Dzieciaczki Styczeń 06 III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 10:36   #31
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

czesc dziewczynki!
jak weekend minął?
u nas fajnie bo ciągle w plenerze,Weronika grzeczna dużo śpi wiec jest dobrze
z Wika tylko mamy problem
Pisałam Wam ze kaszle no i ten kaszel od tygodnia nie ustepuje
W nocy jest masakra,tak ja cos podraznia ze az łzy jej leca i sie krztusi,a rano az ja na wymioty ciagaZarejestrowalam nas dzis do lekarza i zobaczymy co powie.Nie ma kataru,nie ma gorączki tylko ten kaszel wstrętny.Moze to alergiczny kaszel?Sama nie wiem,syrop nie pomógł.W dzień jest okey a jak sie zbliza pora spania i gdzies o 2,3 w nocy jakis napad masakryczny ma tego kaszlu i az sie słania.Robi sie cala na buzi czerowna i wyglada to nie najlepiej.Boje sie zeby to nie było cos z płucamiIdziemy dzis wiec sie okaze co i jak.Jeszcze w gabinecie bedzie pewnie masakra,ale musimy isc bo juz nie zdzierże tego jej kaszlu

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

dobrze by było jakby deszcz popadał to powietrze świeższe by było
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 12:11   #32
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Dziewczynki a my już powróciłyśmy z szalonego weekendu,było super.Pogoda dopisała,świeciło słońce,poopalałyśmy się,użyłyśmy na maxa.Tylko z kwaterą był problem,w czwartek 30 szukaliśmy kwatery 3 godz.W końcu spaliśmy w Villi Zdrój w Międzyzdrojach.Było super,zwiedziliśmy rezerwat Żubrów,figurki z wosku i wiele innych atrakcji.Niestety aparat po sesji zdjęciowej nam siadł,jutro pójdę do fotografa,myślę,że pamięć cała i pokażę Wam fotki.
Alienku bądż dobrej myśli i może do 2 przedszkola Wiki przyjmą,wiem co czujesz bo ja miałam to samo i do tego stresu jeszcze wtedy migrena mnie chwyciła.
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 16:21   #33
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez jastin83 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki!
jak weekend minął?
u nas fajnie bo ciągle w plenerze,Weronika grzeczna dużo śpi wiec jest dobrze
z Wika tylko mamy problem
Pisałam Wam ze kaszle no i ten kaszel od tygodnia nie ustepuje
W nocy jest masakra,tak ja cos podraznia ze az łzy jej leca i sie krztusi,a rano az ja na wymioty ciaga
Jastin - Szymek to samo miał, identycznie, kaszel duszacy az mu łzy ciekły i mowil "mamus cos mnie tak drapie zrob cos " budził sie w nocy i kaszlał przez pol godz az sie wybudzał...

Osłuchowo czysto, goraczki zadnej...laryngolog powiedział ze to moze byc alergiczne bo brzoza pyli i mam go obserwowac...no i dał Zyrtec i cos propolisowego na zwmocnienie...

Daj znac co z Wiką...
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 16:50   #34
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Jastin - Szymek to samo miał, identycznie, kaszel duszacy az mu łzy ciekły i mowil "mamus cos mnie tak drapie zrob cos " budził sie w nocy i kaszlał przez pol godz az sie wybudzał...

Osłuchowo czysto, goraczki zadnej...laryngolog powiedział ze to moze byc alergiczne bo brzoza pyli i mam go obserwowac...no i dał Zyrtec i cos propolisowego na zwmocnienie...

Daj znac co z Wiką...

Moni@ lekarka ja zbadała i to samo jest,gardło czyste,płuca tez,kataru nie ma,nie gorączkujePrzepisała właśnie kropleki Zyrtec,syrop,kazała małej podawać i obserwowac,dodatkowo zaleciła podawać wapno
Zobaczymy czy pomoże,bo juz nerwowo nie wytrzymuje

A Szymkowi przeszło po tych kroplach???
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 07:38   #35
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Witam dziewczynki

Alienku trzymam kciuki za przyjecie Wiki do przedszkola. Wierzę , że sie uda.

Widze , ze wszystkie mamusie zadowolone z weekendu. Jakby nie było, wazne , ze można było odpocząć .

Jastin moja Wiki tez kaszle od wczoraj (TŻ twierdzi, ze od niedzieli ) Kaszel ma taki mokry i kaszle jakby jej się coś w płucach odrywało. Nie ma kataru, nic jej nie boli, nie ma goraczki. Ja myślę, ze to alergiczny kaszel. Ale ja nie daje jej teraz nic. Zyrtec mam, ale 20 maja idziemy do alergologa, więc nie chcę jej nic podawac, zeby wyniki nie były przekłamane. Jeśli jej się pogorszy, lub zacznie ją boleć gardło, lub dostanie goraczkę - to wtedy jej bede podawała leki. Narazie sie wstrzymam. Smaruje jej maścią rozgrzewajaca na noc plecki i klatkę piersiową.
Bardzo się cieszę, ze Weronika jest grzeczniutka. Ja wczoraj tak sobie myślała, że przy pierwszym dziecku, to wszystko było na drugim planie. Najwazniejsze, było dziecko. Ja potrafiłam cały dzień, tylko Wiki sie zajmować. Nie gotowałam, nie sprzatałam. Teraz nie wiem jak to by było przy drugim dziecku. Przeciez jemu nie można się tak poświęcić w 100%, bo jednak jest to starsze, które tez potrzebuje opieki.

Ja jestem trochę zmartwiona. Nasze przedszkole bedzie w wakacje zamknięte. Wczoraj rozmawiałam z TŻtem, ze trzeba jakiejś opiekunki na lipiec szukać. W sierpniu wezme 3 tygodnie urlopu, z tydzień Wiki może pobedzie z moimi braćmi. Jakoś to bedzie. najwazniejsze, ze Wiki jest na tyle duża, że nie wymaga cały czas zainteresowania. Pobawi się sama, zje też. Powie co chce.

Ja w weekend walczyłam w ogrodzie. Robimy trawnik od podstaw. Ja już warzywa posiałam. Ale jeszcze masę roboty nas czeka, bo ogród zaniedbany. Tak to jest jak nie ma kobiety w domu , bo babcia jak babcia, ze wszystkim sobie nie poradzi. Ale wspólnymi siłami, jakos do ładu wszystko doprowadzimy.

Piszecie, ze wasze dzieciaki z kompem za pan brat. Moja Wiki niestey (lub stety) nie. U nas w domu z kompa korzysta tylko TŻ. Wcześnie rano, lub późnym wieczorem. ja nie siadam praktycznie wogóle, bo nie mam czasu. Wiki to bajki ogląda tylko wieczorem przed pójściem spać. Przewaznie właczam jej coś na dvd w jej pokoju.

W niedzielę Wiki uczyła mnie mówić po angielsku. Myślałam, ze padnę ze smiechu. I jeszcze mnie poprawiała, ze źle mówię. Pytałam kto ją nauczył. to odpowiadała, ze Pani angielska w przedszkolu
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 12:19   #36
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cześć dziewczynki!
A co tu taka cisza?

U nas nadal bieda z tym Wiki kaszlem,nerwy juz mam w strzępach
Podaje jej ten Zyrtec i niby troche krótsze ma te ataki kaszlu,ale nadal kaszle
Szkoda mi jej bo wyraźnie ja ten kaszel osłabia,aż sie słaniaNajgorsze sa noce,bo co atak kaszlu to zaraz sie budzi i jest płaczJuz sama nie wiem...

Weroniczka za to grzeczna,w nocy ładnie śpi,nakarmie ja ok.23-ciej i śpi mi do 3,4 rano,no a potem budzi sie około 6-stej pociąga cyca i dalej w kimono

Abc
co do drugiego dziecka to wszystko zupełnie inaczej wygląda,teraz to widze.Mam więcej cierpliwości,nie biegne na każdy najmniejszy pisk małej do łóżeczka,bardziej na luzie do tego wszytskiego podchodzimy z tż-tem.Jest dobrze narazie i odpukać żeby nie zapeszyć
Musze sie Wam pochwalić ze spadło mi juz od wyjscia ze szpitala 4 kg
Jeszcze 6 kg i bede miala wage jak przed ciążąBiodra tylko mi zostały,ale wszystko w swoim czasie

Pisałyście ze dzieciaki takie z kompem obyte,moja Wika średnio,ale to moze dlatego ze jej zabardzo nie pozwalam do laptopa wkładac łapek.Czasem włącze jej youtuba to umie sama sobie teledyski dla dzieci włączać,powiekszy sama obraz,właczy pauze,ale rzadko jej pozwalam cokolwiek robić na kompie
Za to umie obsługiwać joystic od xboxa

Uciekam bo mam mase praniaA u nas dziś chłodno i pada wiec nie wiem jak ja to wszystko posuszeAle dobrze ze pada,czekałam juz na ten deszcz,powietrze odrazu świeższe sie zrobiło

Miłego dnia!!!
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 18:32   #37
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Hej dziewczynki.

A wiec jesli chodzi o to pierwsze przedszkole to Wiki nawet nie ma liście rezerwowych a słyszałam ze do jednej z mam jak składała podanie to dyrektorka powiedziała, że byle kto się do jej przedszkola nie dostanie, że tu to tylko elita. No też coś, a moja Wika to niby co ? gorsza? Mam nadzieje, ze dyrektorka tego przedszkola kiedyś bedzie potrzebowała coś u mnie w pracy i to bezpośrednio u mnie, to bym jej przypomniała wtedy. Stwierdziłam wiec, ze nie chce juz nawet aby Wika do tego przedszkola się dostawała. Do drugiego listy jeszcze nie ma ale nieoficjalnie pytałam i powiedzili, że Wika bedzie przyjęta dzięki moim znajomościom wiec chyba dobrze bedzie. Dziekuje Wam kochane za wsparcie miło mi bardzo

Jastin
to fantastycznie, że znajdujesz czas na pisanie z nami oby tylko Twoja Wika z kaszlu sie wyleczyła. Ja mysle, że to moze byc alergiczne a gdyby na coś bardzo była uczulona to moze lekartswa tak całkiem nie pomogą, tylko częsciowo i trzeba czekać aż coś przestanie pylić.

Abc
a myslisz o drugim dzieciaczku ?
Abc u mnie też przy pierwszym dziecku wszystko na drugim planie a Wika na pierwszym, ale mysle, że wlasnie przy drugim juz się luźniej do tego podchodzi chocby dlatego, że ma się wieksze doświadczenie i bardziej można dziecko wyczuć.

Moja Wika z komputerem jest za pan brat, czasami fajnie to wygląda jak z TZ o kompa walczą, a Wika kombinuje wtedy co by tu zrobić żeby jej się komputer dostał ale ja nie chce zeby za duzo siedziala.

Nel zdjęcia załanczaj i czy juz kupiliście ten domek letniskowy, macie go juz ??

Dziewczynki jak mi urlop dadzą to ja na wakacjach na poczatku sierpnia wybieram sie na wesele do Radomska, wiec jak któras blisko mieszka to moze uda się spotkac ????
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 18:57   #38
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Widziałam NIKI w opisie masz zwiedzanie fajnych miejsc , chciałam z Szymkiem jechac ale za daleko..ponad 4 godz drogi pociagiem szkoda ze mam tak daleko , chetnie bym cos zwiedziła...jednak transport z moim stanem zdrowia nie pozwala mi na takie rozrywki a szkoda...
tak Monia, trochę zwiedzaliśmy, byliśmy w Parku dinozaurów ruchomych (fajna rzecz , tylko na początku Nikolka się bała, bo te dinozaury się ruszają i do tego wydają takie ryki głośne, szczerzą zęby itp), w parku miniatur nie byliśmy bo się trochę plany pozmieniały i pojechaliśmy w góry do rodzinki tż, jak pozmniejszam zdjęcia to załączę .
Szkoda Monia że tak daleko mieszkasz, chętnie bym się z Tobą wybrała na jakieś zwiedzanie . Pociągiem to jednak kłopot, tak jak piszesz , samochód to jednak jest duża wygoda


Cytat:
Napisane przez jastin83 Pokaż wiadomość
Pisałam Wam ze kaszle no i ten kaszel od tygodnia nie ustepuje
W nocy jest masakra,tak ja cos podraznia ze az łzy jej leca i sie krztusi,a rano az ja na wymioty ciagaZarejestrowalam nas dzis do lekarza i zobaczymy co powie.Nie ma kataru,nie ma gorączki tylko ten kaszel wstrętny.Moze to alergiczny kaszel?
Jastin Nikolka miała to samo, taki suchy drapiący kaszel, i tylko w nocy ją męczyło, w dzień było ok. Nie wiem od czego to było , raz to nawet przez ten kaszel zwymiotowała (pisałam tu), tak ją męczyło, ale minęło, czasami jak zaśnie to zakaszle, ale już nie ma tych ataków okropnych

Cytat:
Napisane przez abc_81 Pokaż wiadomość

Ja jestem trochę zmartwiona. Nasze przedszkole bedzie w wakacje zamknięte. Wczoraj rozmawiałam z TŻtem, ze trzeba jakiejś opiekunki na lipiec szukać.
abc nie ma dyżuru wakacyjnego żadne przedszkole u Was?? U nas zawsze jedno z przedszkoli ma dyżur



co do komputera, to ja też Nikolkę odganiam, staram się aby nie uczyć jej od małego tego "nałogu" bo wiem jak komputer wciąga baaaaardzo
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 19:43   #39
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Witajcie dziewczyneczki!

Ja też miło spędziłam długi weekend, szczególnie w niedzielę, bo piątek i sobotę byłyśmy z Kasią same.
Pojechaliśmy też do dinozaurów, ale Kasia biegała jak szalona. Potem poszukiwała złota i dostała dyplom i sama wybijała monetę poszukiwacza. Mam zdjęcia to później załączę.
Potem pojechaliśmy do muzeum kolejnictwa, a że nam jeszcze było mało to poszliśmy jeszcze na basen.
Kupiłam Kasi naramienniki do pływania i nauczyła się diablica pływać. Poszła potem z nami na duży basen, na początku krzyczała, że zimna woda, ale potem jeszcze chciała pływać. Super jej wychodziło, jestem z niej dumna.
Byłam z nią też u okulisty, ma alergiczne zapalenie spojówek. Mam jej zakraplać krople do oczu.
Ja wczoraj byłam u fryzjera trochę podciąć końcówki włosów, bo zapuszczam i zafarbowałam się na fiolet, który trochę wpada w ciemny brąz, ale w sumie nie najgorzej. Zjarałam się na solarce i nawet nawet.

Jastin super, że sobie radzisz z dziewczynkami. Kolejna dzielna mamuśka wśród nas. Gratuluję serdecznie!

Abc ja też robię dokładnie tak samo jak Ty. Pierwszy tydzień sierpnia Kasia spędzi u babci czyli u mojej mamy, a potem do końca miesiąca biorę urlop. Ale u mnie na szczęście może jeszcze cały lipiec chodzić do żłobka.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 19:49   #40
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez jastin83 Pokaż wiadomość
A Szymkowi przeszło po tych kroplach???
Jastin Szymkowi przeszło, nie kaszle juz, czasem rano ale lekko...
Podawaj Wice te leki i obserwuj ja..Szymkowi przeszło po okolo 4-5 dniach stosowania...Jednak mowi przez nos dalej jakby miał zatkany...

Zauwazyłam tez ze Szymek bardzo szybko mowi, jak cos opowiada to szok, nie rozumiem go nieraz...nadaje jak wariat....
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 20:09   #41
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez Alien Pokaż wiadomość
Dziewczynki jak mi urlop dadzą to ja na wakacjach na poczatku sierpnia wybieram sie na wesele do Radomska, wiec jak któras blisko mieszka to moze uda się spotkac ????
Ja mieszkam około 70-80 km od Radomska. A na początku sierpnia też będę na urlopie. To na pewno jeszcze się zgadamy.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 06:50   #42
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Jastin spróbuj Wike nacierać amolem. Ja dwa razy wieczorem natarłam plecy i klatke i do tego podaje Flawamed i dzisiaj w nocy nie kaszlała, ani tez dzisiaj rano. Podobno teraz pyli brzoza (albo jakies inne drzewo, ale chyba brzoza) i stąd te problemy. Ja sama tez mam taki kaszel.

Alien bardzo dobrze, że Wiki nie pójdzie do tego przedszkola. Co za podejście dyrektorki. Ale chyba tak jest wszędzie niestety. To po prostu szok co się dzieje. Teraz na studia łatwiej się dostać, niż do przedszkola dziecko zapisać.
Niki u mnie jest tylko jedno przedszkole. W dodatku jest za mało wychowawczyń, żeby był dyżur w wakacje. Wiadomo muszą i sale odświerzyć, i przygotować się do początku roku i jeszcze urlopy wykorzystać. Ja to wszystko rozumiem. Mam w sumie problem z lipcem tylko, ale dobrze, ze to tylko miesiąc jeden może była niania Wiki zechce ją popilnować.

Alien ja chcę mieć drugie dziecko. Już pewnie bym miała, zeby nie moje "porażki" zyciowe. U mnie sie instynkt macierzyński juz od jakiegoś czasu odzywa, ale trudno się zdecydować. Ja chyba najbardziej chciałabym wpaść po prostu, bo jak bede sama planowała, to zawsze bedzie termin niedogodny.

Niki , Iwonko fajnie spędziłyscie czas. Ja to zazdroszczę, bo u mnie nie ma takich atrakcji. Żeby na basen jechać z wiki do najbliżej ok. 50 km.


A u nas zimno i pada. Brrrr
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:26   #43
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez Alien Pokaż wiadomość

Jastin
to fantastycznie, że znajdujesz czas na pisanie z nami oby tylko Twoja Wika z kaszlu sie wyleczyła. Ja mysle, że to moze byc alergiczne a gdyby na coś bardzo była uczulona to moze lekartswa tak całkiem nie pomogą, tylko częsciowo i trzeba czekać aż coś przestanie pylić.
Alien tez sie ciesze ze Weronika jest mało absorbującaNaje sie,śpi,troszke pomarudzi i tyle.Wikia za to mi sie daje we znaki,ale to przez ten kaszel,juz jestem zmeczona psychicznie tym jej kaszlemWydałam juz kupe kasy na lekarstwa,wczoraj kupiłam jeszcze taki specyfik antyalergiczny do pryskania pościeli,dywanu itd.Zapłaciłam 40 zł za toAle mniejsza w to bo juz mam dość!

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
Jastin Nikolka miała to samo, taki suchy drapiący kaszel, i tylko w nocy ją męczyło, w dzień było ok. Nie wiem od czego to było , raz to nawet przez ten kaszel zwymiotowała (pisałam tu), tak ją męczyło, ale minęło, czasami jak zaśnie to zakaszle, ale już nie ma tych ataków okropnych
Niki ona ma te ataki okropne,za każdym razem az ja na wymioty ciąga.Wczoraj akurat byla u mnie teściowa jak Wiki dostała tego kaszlu,to panike taka zasiała ze myślałam ze oszaleje
Zaczeła krzyczeć ze to płuca,stukać mała po plecach,Wiki,aż sie jej reakcji wystraszyła.Jeszcze mnie dodatkowo wkurza

Cytat:
Napisane przez iwonamysza Pokaż wiadomość
Jastin super, że sobie radzisz z dziewczynkami. Kolejna dzielna mamuśka wśród nas. Gratuluję serdecznie!


Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Jastin Szymkowi przeszło, nie kaszle juz, czasem rano ale lekko...
Podawaj Wice te leki i obserwuj ja..Szymkowi przeszło po okolo 4-5 dniach stosowania...Jednak mowi przez nos dalej jakby miał zatkany...
Moni@ bede tak robić bo nic innego mi nie pozostaje,to juz zaraz drugi tydzień bedzie trwać,jak nic nie pomoże pojade z nią poprostu na pogotowie i niech sami zobacza jak ten kaszel wyglada,bo juz rece opadaja

Cytat:
Napisane przez abc_81 Pokaż wiadomość
Jastin spróbuj Wike nacierać amolem. Ja dwa razy wieczorem natarłam plecy i klatke i do tego podaje Flawamed i dzisiaj w nocy nie kaszlała, ani tez dzisiaj rano. Podobno teraz pyli brzoza (albo jakies inne drzewo, ale chyba brzoza) i stąd te problemy. Ja sama tez mam taki kaszel.

Abc flawamed nie moge Wice podać,bo doktorka mówiła ze bedzie jeszcze ja bardziej podrażniał do odkrztuszania,a ona nie ma mokrego tego kaszlu,nie odksztusza zadnej flegmy wlaśnie,poprostu ma taki suchy duszący kaszelPlecki jej smaruje ciagle,ale to nic nie pomaga,juz nawet mam wyrzuty sumienia ze ja faszeruje tym wszystkim.Znacie moje podejście do leków,wiec dla mnie to masakra
Dziś wyniose z jej pokoju dywan,musze kombinowac i szukac sama przyczyny tego kaszlu bo inaczej zwarjuje

Uciekam,miłego dnia!
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 12:55   #44
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez jastin83 Pokaż wiadomość
Abc flawamed nie moge Wice podać,bo doktorka mówiła ze bedzie jeszcze ja bardziej podrażniał do odkrztuszania,a ona nie ma mokrego tego kaszlu,nie odksztusza zadnej flegmy wlaśnie,poprostu ma taki suchy duszący kaszelPlecki jej smaruje ciagle,ale to nic nie pomaga,juz nawet mam wyrzuty sumienia ze ja faszeruje tym wszystkim.Znacie moje podejście do leków,wiec dla mnie to masakra
Dziś wyniose z jej pokoju dywan,musze kombinowac i szukac sama przyczyny tego kaszlu bo inaczej zwarjuje

Uciekam,miłego dnia!

Jastin skoro ona nic nie odksztusza, tylko kaszle, bo ją po prostu drapie w gardle, to jednak nie podawaj jej syropów wykrztusnych, ale moze spróbuj jej syrop podac na kaszel suchy.
Ja podobnie jak ty nie nawidze leków i lekarzy. Od razu się denerwuje, jak Wiki łapie jakąś infekcję.
No i chyba wizyta u alergologa cie czeka.

Jastin a może to jakaś astma???
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 14:06   #45
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez abc_81 Pokaż wiadomość
Jastin skoro ona nic nie odksztusza, tylko kaszle, bo ją po prostu drapie w gardle, to jednak nie podawaj jej syropów wykrztusnych, ale moze spróbuj jej syrop podac na kaszel suchy.
Ja podobnie jak ty nie nawidze leków i lekarzy. Od razu się denerwuje, jak Wiki łapie jakąś infekcję.
No i chyba wizyta u alergologa cie czeka.

Jastin a może to jakaś astma???

No chyba tak wizyta bedzie konieczna bo nie do zniesienia to jest
Szkoda tylko ze nie dostałam zadnego skierowaniaAstm e lekarka wykluczyła,juz bardziej podejrzewała ze to pasożyty
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 16:35   #46
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Siedziałam dziś na allegro troche bo szukam kiecki na wesele(20 czerwca mamy)i porsze doradzcie cosikSzukac po sklepach nie bede miala kiedy niestety,wiec pozostało allegroA juz bym musiala cos zamiawiać,zeby na ostatnia chwile nie było,wiecie jak to jest...
Chce długa i znalazłam taką http://www.allegro.pl/item612700324_..._tu_roz38.html tylko nie wiem czy niebieska czy czarna,jak myslicie moze być?
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:36   #47
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Jastin do Twoich włosów blond włosów i niebieskich oczu to bym wybrała tą niebieską sukienkę. Chyba że przyciemniłaś włosy?
Rzeczywiście teraz sobie przypomniałam jak ktoś mi mówił, że dziecko miało taki kaszel i okazało się, że ma robaki. Wystarczy zrobić badanie kału.
Nawet potem w jakiejś gazecie to potem czytałam.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:49   #48
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Jastin fajna sukieneczka, a co do koloru to może niebieska? Czarna taka smutna na wesele no albo czerwoną sobie "strzel" bo widzę że też mają, Ty jesteś blondynka to w czerwieni byś była gwiazda


a odnośnie kaszlu, to zrób Wice badania na pasożyty, bo jeśli coś ma, to pozaraża Was wszystkich, to straszne dziadostwo, wszyscy bedziecie leki zażywać. Wiem to, bo siostra moja miała już dawno temu, no i cały dom musiał brać "odtrutki"

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Iwonko może nam pokaż jakieś fotki po zmianie image
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:34   #49
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Jastin ja bym kupila czarna , bo ja uwielbiam czern...(ponoc wyszczupla)
Ale ty jestes blondynka pewnie opalona wiec niebieska tez bedzie urocza...

Co do robaków to w szoku jestem...nie slyszałam o tym myslicie ze mam Szymkowi zrobic badanie? katar ma dalej, bez kaszlu juz....

Dzis bylam na rezonansie magnetycznym , czekałam 3 miesiace na to badanie...umeczylam sie w szpitalu jak nie wiem..Pojechałam o 14 a wrocilam o 20:/ to tunele, to tory, to mosty autobusy..myslałam ze padne wszedzie z tym wozkiem , jak mnie maja plecy nie bolec wykoncze sie...

W niedziele Szymek ma festyn w przedszkolu, bedzie biedronką
w kolku ładnie tanczy Pani mowi, ale jak ma sam tanczyc to juz stoi w miejscu i sie buntuje...Nie moge sie doczekac jak go zobacze..
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 21:54   #50
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Jastin ja na wesele bym wybrała niebieską sukienkę.Podziwiam Cię,że jesteś taka aktywna na wizażu przy małej dzidzi.
Alien to u Was straszne problemy z przedszkolami,jak Wikę przyjęli do tego 2 po Twojej znajomości.Odnośnie domku to jesteśmy w trakcie zamawiania i oczekiwania,bo niestety montaz domku nie jest w cenie domku i dodatkowo trzeba dodać 1.700 zł,także Iwonka miała rację,że taki domek wyniesie około 10 tys.Ale tż się podpalił i kupujemy.Alienku jak będziesz w Radomsku to zajedżcie z rodzinką do nas zapraszamy tj.250 km od Radomska,weż więcej urlopu bo u nas jest dla Wiki dużo atrakcji. U nas w sobotę 18 Martynki,ale robi dla młodzieży.23 maja robimy dla rodzinki,smutne to życie niedawno była jej Komunia a już teraz 18.....
Abc jak tam sprawy w Sądzie?
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 07:45   #51
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Ja tez słyszałam , że jak dziecko kaszle to może mieć pasożyty. Chociaż moja Wiki akurat miała tylko wysypkę, jak miała glistę.
Badanie kału na pasożyty możecie zrobić dziewczyny, bo dziecko nie tylko jak jest w przedszkolu, to łapie to dziadostwo, ale też normalnie w piaskownicy, czy przy kontakcie z innymi dziećmi. Prywatnie cos koło 10 zł kosztuje, więc też nie jest duży koszt.

Nel ja jestem po pierwszej sprawie. nic sie nie wyjaśniło. Ex ma przedstawić faktury za remont, bo twierdzi, zę ma wiekszy wkład w mieszkanie. W sumie to jakoś taka dziwna ta sprawa była. Ex ma adwokata i tylko ten adwokat był, który sam mówił, ze jeszcze nie wdrozył sie w sprawę, bo niedawno dostał zlecenie . I cały czas mówił o rodzicach exa. Tak jakbym z nimi robiła ten podział , a nie z exem. Teraz czekam na drugą sprawę. Już sobie ponotowałam odpowiednie paragrafy i takie tam. Następna sprawa 9 czerwca.

Ja z Wiki dzisiaj idę do lekarza z tym kaszlem, bo chcę mieć pewność, że ma czyste płuca.

Moni@ a kiedy będą wyniki tego rezonansu?? Długo masz na nie czekać?? Koniecznie dołącz fotki Szymonka-biedronki

dziewczyny ja normalnie z tą moją Wiki nie wytrzymam. Ostatnio sama sobie paznokcie maluje moim lakierem bezbarwnym. W sklepie sobie wybrała torebkę i to mówiła, ze musi pasowac jej do butów . Bierze błyszczyk z mojej torebki i mówi, ze musi sobie ustka do przedszkola pomalować. Mała damulka mi rośnie.
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 08:53   #52
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Jastin mi się wydaje, że ta niebieska bedzie Ci bardzo pasowała. Samej mi się ta suknia bardzo spodobała,moze kupiłabym sobie taką ale krótka, tylko jestem ciekawa jak ona będzie wyglądać w realu, jak sie układa na figurze, bo ja mam straszny problem z dobraniem ciuchów do swojej figury. Szukam takiej kiecki, która ładnie ukryje brzuszek ( a raczej moj brzuchol wielki) no i fałdki w tej okolicy. Jak kupisz to ubierz i pokaż się w niej A Ty masz rozmiar 38 ?

Mi się jeszcze taka podoba ale nie wiem jakby wyglądala na mnie
http://www.allegro.pl/item628777308_...o_50_tu38.html
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 10:49   #53
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Dziewczynki dzięki za rady odnośnie kiecki.Wezmę niebieską(chociaż podobnie jak Moni uwielbiam czerń,ale ciągle czarny i czarny)
Alien ja nosze 38,ale to zalezy bo rozmiar rozmiarowi nierównySpodnie to nawet i 40-stki,a góra M-ka ale czasem i L-ka sie jakas trafiPomierzyłam sie i kiecka 38 dobra na mnie bedzie tylko sie boje zeby za krótka nie była,jak kupie to cykne fote i dam znać

Nel
jak tylko Wera zasnie to ja zaraz do laptopa siadam choćby na chwile
Ale ogólnie to mam w dzień sporo czasu i moge posprzątać,obiad zrobić z Wika pobawić sie poczytac jej,bo najmłodsza śpi duzo w dzień

Moni@
mi sie wydaje ze takie badanie na pasożyty nie zaszkodzi,tyle tylko ze to dość ciezko wykryć jest i te próbki kału to nawet trzeba kilka do kilkunastu razy nosić zeby coś wykryć.Uciążliwe to trocheAle jak Szymek do przedszkola chodzi to myśle ze warto zrobić takie badaniaTeściowa mi załatwiła bez recepty Pyrantelum Medana (zawiesina doustna)na odrobaczanie i juz Wice podaje,przez 3 dni po jednej dawce i nastepna dawka za 10 dni,zobacze czy cos pomoze

U nas dzis słoneczko wiec moze wyjdziemy na spacerek jakiś bo od dwóch dni w domku siedziałyśmy,a ja warjuje jak wyjść nie moge

Buźka!

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Alien Pokaż wiadomość

Mi się jeszcze taka podoba ale nie wiem jakby wyglądala na mnie
http://www.allegro.pl/item628777308_...o_50_tu38.html

Alienku sukienka ładniutka z tym ze jak dla mnie za bardzo dopasowanaJa jak bym taka kupiła to wszystkie mankamenty mojej figury bym pokazała,niestety:rolleye s:No moze poza cycami,bo teraz to mam czym sie pochwalić jak karmie
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 22:05   #54
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez abc_81 Pokaż wiadomość
Moni@ a kiedy będą wyniki tego rezonansu?? Długo masz na nie czekać?? Koniecznie dołącz fotki Szymonka-biedronki

(...) Bierze błyszczyk z mojej torebki i mówi, ze musi sobie ustka do przedszkola pomalować. Mała damulka mi rośnie.
Nie wiem czy załącze bo mi sie włąsnie rozłozył...ma stan podgoraczkowy i mowi ze go gardło bardzo boli..(((((((((((((((((
A kolezanka mi dzis mowila ze jej syn z 5 latków ma angine ropna i 40C goraczki.. jak Szymek to załapał to koniec...padne chyba...
Pewnie mi sie na niedziele rozłozy....

ABC - moj Szymek ma swoje perfumy do przedszkola sie psika, kaze mi wlosy na żel dawac mowie Wam istny model....
A najlepiej mowi do mnie "ubierz mi koszule i dzinsy, czemu mi dres ubierasz"

Dzis były TZ zamontował fotelik na rower dla Szymka, bo kupila w tamtym tyg, bede go juz woziła z tylu, w koncu na jakas wycieczke pojedziemy o ile mi kregosłup pozwoli

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez abc_81 Pokaż wiadomość
Moni@ a kiedy będą wyniki tego rezonansu?? Długo masz na nie czekać?? Koniecznie dołącz fotki Szymonka-biedronki
Wyniki mam dzis juz,ale siostra mi odbierze w poniedziałek bo wyniki odbiera sie od 16-20 i znow musiałabym z Szymkiem sie tarabanic po nie....a mi sie juz nie chce...nie mam sił...
Jak bede miała to oczywiscie Wam zdam relacje ..

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Jastin moze cos z takich ci sie tez spodoba, ta pierwsza to moja ulubiona

http://allegro.pl/item629815565_you_..._r_38_bcm.html

http://allegro.pl/item628267713_suki...0_kamelia.html

http://allegro.pl/item630820954_laur...czarna_38.html

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2009-05-08 o 22:11
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 08:41   #55
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Moni dużo zdrówka dla SzymusiaJa dzisiaj tylko na moment,bo moja jedna pociecha Martynka kończy dzisiaj 18 lat.Zaprosiła młodzież do domu,a my jedziemy do znajomych na grilla i tam spędzimy noc.Miłego weekendu
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 12:15   #56
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
Moni dużo zdrówka dla SzymusiaJa dzisiaj tylko na moment,bo moja jedna pociecha Martynka kończy dzisiaj 18 lat.Zaprosiła młodzież do domu,a my jedziemy do znajomych na grilla i tam spędzimy noc.Miłego weekendu
Dzieki Nel
Bawcie sie dobrze a Martynce złoz najlepsze zyczenia urodzinowe

Ciekawam jakby to bylo jakby moje dziecko mialo teraz 18 lat
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 21:37   #57
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez abc_81 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja normalnie z tą moją Wiki nie wytrzymam. Ostatnio sama sobie paznokcie maluje moim lakierem bezbarwnym. W sklepie sobie wybrała torebkę i to mówiła, ze musi pasowac jej do butów . Bierze błyszczyk z mojej torebki i mówi, ze musi sobie ustka do przedszkola pomalować. Mała damulka mi rośnie.
abc ja z Nikolką już od dość dawna przechodzę ten etap "małej damy" już chyba od roku szaleje za szminką, lakierem, potem były torebki, portfeliki, szał po prostu
na początku było fajnie śmiesznie, ale po czasie to już zaczyna być denerwujące, wszystkie szminki poniszczone, zużyte itp... po torebce mi grzebie wszystko wyjmuje...


Monia jak tam Szymuś?? Mam nadzieję że nie złapało go choróbsko? (po opisie na gg widzę, że chyba jest ok )


Nel wszystkiego najlepszego dla Martynki
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 09:32   #58
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Dzien dobry miłe Panie

NIKI- Szymek lepiej ale w domu siedzi, dzis ma festyn w przedszkolu i chce z nim isc bo szykował sie na ten wystep i szkoda by bylo a nie ma goraczki ..dawałam Ibufen 3 dni i jakos mineło..

za to mam kolejny problem.. Laryngolog przepisał Szymkowi Propolis na wzmocnienie w okresie wiosennym i alergicznym podałam mu 3 dawki i co? Szymek wstał dzis z wysypka (pokrzywka) na całym ciele nos zawalony ze nie rozumiem co mowi tak sepleni co sie dzieje? mam normalnie dosc, jak nie urok to sraczka.....
Lekarz mowi ze jest uczulony na pyłki a dał mu propolis na miodzie i aloesie to ja tego juz nie rozumiem ...
Jak sie wk*** to odstawie wszystko bo mam dosc...Kropli do nosa na alergie mam w domu 5 rodzai, nie wiem ktore działaja ktore nie...bo na przemian daje czy to normalne? Nie mam słow na ta medycyne nasza i lekarzy, załamuje rece....
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 09:43   #59
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Moni@ pewnie lekarz nie przewidział, że na te składniki też Szymuś może być uczulony. To na którą macie ten festyn?
Moja Kasia dołączyła do grona dzieci kaszlących po nocach, chociaż dziś jakby mniej. W dzień nic się nie dzieje, a w nocy się dusi. Najgorsze że kończy mi się Zyrtec, dosłownie zostało mi go jeszcze na jeden raz.
Powinnam wziąć się za prasowanie, bo już mi się znowu sterta uzbierała, a wczoraj nie posprzątałam bo najpierw styrałam się na siłowni i aerobicu a potem strasznie mnie głowa bolała. Obiecałam sobie wieczorem, że zrobię to dziś rano a dziś czuję się jakby mnie czołg przejechała, taka jestem zmęczona.
Odkąd prowadzę aktywny tryb życia to nie mam kompletnie na nic czasu. Zaniedbałam znajomych nie mówiąc już o pracach domowych. Ale może kiedyś ktoś jednak wydłuży dobę do 48 godzin?
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 10:38   #60
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez iwonamysza Pokaż wiadomość
Moni@ pewnie lekarz nie przewidział, że na te składniki też Szymuś może być uczulony. To na którą macie ten festyn?

. Ale może kiedyś ktoś jednak wydłuży dobę do 48 godzin?
Iwonka - festyn na 15-ta, mam isc wczesniej by sie przebrał...

Co do porzadków domowych to gwarantuje ze jakby byla 48h doba to i tak bys nie zdarzyla z niczym, bo tak jest....
A co do znajomych i zaniedbania to doskonale cie rozumiem, bo ja odwiedzam ich tylko przelotem... (bedac u lekarza czy załatwiajac jakies sprawy) wczoraj od 3 lat poszłam na grila do kolezanki, siostra została z Szymkiem...nie na dlugo ale zawsze to cos innego..tylko sie dziwnie czulam bo 2 kolezanki z mezami a ja sama
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.