Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-14, 22:52   #421
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: krem na cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez Aneta(anecia)
ja używam kremu ziaji herbiplant PIETRUSZKOWEGO (czy jakoś tak:P nie chce mi sie lecieć do łazienki żeby sprawdzić)i troszke pomaga na moje cienie od urodzenia duże i fioletowe:///blle ee ochyda!! ale tylko troszke i tylko rano:/
Wiesz co, ja miałam kiedyś ten pitruszkowy i wogole mi nie pomógł
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 10:47   #422
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: krem na cienie pod oczami

wiesz możesz wypróbowac kremu pod oczy z firmy Soraya jest to krem rozświetlający z linii : (kuracja dotleniająca) substancje dotleniające i odżywcze sprawiają że cienie pod oczami rozjaśniają się a spojrzenie odzyskuje naturalny blask,mam nadzieję że ci pomoże
gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 15:50   #423
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Dot.: krem na cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez justa79
korektor.

no, ale moze jednak sa jakies specjalne leki na to? może brak mi witamin jakichś? wiem, że powinnam ograniczyć czas przy komputerze - przed kupnem miałam mniejsze cienie, ale to było 5 lat temu..

to jak z tymi witaminkami
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 16:11   #424
alnilam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 43
Talking Dot.: krem na cienie pod oczami

Ja dosc przewrotnie testowałam kremy na cienie tzn bedac we Francji brałam probki wszystkich drogich kremow jakie istnieja (tam nie ma z tym zadnego problemu, dostaje sie probki natychmiast mozna sobie nawet wlasny sloiczek przyniesc i nabrac Diora Chanella czego sie chce, dodam tylko ze jestem studentka i w Polsce zupelnie nie stac na takei specyfiki, uzywam an co dzien zelow FlosLeku) zwyciezca w konkursie został Active C La Roch Posay. Zaraz po aplikacji cien jest niejszy jak po kompresie z herbatki po 3 miesiacach sa duzo mniejsze. Nie znalazłam lepszego a moge z czystym sumieniem powiedziec ze sprawdziłam WSZYTKIE.
alnilam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 09:29   #425
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: krem na cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez nejmless
no, ale moze jednak sa jakies specjalne leki na to? może brak mi witamin jakichś? wiem, że powinnam ograniczyć czas przy komputerze - przed kupnem miałam mniejsze cienie, ale to było 5 lat temu..
to jak z tymi witaminkami
nie wiem, czy to brak witamin, raczej "taka uroda", geny. u mnie w rodzinie większość kobiet ma takie cienie pod oczami, łącznie z pięciolatką. nie sądzę, żeby to był u wszystkich brak witamin, gdyż nie mieszkamy wszyscy razem i nasza dieta na pewno się różni.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 12:50   #426
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: krem na cienie pod oczami

Sprawa cieni jest od zawsze paruszana na tym forum i od zawsza nikt nie wie jak skutecznie sie ich pozbyc. Cienie a takze worki pod oczami tworza sie z uwagi na zle krazenie limfy i przeplyw krwi. Podobno powinno sie wykonywac masaze oklic oczy przykladac zimnymi kostkami lodu zeby limfa szybciej zaczela przeplywac. Ale komu sie chce i kto ma czas szczegolnie jak Wy przy malych dzieciach, pracy, szkole itp. Kremy, zele i ampulki moga troche zneutralizowac efekt sincow ale napewno nie calkowicie. Ja tez polercam zel arnikowy flos leku ale jak widze nie wszystkim on pomaga. No coz chyba trzeba szukac i szukac tego odpowiednika chociaz nie wiem czy sie taki co w 100% zlikwiduje cienie znajdzie. Pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 13:01   #427
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: krem na cienie pod oczami

Ja używam kremu Ziaji z bławatkiem, ale raczej tak z przyzwyczajenia bo nie zauważyłam specjalnej poprawy..ale przynajmniej taniutki jest Kiedyś próbowalam stosowac jakies wymyślne i droższe kremy ale też nie było efektu

Taka uroda,trudno.. Trzeba sie zaprzyjaźnić z korektorem..ehh
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-16, 22:44   #428
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: krem na cienie pod oczami

zaczne od dzisiaj poszukiwać kremu pod oczy, może do pięćdziesiątki jakiś znajde
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 13:23   #429
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Unhappy Dot.: krem na cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez estee7
zaczne od dzisiaj poszukiwać kremu pod oczy, może do pięćdziesiątki jakiś znajde
to jak już znajdziesz daj znać bede czekać bo już nie mam do nich siły zauważyłam coś jeszcze dzisiaj od rana mnie strasznie oczy bolą pewnie jest coś w powietrzu no i po 7 lekcjach w szkole są niestety jeszcze bardziej widoczne ta edukacja mnie wykończy
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 17:29   #430
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: krem na cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez maja_s
Cienie a takze worki pod oczami tworza sie z uwagi na zle krazenie limfy i przeplyw krwi.
a cienie "stale" mamy ze wzgledu na ciensza skore w tych okolicach i plytsze unaczynienie. takze geny i wiele sie z tym nie zrobi. worki (tez stale) to nadmiar tkanki tluszczowej w tych okolicach, ten defekt mozna usunac operacyjnie, cieni niestety nie, z tego co wiem
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 20:40   #431
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: krem na cienie pod oczami

Ja od miesiąca używam żelu pod oczy firmy Iwostin, który likwiduje cienie i worki pod oczami. Jak dla mnie jest rewelacyjny! Na efekty czekać trzeba 2 tygodnie, oczka są wypoczęte, a po cieniach nie ma ani śladu . Polecam!
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 20:55   #432
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: krem na cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez Shazney
Ja od miesiąca używam żelu pod oczy firmy Iwostin, który likwiduje cienie i worki pod oczami. Jak dla mnie jest rewelacyjny! Na efekty czekać trzeba 2 tygodnie, oczka są wypoczęte, a po cieniach nie ma ani śladu . Polecam!
A ILE KOSZTUJE?
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 21:05   #433
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: krem na cienie pod oczami

Za żel Iwostin dałam ok.25 zł.
Na cienie pod oczami proponuję jeszcze korektor Touche Eclat Yves Saint Laurent - do nabycia w Sephorze lub Douglasie za 120 zł. Drogi, ale bardzo wydajny. Mam kolor jasny.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 15:53   #434
monialissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 33
Dot.: Hmmmm wory pod oczami...

a wiesz może skąd się dowiedzieć, gdzie wykonują takowy zabieg (tj. które kosmetyczki)?
monialissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 20:29   #435
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Hmmmm wory pod oczami...

Cytat:
Napisane przez monialissa
a wiesz może skąd się dowiedzieć, gdzie wykonują takowy zabieg (tj. które kosmetyczki)?
http://www.norel.pl/pl/?pg=gabinety
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 14:09   #436
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: krem na cienie pod oczami

czy na ten krem La- Roche Active C pod oczy należy stosować filtry?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 07:17   #437
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: cienie pod oczami

Ja wypróbowałam już krem rozjaśniający cienie pod oczami i żel pod oczy z peptydami Avonu, na mnie nie działa żaden. Krem pod oczy z ogórkiem Nivea również jest do niczego. Na razie najlepszy specyfik jaki miałam to żel arnikowy firmy flos lek na sińce i stłuczenia. Kupiułam mojej mamie jak stłukła kostkę w nodze, a przy okazji wyczytałam, że moze byc rowniez stosowany pod oczy i likwiduje cienie. Bardzo go polecam, bo jest on tani, jego cena ie przekracza 10 zl za 75 ml i faktycznie moje cienie juz nie sa takie ciemne jak kiedys,choc do konca sie ichnie pozbede,bo chyba mam je od urodznia. Tylko jest to zel,wiec stosuje go na no,a na rano pod podklad szukam czegos innego. Na razie zakupilam lu 5 faberlic, ale tez nic nie dziala, zastanawiam sie teraz czy nie kupic z ziaji kremu 100% pielegnacji w takim czerwonym opakowaniu. Uzywal go ktos moze?
Do zatuszowania uzywam w raz korektor maybelline a raz max factora pan stick.Na to daje puder rozswietlajacy w kulkach firmy APC.
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 08:57   #438
MARONE
Raczkowanie
 
Avatar MARONE
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 144
Dot.: cienie pod oczami

Ja polecam jeszcze zel pod oczy firmy IWOSTIN,można go kupić tylko w aptekach i jest taniusieńki-ok.25zl.Polecila mi go dermatolog,bo niestety mam troszke problemów ze skórą wokól oczu.Żel bardzo fajnie rozjaśnia cienie,szybko sie wchlania i nie walkuje(jak niektóre żele).Ja używam go i na noc i pod makijaż,tyle ze kiedy już wniknie w skóre,pokrywam go niewielką ilością kremu nawilżającego.Wtedy wszystkie kosmetyki kolorowe idealnie się przyjmują.
Kremu ziaji używalam,wogóle bardzo chwalę te kremy.Polecam jako kosmetyk dodatkowy,ale cudów to on nie zdziala.
MARONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 09:41   #439
aga_gusia
Raczkowanie
 
Avatar aga_gusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 177
Dot.: cienie pod oczami

Ja tez juz wyprobowalam w swoim zyciu tyle kremow na siniaki ze masakra i nic mi one nie dawaly oprocz tego ze strasznie mnie szczypaly oczy! Poszlam kiedys z tym do dermatologa i pani mi powiedziala ze nigdy sie tego nie pozbede bo mam taka "urode" (hehe ladna mi uroda) moge jedynie je troche rozjasnic i przepisala mi jakas specjalnie robiona mac na zamowienie bo powiedziala ze to wszystko reklamowane jest nic nie warte!!! Szczerze mowiac to do konca nie wiem jaka jest ta masc to uzywalam jej jakies 2 tygodnie i tak jakos zapomnialam o nim na pare dni i tak uzywalam tego kremu z przerwami (denerwowal mnie to strasznie brudzil mi poduszke i wlosy mi sie kleily od niego)! Troszke bylo roznicy jak go uzywalam a pozatym jest bardzo tlusty dlatego mozna bylo go uzywac tylko na noc i nie wysuszal skory.
aga_gusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 21:07   #440
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez kaczina
zastanawiam sie teraz czy nie kupic z ziaji kremu 100% pielegnacji w takim czerwonym opakowaniu. Uzywal go ktos moze?
.
nic nie dał, a jedynie oczy mnie bardzo po nim piekły :/
ale wiadomo każdy jest inny, wiec możesz spróbować, drogi nie jest
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 22:13   #441
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: cienie pod oczami

Mi bardzo pomaga krem pod oczy Soraya kuracja dotleniajaca. Smaruje na noc, rano nie ma ani sladu cieni czy workow aa poza tym spie przy otwartym oknie duzo to daje
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 22:15   #442
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: cienie pod oczami

Ja używam kremu cernor od jakiegoś miesiąca i nie zauważyłam żadnej poprawy działania na zmarszczki też nie zauważyłam. Pocieszam się jedynie tym, że na opakowaniu pisze, że trzeba stosować około 4 miesiące. Troche się też wałkuje. Spodziewałam się czegoś lepszego. Wcześniej używałam żelu dermica preventi i chyba coś dał, bo jak przestałam to since wydawały się bardziej widoczne Używam korektora loreal touche magique i byłam bardzo zadowolona, ale ostatnio chyba się popsuł
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:38   #443
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dołki pod oczami

Mam taki problem. Od jakiegoś czasu zauważyłam dołki pod oczami. Może nie dokładnie pod oczami. Nie chodzi mi o worki pod oczami czy jakieś sińce, ale pod workami pod oczmi mam dwie takie kreski, wgłębienia jakby podkrążone oczy ale bliżej policzków. Wcześniej miewałam to kiedy się nie wysypiałam a teraz mimo wyspania pozostają mi takie dziwne wgłębienia, których nie mogę ani zatuszować ani nic... Jak emu zapobiegać lub względnie jak to tuszować..???
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 05:56   #444
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Dołki pod oczami

równiez czekam na rady bo tez mam takie dołki dotam ze mam 25 lat i bardzo duzo kozystałam z solarium przypuszczam ze to moze byc powodem
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 11:22   #445
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Dołki pod oczami

podpinam sie
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 12:05   #446
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Dołki pod oczami

i nikt nam niedoradzi co mamy zastosowac?
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:10   #447
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Dołki pod oczami

kosmetyczka nie jestem ale coz poradzic... spanie przy otwartym oknie ( nie po 5 godzin czy jeszcze krocej, im dluzej sie spi tym lepsza cera) do tego polecam krem pod oczy Soraya Kuracja Dotleniajaca
No i przystopowac z solarka, bo nic dobrego z tego nie wynika
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:30   #448
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Dołki pod oczami

Cytat:
Napisane przez maszka5
i nikt nam niedoradzi co mamy zastosowac?
Ja bym poradziła, ale nie rozumiem za bardzo Twojego opisu. Dla mnie to po prostu zwyczajne cienie, a jak sobie z nimi poradzić, pisano na tym forum setki razy. Dużo wody, więcej snu i świeżego powietrza, kremy z wit C i K, dobry korektor...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 01:00   #449
kefira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: krem na cienie pod oczami

Polecam krem Nivea anti-cernes, odkrylam go w Belgii, ale w Polsce tez go widzialam.(Maly niebieski sloiczek) Od zawsze mialam koszmarne cienie pod oczami, ale po regularnym stosowaniu (codziennie rano i wieczorem) praktycznie zniknely, nie musze juz uzywac korektora. Naprawde "goraco" polecam.
kefira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 02:01   #450
kefira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: cudo na cienie pod oczami

Swietny jest tez nievea anti-cernes (maly niebieski sloiczek) ok 50 zl Od zawsze mialam koszmarne cienie pod oczami po regularnym stosowaniu nie musze juz uzywac korektora...
kefira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.