Psychiatra- cz 3 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-14, 05:52   #4111
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Psychiatra- cz 3

Witaj

Poniedzialek juz niedlugo, powodzenia!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 13:37   #4112
Ryska88
Rozeznanie
 
Avatar Ryska88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 734
Dot.: Odp: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Witaj

Poniedzialek juz niedlugo, powodzenia!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję, przyda się Już nie mogę się doczekać, aż psychiatra w końcu stwierdzi, że to nerwica, a nie milion innych chorób, które sobie wmawiam.
__________________
Kiedy się rodzimy potrafimy tylko żyć...
Ryska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 13:53   #4113
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Odp: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez Ryska88 Pokaż wiadomość
Dziękuję, przyda się Już nie mogę się doczekać, aż psychiatra w końcu stwierdzi, że to nerwica, a nie milion innych chorób, które sobie wmawiam.
Hahaha

Uwazaj, bo zaraz znajdzie sie tu ktos, kto powie, ze nerwice sobie wmawiasz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 14:16   #4114
Ryska88
Rozeznanie
 
Avatar Ryska88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 734
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Hahaha

Uwazaj, bo zaraz znajdzie sie tu ktos, kto powie, ze nerwice sobie wmawiasz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Okey, już się nie odzywam

Swoją drogą jestem ciekawa co mnie jeszcze czeka, jakie objawy jeszcze dojdą. 2 miesiące temu myślałam, że zawroty głowy to najgorsze co mnie spotkało, a tu proszę, kołatanie serca, biegunki, brak apetytu. Byle do poniedziałku...
__________________
Kiedy się rodzimy potrafimy tylko żyć...
Ryska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 15:22   #4115
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Hahaha

Uwazaj, bo zaraz znajdzie sie tu ktos, kto powie, ze nerwice sobie wmawiasz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 15:23   #4116
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 08:56   #4117
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Psychiatra- cz 3

Hey

Dziewczyny mam pytanie : czy jesli ciągle nasuwają mi się myśli o lęku to są to myśli z dziedziny natrętnych? Bo mam tak od nieszczesnej psychoterapii i od czwartku---sasiad z mieszkania na dole sie utopil w wannie a ja sie wystraszyłam bo nie słyszalam jeszcze na żywo żeby tak ktoś krzyczala.I lęk został oraz właśnie takie myśli o nim.

Ide jutro na wizyte u psychologzki ---indywidualna. Zobaczymy jak mi pojdzie i oby mi ta pani przypasowala.

Miłej niedzieli
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-18, 10:40   #4118
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Psychiatra- cz 3

o lękach się nie wypowiem, bo nic nie wiem, ale mocno ściskam, żeby z nową panią psycholog styknęło



mnie ostatnie podwojenie dawki elicei nic nie dało, jak było do dupy tak jest... paroksetyno welcome to, chyba... strasznie się boje nowego leku, początku zwłaszcza. może nie będzie tak źle jak na początku przygody z antydepresantami w ogóle. Mam nadzieję
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 11:08   #4119
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psychiatra- cz 3

natrętne myśli to takie myśli, które płynął wbrew twojej woli i powoduję dyskomfort psychiczny. Powtarzają się i powoduję wzrost napięcia psychicznego.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 11:08   #4120
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Psychiatra- cz 3

U mnie też nie ciekawie....
Ja chciałabym miec w koncu dziecko, ale co robie w tym kierunku? Ano to, ze czytam o psychozie poporodowej i depresji poporodowej, co oczywiscie odwleka decyzje o dziecku...
Mało tego mam nową fazę...zastanawiam się znowu czy to nie początki schizofrenii, tylko jeszcze nikt tego nie zauważył i tak w kółko macieju...
Makabryczna jestem, a i jeszcze te moje wybuchy złości...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 14:14   #4121
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Psychiatra- cz 3

U mnie na szczęście w porządku. Miałam w tym tygodniu kontrolę u psychiatry i zostajemy póki co na dawce Convulexu 2x300mg, a gdyby się nagle działo coś niepokojącego, to mam pozwolenie na zwiększenie dawki. Póki co jest dobrze, nawet minęły te paskudne mdłości.


Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
U mnie też nie ciekawie....
Ja chciałabym miec w koncu dziecko, ale co robie w tym kierunku? Ano to, ze czytam o psychozie poporodowej i depresji poporodowej, co oczywiscie odwleka decyzje o dziecku...
Mało tego mam nową fazę...zastanawiam się znowu czy to nie początki schizofrenii, tylko jeszcze nikt tego nie zauważył i tak w kółko macieju...
Makabryczna jestem, a i jeszcze te moje wybuchy złości...
Spokojnie, ja gdy zaszłam w ciążę byłam przerażona tym co będzie po porodzie i w trakcie ciąży, tym bardziej, że zachodząc w nią byłam w trakcie leczenia, a nagle musiałam odstawić leki. Nie będę oszukiwać, po porodzie miałam kilka bardzo ciężkich dni, byłam totalnie rozregulowana emocjonalnie, ale w gruncie rzeczy bałam się, że to będzie wyglądało gorzej.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-18, 14:16   #4122
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
natrętne myśli to takie myśli, które płynął wbrew twojej woli i powoduję dyskomfort psychiczny. Powtarzają się i powoduję wzrost napięcia psychicznego.
zgadzam sie, ale tez trzeba pamietac ze osoby z NN tez niektore mysli same prowokuja
takze sa i te co przychodza mimo woli- chocby skojarzenia jakies zle, ale i czesto osoba z Nn sama je prowokuje"sprawdzajac czy dana mysl wciaz dziala"bada ja

jest tez takie cos jak lęk przed lękiem, francuski pocalunek moze to to wiec jesli to swieza sprawa, a jestes wrazliwa osoba to myslisz o tym i troche sie tez nakrecasz - minie to troche czasu potrzeba
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 14:46   #4123
Ryska88
Rozeznanie
 
Avatar Ryska88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 734
Dot.: Psychiatra- cz 3

Ja nie rozumiem dlaczego rano czuję się dobrze, a gdy wypiję kawę robi się źle. To chyba przez wizytę w szpitalu, tam powiedziano mi,że wypukałam magnez kawą i przez to te problemy. Pewnie sama się nakręcam, bo nie wierzę, że od jednej kawy mogę mieć takie "jazdy". Na szczęście jutro już wizyta u psychiatry, oby pomógł Jak nie to nie wiem, chyba pójdę do prywatnego, bo dłużej tak nie wytrzymam
__________________
Kiedy się rodzimy potrafimy tylko żyć...
Ryska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 15:25   #4124
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Psychiatra- cz 3

Ryska ja po kaiwe tez mam jazdy... Nie pije jej teraz wcale.

Brook
nakrecam sie sama wlasnie... Dzis i wczoraj to sie czuje jak na poczatku gdy w to wpadlam i mialam nasilone bardzo objawy .
Myslisz zeby ziwkeszyc ten mobemid mimo wszytsko? Ja juz sama nie wiem przez to zle wchalnianie sie lekow jedna tableteke odbieram jakbym wziela z 5 --- jesli idzie o skutki uboczne.

Suvia dziekuje mam nadzieje ze moze wreszcie trafie na kogos konkretnego .

Dziewczyny i czy faktycznie leki u Was zadzialaly tak ze lęki minely? Ja mam teraz lęk ciagly.

Na forum o nerwicy lekowej wyczytalam ze efekt leczenia tabletkami jest znikomy. U mnie jest zaden.
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 15:51   #4125
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psychiatra- cz 3

ja miałam lęk uogólniony plus napady lękowe, biorę od 3 lat lerivon i mobemid. Leczenie zaczęło przynosić rezultaty długotrwałe po około półtora roku od rozpoczęcia terapii. Dodatkowo chodzę na psychoterapię, w tej chwili już drugą turę robię, to bardzo dużo daje. Prawidłowe leczenie to leki plus psychoterapia
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 15:57   #4126
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście w porządku. Miałam w tym tygodniu kontrolę u psychiatry i zostajemy póki co na dawce Convulexu 2x300mg, a gdyby się nagle działo coś niepokojącego, to mam pozwolenie na zwiększenie dawki. Póki co jest dobrze, nawet minęły te paskudne mdłości.




Spokojnie, ja gdy zaszłam w ciążę byłam przerażona tym co będzie po porodzie i w trakcie ciąży, tym bardziej, że zachodząc w nią byłam w trakcie leczenia, a nagle musiałam odstawić leki. Nie będę oszukiwać, po porodzie miałam kilka bardzo ciężkich dni, byłam totalnie rozregulowana emocjonalnie, ale w gruncie rzeczy bałam się, że to będzie wyglądało gorzej.

Aha, czyli nie było najgorzej???....Ja na samą myśl mam obstrukcję....Ale chciałabym byc mamusią, ale mam pietra przed psychozą poporodową albo depresją poporodową.

Zakonna, przeszły Ci napady głodu po mianserynie?
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2013-08-18 o 16:00
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 16:07   #4127
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psychiatra- cz 3

ja już przestałam przejmować się dietą, napady wilczego głodu, którego nie da się opanować skończyły się dość dawno temu. Niestety, nadal pozostał nadmierny apetyt i ogromna ochota na słodycze więc przestałam z tym walczyć.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 16:38   #4128
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
ja już przestałam przejmować się dietą, napady wilczego głodu, którego nie da się opanować skończyły się dość dawno temu. Niestety, nadal pozostał nadmierny apetyt i ogromna ochota na słodycze więc przestałam z tym walczyć.
Ja Ci powiem, że ja nie mam aż tak wielkiego apetytu na słodycze po mianserynie. Owszem jem słodycze, ale ....zawsze je lubiłam. Kurde mnie zastanawia to ciągłe przybieranie na wadze...wkurza mnie to.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 16:51   #4129
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psychiatra- cz 3

od czasu jak zaczęłam leczenie to nie dość, że przytyłam to jeszcze okazało się, że ani dieta ani ćwiczenia nie pomagają na tą nadwagę. Dlatego ja na razie zrezygnowała z tej walki z wiatrakami
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-18, 16:59   #4130
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
od czasu jak zaczęłam leczenie to nie dość, że przytyłam to jeszcze okazało się, że ani dieta ani ćwiczenia nie pomagają na tą nadwagę. Dlatego ja na razie zrezygnowała z tej walki z wiatrakami
ale czy waga ciągle rośnie? Czy doszła do pewnego etapu i stoi?
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 17:02   #4131
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Ja Ci powiem, że ja nie mam aż tak wielkiego apetytu na słodycze po mianserynie. Owszem jem słodycze, ale ....zawsze je lubiłam. Kurde mnie zastanawia to ciągłe przybieranie na wadze...wkurza mnie to.
po mianserynce niestety sa ataki glodu bo ona zwieksza apetyt.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Zakonna a lek uogolniony to taki lek ktory sie czuje caly czas? Bo ja taki mam teraz.
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 17:12   #4132
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
od czasu jak zaczęłam leczenie to nie dość, że przytyłam to jeszcze okazało się, że ani dieta ani ćwiczenia nie pomagają na tą nadwagę. Dlatego ja na razie zrezygnowała z tej walki z wiatrakami
też to zauważyłam. Nie rozumiem skąd ta waga się bierze. Przez ostatnie 2 tygodnie jadłam bardzo malutko, cwiczyłam, całkowicie odstawiłam słodycze. I co... ani grama mniej Jeszcze kilka miesięcy temu pracowałam na innym stanowisku- cały dzień na nogach, w ruchu. W ciągu dnia mało co jadłam a tyłam i tyłam. Na tych lekach po prostu nie da się schudnąć.
to samo mam z luszczycą, której wysypu dostałam po lekach- nic nie działa
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 17:21   #4133
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
też to zauważyłam. Nie rozumiem skąd ta waga się bierze. Przez ostatnie 2 tygodnie jadłam bardzo malutko, cwiczyłam, całkowicie odstawiłam słodycze. I co... ani grama mniej Jeszcze kilka miesięcy temu pracowałam na innym stanowisku- cały dzień na nogach, w ruchu. W ciągu dnia mało co jadłam a tyłam i tyłam. Na tych lekach po prostu nie da się schudnąć.
to samo mam z luszczycą, której wysypu dostałam po lekach- nic nie działa
No, ale w końcu waga stanęła w miejscu, tak?
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 17:32   #4134
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psychiatra- cz 3

francuski pocalunek, lęk uogólniony to taki, który odczuwa się cały czas bez powodu (nawet bez takiego absurdalnego powodu jak natrętne myśli). Ja to odczuwałam w formie takiego wewnętrznego napięcia, ciężaru w klatce piersiowej, stresu (takiego jak np przed egzaminem), ale bez powodu. Możesz sobie poczytać na necie więcej na ten temat.
A co do wagi to nie wiem czy moja się zatrzymała, ja się nie ważę (nie mam wagi) tylko oceniam przyrost tłuszczu po ciuchach. Ostatnio odpuściłam wszelkie ograniczenia w diecie bo byłam już bardzo psychicznie zmęczona tymi wyrzeczeniami bez efektów.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 17:50   #4135
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
No, ale w końcu waga stanęła w miejscu, tak?
tak, doszłam do 68,6kg i na razie stop. Gdy zaczynałam brać leki ważyłam 55kg. A moja normalna waga to 62kg.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 17:58   #4136
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
tak, doszłam do 68,6kg i na razie stop. Gdy zaczynałam brać leki ważyłam 55kg. A moja normalna waga to 62kg.
no właśnie ja też utyłam po mianserynie i to sporo. Przeszkadza mi to, źle się z tym czuję.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 18:53   #4137
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Odp: Psychiatra- cz 3

Czy którąś z was brała może mirtor?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 19:53   #4138
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Psychiatra- cz 3

dziewczyny, glupie pytanie ale- ile może kosztować w ogóle ta paroksetya? 10 mg powiedzmy, 30 tabletek? Myslicie, ze będzie duża różnica ceny w stosunku do elicei? Wiem, ze mogę tak po prostu iść do apteki i nie kupując takiego leku spytac tylko o cenę, ale będzie mi glupio
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 19:59   #4139
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
dziewczyny, glupie pytanie ale- ile może kosztować w ogóle ta paroksetya? 10 mg powiedzmy, 30 tabletek? Myslicie, ze będzie duża różnica ceny w stosunku do elicei? Wiem, ze mogę tak po prostu iść do apteki i nie kupując takiego leku spytac tylko o cenę, ale będzie mi glupio
zobacz na ☠☠☠☠☠☠☠. Akurat ceny leków refundowanych są wszędzie takie same.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

ehh doz .pl
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 20:22   #4140
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
dziewczyny, glupie pytanie ale- ile może kosztować w ogóle ta paroksetya? 10 mg powiedzmy, 30 tabletek? Myslicie, ze będzie duża różnica ceny w stosunku do elicei? Wiem, ze mogę tak po prostu iść do apteki i nie kupując takiego leku spytac tylko o cenę, ale będzie mi glupio
No nie gadaj, że będzie Ci głupio zapytać o cenę leku. Niczegogłupiego w tym nie widzę. Idziesz, pytasz o cenę i albo kupujesz, albo wychodzisz.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.