Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 13:17   #1
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491

Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?


Chciałabym zmienić bank, obecnie jestem w PKO i nie jestem zadowolona. Jakie konto polecacie? Takie bez ukrytych kosztów. Nie mam zbyt dużych wpływów na konto, ok. 1500 miesięcznie, chciałabym mieć darmowe przelewy i kartę debetową (żeby móc płacić kartą przez internet), no i wypłaty ze wszystkich bankomatów za darmo. Jakie konto byście polecały?
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 13:39   #2
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Polecam zwykłe konto Direct w ING. Nie płacisz nic - za otwarcie, prowadzenie, transakcje, przelewy, wypłaty ze wszystkich bankomatów, konto online - zero kosztów.
Jedynie jak nie masz transakcji kartą powyżej 100zł miesięcznie, to pociągają 7zł z konta (ale jeszcze mi się tak nie zdarzyło).
Konto online ma fajne dodatkowe funkcje - np finansometr
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 13:44   #3
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Polecam zwykłe konto Direct w ING. Nie płacisz nic - za otwarcie, prowadzenie, transakcje, przelewy, wypłaty ze wszystkich bankomatów, konto online - zero kosztów.
Jedynie jak nie masz transakcji kartą powyżej 100zł miesięcznie, to pociągają 7zł z konta (ale jeszcze mi się tak nie zdarzyło).
Konto online ma fajne dodatkowe funkcje - np finansometr
Potwierdzam... posiadam to konto już dobre kilka miesięcy i naprawdę jestem zadowolona. Moja mama też miała w PKO długie lata, ale jak poleciłam jej ING to tam otworzyła konto i nie żałuje.
Jednak od lutego klienci zakładający to konto by nie płacić za kartę muszą dokonać transakcji za 200 zł, a nie 100 zł jak kiedyś.
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 13:52   #4
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Fajny jest mbank, wyplaty z 4 roznych bankomatow, które sa w każdej galerii, darmowe konto, jak dla mnie ok

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2016-05-10 o 22:45
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 14:02   #5
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Ja polecam BZ WBK. Konto <30. Za konto nic nie płacisz, jeśli masz wpływ w miesiącu min. 1000 zł. i raz zapłacisz kartą w sklepie na dowolną kwotę, nawet za gumy do żucia.
Jeśli chodzi o darmowe bankomaty, to oczywiście swoje są darmowe, a jeśli chcesz mieć wszystkie, to co miesiąc 5 zł to kosztuje, ale mi tam wszystkich bankomatów nie trzeba, więc nic nie płacę
__________________










Edytowane przez Myszka_83
Czas edycji: 2013-03-15 o 14:09
Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 14:19   #6
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

A nie ma jakiegoś konta, żeby nie trzeba było WCALE płacić kartą? I żeby przelewy internetowe za darmo były. I z konta rodziców (PKO) na moje też żeby za darmo.
Niedługo czeka mnie wybór konta i totalnie nie wiem, gdzie iść. A babka na PP oczywiście tylko dyktuje definicje do wkucia, polskie szkolnictwo Na kilkukrotną prośbę, żeby pozapraszać na lekcje przedstawicieli różnych banków reaguje: "Dobrze, dobrze" i nic.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
Ja polecam BZ WBK. Konto <30. Za konto nic nie płacisz, jeśli masz wpływ w miesiącu min. 1000 zł. i raz zapłacisz kartą w sklepie na dowolną kwotę, nawet za gumy do żucia.
Jeśli chodzi o darmowe bankomaty, to oczywiście swoje są darmowe, a jeśli chcesz mieć wszystkie, to co miesiąc 5 zł to kosztuje, ale mi tam wszystkich bankomatów nie trzeba, więc nic nie płacę
A jak z przelewami? Internetowymi i z innego banku?
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 14:25   #7
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
A jak z przelewami? Internetowymi i z innego banku?
Przelewy internetowe oczywiście za darmo, a z innego banku to nie wiem, o co chodzi, ale to już chyba kwestia innych banków. Ja, w każdym razie za nic nie płacę
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 14:44   #8
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
Przelewy internetowe oczywiście za darmo, a z innego banku to nie wiem, o co chodzi, ale to już chyba kwestia innych banków. Ja, w każdym razie za nic nie płacę
W sensie, że międzybankowe przelewy - z rodziców konta (PKO) na moje

W zasadzie doszłam do wniosku, że to przecież przelew internetowy Nie było pytania.
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 15:39   #9
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Ja polecam mbank konto internetowe. Ja mam i przelewy sa za darmo i inne uslugi. 2 zl płace za karte jezeli nie wydam 100 zl(przelewy na allegro sie nie licza do tego)
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 15:46   #10
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Ja mam inteligo i przy płatnościach 100 zł kartą nic nie płacę.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 18:02   #11
annonim
Rozeznanie
 
Avatar annonim
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 982
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
W zasadzie doszłam do wniosku, że to przecież przelew internetowy Nie było pytania.

Ale Ty nic nie płacisz za to, że ktoś Ci pieniądze przeleje - niezależnie od tego, z jakiego banku
__________________
Twoje ramiona – nie kruszące się ciasto
Nie pachną miętową maścią
Ja w twoich ramionach – nieistotny dysonans...
annonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 18:24   #12
ok132
Raczkowanie
 
Avatar ok132
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 94
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

ooo też polecam ING Konto mam już kilka lat, i nigdy nie zapłaciłam za nie ani złotówki No i wszystkie bankomaty/wpłatomaty za darmo i ten Marek Kondrat...
Równolegle do konta takiego zwykłego (Direct bodajże) dostajesz konto oszczędnościowe (z którego nie musisz korzystać, ale warto), dość wysoko oprocentowane, dodatkowa zaleta
A co do wspomnianego wyżej mBanku - moja koleżanka już prawie pół roku wykłóca się o jakieś zaległe prowizje, miała sporo problemów, chciała przenieść konto - jeszcze większe problemy robili.
ok132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 18:36   #13
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;39788227]Ja polecam mbank konto internetowe. Ja mam i przelewy sa za darmo i inne uslugi. 2 zl płace za karte jezeli nie wydam 100 zl(przelewy na allegro sie nie licza do tego)[/QUOTE]
tez to polecam, tanio, do tego fajne usługi, wszystko tez szybko sie załatwia
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 18:39   #14
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
Ja polecam BZ WBK. Konto <30. Za konto nic nie płacisz, jeśli masz wpływ w miesiącu min. 1000 zł. i raz zapłacisz kartą w sklepie na dowolną kwotę, nawet za gumy do żucia.
Jeśli chodzi o darmowe bankomaty, to oczywiście swoje są darmowe, a jeśli chcesz mieć wszystkie, to co miesiąc 5 zł to kosztuje, ale mi tam wszystkich bankomatów nie trzeba, więc nic nie płacę
nie trzeba mieć takich wpływów, wystarczy zaplecenie kartą raz na miesiąc, nic poza tym
i chyba nie istnieje konto gdzie NAPRAWDĘ wszystko jest za darmo, zawsze jest jakiś haczyk, czasem mało wymagający, ale to już trzeba samemu wybrać, bo dla jednego może być problemem mieć transakcje na min 100zł w miesiącu, a komuś innemu może przeszkadzać, że w wbk można tylko z własnych bankomatów za darmo wybierać pieniądze
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 18:45   #15
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

mBank ,

Plusy
-za darmo prowadzenie konta , karta , przelewy. Za 5 zł możesz mieć za darmo wypłaty z każdego bankomatu , chociaż w moim mieście na każdym rogu są euronet, cash4you , bz wbk więc nie wykupilam tej opcji. Wplatomat też mam bardzo blisko , ale z niego nie korzystam.

-Do tego możesz sobie założyć kilka subkont , które można nazwać , np. Wakacje i odkładać tam pieniądze na wycieczkę.

-Między rachunkami mbank pieniądze się pojawiają odrazu .

-Za granicą nigdy nie miałam problemu z płaceniem karta czy wypłata z bankomatu , a korzystałam z niej także poza UE i był całkiem dobry przelicznik.

-Jeżeli chodzi o płatności przez internet to nigdzie nie miałam problemu , nawet jak placilam za bilet w locie.

-Jest sporo promocji dla nowych klientów, więc jak zalozysz będziesz miała jakieś dodatkowe benefity .

-Jest funkcja msaver , indywidualnie sobie ustalasz jak chcesz oszczędzać, mi stała kwotę pobiera co miesiąc z konta.

-wszystko załatwiane w necie albo telefonicznie

Minusy

-nie w każdym mieście jest wplatomat

-nie ma stacjonarnych oddzialow , operowanie większą kwota jest kłopotliwe

- konsultanci telefoniczni są okropni , raz na parę miesięcy dzwonią i próbują wepchnac ubezpieczenie lub kartę kredytową. Dzwonia z nieznanego i jak nie odbierasz to dzwonią np 10 razy w ciągu dnia , aż do skutku. Przez telefon są nie do zbycia , 10 razy pytają się dlaczego nie chce ubezpieczenia , karty nowej , wypłaty ze wszystkich bankomatów itd przez 15 min

- jeżeli w sytuacji kryzysowej wyplacisz nie ze swojego bankomatu pobierają opłatę 5 zł




Reasumując , bank dobry dla młodych ludzi , którzy nie operują jeszcze zbyt dużą kasą Miałam konto w Inteligo pko bp i w deutsche bank , obecnie mbank najbardziej mi odpowiada. Ma aplikację dla androida
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 19:34   #16
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Chciałabym zmienić bank, obecnie jestem w PKO i nie jestem zadowolona. Jakie konto polecacie? Takie bez ukrytych kosztów. Nie mam zbyt dużych wpływów na konto, ok. 1500 miesięcznie, chciałabym mieć darmowe przelewy i kartę debetową (żeby móc płacić kartą przez internet), no i wypłaty ze wszystkich bankomatów za darmo. Jakie konto byście polecały?
eurobank, nie tylko wszystko co wyżej, ale masz dobre oprocentowanie za środki na koncie.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 20:03   #17
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez annonim Pokaż wiadomość

Ale Ty nic nie płacisz za to, że ktoś Ci pieniądze przeleje - niezależnie od tego, z jakiego banku
Wieeem, chodziło mi o to, żeby rodzice nie musieli za taki przelew dodatkowo płacić (coś mi się obiło o uszy, że rodzice brata koleżanki, jak mu przelewają, to ponoszą dodatkowe opłaty).
I trochę pomieszałam, bo to przecież zwykły przelew Także tego pytania nie było, to ja pomieszałam.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość

- konsultanci telefoniczni są okropni , raz na parę miesięcy dzwonią i próbują wepchnac ubezpieczenie lub kartę kredytową. Dzwonia z nieznanego i jak nie odbierasz to dzwonią np 10 razy w ciągu dnia , aż do skutku. Przez telefon są nie do zbycia , 10 razy pytają się dlaczego nie chce ubezpieczenia , karty nowej , wypłaty ze wszystkich bankomatów itd przez 15 min
A cała reszta brzmiała tak pięknie
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 20:23   #18
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
- konsultanci telefoniczni są okropni , raz na parę miesięcy dzwonią i próbują wepchnac ubezpieczenie lub kartę kredytową. Dzwonia z nieznanego i jak nie odbierasz to dzwonią np 10 razy w ciągu dnia , aż do skutku. Przez telefon są nie do zbycia , 10 razy pytają się dlaczego nie chce ubezpieczenia , karty nowej , wypłaty ze wszystkich bankomatów itd przez 15 min
Ciężko się rozłączyć? Serio, ja albo mówię, że nie jestem zainteresowana (jak MIMO TO próbują mnie zapoznać z ofertą to się rozłączam), albo w ogóle po przedstawieniu się rozłączam połączenie, to samo z operatorem. Uwaga! Oni nie oddzwaniają

Ja też mam mBank, mam doświadczenie z BPH i PKO BP oraz millenium - dla mnie to mBank jest najłatwiejszy i najprzyjemniejszy, szczególnie jeśli chodzi o możliwość dokonywania przelewów (mi się to często zdarza). Wysyłam przelew, na telefon przychodzi kod, wpisuję i poszło. Za to w BPH trzeba było rejestrować jakiś certyfikat, i uwaga - na każdym komputerze od nowa! Czyli nici z robienia przelewów w pracy. PKO BP miał kody do zdrapywania, nie wiem jak teraz, ale kiedyś praktycznie nie było możliwe robienie przelewów w podróży. W millenium było podobnie do mBanku, ale tak wyszło, że zrezygnowałam po likwidacji lokaty. Polecam mBank zdecydowanie.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 20:46   #19
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Od kilku lat mam Inteligo i sobie chwalę
Nic nie płacę za konto, za kartę też (przy płatnościach kartą za 100 zł w miesiącu, ale dla mnie to jedno cotygodniowe wyjście na zakupy do marketu), do przelewów zamiast zdrapek są jednorazowe kody sms, a z wypłatami nie ma problemu, bo żaden bank nie ma tylu bankomatów co PKO.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 21:04   #20
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ciężko się rozłączyć? Serio, ja albo mówię, że nie jestem zainteresowana (jak MIMO TO próbują mnie zapoznać z ofertą to się rozłączam), albo w ogóle po przedstawieniu się rozłączam połączenie, to samo z operatorem. Uwaga! Oni nie oddzwaniają

Ja też mam mBank, mam doświadczenie z BPH i PKO BP oraz millenium - dla mnie to mBank jest najłatwiejszy i najprzyjemniejszy, szczególnie jeśli chodzi o możliwość dokonywania przelewów (mi się to często zdarza). Wysyłam przelew, na telefon przychodzi kod, wpisuję i poszło. Za to w BPH trzeba było rejestrować jakiś certyfikat, i uwaga - na każdym komputerze od nowa! Czyli nici z robienia przelewów w pracy. PKO BP miał kody do zdrapywania, nie wiem jak teraz, ale kiedyś praktycznie nie było możliwe robienie przelewów w podróży. W millenium było podobnie do mBanku, ale tak wyszło, że zrezygnowałam po likwidacji lokaty. Polecam mBank zdecydowanie.

Nie potrafię się rozlaczyc , tak zostałam wychowana i przez 15 min powtarzam nie dziękuje :P

Apropo oprocentowania , w mbanku jest , na msaver i koncie oszczednosciowym , ale dostaje takie małe sumy , ze nie zwracam uwagi .
Za to kilka razy zakladalam lokaty przez internet , żeby nie roztrwonic przyplywu gotówki
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 21:20   #21
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
nie trzeba mieć takich wpływów, wystarczy zaplecenie kartą raz na miesiąc, nic poza tym
i chyba nie istnieje konto gdzie NAPRAWDĘ wszystko jest za darmo, zawsze jest jakiś haczyk, czasem mało wymagający, ale to już trzeba samemu wybrać, bo dla jednego może być problemem mieć transakcje na min 100zł w miesiącu, a komuś innemu może przeszkadzać, że w wbk można tylko z własnych bankomatów za darmo wybierać pieniądze
Nie trzeba mieć wpływów do 26 lat, a powyżej tego wieku trzeba, bo inaczej 7 zł. A że ja mam już więcej niż 26 to muszę mieć takie wpływy
Pewnie, nigdzie nie ma wszystkiego za darmo
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 21:55   #22
JohnLena
Zadomowienie
 
Avatar JohnLena
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 474
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
mBank ,

Plusy
-za darmo prowadzenie konta , karta , przelewy. Za 5 zł możesz mieć za darmo wypłaty z każdego bankomatu , chociaż w moim mieście na każdym rogu są euronet, cash4you , bz wbk więc nie wykupilam tej opcji. Wplatomat też mam bardzo blisko , ale z niego nie korzystam.

-Do tego możesz sobie założyć kilka subkont , które można nazwać , np. Wakacje i odkładać tam pieniądze na wycieczkę.

-Między rachunkami mbank pieniądze się pojawiają odrazu .

-Za granicą nigdy nie miałam problemu z płaceniem karta czy wypłata z bankomatu , a korzystałam z niej także poza UE i był całkiem dobry przelicznik.

-Jeżeli chodzi o płatności przez internet to nigdzie nie miałam problemu , nawet jak placilam za bilet w locie.

-Jest sporo promocji dla nowych klientów, więc jak zalozysz będziesz miała jakieś dodatkowe benefity .

-Jest funkcja msaver , indywidualnie sobie ustalasz jak chcesz oszczędzać, mi stała kwotę pobiera co miesiąc z konta.

-wszystko załatwiane w necie albo telefonicznie

Minusy

-nie w każdym mieście jest wplatomat

-nie ma stacjonarnych oddzialow , operowanie większą kwota jest kłopotliwe

- konsultanci telefoniczni są okropni , raz na parę miesięcy dzwonią i próbują wepchnac ubezpieczenie lub kartę kredytową. Dzwonia z nieznanego i jak nie odbierasz to dzwonią np 10 razy w ciągu dnia , aż do skutku. Przez telefon są nie do zbycia , 10 razy pytają się dlaczego nie chce ubezpieczenia , karty nowej , wypłaty ze wszystkich bankomatów itd przez 15 min

- jeżeli w sytuacji kryzysowej wyplacisz nie ze swojego bankomatu pobierają opłatę 5 zł




Reasumując , bank dobry dla młodych ludzi , którzy nie operują jeszcze zbyt dużą kasą Miałam konto w Inteligo pko bp i w deutsche bank , obecnie mbank najbardziej mi odpowiada. Ma aplikację dla androida
zgadzam się, mbank bardzo dobry
__________________

Я свободен, словно птица в небесах,
Я свободен, я забыл, что значит страх.




Sowa, córka piekarza
JohnLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 22:02   #23
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Jak kilka przedmówczyń polecam ekonto w mBanku. Sama korzystam od prawie 7 lat i nie mam się do czego przyczepić
Nie polecam za to konta w Banku Zachodnim WBK, mój TŻ ma tam konto (nie wiem jakie dokładnie, możliwe, że <30) i może wypłacać pieniądze bez prowizji tylko w bankomatach WBK.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 23:21   #24
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

mam konto w mBanku od 5-6 lat i nigdy żaden konsultant do mnie nie dzwonił..

i dodam do mBanku nieobowiązkową ale wg mnie ważną opłatę za ubezpieczenie karty -1,70zł na miesiąc..

ale zdecydowanie polecam.. np jak nie masz dostępu do neta a chcesz doładować tel to wysylasz smsa i ci pobiera kase z konta i doladowuje tel..
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 00:50   #25
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Do mnie przez ostatnie cztery lata dzwonili z mBanku dwa razy: z pytaniem czy chcę włączyć wypłaty ze wszystkich bankomatów za 5zł (chciałam) i czy chcę mSavera (też chciałam). Fajnie, wygodnie, naprawdę polecam
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 07:52   #26
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Czytam ten wątek i już jestem w 90% zdecydowana na mBank (po cichu liczę, że nie będą dzwonić, bo też nie lubię się od razu rozłączać, bo mi szkoda tych, co dzwonią, taka praca, też im nie jest przyjemnie).
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 07:58   #27
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Do mnie z mBanku dzwonili raz a mam konto kilka lat, także nie ma reguły
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 08:11   #28
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Do mnie z mBanku dzwonili raz a mam konto kilka lat, także nie ma reguły
Do mnie dzwonili ze 3-4 razy przez prawie 7 lat, ze trzy razy pytali, czy chcę kartę kredytową, a raz, czy chcę jakieś ubezpieczenie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 08:43   #29
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Do mnie z mBanku dzwonią często. To moje poboczne konto, na którym rzadko trzymam kasę, ale jak tylko jest jakiś ruch na koncie to dzwonią. Średnio to tak raz na 2 lub 3 miesiące.

Normalnie mam konto w BZ WBK. Mam jeszcze na jakiś starych zasadach <30. Nie płacę kompletnie za nic. Wszystkie przelewy za darmo, nie muszę mieć wpływów, żadnych opłat. Jestem zadowolona
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 10:11   #30
Karolablue
Raczkowanie
 
Avatar Karolablue
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Od kilku dobrych lat mbank.

A na konsultantów no cóż, moja pierwsza praca to była infolinia, oni mają ciężar rozmowy przerzucić na Twoją stronę, przepychają go pytaniem otwartym. Oni są specjalnie szkoleni, żebyś to Ty miała problem z rozłączeniem a nie oni. Nie ma co się przejmować, jak grzecznie nie rozumieją, to trzeba zrzucać i tyle. Im za rozmowy z Tobą płacą, Tobie za Twój zmarnowany czas nie
Karolablue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 15:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.