Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-30, 13:19   #1801
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Rozumiem, też mnie taki kusi, bardziej w formie bielizny łóżkowej, np. zamiast koszulki na upalne noce, ale nie wydaje mi się, żebym zmieściła się w taki S,M,L - jak zmieszczę cyc, to obwód będzie ogromny.


Są też takie staniki z fiszbiną i na wymiary. U Kingi widzialam chyba do 65F nawet, ale ja mam większą miskę, więc nie da rady. W dalszym ciągu jest to ten sam fason - koronkowe trójkąty, ale na pewno leiej trzyma
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 13:32   #1802
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Są też takie staniki z fiszbiną i na wymiary. U Kingi widzialam chyba do 65F nawet, ale ja mam większą miskę, więc nie da rady. W dalszym ciągu jest to ten sam fason - koronkowe trójkąty, ale na pewno leiej trzyma
Albo popularne glossies.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 16:03   #1803
melisska
Rozeznanie
 
Avatar melisska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 737
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Melduję pomyślny zakup kostiumu kąpielowego

Dla potomnych zostawiam informację na temat tego, jak wypada rozmiar

Kupiłam kostium kąpielowy Ava:

Stanik Ava SK-48 - normalnie noszę 65H, ale tutaj musiałam mieć miseczkę o 1 rozmiar większą. Kupiłam 70H. 65I również było sensowne, ale uznałam, że zbyt obcisłe jak na kostium i przy siadaniu, schylaniu mogłabym mieć na plaży nieestetyczne fałdki pod obwodem.

Figi Ava SF-48/2 - majtki wypadają normalnie. Noszę S i kupiłam S.

W załączniku góra i dół razem zestawione.



Do tego pani miała w promocji stanik Alles Water Flower PU za 90 zł I że był w moim rozmiarze, to jakże bym mogła nie wziąć! Też dorzucam w załącznikach. Rozmiar wzięłam swój 65H




Zostawiam też dla celów szukajkowych adres - Trzy Gracje, Łódź, Narutowicza przy pl. Dąbrowskiego
Bardzo udany zakup Strój naprawdę ładny, szczególnie pod względem wzoru i kolorystyki. On ma miękkie miski ?
Mnie też kusi Alles, ceny na stronie firmowego sklepu już mniej. Koszt zakupu Water Flowera jest bardzo przyzwoity, bo myślę, że mimo wszystko ceny bielizny Alles to lekka przesada.
Wrzucisz coś z nowych nabytków na Balkonetkę

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
Czy możecie mi powiedzieć, czy gdzieś w sieciówkach znajdę staniki, jak teraz są "modne", tzn. 2 trójkąty z koronki i tasiemki na dekolcie czy plecach, bez fiszbin, ale trochę porządniej wykonane/skrojone, które utrzymają nie do końca jędrny biust 65-70/E? ;P Zaglądać do Oysho, Etam, Gossarda...? Wiem, że pewnie rozmiarówka będzie mocno ograniczona, ale potrzebuję jednego takiego stanika "na wyjścia" i przy szukaniu wolałabym od razu wiedzieć, gdzie iść zmierzyć, żeby nie było smutnych zwisów.
Gorteks ma coś w tym stylu, ale w rozmiarówce ubraniowej

https://www.gorteks.com.pl/product-p...sz-miekki.html

O ten ma rozmiarówkę typowa dla biustonoszy, ale ma fiszbiny. Jest nawet Twój rozmiar.

https://www.gorteks.com.pl/product-p...sz-miekki.html

I Gorsenia, ale również w rozmiarach S,M,L,XL


http://gorsenia.pl/mistique-k312-k313,3,76737,48823
http://gorsenia.pl/venus-k310-k311,3,76737,48820
http://gorsenia.pl/hipnotic-k308-k309,3,76737,48396

Osobiście nie próbowałam lecz może warto sprawdzić
melisska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 19:04   #1804
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez melisska Pokaż wiadomość
Bardzo udany zakup Strój naprawdę ładny, szczególnie pod względem wzoru i kolorystyki. On ma miękkie miski ?
Mnie też kusi Alles, ceny na stronie firmowego sklepu już mniej. Koszt zakupu Water Flowera jest bardzo przyzwoity, bo myślę, że mimo wszystko ceny bielizny Alles to lekka przesada.
Wrzucisz coś z nowych nabytków na Balkonetkę
Tak, miski w kostiumie są zupełnie miękkie, żadnego usztywnienia, sam materiał "kostiumowy" + podszewka. Mam na myśli, że materiał jest podwójny, żeby sutki się tak nie odznaczały.
Pomimo że Water Flowers jest piękny, to faktycznie po cenie ze sklepu firmowego też bym go pewnie nie kupiła.
Co znaczy, żebym wrzuciła na Balkonetkę? Tj. gdzie i co konkretnie? (edit: Już wiem. Nie byłam świadoma istnienia takiej bazy staników "na żywo". Wrzucę oba)

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Dorzucę od siebie to, co widziałam na stronie Kingi:


rozmiary "stanikowe":
http://www.kinga.com.pl/biustonosze/...-sc-495-ss2017
http://www.kinga.com.pl/biustonosze/...-miekki-sc-326


rozmiary "ubraniowe":
http://www.kinga.com.pl/biustonosze/...omplet-set-570
http://www.kinga.com.pl/biustonosze/...-sc-464-aw2016

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-05-30 o 19:16
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 12:51   #1805
melisska
Rozeznanie
 
Avatar melisska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 737
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

@martaakow - sorry, że wypaliłam tak z "grubej rury" o tej Balkonetce Byłam pewna, że jesteś użytkowniczką tej strony. Zasugerowałam się Twoimi pełnymi profesjonalnej wiedzy wypowiedziami i pomyślałam, że na pewno tam się udzielasz
melisska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 06:13   #1806
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez melisska Pokaż wiadomość
@martaakow - sorry, że wypaliłam tak z "grubej rury" o tej Balkonetce Byłam pewna, że jesteś użytkowniczką tej strony. Zasugerowałam się Twoimi pełnymi profesjonalnej wiedzy wypowiedziami i pomyślałam, że na pewno tam się udzielasz
Nie szkodzi
Już się nawet zarejestrowałam, bo to może być przydatne. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, bo mierzyłam różne kostiumy.
A zdjęcia mogę wrzucić, ale dopiero w weekend, bo teraz nie mam czasu nawet porobić sensownych zdjęć.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 08:09   #1807
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
Odpowiadając na ostatnie pytanie - właściwie dla kaprysu Nie martwcie się, inne staniki mam super dobrane, a ten ma być ot, takim eksperymentem. Na siłę na pewno nie kupię, chciałam zmierzyć oczywiście, stąd pytanie, czy natrafiłyście gdzieś stacjonarnie na takie, które mają może dwa szwy więcej i przez to jednak lepiej się układają. Jeśli nie, to po prostu przejdę się po sklepach i wtedy może się okaże, że to faktycznie nie dla mnie
hej! jako że mam ten sam/podobny rozmiar, chciałam zapytać gdzie kupiłaś te tak dorbze dobrane staniki? bo ja mam problem. lokalizacja jaka masz w profilu jak najbardziej ok dla mnie, więc jeśli stacjonarnie kupowałaś to proszę o info
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-03, 20:52   #1808
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
Czy możecie mi powiedzieć, czy gdzieś w sieciówkach znajdę staniki, jak teraz są "modne", tzn. 2 trójkąty z koronki i tasiemki na dekolcie czy plecach, bez fiszbin, ale trochę porządniej wykonane/skrojone, które utrzymają nie do końca jędrny biust 65-70/E? ;P Zaglądać do Oysho, Etam, Gossarda...? Wiem, że pewnie rozmiarówka będzie mocno ograniczona, ale potrzebuję jednego takiego stanika "na wyjścia" i przy szukaniu wolałabym od razu wiedzieć, gdzie iść zmierzyć, żeby nie było smutnych zwisów.
Ja widziałam taki w Cubusie. Miękki, bez fiszbin, ale z normalnym stanikowym zapięciem i nieco grubszymi miseczkami. Dodatkowo wbudowane kieszonki z wyjmowanymi cienkimi wkładkami, żeby sutków nie było widać pod ubraniem. Spieszyłam i się i tylko pomacałam ręką, ale na dniach pójdę zmierzyć i zapewne kupię, bo bardzo mi się spodobał tutaj jest link jak wygląda, są w różnych kolorach https://cubus.com/pl/underwear/bras/...p/7161127_F394
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Melduję pomyślny zakup kostiumu kąpielowego

Dla potomnych zostawiam informację na temat tego, jak wypada rozmiar

Kupiłam kostium kąpielowy Ava:

Stanik Ava SK-48 - normalnie noszę 65H, ale tutaj musiałam mieć miseczkę o 1 rozmiar większą. Kupiłam 70H. 65I również było sensowne, ale uznałam, że zbyt obcisłe jak na kostium i przy siadaniu, schylaniu mogłabym mieć na plaży nieestetyczne fałdki pod obwodem.

Figi Ava SF-48/2 - majtki wypadają normalnie. Noszę S i kupiłam S.

W załączniku góra i dół razem zestawione.



Do tego pani miała w promocji stanik Alles Water Flower PU za 90 zł I że był w moim rozmiarze, to jakże bym mogła nie wziąć! Też dorzucam w załącznikach. Rozmiar wzięłam swój 65H




Zostawiam też dla celów szukajkowych adres - Trzy Gracje, Łódź, Narutowicza przy pl. Dąbrowskiego
Super, że się udało w końcu 😃 bardzo ładny model tak swoją drogą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 11:33   #1809
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Dziewczyny, gdzie kupię stanik o rozm. 70A? Biustu praktycznie nie mam odkąd trochę spadło mi z wagi i zależy mi na tym by przy pochylaniu się on nie odstawał (widać wtedy cycki) i był z materiału który nie ma koronek ani nic. Potrzebuję taki gładki by spod obcisłych bluzek widać było że jednak coś tam mam.
Obecne staniki mi się już rozciągnęły i muszę wymienić.
Szukałam w zwykłych sieciowych jak NewYorker bo stamtąd mam jeden fajny stanik ale nic z tego, H&M, C&A nic. Byłam w Etam to tylko jeden pasował koronkowy cały, więc w przypadku bluzki obcislej jestem płaska jak deska. A oprócz tego brafiterka nic nie znalazła a mierzyłam ich chyba z 30 różnych fasonów.
Polecicie jakiś sklep stacjonarny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 20:27   #1810
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
Czy możecie mi powiedzieć, czy gdzieś w sieciówkach znajdę staniki, jak teraz są "modne", tzn. 2 trójkąty z koronki i tasiemki na dekolcie czy plecach, bez fiszbin, ale trochę porządniej wykonane/skrojone, które utrzymają nie do końca jędrny biust 65-70/E? ;P Zaglądać do Oysho, Etam, Gossarda...? Wiem, że pewnie rozmiarówka będzie mocno ograniczona, ale potrzebuję jednego takiego stanika "na wyjścia" i przy szukaniu wolałabym od razu wiedzieć, gdzie iść zmierzyć, żeby nie było smutnych zwisów.
Gossard ma takie, które wyglądają podobnie, ale są na fiszbinach, więc trzymają lepiej.

Z tymi trójkątami z sieciówek to nie ma innej rady, jak iść i przymierzać. Zrobiłam rozeznanie w Stradivariusie i w sumie co model to inaczej wypadał, mimo że wszystkie były trójkątami na gumce, ale różniły się np. elastycznością materiału, rozstawieniem tych trójkątów itp.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie kupię stanik o rozm. 70A? Biustu praktycznie nie mam odkąd trochę spadło mi z wagi i zależy mi na tym by przy pochylaniu się on nie odstawał (widać wtedy cycki) i był z materiału który nie ma koronek ani nic. Potrzebuję taki gładki by spod obcisłych bluzek widać było że jednak coś tam mam.
Obecne staniki mi się już rozciągnęły i muszę wymienić.
Szukałam w zwykłych sieciowych jak NewYorker bo stamtąd mam jeden fajny stanik ale nic z tego, H&M, C&A nic. Byłam w Etam to tylko jeden pasował koronkowy cały, więc w przypadku bluzki obcislej jestem płaska jak deska. A oprócz tego brafiterka nic nie znalazła a mierzyłam ich chyba z 30 różnych fasonów.
Polecicie jakiś sklep stacjonarny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może jednak Gossard?
Nie wiem czy będziesz miała taki sam rozmiar brytyjski, ale z tych okolic rozmiarowych oni zwykle mają, nie wiem jak w Polsce, ale u nich na stronie są takie różne 32A, 30B, z tym że u nich często te mniejsze rozmiary gładkich staników mają trochę gąbki w środku, trzeba na to patrzeć.

http://www.gossard.com/products/Bras...unge/Black-Red
http://www.gossard.com/products/Bras...Radiant-Orchid
http://www.gossard.com/products/Bras...nge-Bra/Floral
http://www.gossard.com/products/Bras...Shirt-Bra/Nude

Zwykłe glossies są transparentne i bardzo miękkie.
http://www.gossard.com/products/Bras...ulded-Bra/Pink
A wersja usztywniana jest już kryjąca:
http://www.gossard.com/products/Bras...-Bra/Neon-Pink

Ten jest niby niewidzialny pod ubraniem i bez fiszbin:
http://www.gossard.com/products/Bras...ge-Bra-2/Black

W Polsce można kupić np. w Boutique Bielizny:
http://boutiquebielizny.com/katalog/...o=2000&filters[rozm_b][70A]=on&filters[rozm_b][70B]=on

Nie sugeruj się tymi "polskimi rozmiarami", bo brytyjska rozmiarówka jest inna niż polska i nie można jej podmieniać 1:1, jak widać w tabelce, tylko miseczka D odpowiada miseczce D
__________________
Blog o analizie kolorystycznej

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2017-06-04 o 20:34
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 21:13   #1811
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Dziękuję
Przejrzę stronę i poszukam stacjonarnie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-06, 18:57   #1812
lovely banshee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 192
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny, potrzebuję pomocy. Zmierzyłam się pod biustem - 78 cm, w biuście 96 cm. Zgodnie ze znalezioną w internecie tabelą zamówiłam stanik w rozmiarze 70G. Efekt jednak nie jest zadowalający (co będzie widać na załączonych zdjęciach), stąd też moje pytanie - czy takie ''wylewające" się piersi są konsekwencją za małego obwodu, czy miseczki?
Dzięki z góry za pomoc, jeśli nie można zamieszczać zdjęć, to usunę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stanik.jpg (18,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stanik2.jpg (21,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stanik3.jpg (19,8 KB, 51 załadowań)
lovely banshee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 20:41   #1813
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Miseczka mała. Obwód jeśli nie dusi cie, oddychasz normalnie i nie podjeżdża do góry tylko normalnie w linii jest to ok. Po ilości uciekajacej piersi to co najmniej 2 miseczki więcej mierz. Jeśli biust jest mniej jedrny to bierz model z wysokim mostkiem a nie niskim.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 20:50   #1814
lovely banshee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 192
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Miseczka mała. Obwód jeśli nie dusi cie, oddychasz normalnie i nie podjeżdża do góry tylko normalnie w linii jest to ok. Po ilości uciekajacej piersi to co najmniej 2 miseczki więcej mierz. Jeśli biust jest mniej jedrny to bierz model z wysokim mostkiem a nie niskim.

Dziękuję bardzo za odpowiedź . Szukałam specjalnie z niskim mostkiem, do sukienki z dekoltem w małe V. Niestety, z tych staników nie ma już większych rozmiarów misek...a czy może jesteś w stanie polecić jakiś stanik z niskim mostkiem?
lovely banshee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 20:52   #1815
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Mój biust nie lubi niskich mostków nawet przy dobrej misce ucieka środkiem. Szukaj, może coś znajdziesz.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 20:58   #1816
lovely banshee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 192
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Ok, dziękuję !
lovely banshee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 18:24   #1817
melisska
Rozeznanie
 
Avatar melisska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 737
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez lovely banshee Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź . Szukałam specjalnie z niskim mostkiem, do sukienki z dekoltem w małe V. Niestety, z tych staników nie ma już większych rozmiarów misek...a czy może jesteś w stanie polecić jakiś stanik z niskim mostkiem?
Gossard ma biustonosze z niskimi mostkami. Szukaj modeli plunge usztywnianych.
Mam parę sztuk Gossarda , właśnie modeli z niskim mostkiem i pomimo biustu w średniej kondycji nic mi się nie wylewa. Są przy tym bardzo wygodne i świetnej jakości, także polecam.
melisska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 11:54   #1818
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Ja widziałam taki w Cubusie. Miękki, bez fiszbin, ale z normalnym stanikowym zapięciem i nieco grubszymi miseczkami. Dodatkowo wbudowane kieszonki z wyjmowanymi cienkimi wkładkami, żeby sutków nie było widać pod ubraniem. Spieszyłam i się i tylko pomacałam ręką, ale na dniach pójdę zmierzyć i zapewne kupię, bo bardzo mi się spodobał tutaj jest link jak wygląda, są w różnych kolorach https://cubus.com/pl/underwear/bras/...p/7161127_F394
Melduję, że byłam i zmierzyłam. Tak mi się spodobał, że kupiłam 2 sztuki - granatowy i czarny

Z rozmiarówką oczywiście ciężko, bo występuje XS, S, M, L, XL. Według tabelki producenta powinnam wejść w S (z normalnych staników noszę brytyjskie 70DD/E, polskie 70E/F), ale niestety nie wchodzę tzn. obwód w S był ok, na oko mniej więcej jak 70, ale z misek wypływam, więc wzięłam M - szczyt super dopasowania to oczywiście nie jest... miski leżą ok, obwód lekko za szeroki, ale jest 4-stopniowa i regulacja i na ostatniej trzyma przyzwoicie.

Piszę w ramach pomocy, może komuś się przyda jeśli ktoś też rozważa zakup

Jeśli chodzi o komfort noszenia - cudo mięciutka koronka, brak fiszbin, super się prezentuje, nie plaszczy biustu, nawet lekko zbiera, sutki nie przebijają. Raz na jakiś czas super jako odpoczynek od standardowych staników
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7050220758116_f_7161127_u_broadlace_top.jpg (249,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7050220758116_b_7161127_u_broadlace_top.jpg (102,3 KB, 24 załadowań)
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 12:33   #1819
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Melduję, że byłam i zmierzyłam. Tak mi się spodobał, że kupiłam 2 sztuki - granatowy i czarny

Z rozmiarówką oczywiście ciężko, bo występuje XS, S, M, L, XL. Według tabelki producenta powinnam wejść w S (z normalnych staników noszę brytyjskie 70DD/E, polskie 70E/F), ale niestety nie wchodzę tzn. obwód w S był ok, na oko mniej więcej jak 70, ale z misek wypływam, więc wzięłam M - szczyt super dopasowania to oczywiście nie jest... miski leżą ok, obwód lekko za szeroki, ale jest 4-stopniowa i regulacja i na ostatniej trzyma przyzwoicie.

Piszę w ramach pomocy, może komuś się przyda jeśli ktoś też rozważa zakup

Jeśli chodzi o komfort noszenia - cudo mięciutka koronka, brak fiszbin, super się prezentuje, nie plaszczy biustu, nawet lekko zbiera, sutki nie przebijają. Raz na jakiś czas super jako odpoczynek od standardowych staników
Zazdrość!!
Strasznie bym chciała taki stanik, ale z moim 65H mam bardzo marne szanse na dopasowanie czegokolwiek i żeby mój biust się jeszcze w tym ladnie prezentował, mimo że jest naprawdę jędrny jak na taki rozmiar.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-08, 13:33   #1820
kanervan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny, potrzebuję pomocy przy wyborze stanika. Niedawno przestałam karmić piersią i staniki które do tej pory nosiłam są na mnie sporo za duże.
Moje wymiary to 69/86 biust oczywiście w ogole niejedrny, dwa wiszące woreczki.
Zamówiłam kilka staników w rozm 65d ora 65e i wszystko albo za male albo za duże.
Dodaje zdjecia jednego ktory jakoś leży, potrzebuje podpowiedzi czego i gdzie szukać.
Stanik to GAIA rozm 65d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170608_135936.jpg (82,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170608_135816.jpg (84,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170608_135745.jpg (89,6 KB, 44 załadowań)
kanervan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 09:39   #1821
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Zazdrość!!
Strasznie bym chciała taki stanik, ale z moim 65H mam bardzo marne szanse na dopasowanie czegokolwiek i żeby mój biust się jeszcze w tym ladnie prezentował, mimo że jest naprawdę jędrny jak na taki rozmiar.
No szansy chyba nie ma... Producenci chyba myślą, że kobiety z miską powyżej D nie chcą takich staników, albo, że biust jest "za duży", bo przecież Deeee to już ogromny, a co dopiero Haaa... a szkoda, bo ten model, który kupiłam ma potencjał, jest na tyle dobrze zrobiony, że spokojnie miałby szansę dobrze trzymać przy dobrym dopasowaniu, wystarczyłoby poszerzyć rozmiarówkę.

Może doczekamy kiedyś takich czasów, że tego typu bielizna też będzie produkowana w pełnej, normalnej stanikowej rozmiarówce kto wie, jeszcze 10 lat temu w Polsce dorwanie czegoś spoza misek A-D z małym obwodem graniczyło z cudem
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 10:36   #1822
lovely banshee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 192
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez melisska Pokaż wiadomość
Gossard ma biustonosze z niskimi mostkami. Szukaj modeli plunge usztywnianych.
Mam parę sztuk Gossarda , właśnie modeli z niskim mostkiem i pomimo biustu w średniej kondycji nic mi się nie wylewa. Są przy tym bardzo wygodne i świetnej jakości, także polecam.
Oo, dziękuję bardzo, takich będę szukać .
lovely banshee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 10:38   #1823
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez lovely banshee Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź . Szukałam specjalnie z niskim mostkiem, do sukienki z dekoltem w małe V. Niestety, z tych staników nie ma już większych rozmiarów misek...a czy może jesteś w stanie polecić jakiś stanik z niskim mostkiem?
Może Freya Deco?
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 10:41   #1824
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
No szansy chyba nie ma... Producenci chyba myślą, że kobiety z miską powyżej D nie chcą takich staników, albo, że biust jest "za duży", bo przecież Deeee to już ogromny, a co dopiero Haaa... a szkoda, bo ten model, który kupiłam ma potencjał, jest na tyle dobrze zrobiony, że spokojnie miałby szansę dobrze trzymać przy dobrym dopasowaniu, wystarczyłoby poszerzyć rozmiarówkę.

Może doczekamy kiedyś takich czasów, że tego typu bielizna też będzie produkowana w pełnej, normalnej stanikowej rozmiarówce kto wie, jeszcze 10 lat temu w Polsce dorwanie czegoś spoza misek A-D z małym obwodem graniczyło z cudem
No ja nie trace nadziei Co jakiś czas zaglądam na różne strony, patrzę, czy może coś dodają.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 12:10   #1825
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Melduję, że byłam i zmierzyłam. Tak mi się spodobał, że kupiłam 2 sztuki - granatowy i czarny
o dzięki! muszę go przymierzyć bo spodobał mi się

Cytat:
Napisane przez kanervan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję pomocy przy wyborze stanika. Niedawno przestałam karmić piersią i staniki które do tej pory nosiłam są na mnie sporo za duże.
Moje wymiary to 69/86 biust oczywiście w ogole niejedrny, dwa wiszące woreczki.
Zamówiłam kilka staników w rozm 65d ora 65e i wszystko albo za male albo za duże.
Dodaje zdjecia jednego ktory jakoś leży, potrzebuje podpowiedzi czego i gdzie szukać.
Stanik to GAIA rozm 65d
a co jest nie tak z tym stanikiem ze zdjęcia? doczytałam że ten jest ok, to wybacz, niech się wypowiedzą bardziej obeznane
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 15:23   #1826
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 354
Bardzo małe biustonosze

W jakich sklepach można znaleźć małe biustonosze? Ale takie naprawdę małe, a nie normalny rozmiar A, bo taki jest na mnie za duży. Jeśli któraś z Was kupuje takie małe rozmiary, to podajcie nazwy sklepów lub strony internetowe.
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 15:32   #1827
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Bardzo małe biustonosze

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
W jakich sklepach można znaleźć małe biustonosze? Ale takie naprawdę małe, a nie normalny rozmiar A, bo taki jest na mnie za duży. Jeśli któraś z Was kupuje takie małe rozmiary, to podajcie nazwy sklepów lub strony internetowe.
Co to znaczy "normalny rozmiar A"? 65A jest innym rozmiarem niż 70A czy 75A. Najpierw zmierz się porządnie, według instrukcji np tutaj KLIK i wpisz swoje wymiary do kalkulatora na tej stronie. Wtedy dopiero możesz szukać konkretnego rozmiaru, bo rozmiar to nie 1, 2, A, B czy F, tylko obwód + miska.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 14:36   #1828
esa12121
Zadomowienie
 
Avatar esa12121
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska ;>
Wiadomości: 1 136
Dot.: Bardzo małe biustonosze

Hej dziewczyny
Mogę prosić o pomoc w prawidłowym dobraniu rozmiaru?
Moj obwód pod biustem to 77cm a w biuscie 98.
Według kalkulatora wychodzi mi 70H co jest dla mnie ogromnym szokiem, bo byłam przekonana, ze moj rozmiar to 75B
__________________
Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o twoje ciepło...

http://www.pustamiska.pl/
esa12121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 06:36   #1829
esa12121
Zadomowienie
 
Avatar esa12121
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska ;>
Wiadomości: 1 136
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Hej dziewczyny
Mogę prosić o pomoc w prawidłowym dobraniu rozmiaru?
Moj obwód pod biustem to 77cm a w biuscie 98.
Według kalkulatora wychodzi mi 70H co jest dla mnie ogromnym szokiem, bo byłam przekonana, ze moj rozmiar to 75B
__________________
Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o twoje ciepło...

http://www.pustamiska.pl/
esa12121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 16:04   #1830
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Bardzo małe biustonosze

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
W jakich sklepach można znaleźć małe biustonosze? Ale takie naprawdę małe, a nie normalny rozmiar A, bo taki jest na mnie za duży. Jeśli któraś z Was kupuje takie małe rozmiary, to podajcie nazwy sklepów lub strony internetowe.
Rozmiar A jest różny w zależności od obwodu. 60A jest sporo mniejsze od 75A. Dla piersi mniejszy jest jeszcze rozmiar AA choć tu może być problem z obwodem, bo to raczej dla nastolatek, którym dopiero biust zaczyna rosnąć. Jeśli masz problem z dopasowaniem to warto do sklepu z braffitingiem iść.

Czy ktoś kupował strój dwuczęściowy Panache? Jak one wypadają w porównaniu do normalnych biustonoszy? Mam 28FF/30F zwykle kupuję Chleo, miękkie.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez esa12121 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mogę prosić o pomoc w prawidłowym dobraniu rozmiaru?
Moj obwód pod biustem to 77cm a w biuscie 98.
Według kalkulatora wychodzi mi 70H co jest dla mnie ogromnym szokiem, bo byłam przekonana, ze moj rozmiar to 75B
Zależy jaki kalkulator, one są różne. Rozmiar brytyjski wg tabel wychodzi ok 75E/70F/70FF. Mogą być rozmiary bliskie np 75D/75F/70E/70G - zależnie od firmy. Zaczynasz mierzyć te wytłuszczone i obserwujesz czy pasuje obwód, jak leżą miseczki. Rozmiary polskich firm bardzo się różnią i musisz patrzeć na tabele konkretnych firm. W pierwszym poście powinny być zebrane podstawowe informacji o tym.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.