Problemy fizjologiczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-03, 20:32   #1
18Viola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1

Problemy fizjologiczne


Witam,

Piszę bo już opadam z sił i wszystkie pomysły mi się wyczerpały... mam problem z synem i jego wypróżnianiem się. Od urlopu 4 miesiące temu mój syn robi „dwójkę” w majtki tak żeby nikt nie widział. Na początku myślałam zdaża się, ale teraz to już jest duży problem... zrobiliśmy badania, lekarz ale z punktu medycznego nic mu nie jest. Na nocnik/toaletę robił od 18 miesiąca. A teraz mając 4 latka wrócił do robienia w majtki... próbowaliśmy różnych metod ale nic nie działa... jak pytam dlaczego i tłumaczę że kupa to toaleta a nie majtki to odpowiada że przecież wie o tym. Na pytanie dlaczego tak robi śmieje się w twarz i mówi że nie wie...pomocy może ktoś miał podobny problem😫😩😩😩
18Viola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 10:40   #2
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Problemy fizjologiczne

Jak odpieluchowywalas dziecko? Bo to sie bardzo rzadko zdarza, zeby dziecko w wieku 18 miesiecy było gotowe na odpieluchowanie, najczęściej jest to łapanie sikow czy kupy, zmuszanie nieswiadomwego dziecka do wysiadywania na nocniku i bywa, ze sie kończy tak jak u was, problemami na tym tle.
Poszukałabym dobrego psychologa dziecięcego, bo to sa bardzo delikatne sprawy.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-06 11:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.