Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-20, 09:21   #1711
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Tak, nawet przy kupowaniu garniaka nie dostaje się go od razu w sklepie, przed oddaniem jest wysyłany na przeróbki. Jednak nie będę polecać sklepów, w których kupowaliśmy, bo za każdym razem pękło ponad tysiąc.
Z kolei szwagier jest fotografem ślubnym i potrzebuje kupować garniaki trochę częściej - z poświęceniem tarza się po podłodze, opiera o mury, ściany, tak że garniaki częściej mu się niszczą, a skoro musi kupować je częściej, to wychodzi z założenia, że nie będzie przecież przepłacać
Polecał nam sklep Lavard, zwłaszcza w okresie okołostudniówkowym robi sobie zapasy. My kupowaliśmy latem, jednak promocja "weselna" była nieduża, z 1300 na 1100 (jeśli dobrze pamiętam).
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 21:21   #1712
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Możecie polecić jakiś fajny sklep z materacami w krakowie lub okolicach?
Byłam w ikei, jysk, agacie, małych sklepach na zakopianskiej obok zakopianki.
Nigdzie nie bylo niedrogiego (~1k, juz calkiem max 1,5 za 160), naprawdę wygodnego materaca (miękki!), a przez neta to loteria, literka literce nierowna...
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 21:36   #1713
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakiś fajny sklep z materacami w krakowie lub okolicach?
Byłam w ikei, jysk, agacie, małych sklepach na zakopianskiej obok zakopianki.
Nigdzie nie bylo niedrogiego (~1k, juz calkiem max 1,5 za 160), naprawdę wygodnego materaca (miękki!), a przez neta to loteria, literka literce nierowna...
Na Kalwaryjskiej (w połowie ulicy, po tej samej stronie co Korona) -o ile dobrze pamiętam głównie mają firmę Koło. Przy okazji niedaleko jest też sklep na Wadowickiej (8, 10? z tyłu Bumy) - ale tam chyba drożej było. Ale można sobie w takich miejscach sprawdzić na żywo materac a potem ten model znaleźć w jakimś sklepie internetowym.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 08:19   #1714
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakiś fajny sklep z materacami w krakowie lub okolicach?
Byłam w ikei, jysk, agacie, małych sklepach na zakopianskiej obok zakopianki.
Nigdzie nie bylo niedrogiego (~1k, juz calkiem max 1,5 za 160), naprawdę wygodnego materaca (miękki!), a przez neta to loteria, literka literce nierowna...
Jak poprzedniczka wspomniała, sklep na Kalwaryjskiej.

Kupując weź poprawkę na temperaturę. Swój materac kupowałam jesienią, w sklepie było chłodno bi materac wydawał mi się twardy. W temperaturze w sypialni, czyli ok. 10°C wyższej niż wtedy w sklepie jest miękki. Dotyczy to zwłaszcza materacy piankowych, dostosowujacych się do kształtu ciała.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 08:42   #1715
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

a ja odwrotnie,poszukuje twardego materaca, byliśmy w koło jedynie i w sklepie w galerii Bronowice z materacami

jak znacie sklepy z porządnymi materacami, gdzie można wypróbować to będę wdzieczna za namiary Krk ale i Śląsk też może być
__________________

ℒℴѵℯ ..

Edytowane przez lianeska
Czas edycji: 2017-03-21 o 08:43
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 09:19   #1716
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
a ja odwrotnie,poszukuje twardego materaca, byliśmy w koło jedynie i w sklepie w galerii Bronowice z materacami

jak znacie sklepy z porządnymi materacami, gdzie można wypróbować to będę wdzieczna za namiary Krk ale i Śląsk też może być

My kupiliśmy materac wellpur jakoś w grudniu w sklepie Jysk i póki co jesteśmy bardzo zadowoleni


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 09:51   #1717
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
a ja odwrotnie,poszukuje twardego materaca, byliśmy w koło jedynie i w sklepie w galerii Bronowice z materacami

jak znacie sklepy z porządnymi materacami, gdzie można wypróbować to będę wdzieczna za namiary Krk ale i Śląsk też może być
My też twardego poszukujemy, ale coś nie możemy się zdecydować... Wszystkie wspomniane tu miejsca odwiedziliśmy. I jeszcze gdzieś w Modlniczce byliśmy w okolicach K'Witka. W Jysku bywają porządne przeceny. Podobno gdzieś na Azorach jest jakiś niepozorny dobry sklep.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 10:22   #1718
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

właśnie trudno o twardy, jeszcze w mani spania byliśmy w katowicach ale tez takie sobie te materace..z jyska nie chcę, słyszałam słabe opinie .
damdalena o! muszę pogrzebać za tym sklepem na Azorach
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 11:24   #1719
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Ciekawe, widac że faktycznie w obie strony ponad normę ciężko coś znaleźć😀 dla mnie większość h2 zbyt twarda, ale na boku sypiam i muszę mieć miękko albo cała obolała.
Dziekuje za wskazówki, sprawdzę te wymienione sklepy.
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 12:31   #1720
Waflowa
Raczkowanie
 
Avatar Waflowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 240
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Czy któraś z Was robiła sobie w Krakowie brwi metodą microbladingu itp.?
Możecie polecić jakiś salon?
Waflowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 11:25   #1721
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

dziewczyny, chodziła ktoras z was na naukę jazdy do stacha?
chcę by instruktor pojeździł w moim samochodzie i pomógł mi skorygować "byki"
które wykonuję

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Waflowa Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was robiła sobie w Krakowie brwi metodą microbladingu itp.?
Możecie polecić jakiś salon?
ja robiłam, jak coś pisz pw
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 22:54   #1722
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

sklep z materacami na Azorach to pewnie chodzi o Selene materace
ul.Conrada 79 (obok stacji BP, w pasażu za Lidlem)

http://selene.pl/
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 23:20   #1723
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;72390857]sklep z materacami na Azorach to pewnie chodzi o Selene materace
ul.Conrada 79 (obok stacji BP, w pasażu za Lidlem)

http://selene.pl/[/QUOTE]


byłam tam , jeden podobał mi się materac.Tyle,że prawie 14 k kosztował ale faktycznie super
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 10:26   #1724
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;72390857]sklep z materacami na Azorach to pewnie chodzi o Selene materace
ul.Conrada 79 (obok stacji BP, w pasażu za Lidlem)

http://selene.pl/[/QUOTE]


Nie wiem czy to o ten chodziło, ale ja ostatecznie tam kupiłam, polecam, niezły wybór jest i różne ceny😉
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 16:28   #1725
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Poleci mi ktoś jakaś dobra kosmetyczkę od brwi? Mam 2 miesiące do slubu, a poprzednia po roku współpracy, spieszac się zmasakrowala mi brwi i jedna zaczyna mi się sporo dalej od nosa niż druga. Chce je zapuścić przez ten miesiąc i od nowa uregulować, ale nie przezyje takiej masakry tuż przed ślubem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 17:19   #1726
Waflowa
Raczkowanie
 
Avatar Waflowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 240
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
dziewczyny, chodziła ktoras z was na naukę jazdy do stacha?
chcę by instruktor pojeździł w moim samochodzie i pomógł mi skorygować "byki"
które wykonuję

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------



ja robiłam, jak coś pisz pw
Napisałam PW.
Waflowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 20:10   #1727
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Jeżeli chodzi o materace, to polecam mały sklep na krowoderskich zuchow obok skarbowego.

LadyChatterbox polecam Anię Filip z face and body Institute oraz Kasię Milczyńską z Moss, obie robią rewelacyjnie brwi. Ostatnio Ania naprawiła mi to, co sama spaprałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 14:48   #1728
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Dziewczyny - będę się przymierzała do przeprowadzki do innej dzielnicy (z Kazimierza do...) tylko nie do końca jestem zdecydowana w jakie okolice uderzać. Może macie jakieś doświadczenia lub pomysły - wstępnie określiliśmy z TŻ albo Czyżyny, albo Zabłocie.
Tż musi dojachać do pracy do huty a ja mam biuro prawie przy rynku - sądzimy, że taka okolica może być komunikacyjnie w porządku.

Chcielibyśmy znaleźć mieszkanie w bezpiecznej okolicy (odkąd mieszkamy na Dietla już kilka razy wzywalismy policje), z miejskim ogrzewaniem (mamy obecnie gaz, potrafimy dopłacać nawet 1000 zł wyrównania) fajnie jakby było miejsce gdzie postawić samochód (chyba nie muszę wspominać jak to wygląda na Kazimierzu ).

Macie jakieś doświadczenia, gdzie w Krakowie żyło Wam się najlepiej?
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 15:17   #1729
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Dziewczyny - będę się przymierzała do przeprowadzki do innej dzielnicy (z Kazimierza do...) tylko nie do końca jestem zdecydowana w jakie okolice uderzać. Może macie jakieś doświadczenia lub pomysły - wstępnie określiliśmy z TŻ albo Czyżyny, albo Zabłocie.
Tż musi dojachać do pracy do huty a ja mam biuro prawie przy rynku - sądzimy, że taka okolica może być komunikacyjnie w porządku.

Chcielibyśmy znaleźć mieszkanie w bezpiecznej okolicy (odkąd mieszkamy na Dietla już kilka razy wzywalismy policje), z miejskim ogrzewaniem (mamy obecnie gaz, potrafimy dopłacać nawet 1000 zł wyrównania) fajnie jakby było miejsce gdzie postawić samochód (chyba nie muszę wspominać jak to wygląda na Kazimierzu ).

Macie jakieś doświadczenia, gdzie w Krakowie żyło Wam się najlepiej?
Mi się najlepiej żyje na krowodrzy

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-03, 16:27   #1730
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Polecicie jakiś sklep optyczny w którym będzie duży wybór okularów przeciwsłonecznych? Potrzebuje kupić dobre okulary, tylko mam problem z doborem ramek bo mam wąską twarz. Odpadają sklepy typu TkMaxx, tam okulary zawsze są porysowane Zależy mi żeby nie kosztowały fortuny (do 150-200zł).
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 16:31   #1731
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Mi się najlepiej żyje na krowodrzy
Mnie też. Ale dojazd do Huty średni. No chyba,że własnym samochodem to wtedy ok. Do centrum jakieś 15 minut, do pół godizny z buta jak ktoś chce na piechotę. Albo rowerem miejskim teraz też można jak ktoś lubi.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 17:28   #1732
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Mnie też. Ale dojazd do Huty średni. No chyba,że własnym samochodem to wtedy ok. Do centrum jakieś 15 minut, do pół godizny z buta jak ktoś chce na piechotę. Albo rowerem miejskim teraz też można jak ktoś lubi.
ewenutlanie na hute można autobusem np 132
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 17:40   #1733
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Dziewczyny - będę się przymierzała do przeprowadzki do innej dzielnicy (z Kazimierza do...) tylko nie do końca jestem zdecydowana w jakie okolice uderzać. Może macie jakieś doświadczenia lub pomysły - wstępnie określiliśmy z TŻ albo Czyżyny, albo Zabłocie.
Tż musi dojachać do pracy do huty a ja mam biuro prawie przy rynku - sądzimy, że taka okolica może być komunikacyjnie w porządku.

Chcielibyśmy znaleźć mieszkanie w bezpiecznej okolicy (odkąd mieszkamy na Dietla już kilka razy wzywalismy policje), z miejskim ogrzewaniem (mamy obecnie gaz, potrafimy dopłacać nawet 1000 zł wyrównania) fajnie jakby było miejsce gdzie postawić samochód (chyba nie muszę wspominać jak to wygląda na Kazimierzu ).

Macie jakieś doświadczenia, gdzie w Krakowie żyło Wam się najlepiej?
Olsza/Ugorek. Polecam. Prądnik Czerwony też dobry (ale tu zależy od części osiedla).
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 18:45   #1734
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Tez mieszkam na Krowodrzy i bardzo mi się tu podoba, o wiele bardziej niż w okolicach miasteczka AGH. A do Huty o ile jest auto dojazd świetny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 19:23   #1735
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Tez mieszkam na Krowodrzy i bardzo mi się tu podoba, o wiele bardziej niż w okolicach miasteczka AGH. A do Huty o ile jest auto dojazd świetny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też polecam Krowodrzę
W nowych blokach prawie zawsze jest opcja wynajęcia miejsca w garażu podziemnym.
W starych też bywają miejsca przy bloku, ze szlabanem, ale tutaj trzeba by się zorientować. Moja koleżanka mieszka na zwykłym osiedlu i nigdy nie ma problemu ze znalezieniem miejsca (miejsca postojowe za szlabanem, więc obcy nie mogą parkować).
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 19:31   #1736
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Dziewczyny - będę się przymierzała do przeprowadzki do innej dzielnicy (z Kazimierza do...) tylko nie do końca jestem zdecydowana w jakie okolice uderzać. Może macie jakieś doświadczenia lub pomysły - wstępnie określiliśmy z TŻ albo Czyżyny, albo Zabłocie.
Tż musi dojachać do pracy do huty a ja mam biuro prawie przy rynku - sądzimy, że taka okolica może być komunikacyjnie w porządku.

Chcielibyśmy znaleźć mieszkanie w bezpiecznej okolicy (odkąd mieszkamy na Dietla już kilka razy wzywalismy policje), z miejskim ogrzewaniem (mamy obecnie gaz, potrafimy dopłacać nawet 1000 zł wyrównania) fajnie jakby było miejsce gdzie postawić samochód (chyba nie muszę wspominać jak to wygląda na Kazimierzu ).

Macie jakieś doświadczenia, gdzie w Krakowie żyło Wam się najlepiej?
Wg mnie Czyżyny albo okolice Pilotów/Olszy
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 20:19   #1737
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Zdecydowanie również polecam Krowodrzę, ja mieszkam obecnie w jednej z bocznych ulic Wrocławskiej, okolica świetnie skomunikowana, bo i autobus pod blokiem i niedaleko Kleparz z którego odjeżdżają autobusy w praktycznie każdym kierunku, a jakieś minut od mieszkania linia tramwajowa, która również dojeżdża zarówno do centrum jak i na Hutę (2 tramwaje chyba?), ale tutaj z kolei jest problem z parkowaniem, bo mało miejsca pod blokiem a uliczki obok objęte są płatną strefą parkowania. Musiałabyś poszukać, bo nie mam pojęcia jak to wygląda w innych częściach dzielnicy. Ale patrząc na Wasze miejsca docelowe dobrym rozwiązaniem wydają się też Aleje Pokoju, na Hutę jak i do centrum nie jest tak daleko, zwłaszcza gdybyście brali pod uwagę część położoną jak najbliżej ronda Grzegórzeckiego
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 07:26   #1738
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Dzięki dziewczyny!
Jakby to ode mnie tylko zależało to wybrałabym Krowodrze, albo lepiej - Bronowice (Rydla wspominam cudownie), jednak przebicie się do Huty nawet samochodem będzie na pewno pochłaniało trochę czasu.
Teraz kolejna sprawa - jak sądzicie jak szukać mieszkania? Widzę, że na gumtree ceny są niższe niż na portalach, które zajmują się nieruchomościami. Z drugiej jednak strony czuję, że to będzie droga przez mękę - mamy dwa koty i swoje meble, więc potrzebujemy mieszkania, które jest puste (kuchnia w zabudowie + ew jakas sofa/kanapa) a własciciel nie ma nic przeciwko posiadaniu zwierząt.
Ogrzewanie miejskie i dwa pokoje (no wiem, szał).

Czy, któraś z Was ma jakąś wiedzę na temat os. Avia? Jest tam sporo ofert, które wpadły nam w oko.
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 11:02   #1739
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Wg mnie Czyżyny albo okolice Pilotów/Olszy
Mieszkam na Czyżynach i dobicie się do Centrum w godzinach szczytu jest dosyć kłopotliwe.. myślałam, że jak widziałam korki na Czarnowiejskiej, to widziałam już wszystko, jednak korki tutaj
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 12:31   #1740
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;7255250 6]Mieszkam na Czyżynach i dobicie się do Centrum w godzinach szczytu jest dosyć kłopotliwe.. myślałam, że jak widziałam korki na Czarnowiejskiej, to widziałam już wszystko, jednak korki tutaj [/QUOTE]

Serio? Mieszkałam przez około pół roku na Czyżynach niedaleko Carrefoura plus minus trzy lata temu i dla mnie to była najlepiej skomunikowana okolica chyba przynajmniej jak na moje potrzeby czyli kierunki Huta, Rynek, AGH. Korki mi jakoś nie doskwierały wtedy (w porównaniu z odcinkiem Miasteczko-Czarnowiejska gdzie z buta szybciej). Dobrze wiedzieć jak to teraz wygląda!
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-04 15:50:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.