to wyrownuje skore tylko przez to, ze silikon wchodzi w pory czego bym nie chciala!)

Na szczescie okazalo sie, ze na linku wskazalam nie ten produkt, co trzeba. Opakowanie jest niemal identyczne, wiec je pomylilam. Moj jest jednak pudrem sypkim. Mam nadzieje, ze bez silikonow. Na stronie Douglasa nie moglam go znalezc.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 11:11   #5014
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Moze o to ci chodzi?

http://www.loreal-paris.de/make-up/s...ier-puder.aspx


ja kilka razy ogladalam ten puder, ale w skladzie ma tylko i wylacznie talk i mna potrzasnelo. prawie 15€ za sam talk? ale nie przecze, prabka na dloni sie ladnie ulozyla, moze to jakis inny talk, znyczy sie jakos bardzij zmielony czy cus i przez to lepiej sie na twarzy zachowuje niz np zasypka dla dzieci Penaten bo ta tez zawiera talk i zdaje sie perfum i to wszystko. Fakt tez byla lzejsza od np zasypki babydream ktora ma jeszcze kilka rzeczy, ale jednak mialam wrazenie ze Loreal byl jak by ciutke inny od Penatenu. Mimo to nie rozumiem ceny i czy aby na buzi zachowywal by sie ten puder lepiej od zasypki Penaten. na rece to wiele rzeczy wyglada slicznie, a na twarzy okazuje sie, ze podkresla pory, albo szybko sie buzi przetluszcza itp.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 11:35   #5015
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Moze o to ci chodzi?

http://www.loreal-paris.de/make-up/s...ier-puder.aspx


ja kilka razy ogladalam ten puder, ale w skladzie ma tylko i wylacznie talk i mna potrzasnelo. prawie 15€ za sam talk? ale nie przecze, prabka na dloni sie ladnie ulozyla, moze to jakis inny talk, znyczy sie jakos bardzij zmielony czy cus i przez to lepiej sie na twarzy zachowuje niz np zasypka dla dzieci Penaten bo ta tez zawiera talk i zdaje sie perfum i to wszystko. Fakt tez byla lzejsza od np zasypki babydream ktora ma jeszcze kilka rzeczy, ale jednak mialam wrazenie ze Loreal byl jak by ciutke inny od Penatenu. Mimo to nie rozumiem ceny i czy aby na buzi zachowywal by sie ten puder lepiej od zasypki Penaten. na rece to wiele rzeczy wyglada slicznie, a na twarzy okazuje sie, ze podkresla pory, albo szybko sie buzi przetluszcza itp.
Tak, to ten

Moni, musze przyznac, ze troche bladze jesli chodzi o kosmetyki. Juz sama chyba nie wiem, co wymyslic, zeby mojej skorze dogodzic i nie zaszkodzic. Teraz celuje w strone najprostszych skladow.

Mowiesz, ze to sam talk, no niezle W sumie szukalam czegos prostego, bez silikonow, co mi nie zatka porow, bedzie pudrem sypkim i jasnym (transparentnym) - chodzi mi tylko o matowanie rano. I zeby mial ladne opakowanie I tak padlo na Loreal za 15 Euro.

Nie znam zasypki Penaten, wiec nie moge porownac.

Loreal jest taki sliczny bielutki i drobniutki i za to go lubie. Wydaje mi sie, ze coraz czesciej przeplacam tylko za to, by dostac najprostszy produkt bez zadnych dodatkowych swinstw-ulepszaczy. Szampony ziolowe (te prawdziwe) tez sa tu drogie. Swiat stanal na glowie.

Czasem mysle, ze niepotrzebnie w ogole zaczelam uzywac jakichkolwiek kosmetykow.

Edytowane przez Sylwia***
Czas edycji: 2012-04-01 o 11:36
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 12:54   #5016
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Eh Sylwia, ale to dobrze ze szukasz prostych skladow, jak skorze to bardziej pasuje to dobrze. ja tez tak robie. Im mniej i mniej kosmetykow ogolem tym widze lepiej. Codziennie, albo w miare czesto coraz to nowszy krem, wcale mi na dobrze nie wyszlo.
Ale nie przecze, niektore proste sklady maja ceny i tu mysle nie chodzi o sam sklad, ale o marke? Loreal nie ejst tania marka, wiec biora sobie na ten puder tyle ile biora. Vichy znow ma jakis talk, parabeny i chyba cynk i tez na sypanca trzeba chyba juz kolo 20-25€ zaplacic.

Sylwia mialabym prosbe, ale z tym pojde na PW
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 23:11   #5017
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Moze o to ci chodzi?

http://www.loreal-paris.de/make-up/s...ier-puder.aspx


ja kilka razy ogladalam ten puder, ale w skladzie ma tylko i wylacznie talk i mna potrzasnelo. prawie 15€ za sam talk? ale nie przecze, prabka na dloni sie ladnie ulozyla, moze to jakis inny talk, znyczy sie jakos bardzij zmielony czy cus i przez to lepiej sie na twarzy zachowuje niz np zasypka dla dzieci Penaten bo ta tez zawiera talk i zdaje sie perfum i to wszystko. Fakt tez byla lzejsza od np zasypki babydream ktora ma jeszcze kilka rzeczy, ale jednak mialam wrazenie ze Loreal byl jak by ciutke inny od Penatenu. Mimo to nie rozumiem ceny i czy aby na buzi zachowywal by sie ten puder lepiej od zasypki Penaten. na rece to wiele rzeczy wyglada slicznie, a na twarzy okazuje sie, ze podkresla pory, albo szybko sie buzi przetluszcza itp.
Chyba z Essence widziałam indentyczny puder... Kosztował pewnie jakieś 5 razy mniej. Ciekawe tylko, czy działanie to samo.
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 13:52   #5018
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

jakby gapy przegapily post koleznaki to chcialam przypomniec, ze przekroczylysmy 5 tys i czas na nowy watek -> druga czesc

desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.