Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-11, 12:22   #1
Sziszimoraa
Raczkowanie
 
Avatar Sziszimoraa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 129
Wink

Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?


Witam
Chciałabym sobie zafundować soczewki circle lenses (soczewki powiększające oczy) .Dla tych co nie wiedzą jak wyglądają soczewki typu circle lenses zamieszczam zdjęcie. Niestety nie są dostępne w Polsce więc muszę je sprowadzić z zagranicy ;<. Boję się, że kupie jakiś bubel. Czy możne któraś z was je ma ? Jakie są wasze doświadczenia z nimi? Czy dobrze się noszą? Jakie sklepy internetowe polecacie aby je nabyć? I jest jeszcze jedno najważniejsze obecnie noszę okulary ( mam krótkowzroczność). Kilka dni temu byłam u okulisty aby przebadać się czy mogę nosić soczewki ( i nie ma przeciwskazań ;>) Przyznam szczerze, że soczewki kupuję tylko ze wzgędu na ich wygląd i to, że mega powiększają oczy. Zastanwiam się jak powinnam je kupić czy kupić soczewki "zerówki" i nosić razem z okularami? Czy może kupić od razu soczewki korekcyjne na moją wadę wzroku? Prosszę pomóżcie circle lens.jpg

tumblr_lof4afbwzg1qeghsso1_500_large.jpg

118771722-1.jpg
Sziszimoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 12:37   #2
AnetaChan
Rozeznanie
 
Avatar AnetaChan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 515
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Ja swoje kupiłam w sklepie internetowym GeoOptica, ale nie wiem czy jeszcze mają ten model. Aktualnie mam bardzo podobne tylko nazywają się jakoś inaczej. Obie pary kupiłam korekcyjne (koło -2.0D) i zdawały egzamin
AnetaChan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 19:25   #3
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Jak i tak chcesz nosić soczewki to moim zdaniem bez sensu męczyć się jednocześnie z okularami i lepiej kupić po prostu soczewki korekcyjne
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 21:59   #4
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Link do Allegro (powiększają tęczówkę oka):
http://allegro.pl/ShowItem2.php/item...drozelowe-para
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 16:19   #5
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Słyszałyście może o takich soczewkach ale torycznych? Bardzo mi się podobają ale mam astygmatyzm, a noszenie ich pod okularami jest bez sensu bo ani nie będzie ich widać ani moje oczy nie odpoczną od soczewek, które i tak noszę...
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 01:44   #6
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Cytuję, co przeczytałam na temat noszenia takich soczewek:

" Jest ogromny problem z dostaniem soczewek dla dalekowidzów i astygmatyków. Na nieszczęście jestem jednym i drugim, co nie przeszkodziło mi w wypróbowaniu cirlce lens ^^
Moja uwaga: przy oku astygmatyka soczewka PRZESUWA SIĘ i nie trzyma się oka, czego efekt wizualny jest potworny, bo wygląda się jakby się miało 3 tęczówki i zeza )".
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 09:53   #7
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
Cytuję, co przeczytałam na temat noszenia takich soczewek:

" Jest ogromny problem z dostaniem soczewek dla dalekowidzów i astygmatyków. Na nieszczęście jestem jednym i drugim, co nie przeszkodziło mi w wypróbowaniu cirlce lens ^^
Moja uwaga: przy oku astygmatyka soczewka PRZESUWA SIĘ i nie trzyma się oka, czego efekt wizualny jest potworny, bo wygląda się jakby się miało 3 tęczówki i zeza )".
Dziękuję
No tak, moje normalne soczewki też się przesuwają na oku, chociaż nie jestem pewna czy w niewielkim stopniu czy ja już po prostu tego nie zauważam bo na początku noszenia co chwilę musiałam ruszać okiem, żeby soczewka wróciła na miejsce a teraz tylko czasami widzę mniej ostro.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 20:57   #8
sztukakamuflazu
Raczkowanie
 
Avatar sztukakamuflazu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
Link do Allegro (powiększają tęczówkę oka):
http://allegro.pl/ShowItem2.php/item...drozelowe-para
z allegro to bym uwazała, bo sprzedaja Circle Lenses takiej jakosci jak u nas w kioskach mozna bylo kupic soczewki..
w Azji te podrobki mozna kupic za grosze a ludzie sprzedaja je za kokosy..lepiej kupic w sklepie stacjonarnym normalne albo u zaufanego sprzedawcy
sztukakamuflazu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:25   #9
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Wiadomo, nie ma to jak "autoryzowane" salony, ale kupując na Allegro zawsze sprawdzam, czy dany Allegrowicz ma same pozytywne opinie (zwłaszcza oceny zgodności z opisem) i ich ilość.
Nigdy nie zakupię nic u nikogo, gdy ma sprzedane coś co oferuje poniżej 100 szt i musi być to poparte komentarzami.
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 16:44   #10
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Dzisiaj przyszły moje pierwsze circle lens z alle... Są przśliczne, powiększają, a kolor dobrany idealnie, nie odróżnia się od mojego naturalnego Niestety to moje pierwsze doświadczenie z soczewkami jakimikolwiek, i o ile udało mi się je założyć i zdjąć bez problemów, to na lewym oku czułam cały czas coś jakby tarcie pod powieką i po godzinie musiałam zdjąć.

Mam nadzieję, że się przyzwyczaję. Miał ktoś tak? Czy ten efekt minie?
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 20:32   #11
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszły moje pierwsze circle lens z alle... Są przśliczne, powiększają, a kolor dobrany idealnie, nie odróżnia się od mojego naturalnego Niestety to moje pierwsze doświadczenie z soczewkami jakimikolwiek, i o ile udało mi się je założyć i zdjąć bez problemów, to na lewym oku czułam cały czas coś jakby tarcie pod powieką i po godzinie musiałam zdjąć.

Mam nadzieję, że się przyzwyczaję. Miał ktoś tak? Czy ten efekt minie?
Byłaś u okulisty? Jeśli nie to koniecznie idź, nie można sobie ot tak kupić soczewek na all i nosić, chyba że Ci na oczach nie zależy....
To tarcie to pewnie bąbelek powietrza pod soczewką, albo oko musi się przyzwyczaić. Albo coś nie tak z soczewkami, nie wiadomo co oni tam w ogóle sprzedają.
O, albo masz suche oczy, bardzo niekomfortowa sprawa
__________________


Ćwiczę!

Edytowane przez Wenress
Czas edycji: 2013-06-06 o 20:33
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 21:57   #12
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Byłaś u okulisty? Jeśli nie to koniecznie idź, nie można sobie ot tak kupić soczewek na all i nosić, chyba że Ci na oczach nie zależy....
To tarcie to pewnie bąbelek powietrza pod soczewką, albo oko musi się przyzwyczaić. Albo coś nie tak z soczewkami, nie wiadomo co oni tam w ogóle sprzedają.
O, albo masz suche oczy, bardzo niekomfortowa sprawa
Nie, nie byłam, jedynie u optyka. Powiedział, że mogę nosić taki wymiar okazyjnie, max 6 h dziennie, ale ja i tak nie zamierzam ich używać częściej niż na jakieś okazje czy wyjścia.

Potem już mnie nie tarło, ale to czułam tylko pod powieką górną, myślę, że mam suche oczy, więc tym bardziej muszę być ostrożna.

Soczewki przyszły z ulotką firmową i są z atestem, firma należy do jakiejś grupy legalnych sprzedawców soczewek.
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 09:01   #13
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Podbijam
Wie ktoś może w jakim sklepie stacjonarnym można kupić takie soczewki? Nie mam wady wzroku, ale wolałabym skonsultować się wcześniej z optykiem
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 15:17   #14
rung
Przyczajenie
 
Avatar rung
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Witam : ) Przepraszam ze podbijam po tak dlugim czasie, ale moze jeszcze ktos bedzie szukal takich informacji !
Niestety nie slyszalam na razie o sklepie stacjonarnym w Polsce, ktory sprzedawalby takie soczewki. Na szczescie w wiekszosci sklepow internetowych mozna obejrzec zdjecia, jak dane soczewki wygladaja na oczach. Najcenniejsze pod tym wzgledem sa tzw. real photos, gdzie oczy modelek nie sa nadmiernie wysycone kolorem i poprawione na mnostwo innych sposobow : )
Jesli chodzi o soczewki toryczne (Toric Circle Lenses For Astigmatism) to mozna je kupic w Pinky Paradise. Jest to najwiekszy sklep internetowy oferujacy soczewki circle lens, takze najbardziej zaufany. Niestety wybor tego typu soczewek jest mniejszy, a ceny sa wyzsze ($50 za parę)
Jesli chodzi o inne soczewki, to w Pinky Paradise mozna zakupic soczewki plano oraz od -0,5 az do -10,0.
Moim ulubionym sklepem jest Solution Lens, oferuja oni jednak tylko soczewki plano. Ceny u nich sa nieco nizsze niz w PP, ale kazda wysylka jest darmowa - mozna sporo zaoszczedzic, biorac pod uwage ze koszt wysylki moze wyniesc tyle co cena jednej pary : )
Ponadto, w Solution Lens trwaja rozne swietne promocje, np. kup 2 pary a otrzymasz 1 gratis etc. oraz funkcjonuje konkurs w ktorym co miesiac mozna wygrac pare soczewek (nie wnoszac zadnych kosztow na poczatku! tzn nie trzeba kupowac tej pierwszej pary)
Dla zainteresowanych jest to strona : http://☠☠☠☠☠☠☠/uhZpY
Interesuje sie soczewkami circle lens od jakiegos czasu, wiec jesli ktoras z Pan chcialaby o cos zapytac postaram sie zawsze pomoc !! Np. jesli chodzi o porownanie i wybor producenta soczewek, dobor koloru soczewek do cery/wlosow. Pozdrawiam serdecznie wszystkich uzytkownikow!
__________________
~ rúng gin náam circle lens ~
www.rungginnaam.blogspot. com
mój blog o soczewkach 'circle lens', zapraszam !
rung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 05:46   #15
rung
Przyczajenie
 
Avatar rung
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszły moje pierwsze circle lens z alle... Są przśliczne, powiększają, a kolor dobrany idealnie, nie odróżnia się od mojego naturalnego Niestety to moje pierwsze doświadczenie z soczewkami jakimikolwiek, i o ile udało mi się je założyć i zdjąć bez problemów, to na lewym oku czułam cały czas coś jakby tarcie pod powieką i po godzinie musiałam zdjąć.

Mam nadzieję, że się przyzwyczaję. Miał ktoś tak? Czy ten efekt minie?
Mysle ze wystarczyloby przemyc troche plynem do soczewek, jesli soczewki zakladalas zbyt dlugo jakis pylek mogl tam przylgnac, zazwyczaj troche poleci lez i wszsystji wraca do normy. Ja czasem rzekrzecam palcem sczewke (taki obrot) i jakos latwiej mi sie to stabilizuje : ) mysle ze nie ma powodow do paniki, napisz jak tm z tymi Twoimi soczewskami ! caluski
__________________
~ rúng gin náam circle lens ~
www.rungginnaam.blogspot. com
mój blog o soczewkach 'circle lens', zapraszam !
rung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:13   #16
Sujeon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

http://m.allegro.pl/circle-lens-rocz...467520671.html
Właśnie pojawiły sie nowe soczewki tego typu na allegro ...a ja czekam na wypłata... ale już bym zamówiła ...wysłałam maila do sprzedawcy i podobno to próba...ponieważ mają o wiele więcej modeli i kolorów... prosze.... już nie moge sie doczekać
Sujeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 15:13   #17
Sujeon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

http://allegro.pl/soczewki-kolorowe-...473894444.html

tu znalazłam stronkę.

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

http://allegro.pl/soczewki-kolorowe-...473894444.html
Sujeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 17:20   #18
mayuyu
Przyczajenie
 
Avatar mayuyu
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Wie ktoś może, gdzie można takie soczewki kupić w Warszawie, nie przez internet?
Widzę komentarze, że w sklepach stacjonarnych brak, ale jako, że posty są sprzed roku-dwóch, to pomyślałam, że mogło się coś zmienić.
mayuyu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 15:07   #19
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Cytat:
Napisane przez mayuyu Pokaż wiadomość
Wie ktoś może, gdzie można takie soczewki kupić w Warszawie, nie przez internet?
Widzę komentarze, że w sklepach stacjonarnych brak, ale jako, że posty są sprzed roku-dwóch, to pomyślałam, że mogło się coś zmienić.
Nie ma ich w Polsce stacjonarnie, jedynie przez internet .
Najlepiej poczytać na stronach dla cosplayerów, tam jest dużo informacji o sklepach, zakładaniu, przechowywaniu itd.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 23:33   #20
mayuyu
Przyczajenie
 
Avatar mayuyu
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Dzięki za odpowiedź. W końcu zdecydowałam się na zakupy z Pinky Paradise - mają teraz darmową wysyłkę na cały świat
mayuyu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 14:43   #21
monalisagirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Ja polecam Optyk Rozmus - mają duży wybór i stronę po polsku (rzecz jasna Wysyłka trwa 1 dzień, bo to Polska.
monalisagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 18:49   #22
Ewa2501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Soczewki Circle Lenses ? Gdzie kupić ?

Hej
Szukam osoby, która pomogłaby mi w zakupie soczewek circle lens, ponieważ nigdy nie zamawiałam z zagranicznych stron i jestem pełna obaw Czy ktoś chętny?
Ewa2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-13 19:49:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.